פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • פגיעה בהחלקה על הקרח 01/02/2015 20:46
  אשמח לשמוע דעתך והמלצתך לסיפור הבא. בשנה שעברה יצאנו לחופשה באילת והגענו לקניון החדש עם משטח הקרח להחלקה. באמת קניון מרשים ומלהיב כמו שלא ראינו מעולם. וכמובן הילדה התעקשה להתנסות בהחלקה על הקרח.

  אז עמדנו שעה בתור לקנות כרטיסים ועוד שעתים להיכנס (נכנסה הילדה בת שמונה ואשתי. ואני נשארתי לצלם מבחוץ), אשתי לא הסתדרה עם ההחלקה ונצמדה באופן קבוע למעקה והילדה התלהבה והתחיל להחליק כמו גדולה.

  אלא שתוך דקות מתחילים האנשים לפול ולהתייבש ויוצאים החוצה ואלו שכן יודעים להחליק נשארים. בתי החלה לפול מדי פעם אך כילדה מתלהבת לא ויתרה והמשיכה עד שבאחת ההחלקות כשנפלה דרס אותה ילד אחר על האצבע שלה שנמעכה והכניסה את כולנו לפנאניקה איומה.

  יש שם צוות שמיד הרים אותה באויר והחליקו אותה החוצה אל מעבר למעקה ומשם רצתי איתה להשתחרר מנעלי ההחלקה ואז הוצע לנו עזרה ראשונה ואף הפנו אותנו למרכז החירום של מכבי לאור זאת שיום שישי במקום לבית החולים.

  כשהגענו למכבי הם ישר ניחשו מהיכן הגענו וסיפרו ש-90% מהזמן הם רק מטפלים בנפגעי ההחלקה. למזלנו הנזק לא נורא והכל יחלים מלבד הטראומה. השאלה היא האם במצבים כאלו בכלל ניתן לבוא בטענה למישהו. כעת בדיעבד זה נראה לי כל כך הכרחי שיתנו מגנים לברכים למרפקים לכפות הידים ואף קסדה, כמו גם מינימום הדרכה אבל זה כל כך מסחרי שאין שום התייחסות רק נדחפים בתור. האם ניתן לבקש פיצוי מהביטוח שלהם?
 • RE: פגיעה בהחלקה על הקרח 02/02/2015 14:33
  שלום רב,

  ראשית חשוב להבין שהיקף הפיצוי נגזר כמובן מהיקף הנזק ואם לא נותר למרבה המזל נזק קבוע יש להניח כי היקף הפיצוי יהיה נמוך.
  אפשר לשקול במקרה זה פניה לביטוח אולם נוכח כך שהנזק מינימאלי ספק אם תהיה כדאיות כלכלית לתביעה בבית משפט. בביצוע ספורט בעל מקדם סיכון גבוה יש בהחלט מקום לצפות שיסופקו אמצעי מיגון ויתכן שאם לא ניתנו במקרה זה האמצעים הבסיסים ניתן יהיה לטעון להתרשלות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התפרצות מחלה בעקבות תאונת דרכים 01/02/2015 08:04
  שלום אדוני
  ברצוני לשאול האם ניתן לתבוע את חברת ביטוח הרכב על התפרצות מחלת בסכרת בעקבות תאונת דרכים קשה? כיצד ניתן להוכיח זאת בבית המשפט? האם עצם הופעת המחלה כחצי שנה לאחר התאונה הינה מספקת?
 • RE: התפרצות מחלה בעקבות תאונת דרכים 02/02/2015 10:38
  שלום רב,

  כדי להוכיח בבית משפט כי מחלה דוגמת סכרת התפרצה עקב טראומה של תאונת דרכים יהיה צורך לבקש מבית המשפט למנות מומחה רפואי מטעמו בתחום האנדוקרינולוגיה אשר יבחן את התיעוד ואת התובע ויקבע בחוות דעת האם יש קשר סיבתי בין התאונה לבין התפרצות מחלת הסכרת.
  מציע כי תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עפר סולר
 • מי משלם על חוות דעת? 01/02/2015 07:14
  שלום רב, לפני כשנה עברתי תאונת דרכים, כעת במהלך התיק דורש בית המשפט שאפנה לחוות דעת מומחה, עורך דיני העריך זאת ב 5000 ש''ח, שאלתי היא האם במידה וזכיתי במשפט יוחזרו לי כספי חוות הדעת? זו פעם שניה שאני מתבקש לפנות ולבצע חוות דעת..
 • RE: מי משלם על חוות דעת? 01/02/2015 12:17
  שלום רב,

  אני מניח כי מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה ולכן נדרשת לשלם את עלות המומחה הרפואי שכן לרוב עלויות שכר טרחת המומחה ממומנות על ידי חברת הביטוח.
  אם המומחה יקבע לך אחוזי נכות בגין התאונה חלק מן הפיצוי יקח בחשבון אף את עלויות שכר טרחת המומחה ששולם על ידך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מה השיקולים בתביעה? 01/02/2015 11:23
  שלום עורך דין סולר

  רציתי להבין ממך מהם השיקולים בעד ונגד ומה נלקח בחשבון לתבוע תחילה בפלת״ד או בתאונת עבודה??

  ז״א באם נפגעתי כנהג רכב פרטי בדרכי חזרה הביתה מהעבודה, מה שאומר שזה גם תאונת דרכים וגם תאונת עבודה - מה תובעים קודם ומה הם השיקולים שצריך לשקול?
  תודה , רוני
 • RE: מה השיקולים בתביעה? 01/02/2015 12:14
  שלום רב,

  ראשית עניין התביעה הראונה רלבנטי בעיקר במקרים בהם יש סיכוי ממשי להותרת נכות קבועה עקב התאונה.
  יש יתרון לפניה מוקדמת למוסד לביטוח לאומי בכך שניתן לצרף לועדה חוות דעת רפואית פרטית מה שלא ניתן לעשות כאשר ממונה מומחה רפואי בתביעת פלת"ד בבית משפט.
  כמו כן יש אפשרות לערכאת ערעור במוסד לביטוח לאומי.
  איני יכול לפרט במסגרת מצומצמת זו את כל היתרונות והחסרונות לצערי וכמובן כל מקרה לגופו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בזמן העבודה - שאלה 01/02/2015 08:06
  אישתי בעלת מכון יופי שהיא גם עובדת בו יחד עם צוות עובדות שהן שכירות שלה. לפני חצי שנה היא נפלה במכון שלה ושברה את הקרסול והיא היתה מושבתת בבית חודשיים וחצי עם גבס ולא היתה שם. בהתחלה אמרו לנו שבגלל שהיא עצמאית היא לא זכאית לכלום אבל עכשיו מתברר לנו שבגלל שזה תאונת עבודה היא זכאית לדמי פגיעה מהביטוח הלאומי.

  רצינו לשאול האם למרות שלא נגרמו לה הפסדים היא צריכה לקבל דמי פגיעה? חייבים להגיד שאי אפשר להראות שהיו לה הפסדים כי המכון המשיך לעבוד כרגיל אבל אם היא היתה עובדת היו יותר הכנסות כי היא עובדת אותם שעות כמו העובדות שלה.

  תודה
 • RE: פגיעה בזמן העבודה - שאלה 01/02/2015 12:11
  שלום רב,

  אני סבור כי ניתן יהיה לקבל במצב זה דמי פגיעה אם היו תעודות מחלה והעדרות מהעבודה.
  רצוי יהיה להראות בתלושים של העובדות האחרות עבודה בשעות נוספות וכו'.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חישוב שכר טירחה במקרה של אשם תורם 27/01/2015 02:06
  אני בעיצומה של תביעה בגין תאונת דרכים שהתרחשה לפני מספר שנים, כעת קבע השופט כי אני '' אשם תורם'' ולכן הפחית באופן משמעותי את סכום הפיצוי האם שכר הטירחה שנקבע ( אחוזים מתוך הזכייה) נקבע על פי הפיצוי הסופי שאקבל? לאחר ניכוי האשם התורם?
 • RE: חישוב שכר טירחה במקרה של אשם תורם 28/01/2015 11:50
  שלום רב,

  אני מניח כי אתה מתכוון בפנייתך לתביעה בגין נזקי פח / רכוש בעקבות תאונת דרכים ולא לנזקי גוף.
  לצערי איני עוסק בתחום זה אלא רק בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפדעי תאונות דרכים (נזקי גוף).

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת חברת ביטוח לאחר תאונת דרכים 27/01/2015 13:13
  שלום רב, הייתי מעורב בתאונת דרכים, בחניון העבודה, כתוצאה מהתאונה הייתי בבית במשך שלושה חודשים וקיבלתי חלק מהשכר החודשי מביטוח לאומי, שאלתי היא כעת כיצד לתבוע את חברת הביטוח? האם על הפרשי השכר שטר קיבלתי רק? כיצד קובעים את ראש הנזק כאב וסבל?
 • RE: תביעת חברת ביטוח לאחר תאונת דרכים 28/01/2015 11:45
  שלום רב,

  אני ממליץ שתפנה אל עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. התביעה כנגד חברת הביטוח הינה בגין הפרשי השכר שלא שולמו וכאב וסבל כאשר כאב וסבל נקבע עקרונית לפי אחוזי הנכות שנותרו. ככל שלא נותרו אחוזי נכות ניתן פיצוי בגין כאב וסבל על פי הסכומים המקובלים ועד לתקרה של כ- 15,000 ש"ח שהוא הפיצוי בגין 10% נכות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה של ילד בגן 27/01/2015 13:44
  שלום, בני נפל בגן ופתח את הגבה, בעקבות זאת סגרו לו במיון עם דבק רפואי ונשארה צלקת קטנה מעל הגבה. לא נראה שהיתה רשלנות או מחדל בגן, הוא נפל תוך כדי משחק על ספסל/כסא ולא היות הוצאות אשפוז או מחלה. האם ניתן לתבוע את פוליסת הביטוח של הגן (גן מועצה) בגין התאונה/צלקת?
  תודה,
  מור
 • RE: נפילה של ילד בגן 28/01/2015 11:42
  שלום רב,

  אם אין התרשלות מצד הגן ניתן לשקול תביעה כנגד ביטוח תאונות אישיות (ביטוח תלמידים). אם הנזק הינו רק צלקת ספק בעיני אם יתקבל פיצוי במקרה כזה שכן הפוליסה מעניקה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה ומחריגה נזקים אסתטים כמו צלקות.
  כדי לברר את העניין לעומק תצטרכי כמובן לערוך פגישת יעוץ עם עורך דין בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי גילוי חוסר בכליה אצל עובר 26/01/2015 13:05
  חוויתי הריון תקין בו כל הבדיקות נמצאו תקינות אך לאחר שילדתי נתגלה שלעובר יש רק כילה אחת, האם זוהי רשלנות? האם זהו דבר שהיה אמור להתגלות במהלך בדיקות ההריון?
 • RE: אי גילוי חוסר בכליה אצל עובר 28/01/2015 11:39
  שלום רב,

  במהלך סקירת המערכות בודקים אף את הכליות והעובדה שלא אותר כי קיימת כליה אחת מעוררת סימני שאלה אולם כמובן שכדי להעריך את המקרה יש צורך במלוא התיעוד הרפואי.
  לא ציינת האם ביתך סובלת ממגבלה או נכות חלילה - עניין זה חשוב שכן ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית ולקבל פיצוי במקרה בו בשל מום בעובר היו מאפשרים להורים להפסיק את ההריון בשל סיכויים אירלים לנכות משמעותית אצל היילוד.
  להערכת המקרה באופן מסודר אמליץ שתפני לפגישת ייעוץ עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זכאות לפיצויים 25/01/2015 14:23
  שלום רב,
  לפני כחודש וחצי פוטרתי מעבודתי בשל חיסורים רבים, כעת נמצא כי אני חולת פיברומיאלגיה האם ניתן לתבע את המעסיק על פיטורים שלא כדין? האם אני זכאית לפיצוי בשל המחלה?
 • RE: זכאות לפיצויים 26/01/2015 12:22
  שלום רב,

  מדובר בסוגיה בתחום דיני העבודה אשר אני לצערי איני עוסק בו. מציע כי תפני אל עורך דין אשר תחום עיסוקו דיני עבודה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי השגחה על מטופלת בבית החולים 26/01/2015 09:52
  אימי הגיע לבית החולים לאחר שקיבלה אירוע לב בבית, כיומים לאחר מכן בשעות הלילה המאוחרות ניסתה לדבריה לקרוא לאחות אך משזו לא הגיע ניסתה לרדת מהמיטה באופן עצמאי ונפלה, בעקבות הנפילה נוצר לה שבר באגן, רק למחרת שהגענו לבקרה גילנו על התאונה שהתרחה בלילה, הרופאים אפילו לא התאמצו להודיע לנו על מה שאירע.
  האם ניתן לתבוע את בית החולים על רשלנות?
 • RE: אי השגחה על מטופלת בבית החולים 26/01/2015 12:20
  שלום רב,

  כדי להעריך את אחריות בית החולים למקרה יש צורך לקבל את מלוא התיק הרפואי של אימך. יהיה צורך לבחון אם היא הוגדרה בסכנת נפילה, האם הורמו דפנות המיטה והאם היה איסור על ירידה עצמאית מהמיטה.
  על פניו נראה כי המקרה בהחלט מצדיק בירור ואמליץ כי טרם פניה לבית החולים תפנו לקבלת ייעוץ אצל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק כתוצאה מתאונת אופניים 25/01/2015 09:48
  בני בן ה16 נפגע אתמול מרכב חולף בזמן שנסע על האופניים, בל הפגיעה הוא סובל מכאבי גב חזקים, בעל הרכב לא עצר לאחר הפגיעה והמשיך בנסיעה ורציתי לדעת מה עושים במקרה כזה?
 • RE: נזק כתוצאה מתאונת אופניים 26/01/2015 12:17
  שלום רב,

  עליכם לפנות כמובן לטיפול רפואי ולציין את נסיבות התאונה ולפנות למשטרה ולדווח על התאונה.
  לאחר קבלת אישור המשטרה ניתן יהיה לפנות לחברת קרנית אשר מטפלת במקרים של תאונת פגע וברח כאשר לא ידועה זהות המבטח.
  רצוי להעזר בעורך דין מנוסה לצורך פניה זו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שינוי שיטת הניתוח במהלכו 22/01/2015 07:17
  שלום רב,
  ברצוני לדעת האם ניתוח בו נאמר לי שיבוצע בשיטה הלפרוסקופית ולבסוף בוצע בניתוח רגיל הינו עילה לתביעת רשלנות? בשל אופי הניתוח זמן ההחלמה היה אורך יותר..
  תודה מראש
  איגור
 • RE: שינוי שיטת הניתוח במהלכו 26/01/2015 12:14
  שלום רב,

  יש מקרים בהם בוחרים בסופו של דבר בשיטת ניתוח שונה בשל שיקולים רפואיים כאלו ואחרים ואם זהו המקרה אזי ספק בעיני אם תהיה עילת תביעה. מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי עלות תביעת רשלנות רפואית הינה גבוהה לדי ולשקול האם הפיצוי שיינתן, אם בכלל, יצדיק כלכלית את ההליך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת מכוער בשל הדבקה 22/01/2015 00:47
  נוצר לי חתך עמוק ביד, ובוצעה לי הדבקה, ועכשיו נשארה צלקת מכוערת האם אני יכול לתבוע?
 • RE: צלקת מכוער בשל הדבקה 26/01/2015 12:13
  שלום רב,

  כדי לקבל פיצוי יש להוכיח התרשלות של הרופא המטפל - למשל שהיה צורך לבצע תפרים וכן להוכיח כי טיפול בתפרים יכול היה להביא בסיברות גבוהה לתוצאה אחרת מבחינה אסתטית.
  לשם כך יש צורך לקבל את התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילת סוכר ותאונות דרכים 21/01/2015 09:58
  אני חולה סוכרת שמזריק אינסולין מידי יום, לפני שבוע במהלך הנסיעה בעקבות נפילת סוכר הראייה שלי הטשטשה ונתקעתי בגדר הפרדה, כתוצאה מהפגיעה יש לי כאבי גב בלתי פוסקים.
  כיצד לנהוג על מנת לקבל את מירב הפיצויים??
 • RE: נפילת סוכר ותאונות דרכים 22/01/2015 11:27
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק. אמליץ בחום כי טרם פניה לחברת הביטוח וטרם פניה למשטרה תערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בתאונת עבודה ופיצויים 13/10/2009 08:55
  נפגעתי לא קל בתאונת עבודה ואני כבר קצת יותר משנה בחופש. עכשיו הבנתי כי התשלומים ולמעשה כל הכסף שאני מקבל מהמוסד לביטוח לאומי בתקופה הזאת ינוכה בהמשך מסכום הפיצויים שיפסק לטובתי אם וכאשר אגיש תביעת פיצויים לבית המשפט. האם זה באמ המצב במקרים של פגיעה בתאונת עבודה?
 • RE: פגיעה בתאונת עבודה ופיצויים 13/10/2009 09:52
  שלום רב,
  אכן הסכומים אשר מתקבלים מביטוח לאומי מנוכים מסכום הפיצויים אשר מתקבלים בתביעת נזיקין אל מול המעביד.

  בברכה,
  עו\"ד עופר סולר
 • ניתוח מחיצה כושל 20/01/2015 18:02
  ניתוח מחיצה באף שביעצתי לא הצליח, ונשלחתי לבצע ניתוח נוסף, גם הניתוח השני כשל ועדין קיימת סטיה של המחיצות שמפריע לי מאוד, כעת נאמר לי שלא אוכל לבצע ניתוח נוסף כי הנזק מהניתוחים הקודמים גדול מידי, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: ניתוח מחיצה כושל 21/01/2015 15:34
  שלום,

  כדי לתבוע בטענה של רשלנות רפואית בניתוחי המחיצה אין די בכך שהניתוחים נכשלו אלא יש להוכיח באמצעות חוות דעת רפואית כי הניתוחים בוצעו באופן רשלני ולא סביר.
  כדי לברר את המקרה בצורה מסודרת יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ כם מומחה אף אוזן וגרון.
  רצוי בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • את מי תובעים בתאונת טרקטורון 21/01/2015 09:59
  שלום,
  לפני כשבוע וחצי הייתי בטיול טרקטורונים עם חברים בצפון, במהלך הנסיעה הטרקטורון שלי התהפך ונגרם לי שבר ביד, כיצד עלי לנהוג כעת? האם לתבוע את חברת השכרת הטרקטורונים?
 • RE: את מי תובעים בתאונת טרקטורון 21/01/2015 15:29
  שלום רב,

  טרקטורון הינו רכב מנועי והאירוע אמור להיות מוכר כתאונת דרכים. עליך לקבל פרטים באשר לביטוח החובה של הטרקטורון, לפנות למשטרה ולדווח על התאונה ואז להתנהל אל מול חברת הביטוח רצוי בסיוע עורך דין מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים של בני החייל 20/01/2015 02:06
  בני יצא הביתה בשבת האחרונה ולקח את הרכב שלי, במהלך הנסיעה נכנס בו רכב מאחור, כתוצאה מכך נוצרו לבני חתכים בפנים וכאבי גב.
  מה עושים במקרה כזה? האם תובעים את חברת הביטוח? האם צריך לערב את הצבא?
 • RE: תאונת דרכים של בני החייל 21/01/2015 15:27
  שלום רב,

  ניתן להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את רכבך בביטוח חובה. לחלופין ניתן להגיש תביעה כנגד קצין התגמולים. כדי להכריע איזו תביעה כדאית יותר יש צורך ביותר פקטים אך ככלל כאשר מדובר בפגיעות חולפות לרבו כדאי להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת הביטוח מתנערת מתשלום עבור אחוזי נכות 18/01/2015 00:14
  עברתי תאונת דרכים לפני כחצי שנה, קיבלתי 20% נכות מביטוח לאומי, אבל חברת הביטוח טוענת שהנזק שנגרם לי הוא תוצאה של תאונת דרכים שעברתי בעבר.
  מה עושים במקרה כזה?? האם עצם העובדה שלא הלכתי לבקש אחוזי נכות בתאונה הקודמת איננה מספיקה כדי להוכי שהנזק לא נגרם מהתאונה הנוכחית?
 • RE: חברת הביטוח מתנערת מתשלום עבור אחוזי נכות 19/01/2015 10:29
  שלום רב,

  לא פירטת האם הקביעה של הביטוח הלאומי בעניין הנכות נעשתה במסגרת ענף נכות כללית או במסגרת ענף נפגעי עבודה.
  יש לכך חשיבות כי אם מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה ןהביטוח הלאומי הכיר בנכות מעבושה הרי שקביעה זו מחייבת את הביטוח הלאומי.

  מציע כי תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין וחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • פגיעה בהחלקה על הקרח 01/02/2015 20:46
  אשמח לשמוע דעתך והמלצתך לסיפור הבא. בשנה שעברה יצאנו לחופשה באילת והגענו לקניון החדש עם משטח הקרח להחלקה. באמת קניון מרשים ומלהיב כמו שלא ראינו מעולם. וכמובן הילדה התעקשה להתנסות בהחלקה על הקרח.

  אז עמדנו שעה בתור לקנות כרטיסים ועוד שעתים להיכנס (נכנסה הילדה בת שמונה ואשתי. ואני נשארתי לצלם מבחוץ), אשתי לא הסתדרה עם ההחלקה ונצמדה באופן קבוע למעקה והילדה התלהבה והתחיל להחליק כמו גדולה.

  אלא שתוך דקות מתחילים האנשים לפול ולהתייבש ויוצאים החוצה ואלו שכן יודעים להחליק נשארים. בתי החלה לפול מדי פעם אך כילדה מתלהבת לא ויתרה והמשיכה עד שבאחת ההחלקות כשנפלה דרס אותה ילד אחר על האצבע שלה שנמעכה והכניסה את כולנו לפנאניקה איומה.

  יש שם צוות שמיד הרים אותה באויר והחליקו אותה החוצה אל מעבר למעקה ומשם רצתי איתה להשתחרר מנעלי ההחלקה ואז הוצע לנו עזרה ראשונה ואף הפנו אותנו למרכז החירום של מכבי לאור זאת שיום שישי במקום לבית החולים.

  כשהגענו למכבי הם ישר ניחשו מהיכן הגענו וסיפרו ש-90% מהזמן הם רק מטפלים בנפגעי ההחלקה. למזלנו הנזק לא נורא והכל יחלים מלבד הטראומה. השאלה היא האם במצבים כאלו בכלל ניתן לבוא בטענה למישהו. כעת בדיעבד זה נראה לי כל כך הכרחי שיתנו מגנים לברכים למרפקים לכפות הידים ואף קסדה, כמו גם מינימום הדרכה אבל זה כל כך מסחרי שאין שום התייחסות רק נדחפים בתור. האם ניתן לבקש פיצוי מהביטוח שלהם?
 • RE: פגיעה בהחלקה על הקרח 02/02/2015 14:33
  שלום רב,

  ראשית חשוב להבין שהיקף הפיצוי נגזר כמובן מהיקף הנזק ואם לא נותר למרבה המזל נזק קבוע יש להניח כי היקף הפיצוי יהיה נמוך.
  אפשר לשקול במקרה זה פניה לביטוח אולם נוכח כך שהנזק מינימאלי ספק אם תהיה כדאיות כלכלית לתביעה בבית משפט. בביצוע ספורט בעל מקדם סיכון גבוה יש בהחלט מקום לצפות שיסופקו אמצעי מיגון ויתכן שאם לא ניתנו במקרה זה האמצעים הבסיסים ניתן יהיה לטעון להתרשלות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התפרצות מחלה בעקבות תאונת דרכים 01/02/2015 08:04
  שלום אדוני
  ברצוני לשאול האם ניתן לתבוע את חברת ביטוח הרכב על התפרצות מחלת בסכרת בעקבות תאונת דרכים קשה? כיצד ניתן להוכיח זאת בבית המשפט? האם עצם הופעת המחלה כחצי שנה לאחר התאונה הינה מספקת?
 • RE: התפרצות מחלה בעקבות תאונת דרכים 02/02/2015 10:38
  שלום רב,

  כדי להוכיח בבית משפט כי מחלה דוגמת סכרת התפרצה עקב טראומה של תאונת דרכים יהיה צורך לבקש מבית המשפט למנות מומחה רפואי מטעמו בתחום האנדוקרינולוגיה אשר יבחן את התיעוד ואת התובע ויקבע בחוות דעת האם יש קשר סיבתי בין התאונה לבין התפרצות מחלת הסכרת.
  מציע כי תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עפר סולר
 • מי משלם על חוות דעת? 01/02/2015 07:14
  שלום רב, לפני כשנה עברתי תאונת דרכים, כעת במהלך התיק דורש בית המשפט שאפנה לחוות דעת מומחה, עורך דיני העריך זאת ב 5000 ש''ח, שאלתי היא האם במידה וזכיתי במשפט יוחזרו לי כספי חוות הדעת? זו פעם שניה שאני מתבקש לפנות ולבצע חוות דעת..
 • RE: מי משלם על חוות דעת? 01/02/2015 12:17
  שלום רב,

  אני מניח כי מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה ולכן נדרשת לשלם את עלות המומחה הרפואי שכן לרוב עלויות שכר טרחת המומחה ממומנות על ידי חברת הביטוח.
  אם המומחה יקבע לך אחוזי נכות בגין התאונה חלק מן הפיצוי יקח בחשבון אף את עלויות שכר טרחת המומחה ששולם על ידך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מה השיקולים בתביעה? 01/02/2015 11:23
  שלום עורך דין סולר

  רציתי להבין ממך מהם השיקולים בעד ונגד ומה נלקח בחשבון לתבוע תחילה בפלת״ד או בתאונת עבודה??

  ז״א באם נפגעתי כנהג רכב פרטי בדרכי חזרה הביתה מהעבודה, מה שאומר שזה גם תאונת דרכים וגם תאונת עבודה - מה תובעים קודם ומה הם השיקולים שצריך לשקול?
  תודה , רוני
 • RE: מה השיקולים בתביעה? 01/02/2015 12:14
  שלום רב,

  ראשית עניין התביעה הראונה רלבנטי בעיקר במקרים בהם יש סיכוי ממשי להותרת נכות קבועה עקב התאונה.
  יש יתרון לפניה מוקדמת למוסד לביטוח לאומי בכך שניתן לצרף לועדה חוות דעת רפואית פרטית מה שלא ניתן לעשות כאשר ממונה מומחה רפואי בתביעת פלת"ד בבית משפט.
  כמו כן יש אפשרות לערכאת ערעור במוסד לביטוח לאומי.
  איני יכול לפרט במסגרת מצומצמת זו את כל היתרונות והחסרונות לצערי וכמובן כל מקרה לגופו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בזמן העבודה - שאלה 01/02/2015 08:06
  אישתי בעלת מכון יופי שהיא גם עובדת בו יחד עם צוות עובדות שהן שכירות שלה. לפני חצי שנה היא נפלה במכון שלה ושברה את הקרסול והיא היתה מושבתת בבית חודשיים וחצי עם גבס ולא היתה שם. בהתחלה אמרו לנו שבגלל שהיא עצמאית היא לא זכאית לכלום אבל עכשיו מתברר לנו שבגלל שזה תאונת עבודה היא זכאית לדמי פגיעה מהביטוח הלאומי.

  רצינו לשאול האם למרות שלא נגרמו לה הפסדים היא צריכה לקבל דמי פגיעה? חייבים להגיד שאי אפשר להראות שהיו לה הפסדים כי המכון המשיך לעבוד כרגיל אבל אם היא היתה עובדת היו יותר הכנסות כי היא עובדת אותם שעות כמו העובדות שלה.

  תודה
 • RE: פגיעה בזמן העבודה - שאלה 01/02/2015 12:11
  שלום רב,

  אני סבור כי ניתן יהיה לקבל במצב זה דמי פגיעה אם היו תעודות מחלה והעדרות מהעבודה.
  רצוי יהיה להראות בתלושים של העובדות האחרות עבודה בשעות נוספות וכו'.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חישוב שכר טירחה במקרה של אשם תורם 27/01/2015 02:06
  אני בעיצומה של תביעה בגין תאונת דרכים שהתרחשה לפני מספר שנים, כעת קבע השופט כי אני '' אשם תורם'' ולכן הפחית באופן משמעותי את סכום הפיצוי האם שכר הטירחה שנקבע ( אחוזים מתוך הזכייה) נקבע על פי הפיצוי הסופי שאקבל? לאחר ניכוי האשם התורם?
 • RE: חישוב שכר טירחה במקרה של אשם תורם 28/01/2015 11:50
  שלום רב,

  אני מניח כי אתה מתכוון בפנייתך לתביעה בגין נזקי פח / רכוש בעקבות תאונת דרכים ולא לנזקי גוף.
  לצערי איני עוסק בתחום זה אלא רק בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפדעי תאונות דרכים (נזקי גוף).

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת חברת ביטוח לאחר תאונת דרכים 27/01/2015 13:13
  שלום רב, הייתי מעורב בתאונת דרכים, בחניון העבודה, כתוצאה מהתאונה הייתי בבית במשך שלושה חודשים וקיבלתי חלק מהשכר החודשי מביטוח לאומי, שאלתי היא כעת כיצד לתבוע את חברת הביטוח? האם על הפרשי השכר שטר קיבלתי רק? כיצד קובעים את ראש הנזק כאב וסבל?
 • RE: תביעת חברת ביטוח לאחר תאונת דרכים 28/01/2015 11:45
  שלום רב,

  אני ממליץ שתפנה אל עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. התביעה כנגד חברת הביטוח הינה בגין הפרשי השכר שלא שולמו וכאב וסבל כאשר כאב וסבל נקבע עקרונית לפי אחוזי הנכות שנותרו. ככל שלא נותרו אחוזי נכות ניתן פיצוי בגין כאב וסבל על פי הסכומים המקובלים ועד לתקרה של כ- 15,000 ש"ח שהוא הפיצוי בגין 10% נכות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה של ילד בגן 27/01/2015 13:44
  שלום, בני נפל בגן ופתח את הגבה, בעקבות זאת סגרו לו במיון עם דבק רפואי ונשארה צלקת קטנה מעל הגבה. לא נראה שהיתה רשלנות או מחדל בגן, הוא נפל תוך כדי משחק על ספסל/כסא ולא היות הוצאות אשפוז או מחלה. האם ניתן לתבוע את פוליסת הביטוח של הגן (גן מועצה) בגין התאונה/צלקת?
  תודה,
  מור
 • RE: נפילה של ילד בגן 28/01/2015 11:42
  שלום רב,

  אם אין התרשלות מצד הגן ניתן לשקול תביעה כנגד ביטוח תאונות אישיות (ביטוח תלמידים). אם הנזק הינו רק צלקת ספק בעיני אם יתקבל פיצוי במקרה כזה שכן הפוליסה מעניקה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה ומחריגה נזקים אסתטים כמו צלקות.
  כדי לברר את העניין לעומק תצטרכי כמובן לערוך פגישת יעוץ עם עורך דין בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי גילוי חוסר בכליה אצל עובר 26/01/2015 13:05
  חוויתי הריון תקין בו כל הבדיקות נמצאו תקינות אך לאחר שילדתי נתגלה שלעובר יש רק כילה אחת, האם זוהי רשלנות? האם זהו דבר שהיה אמור להתגלות במהלך בדיקות ההריון?
 • RE: אי גילוי חוסר בכליה אצל עובר 28/01/2015 11:39
  שלום רב,

  במהלך סקירת המערכות בודקים אף את הכליות והעובדה שלא אותר כי קיימת כליה אחת מעוררת סימני שאלה אולם כמובן שכדי להעריך את המקרה יש צורך במלוא התיעוד הרפואי.
  לא ציינת האם ביתך סובלת ממגבלה או נכות חלילה - עניין זה חשוב שכן ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית ולקבל פיצוי במקרה בו בשל מום בעובר היו מאפשרים להורים להפסיק את ההריון בשל סיכויים אירלים לנכות משמעותית אצל היילוד.
  להערכת המקרה באופן מסודר אמליץ שתפני לפגישת ייעוץ עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זכאות לפיצויים 25/01/2015 14:23
  שלום רב,
  לפני כחודש וחצי פוטרתי מעבודתי בשל חיסורים רבים, כעת נמצא כי אני חולת פיברומיאלגיה האם ניתן לתבע את המעסיק על פיטורים שלא כדין? האם אני זכאית לפיצוי בשל המחלה?
 • RE: זכאות לפיצויים 26/01/2015 12:22
  שלום רב,

  מדובר בסוגיה בתחום דיני העבודה אשר אני לצערי איני עוסק בו. מציע כי תפני אל עורך דין אשר תחום עיסוקו דיני עבודה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי השגחה על מטופלת בבית החולים 26/01/2015 09:52
  אימי הגיע לבית החולים לאחר שקיבלה אירוע לב בבית, כיומים לאחר מכן בשעות הלילה המאוחרות ניסתה לדבריה לקרוא לאחות אך משזו לא הגיע ניסתה לרדת מהמיטה באופן עצמאי ונפלה, בעקבות הנפילה נוצר לה שבר באגן, רק למחרת שהגענו לבקרה גילנו על התאונה שהתרחה בלילה, הרופאים אפילו לא התאמצו להודיע לנו על מה שאירע.
  האם ניתן לתבוע את בית החולים על רשלנות?
 • RE: אי השגחה על מטופלת בבית החולים 26/01/2015 12:20
  שלום רב,

  כדי להעריך את אחריות בית החולים למקרה יש צורך לקבל את מלוא התיק הרפואי של אימך. יהיה צורך לבחון אם היא הוגדרה בסכנת נפילה, האם הורמו דפנות המיטה והאם היה איסור על ירידה עצמאית מהמיטה.
  על פניו נראה כי המקרה בהחלט מצדיק בירור ואמליץ כי טרם פניה לבית החולים תפנו לקבלת ייעוץ אצל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק כתוצאה מתאונת אופניים 25/01/2015 09:48
  בני בן ה16 נפגע אתמול מרכב חולף בזמן שנסע על האופניים, בל הפגיעה הוא סובל מכאבי גב חזקים, בעל הרכב לא עצר לאחר הפגיעה והמשיך בנסיעה ורציתי לדעת מה עושים במקרה כזה?
 • RE: נזק כתוצאה מתאונת אופניים 26/01/2015 12:17
  שלום רב,

  עליכם לפנות כמובן לטיפול רפואי ולציין את נסיבות התאונה ולפנות למשטרה ולדווח על התאונה.
  לאחר קבלת אישור המשטרה ניתן יהיה לפנות לחברת קרנית אשר מטפלת במקרים של תאונת פגע וברח כאשר לא ידועה זהות המבטח.
  רצוי להעזר בעורך דין מנוסה לצורך פניה זו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שינוי שיטת הניתוח במהלכו 22/01/2015 07:17
  שלום רב,
  ברצוני לדעת האם ניתוח בו נאמר לי שיבוצע בשיטה הלפרוסקופית ולבסוף בוצע בניתוח רגיל הינו עילה לתביעת רשלנות? בשל אופי הניתוח זמן ההחלמה היה אורך יותר..
  תודה מראש
  איגור
 • RE: שינוי שיטת הניתוח במהלכו 26/01/2015 12:14
  שלום רב,

  יש מקרים בהם בוחרים בסופו של דבר בשיטת ניתוח שונה בשל שיקולים רפואיים כאלו ואחרים ואם זהו המקרה אזי ספק בעיני אם תהיה עילת תביעה. מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי עלות תביעת רשלנות רפואית הינה גבוהה לדי ולשקול האם הפיצוי שיינתן, אם בכלל, יצדיק כלכלית את ההליך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת מכוער בשל הדבקה 22/01/2015 00:47
  נוצר לי חתך עמוק ביד, ובוצעה לי הדבקה, ועכשיו נשארה צלקת מכוערת האם אני יכול לתבוע?
 • RE: צלקת מכוער בשל הדבקה 26/01/2015 12:13
  שלום רב,

  כדי לקבל פיצוי יש להוכיח התרשלות של הרופא המטפל - למשל שהיה צורך לבצע תפרים וכן להוכיח כי טיפול בתפרים יכול היה להביא בסיברות גבוהה לתוצאה אחרת מבחינה אסתטית.
  לשם כך יש צורך לקבל את התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילת סוכר ותאונות דרכים 21/01/2015 09:58
  אני חולה סוכרת שמזריק אינסולין מידי יום, לפני שבוע במהלך הנסיעה בעקבות נפילת סוכר הראייה שלי הטשטשה ונתקעתי בגדר הפרדה, כתוצאה מהפגיעה יש לי כאבי גב בלתי פוסקים.
  כיצד לנהוג על מנת לקבל את מירב הפיצויים??
 • RE: נפילת סוכר ותאונות דרכים 22/01/2015 11:27
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק. אמליץ בחום כי טרם פניה לחברת הביטוח וטרם פניה למשטרה תערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בתאונת עבודה ופיצויים 13/10/2009 08:55
  נפגעתי לא קל בתאונת עבודה ואני כבר קצת יותר משנה בחופש. עכשיו הבנתי כי התשלומים ולמעשה כל הכסף שאני מקבל מהמוסד לביטוח לאומי בתקופה הזאת ינוכה בהמשך מסכום הפיצויים שיפסק לטובתי אם וכאשר אגיש תביעת פיצויים לבית המשפט. האם זה באמ המצב במקרים של פגיעה בתאונת עבודה?
 • RE: פגיעה בתאונת עבודה ופיצויים 13/10/2009 09:52
  שלום רב,
  אכן הסכומים אשר מתקבלים מביטוח לאומי מנוכים מסכום הפיצויים אשר מתקבלים בתביעת נזיקין אל מול המעביד.

  בברכה,
  עו\"ד עופר סולר
 • ניתוח מחיצה כושל 20/01/2015 18:02
  ניתוח מחיצה באף שביעצתי לא הצליח, ונשלחתי לבצע ניתוח נוסף, גם הניתוח השני כשל ועדין קיימת סטיה של המחיצות שמפריע לי מאוד, כעת נאמר לי שלא אוכל לבצע ניתוח נוסף כי הנזק מהניתוחים הקודמים גדול מידי, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: ניתוח מחיצה כושל 21/01/2015 15:34
  שלום,

  כדי לתבוע בטענה של רשלנות רפואית בניתוחי המחיצה אין די בכך שהניתוחים נכשלו אלא יש להוכיח באמצעות חוות דעת רפואית כי הניתוחים בוצעו באופן רשלני ולא סביר.
  כדי לברר את המקרה בצורה מסודרת יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ כם מומחה אף אוזן וגרון.
  רצוי בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • את מי תובעים בתאונת טרקטורון 21/01/2015 09:59
  שלום,
  לפני כשבוע וחצי הייתי בטיול טרקטורונים עם חברים בצפון, במהלך הנסיעה הטרקטורון שלי התהפך ונגרם לי שבר ביד, כיצד עלי לנהוג כעת? האם לתבוע את חברת השכרת הטרקטורונים?
 • RE: את מי תובעים בתאונת טרקטורון 21/01/2015 15:29
  שלום רב,

  טרקטורון הינו רכב מנועי והאירוע אמור להיות מוכר כתאונת דרכים. עליך לקבל פרטים באשר לביטוח החובה של הטרקטורון, לפנות למשטרה ולדווח על התאונה ואז להתנהל אל מול חברת הביטוח רצוי בסיוע עורך דין מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים של בני החייל 20/01/2015 02:06
  בני יצא הביתה בשבת האחרונה ולקח את הרכב שלי, במהלך הנסיעה נכנס בו רכב מאחור, כתוצאה מכך נוצרו לבני חתכים בפנים וכאבי גב.
  מה עושים במקרה כזה? האם תובעים את חברת הביטוח? האם צריך לערב את הצבא?
 • RE: תאונת דרכים של בני החייל 21/01/2015 15:27
  שלום רב,

  ניתן להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את רכבך בביטוח חובה. לחלופין ניתן להגיש תביעה כנגד קצין התגמולים. כדי להכריע איזו תביעה כדאית יותר יש צורך ביותר פקטים אך ככלל כאשר מדובר בפגיעות חולפות לרבו כדאי להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת הביטוח מתנערת מתשלום עבור אחוזי נכות 18/01/2015 00:14
  עברתי תאונת דרכים לפני כחצי שנה, קיבלתי 20% נכות מביטוח לאומי, אבל חברת הביטוח טוענת שהנזק שנגרם לי הוא תוצאה של תאונת דרכים שעברתי בעבר.
  מה עושים במקרה כזה?? האם עצם העובדה שלא הלכתי לבקש אחוזי נכות בתאונה הקודמת איננה מספיקה כדי להוכי שהנזק לא נגרם מהתאונה הנוכחית?
 • RE: חברת הביטוח מתנערת מתשלום עבור אחוזי נכות 19/01/2015 10:29
  שלום רב,

  לא פירטת האם הקביעה של הביטוח הלאומי בעניין הנכות נעשתה במסגרת ענף נכות כללית או במסגרת ענף נפגעי עבודה.
  יש לכך חשיבות כי אם מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה ןהביטוח הלאומי הכיר בנכות מעבושה הרי שקביעה זו מחייבת את הביטוח הלאומי.

  מציע כי תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין וחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 127 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

       האופניים החשמליים מסוכנים!     פגיעה מהידרדרות רכב במוסך הוכרה כתאונת דרכים     נותרו בגופך נזקים לאחר שיקום רפואי?     מקרי רשלנות במהלך טיפול פזיותרפי     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     הלכת השנים האבודות בדיני נזיקין     אחריות רכבת ישראל במקרה של פגיעת נוסעים     חוות דעת פסיכיאטרית בתביעות נזיקין – אימתי?     מחלות מין ומקרי רשלנות רפואית     חישוב הפיצויים למשפחת ההרוג בתאונת דרכים     תאונת נפילה במדרכה ובשטח ציבורי - יש מי שאחרא     פגיעה בגן ילדים עירוני או פרטי – מה עושים?     פגיעה בזמן פעילות במתנ''ס     פגיעה של אורח בגן אירועים     סרטן מזותליומה ומקרי רשלנות רפואית     פציעה מבקבוק חימום!     אחריות של בעל כלב     אחוזי נכות בביטוח לאומי - שאלה     פריצת דיסק לאחר תאונת דרכים והחמרה     פעולה חודרנית בפגיה     מחלה קשה שלא נתגלתה     כוויות דרגה שלוש      האם נפילה מאופנוע לפני נסיעה נחשבת תאונות דרכ     מום לבבי     חוק הפלת"ד

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר