פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • פגיעה בקורס צניחה 25/05/2016 15:22
  שלום רב,

  לפני שנה ועשרה חודשים במהלך הכשרה צבאית בקורס צניחה נחבלתי בכתף שמאל, מאז דלקות חוזרות והגבלה בתנועה שמשתנה גם היא ביחס לכאב בכתף עצמה. יש לציין שלפני הצבא היו כאבים קלים בכתף מהרמת משקולות (לא משהו שאובחן).

  מבחינה רפואית ביצעו לי את כל הבדיקות שנחוצות, אך עדיין הדלקות חוזרות וההגבלה בתנועה קיימת, בעוד 9 חודשים אני אשתחרר ואני מניח שהבעיה הזו תלווה אותי עוד הרבה זמן-אולי לתמיד. מה הייתם ממליצים לעשות במצב כזה?
 • RE: פגיעה בקורס צניחה 29/05/2016 12:47
  שלום רב,

  ממליץ שתפנה בהקדם אל עורך דין מנוסה בתחום משרד הביטחון - תביעות קצין התגמולים. יהיה צורך לקבל את מלוא תיקיך הרפואיים ולערוך יעוץ עם מומחה רפואי מתאים להערכת היקף הנזק והקשר בין גרימת הנזק לשירות הצבאי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה באצטדיון כדורגל 28/05/2016 22:48
  שלום לכולם ,
  ביום שלישי האחרון במשחק גמר הגביע באצטדיון טדי נפלתי ושברתי את שורש כף היד . החלקתי במדרגות היציאה מהאצטדיון. האם יש עילה לבקש פיצויים? אם זה רלוונטי זו היד הדומיננטית שלי ואני סטודנט ולא מסוגל לתפקד כמעט בלי לכתוב. האם יש אפשרות לקחת עורך דין ולהגיש תביעה לקבלת פיצויים בגלל פציעה כזאת?
 • RE: פציעה באצטדיון כדורגל 29/05/2016 12:44
  שלום רב,

  ראשית כדי לקבל פיצויים יש להוכיח כי הנפילה אירעה בשל התרשלות של מפעילי האיצטדיון וכי היה מפגע שגרם לנפילה. רצוי מאד לצלם את מקום הנפילה ולשמור שמות של עדים למקרה. כדאי גם להמתין ולראות מה היקף הנזק הסופי והאם מדובר בנזק חולף או קבוע ועניין זה יקבע בבדיקה רק לאחר שיחלפו כמה חודשים מהתאונה.
  אמליץ שתערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טביעה בשיעור שחיה 19/05/2016 16:17
  שלום,
  לפני כארבע שנים טבע בני בבריכה כשהיה בן שש.
  אתאר את המקרה: לאחר שיעור שחיה (ידע כבר לשחות השיעור נועד לשפר את השחיה) כשאני בתוך המים (הייתי בהריון בערך בחודש שמיני) אישרתי לו ולאחיו שגדול ממנו בשנתיים להתרחק ממני עד לקו האדום שמייצג את תחילת המים העמוקים כאשר אני מנסה לשמור איתם על קשר עין כל הזמן. בשלב כלשהו הם נעלמו לי וחיפשתי אחריהם בעין. לאחר כמה שניות שמעתי את עוזר המציל מבקש מה מציל להסתכל על ילד שהיה בבריכה. המציל ענה לו שהילד צולל.

  הסתכלתי לכיוון. והיה נראה לי מוזר כשהתקרבתי ראיתי את הבן שלי שוכב על קרקעית הבריכה כאשר פניו מופנים מעלה (זכורה לי בבירור המשקפת הצהובה שהרכיב) שלפתי אותו מהמים ואחת מהמדריכות השחיה לקחה אותו ממני כשהוא מחוסר הכרה תודה לאל הוא חזר לעצמו יחסית מהר ללא צורך בהחייאה ארוכה.

  המציל הדריך אותי לחזור הביתה ולאחר כרבע שעה חזר ואמר שהחובש ממליץ ללכת לבדיקה מה שלי היה ברור שאני אעשה ללא קשר להמלצה שלו.

  בינתיים לא תבענו את הבריכה למרות שיש לכך השפעות רבות על הילד ביום יום לימודיות רגשיות והתנהגותיות מאחר שעו״ד המליץ לתבוע רק לאחר גיל 18 כדי שנוכל לקבל פיצוי גם על דברים שלא נראים כעת.

  בנוסף גם אני חווה תופעות של פוסט טראומה וכן איבדתי 3 מקומות עבודה וחליתי בפיברומיאלגיה שהתפרצה על רקע הטראומה הזו. האם יש באפשרותנו לתבוע רק על הנזק שנגרם לי ובעתיד לתבוע על הנזק שנגרם לילד?

  מדובר בעשרות אלפי שקלים שהוצאנו על בדיקות אשפוזים וטיפוליים רגשיים עבורו וכרגע איני מרשה לעצמי לטפל בעצמי גם מאחר וזה לא מתאפשר מבחינ כלכלית.

  ד״א נאמר לי שלפי החוק ילד עד גיל 9 נמצא באחריות הבלעדית של הוריו בזמן שהוא בבריכה ולבריכה אין כל אחריות כלפיו האם זה נכון?

  תודה מראש על התשובות
 • RE: טביעה בשיעור שחיה 29/05/2016 12:41
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב למדי ואני סבור כי מן הראוי לדון בו בפגישה מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין. יש לקחת בחשבון כי הנזקים הישירים שלכם כהורים יתישנו בחלוף שבע שנים מהמקרה ולכן איני בטוח שמומלץ להמתין עד הגיע הילד לגיל 18 שנה. כדי לבסס תביעה יהיה צורך לצרף חוות דעת הן בעניין התרשלות מפעילי הבריכה והן בעניין היקף הנזק. כאמור מציע נוכח מורכבות המקרה ממליץ לערוך יעוץ מסודר בעניין זה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה במהלך חופשה 19/05/2016 08:16
  זקוקה לייעוץ. בשבוע שעבר נפלתי במהלך חופשה במלון בארץ וכתוצאה מכך נחבלתי ברגליים ובעיקר לא יכלתי לדרוך על הרגל 4 ימים. הייתי במיון יחד עם מלווה מטעם המלון ושילמתי מכספי גם על הביקור במיון. נאלצנו להאריך את החופשה (בתשלום) כדי שאוכל להתאושש קצת ולהיות מסוגלת לחזור הביתה.

  מיותר לציין שהחופשה נהרסה והסתובבתי במלון 3 ימים עם כסא גלגלים ולא יכלתי ללכת לעבודה במשך שבוע נוסף בגלל הפציעה והמוגבלות ברגל. ועדיין אני סובלת מכאבים.

  במלון בעיקר ניסו להתייחס אליי יפה והביאו לי את הפרטים של חברת הביטוח שלהם.
  שאלתי היא- מהם הזכויות שלי במקרה כזה? מה אני אמורה לעשות כדי לתבוע פיצויים מהמלון? והאם במקרה של תביעה אני חייבת ייצוג של עורך דין?

  תודה מראש
 • RE: פגיעה במהלך חופשה 29/05/2016 12:29
  שלום רב,

  תוכלי לקבל פיצוי רק אם יוכח כי הנפילה אירעה בשל התרשלות של המלון למשל מפגע כמו מרצפת שבורה עליה מעדת וכו'.
  אם מדובר בנזק חולף אפשר לשקול מו"מ אל מול המלון ללא סיוע עו"ד או תביעה קטנה אך כדאי לוודא ראשית שאכן אין נזק קבוע.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בגלל טעות בניתוח 16/05/2016 20:27
  מקרה בבחורה שבמהלך שירותה הצבאי נותחה בביה"ח תל השומר בשל בעיה בריאותית הקשורה בתוספתן (למיטב הבנתי מדובר בניתוח לא מסובך כלל). ניתח אותה מתמחה בפיקוחו של רופא בית החולים. אולם, בעקבות טעות שנעשתה במהלך הניתוח, הבחורה סובלת מזה שנים, מוכרת בביטוח הלאומי, כמעט ולא מתפקדת, וכבר עברה 7 ניתוחים. בית החולים לא מכחיש אחריות.

  הנפגעת מתעתדת לתבוע פיצויים מבית החולים ומתלבטת לעניין פגישת ייעוץ אצל עורך דין המתמחה בעניין תביעות מול צה"ל, האם בהתחשב בנסיבות המקרה על צה"ל לשאת באחריות? להדגיש, הבעיה בתוספתן לא נגרמה במהלך שירותה הצבאי, אלא עוד לפני כן.
 • RE: פגיעה בגלל טעות בניתוח 26/05/2016 15:05
  שלום רב,

  אם הייתה בשרות חובה יש להניח כי התביעה תצטרך להיות מוגשת כנגד קצין התגמולים ולא כנגד בית החולים אולם יש צורך בפרטים נוספים ומלאים כדי להשיב בביטחון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצוי תאונה בבית ספר, כאב וסבל ועגמת נפש. .. 12/05/2016 21:23
  בני בן 11.5 נפצע בשיעור ספורט בבית הספר. פיניתי אותו לחדר מיון ובני שסבל מכאבים עזים לא הצליח ליישר את ברכו או לדרוך על הרגל לצורך בדיקות הרופאים (לרבות אורטופדים). לאחר שאולץ באמצעות משככי כאבים לעשות כן ללא הצלחה, שוחרר בני ללא כל אבחנה.
  ב MRI אובחן קרע ברצועה צולבת קדמית וקרע וחתך של המיניסקוס המדיאלי שחלקו כנראה גם התהפך וגרם לנעילת הברך. לפני כחודשיים וחצי עבר ניתוח לשחזור רצועה באמצעות תעלה שיצרו בעצם ושתל של גיד מהברך באמצעות תפס זר. בנוסף הוסר חלק קטן מהמיניסקוס והיתר נתפר.
  אושפז 3 ימים ושוחרר עם כאבים עזים וברך ביישור מלא עם מייצב ברך למשך כמעט חודש שלם. התנייד עם כסא גלגלים וקביים. במהלך התקופה אף היה קיים חשד להידבקויות והוחשנו להתחיל פיזיותרפיה. כשלושה שבועות שהינו עמו אני או בעלי בבית, נצרכנו להסעות רבות ושגרת הבית (עוד 3 ילדים קטנים ממנו) נרעדה. הופסקו לו חוגים ופעילויות העשרה בהן נטל חלק בקביעות וכן עד עתה אנו נאלצים להסיעו לכל מקום (בשגרה מתנייד עצמאית באופניים). האם יש מקום לתבוע מלבד את בטוח התאונות האישיות גם תביעה נוספת בגין כאב וסבל, עגמת נפש, הפסדים כלכליים.. ואם כן את מי ניתן?
  לתשובתך אודה מראש.

 • RE: פיצוי תאונה בבית ספר, כאב וסבל ועגמת נפש. .. 26/05/2016 15:02
  שלום רב,

  תביעה נוספת יכולה בהתאם לנתונים שמסרת להיות מוגשת כנגד בית הספר היה והתאונה אירעה בשל התרשלות של מורה או בית הספר אשר גרמה לתאונה. ניתן גם לבחון את איכות הטיפול הרפואי בבית החולים אולם במקרה זה יש להוכיח כי מתן אבחנה מוקדמת יותר יכלה למנוע את הנזק והעניין אינו מובן מאליו כלל.
  ראשי הנזק הנוספים מצריכים תביעת נזיקין המבובבת על עילת ההתרשלות אשר אינה פשוטה להוכחה.

  ממליץ שתערכו םגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות רופא אונקולוג ורופא משפחה 19/05/2016 19:39
  שלום רב
  האישה שלי היא חולה אונקולוגית סרטן שד
  ב20/5/2015 היתי עם אישתי במיון עקב כאב צלעות שד שמאל מאוד כאובה עשו לה בדיקות במיון והכל היה תקין אבל בגלל הכאב החזק ביותר נתנו לה תרופה בזמן שהיתה במיון ושמה פרקוסט 5Mg/ 325MG ואחרי הצרופה הרגישה קצת טוב מלפני התרופה ובזמן השחרור ביקשתי מהם שיתנו לנו מרשם צרופה אבל סירבו לתת את המרשם ואמרו לי שרופא משפחה או רופא אונקולוג נותן לה את המרשם ואמרו שהם המליצו על התרופה שרשומה במכתב שחרור
  ב 21/5/2015 היה לנו תור אצל פרופסור אונקולוג שמטפל באישתי וקרא את מכתב השחרור של המלרד ואמר שהו יתן לנו תרופת Etopan 400 ונתן לנו את המרשם
  בזמן הזה אני לא היתי מודע לתרופה שנתנו לנו במיון כי יש לי אמונה בבית חולים שיתנו את הכל עבור החולה וגם הרופא האונקולוג חשבתי שיתן לנו אותו תרופה שנתנו לנו במיון
  ... קניתי את התרופה והאישה התחילה בתרופה אבל לא עזרה חה כלום יום אחרי יום ללא שיבור בכאבים ואני נבהל איך במיון מרגישה קצת טוב ובבית לו והיא נותלט אותה תרופה שנתנו לה במיון
  לפני כמה ימים ביקשתי את התיק הרפואי של אישתי מבית החולים ועכשיו אני מדפדף בנירות וקורא
  ראיתי שהצוות הרפואי של המיון נתן לנו צרופה חזקה כמו סמים וזה מה שעזר לה וראיתי מה שכתב רופא אונקולוג אחרי יום וראיתי שהוא נתן לנו תרופה רגילה של נגד כאבים

  בחודש אוגוסט האישה היתה מאושפזת בבית חולים במחלקה אונקולוגית עקב גרורה בעמוד שדרה וכאבים בגב
  בזמן שהאישה היתה מאושפזת היתה מקבלת טיפול פיזוטרפי על ידי פיזוטראפי במחלקה ובזמן שהשתחררנו כבת על נייר ששיך למחלקה שהוא ממליץ על פיזוטראפיה ביתית לאישה עקב הכאבים שמונעים אותה לצאת מהבית וללכת לקבל את טיפול הפיזוטרפיה במרפאה וגם כתבו מכתב שחרור המלצה על פיזוטראפיה ביתית וחתומה על ידי הפיזוטראפי
  ... הגעתי לרופא משפחה אחרי שהלכנו הביתה ובקשתי ממנה שתעשה לנו פיזוטראפיה ביתית ונתתי לה את מכתב הפיזוטראפי ואת מכתב השחרור שרשום בהן המלצה על פיזוטראפיה ביתית והרופא שאלה אותי שאלה אחת והיא : האם האישה שלך עומדת על הרגליים? אמרתי כן ואחר כך אמרה לי לו מגיע לה פיזוטראפיה ביתית כי היא עומדת על הרגליים ורק מי שמרותק למיטה מגיע לו את הפיזוטרפיה הביתית
  חשוב להגיד שבכוח הינו הולכים למרפאה כדי לקבל את הטיפול הפיזוטראפי במרפאה

  הערה: קראתי באחד המאמרים שכל מי שהתאשפז עקב כאבים והמליצו לו על פיזוטרפיה ביתית מגיע לו את זה ולא רק מי שמרותק למיטה מקבל פיזוטרפיה ביתית

  אני רוצה לשאול
  1- האם הרופא האונקולוג מחויב לתת את התרופה שהמליצו עליה במיון ? במידה שהוא לא מחויב האם הוא רשאי לתת לה תרופה רגילה עם הכאב החזק ביותר או לתת תרופה יותר חזקה ממה שנתנו לי במיון ?
  2- האם התעלמות רופא אונקולוג מהמלצות המיון הינה רשלנות רפואית
  3- האם המיון היה מחויב לתת לנו מרשם תרופה עקב הכאבים האלה ולא לתת לנו להמתין לתור רופא אונקולוג?
  4- האם התעלמות רופא משפחה מהמלצות המחלקה האונקולוגית בקשר לפיזוטרפיה ביתית הינה רשלנות רפואית?

  הערה : התקשרתי לכמה רוקחים חברים שלי ואמרו לי שהאטופן צרופה רגילה והפרקוסט זה תרופה חזקה לכאבים כמו סמים.

  חשוב להזכיר שבתאריך 31/5/2015 חזרנו למיון עקב החמרה גדולה בכאבים בצד שמאל ונתנו לה תרופה של OxyCod 10 MG
 • מה כדאי לי לעשות? 02/05/2016 15:35
  שלום רב עורך דין סולר

  לפני כשנתיים עברתי תאונה שגרמה לי לכאבים והגבלת תנועה בצוואר, גב וכתף, ולאחר כ-8 חודשים עברתי תאונה נוספת שפגעה באותם האיזורים.

  נשלחתי לכל מיני בדיקות, הלכתי לפיזיותרפיה (שני סבבים), וצילומים שיצאו תקינים, בסיום הפיזותרפיה הכאבים נותרו עם שיפור מועט ביותר.

  העורך דין שמייצג אותי על מנת לתבוע לביטוח אחרי תאונת דרכים ייעץ לי לעשות סי.טי, אך בגלל שהסיתטי לא בריא ונותן הרבה קרינה סרבתי, ובקשתי ממנו לסגור את התביעה.

  כיום אני כבר מרגישה יותר טוב. לפני מספר ימים שאלתי אותו מה בקשר לתביעה, הוא אמר שעדיין לא סגר אותה, וייעץ לי לעשות שוב סיטי לפני שייסגור אותה, כי גם במידה ולא יראו פגיעה, אם וחלילה בעתיד אפגע בתאונה חמור יותר, יוכלו להגיד לי שאין שום הוכחה שהתאונה האחרונה גרמה לזה ולא הקודמות, ולא אפוצה על התאונה.

  אני מאוד לא מעוניינת לעשות סי.טי בגלל הקרינה, וכעת אני גם לא חושבת שיש צורך רפואי בגלל שאני כבר מרגישה טוב יותר, אך אני גם לא מעוניינת להגיע למצב כפי שהוא תיאר לי. מה כדאי לעשות?

  תודה
 • RE: מה כדאי לי לעשות? 11/05/2016 10:51
  שלום רב,

  אכן יש הגיון מסויים בכך שכדאי לאחר תאונות בגב לשלול נזק חמור יותר ראשית על מנת לדעת כי אכן הפשרה שמוצעת כעת ראויה ומשקפת את מלוא הנזק ושנית כדי למנוןע טענה בעתיד לגבי נזק קודם ככל שחלילה תתרחש תאונה נוספת.
  קשה לי לתת לך יעוץ האם הסיכון הבריאותי בבדיקת הסיטי מוצדק במקרה זה עם זאת וממליץ שתתיעצי בעניין זה עם רופא. אם תצליחי לקבל אישור מקופ"ח לבדיקת MRI אשר אינה כרוכה בקרינה העניין יכול להיות גם פתרון מוצלח למיטב הבנתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • מה דעתך המשפטית? 08/05/2016 17:27
  היי, בשבוע האחרון רץ בוואטסאפ סיפור על גן בחולון שאחד הילדים בו נפגע במהלך פעילות מחוץ לשעות הגן. ההורים תבעו את חברת הביטוח אשר הגישה תביעה כנגד וועד ההורים כמארגן האירוע. כתגובה לכך גם הוצאו המלצות לוועדי הורים להחתים את הורי הילדים על מסמך שבו הם מאשרים כי הם נושאים באחריות לילדם.

  לא יודע אם הסיפור הוא אמיתי אבל האם יכול להיות מצב שבו הורי וועד יהיה אחראים לבטיחות במקום ציבורי רק כי הם אלו שיזמו/ארגנו או שנדרשת רשלנות מוכחת (לדוגמה: פעילות אתגרית ללא הסמכה)? האם למסמך פשוט בו ההורים מאשרים שהם אחראים יש תוקף?
 • RE: מה דעתך המשפטית? 11/05/2016 10:39
  שלום רב,

  במידה וועד הורי הגן מארגן אירוע מחוץ לשעות פעילות הגן הרי שמוטלת עליהם חובה כמארגנים לדאוג לכך שהאירוע יהיה בטוח ולאמצעי בטיחות סבירים.כדי להטיל על הועד אחריות לפציעה או נזק יש להוכיח כי התרשלו ואין די בכך שארגנו את האירוע.
  אם הועד התרשל בארגון האירוע ובשל התרשלותו נגרם נזק גם חתימה של הורים לא בהכרח בכל מקרה תפטור מאחריות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טיפול בתיק הרפואי שלי 02/05/2016 14:47
  שלום עורך דין נכבד,

  אני נכת צה"ל וכחלק מתהליך שיקום, התיק הרפואי שלי מטופל אצל רופאה של מחוז רחובות.

  כיצד אני יכולה לרשום שאינני מסכימה לאותה רופאה לטפל בתיק שלי?

  ביקשתי להחליף רופא (מאותו המחוז), אך הם מסרבים כדי "לא לפתוח דלת לכל מי שלא מרוצה מהטיפול הניתן לו".

  האם ניתן לאסור עליה לטפל בתיק הרפואי שלי?

  במידה וכן, אשמח לדעת כיצד ניתן לרשום זאת.

  תודה
 • RE: טיפול בתיק הרפואי שלי 11/05/2016 10:19
  שלום רב,

  ככל שהכוונה היא לטיפול רפואי של ממש בך (המונח טיםול בתיק ל לגמרי ברור לי) הרי שלמיטב הבנתי אין דרך בה ניתן לכפות עליך טיפול דווקא אצל רופא מסויים וזכותך לסרב לטיפול כל עוד מדובר בסירוב ענייני. יש צורך ביותר פרטים כדי להבין את נסיבות המקרה ואני ממליץ שתפני אל עורך דין בעל נסיון בתחום ליעוץ מסודר.

  בברכה,
  עורך דין עופר
 • בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 01/05/2016 18:17
  שלום רב, עשיתי לבן שלי בדיקה EEG בבית חולים שלא אציין את שמו (לא יודעת אם מותר פה) ולאחר זמן המתנה ארוך נמסר לי שהבדיקה "נעלמה" בטענה שבדיוק החליפו את התוכנה במכשיר שבה ביצעו את הבדיקה של הילד ומס' בדיקות לא הצליחו לשחזר בניהם הבן שלי, מנהלת המחלקה התקשרה התנצלה והציעה לי להגיע לעשות שוב את הבדיקה בשבוע הבא ולקבל תוצאות במקום (לא לחכות חודש), עד כמה המיקרה חמור? הייתכן שבשנת 2016 קורה דבר כזה בבית חולים? כמובן שמיותר לציין שאני ובעלי מפסידים יום עבודה לצורך הבדיקה...
 • RE: בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 11/05/2016 09:54
  שלום רב,

  מדובר בהתנהלות אשר כמובן אינה מצופה מבית חולים סביר אולם יחד עם זאת מבלי להקל ראש בחומרת העניין איני משוכנע שהמקרה יתאים לתביעה שכן היקף הנזק מוגבל יחסית בשעה שעלויות תביעה כזו אינן מבוטלות. אפשר לשקול משלוח מכתב דרישה לפיצוי באמצעות עורך דין ואמליץ שתערכו יעוץ מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בגלל נפילה במדרגות 24/04/2016 19:47
  שלום לכולם וחג שמח,
  למי כדאי לפנות במקרה בו חברה שלי החליקה במדרגות בבניין שלנו בעקבות צינור שהתפוצץ והפך את הירידה במדרגות לסיכון. היא חטפה חבלה די רצינית, אבל לא שברה דבר. בנוסף יש לציין שזה קרה בלילה ואין מספיק תאורה בבניין לראות שהמדרגות רטובות. יש לי צילומים של המדרגות, החבלה והבניין עצמו שנמצא במצב מוזנח (העירייה כל הזמן מאיימת לקנוס את בעלי הדירות על הזנחה). יש כאן עילה לתביעה? למי לפנות?
 • RE: חבלה בגלל נפילה במדרגות 01/05/2016 16:40
  שלום רב,

  אפשר לשקול לתבוע את נציכות הבית המשותף. אם מדובר בחבלה אשר לא תותיר פגיעה קבועה אפשר אולי לשקול תביעה במסגרת תביעות קטנות. ממליץ בכל מקרה לערוך יעות מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכרה,
  עורך דין עופר סולר

 • כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 12/04/2016 12:31
  שלום רב, במסגרת טיפולי לייזר שעברתי, החליטה הקוסמטיקאית הרפואית שמבצעת את הטיפולים בחסותו של רופא העור המנהל את המרפאה, לעשות פילינג במצח ללא שהסבירה את תופעות הלוואי האפשריות וללא החתמתי על טופס הסכמה מדעת. התוצאה הייתה היפר פיגמנטציה חמורה. רופא עור העריך שזה יחלוף תוך שנתיים בכפוף לטיפולים ומשחות הבהרה. פניתי בדרישת פיצוי בסך 65,000 ש"ח לחברת הביטוח וכעת אני ממתינה לתשובתם. לאור ניסיונך בתחום, האם יש טעם לנהל הליך משפטי בהנחה שהנזק אכן יחלוף תוך שנתיים או שעדיף לסיים את הפרשה מול חברת הביטוח בסכום שדרשתי? תודה רבה מראש! אתה עושה פה עבודת קודש!
 • RE: כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 17/04/2016 17:07
  שלום,

  תודה על המחמאה.
  במרבית המקרים היפר פיגמנטציה עקב טיפול לייזר אכן משתפר עם הזמן ולרוב אף נעלם כמעט כליל. משום שמדובר בדרך כלל בנזק חולף מומלץ לנסות ולברר את חומרת המצה עם רופא עור ולשקול אכן ברצינות לסיים את העניין ללא תביעה.
  בכל מקרה אמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית וכאמור מומלץ אף כאמרו אף לברר את היקף הנזק עם מומחה רפואי בתחום העור / פלסטיקה טרם סיום התיק בפשרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר


 • עברתי תאונה וכלום לא זז... 10/04/2016 22:19
  ערב טוב לכולם. שאלה כזו, לפני יותר משנתיים קרתה לנו תאונת דרכים, בדרך חזרה מבית הספר נכנס בנו רכב במעבר חציה, ומזל שהיו גם מצלמות שתיעדו את זה.
  פניתי כמובן ולקחתי עורך דין, ועד היום לא קורה כלום!!! בדצמבר הפנו אותנו מטעם ביהמ"ש לבדיקה אצל אורטופד, עד היום אף אחד לא חזר אלי, לא זימנו אותנו, ואין לי מושג מה בכלל קורה. מה אני יכולה לעשות? איך אפשר לזרז את כל העניין הזה? העניין הוא שחודש הבא אני אמורה ללדת. ויש לי הרגשה שלא עושים כלום.
 • RE: עברתי תאונה וכלום לא זז... 11/04/2016 17:04
  שלום רב,

  הגורם אשר אמור לעדכן אותכם בהתקדמות בתיק הינו עורך הדין המטפל. ככל שאין עדכון ניתן לבקש לקבוע עימו פגישת עדכון מסודרת על מנת להבין מתי צפויה חוות הדעת להתקבל.לוחות הזמנים של עבודת המומחים לעיתים ארוכים ויש לקחת זאת בחשבון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין בבקשה 07/04/2016 16:15
  אישה מבוגרת (70) קיבלה הפניה לעבור אמבוליזציה כליה.

  הוסבר לה שהפרצדורה קלה ולוקחת עד שעתיים ומשתחררת כעבור כמה שעות,
  החשש הגדול שלה היה שיקרה משהו לכליה, לכן לפני הפרצדורה הרופא הרגיע אותה ואמר שזאת פרצדורה קלה שזה ממש לא כריתת כליה.

  בזמן הניתוח יצא הרופא ואמר שקרה משהו והם מנסים להציל עכשיו את הכליה.

  נכון לעכשיו האישה באישפוז כבר 5 ימים (מיום ראשון). בגלל חום והקאות.

  אומרים שרק עוד חודש יעשו אולטרסאונד בשביל לבדוק מה קורה עם הכליה.

  החשש שלה שישחררו אותה מבית החולים ואם חס וחלילה בעוד כחודש בתוצאות ימצא שהכליה לא עובדת הם יתנערו מהאחריות על הפשלה שקרתה בניתוח, מה לעשות לדעתכם?

  תודה רבה אשמח לכול עצה.
 • RE: עצה של עורך דין בבקשה 11/04/2016 17:01
  שלום רב,

  אם יתברר שנגרם נזק לכליה הרי שגם בשלב מאוחר יותר ניתן יהיה יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי חיצוני להערכה האם התגלתה התרשלות בטיפול והאם התרשלות זו גרמה לנזק. כרגע למעט תיעוד של האירועים המתרחשים ושמירת התיעוד הרפואי קשה לי להעריך מה עוד ניתן לעשות.

  בהמשך אמליץ שתתיעצו באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין 04/04/2016 20:42
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לייעץ לי מה לעשות:

  בפברואר 2012 נתפסתי לראשונה בגב ופניתי לבית המרקחת כדי לקבל משחות וכדורים. לאחר שבועיים נתפסתי שוב ובצורה יותר קשה וכבר פניתי לרופא המשפחה והוא הפנה אותי לc.t. בצילום התגלה שיש לי 3 פריצות דיסק. התחלתי פיזיוטרפיה ובמקביל החלה חולשה ברגל ימין ואותה התחלתי לגרור עד שבחודש אוגוסט 2012 כבר התמוטטתי ולא יכולתי ללכת והייתי מרותקת למיטה. הופנתי למומחים שקבעו שאין מנוס מניתוח. כל הפרוצדורה לניתוח ארכה מאוגוסט ועד סוף אוקטובר כשבסוף אוקטובר נכנסתי לניתוח. לאחר הניתוח המשכתי לכאוב וכשהגעתי לביקורת לרופא המנתח הוא לא הבין איך אני עדיין כואבת וביקש לעשות צילום נוסף שבו הוא הבחין שהוצא הדיסק הלא נכון והצטרכתי להיכנס לניתוח נוסף לאחר שבוע. נקבעה לי נכות של 40% לצמיתות. כיום חזרה לי הפריצה והתחלתי לחוש כבדות ביד בנוסף לכאבים ברגל והעלו לי את הנכות ל49%זמנית.

  כרגע אני מוגבלת בתנועה ורוב הזמן בשכיבה עם כדורים חזקים. רציתי לדעת אם יש טעם או משהו לעשות כדי שאוכל לעלות את האחוזים ושתינתן לי קצבה כי כרגע אני לא מקבלת שום דבר.

  נ.ב אין לי מנוס מניתוח שלישי לקיבוע באמצעות ברגים אבל כרגע אני דוחה זאת.
 • RE: עצה של עורך דין 06/04/2016 16:23
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש סיכוי לקבלת אחוזי נכות גבוהים יותר יהיה צורך לעיין במלוא התיעוד הרפואי, החלטות קודמות בעניין אחוזי נכות וכן להתייעץ עם מומחה רפואי. אם אכן נותח דיסק לא נכון יתכן ואפשר יהיה לשקול גם תביעת רשלנות רפואית. מציע שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום בליווי כל המסמכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 03/04/2016 09:10
  לפני כ4 חודשים בדרכי לפגישת עבודה בת"א נתקלתי בחבק פלסטיק של ארגזים שהיה על מדרכה, מבלי שהבחנתי 2 רגלי היו בתוכו ומכיוון שצעדתי מהר והחבק בלם את תנועת הרגליים שלי נפלתי בתנופה רבה על המדרכה, יד שמאל שלי נשברה והייתי עם גבס חודש וחצי, בזמן זה נעדרתי מהעבודה, לאחר מכן אף נזקקת לפיזיוטרפיה.
  מלאתי מסמכים של תאונת עבודה והוכרתי ע"י ביטוח לאומי.
  מכיוון שהסיבה לנפילה שלי הייתה מפגע על מדרכה פניתי לעיריית ת"א והם הפנו אותי לחברת ניהול תביעות, לאחר זמן מה שלא שמעתי מהם, התקשרתי לברר ביום חמישי האחרון ונאמר לי שהתיק שלי נסגר והרחוב שבו נפלתי באחריות חברת ניקיון מסויימת
  ולכן עלי לפנות לחברת הניקיון.

  1. זה לא בסדר לדעתי שלא פנו אלי להחזיר לי תשובה ורק בגלל שפניתי אליהם הסתבר שפנייתי נדחתה.

  2.מה דעתכם? האם החלטתם להפנות אותי לגורם שלישי הוגנת או שעלי להתעקש?
  נגרם לי נזק משמעותי עקב הנפילה ואף איבדתי את מקום עבודתי בהקשר לתאונה, אני חושבת שיש בסיס לבקשה שלי
 • RE: חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 06/04/2016 16:19
  שלום רב,

  הנושא של אי מתן תשובות אלא לאחר התעקשות ופניה של הנפגע שכיח מאד לצערי ולמרות שמדובר במנהג לא ראוי קשה לי להאמין שיש הרבה מה לעשות בעניין עצם העיכוב בתשובה. לגופו של עניין כדאי לפנות אל חברת הניקיון ולשקול תביעה נגד שני הגופים גם יחד. ממליץ שתערכי יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי הגוף.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים אחרי תאונה 03/04/2016 08:54
  שאלה בעניין פיצויים אחרי תאונת דרכים:
  העו"ד של אמי אמר לנו שתוך 45 יום אמי צריכה לקבל את הציק, אך מאז עבר כבר כמעט 4 חודשים... וכל פעם שאנחנו מדברים עם העו"ד הוא טוען שזה מתעכב בגלל חברת הביטוח או שאומר לנו עוד יום יומיים.

  האם אפשר לעשות משהו בנידון?

  תודה רבה
 • RE: פיצויים אחרי תאונה 06/04/2016 16:16
  שלום רב,

  מציע שפשוט תבקשו לקבוע פגישה במשרדו ולקבל הסבר בפגישה וזה אולי יזרז את הנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איחור באבחון חסימת מעיים 03/04/2016 00:17
  שלום רב אמי התקבלה לחדר מיון בגל התייבשות שם בדקו לה לחץ וחום בלבד.... ולאחר מכם העבירו אותה למחלקה פנימית היא הייתה בת 74 ומשותקת לגמי ומרותקת למיטה, בגלל מצבה החריג, הכניסו לה זונדה דרך האף מיום הראשון של אשפוזה ראינו שיש לאמא שלי משהו לא תקין(היא לא מדברת בכלל) אנחנו דיברנו מיום הראשון על האחרים, אבל ללא תועלת... ואחרי 5 ימים של אשפוז, הגוף שלה התקרר מאוד מאוד, אני בתור אפוטרופוס, אמרתי לראש המחלקת שלמחרת אני מביא רופא חיצוני מטעם המשפחה לבדוק מה יש לה, ומביא עורך דין מטעם המשפחה ואז הם התחילו לעשות בדיקות ובדיקות, והם הזמיני דוקטור מכירורגיה ממחלקה כירורגית... ושבא הראפא וראה ובדק את אמי באותה לילה... הוא החליט שאמי תעשה צילום רנטגן בבטן ואז התגלה שיש לה חסימת מעיים והמעיים נקרע ואז עשו לה ניתוח דחוף ושם כתבו שהגוף שלה נכנס לשוק וקרטו לה המעיים וכתבו שהיה חסימה ולאחר מכן אושפזה בטיפול נמרץ 20 ימים ומשם לשיקום בחיפה שנה שלמה ונפתרה עקב זיהומים האם היה רשלנות רפואית?
 • RE: איחור באבחון חסימת מעיים 06/04/2016 16:15
  שלום רב,

  כדי להכריע אם היה אכן היה איחור בלתי סביר באבחון חסימת המעיים וכן אם הנזק שנגרם הוא תוצאה של אותו איחור יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהיתייעץ עם מומחה רפואי מתאים. על פניו נראה כי המקרה מחייב אכן בירור מעמיק ורציני ואמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית ליעוץ ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של אמא שלי 14/03/2016 23:39
  שלום עורך די סולר

  לפני מספר ימים אמא שלי החליקה לתוך תעלות ברזל שלא עמדו במקומם במלתחות של מועדון ספורט. היא נחבלה בשתי רגליה, ולאחר ביקור בטרם התברר ששברה אצבע, קיבעו לה שתי אצבעות. היא קיבלה חופשת מחלה, ובנתיים מתקשה לדרוך על הרגל. האם אתה מוכן להסביר לי ויכול לפרט בבקשה את דרכי הפעולה במקרה כזה על מנת לקבל פיצויים? האם לדעתך יש סיבה ועילה מספיק טובה לדרוש פיצויים על הפגיעה של אמא שלי?
  תודה רבה.
 • RE: פגיעה של אמא שלי 28/03/2016 18:07
  שלום רב,

  כדאי מטד לצלם את מקום התאונה כדי שניתן יהיה להבין אם התאונה אירעה בשל התרשלות של גורם כלשהו. קשה לי להעריך על בסיס התיאור שנתת ובלי להתרשם מתמונות ותיאור מפפורט אם אכן יש עילה לתביעה.
  מציע שתפנו לפגישת יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • פגיעה בקורס צניחה 25/05/2016 15:22
  שלום רב,

  לפני שנה ועשרה חודשים במהלך הכשרה צבאית בקורס צניחה נחבלתי בכתף שמאל, מאז דלקות חוזרות והגבלה בתנועה שמשתנה גם היא ביחס לכאב בכתף עצמה. יש לציין שלפני הצבא היו כאבים קלים בכתף מהרמת משקולות (לא משהו שאובחן).

  מבחינה רפואית ביצעו לי את כל הבדיקות שנחוצות, אך עדיין הדלקות חוזרות וההגבלה בתנועה קיימת, בעוד 9 חודשים אני אשתחרר ואני מניח שהבעיה הזו תלווה אותי עוד הרבה זמן-אולי לתמיד. מה הייתם ממליצים לעשות במצב כזה?
 • RE: פגיעה בקורס צניחה 29/05/2016 12:47
  שלום רב,

  ממליץ שתפנה בהקדם אל עורך דין מנוסה בתחום משרד הביטחון - תביעות קצין התגמולים. יהיה צורך לקבל את מלוא תיקיך הרפואיים ולערוך יעוץ עם מומחה רפואי מתאים להערכת היקף הנזק והקשר בין גרימת הנזק לשירות הצבאי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה באצטדיון כדורגל 28/05/2016 22:48
  שלום לכולם ,
  ביום שלישי האחרון במשחק גמר הגביע באצטדיון טדי נפלתי ושברתי את שורש כף היד . החלקתי במדרגות היציאה מהאצטדיון. האם יש עילה לבקש פיצויים? אם זה רלוונטי זו היד הדומיננטית שלי ואני סטודנט ולא מסוגל לתפקד כמעט בלי לכתוב. האם יש אפשרות לקחת עורך דין ולהגיש תביעה לקבלת פיצויים בגלל פציעה כזאת?
 • RE: פציעה באצטדיון כדורגל 29/05/2016 12:44
  שלום רב,

  ראשית כדי לקבל פיצויים יש להוכיח כי הנפילה אירעה בשל התרשלות של מפעילי האיצטדיון וכי היה מפגע שגרם לנפילה. רצוי מאד לצלם את מקום הנפילה ולשמור שמות של עדים למקרה. כדאי גם להמתין ולראות מה היקף הנזק הסופי והאם מדובר בנזק חולף או קבוע ועניין זה יקבע בבדיקה רק לאחר שיחלפו כמה חודשים מהתאונה.
  אמליץ שתערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טביעה בשיעור שחיה 19/05/2016 16:17
  שלום,
  לפני כארבע שנים טבע בני בבריכה כשהיה בן שש.
  אתאר את המקרה: לאחר שיעור שחיה (ידע כבר לשחות השיעור נועד לשפר את השחיה) כשאני בתוך המים (הייתי בהריון בערך בחודש שמיני) אישרתי לו ולאחיו שגדול ממנו בשנתיים להתרחק ממני עד לקו האדום שמייצג את תחילת המים העמוקים כאשר אני מנסה לשמור איתם על קשר עין כל הזמן. בשלב כלשהו הם נעלמו לי וחיפשתי אחריהם בעין. לאחר כמה שניות שמעתי את עוזר המציל מבקש מה מציל להסתכל על ילד שהיה בבריכה. המציל ענה לו שהילד צולל.

  הסתכלתי לכיוון. והיה נראה לי מוזר כשהתקרבתי ראיתי את הבן שלי שוכב על קרקעית הבריכה כאשר פניו מופנים מעלה (זכורה לי בבירור המשקפת הצהובה שהרכיב) שלפתי אותו מהמים ואחת מהמדריכות השחיה לקחה אותו ממני כשהוא מחוסר הכרה תודה לאל הוא חזר לעצמו יחסית מהר ללא צורך בהחייאה ארוכה.

  המציל הדריך אותי לחזור הביתה ולאחר כרבע שעה חזר ואמר שהחובש ממליץ ללכת לבדיקה מה שלי היה ברור שאני אעשה ללא קשר להמלצה שלו.

  בינתיים לא תבענו את הבריכה למרות שיש לכך השפעות רבות על הילד ביום יום לימודיות רגשיות והתנהגותיות מאחר שעו״ד המליץ לתבוע רק לאחר גיל 18 כדי שנוכל לקבל פיצוי גם על דברים שלא נראים כעת.

  בנוסף גם אני חווה תופעות של פוסט טראומה וכן איבדתי 3 מקומות עבודה וחליתי בפיברומיאלגיה שהתפרצה על רקע הטראומה הזו. האם יש באפשרותנו לתבוע רק על הנזק שנגרם לי ובעתיד לתבוע על הנזק שנגרם לילד?

  מדובר בעשרות אלפי שקלים שהוצאנו על בדיקות אשפוזים וטיפוליים רגשיים עבורו וכרגע איני מרשה לעצמי לטפל בעצמי גם מאחר וזה לא מתאפשר מבחינ כלכלית.

  ד״א נאמר לי שלפי החוק ילד עד גיל 9 נמצא באחריות הבלעדית של הוריו בזמן שהוא בבריכה ולבריכה אין כל אחריות כלפיו האם זה נכון?

  תודה מראש על התשובות
 • RE: טביעה בשיעור שחיה 29/05/2016 12:41
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב למדי ואני סבור כי מן הראוי לדון בו בפגישה מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין. יש לקחת בחשבון כי הנזקים הישירים שלכם כהורים יתישנו בחלוף שבע שנים מהמקרה ולכן איני בטוח שמומלץ להמתין עד הגיע הילד לגיל 18 שנה. כדי לבסס תביעה יהיה צורך לצרף חוות דעת הן בעניין התרשלות מפעילי הבריכה והן בעניין היקף הנזק. כאמור מציע נוכח מורכבות המקרה ממליץ לערוך יעוץ מסודר בעניין זה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה במהלך חופשה 19/05/2016 08:16
  זקוקה לייעוץ. בשבוע שעבר נפלתי במהלך חופשה במלון בארץ וכתוצאה מכך נחבלתי ברגליים ובעיקר לא יכלתי לדרוך על הרגל 4 ימים. הייתי במיון יחד עם מלווה מטעם המלון ושילמתי מכספי גם על הביקור במיון. נאלצנו להאריך את החופשה (בתשלום) כדי שאוכל להתאושש קצת ולהיות מסוגלת לחזור הביתה.

  מיותר לציין שהחופשה נהרסה והסתובבתי במלון 3 ימים עם כסא גלגלים ולא יכלתי ללכת לעבודה במשך שבוע נוסף בגלל הפציעה והמוגבלות ברגל. ועדיין אני סובלת מכאבים.

  במלון בעיקר ניסו להתייחס אליי יפה והביאו לי את הפרטים של חברת הביטוח שלהם.
  שאלתי היא- מהם הזכויות שלי במקרה כזה? מה אני אמורה לעשות כדי לתבוע פיצויים מהמלון? והאם במקרה של תביעה אני חייבת ייצוג של עורך דין?

  תודה מראש
 • RE: פגיעה במהלך חופשה 29/05/2016 12:29
  שלום רב,

  תוכלי לקבל פיצוי רק אם יוכח כי הנפילה אירעה בשל התרשלות של המלון למשל מפגע כמו מרצפת שבורה עליה מעדת וכו'.
  אם מדובר בנזק חולף אפשר לשקול מו"מ אל מול המלון ללא סיוע עו"ד או תביעה קטנה אך כדאי לוודא ראשית שאכן אין נזק קבוע.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בגלל טעות בניתוח 16/05/2016 20:27
  מקרה בבחורה שבמהלך שירותה הצבאי נותחה בביה"ח תל השומר בשל בעיה בריאותית הקשורה בתוספתן (למיטב הבנתי מדובר בניתוח לא מסובך כלל). ניתח אותה מתמחה בפיקוחו של רופא בית החולים. אולם, בעקבות טעות שנעשתה במהלך הניתוח, הבחורה סובלת מזה שנים, מוכרת בביטוח הלאומי, כמעט ולא מתפקדת, וכבר עברה 7 ניתוחים. בית החולים לא מכחיש אחריות.

  הנפגעת מתעתדת לתבוע פיצויים מבית החולים ומתלבטת לעניין פגישת ייעוץ אצל עורך דין המתמחה בעניין תביעות מול צה"ל, האם בהתחשב בנסיבות המקרה על צה"ל לשאת באחריות? להדגיש, הבעיה בתוספתן לא נגרמה במהלך שירותה הצבאי, אלא עוד לפני כן.
 • RE: פגיעה בגלל טעות בניתוח 26/05/2016 15:05
  שלום רב,

  אם הייתה בשרות חובה יש להניח כי התביעה תצטרך להיות מוגשת כנגד קצין התגמולים ולא כנגד בית החולים אולם יש צורך בפרטים נוספים ומלאים כדי להשיב בביטחון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצוי תאונה בבית ספר, כאב וסבל ועגמת נפש. .. 12/05/2016 21:23
  בני בן 11.5 נפצע בשיעור ספורט בבית הספר. פיניתי אותו לחדר מיון ובני שסבל מכאבים עזים לא הצליח ליישר את ברכו או לדרוך על הרגל לצורך בדיקות הרופאים (לרבות אורטופדים). לאחר שאולץ באמצעות משככי כאבים לעשות כן ללא הצלחה, שוחרר בני ללא כל אבחנה.
  ב MRI אובחן קרע ברצועה צולבת קדמית וקרע וחתך של המיניסקוס המדיאלי שחלקו כנראה גם התהפך וגרם לנעילת הברך. לפני כחודשיים וחצי עבר ניתוח לשחזור רצועה באמצעות תעלה שיצרו בעצם ושתל של גיד מהברך באמצעות תפס זר. בנוסף הוסר חלק קטן מהמיניסקוס והיתר נתפר.
  אושפז 3 ימים ושוחרר עם כאבים עזים וברך ביישור מלא עם מייצב ברך למשך כמעט חודש שלם. התנייד עם כסא גלגלים וקביים. במהלך התקופה אף היה קיים חשד להידבקויות והוחשנו להתחיל פיזיותרפיה. כשלושה שבועות שהינו עמו אני או בעלי בבית, נצרכנו להסעות רבות ושגרת הבית (עוד 3 ילדים קטנים ממנו) נרעדה. הופסקו לו חוגים ופעילויות העשרה בהן נטל חלק בקביעות וכן עד עתה אנו נאלצים להסיעו לכל מקום (בשגרה מתנייד עצמאית באופניים). האם יש מקום לתבוע מלבד את בטוח התאונות האישיות גם תביעה נוספת בגין כאב וסבל, עגמת נפש, הפסדים כלכליים.. ואם כן את מי ניתן?
  לתשובתך אודה מראש.

 • RE: פיצוי תאונה בבית ספר, כאב וסבל ועגמת נפש. .. 26/05/2016 15:02
  שלום רב,

  תביעה נוספת יכולה בהתאם לנתונים שמסרת להיות מוגשת כנגד בית הספר היה והתאונה אירעה בשל התרשלות של מורה או בית הספר אשר גרמה לתאונה. ניתן גם לבחון את איכות הטיפול הרפואי בבית החולים אולם במקרה זה יש להוכיח כי מתן אבחנה מוקדמת יותר יכלה למנוע את הנזק והעניין אינו מובן מאליו כלל.
  ראשי הנזק הנוספים מצריכים תביעת נזיקין המבובבת על עילת ההתרשלות אשר אינה פשוטה להוכחה.

  ממליץ שתערכו םגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות רופא אונקולוג ורופא משפחה 19/05/2016 19:39
  שלום רב
  האישה שלי היא חולה אונקולוגית סרטן שד
  ב20/5/2015 היתי עם אישתי במיון עקב כאב צלעות שד שמאל מאוד כאובה עשו לה בדיקות במיון והכל היה תקין אבל בגלל הכאב החזק ביותר נתנו לה תרופה בזמן שהיתה במיון ושמה פרקוסט 5Mg/ 325MG ואחרי הצרופה הרגישה קצת טוב מלפני התרופה ובזמן השחרור ביקשתי מהם שיתנו לנו מרשם צרופה אבל סירבו לתת את המרשם ואמרו לי שרופא משפחה או רופא אונקולוג נותן לה את המרשם ואמרו שהם המליצו על התרופה שרשומה במכתב שחרור
  ב 21/5/2015 היה לנו תור אצל פרופסור אונקולוג שמטפל באישתי וקרא את מכתב השחרור של המלרד ואמר שהו יתן לנו תרופת Etopan 400 ונתן לנו את המרשם
  בזמן הזה אני לא היתי מודע לתרופה שנתנו לנו במיון כי יש לי אמונה בבית חולים שיתנו את הכל עבור החולה וגם הרופא האונקולוג חשבתי שיתן לנו אותו תרופה שנתנו לנו במיון
  ... קניתי את התרופה והאישה התחילה בתרופה אבל לא עזרה חה כלום יום אחרי יום ללא שיבור בכאבים ואני נבהל איך במיון מרגישה קצת טוב ובבית לו והיא נותלט אותה תרופה שנתנו לה במיון
  לפני כמה ימים ביקשתי את התיק הרפואי של אישתי מבית החולים ועכשיו אני מדפדף בנירות וקורא
  ראיתי שהצוות הרפואי של המיון נתן לנו צרופה חזקה כמו סמים וזה מה שעזר לה וראיתי מה שכתב רופא אונקולוג אחרי יום וראיתי שהוא נתן לנו תרופה רגילה של נגד כאבים

  בחודש אוגוסט האישה היתה מאושפזת בבית חולים במחלקה אונקולוגית עקב גרורה בעמוד שדרה וכאבים בגב
  בזמן שהאישה היתה מאושפזת היתה מקבלת טיפול פיזוטרפי על ידי פיזוטראפי במחלקה ובזמן שהשתחררנו כבת על נייר ששיך למחלקה שהוא ממליץ על פיזוטראפיה ביתית לאישה עקב הכאבים שמונעים אותה לצאת מהבית וללכת לקבל את טיפול הפיזוטרפיה במרפאה וגם כתבו מכתב שחרור המלצה על פיזוטראפיה ביתית וחתומה על ידי הפיזוטראפי
  ... הגעתי לרופא משפחה אחרי שהלכנו הביתה ובקשתי ממנה שתעשה לנו פיזוטראפיה ביתית ונתתי לה את מכתב הפיזוטראפי ואת מכתב השחרור שרשום בהן המלצה על פיזוטראפיה ביתית והרופא שאלה אותי שאלה אחת והיא : האם האישה שלך עומדת על הרגליים? אמרתי כן ואחר כך אמרה לי לו מגיע לה פיזוטראפיה ביתית כי היא עומדת על הרגליים ורק מי שמרותק למיטה מגיע לו את הפיזוטרפיה הביתית
  חשוב להגיד שבכוח הינו הולכים למרפאה כדי לקבל את הטיפול הפיזוטראפי במרפאה

  הערה: קראתי באחד המאמרים שכל מי שהתאשפז עקב כאבים והמליצו לו על פיזוטרפיה ביתית מגיע לו את זה ולא רק מי שמרותק למיטה מקבל פיזוטרפיה ביתית

  אני רוצה לשאול
  1- האם הרופא האונקולוג מחויב לתת את התרופה שהמליצו עליה במיון ? במידה שהוא לא מחויב האם הוא רשאי לתת לה תרופה רגילה עם הכאב החזק ביותר או לתת תרופה יותר חזקה ממה שנתנו לי במיון ?
  2- האם התעלמות רופא אונקולוג מהמלצות המיון הינה רשלנות רפואית
  3- האם המיון היה מחויב לתת לנו מרשם תרופה עקב הכאבים האלה ולא לתת לנו להמתין לתור רופא אונקולוג?
  4- האם התעלמות רופא משפחה מהמלצות המחלקה האונקולוגית בקשר לפיזוטרפיה ביתית הינה רשלנות רפואית?

  הערה : התקשרתי לכמה רוקחים חברים שלי ואמרו לי שהאטופן צרופה רגילה והפרקוסט זה תרופה חזקה לכאבים כמו סמים.

  חשוב להזכיר שבתאריך 31/5/2015 חזרנו למיון עקב החמרה גדולה בכאבים בצד שמאל ונתנו לה תרופה של OxyCod 10 MG
 • מה כדאי לי לעשות? 02/05/2016 15:35
  שלום רב עורך דין סולר

  לפני כשנתיים עברתי תאונה שגרמה לי לכאבים והגבלת תנועה בצוואר, גב וכתף, ולאחר כ-8 חודשים עברתי תאונה נוספת שפגעה באותם האיזורים.

  נשלחתי לכל מיני בדיקות, הלכתי לפיזיותרפיה (שני סבבים), וצילומים שיצאו תקינים, בסיום הפיזותרפיה הכאבים נותרו עם שיפור מועט ביותר.

  העורך דין שמייצג אותי על מנת לתבוע לביטוח אחרי תאונת דרכים ייעץ לי לעשות סי.טי, אך בגלל שהסיתטי לא בריא ונותן הרבה קרינה סרבתי, ובקשתי ממנו לסגור את התביעה.

  כיום אני כבר מרגישה יותר טוב. לפני מספר ימים שאלתי אותו מה בקשר לתביעה, הוא אמר שעדיין לא סגר אותה, וייעץ לי לעשות שוב סיטי לפני שייסגור אותה, כי גם במידה ולא יראו פגיעה, אם וחלילה בעתיד אפגע בתאונה חמור יותר, יוכלו להגיד לי שאין שום הוכחה שהתאונה האחרונה גרמה לזה ולא הקודמות, ולא אפוצה על התאונה.

  אני מאוד לא מעוניינת לעשות סי.טי בגלל הקרינה, וכעת אני גם לא חושבת שיש צורך רפואי בגלל שאני כבר מרגישה טוב יותר, אך אני גם לא מעוניינת להגיע למצב כפי שהוא תיאר לי. מה כדאי לעשות?

  תודה
 • RE: מה כדאי לי לעשות? 11/05/2016 10:51
  שלום רב,

  אכן יש הגיון מסויים בכך שכדאי לאחר תאונות בגב לשלול נזק חמור יותר ראשית על מנת לדעת כי אכן הפשרה שמוצעת כעת ראויה ומשקפת את מלוא הנזק ושנית כדי למנוןע טענה בעתיד לגבי נזק קודם ככל שחלילה תתרחש תאונה נוספת.
  קשה לי לתת לך יעוץ האם הסיכון הבריאותי בבדיקת הסיטי מוצדק במקרה זה עם זאת וממליץ שתתיעצי בעניין זה עם רופא. אם תצליחי לקבל אישור מקופ"ח לבדיקת MRI אשר אינה כרוכה בקרינה העניין יכול להיות גם פתרון מוצלח למיטב הבנתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • מה דעתך המשפטית? 08/05/2016 17:27
  היי, בשבוע האחרון רץ בוואטסאפ סיפור על גן בחולון שאחד הילדים בו נפגע במהלך פעילות מחוץ לשעות הגן. ההורים תבעו את חברת הביטוח אשר הגישה תביעה כנגד וועד ההורים כמארגן האירוע. כתגובה לכך גם הוצאו המלצות לוועדי הורים להחתים את הורי הילדים על מסמך שבו הם מאשרים כי הם נושאים באחריות לילדם.

  לא יודע אם הסיפור הוא אמיתי אבל האם יכול להיות מצב שבו הורי וועד יהיה אחראים לבטיחות במקום ציבורי רק כי הם אלו שיזמו/ארגנו או שנדרשת רשלנות מוכחת (לדוגמה: פעילות אתגרית ללא הסמכה)? האם למסמך פשוט בו ההורים מאשרים שהם אחראים יש תוקף?
 • RE: מה דעתך המשפטית? 11/05/2016 10:39
  שלום רב,

  במידה וועד הורי הגן מארגן אירוע מחוץ לשעות פעילות הגן הרי שמוטלת עליהם חובה כמארגנים לדאוג לכך שהאירוע יהיה בטוח ולאמצעי בטיחות סבירים.כדי להטיל על הועד אחריות לפציעה או נזק יש להוכיח כי התרשלו ואין די בכך שארגנו את האירוע.
  אם הועד התרשל בארגון האירוע ובשל התרשלותו נגרם נזק גם חתימה של הורים לא בהכרח בכל מקרה תפטור מאחריות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טיפול בתיק הרפואי שלי 02/05/2016 14:47
  שלום עורך דין נכבד,

  אני נכת צה"ל וכחלק מתהליך שיקום, התיק הרפואי שלי מטופל אצל רופאה של מחוז רחובות.

  כיצד אני יכולה לרשום שאינני מסכימה לאותה רופאה לטפל בתיק שלי?

  ביקשתי להחליף רופא (מאותו המחוז), אך הם מסרבים כדי "לא לפתוח דלת לכל מי שלא מרוצה מהטיפול הניתן לו".

  האם ניתן לאסור עליה לטפל בתיק הרפואי שלי?

  במידה וכן, אשמח לדעת כיצד ניתן לרשום זאת.

  תודה
 • RE: טיפול בתיק הרפואי שלי 11/05/2016 10:19
  שלום רב,

  ככל שהכוונה היא לטיפול רפואי של ממש בך (המונח טיםול בתיק ל לגמרי ברור לי) הרי שלמיטב הבנתי אין דרך בה ניתן לכפות עליך טיפול דווקא אצל רופא מסויים וזכותך לסרב לטיפול כל עוד מדובר בסירוב ענייני. יש צורך ביותר פרטים כדי להבין את נסיבות המקרה ואני ממליץ שתפני אל עורך דין בעל נסיון בתחום ליעוץ מסודר.

  בברכה,
  עורך דין עופר
 • בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 01/05/2016 18:17
  שלום רב, עשיתי לבן שלי בדיקה EEG בבית חולים שלא אציין את שמו (לא יודעת אם מותר פה) ולאחר זמן המתנה ארוך נמסר לי שהבדיקה "נעלמה" בטענה שבדיוק החליפו את התוכנה במכשיר שבה ביצעו את הבדיקה של הילד ומס' בדיקות לא הצליחו לשחזר בניהם הבן שלי, מנהלת המחלקה התקשרה התנצלה והציעה לי להגיע לעשות שוב את הבדיקה בשבוע הבא ולקבל תוצאות במקום (לא לחכות חודש), עד כמה המיקרה חמור? הייתכן שבשנת 2016 קורה דבר כזה בבית חולים? כמובן שמיותר לציין שאני ובעלי מפסידים יום עבודה לצורך הבדיקה...
 • RE: בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 11/05/2016 09:54
  שלום רב,

  מדובר בהתנהלות אשר כמובן אינה מצופה מבית חולים סביר אולם יחד עם זאת מבלי להקל ראש בחומרת העניין איני משוכנע שהמקרה יתאים לתביעה שכן היקף הנזק מוגבל יחסית בשעה שעלויות תביעה כזו אינן מבוטלות. אפשר לשקול משלוח מכתב דרישה לפיצוי באמצעות עורך דין ואמליץ שתערכו יעוץ מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בגלל נפילה במדרגות 24/04/2016 19:47
  שלום לכולם וחג שמח,
  למי כדאי לפנות במקרה בו חברה שלי החליקה במדרגות בבניין שלנו בעקבות צינור שהתפוצץ והפך את הירידה במדרגות לסיכון. היא חטפה חבלה די רצינית, אבל לא שברה דבר. בנוסף יש לציין שזה קרה בלילה ואין מספיק תאורה בבניין לראות שהמדרגות רטובות. יש לי צילומים של המדרגות, החבלה והבניין עצמו שנמצא במצב מוזנח (העירייה כל הזמן מאיימת לקנוס את בעלי הדירות על הזנחה). יש כאן עילה לתביעה? למי לפנות?
 • RE: חבלה בגלל נפילה במדרגות 01/05/2016 16:40
  שלום רב,

  אפשר לשקול לתבוע את נציכות הבית המשותף. אם מדובר בחבלה אשר לא תותיר פגיעה קבועה אפשר אולי לשקול תביעה במסגרת תביעות קטנות. ממליץ בכל מקרה לערוך יעות מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכרה,
  עורך דין עופר סולר

 • כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 12/04/2016 12:31
  שלום רב, במסגרת טיפולי לייזר שעברתי, החליטה הקוסמטיקאית הרפואית שמבצעת את הטיפולים בחסותו של רופא העור המנהל את המרפאה, לעשות פילינג במצח ללא שהסבירה את תופעות הלוואי האפשריות וללא החתמתי על טופס הסכמה מדעת. התוצאה הייתה היפר פיגמנטציה חמורה. רופא עור העריך שזה יחלוף תוך שנתיים בכפוף לטיפולים ומשחות הבהרה. פניתי בדרישת פיצוי בסך 65,000 ש"ח לחברת הביטוח וכעת אני ממתינה לתשובתם. לאור ניסיונך בתחום, האם יש טעם לנהל הליך משפטי בהנחה שהנזק אכן יחלוף תוך שנתיים או שעדיף לסיים את הפרשה מול חברת הביטוח בסכום שדרשתי? תודה רבה מראש! אתה עושה פה עבודת קודש!
 • RE: כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 17/04/2016 17:07
  שלום,

  תודה על המחמאה.
  במרבית המקרים היפר פיגמנטציה עקב טיפול לייזר אכן משתפר עם הזמן ולרוב אף נעלם כמעט כליל. משום שמדובר בדרך כלל בנזק חולף מומלץ לנסות ולברר את חומרת המצה עם רופא עור ולשקול אכן ברצינות לסיים את העניין ללא תביעה.
  בכל מקרה אמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית וכאמור מומלץ אף כאמרו אף לברר את היקף הנזק עם מומחה רפואי בתחום העור / פלסטיקה טרם סיום התיק בפשרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר


 • עברתי תאונה וכלום לא זז... 10/04/2016 22:19
  ערב טוב לכולם. שאלה כזו, לפני יותר משנתיים קרתה לנו תאונת דרכים, בדרך חזרה מבית הספר נכנס בנו רכב במעבר חציה, ומזל שהיו גם מצלמות שתיעדו את זה.
  פניתי כמובן ולקחתי עורך דין, ועד היום לא קורה כלום!!! בדצמבר הפנו אותנו מטעם ביהמ"ש לבדיקה אצל אורטופד, עד היום אף אחד לא חזר אלי, לא זימנו אותנו, ואין לי מושג מה בכלל קורה. מה אני יכולה לעשות? איך אפשר לזרז את כל העניין הזה? העניין הוא שחודש הבא אני אמורה ללדת. ויש לי הרגשה שלא עושים כלום.
 • RE: עברתי תאונה וכלום לא זז... 11/04/2016 17:04
  שלום רב,

  הגורם אשר אמור לעדכן אותכם בהתקדמות בתיק הינו עורך הדין המטפל. ככל שאין עדכון ניתן לבקש לקבוע עימו פגישת עדכון מסודרת על מנת להבין מתי צפויה חוות הדעת להתקבל.לוחות הזמנים של עבודת המומחים לעיתים ארוכים ויש לקחת זאת בחשבון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין בבקשה 07/04/2016 16:15
  אישה מבוגרת (70) קיבלה הפניה לעבור אמבוליזציה כליה.

  הוסבר לה שהפרצדורה קלה ולוקחת עד שעתיים ומשתחררת כעבור כמה שעות,
  החשש הגדול שלה היה שיקרה משהו לכליה, לכן לפני הפרצדורה הרופא הרגיע אותה ואמר שזאת פרצדורה קלה שזה ממש לא כריתת כליה.

  בזמן הניתוח יצא הרופא ואמר שקרה משהו והם מנסים להציל עכשיו את הכליה.

  נכון לעכשיו האישה באישפוז כבר 5 ימים (מיום ראשון). בגלל חום והקאות.

  אומרים שרק עוד חודש יעשו אולטרסאונד בשביל לבדוק מה קורה עם הכליה.

  החשש שלה שישחררו אותה מבית החולים ואם חס וחלילה בעוד כחודש בתוצאות ימצא שהכליה לא עובדת הם יתנערו מהאחריות על הפשלה שקרתה בניתוח, מה לעשות לדעתכם?

  תודה רבה אשמח לכול עצה.
 • RE: עצה של עורך דין בבקשה 11/04/2016 17:01
  שלום רב,

  אם יתברר שנגרם נזק לכליה הרי שגם בשלב מאוחר יותר ניתן יהיה יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי חיצוני להערכה האם התגלתה התרשלות בטיפול והאם התרשלות זו גרמה לנזק. כרגע למעט תיעוד של האירועים המתרחשים ושמירת התיעוד הרפואי קשה לי להעריך מה עוד ניתן לעשות.

  בהמשך אמליץ שתתיעצו באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין 04/04/2016 20:42
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לייעץ לי מה לעשות:

  בפברואר 2012 נתפסתי לראשונה בגב ופניתי לבית המרקחת כדי לקבל משחות וכדורים. לאחר שבועיים נתפסתי שוב ובצורה יותר קשה וכבר פניתי לרופא המשפחה והוא הפנה אותי לc.t. בצילום התגלה שיש לי 3 פריצות דיסק. התחלתי פיזיוטרפיה ובמקביל החלה חולשה ברגל ימין ואותה התחלתי לגרור עד שבחודש אוגוסט 2012 כבר התמוטטתי ולא יכולתי ללכת והייתי מרותקת למיטה. הופנתי למומחים שקבעו שאין מנוס מניתוח. כל הפרוצדורה לניתוח ארכה מאוגוסט ועד סוף אוקטובר כשבסוף אוקטובר נכנסתי לניתוח. לאחר הניתוח המשכתי לכאוב וכשהגעתי לביקורת לרופא המנתח הוא לא הבין איך אני עדיין כואבת וביקש לעשות צילום נוסף שבו הוא הבחין שהוצא הדיסק הלא נכון והצטרכתי להיכנס לניתוח נוסף לאחר שבוע. נקבעה לי נכות של 40% לצמיתות. כיום חזרה לי הפריצה והתחלתי לחוש כבדות ביד בנוסף לכאבים ברגל והעלו לי את הנכות ל49%זמנית.

  כרגע אני מוגבלת בתנועה ורוב הזמן בשכיבה עם כדורים חזקים. רציתי לדעת אם יש טעם או משהו לעשות כדי שאוכל לעלות את האחוזים ושתינתן לי קצבה כי כרגע אני לא מקבלת שום דבר.

  נ.ב אין לי מנוס מניתוח שלישי לקיבוע באמצעות ברגים אבל כרגע אני דוחה זאת.
 • RE: עצה של עורך דין 06/04/2016 16:23
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש סיכוי לקבלת אחוזי נכות גבוהים יותר יהיה צורך לעיין במלוא התיעוד הרפואי, החלטות קודמות בעניין אחוזי נכות וכן להתייעץ עם מומחה רפואי. אם אכן נותח דיסק לא נכון יתכן ואפשר יהיה לשקול גם תביעת רשלנות רפואית. מציע שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום בליווי כל המסמכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 03/04/2016 09:10
  לפני כ4 חודשים בדרכי לפגישת עבודה בת"א נתקלתי בחבק פלסטיק של ארגזים שהיה על מדרכה, מבלי שהבחנתי 2 רגלי היו בתוכו ומכיוון שצעדתי מהר והחבק בלם את תנועת הרגליים שלי נפלתי בתנופה רבה על המדרכה, יד שמאל שלי נשברה והייתי עם גבס חודש וחצי, בזמן זה נעדרתי מהעבודה, לאחר מכן אף נזקקת לפיזיוטרפיה.
  מלאתי מסמכים של תאונת עבודה והוכרתי ע"י ביטוח לאומי.
  מכיוון שהסיבה לנפילה שלי הייתה מפגע על מדרכה פניתי לעיריית ת"א והם הפנו אותי לחברת ניהול תביעות, לאחר זמן מה שלא שמעתי מהם, התקשרתי לברר ביום חמישי האחרון ונאמר לי שהתיק שלי נסגר והרחוב שבו נפלתי באחריות חברת ניקיון מסויימת
  ולכן עלי לפנות לחברת הניקיון.

  1. זה לא בסדר לדעתי שלא פנו אלי להחזיר לי תשובה ורק בגלל שפניתי אליהם הסתבר שפנייתי נדחתה.

  2.מה דעתכם? האם החלטתם להפנות אותי לגורם שלישי הוגנת או שעלי להתעקש?
  נגרם לי נזק משמעותי עקב הנפילה ואף איבדתי את מקום עבודתי בהקשר לתאונה, אני חושבת שיש בסיס לבקשה שלי
 • RE: חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 06/04/2016 16:19
  שלום רב,

  הנושא של אי מתן תשובות אלא לאחר התעקשות ופניה של הנפגע שכיח מאד לצערי ולמרות שמדובר במנהג לא ראוי קשה לי להאמין שיש הרבה מה לעשות בעניין עצם העיכוב בתשובה. לגופו של עניין כדאי לפנות אל חברת הניקיון ולשקול תביעה נגד שני הגופים גם יחד. ממליץ שתערכי יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי הגוף.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים אחרי תאונה 03/04/2016 08:54
  שאלה בעניין פיצויים אחרי תאונת דרכים:
  העו"ד של אמי אמר לנו שתוך 45 יום אמי צריכה לקבל את הציק, אך מאז עבר כבר כמעט 4 חודשים... וכל פעם שאנחנו מדברים עם העו"ד הוא טוען שזה מתעכב בגלל חברת הביטוח או שאומר לנו עוד יום יומיים.

  האם אפשר לעשות משהו בנידון?

  תודה רבה
 • RE: פיצויים אחרי תאונה 06/04/2016 16:16
  שלום רב,

  מציע שפשוט תבקשו לקבוע פגישה במשרדו ולקבל הסבר בפגישה וזה אולי יזרז את הנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איחור באבחון חסימת מעיים 03/04/2016 00:17
  שלום רב אמי התקבלה לחדר מיון בגל התייבשות שם בדקו לה לחץ וחום בלבד.... ולאחר מכם העבירו אותה למחלקה פנימית היא הייתה בת 74 ומשותקת לגמי ומרותקת למיטה, בגלל מצבה החריג, הכניסו לה זונדה דרך האף מיום הראשון של אשפוזה ראינו שיש לאמא שלי משהו לא תקין(היא לא מדברת בכלל) אנחנו דיברנו מיום הראשון על האחרים, אבל ללא תועלת... ואחרי 5 ימים של אשפוז, הגוף שלה התקרר מאוד מאוד, אני בתור אפוטרופוס, אמרתי לראש המחלקת שלמחרת אני מביא רופא חיצוני מטעם המשפחה לבדוק מה יש לה, ומביא עורך דין מטעם המשפחה ואז הם התחילו לעשות בדיקות ובדיקות, והם הזמיני דוקטור מכירורגיה ממחלקה כירורגית... ושבא הראפא וראה ובדק את אמי באותה לילה... הוא החליט שאמי תעשה צילום רנטגן בבטן ואז התגלה שיש לה חסימת מעיים והמעיים נקרע ואז עשו לה ניתוח דחוף ושם כתבו שהגוף שלה נכנס לשוק וקרטו לה המעיים וכתבו שהיה חסימה ולאחר מכן אושפזה בטיפול נמרץ 20 ימים ומשם לשיקום בחיפה שנה שלמה ונפתרה עקב זיהומים האם היה רשלנות רפואית?
 • RE: איחור באבחון חסימת מעיים 06/04/2016 16:15
  שלום רב,

  כדי להכריע אם היה אכן היה איחור בלתי סביר באבחון חסימת המעיים וכן אם הנזק שנגרם הוא תוצאה של אותו איחור יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהיתייעץ עם מומחה רפואי מתאים. על פניו נראה כי המקרה מחייב אכן בירור מעמיק ורציני ואמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית ליעוץ ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של אמא שלי 14/03/2016 23:39
  שלום עורך די סולר

  לפני מספר ימים אמא שלי החליקה לתוך תעלות ברזל שלא עמדו במקומם במלתחות של מועדון ספורט. היא נחבלה בשתי רגליה, ולאחר ביקור בטרם התברר ששברה אצבע, קיבעו לה שתי אצבעות. היא קיבלה חופשת מחלה, ובנתיים מתקשה לדרוך על הרגל. האם אתה מוכן להסביר לי ויכול לפרט בבקשה את דרכי הפעולה במקרה כזה על מנת לקבל פיצויים? האם לדעתך יש סיבה ועילה מספיק טובה לדרוש פיצויים על הפגיעה של אמא שלי?
  תודה רבה.
 • RE: פגיעה של אמא שלי 28/03/2016 18:07
  שלום רב,

  כדאי מטד לצלם את מקום התאונה כדי שניתן יהיה להבין אם התאונה אירעה בשל התרשלות של גורם כלשהו. קשה לי להעריך על בסיס התיאור שנתת ובלי להתרשם מתמונות ותיאור מפפורט אם אכן יש עילה לתביעה.
  מציע שתפנו לפגישת יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 143 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       תביעות כנגד בית החולים מאיר בכפר סבא     תביעות נגד בית החולים איכילוב בתל אביב     מקרי רשלנות רפואית בבית החולים הלל יפה     הרופאים התרשלו בניתוח להסרת כיס המרה     הארכת התקופה להגשת תביעות בעילת חיים בעוולה     פיצוי עקב שינוי בתוכנית הטיפול ופגיעה באוטונו     לא קיבלה הסבר על הסיכונים וזכתה לפיצויים     המעי נוקב בבדיקת קולונוסקופיה - האם זאת רשלנו     אחריות בית החולים לכיסוי הביטוחי של רופאיו     פיצויים לנפגעת ניתוח שאיבת שומן רשלני     ועדת בדיקה לפי סעיף 21 לחוק זכויות החולה     אי אבחון מחלה נדירה בשם מורסה שדרתית אפידורלי     למי יועברו הפיצויים בתביעה בעילת הולדה בעוולה     ניתוח מיותר לכריתת כליה עקב אבחון שגוי     רשלנות רפואית בביצוע או פענוח בדיקת דם     נזק גוף     קרע דרגה 3 במהלך לידה...     סילוק תביעה אחרי תאונת דרכים     יש את מי לתבוע?     תביעה נגד ועד בית     יעוץ בתחום הנזיקין אחר תאונה     התייעצות לגבי נזקי גוף     ייעוץ בתחום הנזיקין     קופת חולים לא מאשרת תרופה     שברתי שתי שיניים בבית מלון