פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • תאונה בשיעור נהיגה 25/11/2014 05:52
  במהלך שיעור נהיגה המורה בלם את הרכב ורכב שנסע מאחורינו נכנס בנו, מאז אני סובלת מכאבי גב, את מי עלי לתבוע ולאן עלי לפנות?
 • RE: תאונה בשיעור נהיגה 25/11/2014 15:23
  שלום רב,

  עליך לקבל כמובן ראשית טיפול רפואי ובהמשך את פרטי ביטוח החובה של הרכב בו היית בעת התאונה. יהיה צורך לפנות למשטרת התנועה ולקבל אישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת בתאונה.
  לאחר מכן עלייך יהיה לפנות לחברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בו נסעת בביטוח חובה לקבלת פיצוי רצוי באמצעות עו"ד.

  בברכה,
  עורך דדין עופר סולר


 • פגיעה בגן ילדים 23/11/2014 13:18
  ילדי בן החמש שבר את הרגל במהלך זמן המשחק בחצר הגן, הגננת ידעה אותי כי מילאה טופס לביטוח, האם עלי לעשות משהו נוסף על מנת לקבל החזר עבור ימי העדרות שלי מהעבודה?
 • RE: פגיעה בגן ילדים 25/11/2014 15:18
  שלום רב,

  אני מניח כי מדובר בתביעה לפי פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות). תצטרכי בהמשך לצרף תיעוד רפואי.
  יש לקחת בחשבון כי פוליסה זן מקנה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה או במקרה של העדרות עקב תאונה במשך למעלה מ- 21 יום לפי תעודות מחלה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה קטנה לרשלנות 22/11/2014 03:22
  אני רוצה לתבוע את רופא השיניים שלי על נזק שנגרם סכום התביעה הוא 12,000 ש''ח האם אוכל לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות?
 • RE: תביעה קטנה לרשלנות 25/11/2014 15:16
  שלום רב,

  כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש צורך לצרף חוות דעת רפואית המבססת הן את טענת ההתרשלות בטיפול והן את היקף הנזק שנגרם.
  בבית משפט לתביעות קטנות לא מאפשרים בדרך כלל חקירת מומחים ולכן יש להניח שהתביעה תועבר לבית משפט שלום.

  תוכל לשקול לפנות אל עורך דין בעל ניסיון בתחום שיותיא בשמך מכתב דרישה לרופא ללא חוות דעת (שעלותה יקרה) בניסיון לסיים את העניין במו"מ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מצוקה עוברית בלידה שניה 23/11/2014 02:24
  לפני כשנה וחצי ילדתי את ביתי הראשונה, מאחר והילדה היתה גדולה מידי מכדי להיכנס לתעלת הלידה לאחר כ 28 שעות של צירים ילדתי בניתוח קיסרי, לפני שבועיים ילדתי את ביתי השניה, למרות המידע כי מאחר ותעלת הלידה שלי צרה יתכן שהתינוקת לא תוכל לצאת בלידה רגילה, לא שלחו אותי באופן מידי לבצע ניתוח התינוקת נכנסה למצוקה ונפגעה אספקת החמצן שלה, עדין קשה לברר מה רמת הפגיעה לתינוקת אבל רציתי לשאול האם מדובר ברשלנות?
 • RE: מצוקה עוברית בלידה שניה 23/11/2014 15:14
  אדוה שלום רב,

  מן המקרה אותו תיארת בהחלט יש מקום לשקול בירור מעמיק, אך ללא התיעוד הרפואי אין אפשרות לקבוע באופן נחרץ כי הייתה התוויה חד משמעית ללידה באמצעות ניתוח קיסרי וכמובן אין אפשרות בשלב זה להעריך מהו היקף הנזק, אם בכלל, אשר נגרם לתינוקת כתוצאה מן הפגיעה באספקת החמצן.

  כדי לברר את המקרה באופן מסודר ורציני אמליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ובהפניה למומחה רפואי מתאים בתחום המיילדות והגניקולוגיה להערכת איכות הטיפול.

  משרדנו טיפל ומטפל כיום במגוון תביעות אשר עוסקות בנושא של מצוקה עוברית, את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני לקבל הסבר נוסף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
 • גבס במקום ניתוח 21/11/2014 09:38
  לאחר נפילה נשברה לי היד, הרופא כנראה לא אבחן את הפגיעה בצורה נכונה וכעת חודש וחצי שאני עם גבס והרופא רוצה שאעבור ניתוח, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: גבס במקום ניתוח 23/11/2014 09:35
  שלום רב,

  העובדה כי רק לאחר חודש וחצי עם הגבס קבע הרופא כי עליך לעבור ניתוח אינה מצדיקה כשלעצמה הגשת תביעה. יש לבחון אם החלטת הרופא התקבלה על סמך שיקולים רפואיים לגיטימיים בהתאם למצבך.
  מעבר לכך חשוב להבין כי עלויות תביעת רשלנות רפואית אינן נמוכות שכן יש להצטייד בחוות דעת רפואית שעלותה אינה זולה ויש לשקול אם היקף הנזק והיקף הפיצוי הצפוי יצדיקו כלכלית את התביעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • גידול בפי הטבעת 21/11/2014 10:49
  בבדיקות שערכתי נתגלה גידול בפי הטבעת, עברתי ניתוח להסרת הגידול וכעת אינני שולט בסוגרים, החיים שלי פשוט השתנו מקצה לקצה, אני אדם צעיר שנאלץ להתמודד עם מצב כזה שגורם לי להרגיש לא בנוח כל הזמן.. אני רוצה לתבוע על הנזק שנגרם לי ורציתי לדעת מהם סיכויי?
 • RE: גידול בפי הטבעת 23/11/2014 09:25
  שלום רב,

  בכדי להעריך באופן מדויק את המקרה שלך, יש צורך לבחון את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה מתאים אשר יקבע האם הניתוח בוצע שלא לפי הסטנדרט הרפואי המקובל והאם היעדר השליטה על הסוגרים נגרם כתוצאה מן הניתוח. בהנחה שכך קרה, יתכן בהחלט שניתן יהיה לבסס עילת תביעה.
  מומלץ שתפנה בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת התיעוד והערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טיפול שיניים לא מוצלח 20/11/2014 13:17
  שלום אני בת 30 לפני כשנה החלטתי לעשות צעד וליישר את השיניים שלי .( החלטה לא פשוטה ללכת עם גוקים בגילי) בתום הטיפול נוצר מצב שעכשיו השיניים שלי יותר מידי בפנים זה נראה זוועה ויש לי גם מקומות בהם שן עולה על גבי השן שלידה, האם אני יכולה לתבוע על כך? הרופא הציע שאני אמשיך בטיפול הפעם הוא ידאג להוציא את השיניים חזרה החוצה אבל אני חוששת שהוא לא רופא מספיק טוב ורוצה את כספי בחזרה בשביל לפנות לרופא אחר..
 • RE: טיפול שיניים לא מוצלח 20/11/2014 20:28
  שלום רב,

  כדי להעריך אם כשלון הטיפול נגרם בשל התרשלות של הרופא יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהטיפולים ולהתייעץ עם רופא אורטודנט.
  קשה מאד להעריך סיכויי תביעה רק על בסיס התיאור שנתת שכן המבחן אינו רק מבחן התוצאה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת רופא שיניים 19/11/2014 04:11
  אני מעונין להגיש תביעה כנגד רופא שיניים שביצע לי שני שתלים לא מוצלחים ואני צריך חוות דעת של מומחה, כמה זה יעלה לי?
 • RE: חוות דעת רופא שיניים 20/11/2014 16:31
  שלום רב,

  ראשית אבהיר כי אני ממליץ בחום שלא לפנות עצמאית לקבלת חוות דעת רפואית בנושא רשלנות רפואית בלי לשכור תחילה את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון בתחום.
  עורך דין מנוסה יוכל לסייע בפניה למומחה הרפואי המתאים ביותר אשר מוכר ומקובל.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • צלקת בעקבות ניתוח לייזר 19/11/2014 13:42
  נוצרה לי צלקת בבית השחי בעקבות ניתוח לייזר שבוצע למניעת זיעה, כנראה שהחום של הלייזר היה גבוה מידי וזה מה שגרם לכוויה, האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: צלקת בעקבות ניתוח לייזר 20/11/2014 16:25
  שלום רב,

  לא כל תופעת לוואי או נזק שנגרם בעת טיפול רפואי מצדיק תביעה. יש לבחון אם הטיפול נעשה על פי סטנדרט ראוי והאם מדובר בסיבוך אפשרי.
  מעבר לכך עלויות תביעת רשלנות רפואית אינן נמוכות שכן יש להצטייד בחוות דעת רפואית שעלותה אינה זולה וכאשר מדובר בנזק אסתטי יש לשקול אם היקפו והיקף הפיצוי הצפוי יצדיקו כלכלית את התביעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עיוות בעור לאחר שאיבת שומן 20/11/2014 10:07
  עברתי ניתוח שאיבת שומן בייריכיים לפני חצי שנה ומאז יש לי עיוות היריכים נראות מוזר וגם לא שוות אני מאוד מאוכזבת ומעוניינת לתבוע האם יש סיכוי לתביעה?
 • RE: עיוות בעור לאחר שאיבת שומן 20/11/2014 16:22
  שלום רב,

  אין לי לצערי דרך להעריך אם הנזק שנגרם לך לאחר הניתוח נגרם בשל התרשלות בטיפול והאם הוא מצדיק תביעת נזיקין.
  כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית. יש גם לבחון אם מדובר במצב בר תיקון כדי להעריך אם יש הגיון כלכלי בתביעה מעבר לשאלת האחריות.
  אני מציע כי בתור שלב ראשון תפני לקבלת יעוץ אצל עורך דין מנוסה בנושא רשלנות רפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • ניתוח אחרי תאונת דרכים 18/11/2014 18:04
  שלום רב עשיתי לפני שנתיים ת.ד ומזה אני לא עובד. בצילומיים יש לי פריצות דיסק ופגיעה עצבית בגב מותני וצוואר נאלצתי לפני חצי שנה לעשות ניתוח שאיבת דיסק בגב .ואחרי הניתוח נגרם לי שיתוק כף רגל .השאלה השיתוק של כף הרגל הזה מי תובעים ?את בית חולים על רשלנות או מתלבש על תיק תאונת דרכים תודה
 • RE: ניתוח אחרי תאונת דרכים 20/11/2014 16:19
  שלום רב,

  נזק שנגרם עקב תאונת דרכים, גם אם בעקיפין אמור להיות חלק מהתביעה כנגד חברת הביטוח במסגרת התביעה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,

  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בגשם 16/11/2014 07:40
  שלום רב, רציתי לדעת האם ניתן לתבוע את עיריית תל אביב על נפילה שנוצרה בעקבות שבר במדרכה ושלושליות גדולות שמנעו ממני לראות את שבר, נפלתי בחוזקה ויש לי נקע בקרסול.
  תודה מראש יאנה
 • RE: נפילה בגשם 17/11/2014 12:31
  שלום רב,

  כדי להגיש תביעה כנגד העיריה ולזכות בפיצוי יש להוכיח קיומו של מפגע של ממש במדרכה. בפסקי דין נקבע בעבר שהמדרכה לא יכולה להיות שטח סטרילי ללא כל שיפועים או בליטות אך אם יש מפגע של ממש כמו בלטה חסרה או שבורה יתכן שמדובר בהתרשלות.
  כדאי מאד לצלם את מקום התאונה ואת במדרכה בפרט ולהתייעץ בצורה מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • אי גילוי הריון חוץ רחמי 15/11/2014 02:14
  הגעתי לביצוע הפלה, קיבלתי כדורים להפלה מלאכותית, לקחתי את הכדורים לאחר שבועיים חזרתי והתלוננתי שאני סובלת מכאבים והגניקולוג אמר שזה קורה לעיתים וזה יחלוף, שבועיים נוספים חזרו ובגלל כאבים חזקים הגעתי לבית החולים שם גילו שאני מצוייה במשב של בריון חוץ רחמי, האם ניתן לתבוע את הגניקולוג על שלא ביצע את הבדיקות הנדרשות?
 • RE: אי גילוי הריון חוץ רחמי 16/11/2014 16:22
  שלום רב,

  אין לי לצערי דרך לקבוע ללא עיון בתיעוד ובחינת המקררה ביוע מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה אם העובשה שלא אובחן תחילה הריון חוץ רחמי הינה בגדר התרשלות.

  מעבר לכך כדי להעריך את המקרה יש לשקול אף את חומרת הנזק שכן הפיצוי במקרים כאלו ניתן בגין הנזק שנגרם ולא בשל ההתרשלות עצמה. אם מדובר בסבל חולף ללא נזק קבוע לא תמיד עלויות התביעה מצדיקות כלכלית את הגשתה בהתחשב בפיצוי הצפוי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • דליפץ שתלי סיליקון 16/11/2014 12:01
  לפני שלוש וחצי שנים עשיתי ניתוח הגדלת חזה, הכל היה תקין, מאחר והיו לי כאבים הגעתי לביצוע בדיקות ונאמר לי שיש דליפה בשתל ושיש לבצע ניתוח מחדש, האם ניתן לתבוע על רשלנות? אין שום סיבה שתהיה דליפה ככה סתם השתלים אמורים להיות מחומר איכותי ביותר..
 • RE: דליפץ שתלי סיליקון 16/11/2014 16:19
  שלום רב,

  כדי להעריך את המקררה יש צורך לבחון את התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית. אם הדלף התרחש סמוך לניתוח יתכן שהוא נגרם בעת הניתוח ואז יתכן שניתן יהיה לבסס עילת תביעה.
  מציע שתפני ראשית בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת התיעוד והערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בים 14/11/2014 12:13
  הילדה שלי דרכה על בקבוק שבור בחוף מוכרז בתל אביב, נוצר לה חתך עמוק ונאלצנו לעשות תפרים ולהות איתה בבית במשך שבועיים, האם ניתן לתבוע את העירייה על הפסדי ימי העבודה?
 • RE: פגיעה בים 16/11/2014 16:16
  שלום רב,

  העירייה אמורה לדאוג לניקיון החופים ולבטחון המתרחצים. יחד עם זאת להערכתי יש סטנדרטים שונים של ניקיון וביקורות בעונת הרחצה ובעונה אשר אינה עונת הרחצה.
  גם בעת עונת הרחצה ההנחה אינה כי החוף אמור להיות נקי באופן סטרילי ויש לשקול אם במקרה זה יטילו אחריות על העיריה.
  כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ציסטה ברחם 14/11/2014 11:11
  לפני מספר שנים נתגלתה אצלי ציסטה ברחם, הרופא אמר שכעת היא קטנה ולעיתים הן לא גודלות אבל אם היא תגדל מומלץ לעבור ניתוח מאחר שישנו סיכוי של פגיעה ברחם ויכולת להביא ילדים, עברתי מאז מספר בדיקות לוודא שהציסטה לא גדלה, בבדיקה האחרונה נמצא כי היא גדלה, נקבע לי תור לניתוח שלושה חודשים לאחר מכן, במהלך שלושת החודשים מצבי הורע, כאבים חזקים והתעלפויות הגעתי לבית החולים והפנו אותי לניתוח דחוף, האם יש פה עילה לרשלנות? האם הרופא היה צריך לקבוע תור דחוף לניתוח ולא לתת לי לסבול?
 • RE: ציסטה ברחם 16/11/2014 16:07
  שלום רב,

  קשה מאד להעריך את מידת הדחיפות של הניתוח במקרה זה ללא עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מוומחה רפואי בתחום רפואת נשים.
  כדאי גם לבחון את המקרה מבחינת היקף הנזק כדי להעריך אם חלילה בשל העיכוב בניתוח נגרם לך נזק קבוע.
  ממליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת עם אופנוע 13/11/2014 16:47
  נהג אופנוע נתקל בי כשחציתי מעבר חצייה, הפגיעה לא היתה חזקה והוא פשוט המשיך לסוע, באותו הרגע כאבה לי הרגל אבל לא יחסתי חשיבות למחרת לאחר שהרגל התנפחה הגעתי לקופת החולים וקבעו שיש לי נקע, אין לי פרטים של האדם ואין לי מושג מה עלי לעשות ולמי עלי לפנות?
 • RE: תאונת עם אופנוע 16/11/2014 16:05
  שלום רב,

  ראשית עליך לפנות למשטרה עם התיעוד הרפואי שלך, לדווח על התאונה ולקבל אישור משטרה על קרות התאונה.
  במקרים בהם אל ידועה זהות הרכב הפוגע ניתן לפנות לחברת קרנית אשר מפצה במקרים כגון אלו.
  אני ממליץ כי ראשית תפני אל עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בעבודה 13/11/2014 07:32
  לפני חודשיים נפלתי בעבודה בגלל כבלים שהונחו על הריצפה, איכשהו הרגל שלי הסתבכה ונפלתי, ניסיתי לבלום עם היד ונוצר לי שבר בשורש כף היד, המעסיק דיווח לחברת הביטוח ורציתי לדעת האם עלי לעשות דבר נוסף על מנת לקבל את הכספים המגיעים לי?
 • RE: נפילה בעבודה 13/11/2014 16:49
  שלום רב,

  אם לא פנית לביטוח הלאומי וקיבלת הכרה בתאונה כתאונת עבודה יש לעשות זאת בהקדם. מהביטוח הלאומי ניתן לקבל דמי פגיעה בגין התקופה בה לא עבדת בגין התאונה ולא שולמה לך משכורת.

  בהמשך אפשר לשקול תביעת נזיקין אם יתברר שי נזק קבוע עקב התאונה אולם תביעה כזו תצטרך להיות מוגשת בטענה של רשלנות כנגד המעסיק וחברת הביטוח שלו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שחיקת ברכים 10/11/2014 10:00
  שלום רב, בעשר השנים האחרונות אני עובד כרצף אצל קבלן, כעת יש לי בעיות בבירכים כתוצאה משחיקת סחוס, האם אפשר לומר שזו מחלת עבודה? מה עלי לעשות ולמי עלי לפנות?
 • RE: שחיקת ברכים 13/11/2014 16:47
  שלום רב,

  אפשר לשקול במיקרה שאתה מתאר לנסות ולפנות לביטוח הלאומי על מנת לקבל הכרה בפגיעות כפגיעה בעבודה. לשם כך אמליץ שתפנה ראשית ליעוץ אמל עורך דין בעל ניסיון בתחום. כדאי יהיה להצטייד בחוות דעת של רוםא אורטופד מומחה שיבדוק אותך ויעריך את היקף הפגיעה וכן יקשור בין הנזק שנגרם לעבודתך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עלות תביעה 11/11/2014 03:27
  שלום רב, רציתי לדעת מה עלות תביעה במקרה של תינוק שנולד עם נזק ביד שמאל בעקבות מהלך הלידה?
 • RE: עלות תביעה 11/11/2014 15:03
  שלום רב,

  אני מניח שאת מתכוונת לשיתוק על שם ארב. בשלב ראשון יש לקבל את מלוא התיעוד הרפואי הרלבנטי מהמוסדות המטפלים, עלות קבלת התיעוד (תשלום לבית החולים) הינה כ- 200 ש"ח.
  לאחר מכן עורכים יעוץ ראשוני עם מומחה בתחום הגניקולוגיה כדי להעריך אם אכן הייתה התרשלות בטיפול. עלות התייעצות כזו כ- 2,000 ש"ח לרוב.

  אם מתברר שהיית התרשלות בלידה אשר גרמה לנזק יש צורך לקבל חוות דעת מלאה מהגניקולוג וכן חוות דעת מרופא אורטופד לעניין הנזק.

  עלויות חוות דעת אינן קבועות ומשתנות ממומחה למומחה ובהתאם למקרה.

  שכר טרחת עורך דין לרוב עיקרו הינון אחוזים מהפיצוי אשר מתקבל בסיום התיק.

  למידע נוסף את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
  052-3596150
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום נושא חדש


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • תאונה בשיעור נהיגה 25/11/2014 05:52
  במהלך שיעור נהיגה המורה בלם את הרכב ורכב שנסע מאחורינו נכנס בנו, מאז אני סובלת מכאבי גב, את מי עלי לתבוע ולאן עלי לפנות?
 • RE: תאונה בשיעור נהיגה 25/11/2014 15:23
  שלום רב,

  עליך לקבל כמובן ראשית טיפול רפואי ובהמשך את פרטי ביטוח החובה של הרכב בו היית בעת התאונה. יהיה צורך לפנות למשטרת התנועה ולקבל אישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת בתאונה.
  לאחר מכן עלייך יהיה לפנות לחברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בו נסעת בביטוח חובה לקבלת פיצוי רצוי באמצעות עו"ד.

  בברכה,
  עורך דדין עופר סולר


 • פגיעה בגן ילדים 23/11/2014 13:18
  ילדי בן החמש שבר את הרגל במהלך זמן המשחק בחצר הגן, הגננת ידעה אותי כי מילאה טופס לביטוח, האם עלי לעשות משהו נוסף על מנת לקבל החזר עבור ימי העדרות שלי מהעבודה?
 • RE: פגיעה בגן ילדים 25/11/2014 15:18
  שלום רב,

  אני מניח כי מדובר בתביעה לפי פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות). תצטרכי בהמשך לצרף תיעוד רפואי.
  יש לקחת בחשבון כי פוליסה זן מקנה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה או במקרה של העדרות עקב תאונה במשך למעלה מ- 21 יום לפי תעודות מחלה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה קטנה לרשלנות 22/11/2014 03:22
  אני רוצה לתבוע את רופא השיניים שלי על נזק שנגרם סכום התביעה הוא 12,000 ש''ח האם אוכל לתבוע אותו בבית דין לתביעות קטנות?
 • RE: תביעה קטנה לרשלנות 25/11/2014 15:16
  שלום רב,

  כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש צורך לצרף חוות דעת רפואית המבססת הן את טענת ההתרשלות בטיפול והן את היקף הנזק שנגרם.
  בבית משפט לתביעות קטנות לא מאפשרים בדרך כלל חקירת מומחים ולכן יש להניח שהתביעה תועבר לבית משפט שלום.

  תוכל לשקול לפנות אל עורך דין בעל ניסיון בתחום שיותיא בשמך מכתב דרישה לרופא ללא חוות דעת (שעלותה יקרה) בניסיון לסיים את העניין במו"מ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מצוקה עוברית בלידה שניה 23/11/2014 02:24
  לפני כשנה וחצי ילדתי את ביתי הראשונה, מאחר והילדה היתה גדולה מידי מכדי להיכנס לתעלת הלידה לאחר כ 28 שעות של צירים ילדתי בניתוח קיסרי, לפני שבועיים ילדתי את ביתי השניה, למרות המידע כי מאחר ותעלת הלידה שלי צרה יתכן שהתינוקת לא תוכל לצאת בלידה רגילה, לא שלחו אותי באופן מידי לבצע ניתוח התינוקת נכנסה למצוקה ונפגעה אספקת החמצן שלה, עדין קשה לברר מה רמת הפגיעה לתינוקת אבל רציתי לשאול האם מדובר ברשלנות?
 • RE: מצוקה עוברית בלידה שניה 23/11/2014 15:14
  אדוה שלום רב,

  מן המקרה אותו תיארת בהחלט יש מקום לשקול בירור מעמיק, אך ללא התיעוד הרפואי אין אפשרות לקבוע באופן נחרץ כי הייתה התוויה חד משמעית ללידה באמצעות ניתוח קיסרי וכמובן אין אפשרות בשלב זה להעריך מהו היקף הנזק, אם בכלל, אשר נגרם לתינוקת כתוצאה מן הפגיעה באספקת החמצן.

  כדי לברר את המקרה באופן מסודר ורציני אמליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ובהפניה למומחה רפואי מתאים בתחום המיילדות והגניקולוגיה להערכת איכות הטיפול.

  משרדנו טיפל ומטפל כיום במגוון תביעות אשר עוסקות בנושא של מצוקה עוברית, את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני לקבל הסבר נוסף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
 • גבס במקום ניתוח 21/11/2014 09:38
  לאחר נפילה נשברה לי היד, הרופא כנראה לא אבחן את הפגיעה בצורה נכונה וכעת חודש וחצי שאני עם גבס והרופא רוצה שאעבור ניתוח, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: גבס במקום ניתוח 23/11/2014 09:35
  שלום רב,

  העובדה כי רק לאחר חודש וחצי עם הגבס קבע הרופא כי עליך לעבור ניתוח אינה מצדיקה כשלעצמה הגשת תביעה. יש לבחון אם החלטת הרופא התקבלה על סמך שיקולים רפואיים לגיטימיים בהתאם למצבך.
  מעבר לכך חשוב להבין כי עלויות תביעת רשלנות רפואית אינן נמוכות שכן יש להצטייד בחוות דעת רפואית שעלותה אינה זולה ויש לשקול אם היקף הנזק והיקף הפיצוי הצפוי יצדיקו כלכלית את התביעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • גידול בפי הטבעת 21/11/2014 10:49
  בבדיקות שערכתי נתגלה גידול בפי הטבעת, עברתי ניתוח להסרת הגידול וכעת אינני שולט בסוגרים, החיים שלי פשוט השתנו מקצה לקצה, אני אדם צעיר שנאלץ להתמודד עם מצב כזה שגורם לי להרגיש לא בנוח כל הזמן.. אני רוצה לתבוע על הנזק שנגרם לי ורציתי לדעת מהם סיכויי?
 • RE: גידול בפי הטבעת 23/11/2014 09:25
  שלום רב,

  בכדי להעריך באופן מדויק את המקרה שלך, יש צורך לבחון את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה מתאים אשר יקבע האם הניתוח בוצע שלא לפי הסטנדרט הרפואי המקובל והאם היעדר השליטה על הסוגרים נגרם כתוצאה מן הניתוח. בהנחה שכך קרה, יתכן בהחלט שניתן יהיה לבסס עילת תביעה.
  מומלץ שתפנה בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת התיעוד והערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טיפול שיניים לא מוצלח 20/11/2014 13:17
  שלום אני בת 30 לפני כשנה החלטתי לעשות צעד וליישר את השיניים שלי .( החלטה לא פשוטה ללכת עם גוקים בגילי) בתום הטיפול נוצר מצב שעכשיו השיניים שלי יותר מידי בפנים זה נראה זוועה ויש לי גם מקומות בהם שן עולה על גבי השן שלידה, האם אני יכולה לתבוע על כך? הרופא הציע שאני אמשיך בטיפול הפעם הוא ידאג להוציא את השיניים חזרה החוצה אבל אני חוששת שהוא לא רופא מספיק טוב ורוצה את כספי בחזרה בשביל לפנות לרופא אחר..
 • RE: טיפול שיניים לא מוצלח 20/11/2014 20:28
  שלום רב,

  כדי להעריך אם כשלון הטיפול נגרם בשל התרשלות של הרופא יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהטיפולים ולהתייעץ עם רופא אורטודנט.
  קשה מאד להעריך סיכויי תביעה רק על בסיס התיאור שנתת שכן המבחן אינו רק מבחן התוצאה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת רופא שיניים 19/11/2014 04:11
  אני מעונין להגיש תביעה כנגד רופא שיניים שביצע לי שני שתלים לא מוצלחים ואני צריך חוות דעת של מומחה, כמה זה יעלה לי?
 • RE: חוות דעת רופא שיניים 20/11/2014 16:31
  שלום רב,

  ראשית אבהיר כי אני ממליץ בחום שלא לפנות עצמאית לקבלת חוות דעת רפואית בנושא רשלנות רפואית בלי לשכור תחילה את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון בתחום.
  עורך דין מנוסה יוכל לסייע בפניה למומחה הרפואי המתאים ביותר אשר מוכר ומקובל.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • צלקת בעקבות ניתוח לייזר 19/11/2014 13:42
  נוצרה לי צלקת בבית השחי בעקבות ניתוח לייזר שבוצע למניעת זיעה, כנראה שהחום של הלייזר היה גבוה מידי וזה מה שגרם לכוויה, האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: צלקת בעקבות ניתוח לייזר 20/11/2014 16:25
  שלום רב,

  לא כל תופעת לוואי או נזק שנגרם בעת טיפול רפואי מצדיק תביעה. יש לבחון אם הטיפול נעשה על פי סטנדרט ראוי והאם מדובר בסיבוך אפשרי.
  מעבר לכך עלויות תביעת רשלנות רפואית אינן נמוכות שכן יש להצטייד בחוות דעת רפואית שעלותה אינה זולה וכאשר מדובר בנזק אסתטי יש לשקול אם היקפו והיקף הפיצוי הצפוי יצדיקו כלכלית את התביעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עיוות בעור לאחר שאיבת שומן 20/11/2014 10:07
  עברתי ניתוח שאיבת שומן בייריכיים לפני חצי שנה ומאז יש לי עיוות היריכים נראות מוזר וגם לא שוות אני מאוד מאוכזבת ומעוניינת לתבוע האם יש סיכוי לתביעה?
 • RE: עיוות בעור לאחר שאיבת שומן 20/11/2014 16:22
  שלום רב,

  אין לי לצערי דרך להעריך אם הנזק שנגרם לך לאחר הניתוח נגרם בשל התרשלות בטיפול והאם הוא מצדיק תביעת נזיקין.
  כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית. יש גם לבחון אם מדובר במצב בר תיקון כדי להעריך אם יש הגיון כלכלי בתביעה מעבר לשאלת האחריות.
  אני מציע כי בתור שלב ראשון תפני לקבלת יעוץ אצל עורך דין מנוסה בנושא רשלנות רפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • ניתוח אחרי תאונת דרכים 18/11/2014 18:04
  שלום רב עשיתי לפני שנתיים ת.ד ומזה אני לא עובד. בצילומיים יש לי פריצות דיסק ופגיעה עצבית בגב מותני וצוואר נאלצתי לפני חצי שנה לעשות ניתוח שאיבת דיסק בגב .ואחרי הניתוח נגרם לי שיתוק כף רגל .השאלה השיתוק של כף הרגל הזה מי תובעים ?את בית חולים על רשלנות או מתלבש על תיק תאונת דרכים תודה
 • RE: ניתוח אחרי תאונת דרכים 20/11/2014 16:19
  שלום רב,

  נזק שנגרם עקב תאונת דרכים, גם אם בעקיפין אמור להיות חלק מהתביעה כנגד חברת הביטוח במסגרת התביעה לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,

  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בגשם 16/11/2014 07:40
  שלום רב, רציתי לדעת האם ניתן לתבוע את עיריית תל אביב על נפילה שנוצרה בעקבות שבר במדרכה ושלושליות גדולות שמנעו ממני לראות את שבר, נפלתי בחוזקה ויש לי נקע בקרסול.
  תודה מראש יאנה
 • RE: נפילה בגשם 17/11/2014 12:31
  שלום רב,

  כדי להגיש תביעה כנגד העיריה ולזכות בפיצוי יש להוכיח קיומו של מפגע של ממש במדרכה. בפסקי דין נקבע בעבר שהמדרכה לא יכולה להיות שטח סטרילי ללא כל שיפועים או בליטות אך אם יש מפגע של ממש כמו בלטה חסרה או שבורה יתכן שמדובר בהתרשלות.
  כדאי מאד לצלם את מקום התאונה ואת במדרכה בפרט ולהתייעץ בצורה מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • אי גילוי הריון חוץ רחמי 15/11/2014 02:14
  הגעתי לביצוע הפלה, קיבלתי כדורים להפלה מלאכותית, לקחתי את הכדורים לאחר שבועיים חזרתי והתלוננתי שאני סובלת מכאבים והגניקולוג אמר שזה קורה לעיתים וזה יחלוף, שבועיים נוספים חזרו ובגלל כאבים חזקים הגעתי לבית החולים שם גילו שאני מצוייה במשב של בריון חוץ רחמי, האם ניתן לתבוע את הגניקולוג על שלא ביצע את הבדיקות הנדרשות?
 • RE: אי גילוי הריון חוץ רחמי 16/11/2014 16:22
  שלום רב,

  אין לי לצערי דרך לקבוע ללא עיון בתיעוד ובחינת המקררה ביוע מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה אם העובשה שלא אובחן תחילה הריון חוץ רחמי הינה בגדר התרשלות.

  מעבר לכך כדי להעריך את המקרה יש לשקול אף את חומרת הנזק שכן הפיצוי במקרים כאלו ניתן בגין הנזק שנגרם ולא בשל ההתרשלות עצמה. אם מדובר בסבל חולף ללא נזק קבוע לא תמיד עלויות התביעה מצדיקות כלכלית את הגשתה בהתחשב בפיצוי הצפוי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • דליפץ שתלי סיליקון 16/11/2014 12:01
  לפני שלוש וחצי שנים עשיתי ניתוח הגדלת חזה, הכל היה תקין, מאחר והיו לי כאבים הגעתי לביצוע בדיקות ונאמר לי שיש דליפה בשתל ושיש לבצע ניתוח מחדש, האם ניתן לתבוע על רשלנות? אין שום סיבה שתהיה דליפה ככה סתם השתלים אמורים להיות מחומר איכותי ביותר..
 • RE: דליפץ שתלי סיליקון 16/11/2014 16:19
  שלום רב,

  כדי להעריך את המקררה יש צורך לבחון את התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית. אם הדלף התרחש סמוך לניתוח יתכן שהוא נגרם בעת הניתוח ואז יתכן שניתן יהיה לבסס עילת תביעה.
  מציע שתפני ראשית בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת התיעוד והערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בים 14/11/2014 12:13
  הילדה שלי דרכה על בקבוק שבור בחוף מוכרז בתל אביב, נוצר לה חתך עמוק ונאלצנו לעשות תפרים ולהות איתה בבית במשך שבועיים, האם ניתן לתבוע את העירייה על הפסדי ימי העבודה?
 • RE: פגיעה בים 16/11/2014 16:16
  שלום רב,

  העירייה אמורה לדאוג לניקיון החופים ולבטחון המתרחצים. יחד עם זאת להערכתי יש סטנדרטים שונים של ניקיון וביקורות בעונת הרחצה ובעונה אשר אינה עונת הרחצה.
  גם בעת עונת הרחצה ההנחה אינה כי החוף אמור להיות נקי באופן סטרילי ויש לשקול אם במקרה זה יטילו אחריות על העיריה.
  כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ציסטה ברחם 14/11/2014 11:11
  לפני מספר שנים נתגלתה אצלי ציסטה ברחם, הרופא אמר שכעת היא קטנה ולעיתים הן לא גודלות אבל אם היא תגדל מומלץ לעבור ניתוח מאחר שישנו סיכוי של פגיעה ברחם ויכולת להביא ילדים, עברתי מאז מספר בדיקות לוודא שהציסטה לא גדלה, בבדיקה האחרונה נמצא כי היא גדלה, נקבע לי תור לניתוח שלושה חודשים לאחר מכן, במהלך שלושת החודשים מצבי הורע, כאבים חזקים והתעלפויות הגעתי לבית החולים והפנו אותי לניתוח דחוף, האם יש פה עילה לרשלנות? האם הרופא היה צריך לקבוע תור דחוף לניתוח ולא לתת לי לסבול?
 • RE: ציסטה ברחם 16/11/2014 16:07
  שלום רב,

  קשה מאד להעריך את מידת הדחיפות של הניתוח במקרה זה ללא עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מוומחה רפואי בתחום רפואת נשים.
  כדאי גם לבחון את המקרה מבחינת היקף הנזק כדי להעריך אם חלילה בשל העיכוב בניתוח נגרם לך נזק קבוע.
  ממליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת עם אופנוע 13/11/2014 16:47
  נהג אופנוע נתקל בי כשחציתי מעבר חצייה, הפגיעה לא היתה חזקה והוא פשוט המשיך לסוע, באותו הרגע כאבה לי הרגל אבל לא יחסתי חשיבות למחרת לאחר שהרגל התנפחה הגעתי לקופת החולים וקבעו שיש לי נקע, אין לי פרטים של האדם ואין לי מושג מה עלי לעשות ולמי עלי לפנות?
 • RE: תאונת עם אופנוע 16/11/2014 16:05
  שלום רב,

  ראשית עליך לפנות למשטרה עם התיעוד הרפואי שלך, לדווח על התאונה ולקבל אישור משטרה על קרות התאונה.
  במקרים בהם אל ידועה זהות הרכב הפוגע ניתן לפנות לחברת קרנית אשר מפצה במקרים כגון אלו.
  אני ממליץ כי ראשית תפני אל עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בעבודה 13/11/2014 07:32
  לפני חודשיים נפלתי בעבודה בגלל כבלים שהונחו על הריצפה, איכשהו הרגל שלי הסתבכה ונפלתי, ניסיתי לבלום עם היד ונוצר לי שבר בשורש כף היד, המעסיק דיווח לחברת הביטוח ורציתי לדעת האם עלי לעשות דבר נוסף על מנת לקבל את הכספים המגיעים לי?
 • RE: נפילה בעבודה 13/11/2014 16:49
  שלום רב,

  אם לא פנית לביטוח הלאומי וקיבלת הכרה בתאונה כתאונת עבודה יש לעשות זאת בהקדם. מהביטוח הלאומי ניתן לקבל דמי פגיעה בגין התקופה בה לא עבדת בגין התאונה ולא שולמה לך משכורת.

  בהמשך אפשר לשקול תביעת נזיקין אם יתברר שי נזק קבוע עקב התאונה אולם תביעה כזו תצטרך להיות מוגשת בטענה של רשלנות כנגד המעסיק וחברת הביטוח שלו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שחיקת ברכים 10/11/2014 10:00
  שלום רב, בעשר השנים האחרונות אני עובד כרצף אצל קבלן, כעת יש לי בעיות בבירכים כתוצאה משחיקת סחוס, האם אפשר לומר שזו מחלת עבודה? מה עלי לעשות ולמי עלי לפנות?
 • RE: שחיקת ברכים 13/11/2014 16:47
  שלום רב,

  אפשר לשקול במיקרה שאתה מתאר לנסות ולפנות לביטוח הלאומי על מנת לקבל הכרה בפגיעות כפגיעה בעבודה. לשם כך אמליץ שתפנה ראשית ליעוץ אמל עורך דין בעל ניסיון בתחום. כדאי יהיה להצטייד בחוות דעת של רוםא אורטופד מומחה שיבדוק אותך ויעריך את היקף הפגיעה וכן יקשור בין הנזק שנגרם לעבודתך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עלות תביעה 11/11/2014 03:27
  שלום רב, רציתי לדעת מה עלות תביעה במקרה של תינוק שנולד עם נזק ביד שמאל בעקבות מהלך הלידה?
 • RE: עלות תביעה 11/11/2014 15:03
  שלום רב,

  אני מניח שאת מתכוונת לשיתוק על שם ארב. בשלב ראשון יש לקבל את מלוא התיעוד הרפואי הרלבנטי מהמוסדות המטפלים, עלות קבלת התיעוד (תשלום לבית החולים) הינה כ- 200 ש"ח.
  לאחר מכן עורכים יעוץ ראשוני עם מומחה בתחום הגניקולוגיה כדי להעריך אם אכן הייתה התרשלות בטיפול. עלות התייעצות כזו כ- 2,000 ש"ח לרוב.

  אם מתברר שהיית התרשלות בלידה אשר גרמה לנזק יש צורך לקבל חוות דעת מלאה מהגניקולוג וכן חוות דעת מרופא אורטופד לעניין הנזק.

  עלויות חוות דעת אינן קבועות ומשתנות ממומחה למומחה ובהתאם למקרה.

  שכר טרחת עורך דין לרוב עיקרו הינון אחוזים מהפיצוי אשר מתקבל בסיום התיק.

  למידע נוסף את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
  052-3596150
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 122 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

       אחריות הקניון במקרה של פגיעה     אחריות בית מלון בנזיקין     פגיעת הולך רגל בתאונת דרכים - כל הכללים החשוב     תאונות דרכים - סוגים וסיבות לתאונות בין כלי ר     כלב נשך אותך? מגיעים לך פיצויים על פי חוק!     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     שימוש ברכב למטרות תחבורה - עמדת בית המשפט     ביטוח סיעודי - כל הזכויות שלך!     היקף אחריותו של מעביד לנזקי עובד     ניתוחי השתלת שיער ומקרי רשלנות רפואית     מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשלנות רפואית     רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרטן הכבד     תסמונת רגל קלוטה – club foot     עברת תאונה בזמן שירות צבאי בצה''ל?     נפגעת בתאונת דרכים בדרך לעבודה?     זירוז לידה ומות העובר     פציעה -תפרים ברגל בעקבות שיעורי שחייה מטעם בי     אי שליטה בסוגרים     לידה שניה וניתוח קיסרי     החלקה בקניון     ניתוח מעיים     פגם מולד     נזיקין     חוות דעת רפואית     תביעת נזיקין של נפגעת עבירת מין

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר