פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 01/05/2016 18:17
  שלום רב, עשיתי לבן שלי בדיקה EEG בבית חולים שלא אציין את שמו (לא יודעת אם מותר פה) ולאחר זמן המתנה ארוך נמסר לי שהבדיקה "נעלמה" בטענה שבדיוק החליפו את התוכנה במכשיר שבה ביצעו את הבדיקה של הילד ומס' בדיקות לא הצליחו לשחזר בניהם הבן שלי, מנהלת המחלקה התקשרה התנצלה והציעה לי להגיע לעשות שוב את הבדיקה בשבוע הבא ולקבל תוצאות במקום (לא לחכות חודש), עד כמה המיקרה חמור? הייתכן שבשנת 2016 קורה דבר כזה בבית חולים? כמובן שמיותר לציין שאני ובעלי מפסידים יום עבודה לצורך הבדיקה...
 • RE: בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 11/05/2016 09:54
  שלום רב,

  מדובר בהתנהלות אשר כמובן אינה מצופה מבית חולים סביר אולם יחד עם זאת מבלי להקל ראש בחומרת העניין איני משוכנע שהמקרה יתאים לתביעה שכן היקף הנזק מוגבל יחסית בשעה שעלויות תביעה כזו אינן מבוטלות. אפשר לשקול משלוח מכתב דרישה לפיצוי באמצעות עורך דין ואמליץ שתערכו יעוץ מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בגלל נפילה במדרגות 24/04/2016 19:47
  שלום לכולם וחג שמח,
  למי כדאי לפנות במקרה בו חברה שלי החליקה במדרגות בבניין שלנו בעקבות צינור שהתפוצץ והפך את הירידה במדרגות לסיכון. היא חטפה חבלה די רצינית, אבל לא שברה דבר. בנוסף יש לציין שזה קרה בלילה ואין מספיק תאורה בבניין לראות שהמדרגות רטובות. יש לי צילומים של המדרגות, החבלה והבניין עצמו שנמצא במצב מוזנח (העירייה כל הזמן מאיימת לקנוס את בעלי הדירות על הזנחה). יש כאן עילה לתביעה? למי לפנות?
 • RE: חבלה בגלל נפילה במדרגות 01/05/2016 16:40
  שלום רב,

  אפשר לשקול לתבוע את נציכות הבית המשותף. אם מדובר בחבלה אשר לא תותיר פגיעה קבועה אפשר אולי לשקול תביעה במסגרת תביעות קטנות. ממליץ בכל מקרה לערוך יעות מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכרה,
  עורך דין עופר סולר

 • כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 12/04/2016 12:31
  שלום רב, במסגרת טיפולי לייזר שעברתי, החליטה הקוסמטיקאית הרפואית שמבצעת את הטיפולים בחסותו של רופא העור המנהל את המרפאה, לעשות פילינג במצח ללא שהסבירה את תופעות הלוואי האפשריות וללא החתמתי על טופס הסכמה מדעת. התוצאה הייתה היפר פיגמנטציה חמורה. רופא עור העריך שזה יחלוף תוך שנתיים בכפוף לטיפולים ומשחות הבהרה. פניתי בדרישת פיצוי בסך 65,000 ש"ח לחברת הביטוח וכעת אני ממתינה לתשובתם. לאור ניסיונך בתחום, האם יש טעם לנהל הליך משפטי בהנחה שהנזק אכן יחלוף תוך שנתיים או שעדיף לסיים את הפרשה מול חברת הביטוח בסכום שדרשתי? תודה רבה מראש! אתה עושה פה עבודת קודש!
 • RE: כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 17/04/2016 17:07
  שלום,

  תודה על המחמאה.
  במרבית המקרים היפר פיגמנטציה עקב טיפול לייזר אכן משתפר עם הזמן ולרוב אף נעלם כמעט כליל. משום שמדובר בדרך כלל בנזק חולף מומלץ לנסות ולברר את חומרת המצה עם רופא עור ולשקול אכן ברצינות לסיים את העניין ללא תביעה.
  בכל מקרה אמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית וכאמור מומלץ אף כאמרו אף לברר את היקף הנזק עם מומחה רפואי בתחום העור / פלסטיקה טרם סיום התיק בפשרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר


 • עברתי תאונה וכלום לא זז... 10/04/2016 22:19
  ערב טוב לכולם. שאלה כזו, לפני יותר משנתיים קרתה לנו תאונת דרכים, בדרך חזרה מבית הספר נכנס בנו רכב במעבר חציה, ומזל שהיו גם מצלמות שתיעדו את זה.
  פניתי כמובן ולקחתי עורך דין, ועד היום לא קורה כלום!!! בדצמבר הפנו אותנו מטעם ביהמ"ש לבדיקה אצל אורטופד, עד היום אף אחד לא חזר אלי, לא זימנו אותנו, ואין לי מושג מה בכלל קורה. מה אני יכולה לעשות? איך אפשר לזרז את כל העניין הזה? העניין הוא שחודש הבא אני אמורה ללדת. ויש לי הרגשה שלא עושים כלום.
 • RE: עברתי תאונה וכלום לא זז... 11/04/2016 17:04
  שלום רב,

  הגורם אשר אמור לעדכן אותכם בהתקדמות בתיק הינו עורך הדין המטפל. ככל שאין עדכון ניתן לבקש לקבוע עימו פגישת עדכון מסודרת על מנת להבין מתי צפויה חוות הדעת להתקבל.לוחות הזמנים של עבודת המומחים לעיתים ארוכים ויש לקחת זאת בחשבון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין בבקשה 07/04/2016 16:15
  אישה מבוגרת (70) קיבלה הפניה לעבור אמבוליזציה כליה.

  הוסבר לה שהפרצדורה קלה ולוקחת עד שעתיים ומשתחררת כעבור כמה שעות,
  החשש הגדול שלה היה שיקרה משהו לכליה, לכן לפני הפרצדורה הרופא הרגיע אותה ואמר שזאת פרצדורה קלה שזה ממש לא כריתת כליה.

  בזמן הניתוח יצא הרופא ואמר שקרה משהו והם מנסים להציל עכשיו את הכליה.

  נכון לעכשיו האישה באישפוז כבר 5 ימים (מיום ראשון). בגלל חום והקאות.

  אומרים שרק עוד חודש יעשו אולטרסאונד בשביל לבדוק מה קורה עם הכליה.

  החשש שלה שישחררו אותה מבית החולים ואם חס וחלילה בעוד כחודש בתוצאות ימצא שהכליה לא עובדת הם יתנערו מהאחריות על הפשלה שקרתה בניתוח, מה לעשות לדעתכם?

  תודה רבה אשמח לכול עצה.
 • RE: עצה של עורך דין בבקשה 11/04/2016 17:01
  שלום רב,

  אם יתברר שנגרם נזק לכליה הרי שגם בשלב מאוחר יותר ניתן יהיה יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי חיצוני להערכה האם התגלתה התרשלות בטיפול והאם התרשלות זו גרמה לנזק. כרגע למעט תיעוד של האירועים המתרחשים ושמירת התיעוד הרפואי קשה לי להעריך מה עוד ניתן לעשות.

  בהמשך אמליץ שתתיעצו באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין 04/04/2016 20:42
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לייעץ לי מה לעשות:

  בפברואר 2012 נתפסתי לראשונה בגב ופניתי לבית המרקחת כדי לקבל משחות וכדורים. לאחר שבועיים נתפסתי שוב ובצורה יותר קשה וכבר פניתי לרופא המשפחה והוא הפנה אותי לc.t. בצילום התגלה שיש לי 3 פריצות דיסק. התחלתי פיזיוטרפיה ובמקביל החלה חולשה ברגל ימין ואותה התחלתי לגרור עד שבחודש אוגוסט 2012 כבר התמוטטתי ולא יכולתי ללכת והייתי מרותקת למיטה. הופנתי למומחים שקבעו שאין מנוס מניתוח. כל הפרוצדורה לניתוח ארכה מאוגוסט ועד סוף אוקטובר כשבסוף אוקטובר נכנסתי לניתוח. לאחר הניתוח המשכתי לכאוב וכשהגעתי לביקורת לרופא המנתח הוא לא הבין איך אני עדיין כואבת וביקש לעשות צילום נוסף שבו הוא הבחין שהוצא הדיסק הלא נכון והצטרכתי להיכנס לניתוח נוסף לאחר שבוע. נקבעה לי נכות של 40% לצמיתות. כיום חזרה לי הפריצה והתחלתי לחוש כבדות ביד בנוסף לכאבים ברגל והעלו לי את הנכות ל49%זמנית.

  כרגע אני מוגבלת בתנועה ורוב הזמן בשכיבה עם כדורים חזקים. רציתי לדעת אם יש טעם או משהו לעשות כדי שאוכל לעלות את האחוזים ושתינתן לי קצבה כי כרגע אני לא מקבלת שום דבר.

  נ.ב אין לי מנוס מניתוח שלישי לקיבוע באמצעות ברגים אבל כרגע אני דוחה זאת.
 • RE: עצה של עורך דין 06/04/2016 16:23
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש סיכוי לקבלת אחוזי נכות גבוהים יותר יהיה צורך לעיין במלוא התיעוד הרפואי, החלטות קודמות בעניין אחוזי נכות וכן להתייעץ עם מומחה רפואי. אם אכן נותח דיסק לא נכון יתכן ואפשר יהיה לשקול גם תביעת רשלנות רפואית. מציע שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום בליווי כל המסמכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 03/04/2016 09:10
  לפני כ4 חודשים בדרכי לפגישת עבודה בת"א נתקלתי בחבק פלסטיק של ארגזים שהיה על מדרכה, מבלי שהבחנתי 2 רגלי היו בתוכו ומכיוון שצעדתי מהר והחבק בלם את תנועת הרגליים שלי נפלתי בתנופה רבה על המדרכה, יד שמאל שלי נשברה והייתי עם גבס חודש וחצי, בזמן זה נעדרתי מהעבודה, לאחר מכן אף נזקקת לפיזיוטרפיה.
  מלאתי מסמכים של תאונת עבודה והוכרתי ע"י ביטוח לאומי.
  מכיוון שהסיבה לנפילה שלי הייתה מפגע על מדרכה פניתי לעיריית ת"א והם הפנו אותי לחברת ניהול תביעות, לאחר זמן מה שלא שמעתי מהם, התקשרתי לברר ביום חמישי האחרון ונאמר לי שהתיק שלי נסגר והרחוב שבו נפלתי באחריות חברת ניקיון מסויימת
  ולכן עלי לפנות לחברת הניקיון.

  1. זה לא בסדר לדעתי שלא פנו אלי להחזיר לי תשובה ורק בגלל שפניתי אליהם הסתבר שפנייתי נדחתה.

  2.מה דעתכם? האם החלטתם להפנות אותי לגורם שלישי הוגנת או שעלי להתעקש?
  נגרם לי נזק משמעותי עקב הנפילה ואף איבדתי את מקום עבודתי בהקשר לתאונה, אני חושבת שיש בסיס לבקשה שלי
 • RE: חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 06/04/2016 16:19
  שלום רב,

  הנושא של אי מתן תשובות אלא לאחר התעקשות ופניה של הנפגע שכיח מאד לצערי ולמרות שמדובר במנהג לא ראוי קשה לי להאמין שיש הרבה מה לעשות בעניין עצם העיכוב בתשובה. לגופו של עניין כדאי לפנות אל חברת הניקיון ולשקול תביעה נגד שני הגופים גם יחד. ממליץ שתערכי יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי הגוף.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים אחרי תאונה 03/04/2016 08:54
  שאלה בעניין פיצויים אחרי תאונת דרכים:
  העו"ד של אמי אמר לנו שתוך 45 יום אמי צריכה לקבל את הציק, אך מאז עבר כבר כמעט 4 חודשים... וכל פעם שאנחנו מדברים עם העו"ד הוא טוען שזה מתעכב בגלל חברת הביטוח או שאומר לנו עוד יום יומיים.

  האם אפשר לעשות משהו בנידון?

  תודה רבה
 • RE: פיצויים אחרי תאונה 06/04/2016 16:16
  שלום רב,

  מציע שפשוט תבקשו לקבוע פגישה במשרדו ולקבל הסבר בפגישה וזה אולי יזרז את הנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איחור באבחון חסימת מעיים 03/04/2016 00:17
  שלום רב אמי התקבלה לחדר מיון בגל התייבשות שם בדקו לה לחץ וחום בלבד.... ולאחר מכם העבירו אותה למחלקה פנימית היא הייתה בת 74 ומשותקת לגמי ומרותקת למיטה, בגלל מצבה החריג, הכניסו לה זונדה דרך האף מיום הראשון של אשפוזה ראינו שיש לאמא שלי משהו לא תקין(היא לא מדברת בכלל) אנחנו דיברנו מיום הראשון על האחרים, אבל ללא תועלת... ואחרי 5 ימים של אשפוז, הגוף שלה התקרר מאוד מאוד, אני בתור אפוטרופוס, אמרתי לראש המחלקת שלמחרת אני מביא רופא חיצוני מטעם המשפחה לבדוק מה יש לה, ומביא עורך דין מטעם המשפחה ואז הם התחילו לעשות בדיקות ובדיקות, והם הזמיני דוקטור מכירורגיה ממחלקה כירורגית... ושבא הראפא וראה ובדק את אמי באותה לילה... הוא החליט שאמי תעשה צילום רנטגן בבטן ואז התגלה שיש לה חסימת מעיים והמעיים נקרע ואז עשו לה ניתוח דחוף ושם כתבו שהגוף שלה נכנס לשוק וקרטו לה המעיים וכתבו שהיה חסימה ולאחר מכן אושפזה בטיפול נמרץ 20 ימים ומשם לשיקום בחיפה שנה שלמה ונפתרה עקב זיהומים האם היה רשלנות רפואית?
 • RE: איחור באבחון חסימת מעיים 06/04/2016 16:15
  שלום רב,

  כדי להכריע אם היה אכן היה איחור בלתי סביר באבחון חסימת המעיים וכן אם הנזק שנגרם הוא תוצאה של אותו איחור יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהיתייעץ עם מומחה רפואי מתאים. על פניו נראה כי המקרה מחייב אכן בירור מעמיק ורציני ואמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית ליעוץ ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של אמא שלי 14/03/2016 23:39
  שלום עורך די סולר

  לפני מספר ימים אמא שלי החליקה לתוך תעלות ברזל שלא עמדו במקומם במלתחות של מועדון ספורט. היא נחבלה בשתי רגליה, ולאחר ביקור בטרם התברר ששברה אצבע, קיבעו לה שתי אצבעות. היא קיבלה חופשת מחלה, ובנתיים מתקשה לדרוך על הרגל. האם אתה מוכן להסביר לי ויכול לפרט בבקשה את דרכי הפעולה במקרה כזה על מנת לקבל פיצויים? האם לדעתך יש סיבה ועילה מספיק טובה לדרוש פיצויים על הפגיעה של אמא שלי?
  תודה רבה.
 • RE: פגיעה של אמא שלי 28/03/2016 18:07
  שלום רב,

  כדאי מטד לצלם את מקום התאונה כדי שניתן יהיה להבין אם התאונה אירעה בשל התרשלות של גורם כלשהו. קשה לי להעריך על בסיס התיאור שנתת ובלי להתרשם מתמונות ותיאור מפפורט אם אכן יש עילה לתביעה.
  מציע שתפנו לפגישת יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • סדר גודל של תביעה 16/03/2016 21:30
  היי עברתי תאונת דרכים לפני כשלוש שנים בה הייתי הולכת רגל ורכב פגע בי
  אציין שלא חציתי את הכביש במעבר החצייה
  פוניתי באמבולנס לבית חולים בלינסיון מחוסרת
  הכרה שם עשו לי צילומים ובדיקות ולאחר מכן תפרים בראש שבשלב הזה התעוררתי
  לא נישארתי לאישפוז בביהח ביקשתי לחזור הבית
  מאז סובלת ממגרנות חזקות בראש וכאבים נוספים בברך ובעוד מקומות
  אני מעבירה לה את המסמכים הרפואיים מרופאים מקצועיים וממכון הפיזיותרפיה והרפואה משלימה
  מה סדר גודל של תביעה כזאת מבחינה כספית?
 • RE: סדר גודל של תביעה 28/03/2016 18:05
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך בצורה רצינית את היקף הפיצוי הצפוי על בסיס נתונים כה חלקיים, הפיצוי נקבע בהתאם לגיל הנפגע, שיעור הנכות שנגרמה ועוד פרמטרים.
  ממליץ שתפני לקבלת ייצוג אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעת גוף - אפשר לתבוע? 17/03/2016 20:24
  ערב טוב עורך דין עופר סולר

  משפצים את הבית ספר של אחי הקטן
  וליד השיפוצים הילדים משחקים כדורגל
  אחי הקטן נפל באמצע משחק כדורגל ונכנס בתוך אחד הפחים של השיפוצים.
  מהעיין עד לצוואר יש לו שריטות
  ובצוואר חתך עמוק שתפרו לו עם תפרים.
  המורה התקשרה לאמא שלי ואמרה לה שהילד נפל ויש לו שריטה והיא משחררת אותו שילך לקופת חולים,אמא שלי שאלה עם זה משהו רציני והמורה אמרה לא בכלל לא יש לו שריטה קטנה כמובן שאמא שלי סומכת על בית ספר ואמרה להם בסדר תשחררו אותו שיבוא לבית ואני אקח אותו לקופת חולים לגביי השריטה.
  באוטובוס בדרך לבית התקשרו לאמא שלי ואמרו שהילד מדמם ואחד האנשים לקחו אותו לטרם אמא שלי טסה לשם ורואה את אחי מדמם בזמן שעושים לו תפרים
  התגובה של בית הספר זה שזה לא היה נראה עמוק ולכן שיחררו אותו.
  מה אפשר לעשות?
  והאם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: פציעת גוף - אפשר לתבוע? 28/03/2016 18:02
  שלום רב,

  יתכן שיש מקום לשקול תביעה אולם יתכן שהדגש צריך להיות לא רק על המחדל של שיחורר הילד במצב לא טוב ללא ליווי וטיפול רפואי אלא בעיקר על העובדה כי צוות בית הספר איפשר לתלמידים לשחק באיזור מסוכן של שיפוצים. יש צורך בפרטים נוספים שכן אולי יש גם אחריות לקבלן המשפץ.
  מציע שבכל מקרה תערכו פגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שיוכל לכוון אתכם כיצד והאם יש מקום להתקדם.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מה אני עושה? 17/03/2016 20:35
  שלום עו"ד סולר

  לאחר תאונת דרכים, העו"ד ביקש ממני לחתום על מסמך בו מתחייבת חברת הביטוח להעביר פיצויים בתוך 30 יום.
  העו"ד קיבל את הכסף לפני שבוע וקצת ושלח לי קבלה שלקח את החלק שלו בשכ"ט, וה30 יום הסתיימו אתמול בערב.
  התקשרתי לברר במשרד האם ביצעו לי העברה, ואז התחיל פינג פונג. העו"ד שטיפלה בי אמרה שהיא לא מתעסקת בכספים ואני צריך לדבר עם הנה"ח, במרכזיה אמרו שיבדקו ויחזרו, עבר יום ולא חזרו.
  אז חזרתי אליהם אני, ענתה פקידה אחרת שאמרה שהעו"ד אמר שמוזר שלא ראיתי כי עשו העברה והוא יחזיר לה תשובה והיא תחזיר לי.
  בקיצור, הבנתם את הסרט, ההוא יגיד לה שהיא תגיד לו שהוא יגיד לי. ובנתים לא אומרים.

  משהו שאני יכול לעשות? (חוץ מלהתבאס..)
 • RE: מה אני עושה? 28/03/2016 17:57
  שלום רב,

  מציע שתבקש פגישה עם עוה"ד לקבלת הסבר ומניח שהעניין יפתר במהרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קיסרי בעקבות חוסר השגחה 20/03/2016 00:34
  שלום, רציתי לדעת האם יש אפשרות לתבוע את המיילדת או בית החולים בו ילדתי את בני. הסיפור בקצרה: הגעה לבית החולים ב5:30 בבוקר עם פתיחה 7 שהתפתחה במהירות לפתיחה 9. בסביבות השעה 7 בבוקר חילופי משמרות והמיילדת החדשה לאחר בדיקה ובקיעת השליה יוצאת ולא חוזרת עד לשעה 9 למרות קריאות חירום על ידי לחצן מצוקה ואישה שהגעתי עמה לחדר הלידה שהלכה וקראה לה. האחות השיבה כי יש לי עוד זמן ללידה ומיענה להגיע. בזמן זה נכנס רופא ורואה כי העובר במצוקה כך שבכל ציר הדופק נחלש משמעותית ואף לדבריו ״מרגיש את הראש״. בעקבות כך הובלתי לניתוח חירום לאחר ניסיון קצר ללדת לידה פיזיולוגית רגילה. (כל ההליך עד לניתוח החירום נעשה ללא זירוז, אפידורל או כל אמצעי אחר וכמו כן מדובר בלידה ראשונה כך שלא ידעתי מה אני אמורה לעשות כאשר התחלפו הצירים לצירים בהם צריך לדחוף)
 • RE: קיסרי בעקבות חוסר השגחה 28/03/2016 17:55
  שלום רב,

  אם הבנתי מפנייתך הטענה היא כי ניתן היה להגיע ללידה רגילה במקרה זה ולהימנע מניתוח קיסרי. יתכן שיש בטענה זו ממש אולם כדי להעריך זאת צריך יהיה לקבל את מלוא התיק הרפואי ולהתייעץ עם רופא גניקולוג.
  מעבר לכך יש לשקול האם היקךף הנזק יצדיק כלכלית תביעת רשלנות רפואית. ממליץ שתפני באופן מסודר לקבלת יעוץ בפגישה אצל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש לי אפשרות לתבוע פיצויים? 28/03/2016 11:28
  אני בחור בן כמעט 20 עם אלרגיות קשות לדברי חלב ביצים בוטנים טונה טחינה ודגים, אבל לא נולדתי ככה , האלרגיה נוצרה בגלל חיסון שעשיתי בגיל כמה שבועות שפגע לי במערכת החיסונית וכתוצאה מכך במשך חצי שנה הייתי סובל מאוטופיק דרמטיטיס (אלרגיה על העור) וכיום אני סובל מהאלרגיות האלה ואיני יכול לאכול או לגעת במוצרים אלה אני חי כל יום בפחד ובזהירות מוחלטת ומסתובב כל הזמן עם מזרק וכדורים כדי לא למות.
  השאלה שלי היא כזאת , האם אני יכול לתבוע פיצויים את בית החולים או את משרד הבריאות על זה? ואם כן אז בערך כמה הסכום שאני יכול? (מכיוון שזה אלרגיות שלא יעלמו לי בחיים ואני באמת סובל פה) ואל תשכחו פרט חשוב שהזריקה שנתנו לי היא הייתה בגיל כמה שבועות.
  תודה רבה !
 • RE: יש לי אפשרות לתבוע פיצויים? 28/03/2016 17:51
  שלום רב,

  ראשית יש לקבוע בבירור כי אכן האלרגיה הקשה ממנה אתה סובל אכן נגרמה עקב החיסון, איני מכיר את פרטי המקרה שלך אך אני יודע כי במקרים רבים קשה להוכיח זאת בצורה ודאית. אם אכן יוכח קשר בין החיסון לנזק יש לבחון אם החיסון נופל לגדר אחד מהחיסונים המנויים בחוק ביטוח נפגעי חיסון. המקרה מורכב למערי מכדי שאוכל להשיב בצורה ברורה ללא פרטים מלאים ונוספים ואני ממליץ שתערוך פגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין לבחינת המקרה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • מה דעתך המשפטית? 13/03/2016 08:19
  שלום רב, בזמן שביקרתי אצל זוגתי, אחת הדיירות שטפה את רצפת המבוא והמדרגות ולא ניגבה את המים. כאשר ירדתי במדרגות החלקתי פעמיים: בפעם הראשונה הצלחתי להתייצב, ובפעם השנייה הדרדרתי במורד 15 מדרגות- כתפי וירכי השמאליות נפגעו וכן התנועה בהן. כאשר אותה הדיירת ראתה שנפלתי לא התנצלה וטענה שמגיע לי ליפול עוד הרבה פעמים- זאת הפעם הראשונה שפגשתי את האישה המדוברת. מי שהיה ככל הנראה בעלה הצטרף אליה וטען כך גם הוא. אדם שלישי המתגורר הבניין הגיע לנסות לפייס את הכוחות. הנני סטודנט בן 21, וברצוני לדעת האם קיימת עילה סבירה לתלונה על אותם הדיירים בגין גרימת נזק ברשלנות? האם אפשר להגיש תביעה ולקבל פיצויים על הפגיעה באמצעות עורך דין לפי ניסיונך?
 • RE: מה דעתך המשפטית? 28/03/2016 17:44
  שלום רב,

  רצוי להפריד בין ההתנהגות גסת הרוח של האישה ובעלה בעניין הדברים שנאמרו לבין עצם הנפילה. כדי להעריך אם יש עילה לתביעה יש צורך ביותר פרטים ויתכן וניתן יהיה לטעון כי היה עליה להזהירך. יש גם לשקול כדאיות של תביעה בהתאם לחומרת הנזק שנגרמה - האם מדובר בנזק קבוע או חולף.

  אני ממליץ לערוך במקרה כזה יעוץ מסודר בפגיש עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה על רשלנות רפואית 09/03/2016 09:44
  יש לי ילדה בת 17 שהנה אספרגר.הילדה מגיל צעיר טופלה ואובחנה בבריאות הנפש.האבחון לא היה נכון לילדה הילדה סבלה כל השנים היא קיבלה טיפול לא נכוןלילדה נגרם נזק נפשי הוגדרה כנערנ בסיכון בעקבות השלכות מיניות .עד מעחלה מכספי הקופה במקום שעבדה.עד היום בריאות הנפש לא מכירים באבחון של האספרגר.הילדה אבדה אמון במערכת החינוך בחברה מצבה הרגשי לא טוב ישנה התדרדרות.אני נלחמת עד היום מול האנשיפ שהיו אמורים לעזור.רציתי לדעת אם יש מקוםמלתביעה על הנזקים שנגרמו.?
 • RE: תביעה על רשלנות רפואית 09/03/2016 17:27
  שלום רב,

  מדובר על פניו במקרה מורכב הדורש עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחים רפואיים. לצערי אין לי דרך אך על בסיס הפניה להעריך אם יש מקום לתביעה במקרה זה ויש צורך בנתונים נוספים. ממליץ שתפנו ליעוץ עם עורך דין באופן מסודר.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בטיפול בסרטן שד ואיחור באבחנת גרורה 09/03/2016 14:52
  שלום רב

  האישה שלי היא חולה אונקולוגית סרטן שד
  לא הייה איחור מרופא המשפחה אבל היא כמה דברים שאני אדגיש לך עכשיו שלפי דעתי שהן חמורות מאוד
  עשינו את הפיופסיה והתברר שיש לאישתי סרטן שד בגודל של 2 ס
  עם בלוטות לימפה מעורבות הרופא האונקולוג אמר לא נתחיל בטיפול עד שתעשו את האמראי ואת הפיתסיטי ותורים לקחו כמעט כחודשיים עד שגמרנו את הבדיקות.
  התחלנו בכימותרפיה והגוש בשד לא מגיב לטיפול ואנחנו אומרים לרופא אונקולוג צריך ניתוח והוא אומר שהטיפול הכימותרפי לפני ניתוח בשל מעורבות בלוטות למפה יותר טוב סבלנו סבלנו סבלנו עד שהרופא האונקולוג המליץ להפסיק את הכימותרפיה כי היא לא מגיבה בגוש אלא רק בבלוטות לימפה מגיב
  בזמן התור שבוא הפסיק הרופא את הכימותרפיה האישה הייתה מרגישה בכאבים בצלעות שמאל וסיפרנו לאונקולוג אבל אמר לנו שזה אולי מתופעות לוואי יום אחרי יום אחרי יום הכאב מתמשך ומחמיר האישה לא היתה יכולה לישון מכאב וכל הלילה בוכה ואני מסתכל עליה ואני לא יכול לעזור לה לקחתי אותה למיון ואמרו שהכל בסדר אמרתי להם תאשפזו אותה במחלקה אונקולוגית ואמרו שהם לא רשאים כי הבדיקות תקינות המליצו לה על אוקסיקוד תרופה ושחררו אותנו אחרי שבוע ימים חזרנו עוד פעם למיון עקב החמרת מצב וגם לא אשפזו אותה כל הלילה כאב בצלעות ואפילו בדיקת פיטסיטי כל גופי לבדוק האם יש חשד לגרורה לא המליצו
  חלף יותר מחודש ואף אחד לא עוזר לה רק תרופות סמים אוקסקוד ותרגין היתה לנו ישיבה במרכז לבריאות השד וסיפרנו לכירורג ולאונקולוג ואמרתי תאשפזו אותה את לא רואים איך היא בבית אבל סתם אמרו אנחנו לא מאשפזים ככה ולא אשפזו אותה ונתנו לנו תור לפיטסיטי וזה כמעט שחלף חודשיים לכאבים המתמשכים
  הגענו לבדיקת הפיטסיטי והיא קשה לה בבדיקה עם הכאב באמת אחרי הבדיקה ביום התקשרה אלי רופא המשפחה ואמר לי שאין גרורה בעצמות וגם רופא פרטי אמר לי שאין גרורה כי בבדיקה היתה קליטה היפרמטבולית בעוצמה גבוהה בחוליה d6 ללא ממצא רנטגני תואם
  הזמין אותנו רופא אונקולוג לשיחה ואמר שיש סיכוי שתהיה גרורה ובגלל זה נקבל קרנות לעמוד השדרה
  הגענו למחרת לסימולציה ולפני לכנס לבדיקה התחיל הכאב והאישה בוכה וצועקת ואף אחד לא עוזר לה בבית חולים
  ראה אותנו לא יודע מה התפקיד שלו באמת ואמר למה את לא מאושפזת אמרנו שאף אחד לא אשפז אותה הוא אמר עכשיו אני מאשפז אותה ומהיום תתחיל לקבל את ההקרנות אבל רופא ההקרנות היה לו עומס ואמר רק מחר נתחיל לקחתי את היד של אשתי והכנסתי אותה לסימולציה והיא בוכה ומתה מכאבים ואחר כך רציתי לקחת אותה למחלקה כמו חייל שפצוע קשה ואני מרים אותה מהקתף שלה ראה אותנו אותו גבר שאמר לאשפז אותה ואם תשבו בוא אני עכשיו מביא סניטר שיקח אותה למחלקה זה לא נורמלי מה שקורא לכם
  התחלנו לקבל הקרנות והרופא במחלקה שיפר לאישה שלי ואמר לה שיש לה גרורה בעוצמה גבוהה ואמר אם היינו מאחרים כמה ימים הייה סיכוי גדול שיהיה לה שיתוק כל האיחור הזה וזה לא איחור אני לא יכול להבין חודשיים לקח להם עד השתכנעו לעשות לה בדיקות הפיטסיטי עד שהכאב החמיר באמת הרופאים נהנים יושנים בבית ואני צועקים בבית ואף אחד לא שומע ולא עוזר
  אחרי ההקרנות התחלנו לקבל טיפול הירמונלי טמוקספין ולוקרין להפסקת מחזור וגם טיפול חיזוק עצמות שנקרא זומירא אחרי כמה שבועות הכאב ירד וירד וירד עד שנשאר קצב כאב והא מחאמיד מתי שהאישה עושה תנועות בגב כמו לרים משהוא
  כל הזמן הזה והגוש בשד גודל יום אחרי יום עד שהגיע ליותר מ5 ס
  הרופא האונקולוג ראה שהבולטות לימפה נעלמו במישוש יד ושהכרה בגב נעלם קצת קצת ובשביל זה הזמין אותנו לשיחה עם כירורג בשל כריתת שד לצערי הרב
  עשינו בדיקת פיטסיטי
  בבדיקה ללא ממצא פתולוגי בחוליה d6
  חוליות d4 d8 נזק אחרי טיפול קרינתי עם הזמן יעלם
  נסיגה של המחלה בבלוטות לימפה
  ......
  ....
  ..
  רופא פלסטיקאי וכירורג אמרו שצריך כריתת שד מלאה ללא שחזור כי העור נדבק לגוש וצריך להמתין כמה חודשים לניתוח שני לשיחזור הסכמנו וחתמו על מסמכי הניתוח אבל האישה לא הייתה מוכנה נפשית לניתוח ודחינו את הניתוח כמה שבועות ועכשיו יש לי תור קרוב לכירורג עקב דחיית הניתוח הזמין אותנו לשיחה כי צריך לעשות את הניתוח...
  מצטער שכתבתי הרבה אבל הנה אני מסכם
  1- הגוש בהתלה היה בגודל 2 ס ואחרי שבעה חודשים 5 ס וזה אומר שהטיפול של בית החולים לאישית לא היה יעיל או שהטיפול לא היה נכול לפי דעתי כי אם זה לא מגיב אז אין דבר כזה שיגדל תחת טיפול.
  2- המתנה עם כאבים כרוניים מתמשכים כחודשיים ללא אשפוז בבית חולים עקב הכאבים עד שהזמינו אותה לפיטסיטי ולגלות שיש גרורה.
  אסמח לענות לי האם מגיע לנו פיצוי עקב הרשלנות באיחור באבחון גרורה וטיפול לא יעיל?

 • RE: רשלנות בטיפול בסרטן שד ואיחור באבחנת גרורה 09/03/2016 17:20
  שלום רב,

  ראשית אאחל לכם החלמה מהירה ומלאה וכי אשתך לא תסבול עוד כפי שסבלה עד כה.

  לצערי כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול ומה הנזק שנגרם ככל שהיתה התרשלות יש צורך בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ובהתייעצות עם מומחה רפואי מתאים בתחום האונקולוגיה. אין לי לצערי כל דרך להעריך אם יש במקרה זה עילה לתביעה רק על בסיס התיאור שניתן על אף הפירוט. מציע שתפנו באופן מסודר אל עורך דין מנוסה בתחום להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מטופל עם בעיה רפואית ספציפית 08/03/2016 20:17
  האם רופא כללי בבית חולים מחויב לבדוק חולה בבדיקה כללית של כל הגוף, כשהחולה מגיע עם בעיה ספציפית מאוד? לדוגמאהחולה הגיע למיון עם רגל סוכרתית, האם הייתה לרופאים בבית החולים לבצע בדיקה של כל הגוף?
 • RE: מטופל עם בעיה רפואית ספציפית 09/03/2016 16:55
  שלום רב,

  אין המדובר בשאלה משפטית אלא רפואית יותר בנודע לסטנדרט טיפול. עקרונית למיטב ידיעתי יש מצבים בהם מחוטייבת בדיקה כללית של הגוף (כמו בקבלה למיון) אך כמובן יש לבחון כל מקרה לפי נתוניו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח בריאות ממלכתי - שאלה 06/03/2016 12:23
  האם נכון שלא לעשות הבדלה בין סל הטכנולוגיות והטיפולים לבין סל התרופות ? ולמה הכוונה ? הנה הרקע: ברשימת הטיפולים והטכנולוגיות הקיימות בסל, ישנו טיפול של סגירת כלי דם (זה נעשה עקב אי ספיקה). לא כתוב באיזו שיטה או דרך זה יבוצע, אלא רק שהפעולה כלולה בסל הבריאות. אך יש יותר מדרך אחת לבצע זאת. אחת האפשרויות לעשות זאת היא ע"י הזרקת קצף תוך ורידי כתחליף ניתוח, אך החומר עצמו לא כלול בסל התרופות. בשנים עברו, החולים היו רוכשים על חשבונם את החומר ורופא הקופה היה מזריק. כיום, הקופות מסרבות לממן גם את פעולת ההזרקה עצמה (ולא רק את החומר) השאלה: האם הפרשנות של קופת החולים שאי הכללת החומר המוזרק בסל התרופות פוטר אותה גם מעלות ההזרקה עצמה (ללא החומר) היא צודקת ?
 • RE: ביטוח בריאות ממלכתי - שאלה 08/03/2016 10:19
  שלום רב,

  קשה להתייחס לנקודה ספציפית זו מבלי להכיר את כל הפרטים. הנושא של פרשנות של הוראות סל הבריאות ומה נכלל בו ומה לא מובא לעיתים קרובות לדיון משפטי בבית הדין לעבודה אשר מוסמך לדון בנושאים של חוק ביטוח בריואת ממלכתי וסל הבריאות ובית הדין מפרש הוראות עמומות בסל אשר יש לגביהן מחלוקת בין הקופות למבוטחים. יש לבדוק אם הייתה פסיקה בעניין ספציפי זה או בעניין קרוב מממנו ניתן להקיש.
  מציע לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום אשר זהו עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 01/05/2016 18:17
  שלום רב, עשיתי לבן שלי בדיקה EEG בבית חולים שלא אציין את שמו (לא יודעת אם מותר פה) ולאחר זמן המתנה ארוך נמסר לי שהבדיקה "נעלמה" בטענה שבדיוק החליפו את התוכנה במכשיר שבה ביצעו את הבדיקה של הילד ומס' בדיקות לא הצליחו לשחזר בניהם הבן שלי, מנהלת המחלקה התקשרה התנצלה והציעה לי להגיע לעשות שוב את הבדיקה בשבוע הבא ולקבל תוצאות במקום (לא לחכות חודש), עד כמה המיקרה חמור? הייתכן שבשנת 2016 קורה דבר כזה בבית חולים? כמובן שמיותר לציין שאני ובעלי מפסידים יום עבודה לצורך הבדיקה...
 • RE: בדיקה שתוצאותיה נעלמו!? 11/05/2016 09:54
  שלום רב,

  מדובר בהתנהלות אשר כמובן אינה מצופה מבית חולים סביר אולם יחד עם זאת מבלי להקל ראש בחומרת העניין איני משוכנע שהמקרה יתאים לתביעה שכן היקף הנזק מוגבל יחסית בשעה שעלויות תביעה כזו אינן מבוטלות. אפשר לשקול משלוח מכתב דרישה לפיצוי באמצעות עורך דין ואמליץ שתערכו יעוץ מסודר עם עו"ד מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בגלל נפילה במדרגות 24/04/2016 19:47
  שלום לכולם וחג שמח,
  למי כדאי לפנות במקרה בו חברה שלי החליקה במדרגות בבניין שלנו בעקבות צינור שהתפוצץ והפך את הירידה במדרגות לסיכון. היא חטפה חבלה די רצינית, אבל לא שברה דבר. בנוסף יש לציין שזה קרה בלילה ואין מספיק תאורה בבניין לראות שהמדרגות רטובות. יש לי צילומים של המדרגות, החבלה והבניין עצמו שנמצא במצב מוזנח (העירייה כל הזמן מאיימת לקנוס את בעלי הדירות על הזנחה). יש כאן עילה לתביעה? למי לפנות?
 • RE: חבלה בגלל נפילה במדרגות 01/05/2016 16:40
  שלום רב,

  אפשר לשקול לתבוע את נציכות הבית המשותף. אם מדובר בחבלה אשר לא תותיר פגיעה קבועה אפשר אולי לשקול תביעה במסגרת תביעות קטנות. ממליץ בכל מקרה לערוך יעות מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכרה,
  עורך דין עופר סולר

 • כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 12/04/2016 12:31
  שלום רב, במסגרת טיפולי לייזר שעברתי, החליטה הקוסמטיקאית הרפואית שמבצעת את הטיפולים בחסותו של רופא העור המנהל את המרפאה, לעשות פילינג במצח ללא שהסבירה את תופעות הלוואי האפשריות וללא החתמתי על טופס הסכמה מדעת. התוצאה הייתה היפר פיגמנטציה חמורה. רופא עור העריך שזה יחלוף תוך שנתיים בכפוף לטיפולים ומשחות הבהרה. פניתי בדרישת פיצוי בסך 65,000 ש"ח לחברת הביטוח וכעת אני ממתינה לתשובתם. לאור ניסיונך בתחום, האם יש טעם לנהל הליך משפטי בהנחה שהנזק אכן יחלוף תוך שנתיים או שעדיף לסיים את הפרשה מול חברת הביטוח בסכום שדרשתי? תודה רבה מראש! אתה עושה פה עבודת קודש!
 • RE: כתמי היפר פיגמנטציה בעקבות פילינג 17/04/2016 17:07
  שלום,

  תודה על המחמאה.
  במרבית המקרים היפר פיגמנטציה עקב טיפול לייזר אכן משתפר עם הזמן ולרוב אף נעלם כמעט כליל. משום שמדובר בדרך כלל בנזק חולף מומלץ לנסות ולברר את חומרת המצה עם רופא עור ולשקול אכן ברצינות לסיים את העניין ללא תביעה.
  בכל מקרה אמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית וכאמור מומלץ אף כאמרו אף לברר את היקף הנזק עם מומחה רפואי בתחום העור / פלסטיקה טרם סיום התיק בפשרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר


 • עברתי תאונה וכלום לא זז... 10/04/2016 22:19
  ערב טוב לכולם. שאלה כזו, לפני יותר משנתיים קרתה לנו תאונת דרכים, בדרך חזרה מבית הספר נכנס בנו רכב במעבר חציה, ומזל שהיו גם מצלמות שתיעדו את זה.
  פניתי כמובן ולקחתי עורך דין, ועד היום לא קורה כלום!!! בדצמבר הפנו אותנו מטעם ביהמ"ש לבדיקה אצל אורטופד, עד היום אף אחד לא חזר אלי, לא זימנו אותנו, ואין לי מושג מה בכלל קורה. מה אני יכולה לעשות? איך אפשר לזרז את כל העניין הזה? העניין הוא שחודש הבא אני אמורה ללדת. ויש לי הרגשה שלא עושים כלום.
 • RE: עברתי תאונה וכלום לא זז... 11/04/2016 17:04
  שלום רב,

  הגורם אשר אמור לעדכן אותכם בהתקדמות בתיק הינו עורך הדין המטפל. ככל שאין עדכון ניתן לבקש לקבוע עימו פגישת עדכון מסודרת על מנת להבין מתי צפויה חוות הדעת להתקבל.לוחות הזמנים של עבודת המומחים לעיתים ארוכים ויש לקחת זאת בחשבון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין בבקשה 07/04/2016 16:15
  אישה מבוגרת (70) קיבלה הפניה לעבור אמבוליזציה כליה.

  הוסבר לה שהפרצדורה קלה ולוקחת עד שעתיים ומשתחררת כעבור כמה שעות,
  החשש הגדול שלה היה שיקרה משהו לכליה, לכן לפני הפרצדורה הרופא הרגיע אותה ואמר שזאת פרצדורה קלה שזה ממש לא כריתת כליה.

  בזמן הניתוח יצא הרופא ואמר שקרה משהו והם מנסים להציל עכשיו את הכליה.

  נכון לעכשיו האישה באישפוז כבר 5 ימים (מיום ראשון). בגלל חום והקאות.

  אומרים שרק עוד חודש יעשו אולטרסאונד בשביל לבדוק מה קורה עם הכליה.

  החשש שלה שישחררו אותה מבית החולים ואם חס וחלילה בעוד כחודש בתוצאות ימצא שהכליה לא עובדת הם יתנערו מהאחריות על הפשלה שקרתה בניתוח, מה לעשות לדעתכם?

  תודה רבה אשמח לכול עצה.
 • RE: עצה של עורך דין בבקשה 11/04/2016 17:01
  שלום רב,

  אם יתברר שנגרם נזק לכליה הרי שגם בשלב מאוחר יותר ניתן יהיה יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי חיצוני להערכה האם התגלתה התרשלות בטיפול והאם התרשלות זו גרמה לנזק. כרגע למעט תיעוד של האירועים המתרחשים ושמירת התיעוד הרפואי קשה לי להעריך מה עוד ניתן לעשות.

  בהמשך אמליץ שתתיעצו באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עצה של עורך דין 04/04/2016 20:42
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לייעץ לי מה לעשות:

  בפברואר 2012 נתפסתי לראשונה בגב ופניתי לבית המרקחת כדי לקבל משחות וכדורים. לאחר שבועיים נתפסתי שוב ובצורה יותר קשה וכבר פניתי לרופא המשפחה והוא הפנה אותי לc.t. בצילום התגלה שיש לי 3 פריצות דיסק. התחלתי פיזיוטרפיה ובמקביל החלה חולשה ברגל ימין ואותה התחלתי לגרור עד שבחודש אוגוסט 2012 כבר התמוטטתי ולא יכולתי ללכת והייתי מרותקת למיטה. הופנתי למומחים שקבעו שאין מנוס מניתוח. כל הפרוצדורה לניתוח ארכה מאוגוסט ועד סוף אוקטובר כשבסוף אוקטובר נכנסתי לניתוח. לאחר הניתוח המשכתי לכאוב וכשהגעתי לביקורת לרופא המנתח הוא לא הבין איך אני עדיין כואבת וביקש לעשות צילום נוסף שבו הוא הבחין שהוצא הדיסק הלא נכון והצטרכתי להיכנס לניתוח נוסף לאחר שבוע. נקבעה לי נכות של 40% לצמיתות. כיום חזרה לי הפריצה והתחלתי לחוש כבדות ביד בנוסף לכאבים ברגל והעלו לי את הנכות ל49%זמנית.

  כרגע אני מוגבלת בתנועה ורוב הזמן בשכיבה עם כדורים חזקים. רציתי לדעת אם יש טעם או משהו לעשות כדי שאוכל לעלות את האחוזים ושתינתן לי קצבה כי כרגע אני לא מקבלת שום דבר.

  נ.ב אין לי מנוס מניתוח שלישי לקיבוע באמצעות ברגים אבל כרגע אני דוחה זאת.
 • RE: עצה של עורך דין 06/04/2016 16:23
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש סיכוי לקבלת אחוזי נכות גבוהים יותר יהיה צורך לעיין במלוא התיעוד הרפואי, החלטות קודמות בעניין אחוזי נכות וכן להתייעץ עם מומחה רפואי. אם אכן נותח דיסק לא נכון יתכן ואפשר יהיה לשקול גם תביעת רשלנות רפואית. מציע שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום בליווי כל המסמכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 03/04/2016 09:10
  לפני כ4 חודשים בדרכי לפגישת עבודה בת"א נתקלתי בחבק פלסטיק של ארגזים שהיה על מדרכה, מבלי שהבחנתי 2 רגלי היו בתוכו ומכיוון שצעדתי מהר והחבק בלם את תנועת הרגליים שלי נפלתי בתנופה רבה על המדרכה, יד שמאל שלי נשברה והייתי עם גבס חודש וחצי, בזמן זה נעדרתי מהעבודה, לאחר מכן אף נזקקת לפיזיוטרפיה.
  מלאתי מסמכים של תאונת עבודה והוכרתי ע"י ביטוח לאומי.
  מכיוון שהסיבה לנפילה שלי הייתה מפגע על מדרכה פניתי לעיריית ת"א והם הפנו אותי לחברת ניהול תביעות, לאחר זמן מה שלא שמעתי מהם, התקשרתי לברר ביום חמישי האחרון ונאמר לי שהתיק שלי נסגר והרחוב שבו נפלתי באחריות חברת ניקיון מסויימת
  ולכן עלי לפנות לחברת הניקיון.

  1. זה לא בסדר לדעתי שלא פנו אלי להחזיר לי תשובה ורק בגלל שפניתי אליהם הסתבר שפנייתי נדחתה.

  2.מה דעתכם? האם החלטתם להפנות אותי לגורם שלישי הוגנת או שעלי להתעקש?
  נגרם לי נזק משמעותי עקב הנפילה ואף איבדתי את מקום עבודתי בהקשר לתאונה, אני חושבת שיש בסיס לבקשה שלי
 • RE: חוות דעת של עורך דין אחרי פגיעה 06/04/2016 16:19
  שלום רב,

  הנושא של אי מתן תשובות אלא לאחר התעקשות ופניה של הנפגע שכיח מאד לצערי ולמרות שמדובר במנהג לא ראוי קשה לי להאמין שיש הרבה מה לעשות בעניין עצם העיכוב בתשובה. לגופו של עניין כדאי לפנות אל חברת הניקיון ולשקול תביעה נגד שני הגופים גם יחד. ממליץ שתערכי יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי הגוף.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים אחרי תאונה 03/04/2016 08:54
  שאלה בעניין פיצויים אחרי תאונת דרכים:
  העו"ד של אמי אמר לנו שתוך 45 יום אמי צריכה לקבל את הציק, אך מאז עבר כבר כמעט 4 חודשים... וכל פעם שאנחנו מדברים עם העו"ד הוא טוען שזה מתעכב בגלל חברת הביטוח או שאומר לנו עוד יום יומיים.

  האם אפשר לעשות משהו בנידון?

  תודה רבה
 • RE: פיצויים אחרי תאונה 06/04/2016 16:16
  שלום רב,

  מציע שפשוט תבקשו לקבוע פגישה במשרדו ולקבל הסבר בפגישה וזה אולי יזרז את הנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איחור באבחון חסימת מעיים 03/04/2016 00:17
  שלום רב אמי התקבלה לחדר מיון בגל התייבשות שם בדקו לה לחץ וחום בלבד.... ולאחר מכם העבירו אותה למחלקה פנימית היא הייתה בת 74 ומשותקת לגמי ומרותקת למיטה, בגלל מצבה החריג, הכניסו לה זונדה דרך האף מיום הראשון של אשפוזה ראינו שיש לאמא שלי משהו לא תקין(היא לא מדברת בכלל) אנחנו דיברנו מיום הראשון על האחרים, אבל ללא תועלת... ואחרי 5 ימים של אשפוז, הגוף שלה התקרר מאוד מאוד, אני בתור אפוטרופוס, אמרתי לראש המחלקת שלמחרת אני מביא רופא חיצוני מטעם המשפחה לבדוק מה יש לה, ומביא עורך דין מטעם המשפחה ואז הם התחילו לעשות בדיקות ובדיקות, והם הזמיני דוקטור מכירורגיה ממחלקה כירורגית... ושבא הראפא וראה ובדק את אמי באותה לילה... הוא החליט שאמי תעשה צילום רנטגן בבטן ואז התגלה שיש לה חסימת מעיים והמעיים נקרע ואז עשו לה ניתוח דחוף ושם כתבו שהגוף שלה נכנס לשוק וקרטו לה המעיים וכתבו שהיה חסימה ולאחר מכן אושפזה בטיפול נמרץ 20 ימים ומשם לשיקום בחיפה שנה שלמה ונפתרה עקב זיהומים האם היה רשלנות רפואית?
 • RE: איחור באבחון חסימת מעיים 06/04/2016 16:15
  שלום רב,

  כדי להכריע אם היה אכן היה איחור בלתי סביר באבחון חסימת המעיים וכן אם הנזק שנגרם הוא תוצאה של אותו איחור יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהיתייעץ עם מומחה רפואי מתאים. על פניו נראה כי המקרה מחייב אכן בירור מעמיק ורציני ואמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית ליעוץ ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של אמא שלי 14/03/2016 23:39
  שלום עורך די סולר

  לפני מספר ימים אמא שלי החליקה לתוך תעלות ברזל שלא עמדו במקומם במלתחות של מועדון ספורט. היא נחבלה בשתי רגליה, ולאחר ביקור בטרם התברר ששברה אצבע, קיבעו לה שתי אצבעות. היא קיבלה חופשת מחלה, ובנתיים מתקשה לדרוך על הרגל. האם אתה מוכן להסביר לי ויכול לפרט בבקשה את דרכי הפעולה במקרה כזה על מנת לקבל פיצויים? האם לדעתך יש סיבה ועילה מספיק טובה לדרוש פיצויים על הפגיעה של אמא שלי?
  תודה רבה.
 • RE: פגיעה של אמא שלי 28/03/2016 18:07
  שלום רב,

  כדאי מטד לצלם את מקום התאונה כדי שניתן יהיה להבין אם התאונה אירעה בשל התרשלות של גורם כלשהו. קשה לי להעריך על בסיס התיאור שנתת ובלי להתרשם מתמונות ותיאור מפפורט אם אכן יש עילה לתביעה.
  מציע שתפנו לפגישת יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • סדר גודל של תביעה 16/03/2016 21:30
  היי עברתי תאונת דרכים לפני כשלוש שנים בה הייתי הולכת רגל ורכב פגע בי
  אציין שלא חציתי את הכביש במעבר החצייה
  פוניתי באמבולנס לבית חולים בלינסיון מחוסרת
  הכרה שם עשו לי צילומים ובדיקות ולאחר מכן תפרים בראש שבשלב הזה התעוררתי
  לא נישארתי לאישפוז בביהח ביקשתי לחזור הבית
  מאז סובלת ממגרנות חזקות בראש וכאבים נוספים בברך ובעוד מקומות
  אני מעבירה לה את המסמכים הרפואיים מרופאים מקצועיים וממכון הפיזיותרפיה והרפואה משלימה
  מה סדר גודל של תביעה כזאת מבחינה כספית?
 • RE: סדר גודל של תביעה 28/03/2016 18:05
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך בצורה רצינית את היקף הפיצוי הצפוי על בסיס נתונים כה חלקיים, הפיצוי נקבע בהתאם לגיל הנפגע, שיעור הנכות שנגרמה ועוד פרמטרים.
  ממליץ שתפני לקבלת ייצוג אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעת גוף - אפשר לתבוע? 17/03/2016 20:24
  ערב טוב עורך דין עופר סולר

  משפצים את הבית ספר של אחי הקטן
  וליד השיפוצים הילדים משחקים כדורגל
  אחי הקטן נפל באמצע משחק כדורגל ונכנס בתוך אחד הפחים של השיפוצים.
  מהעיין עד לצוואר יש לו שריטות
  ובצוואר חתך עמוק שתפרו לו עם תפרים.
  המורה התקשרה לאמא שלי ואמרה לה שהילד נפל ויש לו שריטה והיא משחררת אותו שילך לקופת חולים,אמא שלי שאלה עם זה משהו רציני והמורה אמרה לא בכלל לא יש לו שריטה קטנה כמובן שאמא שלי סומכת על בית ספר ואמרה להם בסדר תשחררו אותו שיבוא לבית ואני אקח אותו לקופת חולים לגביי השריטה.
  באוטובוס בדרך לבית התקשרו לאמא שלי ואמרו שהילד מדמם ואחד האנשים לקחו אותו לטרם אמא שלי טסה לשם ורואה את אחי מדמם בזמן שעושים לו תפרים
  התגובה של בית הספר זה שזה לא היה נראה עמוק ולכן שיחררו אותו.
  מה אפשר לעשות?
  והאם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: פציעת גוף - אפשר לתבוע? 28/03/2016 18:02
  שלום רב,

  יתכן שיש מקום לשקול תביעה אולם יתכן שהדגש צריך להיות לא רק על המחדל של שיחורר הילד במצב לא טוב ללא ליווי וטיפול רפואי אלא בעיקר על העובדה כי צוות בית הספר איפשר לתלמידים לשחק באיזור מסוכן של שיפוצים. יש צורך בפרטים נוספים שכן אולי יש גם אחריות לקבלן המשפץ.
  מציע שבכל מקרה תערכו פגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שיוכל לכוון אתכם כיצד והאם יש מקום להתקדם.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מה אני עושה? 17/03/2016 20:35
  שלום עו"ד סולר

  לאחר תאונת דרכים, העו"ד ביקש ממני לחתום על מסמך בו מתחייבת חברת הביטוח להעביר פיצויים בתוך 30 יום.
  העו"ד קיבל את הכסף לפני שבוע וקצת ושלח לי קבלה שלקח את החלק שלו בשכ"ט, וה30 יום הסתיימו אתמול בערב.
  התקשרתי לברר במשרד האם ביצעו לי העברה, ואז התחיל פינג פונג. העו"ד שטיפלה בי אמרה שהיא לא מתעסקת בכספים ואני צריך לדבר עם הנה"ח, במרכזיה אמרו שיבדקו ויחזרו, עבר יום ולא חזרו.
  אז חזרתי אליהם אני, ענתה פקידה אחרת שאמרה שהעו"ד אמר שמוזר שלא ראיתי כי עשו העברה והוא יחזיר לה תשובה והיא תחזיר לי.
  בקיצור, הבנתם את הסרט, ההוא יגיד לה שהיא תגיד לו שהוא יגיד לי. ובנתים לא אומרים.

  משהו שאני יכול לעשות? (חוץ מלהתבאס..)
 • RE: מה אני עושה? 28/03/2016 17:57
  שלום רב,

  מציע שתבקש פגישה עם עוה"ד לקבלת הסבר ומניח שהעניין יפתר במהרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קיסרי בעקבות חוסר השגחה 20/03/2016 00:34
  שלום, רציתי לדעת האם יש אפשרות לתבוע את המיילדת או בית החולים בו ילדתי את בני. הסיפור בקצרה: הגעה לבית החולים ב5:30 בבוקר עם פתיחה 7 שהתפתחה במהירות לפתיחה 9. בסביבות השעה 7 בבוקר חילופי משמרות והמיילדת החדשה לאחר בדיקה ובקיעת השליה יוצאת ולא חוזרת עד לשעה 9 למרות קריאות חירום על ידי לחצן מצוקה ואישה שהגעתי עמה לחדר הלידה שהלכה וקראה לה. האחות השיבה כי יש לי עוד זמן ללידה ומיענה להגיע. בזמן זה נכנס רופא ורואה כי העובר במצוקה כך שבכל ציר הדופק נחלש משמעותית ואף לדבריו ״מרגיש את הראש״. בעקבות כך הובלתי לניתוח חירום לאחר ניסיון קצר ללדת לידה פיזיולוגית רגילה. (כל ההליך עד לניתוח החירום נעשה ללא זירוז, אפידורל או כל אמצעי אחר וכמו כן מדובר בלידה ראשונה כך שלא ידעתי מה אני אמורה לעשות כאשר התחלפו הצירים לצירים בהם צריך לדחוף)
 • RE: קיסרי בעקבות חוסר השגחה 28/03/2016 17:55
  שלום רב,

  אם הבנתי מפנייתך הטענה היא כי ניתן היה להגיע ללידה רגילה במקרה זה ולהימנע מניתוח קיסרי. יתכן שיש בטענה זו ממש אולם כדי להעריך זאת צריך יהיה לקבל את מלוא התיק הרפואי ולהתייעץ עם רופא גניקולוג.
  מעבר לכך יש לשקול האם היקךף הנזק יצדיק כלכלית תביעת רשלנות רפואית. ממליץ שתפני באופן מסודר לקבלת יעוץ בפגישה אצל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש לי אפשרות לתבוע פיצויים? 28/03/2016 11:28
  אני בחור בן כמעט 20 עם אלרגיות קשות לדברי חלב ביצים בוטנים טונה טחינה ודגים, אבל לא נולדתי ככה , האלרגיה נוצרה בגלל חיסון שעשיתי בגיל כמה שבועות שפגע לי במערכת החיסונית וכתוצאה מכך במשך חצי שנה הייתי סובל מאוטופיק דרמטיטיס (אלרגיה על העור) וכיום אני סובל מהאלרגיות האלה ואיני יכול לאכול או לגעת במוצרים אלה אני חי כל יום בפחד ובזהירות מוחלטת ומסתובב כל הזמן עם מזרק וכדורים כדי לא למות.
  השאלה שלי היא כזאת , האם אני יכול לתבוע פיצויים את בית החולים או את משרד הבריאות על זה? ואם כן אז בערך כמה הסכום שאני יכול? (מכיוון שזה אלרגיות שלא יעלמו לי בחיים ואני באמת סובל פה) ואל תשכחו פרט חשוב שהזריקה שנתנו לי היא הייתה בגיל כמה שבועות.
  תודה רבה !
 • RE: יש לי אפשרות לתבוע פיצויים? 28/03/2016 17:51
  שלום רב,

  ראשית יש לקבוע בבירור כי אכן האלרגיה הקשה ממנה אתה סובל אכן נגרמה עקב החיסון, איני מכיר את פרטי המקרה שלך אך אני יודע כי במקרים רבים קשה להוכיח זאת בצורה ודאית. אם אכן יוכח קשר בין החיסון לנזק יש לבחון אם החיסון נופל לגדר אחד מהחיסונים המנויים בחוק ביטוח נפגעי חיסון. המקרה מורכב למערי מכדי שאוכל להשיב בצורה ברורה ללא פרטים מלאים ונוספים ואני ממליץ שתערוך פגישת יעוץ מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין לבחינת המקרה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • מה דעתך המשפטית? 13/03/2016 08:19
  שלום רב, בזמן שביקרתי אצל זוגתי, אחת הדיירות שטפה את רצפת המבוא והמדרגות ולא ניגבה את המים. כאשר ירדתי במדרגות החלקתי פעמיים: בפעם הראשונה הצלחתי להתייצב, ובפעם השנייה הדרדרתי במורד 15 מדרגות- כתפי וירכי השמאליות נפגעו וכן התנועה בהן. כאשר אותה הדיירת ראתה שנפלתי לא התנצלה וטענה שמגיע לי ליפול עוד הרבה פעמים- זאת הפעם הראשונה שפגשתי את האישה המדוברת. מי שהיה ככל הנראה בעלה הצטרף אליה וטען כך גם הוא. אדם שלישי המתגורר הבניין הגיע לנסות לפייס את הכוחות. הנני סטודנט בן 21, וברצוני לדעת האם קיימת עילה סבירה לתלונה על אותם הדיירים בגין גרימת נזק ברשלנות? האם אפשר להגיש תביעה ולקבל פיצויים על הפגיעה באמצעות עורך דין לפי ניסיונך?
 • RE: מה דעתך המשפטית? 28/03/2016 17:44
  שלום רב,

  רצוי להפריד בין ההתנהגות גסת הרוח של האישה ובעלה בעניין הדברים שנאמרו לבין עצם הנפילה. כדי להעריך אם יש עילה לתביעה יש צורך ביותר פרטים ויתכן וניתן יהיה לטעון כי היה עליה להזהירך. יש גם לשקול כדאיות של תביעה בהתאם לחומרת הנזק שנגרמה - האם מדובר בנזק קבוע או חולף.

  אני ממליץ לערוך במקרה כזה יעוץ מסודר בפגיש עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה על רשלנות רפואית 09/03/2016 09:44
  יש לי ילדה בת 17 שהנה אספרגר.הילדה מגיל צעיר טופלה ואובחנה בבריאות הנפש.האבחון לא היה נכון לילדה הילדה סבלה כל השנים היא קיבלה טיפול לא נכוןלילדה נגרם נזק נפשי הוגדרה כנערנ בסיכון בעקבות השלכות מיניות .עד מעחלה מכספי הקופה במקום שעבדה.עד היום בריאות הנפש לא מכירים באבחון של האספרגר.הילדה אבדה אמון במערכת החינוך בחברה מצבה הרגשי לא טוב ישנה התדרדרות.אני נלחמת עד היום מול האנשיפ שהיו אמורים לעזור.רציתי לדעת אם יש מקוםמלתביעה על הנזקים שנגרמו.?
 • RE: תביעה על רשלנות רפואית 09/03/2016 17:27
  שלום רב,

  מדובר על פניו במקרה מורכב הדורש עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחים רפואיים. לצערי אין לי דרך אך על בסיס הפניה להעריך אם יש מקום לתביעה במקרה זה ויש צורך בנתונים נוספים. ממליץ שתפנו ליעוץ עם עורך דין באופן מסודר.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בטיפול בסרטן שד ואיחור באבחנת גרורה 09/03/2016 14:52
  שלום רב

  האישה שלי היא חולה אונקולוגית סרטן שד
  לא הייה איחור מרופא המשפחה אבל היא כמה דברים שאני אדגיש לך עכשיו שלפי דעתי שהן חמורות מאוד
  עשינו את הפיופסיה והתברר שיש לאישתי סרטן שד בגודל של 2 ס
  עם בלוטות לימפה מעורבות הרופא האונקולוג אמר לא נתחיל בטיפול עד שתעשו את האמראי ואת הפיתסיטי ותורים לקחו כמעט כחודשיים עד שגמרנו את הבדיקות.
  התחלנו בכימותרפיה והגוש בשד לא מגיב לטיפול ואנחנו אומרים לרופא אונקולוג צריך ניתוח והוא אומר שהטיפול הכימותרפי לפני ניתוח בשל מעורבות בלוטות למפה יותר טוב סבלנו סבלנו סבלנו עד שהרופא האונקולוג המליץ להפסיק את הכימותרפיה כי היא לא מגיבה בגוש אלא רק בבלוטות לימפה מגיב
  בזמן התור שבוא הפסיק הרופא את הכימותרפיה האישה הייתה מרגישה בכאבים בצלעות שמאל וסיפרנו לאונקולוג אבל אמר לנו שזה אולי מתופעות לוואי יום אחרי יום אחרי יום הכאב מתמשך ומחמיר האישה לא היתה יכולה לישון מכאב וכל הלילה בוכה ואני מסתכל עליה ואני לא יכול לעזור לה לקחתי אותה למיון ואמרו שהכל בסדר אמרתי להם תאשפזו אותה במחלקה אונקולוגית ואמרו שהם לא רשאים כי הבדיקות תקינות המליצו לה על אוקסיקוד תרופה ושחררו אותנו אחרי שבוע ימים חזרנו עוד פעם למיון עקב החמרת מצב וגם לא אשפזו אותה כל הלילה כאב בצלעות ואפילו בדיקת פיטסיטי כל גופי לבדוק האם יש חשד לגרורה לא המליצו
  חלף יותר מחודש ואף אחד לא עוזר לה רק תרופות סמים אוקסקוד ותרגין היתה לנו ישיבה במרכז לבריאות השד וסיפרנו לכירורג ולאונקולוג ואמרתי תאשפזו אותה את לא רואים איך היא בבית אבל סתם אמרו אנחנו לא מאשפזים ככה ולא אשפזו אותה ונתנו לנו תור לפיטסיטי וזה כמעט שחלף חודשיים לכאבים המתמשכים
  הגענו לבדיקת הפיטסיטי והיא קשה לה בבדיקה עם הכאב באמת אחרי הבדיקה ביום התקשרה אלי רופא המשפחה ואמר לי שאין גרורה בעצמות וגם רופא פרטי אמר לי שאין גרורה כי בבדיקה היתה קליטה היפרמטבולית בעוצמה גבוהה בחוליה d6 ללא ממצא רנטגני תואם
  הזמין אותנו רופא אונקולוג לשיחה ואמר שיש סיכוי שתהיה גרורה ובגלל זה נקבל קרנות לעמוד השדרה
  הגענו למחרת לסימולציה ולפני לכנס לבדיקה התחיל הכאב והאישה בוכה וצועקת ואף אחד לא עוזר לה בבית חולים
  ראה אותנו לא יודע מה התפקיד שלו באמת ואמר למה את לא מאושפזת אמרנו שאף אחד לא אשפז אותה הוא אמר עכשיו אני מאשפז אותה ומהיום תתחיל לקבל את ההקרנות אבל רופא ההקרנות היה לו עומס ואמר רק מחר נתחיל לקחתי את היד של אשתי והכנסתי אותה לסימולציה והיא בוכה ומתה מכאבים ואחר כך רציתי לקחת אותה למחלקה כמו חייל שפצוע קשה ואני מרים אותה מהקתף שלה ראה אותנו אותו גבר שאמר לאשפז אותה ואם תשבו בוא אני עכשיו מביא סניטר שיקח אותה למחלקה זה לא נורמלי מה שקורא לכם
  התחלנו לקבל הקרנות והרופא במחלקה שיפר לאישה שלי ואמר לה שיש לה גרורה בעוצמה גבוהה ואמר אם היינו מאחרים כמה ימים הייה סיכוי גדול שיהיה לה שיתוק כל האיחור הזה וזה לא איחור אני לא יכול להבין חודשיים לקח להם עד השתכנעו לעשות לה בדיקות הפיטסיטי עד שהכאב החמיר באמת הרופאים נהנים יושנים בבית ואני צועקים בבית ואף אחד לא שומע ולא עוזר
  אחרי ההקרנות התחלנו לקבל טיפול הירמונלי טמוקספין ולוקרין להפסקת מחזור וגם טיפול חיזוק עצמות שנקרא זומירא אחרי כמה שבועות הכאב ירד וירד וירד עד שנשאר קצב כאב והא מחאמיד מתי שהאישה עושה תנועות בגב כמו לרים משהוא
  כל הזמן הזה והגוש בשד גודל יום אחרי יום עד שהגיע ליותר מ5 ס
  הרופא האונקולוג ראה שהבולטות לימפה נעלמו במישוש יד ושהכרה בגב נעלם קצת קצת ובשביל זה הזמין אותנו לשיחה עם כירורג בשל כריתת שד לצערי הרב
  עשינו בדיקת פיטסיטי
  בבדיקה ללא ממצא פתולוגי בחוליה d6
  חוליות d4 d8 נזק אחרי טיפול קרינתי עם הזמן יעלם
  נסיגה של המחלה בבלוטות לימפה
  ......
  ....
  ..
  רופא פלסטיקאי וכירורג אמרו שצריך כריתת שד מלאה ללא שחזור כי העור נדבק לגוש וצריך להמתין כמה חודשים לניתוח שני לשיחזור הסכמנו וחתמו על מסמכי הניתוח אבל האישה לא הייתה מוכנה נפשית לניתוח ודחינו את הניתוח כמה שבועות ועכשיו יש לי תור קרוב לכירורג עקב דחיית הניתוח הזמין אותנו לשיחה כי צריך לעשות את הניתוח...
  מצטער שכתבתי הרבה אבל הנה אני מסכם
  1- הגוש בהתלה היה בגודל 2 ס ואחרי שבעה חודשים 5 ס וזה אומר שהטיפול של בית החולים לאישית לא היה יעיל או שהטיפול לא היה נכול לפי דעתי כי אם זה לא מגיב אז אין דבר כזה שיגדל תחת טיפול.
  2- המתנה עם כאבים כרוניים מתמשכים כחודשיים ללא אשפוז בבית חולים עקב הכאבים עד שהזמינו אותה לפיטסיטי ולגלות שיש גרורה.
  אסמח לענות לי האם מגיע לנו פיצוי עקב הרשלנות באיחור באבחון גרורה וטיפול לא יעיל?

 • RE: רשלנות בטיפול בסרטן שד ואיחור באבחנת גרורה 09/03/2016 17:20
  שלום רב,

  ראשית אאחל לכם החלמה מהירה ומלאה וכי אשתך לא תסבול עוד כפי שסבלה עד כה.

  לצערי כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול ומה הנזק שנגרם ככל שהיתה התרשלות יש צורך בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ובהתייעצות עם מומחה רפואי מתאים בתחום האונקולוגיה. אין לי לצערי כל דרך להעריך אם יש במקרה זה עילה לתביעה רק על בסיס התיאור שניתן על אף הפירוט. מציע שתפנו באופן מסודר אל עורך דין מנוסה בתחום להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מטופל עם בעיה רפואית ספציפית 08/03/2016 20:17
  האם רופא כללי בבית חולים מחויב לבדוק חולה בבדיקה כללית של כל הגוף, כשהחולה מגיע עם בעיה ספציפית מאוד? לדוגמאהחולה הגיע למיון עם רגל סוכרתית, האם הייתה לרופאים בבית החולים לבצע בדיקה של כל הגוף?
 • RE: מטופל עם בעיה רפואית ספציפית 09/03/2016 16:55
  שלום רב,

  אין המדובר בשאלה משפטית אלא רפואית יותר בנודע לסטנדרט טיפול. עקרונית למיטב ידיעתי יש מצבים בהם מחוטייבת בדיקה כללית של הגוף (כמו בקבלה למיון) אך כמובן יש לבחון כל מקרה לפי נתוניו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח בריאות ממלכתי - שאלה 06/03/2016 12:23
  האם נכון שלא לעשות הבדלה בין סל הטכנולוגיות והטיפולים לבין סל התרופות ? ולמה הכוונה ? הנה הרקע: ברשימת הטיפולים והטכנולוגיות הקיימות בסל, ישנו טיפול של סגירת כלי דם (זה נעשה עקב אי ספיקה). לא כתוב באיזו שיטה או דרך זה יבוצע, אלא רק שהפעולה כלולה בסל הבריאות. אך יש יותר מדרך אחת לבצע זאת. אחת האפשרויות לעשות זאת היא ע"י הזרקת קצף תוך ורידי כתחליף ניתוח, אך החומר עצמו לא כלול בסל התרופות. בשנים עברו, החולים היו רוכשים על חשבונם את החומר ורופא הקופה היה מזריק. כיום, הקופות מסרבות לממן גם את פעולת ההזרקה עצמה (ולא רק את החומר) השאלה: האם הפרשנות של קופת החולים שאי הכללת החומר המוזרק בסל התרופות פוטר אותה גם מעלות ההזרקה עצמה (ללא החומר) היא צודקת ?
 • RE: ביטוח בריאות ממלכתי - שאלה 08/03/2016 10:19
  שלום רב,

  קשה להתייחס לנקודה ספציפית זו מבלי להכיר את כל הפרטים. הנושא של פרשנות של הוראות סל הבריאות ומה נכלל בו ומה לא מובא לעיתים קרובות לדיון משפטי בבית הדין לעבודה אשר מוסמך לדון בנושאים של חוק ביטוח בריואת ממלכתי וסל הבריאות ובית הדין מפרש הוראות עמומות בסל אשר יש לגביהן מחלוקת בין הקופות למבוטחים. יש לבדוק אם הייתה פסיקה בעניין ספציפי זה או בעניין קרוב מממנו ניתן להקיש.
  מציע לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום אשר זהו עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 142 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       המעי נוקב בבדיקת קולונוסקופיה - האם זאת רשלנו     אחריות בית החולים לכיסוי הביטוחי של רופאיו     פיצויים לנפגעת ניתוח שאיבת שומן רשלני     ועדת בדיקה לפי סעיף 21 לחוק זכויות החולה     אי אבחון מחלה נדירה בשם מורסה שדרתית אפידורלי     למי יועברו הפיצויים בתביעה בעילת הולדה בעוולה     ניתוח מיותר לכריתת כליה עקב אבחון שגוי     רשלנות רפואית בביצוע או פענוח בדיקת דם     רשלנות רפואית בביצוע בדיקות סקר גנטיות     חובת הגילוי של רופא מטפל ומשמעותה מבחינת המטו     חובת גילוי מוגברת לפני ניסוי רפואי     מחט נשארה בבטנה של מנותחת במשך שנים..     מאפיינים ייחודיים של עוולת הרשלנות הרפואית     חישוב פיצויים בגין נזקי גוף עקב רשלנות רפואית     חובת גילוי מוגברת לפני טיפול קוסמטי אלקטיבי     תאונת דרכים בארה"ב     פגיעה באתר בנייה     סוכרת מתאונת עבודה     בתי נפגעה במהלך חופשה בבית מלון .     פטירת בעלי בבית אבות תוך 20 יום מאישפוזו     שאלה לגבי תביעה אחרי תאונת דרכים     חוזה על לבנת פורן     ביטול חוזה עם לבנת פורן     פציעה של הילד בקייטנה     התנהלות קופת חולים - מה דעתך?