פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • התייעצות 10/07/2015 11:59


  שלום אני היום בן 38 בתאריך 04-08-011 נחבלתי בפרק שמאל עקב חבלה ונפילה בעבודה ולאחר תקופתה של בדיקות וצילומים אובחן נזק במפרק הירך 
  1- בתאריך 13-08-012 עברתי צילום ארתרוגרפיה MRI של מפרק הירך 
  ממצאי בדיקה MRI 
  1-קרע בלאברום האצטבולום בחלקו הלטרלי משמאל ציסטה מתבלטת מהמפרק בסמוך לאזור הקרע 
  2-רושם לנזק בסחוס המפרק באספקט המדיאלי 
  3-שינויים תת קורטיקליים בסמוך לאזור הנזק הנ"ל בראש הפמור השאר כמפורט 
  בתאריך 15-01-013 הוחלט על ניתוח מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך 
  הניתוח , בוצע שיוף וייצוב הנגע הסחוסי באצטבולום ,שיוף שפת האצטבולום ותיקון / קיבוע הלאברום למקומו בעזרת עוגנים בנוסף עבר שיוף של בליטה גרמית (CAMׂׂ) במעבר ראש צוואר הירך אך לצערי הניתוח לא עזר ולא שיפר לי את המצב והכאבים המישוך עם החמרה וגם הגבלה בחלק מן התנועות 
  בתאריך 15-12-013 עברתי עוד צילום MRI 
  ממצאי צילום MRI 
  1- ממצאים פוסט-ניתוחים במפרק ירך שמאל 
  2-ציסטות סובכונדליות בראש פמור שמאל בנוסף קווים סוב-כונדרלים היפודנסים אך ללא אות של בצקת גרמית ואי סדירות של קונטור הקורטקס -נזק אוסטיוכונדרלי 
  3- אטרופיה קלה של שריר גלוטיוס מינימוס משמאל 
  בתאריך 22-12-014 בוצע ניתוח חוזר מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך 
  ממצאים 
  1- רקמה צלקתית נרחבת עם הדבקויות באזור הקדמי של הירך 
  2-קרע לברום מסוג 1+2 
  3-גוש HO בגודל של כ1,5 סמ לטרלית 
  4-מצב לאחר אוסטואופלסטיה חלקית של צוואר הפמור ואני עדיין נמצה בהליך טיפולי בבית חולים איכילוב וגם בבית חולים רמב"ם 
  וגם בהליך טיפולי במרפאות כאב בבית חולים רמב"ם 
  שאלתי היא האם לאחר הניתוח הראשון והממצאים שאובחנו בצילום הMRI השני והממצאים שהתגלו בזמן הנתוח השני זה נגרם מהניתוח הראשון האם קיימת רשלנות רפואית 
  תודה מקרב לב אשמח לקבל מענה 
 • RE: התייעצות 12/07/2015 10:32
  שלום רב,

  אין לי כל דרך להשיב לך אם התגלתה רשלנות רפואית במקרה המורכב מבלי לבחון את התיעוד הרפואי ולהתיייעץ עם רופא אורטופד מומחה.
  אני מציע כי תפנה באופן מסודר אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת מלוא התיעוד הרפואיוהתייעצות עם מומחה בתחום האורטופדיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה נגד סופר מרקט 09/07/2015 15:23
  היי.

  שבוע שעבר אמא שלי ביקרה בסופר במהלך הקניה היא החליקה ממעדן שנשפך, משום מה היא קמה והמשיכה את הקניה כיום הרגל מאוד נפוחה עם סימן שטף דם מאוד גדול (מאוד קשה לה ללכת).

  היא מבקרת אצל הרופאה ומקבלת טיפול.
  השאלה היא האם יש עילה לתביעה (מפגש בטיחותי / רשלנות), למרות שהיא לא התריעה במקום (מה שכן אחותי שהייתה איתם ביקשה מאחד העובדים לנקות כי אמא שלי החליקה).

  תודה רבה
 • RE: תביעה נגד סופר מרקט 12/07/2015 10:17
  שלום רב,

  אפשר לנסות ולפנות במכתב אל הסופר ובהמשך לחברת הביטוח אשר מבטחת אותו. תהיה מן הסתם מחלוקת עובדתית מה בדיוק אירע אולם מאחר ואחותך הייתה עדה לתאונה ניתן לחזק את הגרסא. מציע שבכל מקרה תערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה בגלל נשיכת כלבה 07/07/2015 14:58
  שלום, לפני כשבועיים ננשכתי על ידי כלבה בעת שפיניתי אותה מהכביש למרפאה הוטרינרית בה אני עובדת. יצאתי לאסוף את הכלבה ברכבי הפרטי, לאחר שאזרחים התקשרו אלינו למרפאה ואמרו כי צער בעלי חיים אינם מוכנים להגיע לעזור. הוטרינר שהיה איתי במשמרת הערב לא היה מעודכן כי יש לקרוא לפיקוח במקרה הזה והלחיץ אותי שחייבים לעזור לכלבה מהר כי היא במצב חמור. הוא כן אמר שזו החלטה שלי אם ללכת אבל לא התריע בפני שלא יחול ביטוח עבודה מחוץ לעסק (כך הבוס אמר לי לאחר מכן) ולא יידע אותי שזה בכלל תפקידו של הפיקוח, כאמור.

  לאחר שאספתי אותה וננשכתי, החזרתי אותה למרפאה לקבל טיפול. הודעתי לוטרינר שננשכתי, אך הוא עדיין הפעיל אותי לסייע לו, במקום לתת לי לחטא את היד כראוי ולפנות לעזרה רפואית בעצמי, מה שכנראה החמיר את הפגיעה.

  נשלחתי למשימה זו, מבלי שקיבלתי כל הכשרה, מבלי שהייתי מחוסנת לכלבת (הייתי צריכה לקבל חיסון לכלבת ישירות לפצע במיון לאחר מכן) וכאשר אינני בתפקיד אסיסטנטית כלל, אלא רק פקידה.

  הבוס טוען שמאחר והתנדבתי למשימה זו הוא אינו אחראי כלל וכי זה נעשה מחוץ לתפקידי בעבודה.

  האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: תביעה בגלל נשיכת כלבה 08/07/2015 16:19
  שלום רב,

  קשה לי להעריך אם יש במקרה זה מקום לתביעה כנגד המעסיק בהיעדר פרטים מלאים. לא פירטת את היקף הנזק וגם לנקודה זו חשיבות בשאלה אם יש בכלל טעם בהליך משפטי כנגד מעביד.
  ממליץ נוכח מורכבות המקרה שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה על אופנוע בלי ביטוח 05/07/2015 16:27
  לפני כמה זמן עשיתי תאונה עם מישהי על אופנוע היא נהגה על האופנוע ואני הייתי מאחורה איתה על האופנוע.. והייתה פניה פנינו ופתאום רכב פגע בנו אני חטפתי את הפגיעה ולה ולו לא קרה כלום עכשיו היא בלי ביטוח לאופנוע והשאלה שלי את מי אני יכולה לתבוע על זה שאני ישבתי בבית חודש מרותקת למיטה בלי יכולת להזיז את הרגל..?
 • RE: תאונה על אופנוע בלי ביטוח 06/07/2015 18:39
  שלום רב,

  יש אפשרות לנסות לפנות אל גוף שנקרא קרנית לקבלת פיצוי.קרנית מפצה במקרים שאין ביטוח אולם עליך יהי להוכיח כי לא ידעת ולא יכלת לדעת שאין ביטוח ואם מדובר במישהי שאת מכירה הסיכוי לכך לא רב.
  אפשר לשקול תביעת נזיקין כנגד הרכב הפוגע אם הוא אשם בתאונה. ממליץ בכל מקרה לערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שברתי יד באולם אירועים 06/07/2015 11:03
  היי,

  לפני שנה נפלתי באולם אירועים ושברתי את היד ימין שלי שהיא הדומיננטית שלי. גובסתי למשך חודש. הנפילה אירעה במדרגות פנימיות עקב מים שהיו עליהם. יש עדה שראתה את הנפילה שלי. הנפילה גרמה לפגם מולד ביד להתעורר ומאז אני חווה כאבי תופת ביד ימין. אני מתחילה פיזיותרפיה ונשלחת לכירורג כף יד. שאלתי היא, האם עדיין אוכל לתבוע? ומה הפרוצדורה? האם במשרד שלכם יש עורכי דין שבאמת מתמחים בתחום הזה של פגיעות ופיצויים?
 • RE: שברתי יד באולם אירועים 06/07/2015 18:35
  שלום רב,

  שנה הינה פרק זמן סביר להגשת תביעת נזיקין ולמעשה בדרך כלל מומלץ להמתין לפחות שנה מיום התאונה כדי לבחון את היקף הנזק והאם מדובר בנזק קבוע.
  מומלץ לשמור את פרטי העדים ובפרט עדים שיוכלו לתמוך בטענה כי היו מים במדרגות.
  את מוזמנת לפנות אל משרדנו לקבלת יעוץ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • נכות בגלל תאונת עבודה 05/07/2015 09:59
  שלום עורך דין סולר

  יש לי 10 אחוז נכות עקב תאונת עבודה בגפיים ועוד 30 אחוז מנכות גפיים שלא מתאונת עבודה. סהכ 40 אחוז. ביטוח לאומי ביקש שנעבור שוב ועדה רפואית לקביעת נכות לניידות שאני מקבל כבר 12 שנים. בבדיקה שהייתי אצל רופא הוא ממליץ על החמרה ל 20 אחוז על הנזק שנגרם בתאונת העבודה. כיצד אני יכול לדרוש את ההחמרה והאם אני יקבל קצבה כל שהיא? האם יש לקחת עורך דין לצורך כך?

  תודה
 • RE: נכות בגלל תאונת עבודה 06/07/2015 18:30
  שלום,

  אין לי דרך לענות על שאלות ספציפיות כל כך במסגרת מצומצמת זו ללא עיון בתיעוד ובחינת המקרה לעומקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה אחרי שעות בית הספר 02/07/2015 08:09
  שלום רב עורך דין סולר,

  בני בן השלוש שהה בבית הספר כאשר חיכינו לבני הגדול שיסיים את החוג בבית הספר. במהלך שהותו נפל ונחבל בזרוע ונגרמו לו שני שברים וגבס למינימום חודש בכל הזרוע. ביררתי דרך הביטוח הפרטי שלנו ונאמר שכל עוד לא עבר ניתוח אי אפשר לתבוע. יש אפשרות לתבוע את הביטוח של בית ספר, למרות שהבן שלי נמצא בגן ונחבל בשעות אחה"צ? תודה מראש
 • RE: חבלה אחרי שעות בית הספר 05/07/2015 16:38
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעת נזיקין כנגד בית הספר בכפוף לכך שהתאונה אירעה בשל התרשלות של בית הספר - למשל מפגע שגרם לתאונה. עצם העובשה שהתאונה התרחשה בשטח בית ספר אינה מטילה אליו אחריות אוטומטית.
  אם הילד בגן כדאי לבדוק אם יש ביטוח תאונות אישיות של המוסד החינוכי מטעם הרשות המקומית (ביטוח תלמידים) אשר חל כל שעות היום ללא צורך להוכיחל התרשלות. אולי הוא יוכל לסייע במקרה זה אם כי גם לגבי ביטוח זה יש צורך בנכות או העדרות של למעלה מ - 21 מלימודים לפי תעודת רופא.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • יש אפשרות לתבוע את העירייה? 29/06/2015 14:44
  שלום עורך דין נכבד

  לפני בערך שנה ביתי הקטנה נפלה בגן שעשועים, קיבלה מכה מהגדר בטון שבגן, היינו במיון בגלל שהיא פתחה את הראש. הילדה אושפזה בבית חולים ליומיים עם זעזוע מוח ועשו לה תפרים. שנה מאז האירוע, ויש לה צלקת על המצח. רציתי לדעת האם יש אפשרות לתבוע את העירייה? הגדר בטון של הגן שעשועים לא גבוהה במיוחד אך מסוכנת לילדים. יש לי שם של 2 עדות לאירוע וכמובן שאת כל המסמכים הרפואיים. מה דעתכם בנושא?
 • RE: יש אפשרות לתבוע את העירייה? 01/07/2015 12:56
  שלום רב,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה כנגד העירייה יהיה צורך לבחון תמונות ממקום התאונה שכן יהיה צורך לבסס טענת התרשלות מצד העיריה אשר בגללה אירע הנזק. כדאי גם לבדוק אם יש פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) במסגרת המוסד החינוכי - כל תלמיד מכוסה בפוליסה כזו בכל רגע נתון גם מחוץ לבית הספר. הבעיה שפוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה שנותרה נכות עקב תאונה.
  אין מנוס לפיכך מיעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה על רגל מרוסקת בתאונה 30/06/2015 17:12
  אח שלי עבר תאונה לפני שנה וחצי הוא עבר מעבר חציה ליד כביש מהיר ואוטו נכנס בוא הרגל של אח מרוסקת עם ברזלים בהתחלה הוא היה חודשיים בבית חולים ואז הוא השתחרר הבית ובבית הוא היה מרותק למיטה שנה שלמה. יש עוד הרבה דברים מסביב אבל השאלה שלי היא את מי אפשר לתבוע במקרה כזה? על כמה כסף אפשר לתבוע פיצויים? יש לנו עורך דין שמתעסק בנדל"ן שהוא קרוב משפחה והוא אמר שאפשר להגיש תביעה על יותר ממיליון שקל בגלל הפציעה הקשה - זה נכון?
 • RE: תביעה על רגל מרוסקת בתאונה 01/07/2015 12:44
  שלום רב,

  קודם כל אמליץ בחום שתגשו אל עורך דין אשר תחום העיסוק העיקרי שלו הינו תאונות דרכים ונזקי גוף.
  התביעה אמורה להיות מוגשת כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב הפוגע בביטוח חובה.
  אין שום דרך להעריך בצורה רצינית את גובה הפיצויים על בסיס מה שתיארת, יש צורך בנתונים רבים נוספים כמו גיל, מקצוע, שכר לפני התאונה ועוד. אולם ברור כי ככל הנראה נותרה נכות משמעותית עקב התאונה ולכן הפיצוי אמור להיות משמעותי.

  אתה מוזמן לפנות למשרדנו אשר עוסק בתביעות בגין נזקי גוף לאחר תאונות דרכים מזה שנים רבות ולהתייעץ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  052-3596150
 • את מי לתבוע? 30/06/2015 22:15
  הי, ערב טוב.
  בשבוע שעבר עברתי תאונה, התאונה התרחשה בדרך לעבודה. באותו רגע היו לי כאבי גב, פינו אותי למיון, אמרו שאלו מכות יבשות ושזה יעבור. בהתחלה לא הרגשתי כאבים. עבר שבוע וחצי מאז ועכשיו אני מתחילה להרגיש את הכאבים (התחיל משהו כמו שלושה ימים אחרי). אלו כאבים שאני כן יכולה לתפקד איתם אבל מפרעים לי להתנהלות התיקנית. אמרו לי שתביעה כזו זה לא מול ביטוח החובה אלה מול ביטול לאומי.
  לכן רציתי להתייעץ האם הפרוצדורה היא באמת כל כך מסובכת? האם צריך עורך דין בשביל זה? התשלום לעורך דין בדר"כ מתבע לפני או שאחוזים?

  תודה מראש על העזרה.
 • RE: את מי לתבוע? 01/07/2015 12:37
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה. הפיצוי אמור להתקבל בחלקו מהביטוח הלאומי ובחלקו מחברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בו נסעת בביטוח חובה.
  תצטרכי לפנות למשטרת התנועה ולדווח על התאונה ולקבל אישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת תאונת דרכים וכן לקבל מהמעסיק שלך טופס בל250 ולדווח על התאונה לביטוח לאומי.
  שכר הטרחה של עורך דין בטיפול בתאונת דרכים אל מול חברת הביטוח קבוע בחוק והוא באחוזים מהפיצוי שמתקבל בסיום ההליך.
  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה על טרקטורון 28/06/2015 18:32
  שלום עורך דין סולר

  הבת שלי נסעה על טרקטורון עם בחור צעיר והם התהפכו בחוף הים. היא פונתה באמבולנס לבית חולים (גם הנהג). התברר שלא היה לנהג רישיון נהיגה. הבת שלי מאושפזת במחלקה אורטופדית אחרי ניתוח שעברה אתמול. הבנתי שיש בעיה לקבל פיצויים אחרי תאונת דרכים בגלל שלנהג לא היה רישיון. רציתי להתייעץ איתך מה עושים במצב כזה. מי ישלם לבת שלי על הנזקים שלה וכנראה על הנכות שתשאר לה ברגל?
 • RE: פגיעה על טרקטורון 01/07/2015 12:34
  שלום רב,

  בחלק מן המקרים כאשר אין ביטוח ניתן לתבוע את קרנית - זהו גוף אשר מפצה, תחת תנאים מסויימים, במקרה של פגיעה עקב תאונת דרכים כאשר לא קיים ביטוח חובה. העניין מורכב מעו ליעוץ במסגרת מצומצמת זו אך התנאי העיקרי יהיה שביתך לא ידעה ולא הייתה צריכה לדעת שלנהג אין רישיון.
  מציע כי תערכו בהקדם יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • ייצוג אחרי תאונת אופנוע 24/06/2015 13:14
  היי לפני 3 חודשים עשיתי תאונה עם אופנוע.. הרכיבו אותי על האופנוע.

  אני והנהג עפנו מהאופנוע הוא שבר רגל ועשו לו פלטינות. ואני עם כאבי גב ובעורף... מאחר ואין לי זמן לא עשיתי פיזיותרפיה והייתי במהלך חודש בבית לפי אישור רפואי. השאלה שלי האם אני יכולה להגיע עם חברת הביטוח לפיצוי ללא עורך דין או שאני יכולה להגיע איתם להסכם מסוימים שישלמו לי רק על החודש שהייתי בבית וזהו.

  כל זה מאחר ואין לי כוח וזמן לריצות... ואם לא, כמה עולה לקחת עורך דין לייצוג בתיק כזה?
 • RE: ייצוג אחרי תאונת אופנוע 24/06/2015 18:12
  שלום רב,

  ייצוג בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נעשה על בסיס אחוזים מסכום הפיצוי שמתקבל בתום ההליך. אחוזי שכר טרחת עורך הדין קבועים בחוק. אם מדובר בפגיעה חולפת ואין צורך בתביעה בבית משפט אלא רק בהתכבות עם חברת הביטוח המדובר בשכר טרחה בשיעור של 8% בצירוף מע"מ.
  אין מניעה שתתנהלי אל מול חברת הביטוח ללא ייצוג של עורך דין, אני לא משוכנע שזו תהיה החלטה נכונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שאלה עבור חבר שעבר תאונה 23/06/2015 10:00
  בוקר טוב עורך דין סולר

  חבר שלי ביצע תאונת דרכים ברכבו שלו ופגע ברכב של חברת השכרה (avis) החברה שלחה לו חשבון תשלום על הנזק.

  השאלה היא:

  א- האם הם יכולים לדרוש תשלום על הוצאות שמאי והשבתת הרכב או שאסור להם?

  ב- במידה והוא לא מוכן לשלם על הוצאות השמאי והם מגישים נגדו תביעה משפטית. האם הוא יאלץ לשלם הוצאות משפט במקרה שהפסיד?

  ג- במידה והוא תובע אותם בבית משפט לתביעות קטנות על הוצאות השמאי והשבתת הרכב האם במידה והם יצאו זכאים הוא יצטרך לשלם הוצאות משפט או שזה לא קיים בתביעות קטנות?

  ד- האם בגלל שהחבר שלי היה אשם בתאונה הוא לא יכול לתבוע פיצויים על הפגיעה הפיזית שלו? הוא פונה לבית חולים אחרי התאונה והיה מאושפז לילה להשגחה _ תקופה בבית להחלמה.

  תודה על העזרה.
 • RE: RE: שאלה עבור חבר שעבר תאונה 24/06/2015 18:09
  שלום רב,

  לעניין הפגיעה הפיזית עקב התאונה הרי שאין כל חשיבות לשאלת האשם בתאןנה בקשר לכך וכל נפדע עקב תאונת דרכים זכאי לפיצוי גם אם התאונה אירעה באשמתו. עליו לפנות לחברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בו נהג בביטוח חובה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: שאלה עבור חבר שעבר תאונה 23/06/2015 17:07
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף בין היתר עקב תאונות דרכים אך אינו עוסק כלל בנזקי פח. מציע שתפנה אל עורך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת ביטוח לא מחזירה לי כסף 22/06/2015 19:25
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל להמליץ לי מה לעשות למרות שאני מבין שהשאלה שלי לא ממש בנושא נזיקין, אלא יותר בכיוון של התנהלות של חברת ביטוח.

  אז ככה: במסגרת הסכם פשרה ביהמ"ש הורה לחברת ביטוח להחזיר לי סכום שהופקד על ידי כפקדון בתיק, הסתבר שהסכום הועבר ע"י בית המשפט, לחברת ביטוח, ולא נשאר כפקדון בחשבון ביהמ"ש.

  בסיכום פס"ד השופט כתוב במפורש ש-"סכום הפקדון שהפקיד התובע יושב לו, ככל שהופקד לנתבעים או מי מהם, הוא יושב לתובע".

  חב' הביטוח טרם הפקידה את הסכום לחשבוני, למרות שעברו 3 חודשים,
  מהי הדרך הנכונה ביותר לטפל בנושא?

  תודה רבה!
 • RE: חברת ביטוח לא מחזירה לי כסף 23/06/2015 17:04
  שלום רב,

  מציע שתעביר לחברת הביטוח פניה בכתב בה תודיע כי אם הסכום לא יועבר לחשבונך בתוך 7 ימים תפנה בבקשה לבית משפט בבקשה לפי פקודת ביזיון בית משפט.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה קשה בגן ילדים 22/06/2015 09:53
  שלום עורך דין נכבד,

  הבת שלי נפלה בגן ועקב הנפילה שברה את היד בגן, ביקשתי מהמנהלת של הגן למלא דו"ח פציעה וכעת אני רוצה לתבוע את הביטוח של הגן, האם יש עילה לתביעה? והאם אפשר לתבוע רק במידה ומוכיחים רשלנות? תודה מראש על כל מענה שיתקבל!!!
 • RE: פגיעה קשה בגן ילדים 22/06/2015 14:06
  שלום רב,

  בגן (בהנחה כי מדובר בגן חובה) אמורה להיות פוליסת תאונות אישיות (ביטוח תלמידים) אשר מנעניקה פיצוי במקרה של תאונה אשר גרמה לנזק ללא צורך בהוכחת רשלנות. הבעיה שפוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה או העדרות של למעלה מ- 21 יום עקב התאונה.
  ניתן להגיש תביעת נזיקין במקביל אלא שאז יש להוכיח כי התאונה אירעה בשל התרשלות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין שלא מתפקד 22/06/2015 12:18
  שלום רב, ותודה מראש על העזרה שלכם...

  יש לי בעיה עם עורך דין כלשהו שמזה שלוש שנים נמצאים אצלו שני תיקים של תאונות דרכים שלצערי הייתי מעורבת בהן. אחת מהן תאונת עבודה , השנייה תאונה עצמית. העברתי אליו את כל הטפסים המקוריים לטיפול בתביעות כולל גושפנקא לטיפול מול ביטוח לאומי בגלל תאונת העבודה . העו"ד שהומלץ לי ע"י חברת משפחה לא עונה, לא מגיב למיילים, כמה פעמים ביקשתי לקבוע פגישה זה לא הצליח לקרות בגלל סיבות שלו ואין לי מושג מה הסטאטוס של התיקים. מה הפרוצדורה למעבר טיפול ע"י עורך דין אחר?
 • RE: עורך דין שלא מתפקד 22/06/2015 14:03
  שלום רב,

  אם אין דרך ליצור קשר עם עורך הדין ואת לא שבעת רצון מאופן הטיפול בתיקים הרי שפתוחה בפניך הדרך להודיע לו במכתב כי את מבקשת להפסיק טיפול ולהעביר את הטיפול לעורך דין אחר.
  יש לקחת בחשבון כי עורך הדין החדש ועורך הדין הקודם יצטרכו לחלוק בשכר הטרחה שיתקבל בגין הטיפול בתיקים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טענה כי הכלב שלי תקף 21/06/2015 17:58
  שאלה קיים סכסוך שכנים מהרגע שנכנסו לדירה...

  שנה שאנחנו לא מדברים בקיצור השכן טוען שהייתה אצלו אורחת שנבהלה מהכלב שלי והיא הגיעה לבית חולים כי קיבלה שיתוק.... לטענתה הכלב לא נגע בה אך היא נבהלה ממנו בגלל שתקף אותה.

  האם יש עילה לתביעה?! האם סעיף 41 א לפקודת הנזיקין חל למרות שהכלב לא נגע ולא השאיר אפילו שיערה עליה אלא רק תקף אותה בלי מגע?

  האם אני יוכל לטעון לקנטרנות מצד השכן שכן קיים סכסוך שכנים כשנה כבר?

  לטענתה יש לה הוכחת נזק שכן הייתה בבית חולים... אך האם יש לה דרך להוכיח קשר סיבתי בין הנזק שהיא טוענת לכלב?

  תודה רבה למשיבים..
 • RE: טענה כי הכלב שלי תקף 22/06/2015 13:06
  שלום רב,

  העניין דורש בירור עובדתי מקיף. יש פסקי דין בהם נקבעה אחריות לבעלי כלב כאשר הניזוק ניסה להימלט מכלב או ניבהל מכלב וניזוק. עם זאת לא כל נזק שנגרם במפגש עם כלב הינו בהכרח באחריות בעלי הכלב.
  כדי לבחון את המקרה יש צורך ביותר פרטים. מציע שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הסברים על תרופות 21/06/2015 08:46
  שלום יש לי גמ"ח של השאלת תרופות בחינם - תרופות ללא מרשם ותרופות ספציפיות עם מרשם בלבד ואני מעוניינת לצרף לכל תרופה דף קצר עם הסבר שמסביר שהאחריות על לקיחת התרופה ושימושה הוא על ידי הלוקח ואני רק מסייעת בקבלת התרופה האם יש לכם נוסח כזה? האם יש נוסח מקובל שניתן להשתמש בו או שצריך לקחת עורך דין שיכתוב את הדברים בצורה חוקית שלא תשאיר מקום לתביעות נגדי?

  תודה מראש
 • RE: הסברים על תרופות 21/06/2015 11:15
  שלום רב,

  ראשית אני מברך אותך על הפעילות היפה והראויה.
  אין בידי נוסח מתאים ואני סבור שמן הראוי להכין נוסח מותאם במיוחד לעניין.
  את מוזמנת לפנות למשרדי טלפונית ואנסה לסייע לך בעניין זה ללא תשלום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בגיד אכילס והביטוח... 20/06/2015 20:49
  קרעתי את ג' אכילס בפ' ספורט.

  יש ביטוח למקום, בו התקיימה הפעילות.

  כשניגשים לקופ"ח או בית חולים, ההצעה גבס לכמה חודשים, או ניתוח עם אותן תוצאות, מה שמשאיר תוצאות עלובות.

  קראתי בנט, ומצאתי רופא בכיר, המציע שיטה חדשה, יעילה וקצרת זמן, בהשוואה למתואר מעלה.

  נציגי הביטוח משכו רגליים, אף לא היו כ"כ נהירים בייעוץ לקראת הניתוח.

  האם חברת הביטוח, יכולה לטעון, כי היא לא מחויבת לניתוח שלא מן המניין?
  תודה.
 • RE: פגיעה בגיד אכילס והביטוח... 21/06/2015 11:12
  שלום רב,

  כדי לבחון את חובות חברת הביטוח במקרה שאתה מתאר חייבים לבחון את הפוליסה עצמה בצורה מדוקדקת. ללא עיון בפוליסה אין דרך להשיב לצערי.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק בגלל טיפול הורמונאלי 14/06/2015 12:08
  שלום לך עורך דין סולר

  אני עברתי טיפולי פוריות בבית החולים איכילוב. נטלתי הורמונים רבים בהוראות רופא. בשבועות האחרונים העלתי מעל 12 ק"ג בגלל הצטברות נוזלים מטורפת בחלל הבטן בעיקר, וכעת אושזפתי בבית החולים בגלל כאבי תופת. הרופאים אומרים כי אני אהיה מאושפזת זמן רב. נותנים לי תרופות ועושים לי ניקוז נוזלים מהבטן - באמצעות מחט ענקית - זה כאבי תופת 24 שעות ביממה, שלא לדבר על העליה במשקל וחוסר התפקוד המוחלט. יחד איתי מאושפזות עוד 2 נשים שעברו טיפולי פוריות אצל אותו רופא, ושתיהן סובלות מביעה דומה לשלי. ברור לנו כי נגרמו לנו נזקים בגלל טעות של הרופא. אנחנו רוצות להתייעץ עם מומחה לתביעות רשלנות רפואית בשביל להבין האם אנחנו יכולות להגיש תביעה. אשמח לשמוע מה אתה ממליץ לעשות והאם טיפלת במקרים דומים בעבר? תודה מראש.
 • RE: נזק בגלל טיפול הורמונאלי 16/06/2015 12:39
  שלום רב,

  אני סבור כי כדי להעריך את המקרה בכל מקרה כדאי להמתין עוד פרק זמן לאחר השחרור מאשפוז.
  כדי לבחון אם הבעיות שהתעוררו עקב הטיפול הן תוצאה של התרשלות בטיפולי הפוריות ומה היקף הנזק שנגרם יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי.
  איני מקל ראש בסבל שעברת עד כה אולם יהי צורך לבחון בהמשך אם מדובר בנזק קבוע או חולף כדי להעריך, מעבר לשאלת ההתרשלות אם המקרה מתאים לתביעת רשלנות רפואית.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • התייעצות 10/07/2015 11:59


  שלום אני היום בן 38 בתאריך 04-08-011 נחבלתי בפרק שמאל עקב חבלה ונפילה בעבודה ולאחר תקופתה של בדיקות וצילומים אובחן נזק במפרק הירך 
  1- בתאריך 13-08-012 עברתי צילום ארתרוגרפיה MRI של מפרק הירך 
  ממצאי בדיקה MRI 
  1-קרע בלאברום האצטבולום בחלקו הלטרלי משמאל ציסטה מתבלטת מהמפרק בסמוך לאזור הקרע 
  2-רושם לנזק בסחוס המפרק באספקט המדיאלי 
  3-שינויים תת קורטיקליים בסמוך לאזור הנזק הנ"ל בראש הפמור השאר כמפורט 
  בתאריך 15-01-013 הוחלט על ניתוח מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך 
  הניתוח , בוצע שיוף וייצוב הנגע הסחוסי באצטבולום ,שיוף שפת האצטבולום ותיקון / קיבוע הלאברום למקומו בעזרת עוגנים בנוסף עבר שיוף של בליטה גרמית (CAMׂׂ) במעבר ראש צוואר הירך אך לצערי הניתוח לא עזר ולא שיפר לי את המצב והכאבים המישוך עם החמרה וגם הגבלה בחלק מן התנועות 
  בתאריך 15-12-013 עברתי עוד צילום MRI 
  ממצאי צילום MRI 
  1- ממצאים פוסט-ניתוחים במפרק ירך שמאל 
  2-ציסטות סובכונדליות בראש פמור שמאל בנוסף קווים סוב-כונדרלים היפודנסים אך ללא אות של בצקת גרמית ואי סדירות של קונטור הקורטקס -נזק אוסטיוכונדרלי 
  3- אטרופיה קלה של שריר גלוטיוס מינימוס משמאל 
  בתאריך 22-12-014 בוצע ניתוח חוזר מסוג ארטרוסקופיה של מפרק הירך 
  ממצאים 
  1- רקמה צלקתית נרחבת עם הדבקויות באזור הקדמי של הירך 
  2-קרע לברום מסוג 1+2 
  3-גוש HO בגודל של כ1,5 סמ לטרלית 
  4-מצב לאחר אוסטואופלסטיה חלקית של צוואר הפמור ואני עדיין נמצה בהליך טיפולי בבית חולים איכילוב וגם בבית חולים רמב"ם 
  וגם בהליך טיפולי במרפאות כאב בבית חולים רמב"ם 
  שאלתי היא האם לאחר הניתוח הראשון והממצאים שאובחנו בצילום הMRI השני והממצאים שהתגלו בזמן הנתוח השני זה נגרם מהניתוח הראשון האם קיימת רשלנות רפואית 
  תודה מקרב לב אשמח לקבל מענה 
 • RE: התייעצות 12/07/2015 10:32
  שלום רב,

  אין לי כל דרך להשיב לך אם התגלתה רשלנות רפואית במקרה המורכב מבלי לבחון את התיעוד הרפואי ולהתיייעץ עם רופא אורטופד מומחה.
  אני מציע כי תפנה באופן מסודר אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לך בקבלת מלוא התיעוד הרפואיוהתייעצות עם מומחה בתחום האורטופדיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה נגד סופר מרקט 09/07/2015 15:23
  היי.

  שבוע שעבר אמא שלי ביקרה בסופר במהלך הקניה היא החליקה ממעדן שנשפך, משום מה היא קמה והמשיכה את הקניה כיום הרגל מאוד נפוחה עם סימן שטף דם מאוד גדול (מאוד קשה לה ללכת).

  היא מבקרת אצל הרופאה ומקבלת טיפול.
  השאלה היא האם יש עילה לתביעה (מפגש בטיחותי / רשלנות), למרות שהיא לא התריעה במקום (מה שכן אחותי שהייתה איתם ביקשה מאחד העובדים לנקות כי אמא שלי החליקה).

  תודה רבה
 • RE: תביעה נגד סופר מרקט 12/07/2015 10:17
  שלום רב,

  אפשר לנסות ולפנות במכתב אל הסופר ובהמשך לחברת הביטוח אשר מבטחת אותו. תהיה מן הסתם מחלוקת עובדתית מה בדיוק אירע אולם מאחר ואחותך הייתה עדה לתאונה ניתן לחזק את הגרסא. מציע שבכל מקרה תערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה בגלל נשיכת כלבה 07/07/2015 14:58
  שלום, לפני כשבועיים ננשכתי על ידי כלבה בעת שפיניתי אותה מהכביש למרפאה הוטרינרית בה אני עובדת. יצאתי לאסוף את הכלבה ברכבי הפרטי, לאחר שאזרחים התקשרו אלינו למרפאה ואמרו כי צער בעלי חיים אינם מוכנים להגיע לעזור. הוטרינר שהיה איתי במשמרת הערב לא היה מעודכן כי יש לקרוא לפיקוח במקרה הזה והלחיץ אותי שחייבים לעזור לכלבה מהר כי היא במצב חמור. הוא כן אמר שזו החלטה שלי אם ללכת אבל לא התריע בפני שלא יחול ביטוח עבודה מחוץ לעסק (כך הבוס אמר לי לאחר מכן) ולא יידע אותי שזה בכלל תפקידו של הפיקוח, כאמור.

  לאחר שאספתי אותה וננשכתי, החזרתי אותה למרפאה לקבל טיפול. הודעתי לוטרינר שננשכתי, אך הוא עדיין הפעיל אותי לסייע לו, במקום לתת לי לחטא את היד כראוי ולפנות לעזרה רפואית בעצמי, מה שכנראה החמיר את הפגיעה.

  נשלחתי למשימה זו, מבלי שקיבלתי כל הכשרה, מבלי שהייתי מחוסנת לכלבת (הייתי צריכה לקבל חיסון לכלבת ישירות לפצע במיון לאחר מכן) וכאשר אינני בתפקיד אסיסטנטית כלל, אלא רק פקידה.

  הבוס טוען שמאחר והתנדבתי למשימה זו הוא אינו אחראי כלל וכי זה נעשה מחוץ לתפקידי בעבודה.

  האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: תביעה בגלל נשיכת כלבה 08/07/2015 16:19
  שלום רב,

  קשה לי להעריך אם יש במקרה זה מקום לתביעה כנגד המעסיק בהיעדר פרטים מלאים. לא פירטת את היקף הנזק וגם לנקודה זו חשיבות בשאלה אם יש בכלל טעם בהליך משפטי כנגד מעביד.
  ממליץ נוכח מורכבות המקרה שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה על אופנוע בלי ביטוח 05/07/2015 16:27
  לפני כמה זמן עשיתי תאונה עם מישהי על אופנוע היא נהגה על האופנוע ואני הייתי מאחורה איתה על האופנוע.. והייתה פניה פנינו ופתאום רכב פגע בנו אני חטפתי את הפגיעה ולה ולו לא קרה כלום עכשיו היא בלי ביטוח לאופנוע והשאלה שלי את מי אני יכולה לתבוע על זה שאני ישבתי בבית חודש מרותקת למיטה בלי יכולת להזיז את הרגל..?
 • RE: תאונה על אופנוע בלי ביטוח 06/07/2015 18:39
  שלום רב,

  יש אפשרות לנסות לפנות אל גוף שנקרא קרנית לקבלת פיצוי.קרנית מפצה במקרים שאין ביטוח אולם עליך יהי להוכיח כי לא ידעת ולא יכלת לדעת שאין ביטוח ואם מדובר במישהי שאת מכירה הסיכוי לכך לא רב.
  אפשר לשקול תביעת נזיקין כנגד הרכב הפוגע אם הוא אשם בתאונה. ממליץ בכל מקרה לערוך יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שברתי יד באולם אירועים 06/07/2015 11:03
  היי,

  לפני שנה נפלתי באולם אירועים ושברתי את היד ימין שלי שהיא הדומיננטית שלי. גובסתי למשך חודש. הנפילה אירעה במדרגות פנימיות עקב מים שהיו עליהם. יש עדה שראתה את הנפילה שלי. הנפילה גרמה לפגם מולד ביד להתעורר ומאז אני חווה כאבי תופת ביד ימין. אני מתחילה פיזיותרפיה ונשלחת לכירורג כף יד. שאלתי היא, האם עדיין אוכל לתבוע? ומה הפרוצדורה? האם במשרד שלכם יש עורכי דין שבאמת מתמחים בתחום הזה של פגיעות ופיצויים?
 • RE: שברתי יד באולם אירועים 06/07/2015 18:35
  שלום רב,

  שנה הינה פרק זמן סביר להגשת תביעת נזיקין ולמעשה בדרך כלל מומלץ להמתין לפחות שנה מיום התאונה כדי לבחון את היקף הנזק והאם מדובר בנזק קבוע.
  מומלץ לשמור את פרטי העדים ובפרט עדים שיוכלו לתמוך בטענה כי היו מים במדרגות.
  את מוזמנת לפנות אל משרדנו לקבלת יעוץ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • נכות בגלל תאונת עבודה 05/07/2015 09:59
  שלום עורך דין סולר

  יש לי 10 אחוז נכות עקב תאונת עבודה בגפיים ועוד 30 אחוז מנכות גפיים שלא מתאונת עבודה. סהכ 40 אחוז. ביטוח לאומי ביקש שנעבור שוב ועדה רפואית לקביעת נכות לניידות שאני מקבל כבר 12 שנים. בבדיקה שהייתי אצל רופא הוא ממליץ על החמרה ל 20 אחוז על הנזק שנגרם בתאונת העבודה. כיצד אני יכול לדרוש את ההחמרה והאם אני יקבל קצבה כל שהיא? האם יש לקחת עורך דין לצורך כך?

  תודה
 • RE: נכות בגלל תאונת עבודה 06/07/2015 18:30
  שלום,

  אין לי דרך לענות על שאלות ספציפיות כל כך במסגרת מצומצמת זו ללא עיון בתיעוד ובחינת המקרה לעומקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה אחרי שעות בית הספר 02/07/2015 08:09
  שלום רב עורך דין סולר,

  בני בן השלוש שהה בבית הספר כאשר חיכינו לבני הגדול שיסיים את החוג בבית הספר. במהלך שהותו נפל ונחבל בזרוע ונגרמו לו שני שברים וגבס למינימום חודש בכל הזרוע. ביררתי דרך הביטוח הפרטי שלנו ונאמר שכל עוד לא עבר ניתוח אי אפשר לתבוע. יש אפשרות לתבוע את הביטוח של בית ספר, למרות שהבן שלי נמצא בגן ונחבל בשעות אחה"צ? תודה מראש
 • RE: חבלה אחרי שעות בית הספר 05/07/2015 16:38
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעת נזיקין כנגד בית הספר בכפוף לכך שהתאונה אירעה בשל התרשלות של בית הספר - למשל מפגע שגרם לתאונה. עצם העובשה שהתאונה התרחשה בשטח בית ספר אינה מטילה אליו אחריות אוטומטית.
  אם הילד בגן כדאי לבדוק אם יש ביטוח תאונות אישיות של המוסד החינוכי מטעם הרשות המקומית (ביטוח תלמידים) אשר חל כל שעות היום ללא צורך להוכיחל התרשלות. אולי הוא יוכל לסייע במקרה זה אם כי גם לגבי ביטוח זה יש צורך בנכות או העדרות של למעלה מ - 21 מלימודים לפי תעודת רופא.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • יש אפשרות לתבוע את העירייה? 29/06/2015 14:44
  שלום עורך דין נכבד

  לפני בערך שנה ביתי הקטנה נפלה בגן שעשועים, קיבלה מכה מהגדר בטון שבגן, היינו במיון בגלל שהיא פתחה את הראש. הילדה אושפזה בבית חולים ליומיים עם זעזוע מוח ועשו לה תפרים. שנה מאז האירוע, ויש לה צלקת על המצח. רציתי לדעת האם יש אפשרות לתבוע את העירייה? הגדר בטון של הגן שעשועים לא גבוהה במיוחד אך מסוכנת לילדים. יש לי שם של 2 עדות לאירוע וכמובן שאת כל המסמכים הרפואיים. מה דעתכם בנושא?
 • RE: יש אפשרות לתבוע את העירייה? 01/07/2015 12:56
  שלום רב,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה כנגד העירייה יהיה צורך לבחון תמונות ממקום התאונה שכן יהיה צורך לבסס טענת התרשלות מצד העיריה אשר בגללה אירע הנזק. כדאי גם לבדוק אם יש פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) במסגרת המוסד החינוכי - כל תלמיד מכוסה בפוליסה כזו בכל רגע נתון גם מחוץ לבית הספר. הבעיה שפוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה שנותרה נכות עקב תאונה.
  אין מנוס לפיכך מיעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה על רגל מרוסקת בתאונה 30/06/2015 17:12
  אח שלי עבר תאונה לפני שנה וחצי הוא עבר מעבר חציה ליד כביש מהיר ואוטו נכנס בוא הרגל של אח מרוסקת עם ברזלים בהתחלה הוא היה חודשיים בבית חולים ואז הוא השתחרר הבית ובבית הוא היה מרותק למיטה שנה שלמה. יש עוד הרבה דברים מסביב אבל השאלה שלי היא את מי אפשר לתבוע במקרה כזה? על כמה כסף אפשר לתבוע פיצויים? יש לנו עורך דין שמתעסק בנדל"ן שהוא קרוב משפחה והוא אמר שאפשר להגיש תביעה על יותר ממיליון שקל בגלל הפציעה הקשה - זה נכון?
 • RE: תביעה על רגל מרוסקת בתאונה 01/07/2015 12:44
  שלום רב,

  קודם כל אמליץ בחום שתגשו אל עורך דין אשר תחום העיסוק העיקרי שלו הינו תאונות דרכים ונזקי גוף.
  התביעה אמורה להיות מוגשת כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב הפוגע בביטוח חובה.
  אין שום דרך להעריך בצורה רצינית את גובה הפיצויים על בסיס מה שתיארת, יש צורך בנתונים רבים נוספים כמו גיל, מקצוע, שכר לפני התאונה ועוד. אולם ברור כי ככל הנראה נותרה נכות משמעותית עקב התאונה ולכן הפיצוי אמור להיות משמעותי.

  אתה מוזמן לפנות למשרדנו אשר עוסק בתביעות בגין נזקי גוף לאחר תאונות דרכים מזה שנים רבות ולהתייעץ.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  052-3596150
 • את מי לתבוע? 30/06/2015 22:15
  הי, ערב טוב.
  בשבוע שעבר עברתי תאונה, התאונה התרחשה בדרך לעבודה. באותו רגע היו לי כאבי גב, פינו אותי למיון, אמרו שאלו מכות יבשות ושזה יעבור. בהתחלה לא הרגשתי כאבים. עבר שבוע וחצי מאז ועכשיו אני מתחילה להרגיש את הכאבים (התחיל משהו כמו שלושה ימים אחרי). אלו כאבים שאני כן יכולה לתפקד איתם אבל מפרעים לי להתנהלות התיקנית. אמרו לי שתביעה כזו זה לא מול ביטוח החובה אלה מול ביטול לאומי.
  לכן רציתי להתייעץ האם הפרוצדורה היא באמת כל כך מסובכת? האם צריך עורך דין בשביל זה? התשלום לעורך דין בדר"כ מתבע לפני או שאחוזים?

  תודה מראש על העזרה.
 • RE: את מי לתבוע? 01/07/2015 12:37
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה. הפיצוי אמור להתקבל בחלקו מהביטוח הלאומי ובחלקו מחברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בו נסעת בביטוח חובה.
  תצטרכי לפנות למשטרת התנועה ולדווח על התאונה ולקבל אישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת תאונת דרכים וכן לקבל מהמעסיק שלך טופס בל250 ולדווח על התאונה לביטוח לאומי.
  שכר הטרחה של עורך דין בטיפול בתאונת דרכים אל מול חברת הביטוח קבוע בחוק והוא באחוזים מהפיצוי שמתקבל בסיום ההליך.
  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה על טרקטורון 28/06/2015 18:32
  שלום עורך דין סולר

  הבת שלי נסעה על טרקטורון עם בחור צעיר והם התהפכו בחוף הים. היא פונתה באמבולנס לבית חולים (גם הנהג). התברר שלא היה לנהג רישיון נהיגה. הבת שלי מאושפזת במחלקה אורטופדית אחרי ניתוח שעברה אתמול. הבנתי שיש בעיה לקבל פיצויים אחרי תאונת דרכים בגלל שלנהג לא היה רישיון. רציתי להתייעץ איתך מה עושים במצב כזה. מי ישלם לבת שלי על הנזקים שלה וכנראה על הנכות שתשאר לה ברגל?
 • RE: פגיעה על טרקטורון 01/07/2015 12:34
  שלום רב,

  בחלק מן המקרים כאשר אין ביטוח ניתן לתבוע את קרנית - זהו גוף אשר מפצה, תחת תנאים מסויימים, במקרה של פגיעה עקב תאונת דרכים כאשר לא קיים ביטוח חובה. העניין מורכב מעו ליעוץ במסגרת מצומצמת זו אך התנאי העיקרי יהיה שביתך לא ידעה ולא הייתה צריכה לדעת שלנהג אין רישיון.
  מציע כי תערכו בהקדם יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • ייצוג אחרי תאונת אופנוע 24/06/2015 13:14
  היי לפני 3 חודשים עשיתי תאונה עם אופנוע.. הרכיבו אותי על האופנוע.

  אני והנהג עפנו מהאופנוע הוא שבר רגל ועשו לו פלטינות. ואני עם כאבי גב ובעורף... מאחר ואין לי זמן לא עשיתי פיזיותרפיה והייתי במהלך חודש בבית לפי אישור רפואי. השאלה שלי האם אני יכולה להגיע עם חברת הביטוח לפיצוי ללא עורך דין או שאני יכולה להגיע איתם להסכם מסוימים שישלמו לי רק על החודש שהייתי בבית וזהו.

  כל זה מאחר ואין לי כוח וזמן לריצות... ואם לא, כמה עולה לקחת עורך דין לייצוג בתיק כזה?
 • RE: ייצוג אחרי תאונת אופנוע 24/06/2015 18:12
  שלום רב,

  ייצוג בתביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נעשה על בסיס אחוזים מסכום הפיצוי שמתקבל בתום ההליך. אחוזי שכר טרחת עורך הדין קבועים בחוק. אם מדובר בפגיעה חולפת ואין צורך בתביעה בבית משפט אלא רק בהתכבות עם חברת הביטוח המדובר בשכר טרחה בשיעור של 8% בצירוף מע"מ.
  אין מניעה שתתנהלי אל מול חברת הביטוח ללא ייצוג של עורך דין, אני לא משוכנע שזו תהיה החלטה נכונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שאלה עבור חבר שעבר תאונה 23/06/2015 10:00
  בוקר טוב עורך דין סולר

  חבר שלי ביצע תאונת דרכים ברכבו שלו ופגע ברכב של חברת השכרה (avis) החברה שלחה לו חשבון תשלום על הנזק.

  השאלה היא:

  א- האם הם יכולים לדרוש תשלום על הוצאות שמאי והשבתת הרכב או שאסור להם?

  ב- במידה והוא לא מוכן לשלם על הוצאות השמאי והם מגישים נגדו תביעה משפטית. האם הוא יאלץ לשלם הוצאות משפט במקרה שהפסיד?

  ג- במידה והוא תובע אותם בבית משפט לתביעות קטנות על הוצאות השמאי והשבתת הרכב האם במידה והם יצאו זכאים הוא יצטרך לשלם הוצאות משפט או שזה לא קיים בתביעות קטנות?

  ד- האם בגלל שהחבר שלי היה אשם בתאונה הוא לא יכול לתבוע פיצויים על הפגיעה הפיזית שלו? הוא פונה לבית חולים אחרי התאונה והיה מאושפז לילה להשגחה _ תקופה בבית להחלמה.

  תודה על העזרה.
 • RE: RE: שאלה עבור חבר שעבר תאונה 24/06/2015 18:09
  שלום רב,

  לעניין הפגיעה הפיזית עקב התאונה הרי שאין כל חשיבות לשאלת האשם בתאןנה בקשר לכך וכל נפדע עקב תאונת דרכים זכאי לפיצוי גם אם התאונה אירעה באשמתו. עליו לפנות לחברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בו נהג בביטוח חובה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: שאלה עבור חבר שעבר תאונה 23/06/2015 17:07
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף בין היתר עקב תאונות דרכים אך אינו עוסק כלל בנזקי פח. מציע שתפנה אל עורך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת ביטוח לא מחזירה לי כסף 22/06/2015 19:25
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל להמליץ לי מה לעשות למרות שאני מבין שהשאלה שלי לא ממש בנושא נזיקין, אלא יותר בכיוון של התנהלות של חברת ביטוח.

  אז ככה: במסגרת הסכם פשרה ביהמ"ש הורה לחברת ביטוח להחזיר לי סכום שהופקד על ידי כפקדון בתיק, הסתבר שהסכום הועבר ע"י בית המשפט, לחברת ביטוח, ולא נשאר כפקדון בחשבון ביהמ"ש.

  בסיכום פס"ד השופט כתוב במפורש ש-"סכום הפקדון שהפקיד התובע יושב לו, ככל שהופקד לנתבעים או מי מהם, הוא יושב לתובע".

  חב' הביטוח טרם הפקידה את הסכום לחשבוני, למרות שעברו 3 חודשים,
  מהי הדרך הנכונה ביותר לטפל בנושא?

  תודה רבה!
 • RE: חברת ביטוח לא מחזירה לי כסף 23/06/2015 17:04
  שלום רב,

  מציע שתעביר לחברת הביטוח פניה בכתב בה תודיע כי אם הסכום לא יועבר לחשבונך בתוך 7 ימים תפנה בבקשה לבית משפט בבקשה לפי פקודת ביזיון בית משפט.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה קשה בגן ילדים 22/06/2015 09:53
  שלום עורך דין נכבד,

  הבת שלי נפלה בגן ועקב הנפילה שברה את היד בגן, ביקשתי מהמנהלת של הגן למלא דו"ח פציעה וכעת אני רוצה לתבוע את הביטוח של הגן, האם יש עילה לתביעה? והאם אפשר לתבוע רק במידה ומוכיחים רשלנות? תודה מראש על כל מענה שיתקבל!!!
 • RE: פגיעה קשה בגן ילדים 22/06/2015 14:06
  שלום רב,

  בגן (בהנחה כי מדובר בגן חובה) אמורה להיות פוליסת תאונות אישיות (ביטוח תלמידים) אשר מנעניקה פיצוי במקרה של תאונה אשר גרמה לנזק ללא צורך בהוכחת רשלנות. הבעיה שפוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה של נכות קבועה עקב תאונה או העדרות של למעלה מ- 21 יום עקב התאונה.
  ניתן להגיש תביעת נזיקין במקביל אלא שאז יש להוכיח כי התאונה אירעה בשל התרשלות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין שלא מתפקד 22/06/2015 12:18
  שלום רב, ותודה מראש על העזרה שלכם...

  יש לי בעיה עם עורך דין כלשהו שמזה שלוש שנים נמצאים אצלו שני תיקים של תאונות דרכים שלצערי הייתי מעורבת בהן. אחת מהן תאונת עבודה , השנייה תאונה עצמית. העברתי אליו את כל הטפסים המקוריים לטיפול בתביעות כולל גושפנקא לטיפול מול ביטוח לאומי בגלל תאונת העבודה . העו"ד שהומלץ לי ע"י חברת משפחה לא עונה, לא מגיב למיילים, כמה פעמים ביקשתי לקבוע פגישה זה לא הצליח לקרות בגלל סיבות שלו ואין לי מושג מה הסטאטוס של התיקים. מה הפרוצדורה למעבר טיפול ע"י עורך דין אחר?
 • RE: עורך דין שלא מתפקד 22/06/2015 14:03
  שלום רב,

  אם אין דרך ליצור קשר עם עורך הדין ואת לא שבעת רצון מאופן הטיפול בתיקים הרי שפתוחה בפניך הדרך להודיע לו במכתב כי את מבקשת להפסיק טיפול ולהעביר את הטיפול לעורך דין אחר.
  יש לקחת בחשבון כי עורך הדין החדש ועורך הדין הקודם יצטרכו לחלוק בשכר הטרחה שיתקבל בגין הטיפול בתיקים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טענה כי הכלב שלי תקף 21/06/2015 17:58
  שאלה קיים סכסוך שכנים מהרגע שנכנסו לדירה...

  שנה שאנחנו לא מדברים בקיצור השכן טוען שהייתה אצלו אורחת שנבהלה מהכלב שלי והיא הגיעה לבית חולים כי קיבלה שיתוק.... לטענתה הכלב לא נגע בה אך היא נבהלה ממנו בגלל שתקף אותה.

  האם יש עילה לתביעה?! האם סעיף 41 א לפקודת הנזיקין חל למרות שהכלב לא נגע ולא השאיר אפילו שיערה עליה אלא רק תקף אותה בלי מגע?

  האם אני יוכל לטעון לקנטרנות מצד השכן שכן קיים סכסוך שכנים כשנה כבר?

  לטענתה יש לה הוכחת נזק שכן הייתה בבית חולים... אך האם יש לה דרך להוכיח קשר סיבתי בין הנזק שהיא טוענת לכלב?

  תודה רבה למשיבים..
 • RE: טענה כי הכלב שלי תקף 22/06/2015 13:06
  שלום רב,

  העניין דורש בירור עובדתי מקיף. יש פסקי דין בהם נקבעה אחריות לבעלי כלב כאשר הניזוק ניסה להימלט מכלב או ניבהל מכלב וניזוק. עם זאת לא כל נזק שנגרם במפגש עם כלב הינו בהכרח באחריות בעלי הכלב.
  כדי לבחון את המקרה יש צורך ביותר פרטים. מציע שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הסברים על תרופות 21/06/2015 08:46
  שלום יש לי גמ"ח של השאלת תרופות בחינם - תרופות ללא מרשם ותרופות ספציפיות עם מרשם בלבד ואני מעוניינת לצרף לכל תרופה דף קצר עם הסבר שמסביר שהאחריות על לקיחת התרופה ושימושה הוא על ידי הלוקח ואני רק מסייעת בקבלת התרופה האם יש לכם נוסח כזה? האם יש נוסח מקובל שניתן להשתמש בו או שצריך לקחת עורך דין שיכתוב את הדברים בצורה חוקית שלא תשאיר מקום לתביעות נגדי?

  תודה מראש
 • RE: הסברים על תרופות 21/06/2015 11:15
  שלום רב,

  ראשית אני מברך אותך על הפעילות היפה והראויה.
  אין בידי נוסח מתאים ואני סבור שמן הראוי להכין נוסח מותאם במיוחד לעניין.
  את מוזמנת לפנות למשרדי טלפונית ואנסה לסייע לך בעניין זה ללא תשלום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בגיד אכילס והביטוח... 20/06/2015 20:49
  קרעתי את ג' אכילס בפ' ספורט.

  יש ביטוח למקום, בו התקיימה הפעילות.

  כשניגשים לקופ"ח או בית חולים, ההצעה גבס לכמה חודשים, או ניתוח עם אותן תוצאות, מה שמשאיר תוצאות עלובות.

  קראתי בנט, ומצאתי רופא בכיר, המציע שיטה חדשה, יעילה וקצרת זמן, בהשוואה למתואר מעלה.

  נציגי הביטוח משכו רגליים, אף לא היו כ"כ נהירים בייעוץ לקראת הניתוח.

  האם חברת הביטוח, יכולה לטעון, כי היא לא מחויבת לניתוח שלא מן המניין?
  תודה.
 • RE: פגיעה בגיד אכילס והביטוח... 21/06/2015 11:12
  שלום רב,

  כדי לבחון את חובות חברת הביטוח במקרה שאתה מתאר חייבים לבחון את הפוליסה עצמה בצורה מדוקדקת. ללא עיון בפוליסה אין דרך להשיב לצערי.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק בגלל טיפול הורמונאלי 14/06/2015 12:08
  שלום לך עורך דין סולר

  אני עברתי טיפולי פוריות בבית החולים איכילוב. נטלתי הורמונים רבים בהוראות רופא. בשבועות האחרונים העלתי מעל 12 ק"ג בגלל הצטברות נוזלים מטורפת בחלל הבטן בעיקר, וכעת אושזפתי בבית החולים בגלל כאבי תופת. הרופאים אומרים כי אני אהיה מאושפזת זמן רב. נותנים לי תרופות ועושים לי ניקוז נוזלים מהבטן - באמצעות מחט ענקית - זה כאבי תופת 24 שעות ביממה, שלא לדבר על העליה במשקל וחוסר התפקוד המוחלט. יחד איתי מאושפזות עוד 2 נשים שעברו טיפולי פוריות אצל אותו רופא, ושתיהן סובלות מביעה דומה לשלי. ברור לנו כי נגרמו לנו נזקים בגלל טעות של הרופא. אנחנו רוצות להתייעץ עם מומחה לתביעות רשלנות רפואית בשביל להבין האם אנחנו יכולות להגיש תביעה. אשמח לשמוע מה אתה ממליץ לעשות והאם טיפלת במקרים דומים בעבר? תודה מראש.
 • RE: נזק בגלל טיפול הורמונאלי 16/06/2015 12:39
  שלום רב,

  אני סבור כי כדי להעריך את המקרה בכל מקרה כדאי להמתין עוד פרק זמן לאחר השחרור מאשפוז.
  כדי לבחון אם הבעיות שהתעוררו עקב הטיפול הן תוצאה של התרשלות בטיפולי הפוריות ומה היקף הנזק שנגרם יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי.
  איני מקל ראש בסבל שעברת עד כה אולם יהי צורך לבחון בהמשך אם מדובר בנזק קבוע או חולף כדי להעריך, מעבר לשאלת ההתרשלות אם המקרה מתאים לתביעת רשלנות רפואית.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 136 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     רשלנות רפואית בבית חולים - כל ההנחיות     מדד איכות בתי החולים בישראל     הגשת תביעה בגלל רשלנות רפואית בהריון     מקרי רשלנות רפואית באבחון דיסאוטונומיה משפחתי     למה כל כך קשה להשיג חוות דעת מומחה?     רשלנות רפואית בלידה - לפני הלידה, בזמן לידה ו     עו''ד עופר סולר עונה לשאלות גולשים בנושא רשלנ     תאונות פגע וברח - יש מי שיפצה     כך תפעלו לאחר פגיעה בתאונת דרכים     כיצד נקבעת הנכות בעקבות תאונת דרכים     טביעה בים - בחוף מוכרז או שאינו מוכרז     פיצויים לנפגע תאונת עבודה - אשם תורם     הותקפת ונגרם לך נזק? אתה זכאי לפיצוי הולם!     פגיעה בעת נסיעה באוטובוס - תאונת דרכים המזכה      שאלה בענייני נזיקין - פגיעה בצימר     תוקף של ויתור סודיות רפואית     ביטוח תאונות בגן ילדים     ללקוח אין ביטוח...     תביעה נגד ביקור רופא     תביעת רשלנות רפואית בצבא     ניתוח חירום - יש מקום לתביעה?     תביעה על פציעה - חברת הראל     שבירת יד בקייטנה     פגיעה בקייטנה - הליך תביעה ופיצויים