פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • תפרים לא טובים 13/07/2014 02:03
  במהלך הלידה ביצועו חתך חיץ, ולאחר מכן נעשו תפרים, לאחר הלידה היו לי כאבים, כאשר ישבתי, קיימתי יחסי מין ועוד, כל הזמן היתה בעיה. לבסוף נאמר לי שהתפרים בוצעו בצורה לא טובה, והם כבר היו אמורים להתאחות עד עכשיו, ולכן נאלצתי לעבור ניתוח בהרדמה בשנית רק בשביל לתקן את התפרים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: תפרים לא טובים 14/07/2014 10:53
  שלום רב,

  כדי לבחון אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הגניקולוגיה. לא כל סיבוך או תוצאה לא טובה מלמדים בהכרח על התרשלות בטיפול. מבלי להקל ראש בסבל ובמשמעות של ניתוח נוסף יהיה גם מקום לשקול כדאיות כלכלית של תביעה במקרה זה שכן יש צורך בחוות דעת רפואיות לא זולות אל מול היקף הנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שבץ בבית החולים 13/07/2014 11:51
  אבי קיבל שבץ בבית ולקחנו אותו במהירות לבית החולים, כאשר הגענו מצבו היה טוב והוא חזר לעצמו. בית החולים קבע שניתן להוריד אותו למחלקה, אינני בטוחה איזה טיפולים הוא עבר, אני רק יודעת שכחמש שעות לאחר שהגענו לבית החולים אבי לקה בשבץ בשנית, הפעם נגרם נזק לצמיתות 100% נכות שיתוק בכל צד ימין, וצורך בעזרה סיעודית, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: שבץ בבית החולים 14/07/2014 10:50
  שלום רב,

  המקרה בהחלט מצריך בירור רציני אולם עצם העובשה שהתרחש אירוע מוחי נוסף בבית החולים אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול. כדי לברר מה אירע במקרה זה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ולבחון אם היה מקום לתת טיפול אחר שיכול היה למנוע את השבץ הנוסף, האם אירוע השבץ טופל כראוי ועוד.
  פניה אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית תהיה לדעתי הצעד הנכון כעת - עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ופניה למומחה רפואי מתאים בתחום הנוירולוגיה להתייעצות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • כאבים בכתף 11/07/2014 01:16
  התלוננתי אצל אורטופד על כאבים בכתף, והוא קבע שאין כלום ואמר לי ללכת לפיזותרפיה אבל הכאבים ממש החמירו והגעתי לרופא שוב, לאחר בדיקות נתברר שיש לי קרע ברצועה, הטיפול התעכב ביותר משלושה חודשים, האם יש לי עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: כאבים בכתף 13/07/2014 10:20
  שלום רב,

  העובדה כי האורטופד נתן אבחנה מוטעית ולא אבחן את הקרע ברצועת הכתף אינה מלמדת באופן אוטומטי על התרשלות בטיפול. כדי לבחון אם היה על האורטופד לאבחן את הקרע ברצועה כבר בעת הביקור הראשון יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולערוך יעוץ עם אורטופד מומחה שיבחן את התיעוד.
  יש גם לשקול את המשמעות של האיחור באבחון והאם יש לכך השלכות ארוכות טווח כדי לשקול אם יש כדאיות כלכלית לתביעת רשלנות רפואית במקרה זה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מצוקה עוברית לידת עכוז 11/07/2014 15:51
  שלום רב לפני שנתיים, בניסיון להפוך את העובר שבביטני שנמצא במצג עכוז נפגע העובר והחל דימום ומצוקה עוברית שהובילה לחידה בניתוח קיסרי. כיום בני סובל משיתוק מוחין קל, האם אני יכולה לתבוע את הרופאים על טיפול רשלני?
 • RE: מצוקה עוברית לידת עכוז 13/07/2014 10:00
  עירית שלום רב,

  המקרה שאת מתארת בהחלט מצריך בירור רציני לדעתי.
  קשה מאד לדעת על בסיס התיאור הקצר שנתת אם הייתה התרשלות בטיפול אולם אם נגרם נזק בשל המצוקה העוברית בהחלט יתכן שנגרם עיכוב בביצוע הניתוח הקיסרי וזיהוי המצוקה.

  כדי לברר את המקרה באופן מסודר ורציני אמליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ובהפניה למומחה רפואי מתאים בתחום המיילדות והגניקולוגיה להערכת איכות הטיפול.

  משרדנו טיפל ומטפל כיום במגוון תביעות אשר עוסקות בנושא של מצוקה עוברית ושיתוק מוחין, את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני לקבל הסבר נוסף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
  052-3596150
 • כוויות לאחר טיפול פילינג 12/07/2014 07:10
  לפני שלושה חודשים עברתי טיפול פילינג אצל קוסמטיקאית. נאמר לי שההחלמה הינה 3 ימים, בפועל כבר עבר חודש, הפנים שלי מלאות כוויות אני נראית זוועה הפסדתי ימי עבודה רבים, ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות במקרה שכזה?
 • RE: כוויות לאחר טיפול פילינג 13/07/2014 09:46
  שלום רב,

  גם קוסמטיקאית כמו כל מטפל צריכה להסביר למטופל טרם הטיפול את ההשלכות האפשריות של הטיפול והסיכונים. כמו כן כדי להעריך אם באופן ביצוע הטיפול נפלה התרשלות יש צורך ביותר פרטים וכן לערוך התייעצות עם רופא עור.
  אני סבור כי מן הראוי במקרה זה לערוך התייעצות מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח קטרט 10/07/2014 11:34
  במהלך ניתוח קטרט נוצרה פגיעה בעין שגורמת לכך שאני רואה כפול בעין אחת, הגשתי שתלונה כנגד הרופא למשרד הבריאות מאחר והוא דיבר בטלפון תוך כדי ההליך. משרד הבריאות קיבל את תלונתי ונזף ברופא. האם זה מונע מבעדי להגיש תלונה אזרחית לקבלת פיצויי כספי?
 • RE: ניתוח קטרט 13/07/2014 09:43
  שלום רב,

  הגשת תלונה למשרד הבריאות אינה מונעת הגשת תביעה נזיקית בטענה להתרשלות בטיפול אשר גרמה לנזק.
  עם זאת ההליך של תביעת רשלנות רפואית שונה במישה רבה ואיני סבור כי ניתן יהיה לבסס את התביעה רק על העובדה שהמתנח שוחח בטלפון בעת הניתוח.
  כדי לבסס תביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי שלך מלפני הניתוח, מהניתוח עצמו ומהמעקב אחריו ולהתייעץ עם רופא עיניים.

  השלב הראשון יהיה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בהערכת המקרה כאמור לעיל.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בסקירת מערכות 10/07/2014 05:10
  שלום רב, רציתי לדעת את מי תובעים במקרה של רשלנות בפענוח סקירת מערכות? את הרופא? או את קופת החולים?
 • RE: רשלנות בסקירת מערכות 10/07/2014 16:22
  שלום רב,

  אם סקירת המערכות אשר נטען כי היא בוצעה בהתרשלות נעשתה במסגרת ציבורית כמו למשל במסגרת קופת חולים תתבע לרוב קופת החולים אשר מעסיקה את הרופא הסוקר.

  תביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות למדי ולכן לעיתים רק לאחר קבלת מלוא התיעוד הרפואי וחוות דעת רפואיות אפשר לקבוע בוודאות מיהם הנתבעים הראויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת לא אסטטית לאחר ניתוח קיסרי 08/07/2014 09:25
  לפני שלוש שנים עברתי ניתוח קיסרי, הניתוח בוצע בקו קצת גבוהה יותר מאשר אצל מכרות שלי, ובנוסף ישנה צלקת מאוד גדולה ומכוערת שמאוד מטרידה אותי, האם ניתן לתבוע על כך?
 • RE: צלקת לא אסטטית לאחר ניתוח קיסרי 09/07/2014 12:36
  שלום רב,

  אין די בכך שהתוצאה אינה אסתטית שכן יש צורך להוכיח התרשלות בטיפול אשר הביאה לכך. אופן ההצטלקות אינו תלוי רק במנתח אלא גם בין היתר בתגובת העור.
  כדי להעריך אם הייתה התרשלות במקרה זה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי מתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קרע בריאה בזמן צינתור 09/07/2014 08:55
  אימי עברה ניתוח צינתור שבמהלכו נוצר לה נקב בריאה שהוביל לדימום מסיבי ולבסוף לפטירתה. אני רוצה לדעת האם היתה קיימת רשלנות איעך אני בודק את זה?
 • RE: קרע בריאה בזמן צינתור 09/07/2014 12:33
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הסיבוך שאירע בעת הצינתור מקורו בהתרשלות בטיפול והאם ניתן היה בטיפול נכון להימנע ממנו או למנוע את התוצאה הטראגית של דימום ופטירה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים.
  לאחר קבלת התיעוד יהיה צורך לערוך יעוץ עם מומחה רפואי מתאים להערכת המקרה.
  כשלב ראשון אמליץ לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת התיעוד הרפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי אבחון פריקת כתף 08/07/2014 02:47
  תינוקת בת 4 חודשים הופנתה למיון לאחר שנשמע קליק מידה והיא החלה בוכה ללא הפסקה, בחדר מיון נעשה צילום, ונאמר כי הכל תקין ונשלחנו הביתה, למחרת לאחר שהתינוקת פשוט לא חדלה לבכות, ולא הזיזה את ידה הגענו למיון בשנית שם נמצא כי קיימת פריקה של הכתף והכתף הוחזר בחזרה, היתנוקת סבלה סתם כל הלילה, אני ממש עצבנית ורוצה לנקול בהליך משפטי, האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: אי אבחון פריקת כתף 09/07/2014 12:25
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם אורטופד ילדים שיעריך אם ראוי היה לאבחן בבדיקה הראשונה את הפריקה.
  אומר בזהירות כי גם אם יתברר שהייתה התרשלות יש לבחון אם היקף הנזק מצדיק כלכלית הגשת תביעת רשלנות רפואית. איני מקל ראש בסבל של התינוקת אולם הגשת תביעה דורשת חוות דעת רפואיות שעלותן אינה זולה ויש לשקול את היקף הפיצוי הריאלי אל מול העלויות.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 11:46
  שלום, התארחתי במלון בתל אביב . במהלך יום השבת כמו רוב אורחי המלון שהיינו אני וחברי במתחם הבריכה והג'קוזי (הצמודים זה לזה).מסביב לשפת הבריכה כמקובל וכמצופה קיים משטח למניעת החלקות או תאונות כאלה ואחרות אך במעבר בין הג'קוזי לבריכה שרובו מדרגות רטובות מאוד (שמאוד מחליקות!!) לא קיים משטח או אמצעי זהירות או התראה כזה או אחר למניעת החלקות או תאונות כאלה ואחרות. במהלך מעברי לאחר שימוש בג'קוזי לכיוון הבריכה החלקתי חזק מאוד במדרגות המעבר (שנועדו בין השאר לצורך מעבר לבריכה או ליציאה מהג'קוזי). החלקה גרמה לי לשריטות עמוקות בכל הגוף (בטן,גב וידיים),לדימום ומכות יבשות גדולות מאוד ואף לכאבי צוואר (חשוב לי לציין שקיימות ברשותי תמונות של הפגיעות בגופי..)מאותו רגע חופשתי הפכה לסיוט!!.. למזלי אחד מחברי ששהו איתי במלון היינו חובש במד"א דבר שעזר לי מאוד. כמובן שהשריטות,המכות והכאב ימשיכו (לצערי הרב) גם אחרי ה"חופשה". גם ללא הבנה מקצועית ברור שבמדרגות רטובות כל כך (במיוחד במדרגות ולא במשטח רצוף או ישר) שמפרידות בין ג'קוזי לבריכה חובה שהיה משטח או כל אמצעי אחר למניעת החלקות ולכל הפחות שלט המזהיר על סכנת החלקה. מרגע ההחלקה וגם אחרי החופשה סבלתי מכאבים חזקים בעיקר ביד ובגב בשל המכות החזקות שקיבלתי בעקבות ההחלקה. אני חושב שבאחריות בית מלון להבטיח את הבטיחות המרבית במרחבים השונים במלון ובייחוד במתחמם הבריכה והג'קוזי.לאחר בדיקה קצרה הבנתי שקיימות בשוק הפתרונות למניעת החלקות לא מעט אמצעים למניעת החלקה במדרגות רטובות אך לצערי הרב אמצעים אלו לא היו קיימים במעבר המדרגות הרטוב בין הג'קוזי לבריכה.חשוב לי להדגיש כלאחר ההחלקה החופשה הפכה ל"חופשה" המלווה בכאבים רבים.מתחמי בריכה וג'קוזי (ובכלל מתחמים רטובים כאלה ואחרים) הינם מקומות המועדים להחלקות יותר מהרגיל מסיבה ברורה אך באחריות בית המלון לעשות את המיטב המקובלת והמצופה ממנו למניעת החלקות במיוחד בחלקים רטובים כגון מדרגות ואחרים שמועדים עוד יותר להחלקה מאשר משטחים רצופים או ישרים. לאחר יממה הופנתי ע"י רופא המשפחה שלי למיון שם התגלה בצילום C.T שמעבר לחבלות בגוף יש לי חבלה גם בצוואר הפנימי הקדימי (לא כל כך מבין מה האבחנה המדויקת) ובעקבות זאת אני צריך להיות בבית במנוחה 5 ימים ולנטול אנטיביוטיקה ולאחר זה כמובן להיות במעקב רפואי.חשוב לי לציין שאם הגעתי הביתה מה"חופשה" עדכנתי במייל את פניות הציבור של המלון על המקרה והם מסרו לי בחזרה שהנושא בטיפול והחם יחזרו אלי עם תשובה בהמשך.ועם קבלת ההפניה למיון עדכנית ישירות את בית המלון. האם קיימת האפשרות לתבוע את המלון במרה כזה? אודה לתגובה !
 • RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 12:11
  שלום רב,

  ציינת כי יש בידך תמונות של החבלות, אני מקווה שצילמת גם את מקום התאונה שכן תמונות כאלו יכולות לסייע במידה רבה.
  נראה על פניו מהתיאור שנתת כי יתכן שיש עילה לתביעת נזיקין אולם כאמור רצוי להתרשם מתמונות המקום.
  כדאי טרם תביעה להעריך באופן סופי את חומרת הפגיעה ולוודא כי אכן מדובר בפגיעה חולפת.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 13:20
  RE: החלקה בבריכת מלון עורך דין עופר סולר 07/07/2014 12:11

  שלום רב,

  ציינת כי יש בידך תמונות של החבלות, אני מקווה שצילמת גם את מקום התאונה שכן תמונות כאלו יכולות לסייע במידה רבה.
  נראה על פניו מהתיאור שנתת כי יתכן שיש עילה לתביעת נזיקין אולם כאמור רצוי להתרשם מתמונות המקום.
  כדאי טרם תביעה להעריך באופן סופי את חומרת הפגיעה ולוודא כי אכן מדובר בפגיעה חולפת.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

  לצערי לא צילמתי את המקום. אך יש לי עדים שראו את המקום ואת הנפילה.האם לא כדאי לתבוע גם ללא תמונה של המקום?אודה לתגובה!
 • RE: RE: RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 18:57
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעה אך שוב לצערי ללא הכרות עם כל פרטי המקרה קשה לי להעריך את סיכוייה.
  מאחר ואתה טוען לרשלנות במקום התאונה תמונה מאד מתבקשת במקרה זה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק מוחי בלידת מלקחיים 07/07/2014 17:35
  לפני שלושה חודשים אישתי ילדה ילדה בלידת מלקחיים קשה ונגרם לילדה נזק מוחי שעדן קשה מאוד להעריך את סדר הגודל של הנזק, האם ניתן לתבוע ולאחר מכן במידה ותהיה החמרה או שיתגלה כי הנזק גדול משחשבו לתבוע שוב?
 • RE: נזק מוחי בלידת מלקחיים 07/07/2014 18:51
  יוני שלום,

  ראשית איחולי החלמה ובריאות שלמה.
  במקרים של רשלנות בלידה אכן יש צורך להעריך את הנזק הנוירולוגי שנגרם לתינוק ובדרך כלל בגיל צעיר קשה להעריכו.
  לעיתים לכן יש צורך להמתין פרק זמן מסוים עד לבירור מלוא היקף הנזק עד להגשת התביעה.
  אני מציע עם זאת לא להתמהמה בבירור המקרה ולפנות כבר עתה לקבלת יעוץ משפטי מסודר.
  משרדנו טיפל ומטפל כיום בתביעות בגין רשלנות רפואית בלידה ולידה מכשירנית (מלקחיים וואקום). אשמח לסייע לכם בהסברים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  052-3596150
  03-7369253
 • בקע מפשעתי וניוון אשך 07/07/2014 09:44
  עברתי ניתוח לתיקון בקע במפשע ואז התברר לי שיש לי ניוון באשך ימין, זה לא משהו שדובר איתי עליו לפני כן ועדין אינני מבין את כל משמעויות העניין מבחינה רופאית. אפשר לתבוע את המנתח על רשלנות?
 • RE: בקע מפשעתי וניוון אשך 07/07/2014 18:32
  שלום רב,

  ניוון של האשך לאחר ניתוח בקע משפעתי הינו אחד הסיבוכים המוכרים והידועים אשר התרחשותו אינה מלמדת בהכרח על התרשלות בניתוח. עם זאת חלה חובה על המנתח להסביר למטופל על מלוא הסיכונים הכרוכים בניתוח ובכלל זה אפשרות של ניוון האשך.
  אני מציע כי תערוך ייעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת מכוערת בניתוח הצמדת אוזניים 06/07/2014 12:59
  לפני ארבע שנים עברתי ניתוח הצמדת אוזנים, ונותרה לי צלקת גדול, בולטת אדומה ומכוערת, שניתן להבחין בה מאחר ואני הולך עם שיער קצר, לאחר הניתוח פניתי לרופא שנתן לי משחה ואמר שהיא תעלים את הצלקת לפחות בחלקה אבל זה לא קרה. אני יכול תבוע את הרופא?
 • RE: צלקת מכוערת בניתוח הצמדת אוזניים 07/07/2014 12:17
  שלום רב,

  עצם העובדה שנוצרה צלקת בעת הניתוח אינה מלמדת על התרשלות בניתוח. כדי להעריך אם ההצטלקות חורגת מהנורמה והאם ניתן לך הסבר ראוי טרם הניתוח צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בניתוח פלסטי 06/07/2014 09:22
  שלום רב, עברתי הגדלת חזה, במהלך הניתוח נקרע לי הפטמה וכרגע יש לי צלקת על גבי הפיטמה, זהו סיכון שבכלל לא ידעתי על קיומו אני מאוד כועסת ומאוכזבת האם יש פה עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: רשלנות בניתוח פלסטי 07/07/2014 11:53
  שלום רב,

  כדי לבחון את המקרה באופן מסודר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירוגיה הפלסטית. אם לא ניתן לך הסבר ראוי על הסיכונים הכורכים בניתוח וביניהם הסיבוך שארע של קרע בפטמה ניתן יהיה לטעון כי לא ניתנה הסכמה מדעת לניתוח.

  אין לי לצערי דרך להעריך את סיכויי התביעה רק על בסיס הנתונים שמסרת ואמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הולדת תינוק מת 03/07/2014 03:54
  לפני שנה ילדתי תינוק שנולד ללא רוח חיים, כשבוע לפני הלידה הגעתי לבית החולים ואמרתי כי אני סובלת מכאבים חזקים בוצע אולטרסאונד ונשלחתי הביתה. כיצד אני יכולה לבדוק האם בוצעה רשלנות במקרה?
 • RE: הולדת תינוק מת 06/07/2014 10:03
  שלום רב,

  כדי לבחון אם הטיפול הרפואי בך היה סביר והאם ניתן היה למנוע את התוצאה הקשה של הולדת תינוק מת צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי שלך ממעקב ההריון ומבית החולים כולל בדיקות המוניטור.
  לאחרמכן יהיה צורך לערוך יעוץ עם מומחה רפואי בתחום המיילדות והגניקולוגיה. כשלב ראשון אמליץ לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לעזור לך לבחון את המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נקודת חן סרטנית 05/07/2014 07:43
  מאחר ויש לי הרבה נקודות חן אני דואגת להגיע לרופא עור כל חצי שנה, לאחרונה החלפתי רופא עור ששלח אותי להוציא שלוש נק' חן שנתגלו כסרטניות, נקודות החן הללו היו קיימות כבר הרבה זמן ולא נתגלו על ידי רופא העור הקודם האם מדובר ברשלנות?
 • RE: נקודת חן סרטנית 06/07/2014 10:00
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך על בסיס פנייתך בלבד אם העובדה כי הרופא הקודם שלחך לא ביקש להסיר את נקודות החן שהתגלו כסרטניות הינה התרשלות בטיפול.

  מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי אם נעשתה אבחנה מוקדמת ובפועל לא נגרם נזק יש לשקול אם יש מקום לתביעה בכל מקרה שכן פיצוי ניתן בתביעות רשלנות בגין נזק שאירע ולא בגין עצם ההתרשלות עצמה, גם במקרים שיכלה לגרום לנזק שנמנע.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • אוטם שריר לב 05/07/2014 13:54
  לפני כחודשיים עברתי אוטם שריר לב הרופאים טענו שזה בגלל שהיה לי כולסטרול גבוה תקופה ארוכה אבל לא מצויין שום דבר על כולסטרול בתיק הרפואי למרות שעברתי בדיקות דם. האם יש פה עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: אוטם שריר לב 06/07/2014 09:51
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב אשר דורש פרטים רבים יותר כדי להעריך אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית. יהיה צורך לקבל את מלוא התיק הרפואי ולבחון אם נעשו בדיקות דם הכוללות את מרכיב הכולסטרול, מה היו התוצאות ועוד.
  אני מציע כי תפנה בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית לביצוע הערכה של המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת מטפל ברפואה משלימה על רשלנות 04/07/2014 17:22
  לפני שנה, עברתי טיפול דיקור שלאחריו סבלתי מגדילת בלוטות הלימפה וחולשה כללית ועייפות, אפילו אושפזתי במשך שבוע. לצערי לא היה ממצא מה גרם לתופעה אבל היא החלה יום לאחר הטיפול, האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: תביעת מטפל ברפואה משלימה על רשלנות 06/07/2014 09:48
  שלום רב,

  עצם העובדה שהתופעות שאתה מתאר התרחשו זמוך מאד לטיפול האלטרנטיבי שעברת מעלות חשד כמובן לקשר בין הדברים אולם אני חושש שאין די בכך כדי לבסס תביעה.
  אני מבין שלא הצליחו לאבחן באופן מדוייק את הבעיה ממנה סבלת דבר אשר מקשה גם הוא על טענת רשלנות רפואית.

  כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש צורך לקבל חות דעת מומחה רפואי אשר יאבחן את הבעיה, יקשור בינה לבין הטיפול שעברת ואף יבהיר מדוע הטיפול היה רשלני.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טעות במעבדה לבדיקת דם 04/07/2014 03:26
  לפני שבעה חודשים נאמר לי שאני סובל מסוכרת, וקיבלתי כדורים שעלי ליטול פעמיים ביום, לאחרונה עברתי דירה והחלפתי את רופאת המשפחה אשר שלחה אותי לבצע שוב בדיקות והפעם נמצא שרמת הסוכר שלי בדם תקינה ולא היו דברים מעולם. סתם לקחתי כדורים שבעה חודשים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: טעות במעבדה לבדיקת דם 06/07/2014 09:45
  שלום רב,

  כדי להעריך אם המקרה מתאים לתביעה יש צורך ביותר נתונים. לא ברור אם הבדיקה הוחלפה או פפשוט לא נערכה כראוי ומדוע לא חזרו על הבדיקה טרם מתן טיפול תרופתי כפי שנהוג לעשות.
  אני סבור כי כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום נושא חדש


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • תפרים לא טובים 13/07/2014 02:03
  במהלך הלידה ביצועו חתך חיץ, ולאחר מכן נעשו תפרים, לאחר הלידה היו לי כאבים, כאשר ישבתי, קיימתי יחסי מין ועוד, כל הזמן היתה בעיה. לבסוף נאמר לי שהתפרים בוצעו בצורה לא טובה, והם כבר היו אמורים להתאחות עד עכשיו, ולכן נאלצתי לעבור ניתוח בהרדמה בשנית רק בשביל לתקן את התפרים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: תפרים לא טובים 14/07/2014 10:53
  שלום רב,

  כדי לבחון אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הגניקולוגיה. לא כל סיבוך או תוצאה לא טובה מלמדים בהכרח על התרשלות בטיפול. מבלי להקל ראש בסבל ובמשמעות של ניתוח נוסף יהיה גם מקום לשקול כדאיות כלכלית של תביעה במקרה זה שכן יש צורך בחוות דעת רפואיות לא זולות אל מול היקף הנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שבץ בבית החולים 13/07/2014 11:51
  אבי קיבל שבץ בבית ולקחנו אותו במהירות לבית החולים, כאשר הגענו מצבו היה טוב והוא חזר לעצמו. בית החולים קבע שניתן להוריד אותו למחלקה, אינני בטוחה איזה טיפולים הוא עבר, אני רק יודעת שכחמש שעות לאחר שהגענו לבית החולים אבי לקה בשבץ בשנית, הפעם נגרם נזק לצמיתות 100% נכות שיתוק בכל צד ימין, וצורך בעזרה סיעודית, האם יש עילה לתביעה?
 • RE: שבץ בבית החולים 14/07/2014 10:50
  שלום רב,

  המקרה בהחלט מצריך בירור רציני אולם עצם העובשה שהתרחש אירוע מוחי נוסף בבית החולים אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול. כדי לברר מה אירע במקרה זה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ולבחון אם היה מקום לתת טיפול אחר שיכול היה למנוע את השבץ הנוסף, האם אירוע השבץ טופל כראוי ועוד.
  פניה אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית תהיה לדעתי הצעד הנכון כעת - עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ופניה למומחה רפואי מתאים בתחום הנוירולוגיה להתייעצות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • כאבים בכתף 11/07/2014 01:16
  התלוננתי אצל אורטופד על כאבים בכתף, והוא קבע שאין כלום ואמר לי ללכת לפיזותרפיה אבל הכאבים ממש החמירו והגעתי לרופא שוב, לאחר בדיקות נתברר שיש לי קרע ברצועה, הטיפול התעכב ביותר משלושה חודשים, האם יש לי עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: כאבים בכתף 13/07/2014 10:20
  שלום רב,

  העובדה כי האורטופד נתן אבחנה מוטעית ולא אבחן את הקרע ברצועת הכתף אינה מלמדת באופן אוטומטי על התרשלות בטיפול. כדי לבחון אם היה על האורטופד לאבחן את הקרע ברצועה כבר בעת הביקור הראשון יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולערוך יעוץ עם אורטופד מומחה שיבחן את התיעוד.
  יש גם לשקול את המשמעות של האיחור באבחון והאם יש לכך השלכות ארוכות טווח כדי לשקול אם יש כדאיות כלכלית לתביעת רשלנות רפואית במקרה זה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מצוקה עוברית לידת עכוז 11/07/2014 15:51
  שלום רב לפני שנתיים, בניסיון להפוך את העובר שבביטני שנמצא במצג עכוז נפגע העובר והחל דימום ומצוקה עוברית שהובילה לחידה בניתוח קיסרי. כיום בני סובל משיתוק מוחין קל, האם אני יכולה לתבוע את הרופאים על טיפול רשלני?
 • RE: מצוקה עוברית לידת עכוז 13/07/2014 10:00
  עירית שלום רב,

  המקרה שאת מתארת בהחלט מצריך בירור רציני לדעתי.
  קשה מאד לדעת על בסיס התיאור הקצר שנתת אם הייתה התרשלות בטיפול אולם אם נגרם נזק בשל המצוקה העוברית בהחלט יתכן שנגרם עיכוב בביצוע הניתוח הקיסרי וזיהוי המצוקה.

  כדי לברר את המקרה באופן מסודר ורציני אמליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  עורך הדין יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ובהפניה למומחה רפואי מתאים בתחום המיילדות והגניקולוגיה להערכת איכות הטיפול.

  משרדנו טיפל ומטפל כיום במגוון תביעות אשר עוסקות בנושא של מצוקה עוברית ושיתוק מוחין, את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני לקבל הסבר נוסף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
  03-7369253
  052-3596150
 • כוויות לאחר טיפול פילינג 12/07/2014 07:10
  לפני שלושה חודשים עברתי טיפול פילינג אצל קוסמטיקאית. נאמר לי שההחלמה הינה 3 ימים, בפועל כבר עבר חודש, הפנים שלי מלאות כוויות אני נראית זוועה הפסדתי ימי עבודה רבים, ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות במקרה שכזה?
 • RE: כוויות לאחר טיפול פילינג 13/07/2014 09:46
  שלום רב,

  גם קוסמטיקאית כמו כל מטפל צריכה להסביר למטופל טרם הטיפול את ההשלכות האפשריות של הטיפול והסיכונים. כמו כן כדי להעריך אם באופן ביצוע הטיפול נפלה התרשלות יש צורך ביותר פרטים וכן לערוך התייעצות עם רופא עור.
  אני סבור כי מן הראוי במקרה זה לערוך התייעצות מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח קטרט 10/07/2014 11:34
  במהלך ניתוח קטרט נוצרה פגיעה בעין שגורמת לכך שאני רואה כפול בעין אחת, הגשתי שתלונה כנגד הרופא למשרד הבריאות מאחר והוא דיבר בטלפון תוך כדי ההליך. משרד הבריאות קיבל את תלונתי ונזף ברופא. האם זה מונע מבעדי להגיש תלונה אזרחית לקבלת פיצויי כספי?
 • RE: ניתוח קטרט 13/07/2014 09:43
  שלום רב,

  הגשת תלונה למשרד הבריאות אינה מונעת הגשת תביעה נזיקית בטענה להתרשלות בטיפול אשר גרמה לנזק.
  עם זאת ההליך של תביעת רשלנות רפואית שונה במישה רבה ואיני סבור כי ניתן יהיה לבסס את התביעה רק על העובדה שהמתנח שוחח בטלפון בעת הניתוח.
  כדי לבסס תביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי שלך מלפני הניתוח, מהניתוח עצמו ומהמעקב אחריו ולהתייעץ עם רופא עיניים.

  השלב הראשון יהיה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בהערכת המקרה כאמור לעיל.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בסקירת מערכות 10/07/2014 05:10
  שלום רב, רציתי לדעת את מי תובעים במקרה של רשלנות בפענוח סקירת מערכות? את הרופא? או את קופת החולים?
 • RE: רשלנות בסקירת מערכות 10/07/2014 16:22
  שלום רב,

  אם סקירת המערכות אשר נטען כי היא בוצעה בהתרשלות נעשתה במסגרת ציבורית כמו למשל במסגרת קופת חולים תתבע לרוב קופת החולים אשר מעסיקה את הרופא הסוקר.

  תביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות למדי ולכן לעיתים רק לאחר קבלת מלוא התיעוד הרפואי וחוות דעת רפואיות אפשר לקבוע בוודאות מיהם הנתבעים הראויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת לא אסטטית לאחר ניתוח קיסרי 08/07/2014 09:25
  לפני שלוש שנים עברתי ניתוח קיסרי, הניתוח בוצע בקו קצת גבוהה יותר מאשר אצל מכרות שלי, ובנוסף ישנה צלקת מאוד גדולה ומכוערת שמאוד מטרידה אותי, האם ניתן לתבוע על כך?
 • RE: צלקת לא אסטטית לאחר ניתוח קיסרי 09/07/2014 12:36
  שלום רב,

  אין די בכך שהתוצאה אינה אסתטית שכן יש צורך להוכיח התרשלות בטיפול אשר הביאה לכך. אופן ההצטלקות אינו תלוי רק במנתח אלא גם בין היתר בתגובת העור.
  כדי להעריך אם הייתה התרשלות במקרה זה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי מתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קרע בריאה בזמן צינתור 09/07/2014 08:55
  אימי עברה ניתוח צינתור שבמהלכו נוצר לה נקב בריאה שהוביל לדימום מסיבי ולבסוף לפטירתה. אני רוצה לדעת האם היתה קיימת רשלנות איעך אני בודק את זה?
 • RE: קרע בריאה בזמן צינתור 09/07/2014 12:33
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הסיבוך שאירע בעת הצינתור מקורו בהתרשלות בטיפול והאם ניתן היה בטיפול נכון להימנע ממנו או למנוע את התוצאה הטראגית של דימום ופטירה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים.
  לאחר קבלת התיעוד יהיה צורך לערוך יעוץ עם מומחה רפואי מתאים להערכת המקרה.
  כשלב ראשון אמליץ לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת התיעוד הרפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אי אבחון פריקת כתף 08/07/2014 02:47
  תינוקת בת 4 חודשים הופנתה למיון לאחר שנשמע קליק מידה והיא החלה בוכה ללא הפסקה, בחדר מיון נעשה צילום, ונאמר כי הכל תקין ונשלחנו הביתה, למחרת לאחר שהתינוקת פשוט לא חדלה לבכות, ולא הזיזה את ידה הגענו למיון בשנית שם נמצא כי קיימת פריקה של הכתף והכתף הוחזר בחזרה, היתנוקת סבלה סתם כל הלילה, אני ממש עצבנית ורוצה לנקול בהליך משפטי, האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: אי אבחון פריקת כתף 09/07/2014 12:25
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם אורטופד ילדים שיעריך אם ראוי היה לאבחן בבדיקה הראשונה את הפריקה.
  אומר בזהירות כי גם אם יתברר שהייתה התרשלות יש לבחון אם היקף הנזק מצדיק כלכלית הגשת תביעת רשלנות רפואית. איני מקל ראש בסבל של התינוקת אולם הגשת תביעה דורשת חוות דעת רפואיות שעלותן אינה זולה ויש לשקול את היקף הפיצוי הריאלי אל מול העלויות.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 11:46
  שלום, התארחתי במלון בתל אביב . במהלך יום השבת כמו רוב אורחי המלון שהיינו אני וחברי במתחם הבריכה והג'קוזי (הצמודים זה לזה).מסביב לשפת הבריכה כמקובל וכמצופה קיים משטח למניעת החלקות או תאונות כאלה ואחרות אך במעבר בין הג'קוזי לבריכה שרובו מדרגות רטובות מאוד (שמאוד מחליקות!!) לא קיים משטח או אמצעי זהירות או התראה כזה או אחר למניעת החלקות או תאונות כאלה ואחרות. במהלך מעברי לאחר שימוש בג'קוזי לכיוון הבריכה החלקתי חזק מאוד במדרגות המעבר (שנועדו בין השאר לצורך מעבר לבריכה או ליציאה מהג'קוזי). החלקה גרמה לי לשריטות עמוקות בכל הגוף (בטן,גב וידיים),לדימום ומכות יבשות גדולות מאוד ואף לכאבי צוואר (חשוב לי לציין שקיימות ברשותי תמונות של הפגיעות בגופי..)מאותו רגע חופשתי הפכה לסיוט!!.. למזלי אחד מחברי ששהו איתי במלון היינו חובש במד"א דבר שעזר לי מאוד. כמובן שהשריטות,המכות והכאב ימשיכו (לצערי הרב) גם אחרי ה"חופשה". גם ללא הבנה מקצועית ברור שבמדרגות רטובות כל כך (במיוחד במדרגות ולא במשטח רצוף או ישר) שמפרידות בין ג'קוזי לבריכה חובה שהיה משטח או כל אמצעי אחר למניעת החלקות ולכל הפחות שלט המזהיר על סכנת החלקה. מרגע ההחלקה וגם אחרי החופשה סבלתי מכאבים חזקים בעיקר ביד ובגב בשל המכות החזקות שקיבלתי בעקבות ההחלקה. אני חושב שבאחריות בית מלון להבטיח את הבטיחות המרבית במרחבים השונים במלון ובייחוד במתחמם הבריכה והג'קוזי.לאחר בדיקה קצרה הבנתי שקיימות בשוק הפתרונות למניעת החלקות לא מעט אמצעים למניעת החלקה במדרגות רטובות אך לצערי הרב אמצעים אלו לא היו קיימים במעבר המדרגות הרטוב בין הג'קוזי לבריכה.חשוב לי להדגיש כלאחר ההחלקה החופשה הפכה ל"חופשה" המלווה בכאבים רבים.מתחמי בריכה וג'קוזי (ובכלל מתחמים רטובים כאלה ואחרים) הינם מקומות המועדים להחלקות יותר מהרגיל מסיבה ברורה אך באחריות בית המלון לעשות את המיטב המקובלת והמצופה ממנו למניעת החלקות במיוחד בחלקים רטובים כגון מדרגות ואחרים שמועדים עוד יותר להחלקה מאשר משטחים רצופים או ישרים. לאחר יממה הופנתי ע"י רופא המשפחה שלי למיון שם התגלה בצילום C.T שמעבר לחבלות בגוף יש לי חבלה גם בצוואר הפנימי הקדימי (לא כל כך מבין מה האבחנה המדויקת) ובעקבות זאת אני צריך להיות בבית במנוחה 5 ימים ולנטול אנטיביוטיקה ולאחר זה כמובן להיות במעקב רפואי.חשוב לי לציין שאם הגעתי הביתה מה"חופשה" עדכנתי במייל את פניות הציבור של המלון על המקרה והם מסרו לי בחזרה שהנושא בטיפול והחם יחזרו אלי עם תשובה בהמשך.ועם קבלת ההפניה למיון עדכנית ישירות את בית המלון. האם קיימת האפשרות לתבוע את המלון במרה כזה? אודה לתגובה !
 • RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 12:11
  שלום רב,

  ציינת כי יש בידך תמונות של החבלות, אני מקווה שצילמת גם את מקום התאונה שכן תמונות כאלו יכולות לסייע במידה רבה.
  נראה על פניו מהתיאור שנתת כי יתכן שיש עילה לתביעת נזיקין אולם כאמור רצוי להתרשם מתמונות המקום.
  כדאי טרם תביעה להעריך באופן סופי את חומרת הפגיעה ולוודא כי אכן מדובר בפגיעה חולפת.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 13:20
  RE: החלקה בבריכת מלון עורך דין עופר סולר 07/07/2014 12:11

  שלום רב,

  ציינת כי יש בידך תמונות של החבלות, אני מקווה שצילמת גם את מקום התאונה שכן תמונות כאלו יכולות לסייע במידה רבה.
  נראה על פניו מהתיאור שנתת כי יתכן שיש עילה לתביעת נזיקין אולם כאמור רצוי להתרשם מתמונות המקום.
  כדאי טרם תביעה להעריך באופן סופי את חומרת הפגיעה ולוודא כי אכן מדובר בפגיעה חולפת.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

  לצערי לא צילמתי את המקום. אך יש לי עדים שראו את המקום ואת הנפילה.האם לא כדאי לתבוע גם ללא תמונה של המקום?אודה לתגובה!
 • RE: RE: RE: החלקה בבריכת מלון 07/07/2014 18:57
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעה אך שוב לצערי ללא הכרות עם כל פרטי המקרה קשה לי להעריך את סיכוייה.
  מאחר ואתה טוען לרשלנות במקום התאונה תמונה מאד מתבקשת במקרה זה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק מוחי בלידת מלקחיים 07/07/2014 17:35
  לפני שלושה חודשים אישתי ילדה ילדה בלידת מלקחיים קשה ונגרם לילדה נזק מוחי שעדן קשה מאוד להעריך את סדר הגודל של הנזק, האם ניתן לתבוע ולאחר מכן במידה ותהיה החמרה או שיתגלה כי הנזק גדול משחשבו לתבוע שוב?
 • RE: נזק מוחי בלידת מלקחיים 07/07/2014 18:51
  יוני שלום,

  ראשית איחולי החלמה ובריאות שלמה.
  במקרים של רשלנות בלידה אכן יש צורך להעריך את הנזק הנוירולוגי שנגרם לתינוק ובדרך כלל בגיל צעיר קשה להעריכו.
  לעיתים לכן יש צורך להמתין פרק זמן מסוים עד לבירור מלוא היקף הנזק עד להגשת התביעה.
  אני מציע עם זאת לא להתמהמה בבירור המקרה ולפנות כבר עתה לקבלת יעוץ משפטי מסודר.
  משרדנו טיפל ומטפל כיום בתביעות בגין רשלנות רפואית בלידה ולידה מכשירנית (מלקחיים וואקום). אשמח לסייע לכם בהסברים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
  052-3596150
  03-7369253
 • בקע מפשעתי וניוון אשך 07/07/2014 09:44
  עברתי ניתוח לתיקון בקע במפשע ואז התברר לי שיש לי ניוון באשך ימין, זה לא משהו שדובר איתי עליו לפני כן ועדין אינני מבין את כל משמעויות העניין מבחינה רופאית. אפשר לתבוע את המנתח על רשלנות?
 • RE: בקע מפשעתי וניוון אשך 07/07/2014 18:32
  שלום רב,

  ניוון של האשך לאחר ניתוח בקע משפעתי הינו אחד הסיבוכים המוכרים והידועים אשר התרחשותו אינה מלמדת בהכרח על התרשלות בניתוח. עם זאת חלה חובה על המנתח להסביר למטופל על מלוא הסיכונים הכרוכים בניתוח ובכלל זה אפשרות של ניוון האשך.
  אני מציע כי תערוך ייעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צלקת מכוערת בניתוח הצמדת אוזניים 06/07/2014 12:59
  לפני ארבע שנים עברתי ניתוח הצמדת אוזנים, ונותרה לי צלקת גדול, בולטת אדומה ומכוערת, שניתן להבחין בה מאחר ואני הולך עם שיער קצר, לאחר הניתוח פניתי לרופא שנתן לי משחה ואמר שהיא תעלים את הצלקת לפחות בחלקה אבל זה לא קרה. אני יכול תבוע את הרופא?
 • RE: צלקת מכוערת בניתוח הצמדת אוזניים 07/07/2014 12:17
  שלום רב,

  עצם העובדה שנוצרה צלקת בעת הניתוח אינה מלמדת על התרשלות בניתוח. כדי להעריך אם ההצטלקות חורגת מהנורמה והאם ניתן לך הסבר ראוי טרם הניתוח צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות בניתוח פלסטי 06/07/2014 09:22
  שלום רב, עברתי הגדלת חזה, במהלך הניתוח נקרע לי הפטמה וכרגע יש לי צלקת על גבי הפיטמה, זהו סיכון שבכלל לא ידעתי על קיומו אני מאוד כועסת ומאוכזבת האם יש פה עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: רשלנות בניתוח פלסטי 07/07/2014 11:53
  שלום רב,

  כדי לבחון את המקרה באופן מסודר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירוגיה הפלסטית. אם לא ניתן לך הסבר ראוי על הסיכונים הכורכים בניתוח וביניהם הסיבוך שארע של קרע בפטמה ניתן יהיה לטעון כי לא ניתנה הסכמה מדעת לניתוח.

  אין לי לצערי דרך להעריך את סיכויי התביעה רק על בסיס הנתונים שמסרת ואמליץ שתערכי יעוץ מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הולדת תינוק מת 03/07/2014 03:54
  לפני שנה ילדתי תינוק שנולד ללא רוח חיים, כשבוע לפני הלידה הגעתי לבית החולים ואמרתי כי אני סובלת מכאבים חזקים בוצע אולטרסאונד ונשלחתי הביתה. כיצד אני יכולה לבדוק האם בוצעה רשלנות במקרה?
 • RE: הולדת תינוק מת 06/07/2014 10:03
  שלום רב,

  כדי לבחון אם הטיפול הרפואי בך היה סביר והאם ניתן היה למנוע את התוצאה הקשה של הולדת תינוק מת צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי שלך ממעקב ההריון ומבית החולים כולל בדיקות המוניטור.
  לאחרמכן יהיה צורך לערוך יעוץ עם מומחה רפואי בתחום המיילדות והגניקולוגיה. כשלב ראשון אמליץ לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לעזור לך לבחון את המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נקודת חן סרטנית 05/07/2014 07:43
  מאחר ויש לי הרבה נקודות חן אני דואגת להגיע לרופא עור כל חצי שנה, לאחרונה החלפתי רופא עור ששלח אותי להוציא שלוש נק' חן שנתגלו כסרטניות, נקודות החן הללו היו קיימות כבר הרבה זמן ולא נתגלו על ידי רופא העור הקודם האם מדובר ברשלנות?
 • RE: נקודת חן סרטנית 06/07/2014 10:00
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך על בסיס פנייתך בלבד אם העובדה כי הרופא הקודם שלחך לא ביקש להסיר את נקודות החן שהתגלו כסרטניות הינה התרשלות בטיפול.

  מעבר לכך יש לקחת בחשבון כי אם נעשתה אבחנה מוקדמת ובפועל לא נגרם נזק יש לשקול אם יש מקום לתביעה בכל מקרה שכן פיצוי ניתן בתביעות רשלנות בגין נזק שאירע ולא בגין עצם ההתרשלות עצמה, גם במקרים שיכלה לגרום לנזק שנמנע.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • אוטם שריר לב 05/07/2014 13:54
  לפני כחודשיים עברתי אוטם שריר לב הרופאים טענו שזה בגלל שהיה לי כולסטרול גבוה תקופה ארוכה אבל לא מצויין שום דבר על כולסטרול בתיק הרפואי למרות שעברתי בדיקות דם. האם יש פה עילה לתביעת רשלנות?
 • RE: אוטם שריר לב 06/07/2014 09:51
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב אשר דורש פרטים רבים יותר כדי להעריך אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית. יהיה צורך לקבל את מלוא התיק הרפואי ולבחון אם נעשו בדיקות דם הכוללות את מרכיב הכולסטרול, מה היו התוצאות ועוד.
  אני מציע כי תפנה בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית לביצוע הערכה של המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת מטפל ברפואה משלימה על רשלנות 04/07/2014 17:22
  לפני שנה, עברתי טיפול דיקור שלאחריו סבלתי מגדילת בלוטות הלימפה וחולשה כללית ועייפות, אפילו אושפזתי במשך שבוע. לצערי לא היה ממצא מה גרם לתופעה אבל היא החלה יום לאחר הטיפול, האם יש לי עילה לתביעה?
 • RE: תביעת מטפל ברפואה משלימה על רשלנות 06/07/2014 09:48
  שלום רב,

  עצם העובדה שהתופעות שאתה מתאר התרחשו זמוך מאד לטיפול האלטרנטיבי שעברת מעלות חשד כמובן לקשר בין הדברים אולם אני חושש שאין די בכך כדי לבסס תביעה.
  אני מבין שלא הצליחו לאבחן באופן מדוייק את הבעיה ממנה סבלת דבר אשר מקשה גם הוא על טענת רשלנות רפואית.

  כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש צורך לקבל חות דעת מומחה רפואי אשר יאבחן את הבעיה, יקשור בינה לבין הטיפול שעברת ואף יבהיר מדוע הטיפול היה רשלני.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טעות במעבדה לבדיקת דם 04/07/2014 03:26
  לפני שבעה חודשים נאמר לי שאני סובל מסוכרת, וקיבלתי כדורים שעלי ליטול פעמיים ביום, לאחרונה עברתי דירה והחלפתי את רופאת המשפחה אשר שלחה אותי לבצע שוב בדיקות והפעם נמצא שרמת הסוכר שלי בדם תקינה ולא היו דברים מעולם. סתם לקחתי כדורים שבעה חודשים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: טעות במעבדה לבדיקת דם 06/07/2014 09:45
  שלום רב,

  כדי להעריך אם המקרה מתאים לתביעה יש צורך ביותר נתונים. לא ברור אם הבדיקה הוחלפה או פפשוט לא נערכה כראוי ומדוע לא חזרו על הבדיקה טרם מתן טיפול תרופתי כפי שנהוג לעשות.
  אני סבור כי כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 110 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

       מד''א - טיפול רשלני על ידי פרמדיק     על החובה לרישום מלא בתיק רפואי של המטופל     רשלנות במתן תרופה שהמטופל רגיש לה גרמה למותו     חובת הגילוי של רופא מטפל ומשמעותה מבחינת המטו     ההסברים שעל הרופא לספק למטופל בטרם טיפול     סיסטיק פיברוזיס ומקרי רשלנות רפואית     אבחון וטיפול ראוי במחלת איסכמיה     אם נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית כדאי לך להמשיך     תחומי העיסוק של המשרד     ניתוח קיסרי - Caesarean section     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     נשארו שאריות שליה בחלל הרחם שלך?     טיפול הכרחי במקרי היפרדות שליה     נפגעת בזמן ניתוח גב ונגרם לך נזק?     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     גידול סרטני     נפילה במסגרת הגן     רשלנות בקייטנה     תביעת ביטוח בית ספר 2     תביעת ביטוח בית ספר 1     מחלת פיברומיאלגיה     פניה לחברת ביטוח     ניתוח פלסטי לאחר תאונה     נזק בהשתלות שיניים     פגיעה במילואים

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר