פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • כוויות דרגה שלוש 26/02/2015 09:20
  לפני כחודש עברתי טיפול הסרת שיער בלייזר לשאחריו נגרמו לי כוויות, באותו היום בגלל שכבר לא יכולתי לסבול את הכאב הגעתי לרופא שקבע שיש לי כויות חמורות בדרגה 3 ושזוהי רשלנות של הקוסמטיקאית. כעת ברצוני לדעת האם לתבוע את הקוסמטיקאית בתביעות קטנות או ברשלנות?
 • RE: כוויות דרגה שלוש 01/03/2015 19:56
  שלום רב,

  בית משפט לתביעות קטנות לרוב אינו עוסק בתביעות בטענה של התרשלות בטיפול שכן יש צורך לצרף חוות דעת רפואית וחלקור מומחים רפואיים מה שלא מקובל בערכאה זו.
  מצד שני חודש הינו פרק זמן קצר מדי בשביל להעריך אם יוותר נזק קבוע עקב הכוויות ומה היקף הנזק.
  מציע לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • מום לבבי 25/02/2015 06:04
  לפני כחודש נולד לי תינוק הסובל ממום לבבי נדיר, לאחר שנתגלה המום (לאחר הלידה) שמעתי את האחות והרופא מדברים על כך שהמום היה אמור להתגלות בבדיקות שבוצעו במעקב ההריון, הגשתי בקשה לקבלת התיק הרפואי אבל בשל מצבו של התינוק ברצוני להמתין עם התביעה, האם ישנה יתכנות שסיכויי התביעה יפחתו ככל שחולף הזמן? כיצד אתה מציע לי לנהוג?
  תודה
  אורלי
 • RE: מום לבבי 26/02/2015 12:37
  אורלי שלום,

  אני סבור כי כדאי שתפני לקבלת יעוץ משפטי אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  אמנם כל עוד לא ברור מצבו של התינוק יתכן שיהיה מוקדם להגיש תביעה אך כדי לברר את המקרה יש צורך אמנם בקבלת מלוא התיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחה בתחום הגניקולוגיה והאולטראסאונד וכן מומחה בתחום קרדיולוגית ילדים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם נפילה מאופנוע לפני נסיעה נחשבת תאונות דרכים 25/02/2015 14:26
  שלום,
  עליתי על אופנוע של חבר שלי, ואיך שעלינו לאופנוע האופנוע נפל על צידו וקיבלתי מכה רצינים בברך ובכתף, האם זוהי תאונת דרכים? האם ניתן לקבל על כך פיצוי מחברת הביטוח?
 • RE: האם נפילה מאופנוע לפני נסיעה נחשבת תאונות דרכים 26/02/2015 12:34
  שלום רב,

  גם נפילה מאופנוע טרם התחלת נסיעה הינה תאונת דרכים כהגדרתה בחוק וניתן לקבל פיצוי מחברת הביטוח אשר מבטחת את האופנוע בביטוח חובה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוק הפלת"ד 24/02/2015 15:53
  שאלה לגבי חוק הפלת"ד:
  נהג ברכב מטעם העבודה ביצע תאונת דרכים במהלך עבודתו, אך התברר שאין לו רישיון מתאים- האם הנפגעים תובעים בכל אופן את חברת הביטוח או מכיון שאין לנוהג הפוגע רישיון יקבלו פיצויים מחברת קרנית?
 • חוק הפלתד 26/02/2015 12:18
  שלום רב,

  מדובר בעניין מורכב למדי אשר תלוי במידה רבה בשאלות עובדתיות דוגמת מה ידעו ומה יכלו לדעת הנוסעים.
  אני מניח כי במקרה זה מרבית הסיכויים הם כי קרנית תהיה זו שתצטרך לשאת בפיצויים אך כאמור נדרשים נתונים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים עם אופניים חשמליות 24/02/2015 15:11
  לפני כשבוע בני נסע באופנים בדרך חזרה הביתה בשעת לילה מאוחרת, נהג רכב שלא הבחין בו פגע בו ובני עף מהאופניים, ונפתח לו הסנטר, בנוסף האופניים נהרסו, מתוך הרכב יצאה בחורה לסייע לבני והוא אמר לה שהכל בסדר והיא המשיכה לסוע. בני לא לקח את הפרטים של הבחורה, מה ניתן לעשות כעת? כיצד נוכל לתבוע על הנזק?
 • RE: תאונת דרכים עם אופניים חשמליות 26/02/2015 12:16
  שלום רב,

  על נזק הגוף ניתן אולי לקבל פיצוי בהנחה כי בנך הינו קטין ולא ניתן היה לצפות ממנו לקחת פרטים מבעלי הרכב בפוגע.מאחר ומדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ניתן לפנות לקרנית ולנסות לקבל פיצוי בדומה למקרה של פגע וברח.
  באשר לנזק לאופניים איני רואה דרך לקבל פיצוי במקר זה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • מות העובר ביום שלאחר ביקור בבית החולים 24/02/2015 05:32
  אשתי בחודש רביעי חשה לא בטוב והגיע לבית החולים שם בוצע לה בדיקת אולטרסאונד והיא שוחררה הביתה, למחרת החל דימום רציני היא הגיעה לבית החולים ונאמר השעובר מת. האם זהוי עילה לתביעת רשלנות? כיצד ניתן להבין מה גרם למות העובר והאם בית החולים היה אמור לגלות זאת כאשר הגיע והתריעה שלא חשה בטוב?
 • RE: מות העובר ביום שלאחר ביקור בבית החולים 24/02/2015 15:43
  שלום רב,
  עצם העובדה שהעובר מת למרבה הצער יום לאחר בדיקה במיון או אצל רופא אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול. כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ממעקב ההריון ולהתייעץ עם גניקולוג מנוסה בתחום. מומלץ בכל מקרה להתחיל את הבירור אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח לאומי - בעיה 23/02/2015 13:44
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לעזור לי.
  לפני כ 5-6 שנים אושרה לילד שלי 75 אחוז ניידות.קיבלנו קצבת ניידות ילד סך של 2400 ש''ח לחודש,ואף הומלץ לי בחום לנצל הלואה עומדת לרכב חדש,שברתי חסכונות ולקחתי הלואות.קניתי רכב חדש עליו קיבלתי הנחה ש 16 אלף ש''ח מהמכס.

  הקצבת ניידות המשיכה להגיע כרגיל. אחרי כ 3 שנים בערך ''ניזכר'' המל''ל שבעצם הייתי אמור לקבל קיצבה מופחתת ולא מלאה ונדרשתי להחזיר להם כ 42 אלף ש''ח(!!) אחרי דין ודברים והתערבות עו''ד (גם עלה לי כסף) הופחת הסכום ל 12 אלף ש''ח. היום מחייבים אותי שוב ברכב חדש ובהלואה עומדת או לשלם כ 11 אלף ש''ח נוספים כדי לבטל שיעבוד רכב. וזה מה שעשיתי.

  אם היה מישהו מעדכן אותי מראש שהקצבה תופחת עקב רכישת רכב לא הייתי רוכש רכב חדש מעולם,לראיה הפקידים לא ידעו טעו והטעו אותי!! ועוד,איזו מין ''הטבה'' זו כאשר בסיכומו של עיניין ועוד אחרי הנחת החוב שאישרו לי יצא לי ההטבה בעלות של כ 40 אלף ש''ח אובדן קיצבאות,או הקטנת הקצבה.כרגע אינני יודע מה לעשות ולמי לפנות, בנוסף נקלעתי לחובות, ובלי קשר ערך הרכב ירד מאד. מה עושים,האם פניות הציבור? תודה!
 • RE: ביטוח לאומי - בעיה 24/02/2015 15:31
  שלום רב,

  אני מניח כי כדאי יהיה לפנות לאגף פניות הציבור ביטוח הלאומי כדי לקבל תשובות מדע עודכנת הנוגע לקצבה המופחתת לאחר שלוש שנים אולם איני משוכנע כי הדבר יועיל מבחינה כלכלית.
  קשה לי להתייחס למקרה ללא מלוא הנתונים ובכלל זה לגבי ההליך של הפחתת החוב.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איך בוחרים מומחה למתן חוות דעת? 23/02/2015 04:30
  שלום רב,
  אני רוצה להגיש תביעה על רשלנות רפואית בלידה שהובילה לנזק ניורולוגי ושאלתי היא האם במקרה כזה המומחה צריך להיות מתחום הלידה או מתחום הניורולוגיה?
 • RE: איך בוחרים מומחה למתן חוות דעת? 24/02/2015 15:23
  שלום רב,

  בתביעות רשלנות רפואית בגיןנזק נוירולוגי שנגרם עקב הלידה יש לצרף לכל הפחות שצי חוות דעת רפואיות ובהן חוות דעת של גניקולוג לענין ההתרשלות בלידה וחוות דעת של נוירולוג ילדים לענין הקשר הסיבתי בין הנזק להתרשלות.

  אני ממליץ בחום שלא לפנות עמצאי למומחים רפואיים אלא להתייעץ ראשית עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל להמליץ על המומחה הרפואי המתאים ביותר למקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים בשל הגשם 22/02/2015 15:47
  נסעתי השבוע כשהיה גשם בחוץ על האופנוע ונפלתי בגלל בור שהיה בכביש ולא הבחנתי בו, האם במקרה כזה עלי לתבוע את העירייה על הפיצויים (נגרם לי נזק בגב ויש לי שלושה שבועות מחלה) או את חברת הביטוח?
 • RE: תאונת דרכים בשל הגשם 24/02/2015 14:51
  שלום רב,

  המדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ולפיכך אין אפשרות להגיש תביעה כנגד העירייה בגין נזקי גוף והתביעה יכולה להיות מוגשת רק כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש באופנוע לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים שלא דווחה 22/02/2015 06:20
  לפני חודש וחצי הייתי מעורב בתאונת דרכים שלא באשמתי הלכתי למיון ונקבעו רק מכות שטחיות, כעת הפוגע מתכחש לאשמתן באירוע ושאלתי היא האם צריך לדווח על התאונה למשטרה? האם מספיק להגיש בקשה לחברת הביטוח?
 • RE: תאונת דרכים שלא דווחה 24/02/2015 14:49
  שלום רב,

  ללא דיווח למשטרה על התרחשות תאונת דרכים וקבלת אישור משטרה בה אתה מופיע כנפגע לא ניתן יהיה לקבל פיצוייים מחברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים של אדם מבוגר 19/02/2015 02:57
  שלום רב,
  אבי עבר תאונת דרכים ורציתי לשאול האם ניתן לדרוש בפיצויים גם את ימי הפסדי העבודה של המשפחה שעשתה משמורת עליו בבית החולים?
 • RE: תאונת דרכים של אדם מבוגר 22/02/2015 12:11
  שלום רב,

  במקרים של צורך בעזרת זולת אשר ניתנת בידי בני המשפחה בעקבות תאונת דרכים ניתן בהחלט לבקש פיצוי מתאים.
  רצוי לצרף מסמכים המאמתים את הטענות - דוחות העדרות, תלושי שכר וכו'.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זעזוע מוח 19/02/2015 08:30
  באזור בו אני תמתגוררת ישנה בניה ובנו מעין מעבר כזה להולכי רגל, בשל הגשם הכבד שירד בזמן שעברתי תחת המעבר נפלה קורה ופגעה לי בראש. לא נגרם לי נזק קבוע רק זעזוע קל, וכעת אני רוצה לדעת את מי עלי לתבוע על רשלנות? האם את העירייה שאישרה זאת או את חברת הבניה, בנוסף ברצוני להבין האם זה כדאי?
 • RE: זעזוע מוח 22/02/2015 11:54
  שלום רב,

  במקרה בו נראה כי יש יותר מגורם אחד אשר אחראי לנזק או שלא ברורה לנפגע בוודאות חלוקת האחריות בין הגורמים השונים אין מניעה להגיש תביעה כנגד שני הגורמים.
  באשר לכדאיות התביעה אין לי לצערי אפשרות להעריכה ללא נתונים נוספים.
  במקרים שנגרם נזק חולף אפשר לשקול הגשת תביעה במסגרת בית משפט לתביעות קטנות אשר עלותה זולה יותר ואינה מצריכה ייצוג בידי עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בתאונה 18/02/2015 14:23
  שלום,
  ברצוני לשאול האם כל פגיעת גוף שנוצרת כתוצאה מתאונה מזכה בפיצוי גם אם אשמת התאונה חלה על הניפגע?
 • RE: פגיעה בתאונה 19/02/2015 10:05
  שלום רב,

  אם הכוונה לתאונת דרכים אזי בהתאם לחוק פיצויים לנפגעי תאונות אין משמעות לאשמה והנפגע זכאי לפיצוי אף אם התאונה אירעה באשמתו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה קלה 18/02/2015 06:21
  לפני מספר ימים רכב פגע בי בזמן שעברתי במעבר חצייה, הפגיעות הן ממש שטחיות ורציתי לדעצת האם גם פגיעה קלה מזכה בפיצוי? כמה אוכל לדרוש?
 • RE: פגיעה קלה 19/02/2015 09:46
  שלום רב,

  גם פגיעות שטחיות מזכות בפיצוי אך על מנת לקבל פיצוי בגין הנזק שנגרם לך עקב התאונה יש צורך לקבל אישור משטרה על כך שנפגעת בתאונה. יש להניח כי מבלי שקיבלת כל טיפול רפואי הסיכוי לקבל פיצוי משמעותי נמוך.
  איני יכול להעריך את גובה הפיצוי ללא נתונים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צרידות כרונית בגלל עבודה.... 16/02/2015 16:34
  שלום עורך דין סולר

  אמא שלי גננת כבר עשור שלישי ויש לה צרידות קבועה ואף עברה ניתוח בעניין.
  נאמר לה שזה מוגדר נכות והיא זכאית לתשלום פיצויים. עכשיו היא מיועדת לעבור עוד ניתוח בגלל הצרידות. כמעט אין לה קול! רציתי להבין ממך האם ניתן לקבל פיצויים בפי שאמרו לנו? האם זאת תאונת עבודה? איך צריך לפעול במקרה הזה?
 • RE: צרידות כרונית בגלל עבודה.... 17/02/2015 15:12
  שלום רב,

  ניתן במקרה שאתה מתאר של צרידות אצל עובדת חינוך לפנות אל הביטוח הלאומי ולבקש הכרה בפגיעה כפגיעה בעבודה. אמליץ כי טרם פניה לביטוח הלאומי שתערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי. עורך הדין יוכל להפנות אתכם למומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון שיוכל לערוך חוות דעת רפואית בעניין בקשר בין נזקיה של אימך ועבודתה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • תקיפה ופציעה חמורה 16/02/2015 20:33
  שלום עורך דין עופר
  הבן שלי הותקף על ידי בחור בן 23 מתחת לבית שלנו, בסוף חודש נובמבר 2012. הבחור התוקף קיבל 6 חודשי מאסר בפועל וקנס במשפט שהיה לו. עונש עלוב. הבן שלי היה 3 חודשים בבית חולים ויש לו צלקות בגוף לכל החיים. חוץ מזה נגרם לו נזק נפשי רציני מאד. רציתי לדעת אם הבנתי נכון והבן שלי יכול להגיש תביעה לתשלום פיצויים נגד הבחור התוקף ומה קובע החוק על זה? איך מגישים תביעה כזאת? איזה פיצויים אפשר לתבוע מהתוקף? מקווה שתוכל לעזור לנו. תודה.
 • RE: תקיפה ופציעה חמורה 17/02/2015 15:00
  שלום רב,

  מאחר והתוקף הורשע בפלילים בגין התקיפה נראה שלא יהיה קושי להגיש תביעת נזיקין כנגדו לקבלת פיצויים על הנזק שגרם.
  אין לי לצערי דרך להעריך את היקף הפיצוי ללא בחינת התיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחים רפואיים שיעריכו את היקף הנזק שנגרם.
  אני מציע כי תערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין כדי להעריך את היקף התביעה ודרכי הפעולה המומלצות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה חזקה בעבודה 16/02/2015 11:17
  שלום רב,
  ביתי נפלה לפני כחודש בעבודה בעקבות הנפילה היא הפילה ( היתה בחודש שלישי) זאת לאחר ששנים היא בטיפולי פוריות, האם ניתן לתבוע את מקום העבודה? האם ניתן לתבוע כספים על טיפולי פוריות וכדומה?
 • RE: נפילה חזקה בעבודה 17/02/2015 14:45
  שלום רב,

  ראשית מדובר בתאונת עבודה ולכן כדאי לפנות אל הביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה. הכרה זו גם תזכה את הנפגעת בדמי פגיעה עבור התקופה בה נעדרה מהעבודה עקב התאונה.

  לעניין תביעה כנגד המעסיק - כדי להגיש תביעה כזו אין די בכך התאונה אירעה בזמן העבודה אלא יש להוכיח כי התאונה אירעה בשל התרשלות של המעסיק - אי הקפדה על בטיחות בעבודה וכדומה.

  ממליץ בכל מקרה לערוך יעוץ מסודר עעם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התקף לב בעבודה 15/02/2015 07:22
  לפני כחודש במהלך ויכוח עם עובד נוסף קיבלתי התקף לב לאחר מכן ישבתי חודש בבית וכעת ברצוני לדעת האם ניתן לתבוע על תאונת עבודה?
 • RE: התקף לב בעבודה 16/02/2015 10:08
  שלום רב,

  התקף לב בעת עבודה הוכר בעבר במקרים מסויימים כתאונת עבודה.
  כדי לקבל הכרה אין די בכך שהתאונה אירעה בזמן העבודה אלא יש להוכיח כי התרחש אירוע חריג כמו ויכוח קשה וכו' אשר גרם להתקף לב.
  כדי לבחון את המקרה באופן מסודר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי והעובדתי ולבחון אפשרות קבלת חוות דעת של רופא קרדיולוג שיעריך את המקרה ואת הקשר בין ההתקף לב לויכוח.
  מציע בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זיהום בעקבות ניתוח קטרקט 15/02/2015 05:51
  שלום רב, אימי בת ה 68 עברה לפני מספר ימים ניתוח קטרקט בתום הינתוח התגלה זיהום , העיין נפוחה ואימי בבית החולים מאז, האם זוהי רשלנות? כיצד ניתן לבדוק זאת?
 • RE: זיהום בעקבות ניתוח קטרקט 16/02/2015 10:01
  שלום רב,

  זיהום הינו אחד מהסיבוכים השכיחים לאחר ניתוח ועצם התרחשות זיהום אינו מלמד בהכרח על רשלנות רפואית בביצוע הניתוח.
  כד לבחון את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהניתוח ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום העיניים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין 09/02/2015 07:35
  אני באמצע תביעה של רשלנות רפואית, כבר יש לי חוות דעת מומחה וכעת התגלו ויכוחים ביני לבין עורך דיני ושאלתי היא האם ניתן להחליף עורך דין באמצע התביעה? כמה שכר טירה אצתרך לשלם לעורך הדין?
 • RE: עורך דין 10/02/2015 12:04
  שלום רב,

  אין מניעה להחליף ייצוג במהלך טיפול בתיק. עניין שכר הטרחה יקבע בהתאם להסכם שכר הטרחה אשר חתמת אל עורך הדין שלך ובפרט אם יש בו התייחסות להפסקת ייצוג. כמו כן כמובן שלהיקף הפעולות המשפטיות שעשה עורך הדין השפעה על גובה שכר הטרחה אשר יקבע.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • כוויות דרגה שלוש 26/02/2015 09:20
  לפני כחודש עברתי טיפול הסרת שיער בלייזר לשאחריו נגרמו לי כוויות, באותו היום בגלל שכבר לא יכולתי לסבול את הכאב הגעתי לרופא שקבע שיש לי כויות חמורות בדרגה 3 ושזוהי רשלנות של הקוסמטיקאית. כעת ברצוני לדעת האם לתבוע את הקוסמטיקאית בתביעות קטנות או ברשלנות?
 • RE: כוויות דרגה שלוש 01/03/2015 19:56
  שלום רב,

  בית משפט לתביעות קטנות לרוב אינו עוסק בתביעות בטענה של התרשלות בטיפול שכן יש צורך לצרף חוות דעת רפואית וחלקור מומחים רפואיים מה שלא מקובל בערכאה זו.
  מצד שני חודש הינו פרק זמן קצר מדי בשביל להעריך אם יוותר נזק קבוע עקב הכוויות ומה היקף הנזק.
  מציע לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • מום לבבי 25/02/2015 06:04
  לפני כחודש נולד לי תינוק הסובל ממום לבבי נדיר, לאחר שנתגלה המום (לאחר הלידה) שמעתי את האחות והרופא מדברים על כך שהמום היה אמור להתגלות בבדיקות שבוצעו במעקב ההריון, הגשתי בקשה לקבלת התיק הרפואי אבל בשל מצבו של התינוק ברצוני להמתין עם התביעה, האם ישנה יתכנות שסיכויי התביעה יפחתו ככל שחולף הזמן? כיצד אתה מציע לי לנהוג?
  תודה
  אורלי
 • RE: מום לבבי 26/02/2015 12:37
  אורלי שלום,

  אני סבור כי כדאי שתפני לקבלת יעוץ משפטי אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.
  אמנם כל עוד לא ברור מצבו של התינוק יתכן שיהיה מוקדם להגיש תביעה אך כדי לברר את המקרה יש צורך אמנם בקבלת מלוא התיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחה בתחום הגניקולוגיה והאולטראסאונד וכן מומחה בתחום קרדיולוגית ילדים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם נפילה מאופנוע לפני נסיעה נחשבת תאונות דרכים 25/02/2015 14:26
  שלום,
  עליתי על אופנוע של חבר שלי, ואיך שעלינו לאופנוע האופנוע נפל על צידו וקיבלתי מכה רצינים בברך ובכתף, האם זוהי תאונת דרכים? האם ניתן לקבל על כך פיצוי מחברת הביטוח?
 • RE: האם נפילה מאופנוע לפני נסיעה נחשבת תאונות דרכים 26/02/2015 12:34
  שלום רב,

  גם נפילה מאופנוע טרם התחלת נסיעה הינה תאונת דרכים כהגדרתה בחוק וניתן לקבל פיצוי מחברת הביטוח אשר מבטחת את האופנוע בביטוח חובה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוק הפלת"ד 24/02/2015 15:53
  שאלה לגבי חוק הפלת"ד:
  נהג ברכב מטעם העבודה ביצע תאונת דרכים במהלך עבודתו, אך התברר שאין לו רישיון מתאים- האם הנפגעים תובעים בכל אופן את חברת הביטוח או מכיון שאין לנוהג הפוגע רישיון יקבלו פיצויים מחברת קרנית?
 • חוק הפלתד 26/02/2015 12:18
  שלום רב,

  מדובר בעניין מורכב למדי אשר תלוי במידה רבה בשאלות עובדתיות דוגמת מה ידעו ומה יכלו לדעת הנוסעים.
  אני מניח כי במקרה זה מרבית הסיכויים הם כי קרנית תהיה זו שתצטרך לשאת בפיצויים אך כאמור נדרשים נתונים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים עם אופניים חשמליות 24/02/2015 15:11
  לפני כשבוע בני נסע באופנים בדרך חזרה הביתה בשעת לילה מאוחרת, נהג רכב שלא הבחין בו פגע בו ובני עף מהאופניים, ונפתח לו הסנטר, בנוסף האופניים נהרסו, מתוך הרכב יצאה בחורה לסייע לבני והוא אמר לה שהכל בסדר והיא המשיכה לסוע. בני לא לקח את הפרטים של הבחורה, מה ניתן לעשות כעת? כיצד נוכל לתבוע על הנזק?
 • RE: תאונת דרכים עם אופניים חשמליות 26/02/2015 12:16
  שלום רב,

  על נזק הגוף ניתן אולי לקבל פיצוי בהנחה כי בנך הינו קטין ולא ניתן היה לצפות ממנו לקחת פרטים מבעלי הרכב בפוגע.מאחר ומדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ניתן לפנות לקרנית ולנסות לקבל פיצוי בדומה למקרה של פגע וברח.
  באשר לנזק לאופניים איני רואה דרך לקבל פיצוי במקר זה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • מות העובר ביום שלאחר ביקור בבית החולים 24/02/2015 05:32
  אשתי בחודש רביעי חשה לא בטוב והגיע לבית החולים שם בוצע לה בדיקת אולטרסאונד והיא שוחררה הביתה, למחרת החל דימום רציני היא הגיעה לבית החולים ונאמר השעובר מת. האם זהוי עילה לתביעת רשלנות? כיצד ניתן להבין מה גרם למות העובר והאם בית החולים היה אמור לגלות זאת כאשר הגיע והתריעה שלא חשה בטוב?
 • RE: מות העובר ביום שלאחר ביקור בבית החולים 24/02/2015 15:43
  שלום רב,
  עצם העובדה שהעובר מת למרבה הצער יום לאחר בדיקה במיון או אצל רופא אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול. כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ממעקב ההריון ולהתייעץ עם גניקולוג מנוסה בתחום. מומלץ בכל מקרה להתחיל את הבירור אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח לאומי - בעיה 23/02/2015 13:44
  שלום עורך דין סולר

  מקווה שתוכל לעזור לי.
  לפני כ 5-6 שנים אושרה לילד שלי 75 אחוז ניידות.קיבלנו קצבת ניידות ילד סך של 2400 ש''ח לחודש,ואף הומלץ לי בחום לנצל הלואה עומדת לרכב חדש,שברתי חסכונות ולקחתי הלואות.קניתי רכב חדש עליו קיבלתי הנחה ש 16 אלף ש''ח מהמכס.

  הקצבת ניידות המשיכה להגיע כרגיל. אחרי כ 3 שנים בערך ''ניזכר'' המל''ל שבעצם הייתי אמור לקבל קיצבה מופחתת ולא מלאה ונדרשתי להחזיר להם כ 42 אלף ש''ח(!!) אחרי דין ודברים והתערבות עו''ד (גם עלה לי כסף) הופחת הסכום ל 12 אלף ש''ח. היום מחייבים אותי שוב ברכב חדש ובהלואה עומדת או לשלם כ 11 אלף ש''ח נוספים כדי לבטל שיעבוד רכב. וזה מה שעשיתי.

  אם היה מישהו מעדכן אותי מראש שהקצבה תופחת עקב רכישת רכב לא הייתי רוכש רכב חדש מעולם,לראיה הפקידים לא ידעו טעו והטעו אותי!! ועוד,איזו מין ''הטבה'' זו כאשר בסיכומו של עיניין ועוד אחרי הנחת החוב שאישרו לי יצא לי ההטבה בעלות של כ 40 אלף ש''ח אובדן קיצבאות,או הקטנת הקצבה.כרגע אינני יודע מה לעשות ולמי לפנות, בנוסף נקלעתי לחובות, ובלי קשר ערך הרכב ירד מאד. מה עושים,האם פניות הציבור? תודה!
 • RE: ביטוח לאומי - בעיה 24/02/2015 15:31
  שלום רב,

  אני מניח כי כדאי יהיה לפנות לאגף פניות הציבור ביטוח הלאומי כדי לקבל תשובות מדע עודכנת הנוגע לקצבה המופחתת לאחר שלוש שנים אולם איני משוכנע כי הדבר יועיל מבחינה כלכלית.
  קשה לי להתייחס למקרה ללא מלוא הנתונים ובכלל זה לגבי ההליך של הפחתת החוב.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • איך בוחרים מומחה למתן חוות דעת? 23/02/2015 04:30
  שלום רב,
  אני רוצה להגיש תביעה על רשלנות רפואית בלידה שהובילה לנזק ניורולוגי ושאלתי היא האם במקרה כזה המומחה צריך להיות מתחום הלידה או מתחום הניורולוגיה?
 • RE: איך בוחרים מומחה למתן חוות דעת? 24/02/2015 15:23
  שלום רב,

  בתביעות רשלנות רפואית בגיןנזק נוירולוגי שנגרם עקב הלידה יש לצרף לכל הפחות שצי חוות דעת רפואיות ובהן חוות דעת של גניקולוג לענין ההתרשלות בלידה וחוות דעת של נוירולוג ילדים לענין הקשר הסיבתי בין הנזק להתרשלות.

  אני ממליץ בחום שלא לפנות עמצאי למומחים רפואיים אלא להתייעץ ראשית עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל להמליץ על המומחה הרפואי המתאים ביותר למקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים בשל הגשם 22/02/2015 15:47
  נסעתי השבוע כשהיה גשם בחוץ על האופנוע ונפלתי בגלל בור שהיה בכביש ולא הבחנתי בו, האם במקרה כזה עלי לתבוע את העירייה על הפיצויים (נגרם לי נזק בגב ויש לי שלושה שבועות מחלה) או את חברת הביטוח?
 • RE: תאונת דרכים בשל הגשם 24/02/2015 14:51
  שלום רב,

  המדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ולפיכך אין אפשרות להגיש תביעה כנגד העירייה בגין נזקי גוף והתביעה יכולה להיות מוגשת רק כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש באופנוע לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים שלא דווחה 22/02/2015 06:20
  לפני חודש וחצי הייתי מעורב בתאונת דרכים שלא באשמתי הלכתי למיון ונקבעו רק מכות שטחיות, כעת הפוגע מתכחש לאשמתן באירוע ושאלתי היא האם צריך לדווח על התאונה למשטרה? האם מספיק להגיש בקשה לחברת הביטוח?
 • RE: תאונת דרכים שלא דווחה 24/02/2015 14:49
  שלום רב,

  ללא דיווח למשטרה על התרחשות תאונת דרכים וקבלת אישור משטרה בה אתה מופיע כנפגע לא ניתן יהיה לקבל פיצוייים מחברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים של אדם מבוגר 19/02/2015 02:57
  שלום רב,
  אבי עבר תאונת דרכים ורציתי לשאול האם ניתן לדרוש בפיצויים גם את ימי הפסדי העבודה של המשפחה שעשתה משמורת עליו בבית החולים?
 • RE: תאונת דרכים של אדם מבוגר 22/02/2015 12:11
  שלום רב,

  במקרים של צורך בעזרת זולת אשר ניתנת בידי בני המשפחה בעקבות תאונת דרכים ניתן בהחלט לבקש פיצוי מתאים.
  רצוי לצרף מסמכים המאמתים את הטענות - דוחות העדרות, תלושי שכר וכו'.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זעזוע מוח 19/02/2015 08:30
  באזור בו אני תמתגוררת ישנה בניה ובנו מעין מעבר כזה להולכי רגל, בשל הגשם הכבד שירד בזמן שעברתי תחת המעבר נפלה קורה ופגעה לי בראש. לא נגרם לי נזק קבוע רק זעזוע קל, וכעת אני רוצה לדעת את מי עלי לתבוע על רשלנות? האם את העירייה שאישרה זאת או את חברת הבניה, בנוסף ברצוני להבין האם זה כדאי?
 • RE: זעזוע מוח 22/02/2015 11:54
  שלום רב,

  במקרה בו נראה כי יש יותר מגורם אחד אשר אחראי לנזק או שלא ברורה לנפגע בוודאות חלוקת האחריות בין הגורמים השונים אין מניעה להגיש תביעה כנגד שני הגורמים.
  באשר לכדאיות התביעה אין לי לצערי אפשרות להעריכה ללא נתונים נוספים.
  במקרים שנגרם נזק חולף אפשר לשקול הגשת תביעה במסגרת בית משפט לתביעות קטנות אשר עלותה זולה יותר ואינה מצריכה ייצוג בידי עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בתאונה 18/02/2015 14:23
  שלום,
  ברצוני לשאול האם כל פגיעת גוף שנוצרת כתוצאה מתאונה מזכה בפיצוי גם אם אשמת התאונה חלה על הניפגע?
 • RE: פגיעה בתאונה 19/02/2015 10:05
  שלום רב,

  אם הכוונה לתאונת דרכים אזי בהתאם לחוק פיצויים לנפגעי תאונות אין משמעות לאשמה והנפגע זכאי לפיצוי אף אם התאונה אירעה באשמתו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה קלה 18/02/2015 06:21
  לפני מספר ימים רכב פגע בי בזמן שעברתי במעבר חצייה, הפגיעות הן ממש שטחיות ורציתי לדעצת האם גם פגיעה קלה מזכה בפיצוי? כמה אוכל לדרוש?
 • RE: פגיעה קלה 19/02/2015 09:46
  שלום רב,

  גם פגיעות שטחיות מזכות בפיצוי אך על מנת לקבל פיצוי בגין הנזק שנגרם לך עקב התאונה יש צורך לקבל אישור משטרה על כך שנפגעת בתאונה. יש להניח כי מבלי שקיבלת כל טיפול רפואי הסיכוי לקבל פיצוי משמעותי נמוך.
  איני יכול להעריך את גובה הפיצוי ללא נתונים נוספים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • צרידות כרונית בגלל עבודה.... 16/02/2015 16:34
  שלום עורך דין סולר

  אמא שלי גננת כבר עשור שלישי ויש לה צרידות קבועה ואף עברה ניתוח בעניין.
  נאמר לה שזה מוגדר נכות והיא זכאית לתשלום פיצויים. עכשיו היא מיועדת לעבור עוד ניתוח בגלל הצרידות. כמעט אין לה קול! רציתי להבין ממך האם ניתן לקבל פיצויים בפי שאמרו לנו? האם זאת תאונת עבודה? איך צריך לפעול במקרה הזה?
 • RE: צרידות כרונית בגלל עבודה.... 17/02/2015 15:12
  שלום רב,

  ניתן במקרה שאתה מתאר של צרידות אצל עובדת חינוך לפנות אל הביטוח הלאומי ולבקש הכרה בפגיעה כפגיעה בעבודה. אמליץ כי טרם פניה לביטוח הלאומי שתערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי. עורך הדין יוכל להפנות אתכם למומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון שיוכל לערוך חוות דעת רפואית בעניין בקשר בין נזקיה של אימך ועבודתה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • תקיפה ופציעה חמורה 16/02/2015 20:33
  שלום עורך דין עופר
  הבן שלי הותקף על ידי בחור בן 23 מתחת לבית שלנו, בסוף חודש נובמבר 2012. הבחור התוקף קיבל 6 חודשי מאסר בפועל וקנס במשפט שהיה לו. עונש עלוב. הבן שלי היה 3 חודשים בבית חולים ויש לו צלקות בגוף לכל החיים. חוץ מזה נגרם לו נזק נפשי רציני מאד. רציתי לדעת אם הבנתי נכון והבן שלי יכול להגיש תביעה לתשלום פיצויים נגד הבחור התוקף ומה קובע החוק על זה? איך מגישים תביעה כזאת? איזה פיצויים אפשר לתבוע מהתוקף? מקווה שתוכל לעזור לנו. תודה.
 • RE: תקיפה ופציעה חמורה 17/02/2015 15:00
  שלום רב,

  מאחר והתוקף הורשע בפלילים בגין התקיפה נראה שלא יהיה קושי להגיש תביעת נזיקין כנגדו לקבלת פיצויים על הנזק שגרם.
  אין לי לצערי דרך להעריך את היקף הפיצוי ללא בחינת התיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחים רפואיים שיעריכו את היקף הנזק שנגרם.
  אני מציע כי תערכו יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין כדי להעריך את היקף התביעה ודרכי הפעולה המומלצות.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה חזקה בעבודה 16/02/2015 11:17
  שלום רב,
  ביתי נפלה לפני כחודש בעבודה בעקבות הנפילה היא הפילה ( היתה בחודש שלישי) זאת לאחר ששנים היא בטיפולי פוריות, האם ניתן לתבוע את מקום העבודה? האם ניתן לתבוע כספים על טיפולי פוריות וכדומה?
 • RE: נפילה חזקה בעבודה 17/02/2015 14:45
  שלום רב,

  ראשית מדובר בתאונת עבודה ולכן כדאי לפנות אל הביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה. הכרה זו גם תזכה את הנפגעת בדמי פגיעה עבור התקופה בה נעדרה מהעבודה עקב התאונה.

  לעניין תביעה כנגד המעסיק - כדי להגיש תביעה כזו אין די בכך התאונה אירעה בזמן העבודה אלא יש להוכיח כי התאונה אירעה בשל התרשלות של המעסיק - אי הקפדה על בטיחות בעבודה וכדומה.

  ממליץ בכל מקרה לערוך יעוץ מסודר עעם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התקף לב בעבודה 15/02/2015 07:22
  לפני כחודש במהלך ויכוח עם עובד נוסף קיבלתי התקף לב לאחר מכן ישבתי חודש בבית וכעת ברצוני לדעת האם ניתן לתבוע על תאונת עבודה?
 • RE: התקף לב בעבודה 16/02/2015 10:08
  שלום רב,

  התקף לב בעת עבודה הוכר בעבר במקרים מסויימים כתאונת עבודה.
  כדי לקבל הכרה אין די בכך שהתאונה אירעה בזמן העבודה אלא יש להוכיח כי התרחש אירוע חריג כמו ויכוח קשה וכו' אשר גרם להתקף לב.
  כדי לבחון את המקרה באופן מסודר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי והעובדתי ולבחון אפשרות קבלת חוות דעת של רופא קרדיולוג שיעריך את המקרה ואת הקשר בין ההתקף לב לויכוח.
  מציע בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זיהום בעקבות ניתוח קטרקט 15/02/2015 05:51
  שלום רב, אימי בת ה 68 עברה לפני מספר ימים ניתוח קטרקט בתום הינתוח התגלה זיהום , העיין נפוחה ואימי בבית החולים מאז, האם זוהי רשלנות? כיצד ניתן לבדוק זאת?
 • RE: זיהום בעקבות ניתוח קטרקט 16/02/2015 10:01
  שלום רב,

  זיהום הינו אחד מהסיבוכים השכיחים לאחר ניתוח ועצם התרחשות זיהום אינו מלמד בהכרח על רשלנות רפואית בביצוע הניתוח.
  כד לבחון את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהניתוח ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום העיניים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין 09/02/2015 07:35
  אני באמצע תביעה של רשלנות רפואית, כבר יש לי חוות דעת מומחה וכעת התגלו ויכוחים ביני לבין עורך דיני ושאלתי היא האם ניתן להחליף עורך דין באמצע התביעה? כמה שכר טירה אצתרך לשלם לעורך הדין?
 • RE: עורך דין 10/02/2015 12:04
  שלום רב,

  אין מניעה להחליף ייצוג במהלך טיפול בתיק. עניין שכר הטרחה יקבע בהתאם להסכם שכר הטרחה אשר חתמת אל עורך הדין שלך ובפרט אם יש בו התייחסות להפסקת ייצוג. כמו כן כמובן שלהיקף הפעולות המשפטיות שעשה עורך הדין השפעה על גובה שכר הטרחה אשר יקבע.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 129 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

       תאונות פגע וברח - יש מי שיפצה     כך תפעלו לאחר פגיעה בתאונת דרכים     כיצד נקבעת הנכות בעקבות תאונת דרכים     טביעה בים - בחוף מוכרז או שאינו מוכרז     פיצויים לנפגע תאונת עבודה - אשם תורם     הותקפת ונגרם לך נזק? אתה זכאי לפיצוי הולם!     פגיעה בעת נסיעה באוטובוס - תאונת דרכים המזכה      נפגעת בתאונה עצמית בבית? נגרמו לך נזקי גוף?     תאונת דרכים ותביעת קרנית במקרה שהנהג הפוגע לא     תאונת קטנוע ותאונת אופנוע - קבלת פיצויים     האופניים החשמליים מסוכנים!     פגיעה מהידרדרות רכב במוסך הוכרה כתאונת דרכים     נותרו בגופך נזקים לאחר שיקום רפואי?     מקרי רשלנות במהלך טיפול פזיותרפי     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     תאונת עבודה בקע מפשעתי     תנועה מוגבלת ביד     חוות דעת     חוסר שביעות רצון מניתוח אף     תאונת דרכים וביטוח     החלקה על שמן בכביש     פציעה בחו"ל     תביעת בית חולים על מצב נפשי     שאלה לעורך דין     צלקת נוראית לאחר השתלת שיער

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר