פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • טעות במעבדה לבדיקת דם 04/07/2014 03:26
  לפני שבעה חודשים נאמר לי שאני סובל מסוכרת, וקיבלתי כדורים שעלי ליטול פעמיים ביום, לאחרונה עברתי דירה והחלפתי את רופאת המשפחה אשר שלחה אותי לבצע שוב בדיקות והפעם נמצא שרמת הסוכר שלי בדם תקינה ולא היו דברים מעולם. סתם לקחתי כדורים שבעה חודשים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: טעות במעבדה לבדיקת דם 06/07/2014 09:45
  שלום רב,

  כדי להעריך אם המקרה מתאים לתביעה יש צורך ביותר נתונים. לא ברור אם הבדיקה הוחלפה או פפשוט לא נערכה כראוי ומדוע לא חזרו על הבדיקה טרם מתן טיפול תרופתי כפי שנהוג לעשות.
  אני סבור כי כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה ברחוב 03/07/2014 17:56
  לפני שבוע נפל עלי שלט של בעל עסק ונגרם לי חתך עמוק ונאלצתי לעשות תפרים במצח. ממי עלי לתבוע תשלום פיצויים? האם מהעירייה או מבעל העסק?
 • RE: פגיעה ברחוב 06/07/2014 09:41
  שלום רב,

  כדי לקבוע מי אחראי למקרה יש צורך ביותר פרטים. אגב אין מניעה להגיש תביעה כנגד שני גורמים כאשר חלוקת האחריות אינה ברורה.
  על פניו נראה כי לבעל העסק יש בוודאי אחריות על השלט שלו ותחזוקתו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • בדיקת דם רשלנית 02/07/2014 10:24
  לפני כשנה וחצי ביצעתי בדיקות דם, ולאחרונה קיבלתי התקף לב, ונאלצתי לעבור צינטור. מסתבר שבבדיקת דם שביצעתי היה רמות כלסטרול גבוהות מאוד שלא נאמר לי עליהם דבר. האם יש פה רשלנו? אם הייתי יודע שהכולסטרול כל כך גבוה הייתי מקפיד על העניין.
 • RE: בדיקת דם רשלנית 03/07/2014 10:49
  שלום רב,

  על חריגה בממצאי בדיקות דם יש להתריע בפני המטופל. כדי להעריך אם ממצאי בדיקת הדם (ערכי הכולסטרול) היו חריגים באופן שחייב טיפול תרופתי למשל יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הקרדיולוגיה.
  אמליץ שתפני בצורה מסודרת לעורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית לבחון את המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שן שנשברה מחטיף 02/07/2014 09:40
  אכלתי חטיף שכנראה היה בו משהו לא תקין כי הוא היה קשה למדי, ואני פשוט הכנסתי לפה ולעסתי (לא ציפיתי שהוא יהיה קשה כי הוא לא אמור להיות) כתוצאה מזה השן נשברה ואני צריכה לעשותטיפול שורש וכתר, האם אני יכולה לתבוע את החברה המייצרת? האם ניתן להוכיח שהנזק נגרם מהחטיף??
 • RE: שן שנשברה מחטיף 03/07/2014 10:46
  שלום רב,

  בדרך כלל במקרים כאלו מצפים למצוא גוף זר כלשהו במוצר המזון שגרם את הנזק. אם הבנתי נכון את פנייתך הנזק כאן כנראה נגרם מהחטיף עצמו ולכן אמליץ לשמור את המוצר כדי שניתן יהיה לבדוק אותו.
  קשה לי להעריך על בסיס נתונים כה חלקיים את סיכויי התביעה לצערי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פריקת כתף באימון כדורגל 01/07/2014 14:35
  במהלך אימון כדורגל פרקתי את הכתף בצורה קשה מאוד, כתוצאה מהפריקה העצם עלתה וכעת היא בולטת, הכתפיים שלני נראות אי סמטריות, הניתוח לתיקון העצם הבולטת אינו נדרש מבחינה רפואית אלא רק מבחינה אסטטית, האם אני יכול לדרוש מחברת הביטוח לשלם לי גם עבור התיקון האסטטי והפסדי ימי עבודה של הורי בעקבות הניתוח?
 • RE: פריקת כתף באימון כדורגל 03/07/2014 10:44
  שלום רב,

  איני יודע לאיזו חברת ביטוח אתה מתכוון בפנייתך ועל בסיס איזו פוליסה אתה מגיש תביעה. התשובה לזכויותיך מצוייה בפרטי הפוליסה אשר מגדירה את היקף הכיסוי הביטוחי ולכן יש לעיין בפוליסה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טראומה מניתוח קיסרי 01/07/2014 09:08
  לפני שנה וחצי אישתי ילדה תינוק בניתוח קיסרי דחוף בעקבות רעלת הריון, במהלך הניתוח היא היתה ערנית והרגישה את הניתוח התפרים ואת הרופאים. כעת היא בטראומה ומפחדת להיכנס להריון בשנית. האם ניתן לתבוע על טיפול שהוביל לטראומה נפשית של המטופל?
 • RE: טראומה מניתוח קיסרי 01/07/2014 13:15
  שלום רב,

  אני מציע כי כדי לברר את המקרה בצורה רצינית שתפנו ראשית אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יוכל לקבל עבורכם את התיעוד הרלבנטי. בנוסף יהיה צורך לבצע הערכה בידי איש מקצוע דוגמת פסיכיאטר את היקף הנזק הנפשי.
  קשה להעריך על בסיס נתונים כה חלקיים את סיכויי התביעה במקרה זה ןאת כדאיותה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התקן רחמי שלא הוצא 30/06/2014 06:56
  לפני שנתיים החלטנו אני ובעלי לנסות להביא ילד לעולם, לכן הגעתי לרופא הנשים בבקשה שיסיר את ההתקן, מאחר ובמשך שנתיים ניסיתי ולא הצלחתי להיכנס להריון הגעתי לבדיקות ונשלחתי לאולטראסאונד שם נאמר לי שההתקן לא הוצא. אני כועסת ומתוסכלת ומעניינת לתבוע את רופא הנשים, האם יש עילה?
 • RE: התקן רחמי שלא הוצא 01/07/2014 12:08
  שלום רב,

  המקרה שאת מתארת אכן מעורר סימני שאלה באשר לטיפול שניתן לך. אם ההתקן לא הוסר ולא נאמר לך דבר על ידי רופא הנשים שניסה להוציאו מדובר בהתנהלות לא מקובלת.
  כדי לבחון את המקרה באופן רציני צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי. מציע כי תפני בשלב ראשון אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הולדת תאומים בטיפולי הפריה 30/06/2014 08:49
  לפני כחודשיים, נולדו לנו תאומים לאחר טיפולי הפריה, אחד הילדים נולד עם מום בלב, במהלך הההריון נשלחנו וביצענו את כל הבדיקות ובשום שלב לא נאמר שקיים לאחד העוברים מום בלב ושניתן לבצע דילול עוברים, האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: הולדת תאומים בטיפולי הפריה 01/07/2014 10:24
  שלום רב,

  ישנם סוגים רבים של מומים בלב, חלקם קלים וחלקם משמעותים יותר. חלק מהמומים ניתנים לאבחון בסקירת מערכות יחסית בקלות וחלק יותר מורכבים לאבחון.

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בעת מעקב ההריון בכך שלא אובחן המום הלבבי בעובר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ממעקב ההריון וכן את התיעוד הרפואי לאחר הלידה ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה והמיילדות בעל נסיון בתחום האולטראסאונד.
  אני סבור כי הצעד הנכון הראשון יהיה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בידיכם בבירור המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אבחון מאוחר של פיברומילגיה 29/06/2014 13:57
  שלום רב, לפני כשלושה חודשים הובחנתי כסובלת מפיברומילגיה לאחר שבע שנים של תלונות לרופא המשפחה שטען שלא קיימת שום בעיה, פניתי אפילו לטיפול פסיכולוגי ובזבזתי כסף רב, לא יכלתי לעבוד וסבלתי רבות האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: אבחון מאוחר של פיברומילגיה 30/06/2014 11:46
  שלום רב,

  קשה מאד ללא עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחה רפואי מתאים להעריך אם האיחור באבחון של מחלת הפיברומיאלגיה הינו בגדר התרשלות בטיפול.
  אומר בזהירות כי המודעות למחלת הפיברומיאלגיה עלתה בשנים האחרונות ובכל מקרה מדובר במחלה אשר מוכרת כלא פשוטה לאבחון.
  כדי להעריך אם אכן הייתה התרשלות בטיפול יהיה צורך כאמור לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי מתאים בתחום רפואת המשפחה ובתחום הראומטולוגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • משך זמן תביעה 29/06/2014 00:38
  שלום רציתי לדעת כמה זמן לוקחת תביעת רשלנות, והאם ניתן לזרז את ההליך במידה והאדם התובע הוגדר כנכה 100% וצריך את הכסף בשביל עזרה הסעות שיפוץ הבית ועוד...
 • RE: משך זמן תביעה 30/06/2014 11:41
  שלום רב,

  תביעות רשלנות רפואית מטבען נמשכות פרקי זמן לא קצרים כאשר פרק הזמן לסיום התיק משתנה למקרה למקרה ובין היתר מושפע מהשאלה אם התביעה הסתיימה בפשרה או נדרשות שמיעת ראיות בתיק ומתן פסק דין.
  כל בעלי הדין מעוניינים לקדם את תיקם, כל אחד מסיבותיו הוא וקשה בדרך כלל לשכנע את בית המשפט כי ראוי להעדיף קידום של תיק מסויים על פני תיק אחר.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תרופה ותופעות לוואי 27/06/2014 08:25
  קיבלתי תרופה שגרמה לי לירידה בפוריות, הרופאה מעולם לא ציינה בפני בתופעות הלוואי של התרופה יכולה להיות פגיעה בפוריות, עכשיו אנ מתקשה להביא ילדים, ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות רפואית?
 • RE: תרופה ותופעות לוואי 28/06/2014 22:26
  שלום רב,

  לפי חוק זכויות החולה חילה חובה על רופא אשר מציע טיפול לחולה לפרט באוזני החולה את הסיבוכים ותופעות הלוואי האפשריות של הטיפול.
  סיבוך או סיכון כמו פגיעה בפוריות הינו סיבוך משמעותי אשר מן הראוי להזהיר בפניו במרבית המקרים. כדי לבחון את המקרה באופן מסודר אמליץ כי תפני ראשית אל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יסייע לך בקבלת מלוא התיעוד הרפואי וכן בבחינהת המקרה בסיוע המומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הוצאת טבעת וזיהום 27/06/2014 14:56
  אישתי הגיעה לבית החולים להוציא טבעת של ניתוח קיצור קיבה, וקיבלה זיהום בבית החולים, היא מאושפזת כבר עשרה ימים. האם ניתן לתבוע על רשלנות?
 • RE: הוצאת טבעת וזיהום 28/06/2014 22:23
  שלום רב,

  עצם העוטבדה כי חל זיהום בעת אשפוז בבית חולים סביב פעולה ניתוחית אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול.
  בבית חולים מתרכזים מטבע הדברים מטופלים הסובלים מזיהומים שונים וגם כאשר ננקטות הפעולות הנדרשות לשליטה על זיהומים אלו עדיין חלק מהמטופלים יפתחו למרבה הצער זיהומים.
  כדי לודא עם זאת באופן ברור את נסיבות המקרה ולשלול בודאות רשלנות בנסיבות המקרה הספציפי יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחוה רפואי בתחום הזיהומולוגיה ו/או כירורגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • לחץ בחזה 28/06/2014 01:49
  הגעתי לבית החולים מאחר והיה לי לחץ בחזה, לאחר מספר בדיקות שטחיות נשלחתי הביתה, כחודש לאחר מכן קיבלתי התקף לב חזק שגרם לכך שלא אוכל להמשיך לעבוד, האם יש פה עילה לרשלנות?
 • RE: לחץ בחזה 28/06/2014 22:19
  שלום רב,

  בפרטים בפנייתך אינם מספקים כדי לקבוע בצורה ברורה כי הטיפול שקיבלת במיון בפנייתך הראשונה היה רשלני וכי ניתן היה למנוע את התרחשות התקף הלב. יחד עם זאת נראה כי המקרה בהחלט מצדיק בירור רציני. בירור כזה יכלול קבלת מלוא התיעוד הרפואי שלך והערכה של איכות הטיפול והמקרה בידי רופא קרדיולוג.
  עוד בטרם כל פעולה אמליץ כשלב ראשון חערוך יעוץ עם עו"ד בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לעזור בקבלת התיעוד ולסייע בקבלת ההערכה של הקרדיולוג המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רופא משפחה שלא הפנה לבדיקות 28/06/2014 15:40
  במשך שנים רבות אימי התלוננה לרופא המשפחה שהיא סובלת ממיגרנות קשות, הרופא טען שזה ממחסור בשתיה וכתוצאה מהעישון, לאחרונה לאחר החמרה של המצב, בוצע צילום ונקבע כי יש לה סרטן במוח והמצב לא טוב. האם יש פה עילה לתביעת רופא המשפחה על רשלנות?
 • RE: רופא משפחה שלא הפנה לבדיקות 28/06/2014 22:16
  שלום רב,

  אי אפשר לצערי רק על בסיס התיאור שנתת בפנייתך להעריך אם הטיפול של רופא המשפחה היה רשלני ואם נוכח התלונות של אימך היה מקום לאבחון מוקדם יותר.
  כדי לבדוק את העניין בצורה רצינית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא משפחה וכן עם רופא נוירולוג.
  בשלב ראשון כדאי לפנות אל עורך דין בעל ניסיון וידע בתחום הרשלנות הרפואית לקבלת סיוע באיסוף התיעוד הרפואי והפניה למומחה הרפואי המתאים.

  בברכת בריאות והחלמה מלאה,
  עורך דין עופר סולר
 • פצעי לחץ 26/06/2014 11:42
  אבא שלי הגיע לבית חולים מבית האבות בשל פצע לחץ בדרגה 4 הרופאים בבית החולים אמרו שדבר כזה נגרם רק בשל הזנחה, ואם היה טיפול ראוי הוא לא היה מגיע למצב הזה וסובל כל כך הרבה.
 • RE: פצעי לחץ 28/06/2014 22:10
  שלום רב,

  אכן טיפול סיעודי ראוי יכול למנוע במרבית המקרים פיתוח פצעי לחץ והחמרה במצבם. כדי להעריך אם יש כדאיות ומקום לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית האבותץ ומבית החולים בסיוע עורך דין בעל ניסיון בנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטול תשלום 26/06/2014 09:45
  שלום אני במהלכו של טיפול שיניים, אצל רופא לא מוצלח, שעשה לי שתלים שמתנדנדים, אני רוצה לבטל את התשלום אצלו ולתבוע אותו על רשלנות, שאלתי היא האם כידאי לבטל את התשלומים (בויזה) או להמשיך לשלם ואז לתבוע?
 • RE: ביטול תשלום 28/06/2014 22:08
  שלום רב,

  קשה לי להשיב על שאלה זו במסגרת הפורום ובפרט כאשר מדובר בשאלה אשר עיקרה לא בתחום הרשלנות הרפואית למעשה. אני מציע כי טרם ביטול התשלומים תתיעצי מעם עורך דין אשר עוסק בתחום המיסחרי.
  באשר לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיועוד הרפואי מהרופא ולהתייעץ עם רופא שיניים מנוסה לקבלת הערכה של המקרה. אצןי בכל מקרה בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • את מי לתבוע?? 25/06/2014 06:50
  עברתי תאונת דרכים (החלקתי עם הקטנוע) וקיבלתי שבועיים מחלה, התאונה נעשתה כאשר הייתי בשליחות מהעבודה, ואני לא יודע מה עדיף, לתבוע את העבודה כתאונת עבודה או לתבוע את חברת הביטוח של הרכב?
 • RE: את מי לתבוע?? 26/06/2014 10:04
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה. בכל מקרה עליך לפנות לביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה עבודה ולקבל ממנו דמי פגיעה עבור התקופה בה לא עבדת (אם לא שולם שכר).
  אין מניעה לפנות במקביל גם לחברת הביטוח אשר מבטחת את השימוש בקטנוע בביטוח חובה על מנת לקבל פיצויים על יתר הנזקים כגון כאב וסבל.

  בכל מקרה אמליץ שתתייעץ עם עורך דין בעל ניסיון בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מום בלב 25/06/2014 04:49
  שלום רב, לפני חצי שנה ילדתי ילדה שסובלת ממום קשה בלב, ולצערי תאלץ לעבור ניתוחים רבים. במלך ההריון ביצעתי את כל הבדיקות שנדרשתי לבצע ולא נתגלה המום, האם מדובר ברשלנות?
 • RE: מום בלב 25/06/2014 13:05
  שלום רב,

  בלב העובר יתכנו מומים רבים, חלקם ניתנים לגילוי בקלות יחסית בסקירת מערכות וחלקם דורשים בדיקת אקו לב עובר לשם גילוי.
  כדי להעריך אם הבדיקות שעברת במהלך ההריון היו אמורות לגלות את המום והאם התגלתה רשלנות בביצוען יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא מומחה בתחום המיילדות והגניקולוגיה בעל ידע ספציפי בתחום של סקירות מערכות.

  אם יש בידיך את הדיסק אשר בו תועדה סקירת המערכות אני מציע לשמור אותו היטב ולעשות עותקים ממנו שכן יש לו ערך רב בנושא של בירור המקרה.

  אני מציע כי בשלב ראשון תפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לכם בבירור המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • תאונת דרכים , קרנית 25/06/2014 10:55
  בתביעת תאונת דרכים
  לנהג אין ביטוח
  התביעה תוגש נגד הקרנית בלבד , או חובה לצרף את הנהג כנתבע נוסף
 • RE: תאונת דרכים , קרנית 25/06/2014 12:35
  שלום רב,

  יש צורך לצרף את הנהג.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קרע בפי הטבעת 24/06/2014 08:56
  במהלך לידה קשה נוצר לי קרע בפי הטבעת, הקרע נתפר באופן לא תקין ולא התאחה ולכן נאלצתי לבצע תפירה נוספת אני סובלת מכאבים רבים תקופה ארוכה ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות במקרה שכזה?
 • RE: קרע בפי הטבעת 25/06/2014 12:34
  שלום רב,

  לצערי אי אפשר על בסיס התיאור שנתת בלבד להעריך אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית בגין התפירה של הקרע לאחר הלידה.
  כדי להעריך את איכות הטיפול והאם הסיבוך שאירע הינו אכן תוצאה של טיפול בלתי סביר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהפנות אותך ואת התיעוד להערכת מומחה רפואי בתחום המיילדות והגניקולוגיה.

  אני ממליץ כשלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית לשם סיוע בקבלת התיעוד והפניה למומחה הרפואי המתאים ביותר.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום נושא חדש


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • טעות במעבדה לבדיקת דם 04/07/2014 03:26
  לפני שבעה חודשים נאמר לי שאני סובל מסוכרת, וקיבלתי כדורים שעלי ליטול פעמיים ביום, לאחרונה עברתי דירה והחלפתי את רופאת המשפחה אשר שלחה אותי לבצע שוב בדיקות והפעם נמצא שרמת הסוכר שלי בדם תקינה ולא היו דברים מעולם. סתם לקחתי כדורים שבעה חודשים. האם יש פה עילה לתביעה?
 • RE: טעות במעבדה לבדיקת דם 06/07/2014 09:45
  שלום רב,

  כדי להעריך אם המקרה מתאים לתביעה יש צורך ביותר נתונים. לא ברור אם הבדיקה הוחלפה או פפשוט לא נערכה כראוי ומדוע לא חזרו על הבדיקה טרם מתן טיפול תרופתי כפי שנהוג לעשות.
  אני סבור כי כדאי להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד ובחינת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה ברחוב 03/07/2014 17:56
  לפני שבוע נפל עלי שלט של בעל עסק ונגרם לי חתך עמוק ונאלצתי לעשות תפרים במצח. ממי עלי לתבוע תשלום פיצויים? האם מהעירייה או מבעל העסק?
 • RE: פגיעה ברחוב 06/07/2014 09:41
  שלום רב,

  כדי לקבוע מי אחראי למקרה יש צורך ביותר פרטים. אגב אין מניעה להגיש תביעה כנגד שני גורמים כאשר חלוקת האחריות אינה ברורה.
  על פניו נראה כי לבעל העסק יש בוודאי אחריות על השלט שלו ותחזוקתו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • בדיקת דם רשלנית 02/07/2014 10:24
  לפני כשנה וחצי ביצעתי בדיקות דם, ולאחרונה קיבלתי התקף לב, ונאלצתי לעבור צינטור. מסתבר שבבדיקת דם שביצעתי היה רמות כלסטרול גבוהות מאוד שלא נאמר לי עליהם דבר. האם יש פה רשלנו? אם הייתי יודע שהכולסטרול כל כך גבוה הייתי מקפיד על העניין.
 • RE: בדיקת דם רשלנית 03/07/2014 10:49
  שלום רב,

  על חריגה בממצאי בדיקות דם יש להתריע בפני המטופל. כדי להעריך אם ממצאי בדיקת הדם (ערכי הכולסטרול) היו חריגים באופן שחייב טיפול תרופתי למשל יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה בתחום הקרדיולוגיה.
  אמליץ שתפני בצורה מסודרת לעורך דין בעל ניסיון בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית לבחון את המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שן שנשברה מחטיף 02/07/2014 09:40
  אכלתי חטיף שכנראה היה בו משהו לא תקין כי הוא היה קשה למדי, ואני פשוט הכנסתי לפה ולעסתי (לא ציפיתי שהוא יהיה קשה כי הוא לא אמור להיות) כתוצאה מזה השן נשברה ואני צריכה לעשותטיפול שורש וכתר, האם אני יכולה לתבוע את החברה המייצרת? האם ניתן להוכיח שהנזק נגרם מהחטיף??
 • RE: שן שנשברה מחטיף 03/07/2014 10:46
  שלום רב,

  בדרך כלל במקרים כאלו מצפים למצוא גוף זר כלשהו במוצר המזון שגרם את הנזק. אם הבנתי נכון את פנייתך הנזק כאן כנראה נגרם מהחטיף עצמו ולכן אמליץ לשמור את המוצר כדי שניתן יהיה לבדוק אותו.
  קשה לי להעריך על בסיס נתונים כה חלקיים את סיכויי התביעה לצערי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פריקת כתף באימון כדורגל 01/07/2014 14:35
  במהלך אימון כדורגל פרקתי את הכתף בצורה קשה מאוד, כתוצאה מהפריקה העצם עלתה וכעת היא בולטת, הכתפיים שלני נראות אי סמטריות, הניתוח לתיקון העצם הבולטת אינו נדרש מבחינה רפואית אלא רק מבחינה אסטטית, האם אני יכול לדרוש מחברת הביטוח לשלם לי גם עבור התיקון האסטטי והפסדי ימי עבודה של הורי בעקבות הניתוח?
 • RE: פריקת כתף באימון כדורגל 03/07/2014 10:44
  שלום רב,

  איני יודע לאיזו חברת ביטוח אתה מתכוון בפנייתך ועל בסיס איזו פוליסה אתה מגיש תביעה. התשובה לזכויותיך מצוייה בפרטי הפוליסה אשר מגדירה את היקף הכיסוי הביטוחי ולכן יש לעיין בפוליסה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טראומה מניתוח קיסרי 01/07/2014 09:08
  לפני שנה וחצי אישתי ילדה תינוק בניתוח קיסרי דחוף בעקבות רעלת הריון, במהלך הניתוח היא היתה ערנית והרגישה את הניתוח התפרים ואת הרופאים. כעת היא בטראומה ומפחדת להיכנס להריון בשנית. האם ניתן לתבוע על טיפול שהוביל לטראומה נפשית של המטופל?
 • RE: טראומה מניתוח קיסרי 01/07/2014 13:15
  שלום רב,

  אני מציע כי כדי לברר את המקרה בצורה רצינית שתפנו ראשית אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יוכל לקבל עבורכם את התיעוד הרלבנטי. בנוסף יהיה צורך לבצע הערכה בידי איש מקצוע דוגמת פסיכיאטר את היקף הנזק הנפשי.
  קשה להעריך על בסיס נתונים כה חלקיים את סיכויי התביעה במקרה זה ןאת כדאיותה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • התקן רחמי שלא הוצא 30/06/2014 06:56
  לפני שנתיים החלטנו אני ובעלי לנסות להביא ילד לעולם, לכן הגעתי לרופא הנשים בבקשה שיסיר את ההתקן, מאחר ובמשך שנתיים ניסיתי ולא הצלחתי להיכנס להריון הגעתי לבדיקות ונשלחתי לאולטראסאונד שם נאמר לי שההתקן לא הוצא. אני כועסת ומתוסכלת ומעניינת לתבוע את רופא הנשים, האם יש עילה?
 • RE: התקן רחמי שלא הוצא 01/07/2014 12:08
  שלום רב,

  המקרה שאת מתארת אכן מעורר סימני שאלה באשר לטיפול שניתן לך. אם ההתקן לא הוסר ולא נאמר לך דבר על ידי רופא הנשים שניסה להוציאו מדובר בהתנהלות לא מקובלת.
  כדי לבחון את המקרה באופן רציני צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי. מציע כי תפני בשלב ראשון אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הולדת תאומים בטיפולי הפריה 30/06/2014 08:49
  לפני כחודשיים, נולדו לנו תאומים לאחר טיפולי הפריה, אחד הילדים נולד עם מום בלב, במהלך הההריון נשלחנו וביצענו את כל הבדיקות ובשום שלב לא נאמר שקיים לאחד העוברים מום בלב ושניתן לבצע דילול עוברים, האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: הולדת תאומים בטיפולי הפריה 01/07/2014 10:24
  שלום רב,

  ישנם סוגים רבים של מומים בלב, חלקם קלים וחלקם משמעותים יותר. חלק מהמומים ניתנים לאבחון בסקירת מערכות יחסית בקלות וחלק יותר מורכבים לאבחון.

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בעת מעקב ההריון בכך שלא אובחן המום הלבבי בעובר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ממעקב ההריון וכן את התיעוד הרפואי לאחר הלידה ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה והמיילדות בעל נסיון בתחום האולטראסאונד.
  אני סבור כי הצעד הנכון הראשון יהיה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בידיכם בבירור המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אבחון מאוחר של פיברומילגיה 29/06/2014 13:57
  שלום רב, לפני כשלושה חודשים הובחנתי כסובלת מפיברומילגיה לאחר שבע שנים של תלונות לרופא המשפחה שטען שלא קיימת שום בעיה, פניתי אפילו לטיפול פסיכולוגי ובזבזתי כסף רב, לא יכלתי לעבוד וסבלתי רבות האם יש כאן עילה לתביעה?
 • RE: אבחון מאוחר של פיברומילגיה 30/06/2014 11:46
  שלום רב,

  קשה מאד ללא עיון בתיעוד הרפואי והתייעצות עם מומחה רפואי מתאים להעריך אם האיחור באבחון של מחלת הפיברומיאלגיה הינו בגדר התרשלות בטיפול.
  אומר בזהירות כי המודעות למחלת הפיברומיאלגיה עלתה בשנים האחרונות ובכל מקרה מדובר במחלה אשר מוכרת כלא פשוטה לאבחון.
  כדי להעריך אם אכן הייתה התרשלות בטיפול יהיה צורך כאמור לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי מתאים בתחום רפואת המשפחה ובתחום הראומטולוגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • משך זמן תביעה 29/06/2014 00:38
  שלום רציתי לדעת כמה זמן לוקחת תביעת רשלנות, והאם ניתן לזרז את ההליך במידה והאדם התובע הוגדר כנכה 100% וצריך את הכסף בשביל עזרה הסעות שיפוץ הבית ועוד...
 • RE: משך זמן תביעה 30/06/2014 11:41
  שלום רב,

  תביעות רשלנות רפואית מטבען נמשכות פרקי זמן לא קצרים כאשר פרק הזמן לסיום התיק משתנה למקרה למקרה ובין היתר מושפע מהשאלה אם התביעה הסתיימה בפשרה או נדרשות שמיעת ראיות בתיק ומתן פסק דין.
  כל בעלי הדין מעוניינים לקדם את תיקם, כל אחד מסיבותיו הוא וקשה בדרך כלל לשכנע את בית המשפט כי ראוי להעדיף קידום של תיק מסויים על פני תיק אחר.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תרופה ותופעות לוואי 27/06/2014 08:25
  קיבלתי תרופה שגרמה לי לירידה בפוריות, הרופאה מעולם לא ציינה בפני בתופעות הלוואי של התרופה יכולה להיות פגיעה בפוריות, עכשיו אנ מתקשה להביא ילדים, ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות רפואית?
 • RE: תרופה ותופעות לוואי 28/06/2014 22:26
  שלום רב,

  לפי חוק זכויות החולה חילה חובה על רופא אשר מציע טיפול לחולה לפרט באוזני החולה את הסיבוכים ותופעות הלוואי האפשריות של הטיפול.
  סיבוך או סיכון כמו פגיעה בפוריות הינו סיבוך משמעותי אשר מן הראוי להזהיר בפניו במרבית המקרים. כדי לבחון את המקרה באופן מסודר אמליץ כי תפני ראשית אל עורך דין בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יסייע לך בקבלת מלוא התיעוד הרפואי וכן בבחינהת המקרה בסיוע המומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הוצאת טבעת וזיהום 27/06/2014 14:56
  אישתי הגיעה לבית החולים להוציא טבעת של ניתוח קיצור קיבה, וקיבלה זיהום בבית החולים, היא מאושפזת כבר עשרה ימים. האם ניתן לתבוע על רשלנות?
 • RE: הוצאת טבעת וזיהום 28/06/2014 22:23
  שלום רב,

  עצם העוטבדה כי חל זיהום בעת אשפוז בבית חולים סביב פעולה ניתוחית אינה מלמדת אוטומטית על התרשלות בטיפול.
  בבית חולים מתרכזים מטבע הדברים מטופלים הסובלים מזיהומים שונים וגם כאשר ננקטות הפעולות הנדרשות לשליטה על זיהומים אלו עדיין חלק מהמטופלים יפתחו למרבה הצער זיהומים.
  כדי לודא עם זאת באופן ברור את נסיבות המקרה ולשלול בודאות רשלנות בנסיבות המקרה הספציפי יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחוה רפואי בתחום הזיהומולוגיה ו/או כירורגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • לחץ בחזה 28/06/2014 01:49
  הגעתי לבית החולים מאחר והיה לי לחץ בחזה, לאחר מספר בדיקות שטחיות נשלחתי הביתה, כחודש לאחר מכן קיבלתי התקף לב חזק שגרם לכך שלא אוכל להמשיך לעבוד, האם יש פה עילה לרשלנות?
 • RE: לחץ בחזה 28/06/2014 22:19
  שלום רב,

  בפרטים בפנייתך אינם מספקים כדי לקבוע בצורה ברורה כי הטיפול שקיבלת במיון בפנייתך הראשונה היה רשלני וכי ניתן היה למנוע את התרחשות התקף הלב. יחד עם זאת נראה כי המקרה בהחלט מצדיק בירור רציני. בירור כזה יכלול קבלת מלוא התיעוד הרפואי שלך והערכה של איכות הטיפול והמקרה בידי רופא קרדיולוג.
  עוד בטרם כל פעולה אמליץ כשלב ראשון חערוך יעוץ עם עו"ד בעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית אשר יוכל לעזור בקבלת התיעוד ולסייע בקבלת ההערכה של הקרדיולוג המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רופא משפחה שלא הפנה לבדיקות 28/06/2014 15:40
  במשך שנים רבות אימי התלוננה לרופא המשפחה שהיא סובלת ממיגרנות קשות, הרופא טען שזה ממחסור בשתיה וכתוצאה מהעישון, לאחרונה לאחר החמרה של המצב, בוצע צילום ונקבע כי יש לה סרטן במוח והמצב לא טוב. האם יש פה עילה לתביעת רופא המשפחה על רשלנות?
 • RE: רופא משפחה שלא הפנה לבדיקות 28/06/2014 22:16
  שלום רב,

  אי אפשר לצערי רק על בסיס התיאור שנתת בפנייתך להעריך אם הטיפול של רופא המשפחה היה רשלני ואם נוכח התלונות של אימך היה מקום לאבחון מוקדם יותר.
  כדי לבדוק את העניין בצורה רצינית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא משפחה וכן עם רופא נוירולוג.
  בשלב ראשון כדאי לפנות אל עורך דין בעל ניסיון וידע בתחום הרשלנות הרפואית לקבלת סיוע באיסוף התיעוד הרפואי והפניה למומחה הרפואי המתאים.

  בברכת בריאות והחלמה מלאה,
  עורך דין עופר סולר
 • פצעי לחץ 26/06/2014 11:42
  אבא שלי הגיע לבית חולים מבית האבות בשל פצע לחץ בדרגה 4 הרופאים בבית החולים אמרו שדבר כזה נגרם רק בשל הזנחה, ואם היה טיפול ראוי הוא לא היה מגיע למצב הזה וסובל כל כך הרבה.
 • RE: פצעי לחץ 28/06/2014 22:10
  שלום רב,

  אכן טיפול סיעודי ראוי יכול למנוע במרבית המקרים פיתוח פצעי לחץ והחמרה במצבם. כדי להעריך אם יש כדאיות ומקום לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית האבותץ ומבית החולים בסיוע עורך דין בעל ניסיון בנושא.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטול תשלום 26/06/2014 09:45
  שלום אני במהלכו של טיפול שיניים, אצל רופא לא מוצלח, שעשה לי שתלים שמתנדנדים, אני רוצה לבטל את התשלום אצלו ולתבוע אותו על רשלנות, שאלתי היא האם כידאי לבטל את התשלומים (בויזה) או להמשיך לשלם ואז לתבוע?
 • RE: ביטול תשלום 28/06/2014 22:08
  שלום רב,

  קשה לי להשיב על שאלה זו במסגרת הפורום ובפרט כאשר מדובר בשאלה אשר עיקרה לא בתחום הרשלנות הרפואית למעשה. אני מציע כי טרם ביטול התשלומים תתיעצי מעם עורך דין אשר עוסק בתחום המיסחרי.
  באשר לתביעת רשלנות רפואית יהיה צורך לקבל את מלוא התיועוד הרפואי מהרופא ולהתייעץ עם רופא שיניים מנוסה לקבלת הערכה של המקרה. אצןי בכל מקרה בתור שלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • את מי לתבוע?? 25/06/2014 06:50
  עברתי תאונת דרכים (החלקתי עם הקטנוע) וקיבלתי שבועיים מחלה, התאונה נעשתה כאשר הייתי בשליחות מהעבודה, ואני לא יודע מה עדיף, לתבוע את העבודה כתאונת עבודה או לתבוע את חברת הביטוח של הרכב?
 • RE: את מי לתבוע?? 26/06/2014 10:04
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה. בכל מקרה עליך לפנות לביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה עבודה ולקבל ממנו דמי פגיעה עבור התקופה בה לא עבדת (אם לא שולם שכר).
  אין מניעה לפנות במקביל גם לחברת הביטוח אשר מבטחת את השימוש בקטנוע בביטוח חובה על מנת לקבל פיצויים על יתר הנזקים כגון כאב וסבל.

  בכל מקרה אמליץ שתתייעץ עם עורך דין בעל ניסיון בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מום בלב 25/06/2014 04:49
  שלום רב, לפני חצי שנה ילדתי ילדה שסובלת ממום קשה בלב, ולצערי תאלץ לעבור ניתוחים רבים. במלך ההריון ביצעתי את כל הבדיקות שנדרשתי לבצע ולא נתגלה המום, האם מדובר ברשלנות?
 • RE: מום בלב 25/06/2014 13:05
  שלום רב,

  בלב העובר יתכנו מומים רבים, חלקם ניתנים לגילוי בקלות יחסית בסקירת מערכות וחלקם דורשים בדיקת אקו לב עובר לשם גילוי.
  כדי להעריך אם הבדיקות שעברת במהלך ההריון היו אמורות לגלות את המום והאם התגלתה רשלנות בביצוען יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא מומחה בתחום המיילדות והגניקולוגיה בעל ידע ספציפי בתחום של סקירות מערכות.

  אם יש בידיך את הדיסק אשר בו תועדה סקירת המערכות אני מציע לשמור אותו היטב ולעשות עותקים ממנו שכן יש לו ערך רב בנושא של בירור המקרה.

  אני מציע כי בשלב ראשון תפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לכם בבירור המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • תאונת דרכים , קרנית 25/06/2014 10:55
  בתביעת תאונת דרכים
  לנהג אין ביטוח
  התביעה תוגש נגד הקרנית בלבד , או חובה לצרף את הנהג כנתבע נוסף
 • RE: תאונת דרכים , קרנית 25/06/2014 12:35
  שלום רב,

  יש צורך לצרף את הנהג.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קרע בפי הטבעת 24/06/2014 08:56
  במהלך לידה קשה נוצר לי קרע בפי הטבעת, הקרע נתפר באופן לא תקין ולא התאחה ולכן נאלצתי לבצע תפירה נוספת אני סובלת מכאבים רבים תקופה ארוכה ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע על רשלנות במקרה שכזה?
 • RE: קרע בפי הטבעת 25/06/2014 12:34
  שלום רב,

  לצערי אי אפשר על בסיס התיאור שנתת בלבד להעריך אם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית בגין התפירה של הקרע לאחר הלידה.
  כדי להעריך את איכות הטיפול והאם הסיבוך שאירע הינו אכן תוצאה של טיפול בלתי סביר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהפנות אותך ואת התיעוד להערכת מומחה רפואי בתחום המיילדות והגניקולוגיה.

  אני ממליץ כשלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית לשם סיוע בקבלת התיעוד והפניה למומחה הרפואי המתאים ביותר.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 109 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

       מד''א - טיפול רשלני על ידי פרמדיק     על החובה לרישום מלא בתיק רפואי של המטופל     רשלנות במתן תרופה שהמטופל רגיש לה גרמה למותו     חובת הגילוי של רופא מטפל ומשמעותה מבחינת המטו     ההסברים שעל הרופא לספק למטופל בטרם טיפול     סיסטיק פיברוזיס ומקרי רשלנות רפואית     אבחון וטיפול ראוי במחלת איסכמיה     אם נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית כדאי לך להמשיך     תחומי העיסוק של המשרד     ניתוח קיסרי - Caesarean section     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     נשארו שאריות שליה בחלל הרחם שלך?     טיפול הכרחי במקרי היפרדות שליה     נפגעת בזמן ניתוח גב ונגרם לך נזק?     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     אנטיביוטיקה      תסמונת אשרמן     תינוק שמתקשה להזיז את ידו השמאלית     נפילה של ילדה בקייטנה     תאונת עבודה     החלקה בפארק מים     נפילה מאלונקה     פגיעה בגב     נפילה במקום העבודה     נפילה במדרגות הנעות של הקניון

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר