פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
 • תביעת ביטוח 29/09/2014 17:37
  שלום רב, אבי עבר תאונת דרכים לפני ארבע שנים ונפצע בגב ואף נאלץ לעבור ניתוח, יש לנו עורך דין אבל זה נראה לי לא סביר שעד עכשיו לא קיבלנו את הפיצויים עבור התביעה, עברו כבר ארבע שנים מאז התאונה, האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לזרז את ההליך?
 • RE: תביעת ביטוח 30/09/2014 12:28
  שלום רב,

  איני יכול להעריך אם פרק הזמן שחלף הינו סביר אך במקרים מסויימים של תביעת נזיקין עקב תאונת דרכים יש צורך במינוי מספר מומחים רפואיים להערכת הנכות ולכן הטיפול בתיק יכול להתארך.
  מציע שתערכו פגישה מסודרת עם עורך הדין שלכם לקבלת עדכון מפורט היכן התיק עומד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם מדובר בתאונת עבודה 29/09/2014 00:45
  אני מסייע טיולים מאורגנים, בזמן ההמתנה בין הסעה להסעה מעדתי ונשברה לי הרגל, האם זה נחשב לתאונת עבודה למרות שהייתי בשעות מנוחה בין לבין הסעה?
 • RE: האם מדובר בתאונת עבודה 29/09/2014 13:12
  שלום רב,

  במידה והתאונה אירעה בשעות העבודה והייתה מתוכננת לך עוד הסעה לאחר ההמתנה איני רואה סיבה של ממש על פי המידע שמסרת בפנייתך מדוע ביטוח לאומי לא יכיר בתאונה כתאונת עבודה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פענוח שגוי 28/09/2014 11:09
  בבדיקה לאחר תלונת התקלה לי גוש חשוד ברגל, בוצעה ביופסיה לאחר הוצאתו ונאמר לי שזה גידול שפיר, שלושה חודשים לאחר מכן עברתי בדיקות נוספת, ונתגלה שהיתה טעות באבחון ומדובר בסרטן, כעת עלי לעבור טיפולים. האם אפשר לתבוע?
 • RE: פענוח שגוי 29/09/2014 12:03
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הטעות באבחון עולה כדי התרשלות וכן להעריך את היקף הנזק שנגרם בשל האיחור באבחון יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום האונקולוגיה.
  חשוב להבין שאף אם יתברר שהייתה התרשלות בפענוח הבדיקה הראשונה על מנת לקבל פיצוי ממשי צריך יהיה להוכיח באמצעות חוות דעת רפואית שאילו האבחנה הייתה מתבצעת 3 חודשים מוקדם יותר סיכויי ההחלמה היו גבוהים יותר.

  אמליץ כדי להתחיל להעריך את המקרה באופן מסודר לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.


  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תקיפה של שכן 25/09/2014 02:38
  שכן של אימי דחף אותה במהלך וויכוח בעקבות הדחיפה יש לה סדק בצלעות הגשתי תשלונה במשטרה ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע ואיכן יש לתבועה על פגיעה שכזו?
 • RE: תקיפה של שכן 28/09/2014 16:54
  שלום רב,

  ראשית אמליץ שתבדקו עם המשטרה שאכן יוגש כתב אישום והתיק לא יגנז שכן אם יוגש כתב אישום ותהיה הרשעה הדבר יקל עליכם בהגשת תביעה אזרחית לפיצויים.
  אם לא מדובר בנזק קבוע אפשר לשקול אולי תביעה במסגרת תביעות קטנות אך כמובן שכדי להכריע בעניין צריך לבדוק את כל פרטי המקרה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • פגיעה בעבודה 25/09/2014 14:24
  אני נהג משאית, לפני כשבוע וחצי נאלצתי לעצור את הרכב שלי בצד הדרך מאחר והמטען לא היה קשור כהלכה, לאחר שטיפסתי וקשרתי את המטען נפלתי ונוצר לי שבר ברגל, האם זה נחשב לתאונת עבודה?
 • RE: פגיעה בעבודה 28/09/2014 16:51
  שלום רב,

  נראה לי מהתיאור שנתת שהביטוח הלאומי יכיר במקרה כתאונת עבודה. יתכן גם שניתן יהיה להכיר במקרה כתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ואז ניתן יהיה להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בביטוח חובה. אני מציע שתפנה ליעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח הקטנת חזה 26/09/2014 03:47
  שלום רב, לפני חצי שנה עברתי ניתוח פלסטי שלאחריו הפטמות שלי אינן שוות, פיטמה אחת גבוה יותר מהפיטמה השניה, האם יש מקום לתביעה?
 • RE: ניתוח הקטנת חזה 28/09/2014 16:47
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש מקום לתביעה אין די בכך שהתוצאה אינה לשביעות רצונך מבחינה אסתטית. כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הכירורגיה הפלסטית.
  אני מציע כי בתור שלב ראשון תפני בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ופניה למומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוסר אבחון 26/09/2014 08:43
  לפני כחודיים בני התלונן על כאבי בטן חזקים ולקחתי אותו לקופת החולים, הרופא בדק אותו ואמר שהוא סובל מוירוס ושלח אותנו הביתה, למחרת לאחר שהילד פשוט לא הפסיק להתלונן לקחתי אותו לבית החולים שם גילו כי התוספתן שלו התפוץץ, הוא היה מאושפז שבוע, האם יש במקרה עילה לתביעה?
 • RE: חוסר אבחון 28/09/2014 13:19
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בכך שהדלקת בתוספתן לא אובחנה כבר בעת הביקור הראשון בקופת חולים יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי הן מהביקור בקופת חולים והן מבית החולים.
  אם היו סימנים מחשידים לדלת בתוספתן או אם לא נערכו הבדיקות המתאימות יתכן ויש מקום לשקול הליך משפטי.

  חשוב להבין שפיצוי בגין התרשלות רפואית ניתן בהתאם להיקף הנזק שנגרם בשל ההתרשלות. מבלי להקל ראש בסבל ובצורך באשפוז אם לא נגרם נזק קבוע לא תמיד יש כדאיות כלכלית להגשת תביעת רשלנות רפואית כאשר לא נגרם נזק קבוע.
  בכל מקרה אמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית באופן מסודר להערכת המקרה והאפשרויות שעומדות בפניכם.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה באוטובוס אגד 28/09/2014 07:43
  שלום רב, לפני שלושה ימים הייתי באוטובוס בדרך לעבודה, הנהג עשה עצירה פתאומית ועפתי עלהריצפה, יש לי מכות יבשות אבל שום נזק קבוע, האם כדאי לתבוע את אגד?
 • RE: נפילה באוטובוס אגד 28/09/2014 13:14
  שלום רב,

  ראשית מאחר ומדובר בתאונה בדרך לעבודה כדאי לפנות לביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה.

  המדובר גם בתאונה אשר הינה תאונת דרכים ולכן אם שוקלים תביעה היא תצטרך להיות מוגשת כנגד ביטוח החובה של האוטובוס. יש לקבל את מספר הרישוי של האוטובוס ופרטי הנהג ולפנות למשטרה לקבל אישור משטרה על פגיעה בתאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • החלקה עם אופנוע 24/09/2014 10:20
  נסתי אחרי אוטובוס שממנו זלג שמן, אני החלקתי עם האופנוע על כתם השמן ונגרם לי נזק רב לאופנוע, אין לי ביטוח מקיף וכל מה שהספקתי זה לקחת את מספר הרכב של האוטובוס, מה עלי לעשות? האם אני אחראי להוכיח כי כתם השמן נוצר מהאוטובוס?
 • RE: החלקה עם אופנוע 28/09/2014 13:10
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי פח או רכוש עקב תאונות דרכים. מציע שתפנה לעורך דין אשר זה תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • לבדוק ניתוח פריצת דיסק 24/09/2014 07:10
  אימי סבלה רבות מכאבי גב והומלץ לה על ניתוח פריצת דיסק, מאז הניתוח (הניתוח בוצע לפני מעל לחצי שנה) היא ממש סובלת ולא מתפקדת יש לי שתי שאלות, כיצד ניתן לבדוק האם ההחלטה לביצוע הניתוח היתה ההחלטה הנכונה ביותר עבור אימי ובנוסף האם אי הצלחת הניתוח ופגיעה בחיי היום יום של המטופל מהווה עילה לתביעה?
 • RE: לבדוק ניתוח פריצת דיסק 28/09/2014 13:09
  שלום רב,

  כדי להעריך את שיקול הדעת הרפואי שבהחלטה על ניתוח ואופן ביצוע הניתוח צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא נוירוכירורג או אורטופד עמוד שדרה.
  עצם העובדה שתוצאת הניתוח לא טובה אינה מלמדת בהכרח על התרשלות בניתוח או רשלנות בהחלטה לנתח.

  בכל מקרה אמליץ לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קבלת אנטיביוטיקה 23/09/2014 00:54
  רופא המשפחה נתן לי אנטיביוטיקה שאני אלרגית אליה למרות שציינתי בפניו את האלרגיה והיא גם רשומה בתיק, בגלל האנטיביוטיקה הגעתי למיון במצב קשה מאוד של חוסר נשימה ואושפזתי במשך יומים, האם יש עילה לתביעת רשלנות של רופא קופת החולים?
 • RE: קבלת אנטיביוטיקה 28/09/2014 12:18
  שלום רב,

  אין ספק שמתן אנטיביוטיקה למטופל כאשר רשום בבירור שהוא רגיש אליה אינה סטנדרט טיפולי סביר. לדעתי על פניו נראה כי המקרה יכול להוות עילה לתביעה אולם יש לקחת בחשבון את היקף הפיצוי הצפוי שכן הפיצוי ניתן בהתאם לגובה הנזק אשר בסופו של דבר התרחש.
  אני סבור כי מן הראוי במקרה זה לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בסינוסים 23/09/2014 11:30
  עברתי ניתוח אף והוא לא בוצע טוב וכרגע אני מתקשה לנשום מהאף פניתי לרופא המנתח והוא אומר שכרגע אין מה לעשות לא ניתן לבצע ניתוח שני בסמיכות לניתוח הראשון, אני מעוניינת לתבוע את הרופא הפרטי האם לפי מה שמתואר פה ניתן לתבוע על רשלנות רפואית?
 • RE: פגיעה בסינוסים 28/09/2014 12:13
  שלום רב,

  עצם העובדה שהתוצאה של הניתוח אינה טובה ונגרם נזק של פגיעה בנשימה אינה מלמדת באופן אוטומטי על רשלנות רפואית בניתוח. כדי להעריך את המקרה באופן רציני יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון.
  אם את מתכננת בכל מקרה ניתוח תיקון יתכן שיהיה מקום להגיש את התביעה או לשקול את הגשתה לאחר ביצוע ניתוח התיקון אף אם יהיה צורך להמתין פרק זמן מסויים.
  בכל מקרה את בדיקת המקרה יש לבצע לאחר יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום שיסייע בקבלת התיעוד הרפואי ובהתייעצות עם המומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • גירדה והתקן תוך רחמי 21/09/2014 11:56
  שלום רב אדוני
  לפני כחצי שנה עברתי גרידה לאחר שנכנסתי להריון על אף שהיה לי התקן תוך רחמי, הגרידה גרמה להידבקויות ובעיות וכעת אינני יכולה להביא ילדים לעולם. האם כניסה להריון בזמן שקיים התקן הינה רשלנות? האם גרידה שגרמה למצב בו לא אוכל להביא ילדים הינה רשלנות? אני מאוד מתוסכלת וכואבת האם יש סיכוי לתביעה שכזו?
 • RE: גירדה והתקן תוך רחמי 23/09/2014 11:36
  שלום רב,

  אני סבור כי המקרה שאת מתארת בפנייתך בהחלט מצדיק בירור רציני. כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול בעת הכנסת ההתקן או בעת ביצוע הגרידה צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה.

  אני ממליץ שבתור שלב ראשון תפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין כן או לא 22/09/2014 09:59
  שלום, לפני כשנה עברתי תאונת דרכים קשה ואחד מחבריו הטובים שהיה הנהג ברכב נהרג... מאז אני לא ישן לא אוכל, בדיכאון תמידי נפגש עם פסיכיאטר ולוקח כדורי דיכאון, הבנתי שאני יכול לבקש על סמך זה אחוזי נכות מביטוח לאומי, האם עלי להצתייד בעורך דין בשביל זה?
 • RE: עורך דין כן או לא 23/09/2014 11:31
  שלום רב,

  ראשית חשוב שתדע שאתה יכול לקבל פיצוי על הנזק הנפשי שנגרם לך עקב תאונת הדרכים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בו נסעת.
  אני מציע כי בכל מקרה תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף להערכת המקרה הן מבחינת תביעת הביטוח והן מבחינת מיצוי הזכויות בביטוח הלאומי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה מלפני שנה וחצי 22/09/2014 18:03
  לפני שנה וחצי עבדתי כשליח פיצה, במהלך אחת השליחויות האופנוע החליק ונפצעתי (נוצר שבר ברגל) וכאבים כללים בכל הגוף, הבוס אמר שהכל בסדר והוא לא מעוניין לתבוע את הביטוח, הייתי ילד ופחדתי לאבד את העבודה שלי, היום אני מבין שזו היתה טעות, האם אוכל לתבוע שנה וחצי לאחר האירוע?
 • RE: תאונה מלפני שנה וחצי 23/09/2014 11:06
  שלום רב,

  כדי לתבוע היום תצטרך לקבל פרטים לגבי האופנוע - מספר רישוי, שם חברת ביטוח חובה ומס' פוליסה ולהגיש הודעה במשטרה על תאונת דרכים כדי לקבל אישור משטררה.
  זה אפשרי אך מורכב נוכח הזמן שחלף.
  ממליץ שתפנה אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם זאת תאונת עבודה? 21/09/2014 18:36
  שלום עורך דין סולר,
  יש לי שאלה אליך:

  אדם שיש לו עסק קטן להסעות הסיע קבוצת כדורסל להחלקה על הקרח. כשהוא ממתין במקום לקבוצה.

  במהלך ההמתנה הוא גלש על הקרח להנאתו וכאשר הגיע השעה להחזיר את הקבוצה חזרה בנסיון לאסוף את הקבוצה חזרה, תוך כדי החלקה על הקרח הוא נפל עם המגלשיים ונפצע פציעה אורטופדית אשר הכניסה אותו לאובדן כושר עבודה לתק קצובה.

  שאלתי היא:
  האם בנתונים הנ"ל פציעתו הינה תאונת עבודה?
 • RE: האם זאת תאונת עבודה? 23/09/2014 10:47
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב שכן מצד אחד ברור שהתאונה אירעה בשעות העבודה אולם מצד שני ברור שמדובר בפעילות פנאי שאין לה קשר לתאונה. להערכתי הסיכוי שביטוח לאומי יכיר בתאונה כתאונת עבודה אינו רב.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח קיסרי 19/09/2014 11:45
  לפני חצי שנה אישתי ילדה בניתוח קיסרי, הניתוח התבצע לבקשתה מפני שפחדה לעבור לידה רגילה... לאחר הניתוח נאמר שיש הדבקויות רציניות ברחם ויתכן שלא תוכל להביא ילדים בעתיד, לפני הניתוח הרופא מעולם לא הזהיר מפני סכנה שכזו.. האם יש עילה לתביעה?
 • RE: ניתוח קיסרי 21/09/2014 14:59
  שלום רב,

  טרם ביצוע ניתוח קיסרי על הרופא להסביר למטופלת את מלוא הסיכונים הכרוכים בניתוח. הדבקויות ברחם יכולות להגרם ממיגוון סיבות ויש לברר אם אכן מקורן בניתוח הקיסרי.
  אמליץ שתפנו בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק בעקבות לידת וואקם 20/09/2014 10:01
  לפני שלוש שנים עברתי לידה שהסתיימה בשימוש בוואקום, בעקבות הלידה נוצרו לי קרעים דרגה 4 ונאלצתי לעבור ניתוח, וכעת אינני יכולה ללדת בלידה רגילה. האם יש עילה לתביעה?
 • RE: נזק בעקבות לידת וואקם 21/09/2014 14:53
  שלום רב,

  עצם העובדה שנוצרו קרעים בלידה אינה מלמדת בהכרח על התרשלות אשר מקימה עילת תביעה. כדי להעריך אם בטיפול זהיר יותר ניתן היה למנוע את הנזק צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהלידה ולבחון אותו באמצעות מומחה רפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הוכחת רשלנות 20/09/2014 11:58
  שלום רב, לפני שנה אימי עברה ניתוח בשל בעיות במפרק הברך, לפני הניתוח היו הרבה התלבטויות האם להחליף או לשים בורג, ולבסוף הם החליטו לשים בורג, מאז אימי סובלת מאוד וכעת מאחר והניתוח לא צלח יש לבצע ניתוח נוסף... האם ניתן לתבוע על החלטה ניתוחית שגוייה שגרמה לכאב וסבל רב לחולה?
 • RE: הוכחת רשלנות 21/09/2014 14:48
  שלום רב,

  אם ההתלבטות הייתה בין שני שיטות ניתוח מקובלות וראויות ובסופו של דבר לאחר שיקול דעת נבחרה שיטה מסויימת הרי שעצם העובשה שהתוצאה אינה מוצלחת אינה מקנה אוטומטית עילת תביעה. כדי לבסס תביעה יש להוכיח כי הבחירה בשיטה הייתה בלתי סבירה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • נפילה של אם חד הורית 19/09/2014 06:04
  אני אם חד הורית לילד בן 2 לפני חודש נפלתי ברחוב מגזע עץ שלא פונה על ידי העיריה ואני לא הבחנתי בו, האם אני יכולה לתבוע את העירייה, האם העובדה שנאלצתי לעזר בעזרה חיצונית על מנת לטפל בבני מזכה אותי גם על הוצאות אלה (הייתי עם רגל שבורה בגבס חודש שלם)
 • RE: נפילה של אם חד הורית 21/09/2014 14:46
  שלום רב,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה יש צורך ביותר פרטים. אני מקווה שיש בידך תמונות של מקום התאונה והמכשול כדי להעריך את המקרה.
  במסגרת התביעה אפשר בהחלט מלבקש פיצוי גם על הוצאות עזרהבטיפול בבנך אם לא יכולת לעשות זאת בעצמך בשל הפציעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום נושא חדש


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 3
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • תביעת ביטוח 29/09/2014 17:37
  שלום רב, אבי עבר תאונת דרכים לפני ארבע שנים ונפצע בגב ואף נאלץ לעבור ניתוח, יש לנו עורך דין אבל זה נראה לי לא סביר שעד עכשיו לא קיבלנו את הפיצויים עבור התביעה, עברו כבר ארבע שנים מאז התאונה, האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לזרז את ההליך?
 • RE: תביעת ביטוח 30/09/2014 12:28
  שלום רב,

  איני יכול להעריך אם פרק הזמן שחלף הינו סביר אך במקרים מסויימים של תביעת נזיקין עקב תאונת דרכים יש צורך במינוי מספר מומחים רפואיים להערכת הנכות ולכן הטיפול בתיק יכול להתארך.
  מציע שתערכו פגישה מסודרת עם עורך הדין שלכם לקבלת עדכון מפורט היכן התיק עומד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם מדובר בתאונת עבודה 29/09/2014 00:45
  אני מסייע טיולים מאורגנים, בזמן ההמתנה בין הסעה להסעה מעדתי ונשברה לי הרגל, האם זה נחשב לתאונת עבודה למרות שהייתי בשעות מנוחה בין לבין הסעה?
 • RE: האם מדובר בתאונת עבודה 29/09/2014 13:12
  שלום רב,

  במידה והתאונה אירעה בשעות העבודה והייתה מתוכננת לך עוד הסעה לאחר ההמתנה איני רואה סיבה של ממש על פי המידע שמסרת בפנייתך מדוע ביטוח לאומי לא יכיר בתאונה כתאונת עבודה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פענוח שגוי 28/09/2014 11:09
  בבדיקה לאחר תלונת התקלה לי גוש חשוד ברגל, בוצעה ביופסיה לאחר הוצאתו ונאמר לי שזה גידול שפיר, שלושה חודשים לאחר מכן עברתי בדיקות נוספת, ונתגלה שהיתה טעות באבחון ומדובר בסרטן, כעת עלי לעבור טיפולים. האם אפשר לתבוע?
 • RE: פענוח שגוי 29/09/2014 12:03
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הטעות באבחון עולה כדי התרשלות וכן להעריך את היקף הנזק שנגרם בשל האיחור באבחון יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום האונקולוגיה.
  חשוב להבין שאף אם יתברר שהייתה התרשלות בפענוח הבדיקה הראשונה על מנת לקבל פיצוי ממשי צריך יהיה להוכיח באמצעות חוות דעת רפואית שאילו האבחנה הייתה מתבצעת 3 חודשים מוקדם יותר סיכויי ההחלמה היו גבוהים יותר.

  אמליץ כדי להתחיל להעריך את המקרה באופן מסודר לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.


  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תקיפה של שכן 25/09/2014 02:38
  שכן של אימי דחף אותה במהלך וויכוח בעקבות הדחיפה יש לה סדק בצלעות הגשתי תשלונה במשטרה ורציתי לדעת האם ניתן לתבוע ואיכן יש לתבועה על פגיעה שכזו?
 • RE: תקיפה של שכן 28/09/2014 16:54
  שלום רב,

  ראשית אמליץ שתבדקו עם המשטרה שאכן יוגש כתב אישום והתיק לא יגנז שכן אם יוגש כתב אישום ותהיה הרשעה הדבר יקל עליכם בהגשת תביעה אזרחית לפיצויים.
  אם לא מדובר בנזק קבוע אפשר לשקול אולי תביעה במסגרת תביעות קטנות אך כמובן שכדי להכריע בעניין צריך לבדוק את כל פרטי המקרה.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
 • פגיעה בעבודה 25/09/2014 14:24
  אני נהג משאית, לפני כשבוע וחצי נאלצתי לעצור את הרכב שלי בצד הדרך מאחר והמטען לא היה קשור כהלכה, לאחר שטיפסתי וקשרתי את המטען נפלתי ונוצר לי שבר ברגל, האם זה נחשב לתאונת עבודה?
 • RE: פגיעה בעבודה 28/09/2014 16:51
  שלום רב,

  נראה לי מהתיאור שנתת שהביטוח הלאומי יכיר במקרה כתאונת עבודה. יתכן גם שניתן יהיה להכיר במקרה כתאונת דרכים כהגדרתה בחוק ואז ניתן יהיה להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בביטוח חובה. אני מציע שתפנה ליעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח הקטנת חזה 26/09/2014 03:47
  שלום רב, לפני חצי שנה עברתי ניתוח פלסטי שלאחריו הפטמות שלי אינן שוות, פיטמה אחת גבוה יותר מהפיטמה השניה, האם יש מקום לתביעה?
 • RE: ניתוח הקטנת חזה 28/09/2014 16:47
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש מקום לתביעה אין די בכך שהתוצאה אינה לשביעות רצונך מבחינה אסתטית. כדי להעריך את המקרה יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הכירורגיה הפלסטית.
  אני מציע כי בתור שלב ראשון תפני בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת מלוא התיעוד הרפואי ופניה למומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חוסר אבחון 26/09/2014 08:43
  לפני כחודיים בני התלונן על כאבי בטן חזקים ולקחתי אותו לקופת החולים, הרופא בדק אותו ואמר שהוא סובל מוירוס ושלח אותנו הביתה, למחרת לאחר שהילד פשוט לא הפסיק להתלונן לקחתי אותו לבית החולים שם גילו כי התוספתן שלו התפוץץ, הוא היה מאושפז שבוע, האם יש במקרה עילה לתביעה?
 • RE: חוסר אבחון 28/09/2014 13:19
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הייתה התרשלות בכך שהדלקת בתוספתן לא אובחנה כבר בעת הביקור הראשון בקופת חולים יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי הן מהביקור בקופת חולים והן מבית החולים.
  אם היו סימנים מחשידים לדלת בתוספתן או אם לא נערכו הבדיקות המתאימות יתכן ויש מקום לשקול הליך משפטי.

  חשוב להבין שפיצוי בגין התרשלות רפואית ניתן בהתאם להיקף הנזק שנגרם בשל ההתרשלות. מבלי להקל ראש בסבל ובצורך באשפוז אם לא נגרם נזק קבוע לא תמיד יש כדאיות כלכלית להגשת תביעת רשלנות רפואית כאשר לא נגרם נזק קבוע.
  בכל מקרה אמליץ שתפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית באופן מסודר להערכת המקרה והאפשרויות שעומדות בפניכם.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה באוטובוס אגד 28/09/2014 07:43
  שלום רב, לפני שלושה ימים הייתי באוטובוס בדרך לעבודה, הנהג עשה עצירה פתאומית ועפתי עלהריצפה, יש לי מכות יבשות אבל שום נזק קבוע, האם כדאי לתבוע את אגד?
 • RE: נפילה באוטובוס אגד 28/09/2014 13:14
  שלום רב,

  ראשית מאחר ומדובר בתאונה בדרך לעבודה כדאי לפנות לביטוח הלאומי ולקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה.

  המדובר גם בתאונה אשר הינה תאונת דרכים ולכן אם שוקלים תביעה היא תצטרך להיות מוגשת כנגד ביטוח החובה של האוטובוס. יש לקבל את מספר הרישוי של האוטובוס ופרטי הנהג ולפנות למשטרה לקבל אישור משטרה על פגיעה בתאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • החלקה עם אופנוע 24/09/2014 10:20
  נסתי אחרי אוטובוס שממנו זלג שמן, אני החלקתי עם האופנוע על כתם השמן ונגרם לי נזק רב לאופנוע, אין לי ביטוח מקיף וכל מה שהספקתי זה לקחת את מספר הרכב של האוטובוס, מה עלי לעשות? האם אני אחראי להוכיח כי כתם השמן נוצר מהאוטובוס?
 • RE: החלקה עם אופנוע 28/09/2014 13:10
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי פח או רכוש עקב תאונות דרכים. מציע שתפנה לעורך דין אשר זה תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • לבדוק ניתוח פריצת דיסק 24/09/2014 07:10
  אימי סבלה רבות מכאבי גב והומלץ לה על ניתוח פריצת דיסק, מאז הניתוח (הניתוח בוצע לפני מעל לחצי שנה) היא ממש סובלת ולא מתפקדת יש לי שתי שאלות, כיצד ניתן לבדוק האם ההחלטה לביצוע הניתוח היתה ההחלטה הנכונה ביותר עבור אימי ובנוסף האם אי הצלחת הניתוח ופגיעה בחיי היום יום של המטופל מהווה עילה לתביעה?
 • RE: לבדוק ניתוח פריצת דיסק 28/09/2014 13:09
  שלום רב,

  כדי להעריך את שיקול הדעת הרפואי שבהחלטה על ניתוח ואופן ביצוע הניתוח צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם רופא נוירוכירורג או אורטופד עמוד שדרה.
  עצם העובדה שתוצאת הניתוח לא טובה אינה מלמדת בהכרח על התרשלות בניתוח או רשלנות בהחלטה לנתח.

  בכל מקרה אמליץ לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • קבלת אנטיביוטיקה 23/09/2014 00:54
  רופא המשפחה נתן לי אנטיביוטיקה שאני אלרגית אליה למרות שציינתי בפניו את האלרגיה והיא גם רשומה בתיק, בגלל האנטיביוטיקה הגעתי למיון במצב קשה מאוד של חוסר נשימה ואושפזתי במשך יומים, האם יש עילה לתביעת רשלנות של רופא קופת החולים?
 • RE: קבלת אנטיביוטיקה 28/09/2014 12:18
  שלום רב,

  אין ספק שמתן אנטיביוטיקה למטופל כאשר רשום בבירור שהוא רגיש אליה אינה סטנדרט טיפולי סביר. לדעתי על פניו נראה כי המקרה יכול להוות עילה לתביעה אולם יש לקחת בחשבון את היקף הפיצוי הצפוי שכן הפיצוי ניתן בהתאם לגובה הנזק אשר בסופו של דבר התרחש.
  אני סבור כי מן הראוי במקרה זה לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בסינוסים 23/09/2014 11:30
  עברתי ניתוח אף והוא לא בוצע טוב וכרגע אני מתקשה לנשום מהאף פניתי לרופא המנתח והוא אומר שכרגע אין מה לעשות לא ניתן לבצע ניתוח שני בסמיכות לניתוח הראשון, אני מעוניינת לתבוע את הרופא הפרטי האם לפי מה שמתואר פה ניתן לתבוע על רשלנות רפואית?
 • RE: פגיעה בסינוסים 28/09/2014 12:13
  שלום רב,

  עצם העובדה שהתוצאה של הניתוח אינה טובה ונגרם נזק של פגיעה בנשימה אינה מלמדת באופן אוטומטי על רשלנות רפואית בניתוח. כדי להעריך את המקרה באופן רציני יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון.
  אם את מתכננת בכל מקרה ניתוח תיקון יתכן שיהיה מקום להגיש את התביעה או לשקול את הגשתה לאחר ביצוע ניתוח התיקון אף אם יהיה צורך להמתין פרק זמן מסויים.
  בכל מקרה את בדיקת המקרה יש לבצע לאחר יעוץ עם עורך דין מנוסה בתחום שיסייע בקבלת התיעוד הרפואי ובהתייעצות עם המומחה הרפואי המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • גירדה והתקן תוך רחמי 21/09/2014 11:56
  שלום רב אדוני
  לפני כחצי שנה עברתי גרידה לאחר שנכנסתי להריון על אף שהיה לי התקן תוך רחמי, הגרידה גרמה להידבקויות ובעיות וכעת אינני יכולה להביא ילדים לעולם. האם כניסה להריון בזמן שקיים התקן הינה רשלנות? האם גרידה שגרמה למצב בו לא אוכל להביא ילדים הינה רשלנות? אני מאוד מתוסכלת וכואבת האם יש סיכוי לתביעה שכזו?
 • RE: גירדה והתקן תוך רחמי 23/09/2014 11:36
  שלום רב,

  אני סבור כי המקרה שאת מתארת בפנייתך בהחלט מצדיק בירור רציני. כדי להעריך אם הייתה התרשלות בטיפול בעת הכנסת ההתקן או בעת ביצוע הגרידה צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הגניקולוגיה.

  אני ממליץ שבתור שלב ראשון תפני אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עורך דין כן או לא 22/09/2014 09:59
  שלום, לפני כשנה עברתי תאונת דרכים קשה ואחד מחבריו הטובים שהיה הנהג ברכב נהרג... מאז אני לא ישן לא אוכל, בדיכאון תמידי נפגש עם פסיכיאטר ולוקח כדורי דיכאון, הבנתי שאני יכול לבקש על סמך זה אחוזי נכות מביטוח לאומי, האם עלי להצתייד בעורך דין בשביל זה?
 • RE: עורך דין כן או לא 23/09/2014 11:31
  שלום רב,

  ראשית חשוב שתדע שאתה יכול לקבל פיצוי על הנזק הנפשי שנגרם לך עקב תאונת הדרכים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בו נסעת.
  אני מציע כי בכל מקרה תערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף להערכת המקרה הן מבחינת תביעת הביטוח והן מבחינת מיצוי הזכויות בביטוח הלאומי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה מלפני שנה וחצי 22/09/2014 18:03
  לפני שנה וחצי עבדתי כשליח פיצה, במהלך אחת השליחויות האופנוע החליק ונפצעתי (נוצר שבר ברגל) וכאבים כללים בכל הגוף, הבוס אמר שהכל בסדר והוא לא מעוניין לתבוע את הביטוח, הייתי ילד ופחדתי לאבד את העבודה שלי, היום אני מבין שזו היתה טעות, האם אוכל לתבוע שנה וחצי לאחר האירוע?
 • RE: תאונה מלפני שנה וחצי 23/09/2014 11:06
  שלום רב,

  כדי לתבוע היום תצטרך לקבל פרטים לגבי האופנוע - מספר רישוי, שם חברת ביטוח חובה ומס' פוליסה ולהגיש הודעה במשטרה על תאונת דרכים כדי לקבל אישור משטררה.
  זה אפשרי אך מורכב נוכח הזמן שחלף.
  ממליץ שתפנה אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • האם זאת תאונת עבודה? 21/09/2014 18:36
  שלום עורך דין סולר,
  יש לי שאלה אליך:

  אדם שיש לו עסק קטן להסעות הסיע קבוצת כדורסל להחלקה על הקרח. כשהוא ממתין במקום לקבוצה.

  במהלך ההמתנה הוא גלש על הקרח להנאתו וכאשר הגיע השעה להחזיר את הקבוצה חזרה בנסיון לאסוף את הקבוצה חזרה, תוך כדי החלקה על הקרח הוא נפל עם המגלשיים ונפצע פציעה אורטופדית אשר הכניסה אותו לאובדן כושר עבודה לתק קצובה.

  שאלתי היא:
  האם בנתונים הנ"ל פציעתו הינה תאונת עבודה?
 • RE: האם זאת תאונת עבודה? 23/09/2014 10:47
  שלום רב,

  מדובר במקרה מורכב שכן מצד אחד ברור שהתאונה אירעה בשעות העבודה אולם מצד שני ברור שמדובר בפעילות פנאי שאין לה קשר לתאונה. להערכתי הסיכוי שביטוח לאומי יכיר בתאונה כתאונת עבודה אינו רב.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתוח קיסרי 19/09/2014 11:45
  לפני חצי שנה אישתי ילדה בניתוח קיסרי, הניתוח התבצע לבקשתה מפני שפחדה לעבור לידה רגילה... לאחר הניתוח נאמר שיש הדבקויות רציניות ברחם ויתכן שלא תוכל להביא ילדים בעתיד, לפני הניתוח הרופא מעולם לא הזהיר מפני סכנה שכזו.. האם יש עילה לתביעה?
 • RE: ניתוח קיסרי 21/09/2014 14:59
  שלום רב,

  טרם ביצוע ניתוח קיסרי על הרופא להסביר למטופלת את מלוא הסיכונים הכרוכים בניתוח. הדבקויות ברחם יכולות להגרם ממיגוון סיבות ויש לברר אם אכן מקורן בניתוח הקיסרי.
  אמליץ שתפנו בצורה מסודרת אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית להערכת המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק בעקבות לידת וואקם 20/09/2014 10:01
  לפני שלוש שנים עברתי לידה שהסתיימה בשימוש בוואקום, בעקבות הלידה נוצרו לי קרעים דרגה 4 ונאלצתי לעבור ניתוח, וכעת אינני יכולה ללדת בלידה רגילה. האם יש עילה לתביעה?
 • RE: נזק בעקבות לידת וואקם 21/09/2014 14:53
  שלום רב,

  עצם העובדה שנוצרו קרעים בלידה אינה מלמדת בהכרח על התרשלות אשר מקימה עילת תביעה. כדי להעריך אם בטיפול זהיר יותר ניתן היה למנוע את הנזק צריך יהיה לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהלידה ולבחון אותו באמצעות מומחה רפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • הוכחת רשלנות 20/09/2014 11:58
  שלום רב, לפני שנה אימי עברה ניתוח בשל בעיות במפרק הברך, לפני הניתוח היו הרבה התלבטויות האם להחליף או לשים בורג, ולבסוף הם החליטו לשים בורג, מאז אימי סובלת מאוד וכעת מאחר והניתוח לא צלח יש לבצע ניתוח נוסף... האם ניתן לתבוע על החלטה ניתוחית שגוייה שגרמה לכאב וסבל רב לחולה?
 • RE: הוכחת רשלנות 21/09/2014 14:48
  שלום רב,

  אם ההתלבטות הייתה בין שני שיטות ניתוח מקובלות וראויות ובסופו של דבר לאחר שיקול דעת נבחרה שיטה מסויימת הרי שעצם העובשה שהתוצאה אינה מוצלחת אינה מקנה אוטומטית עילת תביעה. כדי לבסס תביעה יש להוכיח כי הבחירה בשיטה הייתה בלתי סבירה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • נפילה של אם חד הורית 19/09/2014 06:04
  אני אם חד הורית לילד בן 2 לפני חודש נפלתי ברחוב מגזע עץ שלא פונה על ידי העיריה ואני לא הבחנתי בו, האם אני יכולה לתבוע את העירייה, האם העובדה שנאלצתי לעזר בעזרה חיצונית על מנת לטפל בבני מזכה אותי גם על הוצאות אלה (הייתי עם רגל שבורה בגבס חודש שלם)
 • RE: נפילה של אם חד הורית 21/09/2014 14:46
  שלום רב,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה יש צורך ביותר פרטים. אני מקווה שיש בידך תמונות של מקום התאונה והמכשול כדי להעריך את המקרה.
  במסגרת התביעה אפשר בהחלט מלבקש פיצוי גם על הוצאות עזרהבטיפול בבנך אם לא יכולת לעשות זאת בעצמך בשל הפציעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 3 [STOP] => 7 [PAGE] => 3 [NBPAGES] => 118 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => לידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => סיבוכים בהריון [link] => /סיבוכים-בהריון ) [2] => Array ( [name] => נשיכת כלב [link] => /personal-injuries-dog-bite ) [3] => Array ( [name] => פורום משפטי [link] => /forum/פורום_רשלנות_רפואית ) [4] => Array ( [name] => הערכת נזק [link] => /הערכת-גובה-הנזק ) [5] => Array ( [name] => סוגי תאונות [link] => /תאונות-דרכים ) [6] => Array ( [name] => תביעה נגד קרנית [link] => /car-accident-karnit ) [7] => Array ( [name] => עורך דין תאונות עבודה [link] => /work-accident ) [8] => Array ( [name] => ביטוח תאונות ילדים [link] => /kids-insurance ) [9] => Array ( [name] => תאונה באוטובוס [link] => /car-accident-bus ) [10] => Array ( [name] => סרטן [link] => /סרטן ) ) )
  לידה סיבוכים בהריון נשיכת כלב פורום משפטי הערכת נזק סוגי תאונות תביעה נגד קרנית עורך דין תאונות עבודה ביטוח תאונות ילדים תאונה באוטובוס סרטן
  כניסה לפורום מרכז עזריאלי 3 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
  עדכונים באתר:

  כל הזכויות שמורות © | משרד עורכי דין עופר סולר ושות

  מפת האתר