עורך דין עופר סולר מסביר על פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?
פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?

Hebrew

כמעט כל אחד מאיתנו ביקר, מסיבה כזאת או אחרת באתר בנייה. בין אם בזמן שיפוצים של בית קיים או באתר בנייה של בניין מגורים חדש בו אתם שוקלים לקנות דירה. אתרי בנייה מן הסתם הנם מקומות שבהם יש צורך להקפיד הקפדה יתרה על כללי בטיחות נוקשים, לצורך מניעת תאונות, פגיעות ו/או נזקי גוף למבקרים והעובדים במקום.

ניסיון החיים מלמד כי אתרי בניה הם מקומות אשר טומנים בחובם סכנות לא מעטות למבקרים ולעובדים כאחד. גדרות, פיגומים, קורות ובורות יכולים להוות מכשולים מסוכנים אשר יכולים להביא לפגיעות קשות. כך גם ללגבי לבנים או כלי בנין אחרים אשר נופלים מגובה רב ועלולים לפגוע בשוהים באתר הבניה.

משרד עורכי דין עופר סולר ושות' מטפל בתביעות שהוגשו על ידי תובעים שנפגעו במהלך שהותם באתר בנייה, כתוצאה מליקויים בהתנהלותם של הגורמים האחראיים באתר, בין השאר הקבן הראשי, קבלן הביצוע ואפילו העובדים באתר הבנייה.

בכל מקרה של פגיעה שבמהלכה נגרמו לך נזקי גוף, מומלץ לפנות לקבלת יעוץ משפטי אישי, על מנת שעורך דין מיומן יוכל לבחון את מקרה הפגיעה שלך ולהמליץ על דרכי פעולה רצויות.

מי אחראי לשלומם של עוברי אורח ועובדים באתר בנייה?

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     נזק מוחי לאחר ניתוח נוירוכירורגי     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה?     כוויות מפיצה רותחת     אשה מבוגרת נפגעה באוטובוס     אפשר לתבוע על תאונת עבודה?     התייעצות עם עורך דין לאחר תאונה     ביטוח בחברת כלל     התייעצות על רשלנות רפואית     שאלה והתייעצות     פציעה בקנטרי     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס