עורך דין עופר סולר מסביר על פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?
פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

פגיעת גוף באתר בנייה - מי אחראי לנזק שלך?

Hebrew

כמעט כל אחד מאיתנו ביקר, מסיבה כזאת או אחרת באתר בנייה. בין אם בזמן שיפוצים של בית קיים או באתר בנייה של בניין מגורים חדש בו אתם שוקלים לקנות דירה. אתרי בנייה מן הסתם הנם מקומות שבהם יש צורך להקפיד הקפדה יתרה על כללי בטיחות נוקשים, לצורך מניעת תאונות, פגיעות ו/או נזקי גוף למבקרים והעובדים במקום.

ניסיון החיים מלמד כי אתרי בניה הם מקומות אשר טומנים בחובם סכנות לא מעטות למבקרים ולעובדים כאחד. גדרות, פיגומים, קורות ובורות יכולים להוות מכשולים מסוכנים אשר יכולים להביא לפגיעות קשות. כך גם ללגבי לבנים או כלי בנין אחרים אשר נופלים מגובה רב ועלולים לפגוע בשוהים באתר הבניה.

משרד עורכי דין עופר סולר ושות' מטפל בתביעות שהוגשו על ידי תובעים שנפגעו במהלך שהותם באתר בנייה, כתוצאה מליקויים בהתנהלותם של הגורמים האחראיים באתר, בין השאר הקבן הראשי, קבלן הביצוע ואפילו העובדים באתר הבנייה.

בכל מקרה של פגיעה שבמהלכה נגרמו לך נזקי גוף, מומלץ לפנות לקבלת יעוץ משפטי אישי, על מנת שעורך דין מיומן יוכל לבחון את מקרה הפגיעה שלך ולהמליץ על דרכי פעולה רצויות.

מי אחראי לשלומם של עוברי אורח ועובדים באתר בנייה?

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     אלח דם או Sepsis - בחינה רפואית משפטית     טיפול רפואי רשלני בנגע סרטני מלנומה על ידי רו     מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשלנות רפואית     רשלנות רפואית - המועד להגשת תביעה     לידת תינוק פגוע בשיתוק מוחין בגלל רשלנות בליד     רשלנות בביצוע השראת לידה     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     איחור בהפניה לקולונסקופיה     אי גילוי תסמונת דאון ביילוד      התיישנות עילה במקרים של הולדה בעוולה     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     גידול בעצב השמיעה - רשלנות באבחון וניתוח     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     איחור באבחון מפרצת באבי העורקים     אפשר לתבוע את העירייה?     יש עילה לתביעה?     לגשת לתביעה כבר עכשיו?     מה דעתכם?     זאת הסכמה סבירה?     יש עילה לתבוע?     הליך רפואי כושל     טיפול במכבי טבעי     טיפול בלייזר     תביעת נזיקין כשאני בחו"ל