עו"ד עופר סולר מסביר על כללי בטיחות בבתי ספר וגני הילדים - לשמור על הילדים שלנו...
כללי בטיחות בבתי ספר וגני הילדים - לשמור על הילדים שלנו!

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

כללי בטיחות בבתי ספר וגני הילדים

Hebrew

מי אחראי לבטיחות ילדינו בזמן שהם שוהים במסגרת חינוכית, בית ספר או גן ילדים, במסגרת חוק חינוך חובה? מה אומר החוק לגבי האחריות לשמירה על כללי בטיחות בסיסיים שמטרתם להגן על בריאותם של הילדים? בואו להכיר ולדעת עוד על הזכויות שלנו ושל ילדינו במסגרת בתי הספר וגני הילדים בישראל.

בתי הספר וגני הילדים ממלאים תפקיד חשוב ברבדים שונים בחיי הפרט. ילדים עד לגיל הבגרות חשופים מאד לסוגים שונים של פגיעות, לעיתים אף בלתי הפיכות גם בתוך המסגרות החינוכיות בהן הם שוהים מדי יום ביומו - גני הילדים ובתי הספר.

תאונות ילדים ופגיעות לא צפויות יכולות להשפיע לא רק על מסלול החיים שלהם אלא מכוח הנסיבות גם עלינו כהורים שאחראיים על בריאותם ותפקודם היום יומי של הקטנים.

חשוב להבין כי מוסדות החינוך השונים אחראיים במידה רבה לתקינות המתקנים, חדרי הלימוד, חצרות, חדרי מדרגות, אולמות ומתקני ספורט, וכל מתקן אחר הנמצא בשימוש הילדים בשעות בהן הם נמצאים בגן או בבית הספר.

אנחנו כהורים רוצים להיות בטוחים כי הילדים נמצאים בידיים טובות ומגנות, ומכאן שקיים צורך ממשי בהתקנה והקפדה על כללי בטיחות ברורים ומפורטים, בכל בית ספר ו/או גן ילדים בישראל.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשלנות רפואית     רשלנות רפואית - המועד להגשת תביעה     לידת תינוק פגוע בשיתוק מוחין בגלל רשלנות בליד     רשלנות בביצוע השראת לידה     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     איחור בהפניה לקולונסקופיה     אי גילוי תסמונת דאון ביילוד      התיישנות עילה במקרים של הולדה בעוולה     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     גידול בעצב השמיעה - רשלנות באבחון וניתוח     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     איחור באבחון מפרצת באבי העורקים     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     אני התנתקתי מחברת סלולר יומיים אחרי שנכנסתי א     מה אתם אומרים? לתבוע?     הקלטה של מנהל מחלקה בקופת חולים     יש עילה לתבוע?     נפילה בירידה מהאוטובוס     אחרי תאונה של אישתי     פציעה במלון באיטליה     אחריות בעלי הדירות     צריך עצה של עו"ד     יש טעם לעשות משהו?