חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורכי הדין עופר סולר וארבל אורן-קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

משרד סולר קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

כך תפעלו לאחר פגיעה בתאונת דרכים

מחבר: 30/12/2019 19:17

כל אימת שאדם נפגע בתאונת דרכים, השאלה הראשונה המתבקשת הנה "האם נפגעת?" או "אתה בסדר?" לשאלות אלו מתלווה בדרך כלל גם המסקנה המתבקשת "מזל גדול" או "תגיד תודה שיצאת בזול".

משמע, מזלך שהפגיעה אינה חמורה כי היא יכולה היתה להיות עוד הרבה יותר חמורה. כך הוא טבעו של אדם. אולם, לצערנו, לא כל תאונות הדרכים מסתיימות בדרך זו ולא אחת נגרמים למעורבים בתאונות הדרכים נזקי גוף, נכות ופציעות קשות.

במקרים אלו, על פי דיני מדינת ישראל זכאים הנפגעים בתאונה לפיצוי בגין נזקי הגוף אשר נגרמו להם.

עורך דין עופר סולר מצא לנכון לבוא לעזרתם של אלו אשר נפגעו חלילה בעקבות תאונת דרכים ולהוביל את הקורא צעד אחר צעד בשבילי החוק עד לקבלת הפיצוי המיוחל.

ראשית, יש להקדים ולאמר כי החקיקה בתחום תאונות הדרכים במדינת ישראל הנה אחת המסודרות והמתקדמות בעולם.

אין פלא בדבר לאור הכמות העצומה של תאונות הדרכים המתרחשות בכבישי ישראל מדי שנה והכמות הגדולה עוד יותר של פצועים והרוגים בתאונות אלו.

לפיכך, חוקקה הכנסת חוק סוציאלי בשם "חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים" המסדיר את נושא הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על כל היבטיו, ובכלל זה קובע לכל מקרה של תאונת דרכים - מי ישלם, למי, מתי והשאלה הגדולה מכולן - כמה.

הבה נתאר לנו מקרה רגיל של תאונת דרכים. משה נוהג ברכב א' ויעקב נוהג ברכב ב'. שני הרכבים התנגשו זה בזה וכתוצאה מכך חש משה בכאב בגבו. משה החליף עם יעקב את פרטיו האישיים ואת פרטי חברת הביטוח וכעת הוא שואל עצמו מה עליו לעשות.

האם משה זכאי לקבל פיצויים?

אם יעקב הוא האשם בתאונה קל לנו לקבוע כי משה זכאי לפיצוי אולם מה במקרה שהאשם בתאונה הנו משה? האם עדיין הנו זכאי לפיצוי למרות אשמתו?

כבר כעת חשוב להדגיש ולהבין כי אין כל קשר בין האשם בתאונה לבין הזכאות לפיצוי בגין נזקי גוף. על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, משה זכאי לפיצוי ללא כל קשר לאשם בתאונה.

משמעות הדבר היא כי גם אם משה נהג בחוסר זהירות, לא שמר על חוקי התנועה ופגע ביעקב מאחור, משה זכאי על פי החוק לפיצוי בגין נזקי הגוף אשר נגרמו לו.

השאלה מי אשם בתאונת הדרכים רלוונטית אך ורק לסוגיית נזקי הרכוש - הנזק לרכב עצמו, ולא לשאלת הפיצוי בגין נזקי הגוף בה עוסק חוק הפיצויים. ואם כך, מה במקרה בו משה נסע ברכבו, כאשר לפתע איבד את השליטה על רכבו ופגע בעץ אשר עמד בצד הדרך.

האם עדיין יהיה משה זכאי לפיצוי? התשובה החד משמעית הנה - כן. חוק הפיצויים קובע כי למעט מספר מקרים ספציפיים הקבועים בחוק, כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים יהיה זכאי לפיצוי על נזקיו, לא משנה כיצד אירעה התאונה והאם היה אשם בגרימתה.

קראו בהרחבה: תאונת דרכים בעת תיקון דרך

כעת נסבך מעט את המקרה ונאמר כי משה לא היה מעורב בתאונה עם רכב אחר אלא עמד עם רכבו בצד הדרך, במקום בו שולי המדרכה צבועים אדום לבן - סימן אשר מורה כידוע על איסור מוחלט לחניה ולעצירה.

כתוצאה מההפרעה אשר גרם משה לתנועה, פגע בו רכב אחר. האם משה יהיה זכאי לפיצוי במקרה כזה בו החנה בצורה מכוונת את רכבו במקום בו אסור היה לו להעמידו?

שוב, התשובה הנה חיובית. אמנם, אחד המקרים העיקריים בהם ישלול חוק הפיצויים פיצוי מנפגע בתאונת דרכים הוא מקום בו אירעה תאונת הדרכים במתכוון, אולם משה לא גרם לתאונת הדרכים במתכוון אלא רק הכניס את עצמו לסיטואציה מסוכנת בה עלולה להיגרם תאונת דרכים ולפיכך יהיה זכאי לפיצוי.

אם כך, מה במקרה בו מבדיקתו של משה לאחר התאונה עולה כי היה שיכור לגמרי ולא היה מסוגל אפילו להתהלך מבלי ליפול? האם עדיין יהיה זכאי לפיצוי? כפי שלבטח כבר הבנתם, גם במקרה זה התשובה הנה חיובית.

משה לא גרם לתאונת הדרכים במתכוון אלא רק הכניס את עצמו לסיטואציה מאוד מסוכנת. לו היה מתגלה כי משה גרם לתאונת הדרכים בכוונה וברצון מלא, רק אז לא יהיה זכאי לפיצוי.

ואם נראה כי כעת הכל ברור, הבה ונבחן את המקרה הבא. משה נסע במכוניתו לביתו, עצר בחניה ודומם את מנוע הרכב.

משה אסף את חפציו, נטל את המפתחות והחל לצאת מרכבו. משה הוציא מן הרכב רגל אחת ולאחר מכן את שאר גופו, אולם רגלו השניה נתפסה בחגורת הבטיחות ומשה נפל על הכביש ונחבט באספלט.

קראו בהרחבה: פגיעה בעת ירידה מהאוטובוס - האם זוהי תאונת דרכים?

האם מדובר בתאונת דרכים?

האם משה יהיה זכאי לפיצוי על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים? כצפוי התשובה הנה חיובית. חוק הפיצויים מגדיר כתאונת דרכים כמעט כל סוג של אירוע אשר עלול לקרות מרגע שאדם מתחיל להיכנס לרכב ועד שהוא יוצא ממנו באופן מלא, למעט כאמור מספר מקרים חריגים המוגדרים בחוק.

שאלה אחרת לחלוטין הנשאלת היא איזו חברת ביטוח יש לתבוע בגין נזקי גוף של נפגע בתאונת דרכים.

אם נחזור לדוגמא בה התנגשו רכביהם של יעקב ומשה - האם על משה לתבוע את חברת הביטוח אשר ביטחה את רכבו שלו או את חברת הביטוח אשר ביטחה את רכבו של יעקב?

הכלל המוביל בשאלה זו על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא כי לא תובעים את חברת הביטוח של הרכב השני אלא על אדם לתבוע את חברת הביטוח המבטחת את הרכב בו הוא נסע בעצמו בפוליסת ביטוח חובה - אם כנהג ואם כנוסע.

משמע, על משה לתבוע את חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב שלו בו הוא נסע. על אותו משקל, אם יעקב היה נפגע, היה עליו לתבוע את חברת הביטוח אשר ביטחה את רכבו שלו ולא זו אשר ביטחה את הרכב בו נסע משה.

נשאלת השאלה מה קורה כאשר יעקב הוא האשם בתאונה - האם במקרה זה תהיה חברת הביטוח של משה פטורה ויהיה על משה להפנות את תביעתו לחברת הביטוח של יעקב? התשובה היא שלילית.

הכלל קובע כי בכל מקרה, כל נפגע תובע את חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בו הוא נסע ללא כל קשר לזהותו של האשם בתאונה.

יודגש כי כלל זה חל הן על הנהג והן על כל הנוסעים אשר נסעו ברכבו ואשר נפגעו בתאונת הדרכים - כל אלו זכאים לפיצוי מידי חברת הביטוח אשר ביטחה בביטוח חובה את הרכב בו נסעו. ומה במקרה של הולך רגל? הרי להולך רגל אין ביטוח חובה ולפיכך למי יפנה את תביעתו?

גם עניין זה הוסדר בחוק ונקבע כי הולך רגל יפוצה על ידי חברת הביטוח של הרכב אשר פגע בו.

הבה נשוב אל משה מיודענו. משה החנה את רכבו על יד ביתו, דומם את המנוע ויצא מרכבו. רגע לאחר שסגר את דלת רכבו ועוד לפני שהספיק להסתובב ולהתחיל לחצות את הכביש לכיוון ביתו, פגעה בו מכונית חולפת.

לאיזו חברת ביטוח יהיה על משה להפנות את תביעתו? התשובה במקרה זה טמונה בשאלה האם משה התנתק מרכבו. אם משה היה עדיין במהלך היציאה מרכבו וטרם ניתק את המגע עמו, עליו להפנות את תביעתו לחברת הביטוח אשר ביטחה את רכבו.

אולם, אם משה יצא מרכבו וסגר את הדלת, למעשה הפך משה להולך רגל ולפיכך עליו להפנות תביעתו לחברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב שפגע בו.

כעת, משברור לנו איזו חברת ביטוח עלינו לתבוע, נעבור לבחון את הפעולות אשר על הנפגע לעשות על מנת שיוכל להגיש את התביעה בצורה הטובה ביותר ולזכות במלוא הפיצוי לו הנו זכאי.

רצוי וחשוב שהתביעה נגד חברת הביטוח תנוהל על ידי עורך דין. חברות הביטוח מנסות לסגור תיקי תביעה במהירות עם נפגעים אשר אינם מיוצגים על ידי עורך דין תוך תשלום סכומים נמוכים יחסית.

הפניה אל עורך הדין המתמחה בתאונות דרכים מבטיחה שחברת הביטוח לא תוכל לפעול מאחורי גבו של עורך הדין וללחוץ את הנפגע לפשרה מהירה.

בפני עורך הדין עומדות שתי אפשרויות עיקריות. הראשונה, לסגור את התביעה בפשרה תוך זמן קצר יחסית, כאשר מדובר בפיצוי נמוך יותר המתקבל במהירות.

השניה, לנהל תביעה אשר בדרך כלל תוביל לקבלת פיצוי גבוה יותר אולם בפרק זמן ארוך בצורה משמעותית. ההחלטה לאיזה מסלול לפנות צריכה להתקבל בשיתוף פעולה בין עורך הדין לנפגע וכפונקציה של חומרת הפגיעה והפיצוי המוצע על ידי חברת הביטוח כפשרה.

אין לקבל כל הצעה של חברת הביטוח באופן אוטומטי אלא יש לבחון כל מקרה לגופו ולקבל החלטה מושכלת אשר תאזן בין גובה הפיצוי לבין פרק הזמן אשר יהיה על הנפגע להמתין עד קבלתו.

חשיבות רבה נודעת גם לזהותו של עורך הדין המטפל בתביעה. מאחר ומדובר בעניין המוסדר על פי חוק ספציפי ומפורט, כל עורך דין מסוגל לטפל בתיק תביעה נגד חברת ביטוח בגין תאונת דרכים וכתוצאה מכך, מרביתם של עורכי הדין אכן נוטלים על עצמם ללא היסוס תיקי תאונות דרכים למרות שאינם מתמחים בתחום זה.

אולם, על מנת לגבות עבור נפגע את מלוא הפיצוי לו הוא זכאי, נדרש עורך דין המומחה בתחום זה ואשר מכיר היטב את חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים על כל נפתוליו כמו גם את כל הטכניקות הנדרשות לקביעה אופטימלית של הפיצוי לו זכאי הנפגע.

שהרי לא הייתם מפקידים בידי רופא המשפחה את הסמכות לבצע בכם ניתוח לב פתוח ולא הייתם מאפשרים לרופא עיניים לבצע בכם ניתוח הסרת אפנדיציט. פניה לעורך דין אשר אינו מומחה בתחום זה, עלולה להוביל לקבלת פיצוי נמוך יותר מזה לו זכאי הנפגע בפועל, ולעתים הפרשים אלו עלולים להסתכם בסכומים גבוהים ביותר.

נפגעת בתאונה? כך יש לפעול!

כאשר אדם אשר נפגע בתאונת דרכים חש כי נגרמה לו פגיעה והוא חש בכאבים, הדבר הראשון והמיידי אותו עליו לעשות הנו לפנות לבית החולים הקרוב.

אכן, מרבית בני האדם חשים רתיעה מבתי חולים ועושים כל אשר באפשרותם על מנת להימנע מלבקר בהם, אולם, במקרה של פגיעה בתאונת דרכים אשר יש חשד כי נגרמה למעורב בה פגיעת גוף, חובה לבדוק את מהותה של הפגיעה ולו במטרה לוודא כי הפגיעה אינה רצינית.

הסירו דאגה מלבכם - אמנם, ביקור בבית החולים הנו ללא ספק עניין יקר, אולם כנפגעי תאונת דרכים הנכם זכאים כי חברת הביטוח תישא בעלות הטיפול בבית החולים, גם אם בדיעבד יתברר בבדיקה כי הפגיעה אינה רצינית.

על אותו משקל, אם הנפגע נזקק לשירותי אמבולנס, אין להסס להזמינו משיקולים של עלות מאחר וגם הוצאה זו תשולם על ידי חברת הביטוח.

למען הבהר היטב את הדברים, אין הכוונה כי הנפגע צריך לשלם לאמבולנס ולבית החולים ואחר כך חברת הביטוח תשיב לו את כספו, אלא הנפגע צריך בסך הכל להודיע כי מדובר בתאונת דרכים ובית החולים יפנה את החשבון באופן אוטומטי לחברת הביטוח האחראית.

בבית החולים, חשוב כי הנפגע יפרט בפרוטרוט את הפציעות אשר נגרמו לו בתאונה מבלי להשמיט דבר. פגיעה אשר לא תירשם בטופס חדר המיון, לא ניתן יהיה לשייך אותה אחר כך לתאונה והנפגע לא יזכה לפיצוי בגינה.

על תעודת חדר המיון לכלול את כל הפציעות אשר נגרמו בתאונה. בהזדמנות זו, יש להדגיש כי לא רק נפגעים אשר נפגעו בצורה חמורה מאוד זכאים לפיצוי על נזקיהם.

גם נפגעים אשר נפגעו בצורה קלה זכאים לפיצוי, אשר ערכו יהיה כמובן פחות בצורה משמעותית לעומת גודל הפיצוי של אדם אשר נפגע בצורה חמורה. למעשה, כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי בשיעור כלשהו, כאשר כחומרת הפגיעה - כך גובה הפיצוי.

הפעולה הבאה אשר על הנפגע לעשות הנה לפנות לענף התנועה במשטרת ישראל הנמצא באזור מגורי הנפגע ולדווח על תאונת הדרכים.

השוטר בתחנת המשטרה יפתח תיק בגין תאונת הדרכים, יקליד למחשב את פרטי הרכבים המעורבים, פרטי חברות הביטוח המעורבות, פרטי הנפגעים בתאונה וינפיק לנפגע טופס הנקרא "טופס מידע על נתוני תיק כללי - תאונה" הכולל את כל הפרטים אשר פורטו לעיל.

לעתים לא ניתן יהיה לקבל טופס זה במקום והוא ישלח לבית הנפגע בדואר. חשיבותו של טופס זה כפולה: על הנפגע לפנות שוב לבית החולים ולמסור טופס זה לפקידי הקבלה, על מנת שחברת הביטוח תחויב בעלות טיפולו של הנפגע בבית החולים.

אם הנפגע לא ימסור טופס זה, עלול בית החולים לדרוש ממנו תשלום בעבור הטיפול. נוסף, טופס זה הנו ההוכחה כי אירעה תאונת דרכים ובלעדיו עלולה חברת הביטוח לסרב לפצות את הנתבע על נזקיו.

למעשה, בשלב זה בוצעו כל הפעולות הנדרשות לצורך הגשת תביעה נגד חברת הביטוח וכעת ניתן כבר לפנות אל עורך הדין על מנת שזה יפנה אל חברת הביטוח בדרישה לפיצוי.

כמובן, קיימים אספקטים נוספים רבים לשאלת גובה הפיצוי ואופן גבייתו. מספיק להזכיר בשלב זה את האפשרות שתאונת הדרכים הנה תאונת עבודה - אם מאחר ואירעה תוך כדי עבודתו של הנפגע ואם מאחר ואירעה בדרכו אל עבודתו או בחזרתו ממנה. במקרה כזה, נכנס לתמונה המוסד לביטוח לאומי על כל היבטיו.

שאלות? פנה/י לשיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 03-7369253

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: סולר קפלינסקי נזקי גוף תאונות דרכים לאחר התאונה

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

17 בפברואר 2021

רשלנות רפואית בעת טיפולי ...

טיפול שיניים רשלני ובלתי סביר עלול לגרום לנזק חמור למטופל ולהוצאות ניכרות ובכל מקרה של חשד לרשלנות רפואית, כדאי לבחון הגשת תביעה.

קרא עוד

17 בפברואר 2021

עברת השתלת שיניים ונגרמו ...

רשלנות רפואית בהשתלת שיניים - דוגמאות ומקרים לדוגמא מאת עורך דין עופר סולר...

קרא עוד

17 בפברואר 2021

רשלנות רפואית באבחון וטיפ...

הסברים על מקרי רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלת סרטן הכבד. לחצו כאן לפרטים וסיוע...

קרא עוד

17 בפברואר 2021

מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשל...

בואו לדעת יותר על רשלנות באבחון וטיפול במחלת סרטן הלבלב ואובדן סיכויי החלמה...

קרא עוד

17 בפברואר 2021

רשלנות באבחון סרטן ומחלות...

איחור באבחון סרטן ומחלות ממאירות וקשות יכול להיגרם בשל רשלנות, במקרה שהמחלה נתנה סימנים מקדימים שהרופא המטפל התעלם מהם.

קרא עוד

24 בפברואר 2021

טעויות של תובעים בתביעות ...

תובעים בתיקי רשלנות רפואית עושים לעיתים טעויות אשר עלולות להזיק לתביעתם לקבלת פיצויים - כך ניתן להימנע מאותן טעויות...

קרא עוד

24 בפברואר 2021

איחור באבחון התקף לב

הסימנים להתקף לב הם סימנים שחובה על כל איש צוות רפואי סביר להכיר ולזהות ובמידה וחל איחור באבחון, יש לשקול הגשת תביעה לפיצויים.

קרא עוד

19 באפריל 2021

למה הרופאים לא מסבירים תמ...

משרד הבריאות ממליץ לעשות מי שפיר רק מעל גיל 35 או בהריון בסיכון, למרות שהבדיקה קריטית וחשובה בכל הריון לכל אשה! הכירו את הסיבות ל...

קרא עוד

19 באפריל 2021

המשמעת של אבחון מיקרוצפלי...

אבחון מיקרוצפליה בזמן מעקב ההריון נושאת משמעות רבה וקריטית, ולכן חשוב לאבחן ולקבל מרופא הנשים הסבר מפורט והפניה לייעוץ גנטי ממוקד...

קרא עוד

19 באפריל 2021

סיכונים וסיבוכים במתן טיפ...

משרד סולר קפלינסקי רשלנות רפואית טיפל ומטפל במאות מקרים של תביעות פיצויים בשל כשלים חמורים במתן טיפול נמרץ, במקרים שבהם הרופאים ה...

קרא עוד

19 באפריל 2021

חובת הזהירות או Duty of c...

עורך דין עופר סולר מסביר על חובת הזהירות או Duty of care בטיפול רפואי ומקרי רשלנות רפואית...

קרא עוד

25 באפריל 2021

רשלנות רפואית בניתוח מעי הגס

עוה"ד עופר סולר וארבל קפלינסקי מביאים לפנינו דוגמא למקרה רשלנות רפואית לאחר ניתוח מעי גס ומסבירים מדוע נטל ההוכחה עבר לנתבעי...

קרא עוד

25 באפריל 2021

רשלנות באבחון גורמי סיכון...

משרד עורכי דין עופר סולר ושות' - רשלנות באבחון גורמי סיכון של יולדת שהובילה לפרע כתפיים. הכנסו לקרוא בהרחבה על מי מוטלת האחריות ב...

קרא עוד

03 במאי 2021

שיתוק מוחין cp - האם יש ע...

שיתוק מוחין הינה פגיעה נוירולוגית במוח העובר או היילוד אשר עלולה לגרום לפגיעות ונכות קשה, ולעיתים בגלל רשלנות רפואית...

קרא עוד

03 במאי 2021

פיגור שכלי והמיפלגיה בשל ...

תקציר פסק דין הסוקר תביעה שהגישו הורים בגין רשלנות רפואית בלידה, אשר גרמה לטענתם להולדת עובר הסובל מפיגור שכלי ומהמיפלגיה.

קרא עוד

03 במאי 2021

גידול סרטני שמקורו ברקמות...

עו"ד עופר סולר מסביר על סרקומה sarcoma - תסמינים, אבחון מוקדם ושיטות טיפול בסרקומה...

קרא עוד

10 במאי 2021

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

רשלנות בחדר מיון באבחון דלקת בשריר הלב ופענוח בדיקת א.ק.ג הובילו לשחרור המנוח מאשפוז ופטירתו בבית...

קרא עוד

10 במאי 2021

הרופאים לא הפנו אותך לנית...

אי הפניה לביצוע ניתוח קיסרי או איחור בהפניה לניתוח קיסרי כעילה אפשרית להגשת תביעת רשלנות רפואית...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36