עורך דין עופר סולר מסביר על נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור, תקופה ארוכה לאחר תאונת דרכים...
נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור לאחר תאונת דרכים

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור לאחר תאונת דרכים

Hebrew

בכל שנה נפגעים אלפי בני אדם בתאונות דרכים. למזלנו הרב רוב הפגיעות שנגרמות הנן קלות יחסית, אך ישנם גם מקרים של פציעות קשות ואף קטלניות. מה שכולנו פחות מכירים, הוא את כל אותם מקרים שבהם מתגלות ומתפתחות פציעות שכתוצאה מהתאונה, גם חודשים ארוכים אחרי מועד התאונה.

אותם נפגעים מתקשים לא אחת להוכיח כי הפגיעה מקורה בתאונת דרכים שקרתה לפני כחצי שנה לדוגמא. הסיבות לגילויה של פגיעה כאמור באיחור רב יחסית (ולעיתים באיחור ניכר) יכולים להיות תלויים בכמה משתנים: התפרצות מחלה, טעות באבחון של רופא, כשלון בפענוח בדיקות רפואיות ועוד.

בכל מקרה שבו ניתן להוכיח כי פגיעה כלשהי, מקורה באירוע תאונת דרכים, הגם שארעה לפני חודשים ארוכים, ניתן לפנות ולהגיש תביעת פיצויים כנגד חברת הביטוח שביטחה את הרכב שהיה מעורב באותה תאונה דאז.

חברת הביטוח מצידה, בלא מעט מקרים, תנסה להתנער מאחריות בין השאר לאור העובדה כי חלף פרק זמן מאז התאונה נושא התביעה ועד גילוי הפגיעה על ידי הנפגע. אם טענות אלה, יצטרך עורך הדין שלך להתמודד ולהוכיח את קיומו של הקשר בין מהות הפגיעה והתאונה.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     אלח דם או Sepsis - בחינה רפואית משפטית     טיפול רפואי רשלני בנגע סרטני מלנומה על ידי רו     מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשלנות רפואית     רשלנות רפואית - המועד להגשת תביעה     לידת תינוק פגוע בשיתוק מוחין בגלל רשלנות בליד     רשלנות בביצוע השראת לידה     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     איחור בהפניה לקולונסקופיה     אי גילוי תסמונת דאון ביילוד      התיישנות עילה במקרים של הולדה בעוולה     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     גידול בעצב השמיעה - רשלנות באבחון וניתוח     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     איחור באבחון מפרצת באבי העורקים     אפשר לתבוע את העירייה?     יש עילה לתביעה?     לגשת לתביעה כבר עכשיו?     מה דעתכם?     זאת הסכמה סבירה?     יש עילה לתבוע?     הליך רפואי כושל     טיפול במכבי טבעי     טיפול בלייזר     תביעת נזיקין כשאני בחו"ל