עורך דין עופר סולר מסביר על נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור, תקופה ארוכה לאחר תאונת דרכים...
נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור לאחר תאונת דרכים

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

נזק גופני או נפשי שהתגלה באיחור לאחר תאונת דרכים

Hebrew

בכל שנה נפגעים אלפי בני אדם בתאונות דרכים. למזלנו הרב רוב הפגיעות שנגרמות הנן קלות יחסית, אך ישנם גם מקרים של פציעות קשות ואף קטלניות. מה שכולנו פחות מכירים, הוא את כל אותם מקרים שבהם מתגלות ומתפתחות פציעות שכתוצאה מהתאונה, גם חודשים ארוכים אחרי מועד התאונה.

אותם נפגעים מתקשים לא אחת להוכיח כי הפגיעה מקורה בתאונת דרכים שקרתה לפני כחצי שנה לדוגמא. הסיבות לגילויה של פגיעה כאמור באיחור רב יחסית (ולעיתים באיחור ניכר) יכולים להיות תלויים בכמה משתנים: התפרצות מחלה, טעות באבחון של רופא, כשלון בפענוח בדיקות רפואיות ועוד.

בכל מקרה שבו ניתן להוכיח כי פגיעה כלשהי, מקורה באירוע תאונת דרכים, הגם שארעה לפני חודשים ארוכים, ניתן לפנות ולהגיש תביעת פיצויים כנגד חברת הביטוח שביטחה את הרכב שהיה מעורב באותה תאונה דאז.

חברת הביטוח מצידה, בלא מעט מקרים, תנסה להתנער מאחריות בין השאר לאור העובדה כי חלף פרק זמן מאז התאונה נושא התביעה ועד גילוי הפגיעה על ידי הנפגע. אם טענות אלה, יצטרך עורך הדין שלך להתמודד ולהוכיח את קיומו של הקשר בין מהות הפגיעה והתאונה.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     נזק מוחי לאחר ניתוח נוירוכירורגי     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה?     כוויות מפיצה רותחת     אשה מבוגרת נפגעה באוטובוס     אפשר לתבוע על תאונת עבודה?     התייעצות עם עורך דין לאחר תאונה     ביטוח בחברת כלל     התייעצות על רשלנות רפואית     שאלה והתייעצות     פציעה בקנטרי     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס