עו"ד עופר סולר מסביר על פציעת ילד בקייטנה - מי אחראי ומתי ניתן לקבל פיצויים על הפגיעה?
פציעת ילד בקייטנה - מי אחראי ומתי ניתן לקבל פיצויים על הפגיעה?

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

פציעת ילד בקייטנה - מי אחראי ומתי ניתן לקבל פיצויים?

Hebrew

לאורך השנים טיפל משרדנו בעשרות תביעות פיצויים שהוגשו בגלל גרימת נזקי גוף לילדים שנפגעו במסגרת קייטנה. בין אם המדובר בקייטנת קיץ, קייטנה בחו"ל או בכל תקופה אחרת בשנה, ילדינו אמורים להיות מוגנים ובטוחים מפני פציעות.

במקרים שבהם הילד נפצע בזמן שהייה בקייטנה ונגרמים לו נזקי גוף משמעותיים, ניתן וצריך לפנות אל הגורם האחראי בדרישת פיצויי והכל לפי חוק. אם הבן או הבת נפגעו במהלך החופשה ובזמן שהיו בקייטנה, ניתן לפנות ולהתייעץ באופן אישי עם עורך דין מנוסה בפציעות ילדים ובנושאי ביטוח, על מנת להעריך את מצבכם המשפטי בכל הנוגע לתשלום פיצויים.

עברנו את החופש הגדול של שנת הלימודים ואנו בפתחה של שנה חדשה. את החופשה בילו חלק מהתלמידים בקייטנות שהציעו חוגים ופעילויות מיוחדות למשתתפים. מרבית המשתתפים עברו בשלום את הקייטנה ומיעוטם נפגע ונזקק לטיפול רפואי שהותאם לפי חומרת המקרה.

הפגיעה יכולה להיות קלה, חמורה ובמקרים חריגים אף קטלנית. מה עושים במקרה של פציעת ילד בקייטנה? מי נושא באחריות לשלומו? מי משלם עבור הטיפול הרפואי< האם המשתתפים בקייטנות השונות ברחבי הארץ מבוטחים ועל ידי מי?

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     מחלת סרטן הלבלב ומקרי רשלנות רפואית     רשלנות רפואית - המועד להגשת תביעה     לידת תינוק פגוע בשיתוק מוחין בגלל רשלנות בליד     רשלנות בביצוע השראת לידה     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     איחור בהפניה לקולונסקופיה     אי גילוי תסמונת דאון ביילוד      התיישנות עילה במקרים של הולדה בעוולה     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     גידול בעצב השמיעה - רשלנות באבחון וניתוח     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     איחור באבחון מפרצת באבי העורקים     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     אני התנתקתי מחברת סלולר יומיים אחרי שנכנסתי א     מה אתם אומרים? לתבוע?     הקלטה של מנהל מחלקה בקופת חולים     יש עילה לתבוע?     נפילה בירידה מהאוטובוס     אחרי תאונה של אישתי     פציעה במלון באיטליה     אחריות בעלי הדירות     צריך עצה של עו"ד     יש טעם לעשות משהו?