חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

הכירו את רוט סולר - תביעות ביטוח

מחבר: 03/04/2024 12:11

בעוד שהטכנולוגיה נמצאת בכל פינה של חיינו, עולמות המשפט והביטוח עדיין מרותקים במידה רבה למסורות ולפרקטיקות ישנות. הסיבות לכך מרובות, אך אף אחת מהן אינה אינהרנטית לשני התחומים.

רוט סולר - תביעות ביטוח הינה פירמה חדשה ופורצת דרך, שמעדכנת גרסה בעולם המשפט וקובעת סטנדרט חסר תקדים, באמצעות הצגת פתרון השוזר את העלית הטכנולוגית עם העלית האנושית, לכדי מענה ייחודי באיכותו עבור תביעות ביטוחיות.

מאחורי רוט סולר - תביעות ביטוח עומדים עו״ד עופר סולר ועו״ד אדרה רוט, אשר שילבו כוחות על מנת לממש את מקסימום הפוטנציאל של מערכת משפטית-טכנולוגית חדשנית שהגה סולר.

עורך הדין עופר סולר הוא מבכירי עורכי הדין בישראל המייצגים תובעים בתחום הרשלנות הרפואית, המתמחה מזה מספר עשורים בייצוג משפחות והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים בכלל, וילדים על הרצף האוטיסטי בפרט, בתביעות פיצויים בעילת רשלנות רפואית.

בשנת 2022, מתוך מצוקה מהותית שזיהה עו״ד סולר בקרב משפחות רבות שייצג משרדו לאורך השנים, הוא יזם את פיתוחה של מערכת טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית, המייעלת משמעותית את הטיפול המשפטי ואת השירות הניתן ללקוחות בתביעות מול חברות הביטוח, בדגש ברור על תביעות ביטוח סיעודי עבור ילדים על הרצף האוטיסטי.

המערכת מדייקת ומייעלת את משך הטיפול בכל תביעה ומסייעת למקסם את הפיצוי והתגמולים המשולמים לכל אחד מלקוחות המשרד.

לשם ניהול מערך תביעות הביטוח הללו, חבר עו״ד סולר אל עורכת הדין אדרה רוט, מעורכות הדין המצליחות והמנוסות בישראל בייצוג תובעים בתביעות נזיקין מורכבות, בתביעות ביטוח ובתחום הרשלנות הרפואית, וביחד הם הקימו את רוט סולר - תביעות ביטוח, בה רוט היא השותפה המנהלת.
 
הרעיון הייחודי שפיתח סולר, יכולות הארגון, הניהול והתכלול של רוט, הבקיאות של השניים במטריה הביטוחית, כמו גם בעולמם של ילדים עם צרכים מיוחדים ובסוגיות ובמשמעויות הביטוחיות הרלוונטיות להם, וכן היכרותם העמוקה עם עולם תביעות הביטוח והרשלנות ונבכי המערכת המשפטית - ממצבים את הפירמה החדשה ככזו המעדכנת גרסה לכללי המשחק הנהוגים מזה עשרות שנים בכל הנוגע לניהול תביעות של מבוטחים מול חברות הביטוח בישראל, וקובעת סטנדרט חדש לגמרי של איכות בשירות המשפטי הניתן למיוצגים.

בכך, בניצוחה של רוט המשרד מציע טיפול אישי ביעילות-שיא, לצד עבודה בסדר מופתי ועל פי מסגרת זמן תחומה ומוגדרת אל מול חברות הביטוח, המנהלות מלחמת התשה נגד המבוטחים התובעים את זכויותיהם.

ייעול התהליך באמצעים של טכנולוגיה מתקדמת ומומחיות אנושית ללא תחרות חוסך משאבי זמן וכסף אדירים לכל הצדדים - התובעים, עורכי הדין וחברות הביטוח - ויוצר נוף עבודה חדש לגמרי, שמתאפיין בשקיפות מול הלקוחות, בלוחות זמנים ברורים ויעילים, בהיעדר סחבת, במיצוי מקסימלי של זכויות התובעים, בדיוק מקצועי למשעי, ומעל לכל - בסטנדרט עילאי של איכות, ששובר את תקרת הזכוכית המוכרת בענף.

החתירה הבלתי נלאית של הפירמה למצוינות, אשר הולידה את הסטארט-אפ המשפטי הראשון בארץ, מונעת על ידי תחושת שליחות עמוקה, ועל ידי אמונתם של עורכי הדין סולר ורוט כי הם מהווים קול עבור תובעים ובני משפחותיהם, אשר הולכים לאיבוד בים הבירוקרטיה המסחרר, ואשר תביעותיהם, לרוב, נדחות.

המשרד מלווה את לקוחותיו תוך הענקת יחס אישי ובהתאם להבנת עומק של האתגרים עמם מתמודדים יחידים ומשפחות המבקשים למצות את זכויותיהם בתביעת חברות הביטוח.

בראש ובראשונה, הפירמה והמערכת הטכנולוגית המהווה את הבסיס לרוט סולר - תביעות ביטוח קמו על רקע הטיפול ארוך השנים של שותפי המשרד באלפי משפחות והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בכל הנוגע לתביעות רשלנות רפואית.

ניסיון עשיר זה האיר את הצורך של אותן משפחות בסיוע בהתמודדות תקינה, מיודעת ואסרטיבית מול חברות הביטוח המבטחות את מרבית ילדי ישראל בביטוח סיעודי, הן במסגרת קופות החולים והן בפוליסות הפרטיות.

ניסיון מצטבר זה, שהנו חסר תקדים בהיקפו בארץ, ממצב את סולר-רוט כצוות שאין שני לו בישראל בתחום התביעות האמור, הן מבחינה מקצועית והן בכל הנוגע לרגישות האנושית הנדרשת לליווי המשפחות.

ניסיונה העשיר של רוט בליווי משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, עם התמחות בילדים שאובחנו על הרצף האוטיסטי, מביא עימו בקיאות ושליטה בדקויות התסמונת, על גווניה השונים, דבר בעל ערך עצום למיקסום זכויות הילדים בתביעות על רקע פגיעות מסוג זה.

ערכי המצוינות החרוטים על דגלה של רוט סולר - תביעות ביטוח, לצד החידוש הטכנולוגי הייחודי והיחס האנושי והערכי אל כל אדם ומקרה, מציגים בפני הלקוח שלם הגדול פי כמה מונים מסך חלקיו.

ניתן לבקר באתר הפירמה [בהקמה]

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)

5 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: עופר סולר אודות עו''ד סולר רוט סולר תביעות ביטוח

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

31 במרץ 2024

אישום פלילי כנגד רופא מתחזה

עורך הדין עופר סולר מסביר ומביא דוגמא למקרה רשלנות רפואית שבו הוגש כתב אישום פלילי חמור נגד הומאופת שהתחזה לרופא וגרם לנזקים חמורים.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי הפניה לביצוע בדיקת ממו...

רשלנות רפואית של רופא משפחה שלא הפנה בזמן אישה לביצוע בדיקת ממוגרפיה, מה שגרם לאיחור באבחון סרטן השד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניהול לידה הובילה...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו תיאור תביעה שהוגשה בגין רשלנות בניהול לידה, אשר גרמה לקרע ברחם והובילה לצורך בכריתתו של הרחם...

קרא עוד

31 במרץ 2024

אוסטאומיליטיס בעקבות זיהו...

תקציר פסק דין שבוחן האם זיהום שהתפתח לאחר ניתוח גרם לאוסטאומיליטיס ובעקבות כך לכריתת שתי אצבעות רגליו של התובע...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניתוח בקע מפשעתי ...

תובע הסובל מלידה מטמירות אשכים טען כי רשלנות בניתוח בקע מפשעתי שעבר פגעה בכושר הפריון שלו - להלן תקציר פסק הדין והכרעת ביהמ"ש.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי גילוי תסמונת דאון במהל...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין בעניין אי גילוי תסמונת דאון בעת הריון והסבר אודות חובותיו של הרופא המטפל במעקב ההריו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

31 במרץ 2024

חובת מתן הסבר לפני ניתוח ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו דוגמא לרשלנות רפואית בניתוח הרניה ומתייחס לחובת ההסבר על סיבוכים אפשריים בניתוח...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי אבחון חוסר קורפוס קלוסום

פרשנות חשובה ומעניינת של פסק דין המתאר מקרה של רשלנות רפואית חמורה בסקירת מערכות שגרמה לאי אבחון של חוסר בקורפוס קלוסום...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

31 במרץ 2024

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תסחיף מי שפיר Amniotic fl...

על תסחיף מי שפיר Amniotic fluid embolism ומקרי רשלנות רפואית בלידה ומיד אחריה...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

1 מכל 7 מקרי אוטיזם ניתן ...

מעל 15% מכלל מקרי האוטיזם נובעים בשל פגיעה גנטית מוכרת, שניתן לראוי לאבחן בעובר, כבר בחודשי ההריון הראשונים. מחובתו של רופא הנשים...

קרא עוד

31 במרץ 2024

האם מותר לקחת את התרופה ה...

כמעט כל אשה בהריון נתקלת לאורך תשעת החודשים בשאלות לגבי נטילת תרופות בהריון. התשובות מורכבות, חשובות ולעיתים אינן חד משמעיות וברו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית בלידה - לפנ...

עורך הדין עופר סולר מנהל את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה, לצורך הגשת תביעת פיצויים בשל נזקים שנ...

קרא עוד

31 במרץ 2024

פגיעה במבנה הכרומוזום: חש...

נכון למועד כתיבת שורות אלו ניתן לזהות בבדיקות גנטיות, כבר בתחילת ההריון, מאות פגיעות ושינויים במבנה הכרומוזומים של העובר וזכותם ש...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24