מאמרים ומידע שימושי לנפגעי תאונות דרכים, מאת עורך דין עופר סולר. לחץ כאן...
תאונות דרכים – מאמרים שימושיים לנפגעי תאונת דרכים

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

מאמרים ומידע לנפגעי תאונות דרכים

Hebrew

באופן מצער, תאונות דרכים הן שגרה יומיומית במדינת ישראל, התובעת מהנפגעים קורבנות כואבים. לעיתים מדובר בנזקי גוף זמניים הגורמים לסבל רב ולפגיעה בתפקוד, לעיתים בנכות קבועה ובחלק מהמקרים תאונת דרכים עלולה לגרום גם לאובדן חיים.על פי חוק, חייב כל כלי רכב במדינת ישראל להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה, המכסה נזקי גוף שיגרמו לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל עקב השימוש ברכב.

במקרים של פגיעה עקב תאונות דרכים ניתן להגיש נגד החברה המבטחת תביעת פיצויים ולזכות בפיצוי כספי שאולי לא יעלים את הנזק שנגרם – אך בהחלט יאפשר לכם את כל האמצעים הכלכליים הדרושים בכדי לממן את הטיפולים הרפואיים והסיוע לו תזדקקו.

במקרים של תאונות דרכים "פגע וברח", כאשר לא ניתן לאתר את הרכב הפוגע, ניתן להגיש את התביעה נגד קרנית – הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

עיקרון האחריות המוחלטת

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי האחריות היא מוחלטת ואין שום משמעות למידת האשם של מי מהמעורבים בתאונה. כלומר, כל נפגע, בין אם הוא הולך רגל, נוסע או נהג זכאי לפיצוי כספי עבור נזקי הגוף שנגרמו לו.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה?     לידת מלקחיים forceps birth     בחירת מומחה לצורך חוות דעת רפואית     פיגור שכלי והמיפלגיה - עקב רשלנות רפואית בליד     רשלנות רפואית בניתוח לקיצור קיבה - אימתי?     בדיקות גנטיות לאבחון מומים לפני ההריון     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס     אני רוצה לבדו' אפשרות לתבוע     נזקי גוף      ילד שבר את שורש כף היד     הכוונה לפני תביעה     מה דעתכם?     רופא מאוחדת ששכח שהוא רופא     מה דעתך עורך דין נכבד?     כמה שאלות לפני תביעה