חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

מאמרים ומידע לנפגעי תאונות דרכים

מחבר: 10/12/2019 18:19

באופן מצער, תאונות דרכים הן שגרה יומיומית במדינת ישראל, התובעת מהנפגעים קורבנות כואבים. לעיתים מדובר בנזקי גוף זמניים הגורמים לסבל רב ולפגיעה בתפקוד, לעיתים בנכות קבועה ובחלק מהמקרים תאונת דרכים עלולה לגרום גם לאובדן חיים.על פי חוק, חייב כל כלי רכב במדינת ישראל להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה, המכסה נזקי גוף שיגרמו לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל עקב השימוש ברכב.

במקרים של פגיעה עקב תאונות דרכים ניתן להגיש נגד החברה המבטחת תביעת פיצויים ולזכות בפיצוי כספי שאולי לא יעלים את הנזק שנגרם – אך בהחלט יאפשר לכם את כל האמצעים הכלכליים הדרושים בכדי לממן את הטיפולים הרפואיים והסיוע לו תזדקקו.

במקרים של תאונות דרכים "פגע וברח", כאשר לא ניתן לאתר את הרכב הפוגע, ניתן להגיש את התביעה נגד קרנית – הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

עיקרון האחריות המוחלטת

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי האחריות היא מוחלטת ואין שום משמעות למידת האשם של מי מהמעורבים בתאונה. כלומר, כל נפגע, בין אם הוא הולך רגל, נוסע או נהג זכאי לפיצוי כספי עבור נזקי הגוף שנגרמו לו.

למעשה, יהיה על הנפגע לבסס במסגרת תביעתו שתי טענות מרכזיות: ראשית, יהיה עליו להוכיח כי האירוע בעקבותיו נגרמה הפגיעה מוגדר כתאונת דרכים. בהמשך, יפנה בית המשפט לדון בהיקף הנזק ועל התובע יהיה לבסס כל טענה בדבר נזקי הגוף שנגרמו לו והשלכותיהם על חייו.

תביעות פיצויים של נפגעי תאונות דרכים

בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף, ימנה בית המשפט מומחה שבמסגרת חוות דעת רפואית יקבע מה שיעור הנכות שנגרם לתובע ומה היקף פגיעתו. חוות הדעת של המומחה אינה סופית, אם כי בית המשפט מייחס לה משקל רב. במקרים מסוימים יוכל עורך דין מטעם התובע או הנתבעים לחקור את המומחה בדבר ממצאיו, במטרה לערער את קביעותיו בחוות הדעת.

הנזקים בגינם פוסק בית המשפט פיצוי כספי לטובת נפגעי תאונות דרכים הם בין השאר אובדן כושר השתכרות, הוצאות רפואיות, התאמת דיור, הוצאות ניידות, עזרת הזולת, כאב, סבל ואובדן הנאות החיים.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
לכל נפגע בתאונת דרכים מגיע פיצוי כספי! - עורך דין עופר סולר מציע יעוץ משפטי לנפגעים, בכדי להעריך את מצבך לאחר פגיעה בתאונה. לחץ כאן לפרטים נוספים
תאונות פגע וברח - יש מי שיפצה - במקרה של תאונת פגע וברח בה נפגע הולך רגל או רוכב אופניים והרכב הפוגע לא זוהה ניתן לפנות לקרן קרנית בדרישה לפיצויים בשל נזקי גוף שנגרמו בתאונה.
טיפים שימושיים לנפגעי תאונת דרכים - על מנת לקבל פיצוי מירבי בגין נזק גוף שנגרם בתאונת דרכים יש להקפיד על מספר כללים פשוטים - להלן רשימת כללים שחשוב לזכור במקרה תאונה. לחץ כאן לרשימת הכללים לנפגעים...
תאונת קטנוע ותאונת אופנוע - קבלת פיצויים - תאונה בה מעורב רכב דו גלגלי - אופנוע או קטנוע - עלולה להסתיים בנזקי גוף משמעותיים. עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לפעול לעל מנת לקבל את הפיצויים המירביים אשר הנפגע זכאי להם.
נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה! - כיצד יש לפעול במקרה של פגיעה בחו"ל? עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד ניתן לקבל את מלוא הפיצויים להם זכאי נפגע תאונה בחוץ לארץ.
נפגעת בעת נסיעה ברכבת? מגיע לך פיצוי מחברת הביטוח! - פגיעה בעת נסיעה ברכבת הינה תאונת דרכים אשר מזכה בפיצוי בגין הנזק שנגרם - עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לפעול במקרה של תאונה ברכבת. לחץ כאן לפרטים נוספים...
פגיעת הולך רגל בתאונת דרכים - כל הכללים החשובים - נפגעת בהולך רגל בתאונת דרכים? עורך הדין עופר סולר מסביר במאמר זה כיצד יש לפעול על מנת שתוכל לקבל פיצוי מלא והוגן באופן מהיר ויעיל על נזקיך
חישוב הפיצויים למשפחת ההרוג בתאונת דרכים - תאונת דרכים אשר בה נהרג חלילה אדם - מהם זכויות משפחתו של המנוח? עורך הדין עופר סולר מסביר במאמר כיצד יש לפעול מבחינה משפטית בתאונת דרכים קטלנית.
נפגעי תאונות דרכים על אופנוע - פיצויים - תקציר פסק דין בנושא תאונת דרכים - פגיעה בעת רכיבה על אופנוע. פסק הדין מדגים את אופן פסיקת הפיצויים האופיינית לתאונות אלו ועורך הדין עופר סולר מבהיר כיצד יש לפעול על מנת למצות את זכותך לפיצוי הולם במקרה של תאונת אופנוע.
תאונת עבודה - תביעת פיצויים - באילו מקרים ניתן לקבל פיצוי מהמעביד על נזק גוף שנגרם בתאונת עבודה - עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד לפעול למיצוי זכויות הנפגע מול מעבידו. לחץ כאן ותדע כיצד יש לפעול אם נפגעת בעבודה...
פגיעה מבלון גז אשר התגלגל ממשאית - תאונת דרכים - הגדרת תאונת דרכים בחוק - גם במקרים של נזק אשר נגרם בעקיפין בשל שימוש ברכב ניתן לעיתים לקבוע כי מדובר בתאונת דרכים על פי חוק אשר מבטחת הרכב חבה לפצות בגינו. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא ומבהיר את עמדת בית המשפט.
כיצד נקבעת הנכות בעקבות תאונת דרכים - פגיעה בתאונת דרכים - כיצד קובע בית המשפט את שיעור הנכות אשר נותרה לתובע? עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד ממונים מומחים רפואיים ומה משפיע על קביעת גובה הנכות.
תאונות דרכים - פגיעה נפשית של קרובי הנפגע - כיצד יכול קרוב משפחה של מי שנפגע בתאונת דרכים לקבל פיצויים אם נגרמה לו פגיעה נפשית עקב פגיעת הקרוב בתאונה? עו"ד עופר סולר מסביר את עמדת הפסיקה בנושא פגיעה נפשית בתאונות דרכים.
נפגעת בתאונת דרכים - מהו סכום הפיצויים שתקבל? - כיצד מחשב בית המשפט את הפיצויים אשר להם זכאי נפגע עקב תאונת דרכים? עורך הדין עופר סולר מסביר מהם עקרונות הפיצויים בעקבות נזק גוף שנגרם בתאונה דרכים.
פגיעה בעת נסיעה באוטובוס - תאונת דרכים המזכה בפיצוי - פציעות ופגיעות בעת נסיעה באוטובוס הינן בגדר פגיעה בתאונת דרכים וככאלו מזכות את הנפגע בפיצויים. עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לפעול על מנת לקבל פיצוי מלא ואמיתי על נזק שנגרם בעת נסיעה באוטובוס.
תאונות דרכים - התפרצות סכרת עקב תאונה - הקשר בין התפרצות מחלת סכרת נעורים ופגיעה בתאונת דרכים של קטינה - תקציר פסק דין.
נזק נפשי לאחר פגיעה בתאונת דרכים - אדם הרג אדם בתאונת דרכים ונפגע בנפשו בעקבות כך - האם מדובר בפגיעה בתאונת דרכים אשר מזכה בפיצוי מחברת הביטוח? עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
תאונת דרכים - פיצויים עקב מוות והפסד פנסיה - מוות בתאונת דרכים - האם ניתן לקבל פיצוי עבור הפסדי פנסיה ורנטות שונות שלא ישולמו עקב התאונה ומות המנוח? עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
האם קלנועית הינה רכב מנועי לפי חוק? - אשה אשר נסעה בקלנועית נפגעה בעת התנגשות עם כלי רכב אחר. בית המשפט דן בשאלה האם הקלנועית הינה רכב מנועי כהגדרתו בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. סקירת פסק דין.
פסילת חוות דעת מומחה רפואי בתאונה - במקרה של נזק גוף עקב תאונה בית המשפט ממנה מומחה רפואי מטעמו. באילו מקרים יש הצדקה לפסילת מומחה רפואי זה? עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין בנדון.
תאונות דרכים - פגיעה בעת תיקון דרך מהי? - אדם נפגע בעת תיקון דופן משאית בתום הנסיעה - האם פגיעתו הינה תאונת דרכים כהגדרתה בחוק והאם הוא זכאי לפיצויים מחברת הביטוח. עורך דין עופר סולר מביא תקציר של פסק דין בנושא הכרה בתאונה כתאונת דרכים.
תקנות לקביעת נכות - תאונת דרכים - על בסיס אילו תקנות יכול המומחה הרפואי להעריך את נכותו של נפגע תאונת דרכים? עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
רשלנות רפואית לאחר תאונת דרכים - מי אחראי לפצות אדם שנפגע עקב תאונת דרכים ונזקו הוחמר בעת שאושפז עקב רשלנות רפואית? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
התפרצות תסמונת התשישות הכרונית עקב תאונת דרכים - האם ניתן לקשור בין התפרצות מחלת היאפים לבין תאונת דרכים? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
פגיעה בעת תיקון הרכב - תאונת דרכים המזכה בפיצוי - פגיעה בעת תיקון רכב - תאונת דרכים אשר מזכה בפיצוי מחברת הביטוח? עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא
תאונות דרכים - נהיגה בהיתר וללא היתר מהמבוטח - תאונות דרכים - מהי המשמעות של מתן היתר לנהג לנהוג ברכב על ידי המבוטח או היעדר היתר שכזה - עורך דין עופרא סולר סוקר פסק דין בנושא.
הפסדי שכר בעתיד לנפגעי תאונות דרכים - פגיעה בתאונת דרכים - כיצד על בית המשפט לפסוק את הפיצויים בגין הפסד שכר בעתיד. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בעניין ערעור לבית המשפט העליון.
פגיעת אדם מסוס משתולל עקב רעש רכב - פגיעה מסוס משתולל עקב רעש טרקטורון - האם ניתן להגדיר את המקרה כתאונת דרכים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
האם קורקינט ממונע הינו רכב מנועי? - תאונת דרכים אשר אירעה בעת רכיבה על קורקינט ממונע - האם הקורקינט הינו רכב מנועי? האם חברת הביטוח של הרכב הפוגע אחראית לפצות את הנפגע? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
עלויות טיפול סיעודי בנפגע תאונות דרכים - כיצד קובע בית המשפט את הפיצוי עבור עזרה וסיעוד במקרים של פגיעה קשה - עו"ד סולר סוקר את הפסיקה בנושא.
האם נפילה לבור בעת סילוק מפגע מהדרך הינה תאונת דרכים - האם נפילה בעת פינוי מכשול מהדרך על מנת לאפשר לרכב להמשיך בנסיעה יכולה להחשב כתאונת דרכים על פי חוק ולזכות בפיצויים? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
אומדן פיצויים לנער שנפגע בתאונת דרכים - כיצד מחשב בית המשפט את סכום הפיצוי לו זכאי תובע קטין אשר נפגע עקב תאונת דרכים? כיצד יש לחשב את הפסד השכר בעתיד לקטין שטרם החל לעבוד? תקציר פסק דין
פיצויים עקב תאונת דרכים פגיעת ראש קשה - כיצד קובע בית המשפט נכות עקב פגיעת ראש בתאונת דרכים? מהו עקרון 'הגולגולת הדקה'? כיצד קובע בית המשפט את שיעור הנכות התפקודית עקב פגיעה בתאונת דרכים? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
תאונת דרכים אשר הינה גם תאונת עבודה - קביעת נכות - באילו מקרים קביעת הביטוח הלאומי לעניין שיעור הנכות עקב תאונה מחייבת אף בעת דיון בתביעה הנזיקית בבית משפט? מתי וכיצד ניתן לסטות מקביעת הביטוח הלאומי בנושא הנכות שנותרה עקב תאונה? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
האם על חברת ביטוח לפצות אדם המנסה להונות אותה? - באילו מקרים חייבת חברת הביטוח לשלם פיצויים לאדם שנפגע בתאונת דרכים, מתי נשללת זכות הפיצוי מאדם אשר נפגע בתאונת דרכים ועל חשיבות הסיוע המשפטי במהלך התביעה. רוצה לקרוא עוד? לחץ כאן
בסיס החישוב להפסד שכר בעתיד - קטין - פגיעת ילד עקב תאונת דרכים - כיצד יחשב בית המשפט את הבסיס לחיושב הפסד שכר בעתיד. סקירת פסק דין חדש בנושא.
תקופת ההתיישנות להגשת תביעה חלפה? לא הכל אבוד! - הארכת תקופת ההתיישנות להגשת תביעה לפיצויים על נזקי גוף עקב תאונת דרכים - עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש.
פיצויים עקב תאונת אופנוע ללא ביטוח חובה - נפגעת בתאונת אופנוע כאשר לאופנוע אין ביטוח חובה? ניתן לקבל פיצויים במידה והתאונה אירעה באשמת צד ג'. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש.
האם פוליסת הביטוח לחו''ל מכסה תאונות דרכים? - נפגעת בתאונת דרכים בחו"ל? הביטוח לא מוכן לשלם? מה עושים כאשר תנאי פוליסת הביטוח לא ברורים - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
קשר בין תאונת דרכים להתפרצות טרשת נפוצה - הקשר בין התפרצות מחלת טרשת נפוצה לתאונת דרכים - האם וכיצד ניתן לבסס תביעה לפיצויים. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
זהות הנהג הפוגע לא ידועה? יש מי שיפצה! - אדם נפגע כהולך רגל בתאונת דרכים ומקבל סיוע מהנהג הפוגע. בטרם יספיק לברר את זהות הנהג הפוגע הנהג נעלם ולא משאיר את פרטיו. האם הנפגע זכאי לקבל פיצוי מחברת קרנית? עו"ס ולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
בסיס השכר לפיצוי במקרה של מוות עקב תאונת דרכים - תאונת דרכים אשר בה נהרג אדם הינה אירוע נורא תמיד. כאשר משפחת המנוח פונה אל בית המשפט בתביעה על מנת לקבל את הפיצוי הכלכלי המגיע לה עקב מות יקירם עולות שאלות לא פשוטות בדבר יכולת השתכרות המנוח, התלות בו של קרובי המשפחה ועוד. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
פגיעה בתאונת דרכים בעת תיקון דרך - אימתי? - תאונת דרכים בעת תיקון דרך - פגיעה מאדי רדיאטור אשר הביאה לנפילה ונזק גוף. עורך דין עופר סולר מביא סקירה בנושא פסק דין חדש בעניין תאונות דרכים.
שיעור הפיצויים לעתיד לתינוקת שנפגעה בתאונה - תינוקת נפגעה בתאונת דרכים קשה ונותרה נכה. כיצד יחשב בית המשפט את הפיצוי אשר ראוי לפסוק במקרה זה בגין ראשי הנזק השונים - עורך דין סולר סוקר פסק דין חדש.
היקף הפיצויים עבור עזרה סיעודית בעתיד - אדם נפגעה באורח קשה בתאונת דרכים ונותר עם הכות קשה בשיעור של 100% אולם מחשבתו ותפקודו הקוגניטיבי לא נפגעו. כיצד יש לחשב את היקף ועלות העזרה לה נזקק הנפגע - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
פיצוי בגין עזרה סיעודית במקרה של נכות קודמת - אדם אשר סובל מנכות נפגע קשה בתאונת דרכים ומגיש תביעה כנגד חברת הביטוח במסגרתה הוא מבקש אף פיצוי בגין עזרה סיעודית. כיצד יקבע בית המשפט את הפיצוי בהתחשב בכך שהתובע נזקק לעזרה אף לפני התאונה? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
איך מחשבים את גובה הפיצוי - נכות אורטופדית - חישוב הפיצוי הראוי בגין פגיעה בתאונת דרכים אשר הותירה נכות אורטופדית בשיעור של 10%. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
נפילה בתור לאוטובוס - האם תאונת דרכים? - האם נפילה בעת המתנה בתור לאוטובוס הוכרה כתאונת דרכים? - היכנסו לקריאת תקציר פסק הדין והכרעת בית המשפט...
ייחוד עילה בתביעה להכרה בפגיעה כתאונת דרכים - האם פגיעת נהג במהלך עבודתו הוכרה כתאונת דרכים וכתאונת עבודה? - היכנסו לקריאה במאמר המלא...
תלמידה נפטרה ממכת חום - עקב רשלנות נהג אוטובוס - האם אירוע מותה הטראגי של תלמידה אשר הושארה באוטובוס ההסעות הוכר כתאונת דרכים? - לחצו לקריאת תקציר פסק הדין ונימוקי בית המשפט...

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: עופר סולר נזקי גוף תאונות דרכים מאמרים

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

31 במרץ 2024

אי הפניה לביצוע בדיקת ממו...

רשלנות רפואית של רופא משפחה שלא הפנה בזמן אישה לביצוע בדיקת ממוגרפיה, מה שגרם לאיחור באבחון סרטן השד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניהול לידה הובילה...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו תיאור תביעה שהוגשה בגין רשלנות בניהול לידה, אשר גרמה לקרע ברחם והובילה לצורך בכריתתו של הרחם...

קרא עוד

31 במרץ 2024

אוסטאומיליטיס בעקבות זיהו...

תקציר פסק דין שבוחן האם זיהום שהתפתח לאחר ניתוח גרם לאוסטאומיליטיס ובעקבות כך לכריתת שתי אצבעות רגליו של התובע...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניתוח בקע מפשעתי ...

תובע הסובל מלידה מטמירות אשכים טען כי רשלנות בניתוח בקע מפשעתי שעבר פגעה בכושר הפריון שלו - להלן תקציר פסק הדין והכרעת ביהמ"ש.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי גילוי תסמונת דאון במהל...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין בעניין אי גילוי תסמונת דאון בעת הריון והסבר אודות חובותיו של הרופא המטפל במעקב ההריו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

31 במרץ 2024

חובת מתן הסבר לפני ניתוח ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו דוגמא לרשלנות רפואית בניתוח הרניה ומתייחס לחובת ההסבר על סיבוכים אפשריים בניתוח...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי אבחון חוסר קורפוס קלוסום

פרשנות חשובה ומעניינת של פסק דין המתאר מקרה של רשלנות רפואית חמורה בסקירת מערכות שגרמה לאי אבחון של חוסר בקורפוס קלוסום...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

31 במרץ 2024

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תסחיף מי שפיר Amniotic fl...

על תסחיף מי שפיר Amniotic fluid embolism ומקרי רשלנות רפואית בלידה ומיד אחריה...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

1 מכל 7 מקרי אוטיזם ניתן ...

מעל 15% מכלל מקרי האוטיזם נובעים בשל פגיעה גנטית מוכרת, שניתן לראוי לאבחן בעובר, כבר בחודשי ההריון הראשונים. מחובתו של רופא הנשים...

קרא עוד

31 במרץ 2024

האם מותר לקחת את התרופה ה...

כמעט כל אשה בהריון נתקלת לאורך תשעת החודשים בשאלות לגבי נטילת תרופות בהריון. התשובות מורכבות, חשובות ולעיתים אינן חד משמעיות וברו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית בלידה - לפנ...

עורך הדין עופר סולר מנהל את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה, לצורך הגשת תביעת פיצויים בשל נזקים שנ...

קרא עוד

31 במרץ 2024

פגיעה במבנה הכרומוזום: חש...

נכון למועד כתיבת שורות אלו ניתן לזהות בבדיקות גנטיות, כבר בתחילת ההריון, מאות פגיעות ושינויים במבנה הכרומוזומים של העובר וזכותם ש...

קרא עוד

03 באפריל 2024

הכירו את רוט סולר - תביעו...

רוט סולר - תביעות ביטוח הנה פירמה פורצת דרך, שמעדכנת גרסה בעולם המשפט וקובעת סטנדרט חסר תקדים, באמצעות הצגת פתרון השוזר את העלית ...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24