מאמרים ומידע שימושי לנפגעי תאונות דרכים, מאת עורך דין עופר סולר. לחץ כאן...
תאונות דרכים – מאמרים שימושיים לנפגעי תאונת דרכים

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
עברת תאונת דרכים? תביעות פיצויים וטיפול משפטי מלא בנפגעים
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

מאמרים ומידע לנפגעי תאונות דרכים

Hebrew

באופן מצער, תאונות דרכים הן שגרה יומיומית במדינת ישראל, התובעת מהנפגעים קורבנות כואבים. לעיתים מדובר בנזקי גוף זמניים הגורמים לסבל רב ולפגיעה בתפקוד, לעיתים בנכות קבועה ובחלק מהמקרים תאונת דרכים עלולה לגרום גם לאובדן חיים.על פי חוק, חייב כל כלי רכב במדינת ישראל להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה, המכסה נזקי גוף שיגרמו לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל עקב השימוש ברכב.

במקרים של פגיעה עקב תאונות דרכים ניתן להגיש נגד החברה המבטחת תביעת פיצויים ולזכות בפיצוי כספי שאולי לא יעלים את הנזק שנגרם – אך בהחלט יאפשר לכם את כל האמצעים הכלכליים הדרושים בכדי לממן את הטיפולים הרפואיים והסיוע לו תזדקקו.

במקרים של תאונות דרכים "פגע וברח", כאשר לא ניתן לאתר את הרכב הפוגע, ניתן להגיש את התביעה נגד קרנית – הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

עיקרון האחריות המוחלטת

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי האחריות היא מוחלטת ואין שום משמעות למידת האשם של מי מהמעורבים בתאונה. כלומר, כל נפגע, בין אם הוא הולך רגל, נוסע או נהג זכאי לפיצוי כספי עבור נזקי הגוף שנגרמו לו.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     איחור בהפניה לקולונסקופיה     אי גילוי תסמונת דאון ביילוד      התיישנות עילה במקרים של הולדה בעוולה     לדעת יותר: על אבחון רעלת הריון     גידול בעצב השמיעה - רשלנות באבחון וניתוח     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     טיפול רפואי רשלני - כשלון ניתוח במעי הגס     איחור באבחון מפרצת באבי העורקים     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     נזק מוחי לאחר ניתוח נוירוכירורגי     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      אחרי תאונה של אישתי     פציעה במלון באיטליה     אחריות בעלי הדירות     צריך עצה של עו"ד     יש טעם לעשות משהו?     עורך דין שטיפל בתאונת דרכים     פגיעה על קורקינט חשמלי     את מי אני יכולה לתבוע?     בדיקת נסיבות המוות     הילד שבר את הרגל