חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

נפגעת בגלל רשלנות רפואית? מגיע לך לקבל תשובות!

בכל שנה מוגשות בישראל כ-2400 תביעות רשלנות רפואית. אם גם לך נגרמו נזקים בטיפול רפואי, חשוב לבדוק את המקרה לעומק, בשיתוף מומחה רפואי, בדרך לפיצויי הולם!

פניה מהירה לעורך דין >>

נפגעת בגלל רשלנות רפואית?

בכל שנה מוגשות בישראל מעל 2400 תביעות רשלנות רפואית. אם גם לך נגרמו נזקים בטיפול רפואי, זה הזמן לבדוק את המקרה לעומק בדרך לתביעת פיצויים!

פניה מהירה לעורך דין >>

לקט מאמרים נבחרים בנושא רשלנות רפואית

מחבר: 20/04/2020 22:08

על מנת לספק לגולשי האתר את המידע המקיף והממצה ביותר שניתן לספק באתרי אינטרנט בתחום רשלנות רפואית, ליקטנו עבורכם מאמרים ופסקי דין מעניינית בתחום זה. לתשומת ליבכם, שימושי ככל שיהיה המידע באתר - אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי מקצועי בעת הצורך.

מהי רשלנות רפואית?

שירותי הבריאות בישראל ובעולם, מתקדמים ומקצועיים ככל שיהיה, אינם חסינים מפני כשלים העלולים להזיק לציבור המתרפאים. במקרים בהם אדם נפגע וניזוק עקב טיפול רפואי לא מוצלח, ראוי לבדוק את הנסיבות להיווצרות הנזק. אם יימצא כי התנהלותם של הגורמים הרפואיים לא עמדה בסטנדרטים המקובלים ועקב כך נגרם נזק - תיתכן עילה לתביעת רשלנות רפואית שתזכה את הנפגע בפיצוי כספי.

טעויות נפוצות

מומלץ להימנע מכל פעולה על דעת עצמכם ולא בעצתו של עורך דין בקיא בתחום זה. נפגים רבים עושים טעויות שונות העלולות בעתיד לפגוע בסיכויי תביעתם. דוגמא נפוצה לכך, היא פניות במכתבי תלונה אל הגורם הרפואי, בהם פירוט אודות הנסיבות להיווצרות הנזק והיקפו.

חשוב להבין כי אין בידיכם את הכלים המקצועיים לחקור ולהבין את השלכותיהם המשפטיות של כל הנתונים ובעתיד, הצד שמנגד לא יהסס לעשות שימוש במכתבכם על מנת להחליש את טיעוניכם בדיון המשפטי

חשיבותו של סיוע משפטי

מדובר בתחום משפטי מורכב ומרתק, הדורש ידע רב ועשיר מעורכי הדין העוסקים בו. אם ניתן לכם טיפול רפואי רשלני ונגרם לכם נזק, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לקבלת סיוע משפטי. עורך הדין יוכל להעריך את סיכויי התביעה, לבנות את התיק ולייצג אתכם עד לקבלת הפיצוי הכספי המיוחל.

קיראו בהרחבה: אשך טמיר   הסכמה מדעת לניתוח בקע מפשעתי   רשלנות באבחון CMV

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
רשלנות רפואית? יעוץ משפטי - עורך דין עופר סולר עוסק בתחום הרשלנות ומציע לכל מי שסבור כי נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית, יעוץ משפטי מקצועי ואישי, על מנת להעריך את הכדאיות שבהגשת תביעה בנושא. לפרטים נוספים לחץ כאן.
אבחון מומים ומחלות גנטיות בהריון - רשלנות רפואית באבחון מום אצל עובר במהלך מעקב ההריון עלולה להביא ללידת ילד פגוע וחשוב להבין מה הזכויות המגיעות לילד ולהוריו במצב כזה.
רשלנות באבחון סרטן ומחלות קשות - איחור באבחון סרטן ומחלות ממאירות וקשות יכול להיגרם בשל רשלנות, במקרה שהמחלה נתנה סימנים מקדימים שהרופא המטפל התעלם מהם.
איחור באבחון התקף לב - הסימנים להתקף לב הם סימנים שחובה על כל איש צוות רפואי סביר להכיר ולזהות ובמידה וחל איחור באבחון, יש לשקול הגשת תביעה לפיצויים.
נזק שנגרם בשל טיפול רשלני של רופא משפחה - רופא המשפחה במסגרת קופת חולים הינו לרוב הרופא הראשון אשר אליו פונה מטופל עם בעיה בריאותית. עורך דין עופר סולר מסביר מהן החובות המוטלות על רופא במשפחה וכל קופת החולים, ומהן עילות התביעה הנפוצות כנגד רופא המשפחה וקופת חולים.
שיתוק מוחין cp - האם יש עילה לתביעה? - שיתוק מוחין cp הינו שם כולל לקבוצת פגיעות נורלוגיות במוח העובר או היילוד אשר נגרמות מסיבות שונות. עורך דין עופר סולר מסביר על התופעה של CP ואילו מקרים יתכן כי יש עילה לתביעת רשלנות בשל הופעת שיתוק מוחין.
גם ניתוח פשוט יכול להסתבך! רשלנות רפואית בניתוח - חלק גדול מהתביעות בגין רשלנות רפואית מוגשות בקשר לביצוע ניתוחים שונים. עו"ד עופר סולר מסביר מהן עילות התביעה הנפוצות וכיצד יש לפעול במקרה של רשלנות בניתוח.
נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה? - כיצד יש לפעול במקרה שניתוח הגדלת חזה נכשל וגרם לנזק? עורך דין עופר סולר מסביר מהם הסיבוכים השכיחים בניתוח וכיצד יש לפעול על מנת לברר את זכאותך לפיצוי כספי בעקבות הנזק שנגרם לך.
נגרמו לך נזקים בעת ניתוח אף? - מהי דרך הפעולה המומלצת במקרה של נזק שנגרם בשל ניתוח אף כושל? עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לנהוג על מנת לקבל פיצוי מלא על נזקיך לאחר ניתוח פלסטי באף. לחץ כאן למידע נוסף בנושא...
התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת! - אם התיק הרפואי נעלם או חסרים בו מסמכים אין מקום לוותר על האפשרות להגיש תביעה ברשלנות רפואית. עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לפעול במקרה של אובדן תיק רפואי.
תאונה בבית חולים - יש מי שאחראי - תאונה אשר אירעה בעת אשפוז או טיפול רפואי יכולה להיות תוצאה של רשלנות רפואית או סיעודית - עורך דין עופר סולר מסביר כיצד ניתן לבחון האם קיימת אחריות של המוסד הרפואי לנזק ומהיא הדרך לקבל פיצוי הולם.
טיפול שיניים רשלני - תקציר פסק דין - כיצד נקבע הפיצוי בגין טיפול שיניים רשלני - עורך דין עופר סולר מביא תקציר של פסק דין אשר מדגים נושא זה ומסביר כיצד יש לפעול במקרה של חשש לרשלנות בטיפול.
רשלנות רפואית בבית חולים - כל ההנחיות - רשלנות רפואית בבית חולים - עורך הדין עופר סולר מסביר כיצד יש לפעול על מנת לברר אם הייתה רשלנות ולקבל פיצוי הולם.
רשלנות רפואית באבחון - ייעוץ עורך דין - עוה"ד עופר סולר מסביר כיצד ניתן לדעת האם הליך האבחון והבדיקה היה סביר ונכון ובאילו מקרים ניתן להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית.
רשלנות רפואית - חישוב הפיצויים - כיצד מחשב בית המשפט את הפיצויים בתיקי רשלנות רפואית? עורך הדין עופר סולר מסביר את אופן קביעת הפיצויים.
רשלנות רפואית - המועד להגשת תביעה - מהו המועד הנכון להגיש תביעה בגין נזק שנגרם בשל רשלנות רפואית? עורך הדין עופר סולר מסביר עד מתי יש להמתין וכיצד ניתן לדעת מהו המועד המתאים להגשת התביעה.
בחירת מומחה לצורך חוות דעת רפואית - לכל תביעה חובה לצרף חוות דעת של מומחה הרפואי. עו"ד עופר סולר מסביר כיצד ניתן לקבל חוות דעת מתאימה שתייע לבסס את התביעה.
ניתוח הקטנת חזה כושל - תביעת פיצויים - רשלנות רפואית בעת ניתוח הקטנת חזה - עו"ד עופר סולר מסביר מהן העילות להגשת תביעה, כיצד יש לפעול ואיזה אופן על מנת לקבל פיצוי מלא על הנזק שנגרם.
טיפול רפואי רשלני - פסק דין בנושא נפילת מטופל - נפילה בעת טיפול רפואי אשר הותירה צלקת בפניה של נערה - האם מדובר ברשלנות רפואית, מהו סכום הפיצוי הראוי. עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb's palsy - אחת הסכנות לתינוק בלידה הינה פרע כתפיים - כליאה של הכתפיים בתעלת הלידה כאשר משקל התינוק גבוה. פרע כתפיים עלול לגרום לשיתוק של יד התינוק ולנכות קשה לכל חייו. עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא רשלנות רפואית בלידה.
רשלנות אורטופד וקופת חולים - אי ביצוע ביקורת במועד - אילו חובות מוטלות על רופת חולים בטיפול במבוטחיה? מתי יחשב איחור בביתוע ביקורת במסגרת קופת חולים כמקרה של רשלנות רפואית? עורך דין עופר סולר מסביר באמצעות סקירת פסק דין חדש.
רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק - רשלנות רפואית בלידה אשר גרמה לירידה באספקת החמצן לעובר, פגיעה קשה בתינוק לאחר הלידה עד למצב של מוות מספר שעות אחרי הלידה. בית המשפט דן בפסק דין זה בשאלת הרשלנות ובגובה הפיצויים (תקציר פסק דין).
טיפול רפואי רשלני - ניתוח לאחר המוות - פטירה של אדם הינה אירוע טראומטי למשפחתו בכל גיל ובכל מקרה. במקרים בהם קיים חשד שהפטירה קשורה לטיפול רפואי רשלני ביצוע נתיחה לאחר המוות יכולה לסייע בעתיד לבירור נסיבות המקרה ולהוות כלי חשוב בהוכחת רשלנות רפואית והנזק שנגרם בעקבותיה.
רשלנות רפואית - שיקולים מנהליים וכלכלים - רשלנות רפואית בשחרור מטופל מאשפוז - עורך הדין עופר סולר סוקר פסק דין חדש אשר עוסק בחובת הרופא להתעדכן בתוצאות הבדיקות הרפואיות וכן בשאלה של שיקולים מנהלתיים כלכליים של הגוף המטפל אל מול שיקולים רפואיים.
רשלנות רפואית באבחון וטיפול באירוע מוחי - רשלנות רפואית באבחון וטיפול באירוע מוחי - עורך הדין עופר סולר מסביר על חשיבות הטיפול המהיר והמוקדם במקרים של אירוע מוחי ומתי ניתן לטעון כי מדובר ברשלנות רפואית בטיפול.
רשלנות בלידת ילד - איך זה קורה? - רשלנות רפואית בלידה - כיצד מתרחש הסיוט של לידת ילד פגוע בשל טיפול רפואי לא תקין. עו"ד עופר סולר מביא את הסיפור והעובדות מאחורי התביעות המשפטיות.
החלפת תינוקות בבית חולים, פיצויים והתיישנות - תקציר פסק דין בנושא רשלנות רפואית - טענת החלפה של תינוקות בבית החולים לאחר לידתם. עורך הדין עופר סולר סוקר את פסק הדין ובו השאלות בנודע לאחריות בית החולים, האם התביעה התיישנה וגובה הפיצויים.
רשלנות רפואית - מעקב אחר בדיקה - רשלנות רפואית בשל אי הפניית אישה הרה לבדיקת רמת נוגדנים וחיסון אנטי D - עורך דין עופר סולר מסכם באמצעות פסק דין בנושא את החובות המוטלות על הרופא המטפל וקופת החולים בעניין הפניית מטופל לבדיקות.
רשלנות רפואית - אחריות בית חולים להתאבדות - התאבדות בבית חולים - האם ניתן לחייב את בית החולים בפיצויים כאשר חולה מתאבד בעת אשפוז? עורך דין עופר סולר סוקר את הפסיקה.
נזק נוירולגי בעת לידה - פגיעה בידו של התינוק - פגיעה ביד ימין של תינוק בעת לידה בשל שיתוק על שם ארב - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
הסכמה מדעת במקרה של ניתוח קטרקט - כיצד יש לבחון האם ניתנו למטופל מלוא ההסברים הנדרשים בטרם ביצוע ניתוח? בית המשפט סןקר בפסק דין חדש כיצד יש לבחון את סוגיית ההסכמה מדעת.
מעקב אחר סיבוכי סכרת - טיפול רפואי רשלני - רשלנות רפואית במעקב אחר חולה סכרת - אילו חובות מוטלות על רופא המשפחה? כיצד על הרופא לפעול במקרה בו המטופל אינו מקפיד על הנחיות הטיפול? מתי ניתן לייחס לרופא המטפל ולקופת חולים רשלנות רפואית בטיפול? עורך הדין סולר סוקר פסק דין בנושא
רשלנות רפואית בלידה - פסיקת בית המשפט - רשלנות רפואית בלידה - עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא. אילו חובות מוטלות על הצוות המיילד, מהם הקריטריונים אותם יש לבחון על מנת לקבוע שאכן הנזק שנגרם לתובעת מקורו בהתרשלות בטיפול.
טיפול רפואי רשלני - הפרדות רשתית - רשלנות בטיפול רופא עיניים - האם רופא עיניים אשר לא איבחן בשני ביקורים נפרדים הפרדות רשתית אצל מטופלת התרשל בטיפולו? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא רשלנות רפואית.
רשלנות רפואית - חובת התיעוד - רשלנות רפואית בטיפול בפצועת פיגוע. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין אשר עוסק בחובת התיעוד הרפואי והעברת נטל הראיה בתביעת רשלנות רפואית.
על החובה לרישום מלא בתיק רפואי של המטופל - מהי המשמעות של ליקויים או חוסר ברישום רפואי בתיק כאשר מתבררת תהיעת רשלנות רפואית? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין חדש אשר עוסק בחובות המוטלות על הרופא המטפל לתעד את פעולותיו בתיק הרפואי וההשלכות של חוסר בתיעדו שכזה.
רשלנות רפואית בסקירת מערכות - חובת רופא מטפל לעדכן אישה הרה באפשרות לעבור בדיקות מעקב בהריון כדי לשלול מומים בעובר ומשלא נעשה כך יתכן ומדובר ברשלנות...
סרטן המעי הגס - אבחון לקוי על ידי רופא - רשלנות רפואית באבחון סרטן במעי הגס, היא נגזרת של חוסר תשומת לב של הרופא הבודק לפרטים אשר היו מדליקים נורות אזהרה.להמשך קריאה לחץ כאן...
רשלנות רפואית במעקב אחרי יילוד - לידה היא הליך רפואי שגרתי המתבצע מידי יום ביומו. המעקב לאחר הלידה הוא חלק מההליך הרפואי שהצוות המטפל חייב בביצועו כנדרש. נזק שנגרם ליילוד לאחר הלידה הוא תוצאה של רשלנות הצוות הרפואי המטפל. להמשך קריאה לחץ כאן...
טיפולי פוריות - רשלנות של רופא - עקרות היא חוסר היכולת ללדת ילדים עקב אי פריון. עקב התקדמות הטכנולוגיה הרפואית התפתחו גם טיפולי הפוריות אשר מאפשרים להגשים חלומן של נשים ולהיות אמהות. עם זאת טיפולי פוריות אלה לא תמיד קוצרים הצלחה ועלולים לגרום נזק רב לגוף האישה ולנפשה. להמשך קריאת המאמר לחץ כאן
מד''א - טיפול רשלני על ידי פרמדיק - מגן דוד אדום הוא ארגון לשירות חירום רפואי שמוכר גם כארגון ההצלה הרשמי של מדינת ישראל. מד"א עוזר לאנשים הזקוקים לטיפול רפואי באמצעות אמבולנסים לטיפול נמרץ המאוישים באנשים רפואה. מד"א אחראית על עובדיה ובמידה של רשלנות וגרימת נזק היא ברת תביעה. להמשך קריאה לחץ כאן.
מעקב אחרי תוצאות בדיקה - רשלנות רפואית - רופא משפחה מפנה אדם מסוים לבדיקה רפואית שגרתית. לאחר ביצוע הבדיקה ממצאי הבדיקה אינם מועברים חזרה לרופא המשפחה. האם אי מתן תשובה מרופא מפנה בנוגע לממצאים של בדיקה מסוימת אכן מסמן מקרה של רשלנות רפואית או שמא לא בכל הנסיבות? להמשך המאמר לחץ כאן...
אבחון לקוי של סרטן השד - סרטן השד היא מחלה ממארת שגילוי מוקדם שלה יכול להעלות את סיכוי הריפוי שלה, רופא משפחה שלא הפנה לבדיקת ממוגרפיה בזמן יחשב לרשלן. על מנת לקרוא עוד לחץ כאן...
אף אוזן גרון - רשלנות של רופא - רפואת אף אוזן גרון היא תחום רפואי המתמחה בטיפולים ובניתוחים במערכות האף, האוזן והגרון. טיפול רשלני מצמיח זכות תביעה כנגד הרופא והמוסד המטפלים. מעוניין לקרוא עוד? לחץ כאן...
רשלנות רפואית בניתוחי לייזר - סקירת פסק דין - רשלנות רפואית בניתוח הסרת משקפיים בלייזר - עורך הדין עופר סולר סוקר פסק מדין חדש בנושא ומבהיר כיצד יש לפעול במקרה של חשד לרשלנות רפואית בטיפול.
רשלנות באבחון / טיפול בסרטן הדם (לוקמיה) - מחלת הלוקמיה או סרטן הדם - על מקרים של טיפול רפואי רשלני או איחור באבחון המחלה.
אבחון לקוי של תסחיף ריאתי - על מקרים של טעות או איחור באבחון תסחיף ריאתי. הסברים על תסחיף ריאה וכיצד צריך הרופא להתנהג...
הדבקות בזיהום ומקרי רשלנות רפואית - על מקרים של הדבקות בזיהום בעת אשפוז בבית חולים או בעת קבלת טיפול רפואי.
איחור באבחון מחלת אנדוקרדיטיס - רשלנות רפואית באבחון מחלת האנדוקרדיטיס עלולה לגרום לנזק אדיר למטופל. עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש בנושא חובת הזהירות וטיפול רפואי רשלני מצד רופאת משפחה.
איחור באבחון סרטן צוואר הרחם - רשלנות רפואית - גילוי מחלת סרטן צוואר הרחם בשלב מתקדם - האם מדובר ברשלנות רפואית בטיפול? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
עברת טיפול גניקולוגי רשלני? - הגניקולוג שלך עשה טעויות במהלך מעקב ההריון? גרמו לך נזקים? כנראה שאת לא לבד, אבל בהחלט יש מה לעשות...
איחור באבחון מום מולד אצל תינוק - רשלנות רפואית באי אבחון מום לאחר הלידה, מתי ניתן לחייב את הגורם המטפל בתשלום פיצויים בגין התרשלות? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בתחום
טיפול רפואי רשלני בתינוק לאחר לידה - פגיעה בתינוק לאחר לידה עקב השתהות מיותרת בטיפול בו. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין נוסף של בית המשפט העליון אשר עוסק בנושא הרשלנות הרפואית בטיפול ביילוד.
אי מתן הסבר על אפשרות לביצוע ניתוח קיסרי - רשלנות רפואית בלידה ופגיעה באוטונומיה - אילו הסברים על צוות בית חולים בבואו לטפל ביולדת לתת - עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש.
אי מתן הסבר על אפשרות לפיתוח גידול על רקע הקרנות גזזת - החובה המוטלת על רשויות המדינה ליידע אנשים אשר הוקרנו בעבר בהקרנות רנטגן לטיפול בגזזת בדבר הסיכון לפיתוח גידולים בראשם. עו"ד סולר סוקר פסק דין בנושא רשלנות רפואית.
אי קבלת הסכמה מדעת לביצוע ניתוח קיסרי - תביעת רשלנות רפואית בגין אי מתן הסבר ופגיעה באוטונומיה במהלך לידה - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא חובת ההסבר ליולדת בדבר הצורך בניתוח קיסרי.
רשלנות רפואית? הרופא עלול להיות מחוייב גם בפיצויים עונשיים - הטלת פיצויים עונשיים במקרה של טענה בדבר רשלנות רפואית. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בו הוטלו לראשונה פיצויים עונשיים בתביעה של רשלנות רפואית בגין מעשים מקוממים במיוחד של הצוות הרפואי.
שגיאה בניפוק תרופה ע''י רוקח - רשלנות של רוקח בניפוק תרופה וגרימת נזק למטופל - עורך דין סולר סוקר פסק דין חדש אשר עוסק בחובת הזהירות של רוקח כלפי פונה אליו והפיצויים הראויים בגין גרימת נזק.
מרשם רופא לתרופה לא מתאימה - כמעט בכל ביקור אצל הרופא אנו מקבלים מרשם לתרופה מסויימת. מה עושים כשהרופא רושם לנו תרופה לא מתאימה? עורך דין עופר סולר סוקר פסקי דין בנושא ועוסק בשאלת האחריות והרשלנות הרפואית.
איחור באבחון מפרצת באבי העורקים - רשלנות רפואית באבחון מפרצת באבי העורקים - עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש אשר עוסק במקרים בהם לא ניתן להוכיח קשר סיבתי של למעלה מ - 50% בין התרשלות לנזק.
חוסר הקפדה על הכנת חולה לניתוח - רשלנות של צוות רפואי עקב חוסר הקפדה על הכנות חולה לניתוח - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בו חולה לא תודרכה לפני ניתוח להסרת גידול ונפטרה כתוצאה מכך.
ההסברים שעל הרופא לספק למטופל בטרם טיפול - אדם ניכנס לניתוח ובעת הניתוח מבצע לו הרופא טיפול לא מתוכנן אשר הממופל לא נתן את הסכמתו לביצועו - במידה ויתרחש נזק בעת הניתוח האם המטופל זכאי לפיצוי בשל רשלנות רפואית? עו"ד עופר סולר סוקר את החוק והפסיקה בנושא זה.
הפסקת הריון כאשר עולה חשש ללידת פג - אישה ילדה תינוקת פגה לאחר שרופאיה שקלו הפסקת הריון, אך דחו רעיון זה לבסוף. חמישה חודשים לאחר מכן התברר כי התינוקת סובלת משיתוק מוחין - האם מדובר במקרה רשלנות רפואית? עו"ד עופר סולר סוקר את הפסיקה בנושא.
רשלנות רפואית במעקב הריון - אי אבחון חוסר בכליה - התרשלות בביצוע סקירת מערכות בהריון אשר בגינה לא אובחן חסר של כליה בעובר. באילו מקרים ניתן לקבל פיצוי - עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
פגיעה במיתרי הקול בעת הרדמה - האם חלה חובה להסביר למטופל על הסיכונים הכרוכים בכל שיטת הרדמה טרם ניתוח? עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש אשר עוסק בשאלת ההסכמה מדעת לטיפול.
רשלנות בניתוח אף לתיקון אסתטי ובעיות נשימה - בחורה צעירה הגיעה לניתוח אף על מנת לשפר ליקוי בנשימה בשל תאונה שעברה וכן על מנת לשפר את מראה אפה מבחינה אסתטית. לאחר שורה של סיבוכים היא נותרה על בעיות נשימה קשות ומראה אף לא נאה. עורך דין סולר סוקר פסק דין חדש בנושא רשלנות רפואית בניתוח פלסטי.
ניתוח להסרת גידול שגרם לפגיעה בעצב - אדם מופנה לניתוח לשם הוצאת גוש חשוד. במהלך הניתוח נגרם לו נזק עצבי - האם קמה לנפדע עילת תביעה בשל רשלנות רפואית? עו"ד סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
אובדן תיק רפואי לאחר ניתוח לייזר - רשלנות בטיפול? - מטופל עובר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ונגרם לו נזק. כאשר הוא פונה אל בית החולים בו עבר את הניתוח מתברר כי התיק הרפואימ שלו נעלם - כיצד עליו לפעול? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא רשלנות רפואית בניתוח עיניים.
רשלנות בביצוע בדיקת מעי בגופו של תינוק - רשלנות רפואית בעת בדיקת תינוק כהכנה לניתוח - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין נוסף אשר עוסק בשאלת אחריות בית החולים לנזק שנגרם עקב בדיקה והפיצוי הראוי.
רשלנות רפואית בטיפול הפריה חוץ גופית IVF - בני זוג עברו טיפול הפריה חוץ גופית וילדו שני ילדים. לאחר ארבע שנים התברר כי בשל רשלנות בית החולים אבדו העוברים המוקפאים אשר נותרו להם ועימם פחת הסיכוןי של בני הזוג להביא ילד נוסף לעולם. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא רשלנות רפואית בטיפול הפריה חוץ גופית.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: עופר סולר מאמרים

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

31 במרץ 2024

אי הפניה לביצוע בדיקת ממו...

רשלנות רפואית של רופא משפחה שלא הפנה בזמן אישה לביצוע בדיקת ממוגרפיה, מה שגרם לאיחור באבחון סרטן השד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניהול לידה הובילה...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו תיאור תביעה שהוגשה בגין רשלנות בניהול לידה, אשר גרמה לקרע ברחם והובילה לצורך בכריתתו של הרחם...

קרא עוד

31 במרץ 2024

אוסטאומיליטיס בעקבות זיהו...

תקציר פסק דין שבוחן האם זיהום שהתפתח לאחר ניתוח גרם לאוסטאומיליטיס ובעקבות כך לכריתת שתי אצבעות רגליו של התובע...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניתוח בקע מפשעתי ...

תובע הסובל מלידה מטמירות אשכים טען כי רשלנות בניתוח בקע מפשעתי שעבר פגעה בכושר הפריון שלו - להלן תקציר פסק הדין והכרעת ביהמ"ש.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי גילוי תסמונת דאון במהל...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין בעניין אי גילוי תסמונת דאון בעת הריון והסבר אודות חובותיו של הרופא המטפל במעקב ההריו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

31 במרץ 2024

חובת מתן הסבר לפני ניתוח ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו דוגמא לרשלנות רפואית בניתוח הרניה ומתייחס לחובת ההסבר על סיבוכים אפשריים בניתוח...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי אבחון חוסר קורפוס קלוסום

פרשנות חשובה ומעניינת של פסק דין המתאר מקרה של רשלנות רפואית חמורה בסקירת מערכות שגרמה לאי אבחון של חוסר בקורפוס קלוסום...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

31 במרץ 2024

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תסחיף מי שפיר Amniotic fl...

על תסחיף מי שפיר Amniotic fluid embolism ומקרי רשלנות רפואית בלידה ומיד אחריה...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

1 מכל 7 מקרי אוטיזם ניתן ...

מעל 15% מכלל מקרי האוטיזם נובעים בשל פגיעה גנטית מוכרת, שניתן לראוי לאבחן בעובר, כבר בחודשי ההריון הראשונים. מחובתו של רופא הנשים...

קרא עוד

31 במרץ 2024

האם מותר לקחת את התרופה ה...

כמעט כל אשה בהריון נתקלת לאורך תשעת החודשים בשאלות לגבי נטילת תרופות בהריון. התשובות מורכבות, חשובות ולעיתים אינן חד משמעיות וברו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית בלידה - לפנ...

עורך הדין עופר סולר מנהל את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה, לצורך הגשת תביעת פיצויים בשל נזקים שנ...

קרא עוד

31 במרץ 2024

פגיעה במבנה הכרומוזום: חש...

נכון למועד כתיבת שורות אלו ניתן לזהות בבדיקות גנטיות, כבר בתחילת ההריון, מאות פגיעות ושינויים במבנה הכרומוזומים של העובר וזכותם ש...

קרא עוד

03 באפריל 2024

הכירו את רוט סולר - תביעו...

רוט סולר - תביעות ביטוח הנה פירמה פורצת דרך, שמעדכנת גרסה בעולם המשפט וקובעת סטנדרט חסר תקדים, באמצעות הצגת פתרון השוזר את העלית ...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24