רשלנות רפואית בביצוע בדיקות לאבחנת סרטן - התפשטות גרורות בשל איחור באבחון
רשלנות רפואית אורטופדיה - איחור באבחון גידול

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי
אבחון סרטן הרופאים איחרו או טעו באבחון מחלה קשה?
לחצו כאן לייעוץ אישי!
עורך דין עופר סולר

רשלנות באבחון גידול במועד

Hebrew

במצבים ובעיות רפואיות הזמן משחק תפקיד משמעותי, ככל שממהרים לאבחן מצב רפואי כך עולים סיכויי ההחלמה, לעיתים איחור באבחון יכול לגרום לסכנת חיים של ממש כמו במקרה שתואר בפסק הדין: שלמה טל ואח' נ' ד"ר מריו אייכנבלט, ד"ר רפאל טיין וקופת חולים של ההסתדרות הכללית (קופת חולים כללית).

שלמה יליד 1976 החל לעסוק בפעילות גופנית באופן מוגבר בטרם גיוסו לצבא, במהלך הפעילות חש בכאבים בברך ימין.

בחודש ינואר 1994 נעשה צילום של הברך אך לא נתגלו ממצאים חריגים הדורשים טיפול, בתאריך 28/04/94 נבדק על ידי ד"ר אייכנבלט סגן מנהל מחלקה אורתופדית בבית החולים קפלן אשר אבחן רגישות מקומית והפנה אותו לביצוע מיפוי עצמות.

>>> הפורום המשפטי לשירותך! <<<

המיפוי נערך במכון לרפואה גרעינית ביום 05/05/94 על ידי ד"ר סופי לנצברג שמצאה כי יש לבצע צילום מכוון מכיוון שהממצאים יכולים להעיד על גידול.
בבדיקה שנערכה על ידי ד"ר רפאל טיין אורתופד מנתח ומומחה לברכיים ופגיעות ספורט הוא מצא רגישות בברך והמליץ לתובע על מדרסים וטיפולי פיזיותרפיה, מהרישום שנערך לא ברור אם ראה את המיפוי בבדיקתו.

קרא עוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     רשלנות רפואית בלידה - מוות של תינוק עקב תשניק     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     נזק מוחי לאחר ניתוח נוירוכירורגי     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     כוויות מפיצה רותחת     אשה מבוגרת נפגעה באוטובוס     אפשר לתבוע על תאונת עבודה?     התייעצות עם עורך דין לאחר תאונה     ביטוח בחברת כלל     התייעצות על רשלנות רפואית     שאלה והתייעצות     פציעה בקנטרי     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס