חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורכי הדין עופר סולר וארבל אורן-קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

משרד סולר קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

לכל נפגע בתאונת עבודה מגיע פיצוי כספי!

מחבר: 12/12/2019 19:03

נגרמו לך נזקי גוף בעקבות תאונת עבודה?

אם נפגעת בעבודה כתוצאה מארוע כלשהו, סביר להניח כי מגיע לך פיצוי כספי מכמה מקורות שונים, לדוגמא: המוסד לביטוח לאומי, חברת הביטוח של המעסיק ועוד.

בכדי להבין ולדעת כיצד עליך לפעול והאם ניתן להגיש תביעה לפיצויים, עליך להקדים ולפנות אל עורך דין מנוסה בדיני נזיקין, על מנת שיוכל להעריך את מצבך לאחר תאונת עבודה.

עורך דין עופר סולר עוסק בטיפול בנפגעי תאונות עבודה ובהגשת תביעות בעקבות נזקי גוף שנגרמו לך בעבודה.

רוצה לדעת מהן זכויותיך המשפטיות וכיצד עליך לפעול?

לקבלת יעוץ משפטי מקצועי בנושא תאונות עבודה - חייג/י עכשיו:
טלפון: 03-7369253
 

לקבלת מידע נוסף בנושא לחץ על הקישורים הבאים:

- הכל אודות נזקים בעבודה

יעוץ משפטי בנושא נזקי גוף שנגרמו עקב תאונות עבודה !
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
בימ''ש קבע: פיצויים לעקרת בית שנפגעה בעבודה - תקציר פסק דין בו נפסקו פיצויים לעוזרת בית אשר נפגעה בעבודתה בשל רשלנות מעסיקתה. בפסק הדין הסבר בעניין חובות המעסיק כלפי עובדיו וכן מתי יקבע אשם תורם של העובד לקרות התאונה.
זכאות לפיצוי על הפסדי פנסיה - פסיקת פיצוים בשל תאונת עבודה - פסק דין חדש קובע כי עובד אשר מעבידו לא הפריש לו כספי פנסיה ונפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים גם על הפסדי פנסיה נוכח צו ההרחבה החדש לביטוח פנסיוני מקיף.
תאונות עבודה - נפילה מפיגום - פועל בניין נופל מפיגום בעת עבודתו בשל קריסת מעקה הפיגום ללא סיבה ברורה - האם יש מקום לחייב את מעסיקו של הפועל בפיצוי הפועל על נזקיו בשל רשלנות? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
עישון פסיבי במקום העבודה - האם נחשב לתאונת עבודה? - האם עישון פסיבי במקום העבודה נחשב לתאונת עבודה או לא? על מנת לקרוא עוד לחץ כאן...
תאונת עבודה עקב שתיית חומר מסוכן - עובד שתה בעבודתו בטעות חומר מסוכן אשר הושאר לא מפוקח בידי המעביד - האם מדובר בתאונת עבודה והאם המעביד אחראי לפיצוי בגין נזקי העובד? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
תאונת עבודה באתר בנייה - אחריות הקבלן - פגיעה בעבודה - אחריות של הקבלן המבצע. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא אחריות הקבלן מבצע העבודה על בטיחות כלל העובדים באתר בניה.
אחריות מעביד לתאונת עבודה - שימוש בכננת - תאונת עבודה עקב שימוש בכננת באתר בניה - מהי חלוקת האחריות בין המעביד לעובד, כיצד נקבע אשם תורם של העובד? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
נפצעת בזמן עבודה באולם שמחות? - מקרה של עובד בנפגע במטבח של אולם שמחתו בעקבות הזנחה ורשלנות מצידו של המעביד...
אחריות מעביד לתחזוק מכונת ייצור במקום עבודה - עובד במפעל נפגע בעת שניסה לתקן מכונה פגומה - האם העובדה כי מדובר בעובד במוגדר קבלן משנה משחררת את המעסיק מאחריות? האם נטילת יוזמה של העובד לתיקון המכונה תשלול ממנו פיצוי? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
חשיפה לחומר מסוכן בעבודה כגורם למחלת פרקינסון - כיצד ניתן להוכיח אחריות של מעביד להתפרצות של מחלת פרקינסון אצל עובד שעשה שימוש בחומרים מסוכנים בעבודתו? האם תמיד יש צורך להוכיח תיזה רפואית מוכרת להוכחת קשר סיבתי בין העבודה לנזק? עורך דין סולר סוקר פסק דין חדש
פיצויים לנפגע תאונת עבודה - אשם תורם - תאונת עבודה - באילו מקרים בית המשפט יפחית בית המשפט מסכום הפיצויים לו זכאי עובד שנפגע בתאונת עבודה בשל רשלנות ואשם תורם של העובד אשר הביאו לקרות התאונה? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש.
אחריות מעביד לפגיעת עובד - הרמת משא - פגיעה בעבודה בשל נשיאת משא כבד - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש אשר עניינו החוסות המוטלות על מעביד באשר לבטיחות עובדיו - החובה להדריך באשר לאופן הרמת משאות, מתן אמצעי הרמה ועוד.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: סולר קפלינסקי נזקי גוף תאונות עבודה לכל נפגע בתאונת עבודה מגיע פיצוי כספי!

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

25 ביולי 2021

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

08 באוגוסט 2021

רשלנות רפואית בניתוח מעי הגס

עוה"ד עופר סולר וארבל קפלינסקי מביאים לפנינו דוגמא למקרה רשלנות רפואית לאחר ניתוח מעי גס ומסבירים מדוע נטל ההוכחה עבר לנתבעי...

קרא עוד

08 באוגוסט 2021

אי גילוי תסמונת דאון ביילוד

רשלנות רפואית באבחון תסמונת דאון בהריון בשל אי הפניה של האם לביצוע דיקור מי שפיר לגילוי התסמונת...

קרא עוד

17 באוגוסט 2021

התיק הרפואי נעלם? התביעה ...

הגשת תביעה ברשלנות רפואית במקרה שהתיק הרפואי נעלם או חסרים מסמכים! נטל ההוכחה עובר למוסד הרפואי שהיה אחראי לניהול הרשומה הרפואית ...

קרא עוד

22 באוגוסט 2021

תסמונת איקס שביר

עורך הדין עופר סולר מביא לפנינו הסבר מקיף אודות תסמונת האיקס השביר, כולל דוגמאות למקרי רשלנות רפואית ופסקי דין מתביעות...

קרא עוד

25 באוגוסט 2021

טעויות ואיחור בזיהוי ואבח...

עורכי הדין עופר סולר וארבל קפלינסקי מסבירים מתי ולמה עלולות להתרחש טעויות שמובלות לאיחור בזיהוי ואבחון של סרטן השד...

קרא עוד

31 באוגוסט 2021

תביעת פיצויים: איחור רשלנ...

האם רשלנות רפואית הובילה לאיחור באבחון מחלת הסרטן ועקב כך למותה של המנוחה? - היכנסו לקריאת תקציר פסק הדין והכרעת בית המשפט

קרא עוד

12 בספטמבר 2021

פגיעה חמורה בזמן לידת מלק...

עו"ד עופר סולר מסביר על לידת מלקחיים forceps birth ומקרי רשלנות רפואית...

קרא עוד

19 בספטמבר 2021

הפחתת הסיכון לרשלנות רפוא...

ניתוחים פלסטיים אסתטיים הפכו פופולאריים, אך יש בהם גם סיכון לרשלנות רפואית בטיפול ולנזק וחשוב לדעת איך ניתן לנסות ולצמצם אותו.

קרא עוד

23 בספטמבר 2021

הרופא לא אבחן מום בלב העו...

משרדנו הגיש כמה תביעות פיצויים גדולות בשל רשלנות רפואית, שהובילה ללידת תינוק עם מום לבבי נדיר ונכות קשה! אם נולד לך ילד/ה עם מום ...

קרא עוד

29 בספטמבר 2021

הערכת גובה הנזק לפני הגשת...

הערכת גובה הנזק שנגרם לך לפני הגשת תביעת רשלנות רפואית - איך זה נעשה בפועל?

קרא עוד

03 באוקטובר 2021

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

17 באוקטובר 2021

לדעת יותר לפני זריקת אפידורל

לדעת יותר על זריקת אפידורל – סיבוכים אפשריים בעת שימוש באפידורל...

קרא עוד

19 באוקטובר 2021

המשמעת של אבחון מיקרוצפלי...

אבחון מיקרוצפליה בזמן מעקב ההריון נושאת משמעות רבה וקריטית, ולכן חשוב לאבחן ולקבל מרופא הנשים הסבר מפורט והפניה לייעוץ גנטי ממוקד...

קרא עוד

26 באוקטובר 2021

מקרי רשלנות רפואית באבחון...

בכל מקרה של אבחון דיסאוטונומיה משפחתית רק לאחר הלידה, חשוב לבדוק ולקבל תשובות ברורות: מדוע הרופאים לא אבחנו את המחלה הגנטית הנדיר...

קרא עוד

07 בנובמבר 2021

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

11 בנובמבר 2021

גם ניתוח פשוט יכול להסתבך...

חלק גדול מתביעות הרשלנות הרפואית קשורות לניתוחים שונים אשר בוצעו שלא כהלכה, תוך פגיעה מיותרת במנותח. למידע נוסף לחץ כאן...

קרא עוד

15 בנובמבר 2021

אחריות על אי אבחון מומים ...

אחריות על אי אבחון מומים במהלך ההריון - סקירה משפטית ועמדת בית המשפט העליון בנושא...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36