חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

לכל נפגע בתאונת עבודה מגיע פיצוי כספי!

מחבר: 12/12/2019 19:03

נגרמו לך נזקי גוף בעקבות תאונת עבודה?

אם נפגעת בעבודה כתוצאה מארוע כלשהו, סביר להניח כי מגיע לך פיצוי כספי מכמה מקורות שונים, לדוגמא: המוסד לביטוח לאומי, חברת הביטוח של המעסיק ועוד.

בכדי להבין ולדעת כיצד עליך לפעול והאם ניתן להגיש תביעה לפיצויים, עליך להקדים ולפנות אל עורך דין מנוסה בדיני נזיקין, על מנת שיוכל להעריך את מצבך לאחר תאונת עבודה.

עורך דין עופר סולר עוסק בטיפול בנפגעי תאונות עבודה ובהגשת תביעות בעקבות נזקי גוף שנגרמו לך בעבודה.

רוצה לדעת מהן זכויותיך המשפטיות וכיצד עליך לפעול?

לקבלת יעוץ משפטי מקצועי בנושא תאונות עבודה - חייג/י עכשיו:
טלפון: 03-7369253
 

לקבלת מידע נוסף בנושא לחץ על הקישורים הבאים:

- הכל אודות נזקים בעבודה

יעוץ משפטי בנושא נזקי גוף שנגרמו עקב תאונות עבודה !
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
בימ''ש קבע: פיצויים לעקרת בית שנפגעה בעבודה - תקציר פסק דין בו נפסקו פיצויים לעוזרת בית אשר נפגעה בעבודתה בשל רשלנות מעסיקתה. בפסק הדין הסבר בעניין חובות המעסיק כלפי עובדיו וכן מתי יקבע אשם תורם של העובד לקרות התאונה.
זכאות לפיצוי על הפסדי פנסיה - פסיקת פיצוים בשל תאונת עבודה - פסק דין חדש קובע כי עובד אשר מעבידו לא הפריש לו כספי פנסיה ונפגע בתאונת עבודה זכאי לפיצויים גם על הפסדי פנסיה נוכח צו ההרחבה החדש לביטוח פנסיוני מקיף.
תאונות עבודה - נפילה מפיגום - פועל בניין נופל מפיגום בעת עבודתו בשל קריסת מעקה הפיגום ללא סיבה ברורה - האם יש מקום לחייב את מעסיקו של הפועל בפיצוי הפועל על נזקיו בשל רשלנות? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
עישון פסיבי במקום העבודה - האם נחשב לתאונת עבודה? - האם עישון פסיבי במקום העבודה נחשב לתאונת עבודה או לא? על מנת לקרוא עוד לחץ כאן...
תאונת עבודה עקב שתיית חומר מסוכן - עובד שתה בעבודתו בטעות חומר מסוכן אשר הושאר לא מפוקח בידי המעביד - האם מדובר בתאונת עבודה והאם המעביד אחראי לפיצוי בגין נזקי העובד? עו"ד עופר סולר סוקר פסק דין בנושא.
תאונת עבודה באתר בנייה - אחריות הקבלן - פגיעה בעבודה - אחריות של הקבלן המבצע. עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא אחריות הקבלן מבצע העבודה על בטיחות כלל העובדים באתר בניה.
אחריות מעביד לתאונת עבודה - שימוש בכננת - תאונת עבודה עקב שימוש בכננת באתר בניה - מהי חלוקת האחריות בין המעביד לעובד, כיצד נקבע אשם תורם של העובד? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
נפצעת בזמן עבודה באולם שמחות? - מקרה של עובד בנפגע במטבח של אולם שמחתו בעקבות הזנחה ורשלנות מצידו של המעביד...
אחריות מעביד לתחזוק מכונת ייצור במקום עבודה - עובד במפעל נפגע בעת שניסה לתקן מכונה פגומה - האם העובדה כי מדובר בעובד במוגדר קבלן משנה משחררת את המעסיק מאחריות? האם נטילת יוזמה של העובד לתיקון המכונה תשלול ממנו פיצוי? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש בנושא.
חשיפה לחומר מסוכן בעבודה כגורם למחלת פרקינסון - כיצד ניתן להוכיח אחריות של מעביד להתפרצות של מחלת פרקינסון אצל עובד שעשה שימוש בחומרים מסוכנים בעבודתו? האם תמיד יש צורך להוכיח תיזה רפואית מוכרת להוכחת קשר סיבתי בין העבודה לנזק? עורך דין סולר סוקר פסק דין חדש
פיצויים לנפגע תאונת עבודה - אשם תורם - תאונת עבודה - באילו מקרים בית המשפט יפחית בית המשפט מסכום הפיצויים לו זכאי עובד שנפגע בתאונת עבודה בשל רשלנות ואשם תורם של העובד אשר הביאו לקרות התאונה? עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש.
אחריות מעביד לפגיעת עובד - הרמת משא - פגיעה בעבודה בשל נשיאת משא כבד - עורך דין עופר סולר סוקר פסק דין חדש אשר עניינו החוסות המוטלות על מעביד באשר לבטיחות עובדיו - החובה להדריך באשר לאופן הרמת משאות, מתן אמצעי הרמה ועוד.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: עופר סולר נזקי גוף תאונות עבודה לכל נפגע בתאונת עבודה מגיע פיצוי כספי!

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

31 במרץ 2024

אי הפניה לביצוע בדיקת ממו...

רשלנות רפואית של רופא משפחה שלא הפנה בזמן אישה לביצוע בדיקת ממוגרפיה, מה שגרם לאיחור באבחון סרטן השד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניהול לידה הובילה...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו תיאור תביעה שהוגשה בגין רשלנות בניהול לידה, אשר גרמה לקרע ברחם והובילה לצורך בכריתתו של הרחם...

קרא עוד

31 במרץ 2024

אוסטאומיליטיס בעקבות זיהו...

תקציר פסק דין שבוחן האם זיהום שהתפתח לאחר ניתוח גרם לאוסטאומיליטיס ובעקבות כך לכריתת שתי אצבעות רגליו של התובע...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניתוח בקע מפשעתי ...

תובע הסובל מלידה מטמירות אשכים טען כי רשלנות בניתוח בקע מפשעתי שעבר פגעה בכושר הפריון שלו - להלן תקציר פסק הדין והכרעת ביהמ"ש.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי גילוי תסמונת דאון במהל...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין בעניין אי גילוי תסמונת דאון בעת הריון והסבר אודות חובותיו של הרופא המטפל במעקב ההריו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

31 במרץ 2024

חובת מתן הסבר לפני ניתוח ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו דוגמא לרשלנות רפואית בניתוח הרניה ומתייחס לחובת ההסבר על סיבוכים אפשריים בניתוח...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי אבחון חוסר קורפוס קלוסום

פרשנות חשובה ומעניינת של פסק דין המתאר מקרה של רשלנות רפואית חמורה בסקירת מערכות שגרמה לאי אבחון של חוסר בקורפוס קלוסום...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

31 במרץ 2024

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תסחיף מי שפיר Amniotic fl...

על תסחיף מי שפיר Amniotic fluid embolism ומקרי רשלנות רפואית בלידה ומיד אחריה...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

1 מכל 7 מקרי אוטיזם ניתן ...

מעל 15% מכלל מקרי האוטיזם נובעים בשל פגיעה גנטית מוכרת, שניתן לראוי לאבחן בעובר, כבר בחודשי ההריון הראשונים. מחובתו של רופא הנשים...

קרא עוד

31 במרץ 2024

האם מותר לקחת את התרופה ה...

כמעט כל אשה בהריון נתקלת לאורך תשעת החודשים בשאלות לגבי נטילת תרופות בהריון. התשובות מורכבות, חשובות ולעיתים אינן חד משמעיות וברו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית בלידה - לפנ...

עורך הדין עופר סולר מנהל את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה, לצורך הגשת תביעת פיצויים בשל נזקים שנ...

קרא עוד

31 במרץ 2024

פגיעה במבנה הכרומוזום: חש...

נכון למועד כתיבת שורות אלו ניתן לזהות בבדיקות גנטיות, כבר בתחילת ההריון, מאות פגיעות ושינויים במבנה הכרומוזומים של העובר וזכותם ש...

קרא עוד

03 באפריל 2024

הכירו את רוט סולר - תביעו...

רוט סולר - תביעות ביטוח הנה פירמה פורצת דרך, שמעדכנת גרסה בעולם המשפט וקובעת סטנדרט חסר תקדים, באמצעות הצגת פתרון השוזר את העלית ...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24