חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורכי הדין עופר סולר וארבל אורן-קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

משרד סולר קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

מחבר: 15/12/2019 16:19

בכל שנה ישראלים רבים, הנוסעים לחוץ לארץ למטרות תיירות או עבודה, נפגעים בתאונת דרכים בעת שהותם בחו"ל. הסיבות השכיחות להתרחשות התאונות הינה חוסר התמצאות בדרכים, צורת נהיגה שונה, דרכים לא מוכרות, שעות נהיגה ארוכות ועוד.

במקרה של תאונת דרכים מחוץ לישראל יש לפעול כדלקמן :

כמובן ראשית לדאוג לטיפול הרפואי הנדרש. חשוב לתעד עד כמה שניתן את כל פרטי התאונה בשלב מוקדם ככל הניתן – במידת האפשר לצלם את מקום התאונה, לקבל שמות של מעורבים בתאונה ושל עדים כולל אמצעים ליצירת קשר עימם וכמובן לשמור את כל המסמכים אשר קשורים לתאונה.

בעת הפניה לקבלת טיפול רפואי יש לפרט בפני הרופא המטפל את אופן התרחשות התאונה ולבקש ולוודא כי פרטים אלו ירשמו בתיעוד הרפואי. רישום זה בזמן אמת יסייע בבוא העת להוכיח את נסיבות התאונה במידת הצורך.

חשוב לשמור את כל הקבלות בגין הוצאות אשר הוצאו לצורך פינוי, טיפול רפואי וכל הוצאה אחרת. הקבלות הללו יעזרו לנפגע לקבל החזר בהמשך על הוצאותיו.

עם החזרה לישראל מומלץ ליצור קשר עם עורך דין אשר בקיא בתחום הנזיקין על מנת שיסייע לנפגע במימוש זכויותיו.

אילו אפשרויות לפיצוי עומדות לרשות נפגע תאונת דרכים בחו"ל?

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אינו חל מחוץ לישראל ולכן לא ניתן לתבוע פיצוי על פי חוק זה. מרבית התיירים דואגים לפוליסת ביטוח בריאות בטרם צאתם לחו"ל וביטוח זה יכסה את הוצאות הטיפול הרפואי אשר כוללות אשפוזים וטיפולים. במידה ויעד הנסיעה הינו ארצות מתפתחות, רצוי לדאוג גם לביטוח אשר יכלול כיסוי בגין הוצאות חילוץ בעקבות תאונה אשר יכולות להיות יקרות למדי.

חלק מפוליסות ביטוח הבריאות מאפשרות גם קבלת פיצוי במקרה של פגיעה או מוות חלילה, אולם חשוב לדעת כי סכומי הפיצויים בפוליסות אלו הינם נמוכים בד"כ וכי במקרה של פציעה יש צורך להוכיח כי נותרה נכות משמעותית וקבועה בעקבות תאונת דרכים, על מנת לקבל פיצוי על פי הפוליסה.

הפוליסות הפרטיות של ביטוחי בריאות לחו"ל הינן לרוב רחבות יותר מאשר פוליסות הביטוח של כרטיסי האשראי (במרבית תחומי הכיסוי).

במרבית מדינות העולם ניתן להגיש תביעה על הנזקים שנגרמו בשל תאונת דרכים, בהתאם לדין המקומי של המדינה בה ארעה התאונה. ברוב המקרים כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מקומי מלבד עורך הדין בישראל. הליך של תביעה במדינה זרה עלול להיות יקר למדי ויש לשקול את העלויות אל מול חומרת הנזקים והפיצויים הצפויים.

נפגע אשר הינו בעל פוליסת ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה וכל ביטוח אחר אשר יכול לכסות נזקי גוף, יכול לקבל פיצוי גם באמצעות פוליסות אלו. לכן יש לאתר את פוליסות הביטוח ולהציגן בפני עורך דין, על מנת שהוא יבדוק האם הנזקים שנגרמו בתאונת דרכים בחו"ל, מכוסים במסגרת הפוליסה ומה שיעור הפיצוי אשר ניתן לקבל.

במידה והתאונה ארעה מחוץ לישראל, בעת עבודה של הנפגע, הרי שאם הנפגע ישראלי וגם מעבידו ישראלי, התאונה הינה תאונת עבודה והנפגע זכאי, בכפוף למספר תנאים, לתגמולי הביטוח הלאומי כנפגע עבודה לכל דבר ועניין.

כפי שניתן להבין, תאונת דרכים בחו"ל הינה מקרה משפטי מורכב למדי ומכאן חשיבות הייעוץ עם עורך דין בהקדם האפשרי, מיד עם שובך לארץ. בכל מקרה, לא  מומלץ לנקוט בצעדים כלשהם לפני קבלת יעוץ משפטי מתאים.

לקבלת סיוע משפטי בנושא תאונות דרכים ללא התחייבות: יעוץ משפטי

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: סולר קפלינסקי נזקי גוף תאונות דרכים מאמרים נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

25 ביולי 2021

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

08 באוגוסט 2021

רשלנות רפואית בניתוח מעי הגס

עוה"ד עופר סולר וארבל קפלינסקי מביאים לפנינו דוגמא למקרה רשלנות רפואית לאחר ניתוח מעי גס ומסבירים מדוע נטל ההוכחה עבר לנתבעי...

קרא עוד

08 באוגוסט 2021

אי גילוי תסמונת דאון ביילוד

רשלנות רפואית באבחון תסמונת דאון בהריון בשל אי הפניה של האם לביצוע דיקור מי שפיר לגילוי התסמונת...

קרא עוד

17 באוגוסט 2021

התיק הרפואי נעלם? התביעה ...

הגשת תביעה ברשלנות רפואית במקרה שהתיק הרפואי נעלם או חסרים מסמכים! נטל ההוכחה עובר למוסד הרפואי שהיה אחראי לניהול הרשומה הרפואית ...

קרא עוד

22 באוגוסט 2021

תסמונת איקס שביר

עורך הדין עופר סולר מביא לפנינו הסבר מקיף אודות תסמונת האיקס השביר, כולל דוגמאות למקרי רשלנות רפואית ופסקי דין מתביעות...

קרא עוד

25 באוגוסט 2021

טעויות ואיחור בזיהוי ואבח...

עורכי הדין עופר סולר וארבל קפלינסקי מסבירים מתי ולמה עלולות להתרחש טעויות שמובלות לאיחור בזיהוי ואבחון של סרטן השד...

קרא עוד

31 באוגוסט 2021

תביעת פיצויים: איחור רשלנ...

האם רשלנות רפואית הובילה לאיחור באבחון מחלת הסרטן ועקב כך למותה של המנוחה? - היכנסו לקריאת תקציר פסק הדין והכרעת בית המשפט

קרא עוד

12 בספטמבר 2021

פגיעה חמורה בזמן לידת מלק...

עו"ד עופר סולר מסביר על לידת מלקחיים forceps birth ומקרי רשלנות רפואית...

קרא עוד

19 בספטמבר 2021

הפחתת הסיכון לרשלנות רפוא...

ניתוחים פלסטיים אסתטיים הפכו פופולאריים, אך יש בהם גם סיכון לרשלנות רפואית בטיפול ולנזק וחשוב לדעת איך ניתן לנסות ולצמצם אותו.

קרא עוד

23 בספטמבר 2021

הרופא לא אבחן מום בלב העו...

משרדנו הגיש כמה תביעות פיצויים גדולות בשל רשלנות רפואית, שהובילה ללידת תינוק עם מום לבבי נדיר ונכות קשה! אם נולד לך ילד/ה עם מום ...

קרא עוד

29 בספטמבר 2021

הערכת גובה הנזק לפני הגשת...

הערכת גובה הנזק שנגרם לך לפני הגשת תביעת רשלנות רפואית - איך זה נעשה בפועל?

קרא עוד

03 באוקטובר 2021

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

17 באוקטובר 2021

לדעת יותר לפני זריקת אפידורל

לדעת יותר על זריקת אפידורל – סיבוכים אפשריים בעת שימוש באפידורל...

קרא עוד

19 באוקטובר 2021

המשמעת של אבחון מיקרוצפלי...

אבחון מיקרוצפליה בזמן מעקב ההריון נושאת משמעות רבה וקריטית, ולכן חשוב לאבחן ולקבל מרופא הנשים הסבר מפורט והפניה לייעוץ גנטי ממוקד...

קרא עוד

26 באוקטובר 2021

מקרי רשלנות רפואית באבחון...

בכל מקרה של אבחון דיסאוטונומיה משפחתית רק לאחר הלידה, חשוב לבדוק ולקבל תשובות ברורות: מדוע הרופאים לא אבחנו את המחלה הגנטית הנדיר...

קרא עוד

07 בנובמבר 2021

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

11 בנובמבר 2021

גם ניתוח פשוט יכול להסתבך...

חלק גדול מתביעות הרשלנות הרפואית קשורות לניתוחים שונים אשר בוצעו שלא כהלכה, תוך פגיעה מיותרת במנותח. למידע נוסף לחץ כאן...

קרא עוד

15 בנובמבר 2021

אחריות על אי אבחון מומים ...

אחריות על אי אבחון מומים במהלך ההריון - סקירה משפטית ועמדת בית המשפט העליון בנושא...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36