חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורך הדין עופר סולר, עם מעל 20 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

מחבר: 15/12/2019 16:19

בכל שנה ישראלים רבים, הנוסעים לחוץ לארץ למטרות תיירות או עבודה, נפגעים בתאונת דרכים בעת שהותם בחו"ל. הסיבות השכיחות להתרחשות התאונות הינה חוסר התמצאות בדרכים, צורת נהיגה שונה, דרכים לא מוכרות, שעות נהיגה ארוכות ועוד.

במקרה של תאונת דרכים מחוץ לישראל יש לפעול כדלקמן :

כמובן ראשית לדאוג לטיפול הרפואי הנדרש. חשוב לתעד עד כמה שניתן את כל פרטי התאונה בשלב מוקדם ככל הניתן – במידת האפשר לצלם את מקום התאונה, לקבל שמות של מעורבים בתאונה ושל עדים כולל אמצעים ליצירת קשר עימם וכמובן לשמור את כל המסמכים אשר קשורים לתאונה.

בעת הפניה לקבלת טיפול רפואי יש לפרט בפני הרופא המטפל את אופן התרחשות התאונה ולבקש ולוודא כי פרטים אלו ירשמו בתיעוד הרפואי. רישום זה בזמן אמת יסייע בבוא העת להוכיח את נסיבות התאונה במידת הצורך.

חשוב לשמור את כל הקבלות בגין הוצאות אשר הוצאו לצורך פינוי, טיפול רפואי וכל הוצאה אחרת. הקבלות הללו יעזרו לנפגע לקבל החזר בהמשך על הוצאותיו.

עם החזרה לישראל מומלץ ליצור קשר עם עורך דין אשר בקיא בתחום הנזיקין על מנת שיסייע לנפגע במימוש זכויותיו.

אילו אפשרויות לפיצוי עומדות לרשות נפגע תאונת דרכים בחו"ל?

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אינו חל מחוץ לישראל ולכן לא ניתן לתבוע פיצוי על פי חוק זה. מרבית התיירים דואגים לפוליסת ביטוח בריאות בטרם צאתם לחו"ל וביטוח זה יכסה את הוצאות הטיפול הרפואי אשר כוללות אשפוזים וטיפולים. במידה ויעד הנסיעה הינו ארצות מתפתחות, רצוי לדאוג גם לביטוח אשר יכלול כיסוי בגין הוצאות חילוץ בעקבות תאונה אשר יכולות להיות יקרות למדי.

חלק מפוליסות ביטוח הבריאות מאפשרות גם קבלת פיצוי במקרה של פגיעה או מוות חלילה, אולם חשוב לדעת כי סכומי הפיצויים בפוליסות אלו הינם נמוכים בד"כ וכי במקרה של פציעה יש צורך להוכיח כי נותרה נכות משמעותית וקבועה בעקבות תאונת דרכים, על מנת לקבל פיצוי על פי הפוליסה.

הפוליסות הפרטיות של ביטוחי בריאות לחו"ל הינן לרוב רחבות יותר מאשר פוליסות הביטוח של כרטיסי האשראי (במרבית תחומי הכיסוי).

במרבית מדינות העולם ניתן להגיש תביעה על הנזקים שנגרמו בשל תאונת דרכים, בהתאם לדין המקומי של המדינה בה ארעה התאונה. ברוב המקרים כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מקומי מלבד עורך הדין בישראל. הליך של תביעה במדינה זרה עלול להיות יקר למדי ויש לשקול את העלויות אל מול חומרת הנזקים והפיצויים הצפויים.

נפגע אשר הינו בעל פוליסת ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה וכל ביטוח אחר אשר יכול לכסות נזקי גוף, יכול לקבל פיצוי גם באמצעות פוליסות אלו. לכן יש לאתר את פוליסות הביטוח ולהציגן בפני עורך דין, על מנת שהוא יבדוק האם הנזקים שנגרמו בתאונת דרכים בחו"ל, מכוסים במסגרת הפוליסה ומה שיעור הפיצוי אשר ניתן לקבל.

במידה והתאונה ארעה מחוץ לישראל, בעת עבודה של הנפגע, הרי שאם הנפגע ישראלי וגם מעבידו ישראלי, התאונה הינה תאונת עבודה והנפגע זכאי, בכפוף למספר תנאים, לתגמולי הביטוח הלאומי כנפגע עבודה לכל דבר ועניין.

כפי שניתן להבין, תאונת דרכים בחו"ל הינה מקרה משפטי מורכב למדי ומכאן חשיבות הייעוץ עם עורך דין בהקדם האפשרי, מיד עם שובך לארץ. בכל מקרה, לא  מומלץ לנקוט בצעדים כלשהם לפני קבלת יעוץ משפטי מתאים.

לקבלת סיוע משפטי בנושא תאונות דרכים ללא התחייבות: יעוץ משפטי

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: עופר סולר נזקי גוף תאונות דרכים מאמרים נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

31 במרץ 2024

אי הפניה לביצוע בדיקת ממו...

רשלנות רפואית של רופא משפחה שלא הפנה בזמן אישה לביצוע בדיקת ממוגרפיה, מה שגרם לאיחור באבחון סרטן השד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניהול לידה הובילה...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו תיאור תביעה שהוגשה בגין רשלנות בניהול לידה, אשר גרמה לקרע ברחם והובילה לצורך בכריתתו של הרחם...

קרא עוד

31 במרץ 2024

אוסטאומיליטיס בעקבות זיהו...

תקציר פסק דין שבוחן האם זיהום שהתפתח לאחר ניתוח גרם לאוסטאומיליטיס ובעקבות כך לכריתת שתי אצבעות רגליו של התובע...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בניתוח בקע מפשעתי ...

תובע הסובל מלידה מטמירות אשכים טען כי רשלנות בניתוח בקע מפשעתי שעבר פגעה בכושר הפריון שלו - להלן תקציר פסק הדין והכרעת ביהמ"ש.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי גילוי תסמונת דאון במהל...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין בעניין אי גילוי תסמונת דאון בעת הריון והסבר אודות חובותיו של הרופא המטפל במעקב ההריו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

31 במרץ 2024

חובת מתן הסבר לפני ניתוח ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו דוגמא לרשלנות רפואית בניתוח הרניה ומתייחס לחובת ההסבר על סיבוכים אפשריים בניתוח...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

31 במרץ 2024

אי אבחון חוסר קורפוס קלוסום

פרשנות חשובה ומעניינת של פסק דין המתאר מקרה של רשלנות רפואית חמורה בסקירת מערכות שגרמה לאי אבחון של חוסר בקורפוס קלוסום...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות בטיפול בדמם לאחר ל...

עורכי הדין שלנו מביאים לפניכם תקציר פס"ד ופרשנות משפטית על מקרה של רשלנות רפואית בטיפול בדימום לאחר לידה, שהובילה לכריתת רחם.

קרא עוד

31 במרץ 2024

הגשת תביעת רשלנות רפואית ...

הגשת תביעת רשלנות רפואית - סדר ההליך לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עד למועד פסק דין...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תסחיף מי שפיר Amniotic fl...

על תסחיף מי שפיר Amniotic fluid embolism ומקרי רשלנות רפואית בלידה ומיד אחריה...

קרא עוד

31 במרץ 2024

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

31 במרץ 2024

1 מכל 7 מקרי אוטיזם ניתן ...

מעל 15% מכלל מקרי האוטיזם נובעים בשל פגיעה גנטית מוכרת, שניתן לראוי לאבחן בעובר, כבר בחודשי ההריון הראשונים. מחובתו של רופא הנשים...

קרא עוד

31 במרץ 2024

האם מותר לקחת את התרופה ה...

כמעט כל אשה בהריון נתקלת לאורך תשעת החודשים בשאלות לגבי נטילת תרופות בהריון. התשובות מורכבות, חשובות ולעיתים אינן חד משמעיות וברו...

קרא עוד

31 במרץ 2024

רשלנות רפואית בלידה - לפנ...

עורך הדין עופר סולר מנהל את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה, לצורך הגשת תביעת פיצויים בשל נזקים שנ...

קרא עוד

31 במרץ 2024

פגיעה במבנה הכרומוזום: חש...

נכון למועד כתיבת שורות אלו ניתן לזהות בבדיקות גנטיות, כבר בתחילת ההריון, מאות פגיעות ושינויים במבנה הכרומוזומים של העובר וזכותם ש...

קרא עוד

03 באפריל 2024

הכירו את רוט סולר - תביעו...

רוט סולר - תביעות ביטוח הנה פירמה פורצת דרך, שמעדכנת גרסה בעולם המשפט וקובעת סטנדרט חסר תקדים, באמצעות הצגת פתרון השוזר את העלית ...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24