חייג/י לקבלת ייעוץ אישי:   03-381-2222

התמחות מיוחדת ובלעדית בייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עורכי הדין עופר סולר וארבל אורן-קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

משרד סולר קפלינסקי, עם מעל 19 שנות ניסיון והצלחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות מול רופאים, מוסדות רפואיים ומשרד הבריאות!

פניה מהירה לעורך דין >>

נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

מחבר: 15/12/2019 16:19

בכל שנה ישראלים רבים, הנוסעים לחוץ לארץ למטרות תיירות או עבודה, נפגעים בתאונת דרכים בעת שהותם בחו"ל. הסיבות השכיחות להתרחשות התאונות הינה חוסר התמצאות בדרכים, צורת נהיגה שונה, דרכים לא מוכרות, שעות נהיגה ארוכות ועוד.

במקרה של תאונת דרכים מחוץ לישראל יש לפעול כדלקמן :

כמובן ראשית לדאוג לטיפול הרפואי הנדרש. חשוב לתעד עד כמה שניתן את כל פרטי התאונה בשלב מוקדם ככל הניתן – במידת האפשר לצלם את מקום התאונה, לקבל שמות של מעורבים בתאונה ושל עדים כולל אמצעים ליצירת קשר עימם וכמובן לשמור את כל המסמכים אשר קשורים לתאונה.

בעת הפניה לקבלת טיפול רפואי יש לפרט בפני הרופא המטפל את אופן התרחשות התאונה ולבקש ולוודא כי פרטים אלו ירשמו בתיעוד הרפואי. רישום זה בזמן אמת יסייע בבוא העת להוכיח את נסיבות התאונה במידת הצורך.

חשוב לשמור את כל הקבלות בגין הוצאות אשר הוצאו לצורך פינוי, טיפול רפואי וכל הוצאה אחרת. הקבלות הללו יעזרו לנפגע לקבל החזר בהמשך על הוצאותיו.

עם החזרה לישראל מומלץ ליצור קשר עם עורך דין אשר בקיא בתחום הנזיקין על מנת שיסייע לנפגע במימוש זכויותיו.

אילו אפשרויות לפיצוי עומדות לרשות נפגע תאונת דרכים בחו"ל?

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אינו חל מחוץ לישראל ולכן לא ניתן לתבוע פיצוי על פי חוק זה. מרבית התיירים דואגים לפוליסת ביטוח בריאות בטרם צאתם לחו"ל וביטוח זה יכסה את הוצאות הטיפול הרפואי אשר כוללות אשפוזים וטיפולים. במידה ויעד הנסיעה הינו ארצות מתפתחות, רצוי לדאוג גם לביטוח אשר יכלול כיסוי בגין הוצאות חילוץ בעקבות תאונה אשר יכולות להיות יקרות למדי.

חלק מפוליסות ביטוח הבריאות מאפשרות גם קבלת פיצוי במקרה של פגיעה או מוות חלילה, אולם חשוב לדעת כי סכומי הפיצויים בפוליסות אלו הינם נמוכים בד"כ וכי במקרה של פציעה יש צורך להוכיח כי נותרה נכות משמעותית וקבועה בעקבות תאונת דרכים, על מנת לקבל פיצוי על פי הפוליסה.

הפוליסות הפרטיות של ביטוחי בריאות לחו"ל הינן לרוב רחבות יותר מאשר פוליסות הביטוח של כרטיסי האשראי (במרבית תחומי הכיסוי).

במרבית מדינות העולם ניתן להגיש תביעה על הנזקים שנגרמו בשל תאונת דרכים, בהתאם לדין המקומי של המדינה בה ארעה התאונה. ברוב המקרים כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מקומי מלבד עורך הדין בישראל. הליך של תביעה במדינה זרה עלול להיות יקר למדי ויש לשקול את העלויות אל מול חומרת הנזקים והפיצויים הצפויים.

נפגע אשר הינו בעל פוליסת ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה וכל ביטוח אחר אשר יכול לכסות נזקי גוף, יכול לקבל פיצוי גם באמצעות פוליסות אלו. לכן יש לאתר את פוליסות הביטוח ולהציגן בפני עורך דין, על מנת שהוא יבדוק האם הנזקים שנגרמו בתאונת דרכים בחו"ל, מכוסים במסגרת הפוליסה ומה שיעור הפיצוי אשר ניתן לקבל.

במידה והתאונה ארעה מחוץ לישראל, בעת עבודה של הנפגע, הרי שאם הנפגע ישראלי וגם מעבידו ישראלי, התאונה הינה תאונת עבודה והנפגע זכאי, בכפוף למספר תנאים, לתגמולי הביטוח הלאומי כנפגע עבודה לכל דבר ועניין.

כפי שניתן להבין, תאונת דרכים בחו"ל הינה מקרה משפטי מורכב למדי ומכאן חשיבות הייעוץ עם עורך דין בהקדם האפשרי, מיד עם שובך לארץ. בכל מקרה, לא  מומלץ לנקוט בצעדים כלשהם לפני קבלת יעוץ משפטי מתאים.

לקבלת סיוע משפטי בנושא תאונות דרכים ללא התחייבות: יעוץ משפטי

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (0) | דירוגים (0)

0 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור  

מיקומך באתר: סולר קפלינסקי נזקי גוף תאונות דרכים מאמרים נפגעת בתאונת דרכים בחוץ לארץ? יש מי שיפצה!

הערכת סיכויי תביעה

פנה/י עכשיו לצורך הערכה מדוייקת של סיכויי התביעה בשיתוף מומחה רפואי מוביל:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

סקירה משפטית עדכנית:

21 באוקטובר 2020

עברת השתלת שיניים ונגרמו ...

רשלנות רפואית בהשתלת שיניים - דוגמאות ומקרים לדוגמא מאת עורך דין עופר סולר...

קרא עוד

21 באוקטובר 2020

קיבלת טיפול שורש רשלני ונ...

עו"ד עופר סולר מסביר: רשלנות רפואית בביצוע טיפול שורש - אימתי?

קרא עוד

21 באוקטובר 2020

פגיעה ביד התינוק עקב הערכ...

רשלנות רפואית בהערכת משקל העובר לפני הלידה גרמה לנכות בידו של התינוק - שיתוק על שם ארב. לפניכם פרשנות של פסק דין העוסק בנושא.

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

למה הרופאים לא מסבירים תמ...

משרד הבריאות ממליץ לעשות מי שפיר רק מעל גיל 35 או בהריון בסיכון, למרות שהבדיקה קריטית וחשובה בכל הריון לכל אשה! הכירו את הסיבות ל...

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

האם רשלנות רופא משפחה גרמ...

האם רשלנות רופא משפחה הובילה לאיחור באבחון גידול במוח? היכנסו לקריאת המאמר המלא והכרעת בית המשפט, באתר משרד עו"ד עופר סולר...

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

טיפול רפואי רשלני הוביל ל...

איחור באבחון דימום עקב מפרצת מוחית - האם מדובר במקרה של רשלנות רפואית?

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

רשלנות רפואית באבחון מפרצ...

במהלך ארבעה ביקורים בקופת החולים לא אובחנה אצל התובעת מפרצת מוחית, שהתגלתה רק מאוחר בבית חולים והותירה אותה נכה באופן מלא.

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

טיפול רפואי רשלני בלידה -...

רשלנות רפואית בלידה - שיתוק על שם ארב אשר נגרם עקב פגיעה בעצב הכתף הלידה...

קרא עוד

26 באוקטובר 2020

תביעה בגין לידת תינוק עם ...

עורך דין עופר סולר מביא לפנינו סקירת פסק דין אשר עוסק באחריות הצוות המטפל בבית החולים ללידת תינוק הסובל משיתוק על שם ארב.

קרא עוד

09 בנובמבר 2020

מטופל שהשתחרר על דעתו מבי...

על מי חלה האחריות במקרה של מטופל שהחליט על דעת עצמו להשתחרר מבית החולים? היכנסו לקריאת תקציר פסק הדין, באתר משרד עורכי דין עופר ס...

קרא עוד

09 בנובמבר 2020

רשלנות רפואית במהלך ניתוח...

עו"ד עופר סולר מסביר בנושא רשלנות רפואית במהלך ניתוח לב או לאחריו heart surgery...

קרא עוד

09 בנובמבר 2020

פגיעה באוטונומיה במהלך טי...

פגיעה באוטונומיה במהלך טיפול רפואי כעילה לתביעה משפטית - סקירה משפטית מאת עורך דין עופר סולר...

קרא עוד

09 בנובמבר 2020

עברת התקף לב בזמן העבודה?

עו"ד עופר סולר מסביר על התקף לב בזמן עבודה - האם זוהי תאונת עבודה לפי חוק?

קרא עוד

17 בנובמבר 2020

רשלנות רפואית באבחון דלקת...

סקירה משפטית שבוחנת האם רשלנות חדר המיון של בי"ח קפלן גרמה לאיחור באבחון דלקת התוספתן אצל נערה, שגרמה לבסוף להתנקבות שלו.

קרא עוד

17 בנובמבר 2020

רשלנות רפואית לפני צינתור לב

תקציר פסק דין העוסק בטענות תובע, כי לא ניתנו לו הסברים מספקים טרם ביצוע הליך צינתור לב, חוות דעת המומחים הרפואיים והכרעת ביהמ&quo...

קרא עוד

17 בנובמבר 2020

תביעה לנזק גוף בעקבות ליד...

הוריו של תינוק אשר נולד בלידת ואקום טענו כי נזקי גוף שנגרמו לו אירעו כתוצאה מביצוע הלידה באופן מכשירני - לחצו לקריאת תקציר פסק הד...

קרא עוד

17 בנובמבר 2020

פיגור שכלי והמיפלגיה בשל ...

תקציר פסק דין הסוקר תביעה שהגישו הורים בגין רשלנות רפואית בלידה, אשר גרמה לטענתם להולדת עובר הסובל מפיגור שכלי ומהמיפלגיה.

קרא עוד

18 בנובמבר 2020

האם מינון יתר של תרופה גר...

סקירת ערעור שהוגש לביהמ"ש העליון על פסיקת המחוזי, שקבע כי ביה"ח לא התרשל בטיפול ביילוד והחירשות אינה קשורה במינון יתר ש...

קרא עוד

פניה לעורך דין

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך בכל שאלה ובכל מקרה של חשש מרשלנות רפואית:

אני רוצה להתייעץ >>

טלפון: 03-381-2222

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36