פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • שאלה אחרי פגיעת ילדים 15/06/2017 14:49
  אתמול בערב הייתי עם הילדים בגינה במתחם חצי חינם בחולון. לפני שנסענו הביתה נכנסתי רגע לסופר לקנות כמה דברים. שמתי את התינוק (בן חודשיים) בסלקל של עגלת הסופר והילד הגדול (בן 3.5) ישב בתוך העגלה. כשהגענו לאוטו השארתי אותם בפנים והוצאתי את השקיות לאוטו. פתאום העגלה התחילה להתדרדר לכיוון הכביש. כשהגיעה לשפת המדרכה העגלה נפלה והילדים בתוכה.
  הגדול נפל ופתח את הסנטר.
  הקטן היה קשור לסלקל אבל קיבל מכה בראש מהפלסטיק של הסלקל עצמו.
  עובדי המתחם הזמינו אמבולנס. הגיעו 2 אמבולנסים. נט"ן לקח את התינוק ומד"א לקח את הגדול. הגענו לאסף הרופא. לגדול עשו 3 תפרים. ולקטן עשו סי טי וראו שיש שבר בגולגולת אבל אין דימום. השאירו את שניהם לאשפוז והשגחה. את הגדול שחררו למחרת ואת הקטן רוצים להשאיר ל3 ימים נוספים למעקב.
  השאלה היא האם אני יכולה לתבוע את המתחם? הבנתי מעובדי המתחם שיש ביטוח ושדברים דומים קרו בעבר. הם גם אמרו שהכל מצולם במצלמות המתחם ושכשנשתחרר שאבוא עם אישורי האמבולנס כדי שיעבירו לביטוח. אין לי צורך בזה כי אישפזו את שני הילדים. אבל אני עדיין רוצה לתבוע.

  האם יש עילה?

  במידה וכן איזה סוג עורך דין אני צריכה?
  מה צריך לברר או אילו אישורים צריך?
 • פגיעה מחוץ למסגרת עבודה 11/06/2017 09:22
  היי אשמח להתיחסותכם, תודה מראש.


  ביום שבת 27.5 הלכתי לחוף הים עם חברות וכשניסיתי לרדת מסלע בתחילת המים עיקמתי אצבע ברגל שמאל, אחרי דקות ספורות כבר היה אפשר לראות שהאצבע התנפחה לי וקיבלה צבע כחול, לציין גם שכמעט התעלפתי מכאבים הרגשתי ירידת סוכר, מהבהלה והכאבים החלטתי ללכת למיון וכך עשיתי, הפקידה בקבלה אמרה שבגלל שאין לי הפניה, במקרה שאין לי שבר אצטרך לשלם למיון, מיד ערכו לי צילום כשבסיומו נכנסתי לאורטופד אפילו על כיסא גלגלים כי בקושי יכולתי לדרוך על הרגל ולא הפסקתי לצעוק מכאבים, האורטופד התייחס בצורה מזלזלת כלפי הכאבים שלי, אמר לי "אין לך שבר, אין לך כלום, בכל זאת אעשה לך קיבוע אצבע לאצבע כאילו יש לך שבר ואם זה מציק לך את יכולה להוריד את זה", נתן לי בנוסף 2 ימי מחלה, אחרי החופש מחלה חזרתי לעבודה למרות הכאבים החזקים, אני שוטרת ולכן במהלך המשמרת אהיה חייבת לנעול נעליים סגורות וכך עשיתי מספר משמרות, מספר משמרות שסבלתי בהן בלי הפסקה כי הכאבים היו מאוד חזקים, יום שלישי 6.6 הלכתי לאורטופד נוסף דרך הקופה אשר החליט לעשות צילום נוסף, הוסיף ואמר שיש לי דלקת באצבע וזיהום שעלה לי מהאצבע עד המותן וכל זאת בגלל שחזרתי לעבודה עם נעליים סגורות, באותו רגע עשיתי צילום וחזרתי אליו, אמר כך "אני לא רואה משהו מיוחד, אין לך שבר אבל תקחי אנטיביוטיקה לדלקת ולזיהום שכן יש, הדבר היחיד שיש לי לעשות זה לקבע אצבע לאצבע ואם זה יפריע לך תוציאי" כשאם זה שבר חובה לקבע. נתן לי בנוסף גם 11 ימי מחלה.

  יום למחרת מתקשרים אליי מהמכון ממוגרף שבו עשיתי את הצילום יום קודם בהנחיית האורטופד ואמרו לי שכן יש לי שבר באצבע. כיום אני סוחבת כבר יותר משבועיים כאבים איומים, האצבע נפוחה בצורה מחרידה ולא מרגישה שום שיפור בכאבים.

  לבנתיים אני בבית, צולעת, בקושי מתפקדת, אישרו לי מהקופת חולים אגרת מיון אבל אצטרך לשלם 200 שקל, כשאם מלכתחילה היו עולים על השבר לא הייתי צריכה לשלם כלל. מעצבן אותי מאוד שהעניין נסחב כל כך הרבה זמן מהתחלה יכלו לחסוך לי הרבה כאב ועצבים והייתי חוזרת לעבודה ולשגרה הרבה יותר מהר. השאלה שלי אם יש מה לעשות בנידון, אם כדאי לתבוע את האורטופד במיון או לא יודעת.
 • חתך ברגל לפעוט בן 3 באולם אירועים 27/05/2017 19:37
  שלום רב אתמול היינו באולם אירועים , ילדי הן ה3 שיחק לייד עץ שמתחתו נורה שמאחרה כלפי מעלה , פתאום נשמעה זעקה ממנו הילד נחתך בירך פציעה עמוקה מכיוון שהנורה היתה שבורה , הלכנו למיון שם ביצעו הדבקה לחתך ויום אחרי למוקד הרפואה הדחופה מחשש לזיהום , אין לי צילומים של הנורה השבורה אך יש עדים כי כך היה , חשוב לציין כי אין גדר והשטח פתוח למי שרוצה , האם אני יכולה לתבוע , לילד תהייה צלקת לכל החיים וגם לי מפחד שלא ילך 2 צעדים ממני באף אולם אירועים , האם לפנות.לעורך דין או לגשת לאולם האירועים ולדבר איתם??
 • נפילה בבית חולים 08/05/2017 13:49
  אושפזתי עקב דלקת ריאות ונפלתי בבית חולים בהמשך גילו 4 חוליות שבורות ופריצת דיסק האם שייך לתבוע את בית החולים שמה אפילו צילום גב לא עשו לי לפני השחרור
 • RE: נפילה בבית חולים 24/05/2017 15:32
  שלום רב,

  נפילות במסגרת אשפוז בבית חולים מקימות לעיתים עילת תביעה אולם יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי כדי להעריך את המקרה וסיכויי התביעה. אמליץ שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתן לתבוע את האוניברסיטה? 07/05/2017 10:20
  שלום,

  אני סטודנטית בפקולטה לארכיטקטורה בשנה רביעית.

  במסגרת לימודי ארכיטקטורה אנו נדרשים להציג רעיון תכנוני אשר מלווה בשרטוטים תומכים וב"מודל" תלת מימדי .

  לפני כארבע שנים במסגרת יום הלימודים ישבתי בכיתת הסטודיו ובניתי מודל (המודל נבנה באמצעות קרטוני ביצוע וסכין יפנית) נחתכתי במהלך יום הלימודים , חתך עמוק. יש לציין שלא קיבלתי הדרכה על השימוש בסכין יפנית, בכל אופן החובש הגיע לאחר הרבה זמן כבר איבדתי לא מעט דם הוא שאל כמה פרטים והפנה אותי להתפנות באופן עצמאי לבית חולים. נסעתי עם חברות למיון שם עשו לי תפרים- מיקום החתך בכף היד בין האגודל לאצבע , החתך אובחן כחתך עמוק אשר נגע בעצב וגרם לנזק אסתטי ולתחושת אלחוש עד היום באזור החתך.

  כסטודנטית לא עצרתי לחשוב אם יש לי את האופציה לתבוע את האוניברסיטה . כיום אני יודעת שאני משלמת ביטוח כל שנה לאוניברסיטה , רציתי לדעת האם יש טעם לתבוע ולפתוח את הדיון מחדש מול האוניברסיטה?
 • RE: ניתן לתבוע את האוניברסיטה? 24/05/2017 15:26
  שלום רב,

  אפשר לשקול בחינת המקרה אולם על פניו נראה כי יהיה לא פשוט לשכנע כי שימוש בסכין יפנית, כלי שנמצא בימוש יומיומי בידי רבים, אכן חייב הדרכה מצד האוניברסיטה. כדי להעריך בצורה רצינית את סיכויי התביעה יש צורך ביותר פרטים ואני ממליץ על יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 30/04/2017 21:06
  באוגוסט 2016 הייתי במרכז קנדה בהחלקה על הקרח, נפלתי בצעד הראשון שרציתי להחליק לאחר כ 10 דקות של בדיקות עצמיות יציבות וכו, וכשעמדתי ל\גלוש מיד נפלתי אחורה, והסתבר שסדקתי את שורש כף יד ימין והייתי מגובס כ 3 שבועות, לא הרגשתי כאבים באותו הזמן אך החלטתי לצאת ולא להיסתכן שוב בהחלקה נוספת,הלכתי לשחות והתחילו הכאבים ביד לא התייחסתי לזה, אך הכאבים גברו, הלכנו לבית קרובי משפחתי ומשם הלכתי לקופת החולים ושם כאמור עברתי צילום רנטגן ונמצא הסדק בשורש כף היד,
  חזרתי מיד למרכז קנדה לדווח על הפציעה ונתנו לי מס' טלפון של המחלקה המשפטית, ולא הצלחתי ליצור עימם קשר, פניתי לעו"ד וגם כל נסיונותיו ליצור קשר עלו בתוהו
  בקרתי שם לפני כ26 שנים והחלקתי ללא קושי,
  גם בהיותי נער החלקתי על גלגליות ימים רבים

  שאלתי האם לידיעתכם יש ביטוח תאונות אישיות למחליקים שם?
  האם יש לי הצדקה לתבוע אותם, אם כן כמובן אעבור אליכם שתטפלו במיקרה
  בברככה
  יוסי

 • RE: פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 24/05/2017 15:21
  שלום רב,

  פחות סביר בעיני שלמרכז קנדה ביטוח תאונות אישיות שמעניק פיצוי בכל מקרה של פציעה באתר. סביר שיש להם ביטוח אחריות מקצועית מפני תביעות בגין רשלנות. קשה להבין מהתיאור שנתת אם אכן ניתן לטעון לרשלנות של המקום שגרמה לתאונה ואני ממליץ שתערוך יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 24/05/2017 15:21
  שלום רב,

  פחות סביר בעיני שלמרכז קנדה ביטוח תאונות אישיות שמעניק פיצוי בכל מקרה של פציעה באתר. סביר שיש להם ביטוח אחריות מקצועית מפני תביעות בגין רשלנות. קשה להבין מהתיאור שנתת אם אכן ניתן לטעון לרשלנות של המקום שגרמה לתאונה ואני ממליץ שתערוך יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טטיאנה 25/04/2017 14:29
  בשעה שתיים נפלו מדפים על על השוק של הרגל של הבן שלי (הוא בן 14) בבית הספר . לא הודיעו לאף אחד מבני המישפחה אני היתקשרתי לילד לישאול אים הוא בדרך הביתה זה היה בשעה חמש אחר הצהריים הילד סיפר לי מה קרה לא . הוא לא יכל לידרוך על הרגל חזר הביתה בקפיצות אני חזרתי מהעבודה בשעה שש ביקשתי שיוריד את הנעליים כדי ליראות את כל הרגל הרגל שלו הייתה נפוחה לקחתי אותו ישר לקופת חולים הרופא שלך אותנו לבית חולים לצילומים כי היה חשש לשבר . הגענו לבית חולים עשינו צילומים אין שבר א ל נתנו לילד מנוחה של שלושה ימים וחבשו לו את הרגל לאחר שלושה ימים אמרו לחזור לקופת חולים להחלפה של החבישה
 • RE: טטיאנה 24/05/2017 15:18
  שלום רב,

  אם חלילה נותר נזק קבוע אפשר לחתבוע במסגרת ביטוח תלמידים תאונות אישיות אולם נראה כי זה לא המקרה. אפשר לשקול במקרה זה תביעת נזיקין כנגד בית הספר ומשרד החינוך לאחר בירור נסיבות התאונה ואם יסתבר כי היא אירעה בשל רשלנות של בית הספר. יש לשקול כדאיות כלכלית של תביעה כזו בהתאם לנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת על אופניים חשמליות של חייל 24/04/2017 09:00
  אבקש ייעוץ לגבי הסיטואציה הבאה:
  אחי נסע על האופניים החשמליות שלו בכביש כאשר נכנס לכיכר ובזמן שהיה בכיכר התפרץ רכב לתוך הכיכר ופגע בו.

  אחי טוען שהוא הבחין בכך שנהג הרכב דיבר בטלפון,נהג הרכב פינה אותו לבית החולים.
  באיזור הייתה עדה שאחי לקח את פרטיה.
  הוא התפנה לבית החולים .

  להשתחרר לפני כשעה עם מכתב שחרור כאשר כתוב במכתב שהיה מעורב בתאונת דרכים.

  אחי חייל בן 19.
  האם אפשר לתבוע?
  אם כן מה ההליך לבצע תביעה?
  ואת מי תובעים?
 • RE: תאונת על אופניים חשמליות של חייל 24/05/2017 15:16
  שלום רב,

  הנושא של תאונות דרכים באופניים חשמליות מורכב שכן ברור כי לאחיך אין ביטוח חובה לשימוש באופניים. עקרונית התביעה צריכה להיות מופנית לביטוח החובה של בעל הרכב ממש כמו במקרה של פגיעה בהולך רגל ללא צורך בהוכחת אשמה. הקושי מתעורר כאשר חברת הביטוח טוענת כי האופניים הינן כלי רכב ואז יש להגיש תביעת נזקין רגילה ולהוכיח כי נהג הרכב שפגע אשם.
  קיימת פה לפיכך מורכבות משפטית מסויימת ולכן ממליץ על יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי גוף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בחנות צעצועים 22/04/2017 16:21
  ביקרתי הבוקר עם ילדיי בחנות צעצועים גדולה, כשהתכופפתי לקחת מוצר מהמדף התחתון נחבלתי במצח ממוט מתכת (מוט עליו משחילים מוצרים לתצוגה) המוט היה ריק ממוצרים ושלא כמו יתר המוטות לא היה מעליו מדף ולכן לא הבחנתי בו. החבלה הותירה על מצחי שריטה ארוכה מאוד, עמוקה ומדממת והאזור כולו התנפח. אני חוששת מאוד שתיוותר לי צלקת מכוערת. כיצד עליי לפעול? האם אוכל לתבוע את הבעלים על הנזק?
 • RE: חבלה בחנות צעצועים 24/05/2017 15:12
  שלום,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה רצוי מאד לצלם את מקום התאונה בצורה ברורה. ככל שמדובר במפגע רשלני בלתי סביר יתכן וניתן יהיה לבסס תביעה. כדאי כמובן גם לשמור תיעוד רפואי ושמות עדים לתאונה. בהמשך תוכלי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום או לחלופין אם מדובר בנזק חולף לשקול הגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה באוטובוס - שאלה לעורך דין 23/05/2017 11:17
  בוקר טוב

  נסעתי אתמול עם הבן שלי (בן שנתיים) באוטובוס. כאשר ירדנו בדלת האחורית, ירדתי ורציתי לעזור לבני לרדת (החזקתי לו את היד), אך לצערי הנהג לא ראה אותו וסגר את הדלת. הדלת קצת פגעה לו בראש, אבל הספקתי לדחוף אותו אחרונה ועם הכתף לפתוח את הדלת קצת. האנשים באוטובוס התחילו לצעוק לנהג שלא יסע ויפתח את הדלת. אחרי כמה שניות הוא אכן פתח את הדלת ויכולתי להוריד את בני. הילד לא נפגע (רק נבהל), אבל אצלי הכתף נפגעה. הלכתי לרופא משפחה (הייתי אליך בדרך בכל מקרה), הוא הסתכל ואמר שזה השריר ואפשר לשים איזה משחה (לדעתי אפילו לא רשם בתיק). לקראת הערב הכאב נחלש אבל בבוקר התעוררתי והרגשתי שהכאב בכתף עלה.

  מה עושים בסיטואציה כזו משפטית? האם יש טעם, היות ואני מקווה שהנזק הוא לא לתמיד אלא יעבור בעוד מספר ימים.
  תודה
 • תביעה על פגיעה משמעותית 22/05/2017 22:32
  הבת שלי בת כמעט 18 שנה
  מעדה בגן סאקר בירושלים
  נגרם לה נזק משמעותי של התרסקות מרפק כף היד ניתוח מורכב התאוששות קשה והפסד ימי עבודה ,ואישפוז של 8 ימים.

  הפסד לתלמידה של בחינות בגרות ומתכונות...
  באותו זמן שהוזמן אמבולנס היה המולה ונגנב לה התיק עם מסמכים וכסף וציוד+לחברותייה. (הוגש תלונה במשטרה)
  השאלה את מי תובעים במקרה הנ"ל.
  את ביטוח תלמידים או עיריית ירושלים?
  תודה .
 • תביעת נזיקין / תביעות גוף 15/05/2017 16:11
  ביום שישי חגגנו יום הולדת לסבי וסבתא שלי נפלה במדרגות במסעדה בה ישבנו בדרך לשירותים. המדרגות הנן חלק ממבנה עתיק ביפו ומאוד תלולות ועשויות אבן. לאחר כיומיים הכאבים החמירו והרופא שבדק אותה ביצע צילום בו התגלה שהיא שברה את הקרסול (שבר אורכי חמור שככל הנראה יצריך ניתוח ושיקום ארוך). באותו היום היא הופנתה למיון בכדי לבצע גיבוס זמני לרגל.

  לא צילמנו את המדרגות, לא לקחנו עדויות ופרטים, כי לא חשבנו שזה יהיה כל כך חמור. רציתי להתייעץ כיצד לפעול מעתה? מה עלינו לעשות כדי לקדם הליך של תביעה? חייבים לקחת עורך דין במקה כזה?
 • איך אכסה עצמי מפני תביעות 08/05/2017 19:58
  אני מפעילה סטודיו לפילאטיס. מה עלי לעשות כדי לכסות את עצמי מפני תביעות?
  יש לי ביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג'.
  האם אני צריכה להחתים לקוחות על הצהרה כללית הפוטרת אותי מכל אחריות לנזק גופני שעלול להתרחש כתוצאה מנפילה, קפיץ שהשתחרר וכו'.
  האם בנוסף אני צריכה לחייב שימציאו לי אישור חתום ע"י רופא?
  האם בנוסף לנ"ל אני צריכה להחתים לקוחות על הצהרת בריאות כללית (פירוט מחלות)?
 • שאלה בתחום האסטטיקה 30/03/2017 09:58
  שלום רב,
  לפני כשנתיים וחצי עברתי טפול -הזרקת חומצה הילרונית מסוג סטילאז' באזור מעל השפה העליונה. בצד אחד מעל השפה הייתה נפיחות שלאחר ביצוע בדיקה התגלתה כ"הסננה/בצקת קלושה במישור תת עורי". מומחה בכירורגיה פלסטית קבע כי מדובר במצב קבוע.
  אודה להתייחסות לגבי אפשרות לתביעה פיצויים והערכת גובה הפיצויים הצפויים
  תודה
 • RE: שאלה בתחום האסטטיקה 03/04/2017 18:56
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך את סיכויי התביעה ובוודאי שלא ניתן להעריך את היקף הפיצויים מבלי לעיין בתיעוד הרפואי. ממליץ לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ליקוי בטיחות 30/03/2017 20:37
  שלום
  רציתי לברר אם אפשר לתבוע בעלת גן הפעילה גן פרטי ללא סקריה של בודק בטיחות מוסמך ונמצאו שם ליקויים ?
  עדין אף אחד לא נפגע
  תודה
 • RE: ליקוי בטיחות 03/04/2017 18:52
  שלום רב,

  כל עוד לא נגרם נזק אין אפשרות ךהגיש תביעת נזיזין. ניתן לפנות לרשויות המוסמכות על פיקוח הגנים בתלונה למיטב הבנתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 26/03/2017 16:28
  עברתי לפני כ9 חודשים ניתוח קרע במיניסקוס החיצוני (באופן פרטי), כמובן שעשיתי ועושה פיזיותרפיה ולפני כחודש וחצי התחיל לי כאבים בגב תחתון שמקרין לרגל של הניתוח ולכן סובל מתחושת נימול , "שריפה" , רדומה הכף רגל ועד הקרסול באותה הרגל של הניתוח. עשיתי בדיקת EMG ובסיכום כתוב שקיים נזק נוירוגני כרוני בשרירים יש מצב שפגעו לי בעצב? כרגע ממתין לתור לאורתופד גב ולנוירולוג. לפני הניתוח הייתי עובד בעבודה פיזית וכיום לא יכול ולכן השכר שאני ארוויח ייפגע. יכול להיות שזאת רשלנות רפואית?

  מה עליי לעשות? יכול לפנות לביטוח לאומי? תודה
 • RE: יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 03/04/2017 18:48
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הנזק שנגרם הינו תוצאה של התרשלות בטיפול יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 26/03/2017 11:55
  הייתי מבוטחת בביטוח בריאות פרטי בחברה ביטוח מסוימת במשך כמה שנים. הפוליסה היתה פוליסת ביטוח פרטי משלימת שב"ן.
  בחודש יוני הגיעו אליי סוכני ביטוח של חברה אחרת והציעו לי לעבור אליהם לסוג ביטוח בריאות פרטי מהשקל הראשון. השתכנעתי וחתמתי על כל הטפסים. הביטוח נכנס לתוקפו מ1.7.16.

  לאחר 4 חודשים הבנתי שאני משלמת לשתי חברות הביטוח, כלומר לא ביטלו לי בחברה הראשונה. מבירורים הבנתי שלא החתימו על טופס ניתוק. כאשר גילו את זה, חתמתי ובחודש נובמבר הפסיקו לי את הגבייה בחברה הראשונה והפסקתי לשלם כפול.

  משיחות טלפוניות עם סוכני הביטוח, הם אמרו לי שעליי היה לבטל בעצמי את הביטוח בחברה הראשונה, למרות שלא נאמר לי שום דבר על כך בפגישה אצלי בבית בחודש יוני. אני באופן אישי חשבתי שהם מטפלים בביטול, ובאמת בסופו של דבר לאחר 4 חודשים הם אלה שהחתימו אותי על הטופס ושלחו לחברה הראשונה.

  מחודש נובמבר אני מבצעת אין סוף שיחות לסוכני הביטוח בבקשות לקבת הפרמיה ששילמתי באופן פרטי. הם טוענים שהם תלויים בחברה הראשונה, שהיא צריכה להחזיר את הכסף ישירות אליי לפנים משורת הדין, למרות שלא קיבלה את הטופס של הביטול. אני מצדי אומרת שבתור לקוחה אני צריכה לקבל את הכסף ממי שטעה כלומר החברה שאליה עברתי, ועוד הם טוענים שהאחריות לביטול אומנם חלה עליהם, אך גם לי יש אחריות על כך שלא שמתי לב ששילמתי 4 חודשים כפול.
  האם יש לי סיכוי לקבל את הכסף הזה או שזה אבוד? מדובר בסכום של כ-1500 ש"ח?

  תודה!
 • RE: שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 03/04/2017 18:46
  שלום,

  הפורום עוסק ברשלנות רפואית ונזקי גוף ולא בדיני ביטוח. מציע כי תפנו אל עורך דין אשר עוסק בביטוח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 21/02/2017 09:49
  מהי רשלנות ואם יש במקרה של ניתוח קיסרי שבו במהלך הוצאת הילד. המנתח פוצע את פניו של התינוק. האם יש פה עילה לרשלנות עם כל הטכנולוגיה שיש?
  האם הרופא מכוסה פה.?
 • RE: נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 20/03/2017 15:27
  שלום רב,

  המקרים של נזק לפני התינוק או לאיבר אחר בעת ניתוח קיסרי עלולים להתרחש במיוחד במקרים של ניתוחים קיסרים דחופים. כדי לקבוע אם הייתה התרשלות בטיפול והאם היקף הנזק מצדיק תביעה יש צורך בפרטים נוספים ולעיין בתיעוד הרפואי. כדאי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום שיוכל לסייע באיסוף התיעוד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ייעוץ משפטי מעורך דין 30/01/2017 17:56
  שמי מאור אני זקוק ליעוץ משפטי בגין נזקי גוף
  משירותי הצבאי.

  אציין טרם הצבא עסקתי כשחקן כדורגל
  ולאחר גיוסי לצה''ל ובמהלך שירותי החלו בעיות בריאותיות שהחלו ובהדרגה הפכו לכאבים חזקים וכרוניים ובלתי נסבלים. אני סובל מהרבה פגיעות גופניות חמורות עקב השירות הצבאי

  אני זקוק בדחיפות ליעוץ משפטי מקצועי ואמין
  אני בחור צעיר שלא מודע לכל זכוותי בחוק ומבקש בכל לשון של בקשה מי מכם לעזור לי ולהכווין אותי בנושא זה .

  תודה רבה
 • RE: ייעוץ משפטי מעורך דין 07/02/2017 17:15
  שלום רב,

  משרדנו אינו מטפל בתביעות אל מול קצין התגמולים (משרד הביטחון) עקב שירות צבאי. ממליץ שתפנה באופן מסודר אל עורך דין בעל ניסיון בתחום זה לקבלת יעוץ פרטני.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לגבה מטיפול ipl 29/01/2017 09:41
  שלום
  עברתי טיפול להסרת כתמים בפנים והקוסמטיקאית שרפה לי חצי מהגבה ממש בלי שערת ובנוסף אני כבר אחרי 5 ימים והמקום כואב וקרום ההגלדה עדיין ניראה ממש לא טוב בנוסף להרגשה הלא טובה שלי
  היא בקשה סליחה אני ממש לא מוכנה לשמוע ממנה רוצה שאלך לאיפור קבוע על חשבונה
 • RE: נזק לגבה מטיפול ipl 07/02/2017 17:13
  שלום רב,

  ממליץ לתעד את הנזק בתמונות ורצוי גם לפנות לקבלת טיפול רפואי ולשמור את התיעוד לטיפול. לאחר שהמקום יחלים ניתן יהיה להעריך אם מדובר חלילה בנזק קבוע ואת היקף הנזק ולשקול אם יש מקום לתביעה או למכתב דרישה לפיצויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • שאלה אחרי פגיעת ילדים 15/06/2017 14:49
  אתמול בערב הייתי עם הילדים בגינה במתחם חצי חינם בחולון. לפני שנסענו הביתה נכנסתי רגע לסופר לקנות כמה דברים. שמתי את התינוק (בן חודשיים) בסלקל של עגלת הסופר והילד הגדול (בן 3.5) ישב בתוך העגלה. כשהגענו לאוטו השארתי אותם בפנים והוצאתי את השקיות לאוטו. פתאום העגלה התחילה להתדרדר לכיוון הכביש. כשהגיעה לשפת המדרכה העגלה נפלה והילדים בתוכה.
  הגדול נפל ופתח את הסנטר.
  הקטן היה קשור לסלקל אבל קיבל מכה בראש מהפלסטיק של הסלקל עצמו.
  עובדי המתחם הזמינו אמבולנס. הגיעו 2 אמבולנסים. נט"ן לקח את התינוק ומד"א לקח את הגדול. הגענו לאסף הרופא. לגדול עשו 3 תפרים. ולקטן עשו סי טי וראו שיש שבר בגולגולת אבל אין דימום. השאירו את שניהם לאשפוז והשגחה. את הגדול שחררו למחרת ואת הקטן רוצים להשאיר ל3 ימים נוספים למעקב.
  השאלה היא האם אני יכולה לתבוע את המתחם? הבנתי מעובדי המתחם שיש ביטוח ושדברים דומים קרו בעבר. הם גם אמרו שהכל מצולם במצלמות המתחם ושכשנשתחרר שאבוא עם אישורי האמבולנס כדי שיעבירו לביטוח. אין לי צורך בזה כי אישפזו את שני הילדים. אבל אני עדיין רוצה לתבוע.

  האם יש עילה?

  במידה וכן איזה סוג עורך דין אני צריכה?
  מה צריך לברר או אילו אישורים צריך?
 • פגיעה מחוץ למסגרת עבודה 11/06/2017 09:22
  היי אשמח להתיחסותכם, תודה מראש.


  ביום שבת 27.5 הלכתי לחוף הים עם חברות וכשניסיתי לרדת מסלע בתחילת המים עיקמתי אצבע ברגל שמאל, אחרי דקות ספורות כבר היה אפשר לראות שהאצבע התנפחה לי וקיבלה צבע כחול, לציין גם שכמעט התעלפתי מכאבים הרגשתי ירידת סוכר, מהבהלה והכאבים החלטתי ללכת למיון וכך עשיתי, הפקידה בקבלה אמרה שבגלל שאין לי הפניה, במקרה שאין לי שבר אצטרך לשלם למיון, מיד ערכו לי צילום כשבסיומו נכנסתי לאורטופד אפילו על כיסא גלגלים כי בקושי יכולתי לדרוך על הרגל ולא הפסקתי לצעוק מכאבים, האורטופד התייחס בצורה מזלזלת כלפי הכאבים שלי, אמר לי "אין לך שבר, אין לך כלום, בכל זאת אעשה לך קיבוע אצבע לאצבע כאילו יש לך שבר ואם זה מציק לך את יכולה להוריד את זה", נתן לי בנוסף 2 ימי מחלה, אחרי החופש מחלה חזרתי לעבודה למרות הכאבים החזקים, אני שוטרת ולכן במהלך המשמרת אהיה חייבת לנעול נעליים סגורות וכך עשיתי מספר משמרות, מספר משמרות שסבלתי בהן בלי הפסקה כי הכאבים היו מאוד חזקים, יום שלישי 6.6 הלכתי לאורטופד נוסף דרך הקופה אשר החליט לעשות צילום נוסף, הוסיף ואמר שיש לי דלקת באצבע וזיהום שעלה לי מהאצבע עד המותן וכל זאת בגלל שחזרתי לעבודה עם נעליים סגורות, באותו רגע עשיתי צילום וחזרתי אליו, אמר כך "אני לא רואה משהו מיוחד, אין לך שבר אבל תקחי אנטיביוטיקה לדלקת ולזיהום שכן יש, הדבר היחיד שיש לי לעשות זה לקבע אצבע לאצבע ואם זה יפריע לך תוציאי" כשאם זה שבר חובה לקבע. נתן לי בנוסף גם 11 ימי מחלה.

  יום למחרת מתקשרים אליי מהמכון ממוגרף שבו עשיתי את הצילום יום קודם בהנחיית האורטופד ואמרו לי שכן יש לי שבר באצבע. כיום אני סוחבת כבר יותר משבועיים כאבים איומים, האצבע נפוחה בצורה מחרידה ולא מרגישה שום שיפור בכאבים.

  לבנתיים אני בבית, צולעת, בקושי מתפקדת, אישרו לי מהקופת חולים אגרת מיון אבל אצטרך לשלם 200 שקל, כשאם מלכתחילה היו עולים על השבר לא הייתי צריכה לשלם כלל. מעצבן אותי מאוד שהעניין נסחב כל כך הרבה זמן מהתחלה יכלו לחסוך לי הרבה כאב ועצבים והייתי חוזרת לעבודה ולשגרה הרבה יותר מהר. השאלה שלי אם יש מה לעשות בנידון, אם כדאי לתבוע את האורטופד במיון או לא יודעת.
 • חתך ברגל לפעוט בן 3 באולם אירועים 27/05/2017 19:37
  שלום רב אתמול היינו באולם אירועים , ילדי הן ה3 שיחק לייד עץ שמתחתו נורה שמאחרה כלפי מעלה , פתאום נשמעה זעקה ממנו הילד נחתך בירך פציעה עמוקה מכיוון שהנורה היתה שבורה , הלכנו למיון שם ביצעו הדבקה לחתך ויום אחרי למוקד הרפואה הדחופה מחשש לזיהום , אין לי צילומים של הנורה השבורה אך יש עדים כי כך היה , חשוב לציין כי אין גדר והשטח פתוח למי שרוצה , האם אני יכולה לתבוע , לילד תהייה צלקת לכל החיים וגם לי מפחד שלא ילך 2 צעדים ממני באף אולם אירועים , האם לפנות.לעורך דין או לגשת לאולם האירועים ולדבר איתם??
 • נפילה בבית חולים 08/05/2017 13:49
  אושפזתי עקב דלקת ריאות ונפלתי בבית חולים בהמשך גילו 4 חוליות שבורות ופריצת דיסק האם שייך לתבוע את בית החולים שמה אפילו צילום גב לא עשו לי לפני השחרור
 • RE: נפילה בבית חולים 24/05/2017 15:32
  שלום רב,

  נפילות במסגרת אשפוז בבית חולים מקימות לעיתים עילת תביעה אולם יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי כדי להעריך את המקרה וסיכויי התביעה. אמליץ שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ניתן לתבוע את האוניברסיטה? 07/05/2017 10:20
  שלום,

  אני סטודנטית בפקולטה לארכיטקטורה בשנה רביעית.

  במסגרת לימודי ארכיטקטורה אנו נדרשים להציג רעיון תכנוני אשר מלווה בשרטוטים תומכים וב"מודל" תלת מימדי .

  לפני כארבע שנים במסגרת יום הלימודים ישבתי בכיתת הסטודיו ובניתי מודל (המודל נבנה באמצעות קרטוני ביצוע וסכין יפנית) נחתכתי במהלך יום הלימודים , חתך עמוק. יש לציין שלא קיבלתי הדרכה על השימוש בסכין יפנית, בכל אופן החובש הגיע לאחר הרבה זמן כבר איבדתי לא מעט דם הוא שאל כמה פרטים והפנה אותי להתפנות באופן עצמאי לבית חולים. נסעתי עם חברות למיון שם עשו לי תפרים- מיקום החתך בכף היד בין האגודל לאצבע , החתך אובחן כחתך עמוק אשר נגע בעצב וגרם לנזק אסתטי ולתחושת אלחוש עד היום באזור החתך.

  כסטודנטית לא עצרתי לחשוב אם יש לי את האופציה לתבוע את האוניברסיטה . כיום אני יודעת שאני משלמת ביטוח כל שנה לאוניברסיטה , רציתי לדעת האם יש טעם לתבוע ולפתוח את הדיון מחדש מול האוניברסיטה?
 • RE: ניתן לתבוע את האוניברסיטה? 24/05/2017 15:26
  שלום רב,

  אפשר לשקול בחינת המקרה אולם על פניו נראה כי יהיה לא פשוט לשכנע כי שימוש בסכין יפנית, כלי שנמצא בימוש יומיומי בידי רבים, אכן חייב הדרכה מצד האוניברסיטה. כדי להעריך בצורה רצינית את סיכויי התביעה יש צורך ביותר פרטים ואני ממליץ על יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 30/04/2017 21:06
  באוגוסט 2016 הייתי במרכז קנדה בהחלקה על הקרח, נפלתי בצעד הראשון שרציתי להחליק לאחר כ 10 דקות של בדיקות עצמיות יציבות וכו, וכשעמדתי ל\גלוש מיד נפלתי אחורה, והסתבר שסדקתי את שורש כף יד ימין והייתי מגובס כ 3 שבועות, לא הרגשתי כאבים באותו הזמן אך החלטתי לצאת ולא להיסתכן שוב בהחלקה נוספת,הלכתי לשחות והתחילו הכאבים ביד לא התייחסתי לזה, אך הכאבים גברו, הלכנו לבית קרובי משפחתי ומשם הלכתי לקופת החולים ושם כאמור עברתי צילום רנטגן ונמצא הסדק בשורש כף היד,
  חזרתי מיד למרכז קנדה לדווח על הפציעה ונתנו לי מס' טלפון של המחלקה המשפטית, ולא הצלחתי ליצור עימם קשר, פניתי לעו"ד וגם כל נסיונותיו ליצור קשר עלו בתוהו
  בקרתי שם לפני כ26 שנים והחלקתי ללא קושי,
  גם בהיותי נער החלקתי על גלגליות ימים רבים

  שאלתי האם לידיעתכם יש ביטוח תאונות אישיות למחליקים שם?
  האם יש לי הצדקה לתבוע אותם, אם כן כמובן אעבור אליכם שתטפלו במיקרה
  בברככה
  יוסי

 • RE: פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 24/05/2017 15:21
  שלום רב,

  פחות סביר בעיני שלמרכז קנדה ביטוח תאונות אישיות שמעניק פיצוי בכל מקרה של פציעה באתר. סביר שיש להם ביטוח אחריות מקצועית מפני תביעות בגין רשלנות. קשה להבין מהתיאור שנתת אם אכן ניתן לטעון לרשלנות של המקום שגרמה לתאונה ואני ממליץ שתערוך יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • RE: פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה 24/05/2017 15:21
  שלום רב,

  פחות סביר בעיני שלמרכז קנדה ביטוח תאונות אישיות שמעניק פיצוי בכל מקרה של פציעה באתר. סביר שיש להם ביטוח אחריות מקצועית מפני תביעות בגין רשלנות. קשה להבין מהתיאור שנתת אם אכן ניתן לטעון לרשלנות של המקום שגרמה לתאונה ואני ממליץ שתערוך יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • טטיאנה 25/04/2017 14:29
  בשעה שתיים נפלו מדפים על על השוק של הרגל של הבן שלי (הוא בן 14) בבית הספר . לא הודיעו לאף אחד מבני המישפחה אני היתקשרתי לילד לישאול אים הוא בדרך הביתה זה היה בשעה חמש אחר הצהריים הילד סיפר לי מה קרה לא . הוא לא יכל לידרוך על הרגל חזר הביתה בקפיצות אני חזרתי מהעבודה בשעה שש ביקשתי שיוריד את הנעליים כדי ליראות את כל הרגל הרגל שלו הייתה נפוחה לקחתי אותו ישר לקופת חולים הרופא שלך אותנו לבית חולים לצילומים כי היה חשש לשבר . הגענו לבית חולים עשינו צילומים אין שבר א ל נתנו לילד מנוחה של שלושה ימים וחבשו לו את הרגל לאחר שלושה ימים אמרו לחזור לקופת חולים להחלפה של החבישה
 • RE: טטיאנה 24/05/2017 15:18
  שלום רב,

  אם חלילה נותר נזק קבוע אפשר לחתבוע במסגרת ביטוח תלמידים תאונות אישיות אולם נראה כי זה לא המקרה. אפשר לשקול במקרה זה תביעת נזיקין כנגד בית הספר ומשרד החינוך לאחר בירור נסיבות התאונה ואם יסתבר כי היא אירעה בשל רשלנות של בית הספר. יש לשקול כדאיות כלכלית של תביעה כזו בהתאם לנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת על אופניים חשמליות של חייל 24/04/2017 09:00
  אבקש ייעוץ לגבי הסיטואציה הבאה:
  אחי נסע על האופניים החשמליות שלו בכביש כאשר נכנס לכיכר ובזמן שהיה בכיכר התפרץ רכב לתוך הכיכר ופגע בו.

  אחי טוען שהוא הבחין בכך שנהג הרכב דיבר בטלפון,נהג הרכב פינה אותו לבית החולים.
  באיזור הייתה עדה שאחי לקח את פרטיה.
  הוא התפנה לבית החולים .

  להשתחרר לפני כשעה עם מכתב שחרור כאשר כתוב במכתב שהיה מעורב בתאונת דרכים.

  אחי חייל בן 19.
  האם אפשר לתבוע?
  אם כן מה ההליך לבצע תביעה?
  ואת מי תובעים?
 • RE: תאונת על אופניים חשמליות של חייל 24/05/2017 15:16
  שלום רב,

  הנושא של תאונות דרכים באופניים חשמליות מורכב שכן ברור כי לאחיך אין ביטוח חובה לשימוש באופניים. עקרונית התביעה צריכה להיות מופנית לביטוח החובה של בעל הרכב ממש כמו במקרה של פגיעה בהולך רגל ללא צורך בהוכחת אשמה. הקושי מתעורר כאשר חברת הביטוח טוענת כי האופניים הינן כלי רכב ואז יש להגיש תביעת נזקין רגילה ולהוכיח כי נהג הרכב שפגע אשם.
  קיימת פה לפיכך מורכבות משפטית מסויימת ולכן ממליץ על יעוץ מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי גוף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • חבלה בחנות צעצועים 22/04/2017 16:21
  ביקרתי הבוקר עם ילדיי בחנות צעצועים גדולה, כשהתכופפתי לקחת מוצר מהמדף התחתון נחבלתי במצח ממוט מתכת (מוט עליו משחילים מוצרים לתצוגה) המוט היה ריק ממוצרים ושלא כמו יתר המוטות לא היה מעליו מדף ולכן לא הבחנתי בו. החבלה הותירה על מצחי שריטה ארוכה מאוד, עמוקה ומדממת והאזור כולו התנפח. אני חוששת מאוד שתיוותר לי צלקת מכוערת. כיצד עליי לפעול? האם אוכל לתבוע את הבעלים על הנזק?
 • RE: חבלה בחנות צעצועים 24/05/2017 15:12
  שלום,

  כדי להעריך את סיכויי התביעה רצוי מאד לצלם את מקום התאונה בצורה ברורה. ככל שמדובר במפגע רשלני בלתי סביר יתכן וניתן יהיה לבסס תביעה. כדאי כמובן גם לשמור תיעוד רפואי ושמות עדים לתאונה. בהמשך תוכלי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום או לחלופין אם מדובר בנזק חולף לשקול הגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה באוטובוס - שאלה לעורך דין 23/05/2017 11:17
  בוקר טוב

  נסעתי אתמול עם הבן שלי (בן שנתיים) באוטובוס. כאשר ירדנו בדלת האחורית, ירדתי ורציתי לעזור לבני לרדת (החזקתי לו את היד), אך לצערי הנהג לא ראה אותו וסגר את הדלת. הדלת קצת פגעה לו בראש, אבל הספקתי לדחוף אותו אחרונה ועם הכתף לפתוח את הדלת קצת. האנשים באוטובוס התחילו לצעוק לנהג שלא יסע ויפתח את הדלת. אחרי כמה שניות הוא אכן פתח את הדלת ויכולתי להוריד את בני. הילד לא נפגע (רק נבהל), אבל אצלי הכתף נפגעה. הלכתי לרופא משפחה (הייתי אליך בדרך בכל מקרה), הוא הסתכל ואמר שזה השריר ואפשר לשים איזה משחה (לדעתי אפילו לא רשם בתיק). לקראת הערב הכאב נחלש אבל בבוקר התעוררתי והרגשתי שהכאב בכתף עלה.

  מה עושים בסיטואציה כזו משפטית? האם יש טעם, היות ואני מקווה שהנזק הוא לא לתמיד אלא יעבור בעוד מספר ימים.
  תודה
 • תביעה על פגיעה משמעותית 22/05/2017 22:32
  הבת שלי בת כמעט 18 שנה
  מעדה בגן סאקר בירושלים
  נגרם לה נזק משמעותי של התרסקות מרפק כף היד ניתוח מורכב התאוששות קשה והפסד ימי עבודה ,ואישפוז של 8 ימים.

  הפסד לתלמידה של בחינות בגרות ומתכונות...
  באותו זמן שהוזמן אמבולנס היה המולה ונגנב לה התיק עם מסמכים וכסף וציוד+לחברותייה. (הוגש תלונה במשטרה)
  השאלה את מי תובעים במקרה הנ"ל.
  את ביטוח תלמידים או עיריית ירושלים?
  תודה .
 • תביעת נזיקין / תביעות גוף 15/05/2017 16:11
  ביום שישי חגגנו יום הולדת לסבי וסבתא שלי נפלה במדרגות במסעדה בה ישבנו בדרך לשירותים. המדרגות הנן חלק ממבנה עתיק ביפו ומאוד תלולות ועשויות אבן. לאחר כיומיים הכאבים החמירו והרופא שבדק אותה ביצע צילום בו התגלה שהיא שברה את הקרסול (שבר אורכי חמור שככל הנראה יצריך ניתוח ושיקום ארוך). באותו היום היא הופנתה למיון בכדי לבצע גיבוס זמני לרגל.

  לא צילמנו את המדרגות, לא לקחנו עדויות ופרטים, כי לא חשבנו שזה יהיה כל כך חמור. רציתי להתייעץ כיצד לפעול מעתה? מה עלינו לעשות כדי לקדם הליך של תביעה? חייבים לקחת עורך דין במקה כזה?
 • איך אכסה עצמי מפני תביעות 08/05/2017 19:58
  אני מפעילה סטודיו לפילאטיס. מה עלי לעשות כדי לכסות את עצמי מפני תביעות?
  יש לי ביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג'.
  האם אני צריכה להחתים לקוחות על הצהרה כללית הפוטרת אותי מכל אחריות לנזק גופני שעלול להתרחש כתוצאה מנפילה, קפיץ שהשתחרר וכו'.
  האם בנוסף אני צריכה לחייב שימציאו לי אישור חתום ע"י רופא?
  האם בנוסף לנ"ל אני צריכה להחתים לקוחות על הצהרת בריאות כללית (פירוט מחלות)?
 • שאלה בתחום האסטטיקה 30/03/2017 09:58
  שלום רב,
  לפני כשנתיים וחצי עברתי טפול -הזרקת חומצה הילרונית מסוג סטילאז' באזור מעל השפה העליונה. בצד אחד מעל השפה הייתה נפיחות שלאחר ביצוע בדיקה התגלתה כ"הסננה/בצקת קלושה במישור תת עורי". מומחה בכירורגיה פלסטית קבע כי מדובר במצב קבוע.
  אודה להתייחסות לגבי אפשרות לתביעה פיצויים והערכת גובה הפיצויים הצפויים
  תודה
 • RE: שאלה בתחום האסטטיקה 03/04/2017 18:56
  שלום רב,

  אין לצערי דרך להעריך את סיכויי התביעה ובוודאי שלא ניתן להעריך את היקף הפיצויים מבלי לעיין בתיעוד הרפואי. ממליץ לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ליקוי בטיחות 30/03/2017 20:37
  שלום
  רציתי לברר אם אפשר לתבוע בעלת גן הפעילה גן פרטי ללא סקריה של בודק בטיחות מוסמך ונמצאו שם ליקויים ?
  עדין אף אחד לא נפגע
  תודה
 • RE: ליקוי בטיחות 03/04/2017 18:52
  שלום רב,

  כל עוד לא נגרם נזק אין אפשרות ךהגיש תביעת נזיזין. ניתן לפנות לרשויות המוסמכות על פיקוח הגנים בתלונה למיטב הבנתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 26/03/2017 16:28
  עברתי לפני כ9 חודשים ניתוח קרע במיניסקוס החיצוני (באופן פרטי), כמובן שעשיתי ועושה פיזיותרפיה ולפני כחודש וחצי התחיל לי כאבים בגב תחתון שמקרין לרגל של הניתוח ולכן סובל מתחושת נימול , "שריפה" , רדומה הכף רגל ועד הקרסול באותה הרגל של הניתוח. עשיתי בדיקת EMG ובסיכום כתוב שקיים נזק נוירוגני כרוני בשרירים יש מצב שפגעו לי בעצב? כרגע ממתין לתור לאורתופד גב ולנוירולוג. לפני הניתוח הייתי עובד בעבודה פיזית וכיום לא יכול ולכן השכר שאני ארוויח ייפגע. יכול להיות שזאת רשלנות רפואית?

  מה עליי לעשות? יכול לפנות לביטוח לאומי? תודה
 • RE: יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 03/04/2017 18:48
  שלום רב,

  כדי להעריך אם הנזק שנגרם הינו תוצאה של התרשלות בטיפול יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 26/03/2017 11:55
  הייתי מבוטחת בביטוח בריאות פרטי בחברה ביטוח מסוימת במשך כמה שנים. הפוליסה היתה פוליסת ביטוח פרטי משלימת שב"ן.
  בחודש יוני הגיעו אליי סוכני ביטוח של חברה אחרת והציעו לי לעבור אליהם לסוג ביטוח בריאות פרטי מהשקל הראשון. השתכנעתי וחתמתי על כל הטפסים. הביטוח נכנס לתוקפו מ1.7.16.

  לאחר 4 חודשים הבנתי שאני משלמת לשתי חברות הביטוח, כלומר לא ביטלו לי בחברה הראשונה. מבירורים הבנתי שלא החתימו על טופס ניתוק. כאשר גילו את זה, חתמתי ובחודש נובמבר הפסיקו לי את הגבייה בחברה הראשונה והפסקתי לשלם כפול.

  משיחות טלפוניות עם סוכני הביטוח, הם אמרו לי שעליי היה לבטל בעצמי את הביטוח בחברה הראשונה, למרות שלא נאמר לי שום דבר על כך בפגישה אצלי בבית בחודש יוני. אני באופן אישי חשבתי שהם מטפלים בביטול, ובאמת בסופו של דבר לאחר 4 חודשים הם אלה שהחתימו אותי על הטופס ושלחו לחברה הראשונה.

  מחודש נובמבר אני מבצעת אין סוף שיחות לסוכני הביטוח בבקשות לקבת הפרמיה ששילמתי באופן פרטי. הם טוענים שהם תלויים בחברה הראשונה, שהיא צריכה להחזיר את הכסף ישירות אליי לפנים משורת הדין, למרות שלא קיבלה את הטופס של הביטול. אני מצדי אומרת שבתור לקוחה אני צריכה לקבל את הכסף ממי שטעה כלומר החברה שאליה עברתי, ועוד הם טוענים שהאחריות לביטול אומנם חלה עליהם, אך גם לי יש אחריות על כך שלא שמתי לב ששילמתי 4 חודשים כפול.
  האם יש לי סיכוי לקבל את הכסף הזה או שזה אבוד? מדובר בסכום של כ-1500 ש"ח?

  תודה!
 • RE: שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 03/04/2017 18:46
  שלום,

  הפורום עוסק ברשלנות רפואית ונזקי גוף ולא בדיני ביטוח. מציע כי תפנו אל עורך דין אשר עוסק בביטוח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 21/02/2017 09:49
  מהי רשלנות ואם יש במקרה של ניתוח קיסרי שבו במהלך הוצאת הילד. המנתח פוצע את פניו של התינוק. האם יש פה עילה לרשלנות עם כל הטכנולוגיה שיש?
  האם הרופא מכוסה פה.?
 • RE: נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 20/03/2017 15:27
  שלום רב,

  המקרים של נזק לפני התינוק או לאיבר אחר בעת ניתוח קיסרי עלולים להתרחש במיוחד במקרים של ניתוחים קיסרים דחופים. כדי לקבוע אם הייתה התרשלות בטיפול והאם היקף הנזק מצדיק תביעה יש צורך בפרטים נוספים ולעיין בתיעוד הרפואי. כדאי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום שיוכל לסייע באיסוף התיעוד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ייעוץ משפטי מעורך דין 30/01/2017 17:56
  שמי מאור אני זקוק ליעוץ משפטי בגין נזקי גוף
  משירותי הצבאי.

  אציין טרם הצבא עסקתי כשחקן כדורגל
  ולאחר גיוסי לצה''ל ובמהלך שירותי החלו בעיות בריאותיות שהחלו ובהדרגה הפכו לכאבים חזקים וכרוניים ובלתי נסבלים. אני סובל מהרבה פגיעות גופניות חמורות עקב השירות הצבאי

  אני זקוק בדחיפות ליעוץ משפטי מקצועי ואמין
  אני בחור צעיר שלא מודע לכל זכוותי בחוק ומבקש בכל לשון של בקשה מי מכם לעזור לי ולהכווין אותי בנושא זה .

  תודה רבה
 • RE: ייעוץ משפטי מעורך דין 07/02/2017 17:15
  שלום רב,

  משרדנו אינו מטפל בתביעות אל מול קצין התגמולים (משרד הביטחון) עקב שירות צבאי. ממליץ שתפנה באופן מסודר אל עורך דין בעל ניסיון בתחום זה לקבלת יעוץ פרטני.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לגבה מטיפול ipl 29/01/2017 09:41
  שלום
  עברתי טיפול להסרת כתמים בפנים והקוסמטיקאית שרפה לי חצי מהגבה ממש בלי שערת ובנוסף אני כבר אחרי 5 ימים והמקום כואב וקרום ההגלדה עדיין ניראה ממש לא טוב בנוסף להרגשה הלא טובה שלי
  היא בקשה סליחה אני ממש לא מוכנה לשמוע ממנה רוצה שאלך לאיפור קבוע על חשבונה
 • RE: נזק לגבה מטיפול ipl 07/02/2017 17:13
  שלום רב,

  ממליץ לתעד את הנזק בתמונות ורצוי גם לפנות לקבלת טיפול רפואי ולשמור את התיעוד לטיפול. לאחר שהמקום יחלים ניתן יהיה להעריך אם מדובר חלילה בנזק קבוע ואת היקף הנזק ולשקול אם יש מקום לתביעה או למכתב דרישה לפיצויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 1 [STOP] => 5 [PAGE] => 1 [NBPAGES] => 145 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       נשארו שאריות שליה בחלל הרחם שלך?     אחריות בית החולים לכיסוי הביטוחי של רופאיו     רשלנות רפואית בקופת חולים? - כל ההנחיות     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     עדות יחיד אינה מספיקה לחיוב בתביעת נזיקין     הורים שהם בני דודים לא הופנו לבדיקה גנטית     היעדר התנגדות לקבלת תרופה מהווה הסכמה מדעת      פסק דין: פיצויים לנפגעת בניתוח ליישור מחיצות      תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח זיו     תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח העמק     תביעות רשלנות רפואית נגד תל השומר     תביעות כנגד בית החולים מאיר בכפר סבא     תביעות נגד בית החולים איכילוב בתל אביב     מקרי רשלנות רפואית בבית החולים הלל יפה     הרופאים התרשלו בניתוח להסרת כיס המרה     שאלה אחרי פגיעת ילדים     פגיעה מחוץ למסגרת עבודה     חתך ברגל לפעוט בן 3 באולם אירועים     תאונה באוטובוס - שאלה לעורך דין     תביעה על פגיעה משמעותית     תביעת נזיקין / תביעות גוף     איך אכסה עצמי מפני תביעות     נפילה בבית חולים     ניתן לתבוע את האוניברסיטה?     פציעה בעת החלקה על הקרח במרכז קנדה