פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • פיצוי על פגיעה בבית ספר 22/10/2017 14:16
  בני שבר את הרגל בבית הספר וכבר חודש וחצי עם גבס.
  כל מי שרואה אותו אומר לי לברר עם הביטוח שמגיע לו פיצוי וכו.

  תכלס המזכירה בקושי מבינה בזה ובערייה גם כן, רק הביאו לי את המספר של הביטוח. שם אומרים לי שבשביל לקבל השתתפות צריך להיות פגוע ברמה של 90 יום בבית כדי לקבל התיחסות נשמע הגיוני? על מה משלמים ביטוח על מקרה שהולכים למות?? גם בקופ״ח לא הייתה שום השתתפות למרות הביטוח לא לקביים לא לגבס כל ההוצאות עלינו גם נסיעות ממקום למקום בגלל הנכות הזמנית.
 • זאת התנהלות חוקית? 22/10/2017 13:36
  ביטוח לאומי קבע לפני שנתיים אובדן כושר עבודה 100 לצמיתות ו-81 אחוז נכות צמיתה , קרן מקפת לעומת זאת מבקשת כל חצי שנה הוכחות מאין ספור רופאים שאיני כשירה לעבודה , האם זה חוקי? אשמח לשמוע חוות דעת של עורך דין מומחה מטעמכם.
 • עישון בבניין משרדים 18/10/2017 08:59
  לאחרונה שכרה חברתי משרד בבניין משרדים גדול בכפר סבא.
  למשרדי קיר משותף עם משרד שבו מעשן השכן באופן מסיבי.
  העשן עובר למשרדי ומטריד אותי מאד - עד למצב שאני חייב לצאת ולעבוד ממקום אחר. מבדיקה שעשיתי הבעיה קיימת בכל הבניין וקשורה לאופן מבנה קירות הגבס המפרידים בין המשרדים.

  למרות אינסוף בקשות ותחינות השכן לא מפסיק ממנהגו.

  להבנתי מחוק איסור עישון - בניין משרדים הוא אינו "ביתו הפרטי" ובוודאי אם בניין המשרדים הוא "מקום עבודה" אז זה מנוגד לחוק.

  פניתי לעריה מספר פעמים והם אמרו שישלחו פקח אך ככל הנראה בגלל שהנושא נמצא בתחום האפור לא טיפלו בזה.

  האם כדאי לתבוע? האם יש סיכוי לקבל צו האוסר על האיש להמשיך ולעשן?

  תודה.
 • RE: עישון בבניין משרדים 19/10/2017 10:57
  שלום רב,

  תודה על הפניה, לצערי משרדנו אינו עוסק בתחום זה מטרדי עישון והפורום אף הוא עניינו נזקי גוף ורשלנות רפואית כאשר מטרדי זיהום אוייר, עישון ורעש הינו תחום נפרד. מציע כי תפנה אל עןרך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש עילה לתבוע את העירייה? 15/10/2017 21:17
  לפני כשנה באחד הבקרים בעת שנסעתי על המידרכה עם אופניי נפלתי וניגרמו לי 2 שברים בקרסול.יש המלצה מצד בית החולים להוציא את הברגים היות ואני מתקשה בהליכה. עובדי העיריה או הקבלן מוציאים את פחי האשפה ומניחים אותם בצידי המידרכות בבקרים. באחד הפחים העמוסים הייתה מיטריה שהיתה תקועה בחוזקה בתוך הפח ובלטה מחוץ לפח ניתקלתי בה והיצטרכתי להיתפנות עם אמבולנס לבית החולים. אבקש לדעת אם זו רשלנות של עירייה או עובדי הקבלן ואם יש מקום לתביעה ודרישת פיצויים.

  תודה ולילה טוב.
 • RE: יש עילה לתבוע את העירייה? 16/10/2017 15:13
  שלום רב,

  קשה לקבוע באופן ברור אם אכן מדובר בהתרשלות העירייה שכן יש צורך בפרטים נוספים והיה רצוי לבחון תמונות של המפגע ככל שיש. המבחן הוא מבחן העובד הסביר האם המטריה אכן הייתה סיכון לעוברים ושבים והאם אין אשם תורם מצידך. אני ממליץ על יעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין בפגישה להערכת סיכויי התביעה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • איזה ביטוח צריך לתבוע? 15/10/2017 15:04
  שלום, לפני כשלושה שבועות עברתי תאונת דרכים בדרך לעבודה (נכנסו ברכב שלי). לרכב שלי לא קרה כלום. לי היו כאבי בצוואר ובכתף בעקבות התאונה (צליפת שוט) והייתי ביומיים מחלה.
  חזרתי לעבודה לאחר יומים .עדיין יש כאבים בצוואר ואני מתחילה פיזיותרפיה:

  לגבי ימי המחלה- בעבודה אמרו שזה יהיה "על חשבונם".

  האם בנוסף אני יכולה לתבוע את הביטוח על הכאבים בצוואר והטיפולים? אני צריכה לתבוע את הביטוח שלי או של הרכב הפוגע ?
  תודה מראש על העזרה
 • RE: איזה ביטוח צריך לתבוע? 15/10/2017 18:41
  שלום רב,

  מומלץ לפנות הן לביטוח הלאואי לקבל הרכה בתאונה כתאונת עבודה וכן יש לפנות אל ביטוח החובה של הרכב שלך. כדי לקבל פיצוי יהיה צורך באישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת בתאונה ורצוי לפנות לחברת הביטוח באמצעות עורך דין בעל נסיון בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות רפואית? 11/10/2017 15:35
  עברתי פעולה כירורגית שנקראת ERCP בבית חולים, דקה לפני שנכנסתי לחדר החתימו אותי על טופס הסכמה שיכול להיות שהלבלב יפגע, אכן הלבלב ניפגע בצורה קשה מאד ושהיתי חודש וחצי בערך בטיפול נימרץ. עדין סובלת מכאבים עזים, גם הרופא אמר שהגוף ימשיך להיות מלא במוגלה ונוזלים ויחזרו למצב הרגיל רק בעוד שנתיים. אכן מדובר ברשלנות רפואית?
 • RE: רשלנות רפואית? 11/10/2017 20:32
  שלום רב,

  יש לבחון את המקרה בשני מדדים - האחד האם הפעולה הכירורגית עצמה נעשתה באופן נכון וראוי לפי הפרקטיקה הרפואית המקובלת והאם ניתן היה למנוע את הנזק שאירע. בנוגע לעניין זה יש לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הכירורגיה כל זאת בליווי עורך דין מנוסה.
  הנקודה השנייה שיש להתייחס לה היא שאלת ההסכמה מדעת לפעולה שכן אם אין מדובר בפעולה דחופה יש לתת את ההסבר על הפעולה מספיק זמן טרם הפעולה ולא ממש לפניה כדי לאפשר למטופל אפשרות לשקול את החלטתו ולבחון אלטרנטיבות טיפוליות. גם בעניין זה יש צורך ביותר פרטים וכן לעיין בתיעוד. אני ממליץ שתפני לקבלת יעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת התיעוד ובהפניה למומחה רפואי מתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • בקע טבורי בעקבות ניתוח אפנדציט 10/10/2017 03:24
  שלום רב
  עשיתי ניתוח תוספת באפריל חודשיים חרי החלו כאבים בבטן באים וחולים לא ייחסצי חשיבות עדבשהתחלתי לקבל עוויתות בחודש אוקטובר עשיתי אולטרסאונד שהראה בקע טבורי עם פיתול מעי
  אחרי ייעוץ עם כירורג והכנה לניתוח נאמר לי שכנראה הבקע נגרם מניתוח אפנדציט
  האם יש על מה לתבוע
 • RE: בקע טבורי בעקבות ניתוח אפנדציט 11/10/2017 20:27
  שלום רב,

  כדי להעריך אם אכן הבקע הינו תוצאה של התרשלות בניתוח יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה. אומר בזהירות כי תוצאה של בקע לאחר ניתוח בטן אינה נדירה ואינה בהכרח מלמדת על התרשלות בניתוח אף אם יש קשר סיבתי בין ביצוע הניתוח להתרחשות הבקע.

  כדי לבדוק את המקרה באופן מסודר מומלץ כאמור להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מנגיומה שהתגלתה לאחר תאונת דרכים 27/09/2017 01:04
  האם ניתן לטעון לקשר בין תאונת הדרכים למנגיומה
 • RE: מנגיומה שהתגלתה לאחר תאונת דרכים 27/09/2017 16:24
  שלום רב,

  הפורום אינו מיועד ליעוץ רפואי ומוטב להפנות שאלה כזו לנוירוכירורג. אני לא מכיר קשר בין התפתחות מנינגיומה לטראומה אולם כאמור מדובר בנושא רפואי מובהק שיש להפנות למומחה הרפואי המתאים בתחום הנוירוכירורגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אפשר לתבוע את הבית ספר? 03/09/2017 10:00
  ילדה הלומדת בבי"ס יסודי שיחקה בהפסקה רצו... ניתקלה עם חברה, חטפה מכה באף. דיממה. לא היתה מורה בחצר. החברות הזעיקו את המחנכת ששלחה אותה לשטוף פנים. והורתה לה ללחוץ על האף כדי לעצור את הדימום. בתי חשה ברע. אך עשתה כדברי המורה.

  אף אחד לא התקשר אליי מבית הספר (לפי שנתיים קרה המקרה). כששבתי הביתה מן העבודה נחרדתי לראות את בתי. עם אף נפוח...צבעוני. מיד שאלתי מה קרה.

  הוצאתי קרח והתקשרתי לט.ר.ם כדי לברר מה עליי לעשות.אציין שחלפו מעל חמש שעות החל מהמקרה ועד שראיתי זאת.

  נסענו לט.ר.ם. היה חשש לשבר. הילדה כל הדרך לשם בתחבורה ציבורית כי אין לי רכב והדרך אורכת כשעתיים !

  הניחה עליי ראש וסיפרה שבבי"ס היה לה בחילה מהמכה ומחנכת אמרה לה : זה טבעי זו מכה חזקה אך עוד מעט יעבור! שורה תחתונה התעמתתי עם המורה בהודעות.

  בבי"ס לא חשבו להזמין בדיקה רפואית אין אחות בבי"ס. לא טילפנו אליי והילדה עברה סבל עצום !

  את האף לא חובשים וניתבקשנו הגיע לביקורת אצל רופא אף אוזן גרון מאוחר יותר. הגענו אליו כעבור כשבוע פלוס כשהנפיחות ירדה מעט. הוא ערך צילום ואישש את עניין השבר. יש סטיה קלה בזוית האף. סביב כל העניין היתה עוגמת נפש רבה. ניסיתי לפנות לביטוח של ביה"ס ניתקלתי גם מצד בית ספר וגם במועצה האיזורית שלנו במין...נסיון להקשות ל קבלת הפוליסה.

  שאלתי : האם יש מקום לתביעה ?
  האם נגד בי"ס על ההתנהלות ? או ישירות חברת הביטוח ?

  ולאיזה עו"ד (סוג תביעה) עליי לפנות אם יש מקום לתביעה ?
 • RE: אפשר לתבוע את הבית ספר? 05/09/2017 11:01
  שלום רב,

  העניין מעט מורכב ואני ממליץ כי בכל מקרה תפני ליעוץ מסודר בפגישה אצל עורך דין המתמחה בנזקי גוף. עקרונית יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות אשר מבטחת ללא צורך בהוכחת רשלנות מצד בית הספר אולם פוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה של נזק קבוע העולה כדי נכות עקב תאונה.

  ככל שניתן יהיה להוכיח כי סטיית זוית האף הייהת נמנעת אילו הילדה הייהת מקבלת טיפול רפואי מוקדם יותר ניתן לשקול תביעת נזיקין בגין הפינוי המאוחר שכן לפי התיאור שנתת עצם התרחשות התאונה קשה כנראה יהיה לטעון כי מקורה ברשלנות של בית הספר.

  כאמור ממליץ לפנות להתייעצות מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • את מי אפשר לתבוע על הנזק? 30/08/2017 13:51
  שלום אשמח לייעוץ, הבת שלי בתחילת החופש הגדול במסגרת הקייטנה נסעו לאחד מפארקי המים. גלשה במגלשה וכשקמה לצאת מהמגלשה לא הצליחה לקום ושברה את העצם בקרסול. מאז הייתה בגבס מספר שבועות ועןד מספר שבועות עם מגף מיוחד.

  מיותר לציין כי 7 שבועות אחכ זקוקה לסיוע במקלחת, התהלכה עד לא מזמן עם הליכון. וצפוי לה שיקום ארוך של פיזיוטרפיה והליכה תקינה. האם יש עילה לתביעה. ואם כן את מי ולאן לפנות? האם צריך לקחת עורך דין בשביל לקבל פיצויים?
 • RE: את מי אפשר לתבוע על הנזק? 30/08/2017 17:29
  שלום רב,

  כדי לקבוע אם יש עילת תביעה כנגד פארק המים או מפעילי הקייטנה יש צורך ביותר פרטים כיצד אירעה התאונה. עקרונית עילת בתיעה כנגד גופים אלו יכולה להתבסס במקרה בו התאונה אירעה בשל רשלנות של מי מהם בהשגחה, תחזוק המקום וכו'.

  ככל שנגרם נזק קבוע ניתן לשקול גם תביעה כנגד פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) של המועצה המקומית. תביעה כזו אינה מצריכה הוכחת התרשלות אלא רק נזק מתאונה בתנאים מסויימים. ממליץ כי בכל מקרה תפנו בהקדם אל עורך דין מנוסה בתחום נזקי גוף להכוונה ויעוץ פרטני.

  בברכץ בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים באוטובוס 29/08/2017 19:18
  היום הייתי מעורבת בסוג של תאונת דרכים. עליתי לאוטובוס, הוצאתי את הארנק לשלם בזמן שהנהג כבר התחיל לנסוע ועוד לא שילמתי, ואז הוא עשה בלימת פתע ממש חזקה ועפתי. קיבלתי מכה ביד ובצלעות, בהתחלה חשבתי שזה שום דבר ואז הרגשתי כאב ממש חזק והתיישבתי. לאחר מכן קמתי לשלם ושכחתי לקחת את הקבלה של הנסיעה! בהמשך הנסיעה הגשתי כאב ממש חזק ביד וחששתי שיש לי שבר. כעבור כשעה וחצי הגעתי למיון במונית, והתחילו לי גם כאבים בצלעות ובגב. יצאתי מהמיון אחרי צילומים ואין לי שברים, אני רוצה לגשת למשטרה לקבל אישור על התאונה, על מנת שקופ"ח תכסה את התשלום למיון.
  (יש לציין שהיו עוד אנשים שנפגעו, מספר ילדים שנפלו ואישה מבוגרת כבת 70 שקיבלה מכה חזקה באף מהמושב שלפניה, ואף אחד מהם לא התפנה למיון עד כמה שידוע לי).
  הבעיה היא שאין לי את הקבלה של הנסיעה, ההוכחה היחידה היא המסמכים מהמיון.

  יש לי טלפון של בחור שנכח באוטובוס וראה מה קרה, וכמובן יש לי את מספר הרכב ומספר הקו. האם יש אפשרות להוציא מחדש את הקבלה מחברת דן, או האם יש לזה משמעות כלשהי מבחינה משפטית? אני צריכה לקחת עורך דין בשלב הזה?
 • RE: תאונת דרכים באוטובוס 30/08/2017 17:26
  שלום רב,

  אם יש לך מספר רכב סה מקל מאד על נושא ההוכחה, כדאי בהחלט גם לקבל את פרטי הנוסע העד לתאונה לשימוש בהמשך. אמליץ שתפני בהקדם למשטרה לקבלת אישור משטרה על התאונה אולם עוד קודם ממליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף להתייעצות והכוונה.
  הקבלה יכלה לעזור אך גם בלעדיה ניתן לטפל בנושא אך כאמור כדאי שעורך דין יכוון אותך כיצד לפעול.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים על תאונת דרכים 29/08/2017 14:33
  שלום, אחרי מספר חודשים קיבלתי פיצוי על תאונת דרכים בה פגעו בי - מטעם חברת הליסינג של הרכב הפוגע. ההליך בוצע דרך חברות הביטוח כמקובל.

  קיבלתי בדואר (רגיל, לא רשום), שיק לביתי, שתאריך הפרעון שלו עתידי, מספר שבועות לאחר שליחת השיק בדואר ובעוד כמה ימים.
  האם החברה יכולה לקבוע באופן שרירותי את מועד פרעון השיק? מדוע אני צריכה להפגע ולדחות את ההפקדה?

  הגם שלא מדובר במלוא הסכום אלא פשרה , כך שיוצא שאני גם משלמת על תאונה שבה חד משמעית אני לא אשמה בה, וגם מפצים אותי באיחור.

  כיצד ניתן לפעול?
 • RE: פיצויים על תאונת דרכים 30/08/2017 17:20
  שלום,

  מדובר בשאלה אשר עוסקת בנושא של נזקי פח בתאונות דרכים בעוד שהפורום מוקדש לנזקי גוף ורשלנות רפואית ולכן לצערי לא אוכל לסייע. מציע כי תתיעצי עם עורך דין אשר תחום עיסוקו נזקי רכוש.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • סתימה בצינור ניקוז 28/08/2017 19:05
  לדירה שלי ולדירה של השכן שלי יש צינור ניקוז משותף של מרפסות השמש שלנו אשר חלקו חיצוני העובר לאורך הבניין וחלקו פנימי עובר מתחת לרצפת מרפסת השמש של דירת קרקע ( דירה שלישית). הייתה סתימה בצינור זה מתחת לרצפה - האם הועד צריך להשתתף בכיסוי הנזקים?
 • RE: סתימה בצינור ניקוז 29/08/2017 10:37
  שלום רב,

  הפורום עוסק בתביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף ולא בנושאים שהעלת בשאלתך. מציע כי תפנה לעורך דין או פורום אשר עניינו בתים משותפים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מי אחראי לתאונה? 27/08/2017 11:01
  שלום,
  שאלה בנוגע לתאונת דרכים

  התאונה התרחשה בתחנת דלק, כך שרכב 1 שהגיע לעמדת תדלוק, פתח את דלת הנהג ולאחר מספר שניות רכב 2 שנכנס לתחנת הדלק פגע באותה הדלת כשהנהג של רכב 1 עדיין ישב בתוך המכונית. רכב 2 עצר לאחר שעבר את כל אורכו של רכב 1, כך שהגיע עד לעמדת התדלוק הבאה אחרי רכב 1.
  נהג רכב 2 טוען שהדלת נפתחה בהפתעה ולא היה לו סיכוי להגיב.
  נהג רכב 1 טוען שלא כך הדבר ושנהג רכב 2 הגיע במהירות רבה מדי לתחנה ולכן לא הספיק להגיב לפתיחת הדלת וההוכחה לכך היא העצירה המאוחרת של רכב 2.

  מי אחראי לתאונה?
 • RE: מי אחראי לתאונה? 27/08/2017 14:48
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנושאים של נזקי גוף ורשלנות רפואית ולא בנושא של נזקי פח / נזקי רכוש. מציע כי תפנה אל עורך דין אשר זהו תחום כיסוקו להערכה של המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת ביטוח לא ריצה לשלם 17/08/2017 22:52
  לפני כחודש וחצי הודיעה חברת הביטוח שהיא מפסיקה את פוליסת הביטוח שלי, ושיש לי 45 יום למצוא ביטוח אחר (אמרו שראו בעבר הביטוחי שלי שיש טביעות ברכב של אשתי, רכב לגביו הצהרתי שנהגתי שלוש בעמים בשבוע).
  הייתה לי תאונה לפני 10 ימים, ימים בודדים לפני תום ה-45 ימים שנתנו לי למצוא ביטוח חדש.
  הביטוח אומר שיידחה את תשלום התביעה.
  הרכב שלי כבר תוקן ע״י המוסך. בתאונה פגעתי גם ברכב אחר
  הם אומרים שלא אמרתי אמת בטלפון.

  מישהו יכול לעזור?
 • RE: חברת ביטוח לא ריצה לשלם 27/08/2017 14:47
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ורשלנות רפואית ואינו עוסק בנזקי פח לרכב. מציע שי תפנה להתייעצות עם עןרך דין אשר זהו עיסוקו.

  ברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעת נכה בנכה במעון נכים 07/08/2017 02:48
  שלום
  כאשר נכה במעון נכים כתוצאה מאי זהירות ואי אחריות פוגע עם הכיסא הממונע שלו ברגלי נכה אחרת. את מי תובעים נזיקים. את הנכה שפגע או את הנהלת מעון הנכים?
 • RE: פגיעת נכה בנכה במעון נכים 08/08/2017 17:42
  שלום,

  ראשית אין מניעה מלתבוע מספר גורמים אשר אחראים לנזק.
  יש לשקול אם יש טעם בתביעת הנכה אשר יש להניח כי אינו מבוטח. מומלץ לבחון בכל אם הנהלת המעון יכלה לנקוט אמצעי זהירות שיכלו למנוע את התאונה או הנזק. מומלץ בכל מקרה לפני כל פעולה להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום בפגישה מסודרת בה ימסרו מלוא הפרטים לגבי המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • החליקה במלון 31/07/2017 08:38
  שלום רב,
  שהיינו במלון הרודס פאלאס באילת, היינו בבריכה ובתי בת ה-4 הלכה עם בעלי לקנות גלידה מהמסעדה שם מתי שחזרו באזור הבריכה עובד נקיון שטף שם באזור עם חומר כזה שורף ומלא סבון ובתי החליקה על אזור הגב, הראש והיד. מיד לקחתי אותה והחומר באמת צרב לנו מה גם לא היה שלט כלל של זהירות לא לעבור או משהו כזה.
  פשוט שטף באזור שאנשים עוברים ולא גידר את זה.
  בעקרון הרגעתי את בתי וניגשתי למנהלת קשרי אורחים של המלון. לא לקחתי את בתי לבית חולים כי ממש לא רציתי להרוס לה את החופשה וגם אני אחות במיון ילדים אז השגחתי עליה בעצמי. יש משהו לעשות בקשר לפיצוי מצד המלון? תודה רבה, אלה
 • RE: החליקה במלון 31/07/2017 16:29
  שלום,

  אם אין כל תיעוד רפואי לנזק להערכתי הפיצוי אם בכלל יהיה מינורי למדי. אפשר לנסות לשלוח מכתב ללא סיוע של עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של ילד - אייסלנד קניון מלחה 30/07/2017 16:13
  צהרים טובים.

  ילד שהחליק באייסלנד / החלקת קרח בפיס ארנה ליד קניון מלחה.

  יש תיעוד של הנפילה. יש פגיעה די רצינית.

  פונה לבית החולים באמבולנס. נזק לשיניו הקדמיות בעקבות החבלה... האם חברת הביטוח של האתר אמורה לספוג את הנזק גם אם הילד החליק מעצמו ולא כי מישהו דחפו או גרם לו ליפול?

  תודה רבה מראש
 • RE: פגיעה של ילד - אייסלנד קניון מלחה 31/07/2017 16:27
  שלום רב,

  חברת הביטוח של האתר אינה אמורה לשאת בנזק אם לא ניתן להוכיח כי התאונה התרחשה בשל התרשלות של מפעילי המקום. אפשר לבדוק את פוליסת ביטוח התלמידים (תאונות אישיות) של הילד אשר חלה 24 שעות ביממה גם מחוץ ללימודים אולם מרבית פוליסות אלו לא כוללות כיסוי בגין נזק לשיניים מתאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה בבריכה 25/07/2017 11:01
  בני בן 9 נפצע בבריכה. קיבל חתך עמוק מרצפת הבריכה..יש כנראה אריח שברולט ברצפת הבריכה. מסתבר שעוד אנשים נחתכו בעבר וכלום לא נעשה. מה עלי לעשות?
  תודה מראש
  איילת
 • RE: פציעה בבריכה 25/07/2017 14:43
  שלום רב,

  כדאי ראשית לתעד בתמונות ברורות את מקום התאונה ואת המפגע. ככל שיש עדים לתאונה לשמור את שמותיהם. ככל שיתברר שאין נזק קבוע בעקבות התאונה בהמשך ניתן לשקטל פניה במכתב מאת עורך דין בדרישה לקבלת פיצוי על הנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • תביעה על פגיעה בחנות שילב 23/07/2017 22:10
  היי ערב טוב
  אשמח לחוות דעת בעניין
  ביום שני האחרון נכנסתי לסניף שילב באחד הקניונים המוכרים עם שלושת ילדיי
  ניגשתי לקופה לשאול שאלה בזמן שהילד בן השלוש היה בכניסה לחנות .
  בחנות קיימות דלתות זכוכית שתמיד פתוחות לימין ושמאל ללא מנגנון
  הילד ניסה לסגור את הדלת והבין שזה קשה
  וברגע שהוא פתח אותה בחזרה כל הדלת התנפצה והתפוררה עליו כמו גשם
  הוא היה מלא בזכוכיות שאני ועוד אנשים שהיו שם ניקינו אותו
  שקרה המקרה המנהלת הגיעה ולא טרחה לשאול אם הכל בסדר מה שלום הילד אנשים שהיו ניגשו ועזרו
  הדבר היחיד שהיא ניגשה אליי להגיד לי שאני חסרת אחריות ושיש מצלמות.
  הילד לא נפצע ומיד ניגשנו למוקד חירום
  ומשם שלחו אותנו למיון להשגחה של 8 שעות.
  השאלה היא כזאת:
  יש עניין לתבוע על רשלנות והאם כדאי?
  בהתייעצות על מה שקרה המליצו לפנות אליהם ישירות ע"י מכתב מעורך דין ולדרוש פיצוי
  ושאין טעם לפנות לתביעה בבית משפט
  במידה ואני פונה אליהם ישירות
  מה גובה הפיצוי שאני יכולה לדרוש
  בתודה מראש
 • RE: תביעה על פגיעה בחנות שילב 24/07/2017 11:06
  שלום רב,

  מאחר ולא נגרם בפועל נזק למרבה המזל אכן איני סבור כי יש טעם בתביעה. קשה לי להעריך את היקף הפיצוי הצפוי בפרט אם לא נגרם נזק גופני כלל אולם הוא הוודאי לא יעלה על כמה אלפי ש"ח בודדים לכל היותר להערכתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • פיצוי על פגיעה בבית ספר 22/10/2017 14:16
  בני שבר את הרגל בבית הספר וכבר חודש וחצי עם גבס.
  כל מי שרואה אותו אומר לי לברר עם הביטוח שמגיע לו פיצוי וכו.

  תכלס המזכירה בקושי מבינה בזה ובערייה גם כן, רק הביאו לי את המספר של הביטוח. שם אומרים לי שבשביל לקבל השתתפות צריך להיות פגוע ברמה של 90 יום בבית כדי לקבל התיחסות נשמע הגיוני? על מה משלמים ביטוח על מקרה שהולכים למות?? גם בקופ״ח לא הייתה שום השתתפות למרות הביטוח לא לקביים לא לגבס כל ההוצאות עלינו גם נסיעות ממקום למקום בגלל הנכות הזמנית.
 • זאת התנהלות חוקית? 22/10/2017 13:36
  ביטוח לאומי קבע לפני שנתיים אובדן כושר עבודה 100 לצמיתות ו-81 אחוז נכות צמיתה , קרן מקפת לעומת זאת מבקשת כל חצי שנה הוכחות מאין ספור רופאים שאיני כשירה לעבודה , האם זה חוקי? אשמח לשמוע חוות דעת של עורך דין מומחה מטעמכם.
 • עישון בבניין משרדים 18/10/2017 08:59
  לאחרונה שכרה חברתי משרד בבניין משרדים גדול בכפר סבא.
  למשרדי קיר משותף עם משרד שבו מעשן השכן באופן מסיבי.
  העשן עובר למשרדי ומטריד אותי מאד - עד למצב שאני חייב לצאת ולעבוד ממקום אחר. מבדיקה שעשיתי הבעיה קיימת בכל הבניין וקשורה לאופן מבנה קירות הגבס המפרידים בין המשרדים.

  למרות אינסוף בקשות ותחינות השכן לא מפסיק ממנהגו.

  להבנתי מחוק איסור עישון - בניין משרדים הוא אינו "ביתו הפרטי" ובוודאי אם בניין המשרדים הוא "מקום עבודה" אז זה מנוגד לחוק.

  פניתי לעריה מספר פעמים והם אמרו שישלחו פקח אך ככל הנראה בגלל שהנושא נמצא בתחום האפור לא טיפלו בזה.

  האם כדאי לתבוע? האם יש סיכוי לקבל צו האוסר על האיש להמשיך ולעשן?

  תודה.
 • RE: עישון בבניין משרדים 19/10/2017 10:57
  שלום רב,

  תודה על הפניה, לצערי משרדנו אינו עוסק בתחום זה מטרדי עישון והפורום אף הוא עניינו נזקי גוף ורשלנות רפואית כאשר מטרדי זיהום אוייר, עישון ורעש הינו תחום נפרד. מציע כי תפנה אל עןרך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש עילה לתבוע את העירייה? 15/10/2017 21:17
  לפני כשנה באחד הבקרים בעת שנסעתי על המידרכה עם אופניי נפלתי וניגרמו לי 2 שברים בקרסול.יש המלצה מצד בית החולים להוציא את הברגים היות ואני מתקשה בהליכה. עובדי העיריה או הקבלן מוציאים את פחי האשפה ומניחים אותם בצידי המידרכות בבקרים. באחד הפחים העמוסים הייתה מיטריה שהיתה תקועה בחוזקה בתוך הפח ובלטה מחוץ לפח ניתקלתי בה והיצטרכתי להיתפנות עם אמבולנס לבית החולים. אבקש לדעת אם זו רשלנות של עירייה או עובדי הקבלן ואם יש מקום לתביעה ודרישת פיצויים.

  תודה ולילה טוב.
 • RE: יש עילה לתבוע את העירייה? 16/10/2017 15:13
  שלום רב,

  קשה לקבוע באופן ברור אם אכן מדובר בהתרשלות העירייה שכן יש צורך בפרטים נוספים והיה רצוי לבחון תמונות של המפגע ככל שיש. המבחן הוא מבחן העובד הסביר האם המטריה אכן הייתה סיכון לעוברים ושבים והאם אין אשם תורם מצידך. אני ממליץ על יעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין בפגישה להערכת סיכויי התביעה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • איזה ביטוח צריך לתבוע? 15/10/2017 15:04
  שלום, לפני כשלושה שבועות עברתי תאונת דרכים בדרך לעבודה (נכנסו ברכב שלי). לרכב שלי לא קרה כלום. לי היו כאבי בצוואר ובכתף בעקבות התאונה (צליפת שוט) והייתי ביומיים מחלה.
  חזרתי לעבודה לאחר יומים .עדיין יש כאבים בצוואר ואני מתחילה פיזיותרפיה:

  לגבי ימי המחלה- בעבודה אמרו שזה יהיה "על חשבונם".

  האם בנוסף אני יכולה לתבוע את הביטוח על הכאבים בצוואר והטיפולים? אני צריכה לתבוע את הביטוח שלי או של הרכב הפוגע ?
  תודה מראש על העזרה
 • RE: איזה ביטוח צריך לתבוע? 15/10/2017 18:41
  שלום רב,

  מומלץ לפנות הן לביטוח הלאואי לקבל הרכה בתאונה כתאונת עבודה וכן יש לפנות אל ביטוח החובה של הרכב שלך. כדי לקבל פיצוי יהיה צורך באישור משטרה בו את מופיעה כנפגעת בתאונה ורצוי לפנות לחברת הביטוח באמצעות עורך דין בעל נסיון בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רשלנות רפואית? 11/10/2017 15:35
  עברתי פעולה כירורגית שנקראת ERCP בבית חולים, דקה לפני שנכנסתי לחדר החתימו אותי על טופס הסכמה שיכול להיות שהלבלב יפגע, אכן הלבלב ניפגע בצורה קשה מאד ושהיתי חודש וחצי בערך בטיפול נימרץ. עדין סובלת מכאבים עזים, גם הרופא אמר שהגוף ימשיך להיות מלא במוגלה ונוזלים ויחזרו למצב הרגיל רק בעוד שנתיים. אכן מדובר ברשלנות רפואית?
 • RE: רשלנות רפואית? 11/10/2017 20:32
  שלום רב,

  יש לבחון את המקרה בשני מדדים - האחד האם הפעולה הכירורגית עצמה נעשתה באופן נכון וראוי לפי הפרקטיקה הרפואית המקובלת והאם ניתן היה למנוע את הנזק שאירע. בנוגע לעניין זה יש לקבל את מלוא התיעוד הרפואי ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום הכירורגיה כל זאת בליווי עורך דין מנוסה.
  הנקודה השנייה שיש להתייחס לה היא שאלת ההסכמה מדעת לפעולה שכן אם אין מדובר בפעולה דחופה יש לתת את ההסבר על הפעולה מספיק זמן טרם הפעולה ולא ממש לפניה כדי לאפשר למטופל אפשרות לשקול את החלטתו ולבחון אלטרנטיבות טיפוליות. גם בעניין זה יש צורך ביותר פרטים וכן לעיין בתיעוד. אני ממליץ שתפני לקבלת יעוץ מסודר אצל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע בקבלת התיעוד ובהפניה למומחה רפואי מתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • בקע טבורי בעקבות ניתוח אפנדציט 10/10/2017 03:24
  שלום רב
  עשיתי ניתוח תוספת באפריל חודשיים חרי החלו כאבים בבטן באים וחולים לא ייחסצי חשיבות עדבשהתחלתי לקבל עוויתות בחודש אוקטובר עשיתי אולטרסאונד שהראה בקע טבורי עם פיתול מעי
  אחרי ייעוץ עם כירורג והכנה לניתוח נאמר לי שכנראה הבקע נגרם מניתוח אפנדציט
  האם יש על מה לתבוע
 • RE: בקע טבורי בעקבות ניתוח אפנדציט 11/10/2017 20:27
  שלום רב,

  כדי להעריך אם אכן הבקע הינו תוצאה של התרשלות בניתוח יש צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מבית החולים ולהתייעץ עם מומחה בתחום הכירורגיה. אומר בזהירות כי תוצאה של בקע לאחר ניתוח בטן אינה נדירה ואינה בהכרח מלמדת על התרשלות בניתוח אף אם יש קשר סיבתי בין ביצוע הניתוח להתרחשות הבקע.

  כדי לבדוק את המקרה באופן מסודר מומלץ כאמור להתייעץ באופן מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מנגיומה שהתגלתה לאחר תאונת דרכים 27/09/2017 01:04
  האם ניתן לטעון לקשר בין תאונת הדרכים למנגיומה
 • RE: מנגיומה שהתגלתה לאחר תאונת דרכים 27/09/2017 16:24
  שלום רב,

  הפורום אינו מיועד ליעוץ רפואי ומוטב להפנות שאלה כזו לנוירוכירורג. אני לא מכיר קשר בין התפתחות מנינגיומה לטראומה אולם כאמור מדובר בנושא רפואי מובהק שיש להפנות למומחה הרפואי המתאים בתחום הנוירוכירורגיה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אפשר לתבוע את הבית ספר? 03/09/2017 10:00
  ילדה הלומדת בבי"ס יסודי שיחקה בהפסקה רצו... ניתקלה עם חברה, חטפה מכה באף. דיממה. לא היתה מורה בחצר. החברות הזעיקו את המחנכת ששלחה אותה לשטוף פנים. והורתה לה ללחוץ על האף כדי לעצור את הדימום. בתי חשה ברע. אך עשתה כדברי המורה.

  אף אחד לא התקשר אליי מבית הספר (לפי שנתיים קרה המקרה). כששבתי הביתה מן העבודה נחרדתי לראות את בתי. עם אף נפוח...צבעוני. מיד שאלתי מה קרה.

  הוצאתי קרח והתקשרתי לט.ר.ם כדי לברר מה עליי לעשות.אציין שחלפו מעל חמש שעות החל מהמקרה ועד שראיתי זאת.

  נסענו לט.ר.ם. היה חשש לשבר. הילדה כל הדרך לשם בתחבורה ציבורית כי אין לי רכב והדרך אורכת כשעתיים !

  הניחה עליי ראש וסיפרה שבבי"ס היה לה בחילה מהמכה ומחנכת אמרה לה : זה טבעי זו מכה חזקה אך עוד מעט יעבור! שורה תחתונה התעמתתי עם המורה בהודעות.

  בבי"ס לא חשבו להזמין בדיקה רפואית אין אחות בבי"ס. לא טילפנו אליי והילדה עברה סבל עצום !

  את האף לא חובשים וניתבקשנו הגיע לביקורת אצל רופא אף אוזן גרון מאוחר יותר. הגענו אליו כעבור כשבוע פלוס כשהנפיחות ירדה מעט. הוא ערך צילום ואישש את עניין השבר. יש סטיה קלה בזוית האף. סביב כל העניין היתה עוגמת נפש רבה. ניסיתי לפנות לביטוח של ביה"ס ניתקלתי גם מצד בית ספר וגם במועצה האיזורית שלנו במין...נסיון להקשות ל קבלת הפוליסה.

  שאלתי : האם יש מקום לתביעה ?
  האם נגד בי"ס על ההתנהלות ? או ישירות חברת הביטוח ?

  ולאיזה עו"ד (סוג תביעה) עליי לפנות אם יש מקום לתביעה ?
 • RE: אפשר לתבוע את הבית ספר? 05/09/2017 11:01
  שלום רב,

  העניין מעט מורכב ואני ממליץ כי בכל מקרה תפני ליעוץ מסודר בפגישה אצל עורך דין המתמחה בנזקי גוף. עקרונית יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות אשר מבטחת ללא צורך בהוכחת רשלנות מצד בית הספר אולם פוליסה זו מעניקה פיצוי במקרה של נזק קבוע העולה כדי נכות עקב תאונה.

  ככל שניתן יהיה להוכיח כי סטיית זוית האף הייהת נמנעת אילו הילדה הייהת מקבלת טיפול רפואי מוקדם יותר ניתן לשקול תביעת נזיקין בגין הפינוי המאוחר שכן לפי התיאור שנתת עצם התרחשות התאונה קשה כנראה יהיה לטעון כי מקורה ברשלנות של בית הספר.

  כאמור ממליץ לפנות להתייעצות מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • את מי אפשר לתבוע על הנזק? 30/08/2017 13:51
  שלום אשמח לייעוץ, הבת שלי בתחילת החופש הגדול במסגרת הקייטנה נסעו לאחד מפארקי המים. גלשה במגלשה וכשקמה לצאת מהמגלשה לא הצליחה לקום ושברה את העצם בקרסול. מאז הייתה בגבס מספר שבועות ועןד מספר שבועות עם מגף מיוחד.

  מיותר לציין כי 7 שבועות אחכ זקוקה לסיוע במקלחת, התהלכה עד לא מזמן עם הליכון. וצפוי לה שיקום ארוך של פיזיוטרפיה והליכה תקינה. האם יש עילה לתביעה. ואם כן את מי ולאן לפנות? האם צריך לקחת עורך דין בשביל לקבל פיצויים?
 • RE: את מי אפשר לתבוע על הנזק? 30/08/2017 17:29
  שלום רב,

  כדי לקבוע אם יש עילת תביעה כנגד פארק המים או מפעילי הקייטנה יש צורך ביותר פרטים כיצד אירעה התאונה. עקרונית עילת בתיעה כנגד גופים אלו יכולה להתבסס במקרה בו התאונה אירעה בשל רשלנות של מי מהם בהשגחה, תחזוק המקום וכו'.

  ככל שנגרם נזק קבוע ניתן לשקול גם תביעה כנגד פוליסת ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) של המועצה המקומית. תביעה כזו אינה מצריכה הוכחת התרשלות אלא רק נזק מתאונה בתנאים מסויימים. ממליץ כי בכל מקרה תפנו בהקדם אל עורך דין מנוסה בתחום נזקי גוף להכוונה ויעוץ פרטני.

  בברכץ בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים באוטובוס 29/08/2017 19:18
  היום הייתי מעורבת בסוג של תאונת דרכים. עליתי לאוטובוס, הוצאתי את הארנק לשלם בזמן שהנהג כבר התחיל לנסוע ועוד לא שילמתי, ואז הוא עשה בלימת פתע ממש חזקה ועפתי. קיבלתי מכה ביד ובצלעות, בהתחלה חשבתי שזה שום דבר ואז הרגשתי כאב ממש חזק והתיישבתי. לאחר מכן קמתי לשלם ושכחתי לקחת את הקבלה של הנסיעה! בהמשך הנסיעה הגשתי כאב ממש חזק ביד וחששתי שיש לי שבר. כעבור כשעה וחצי הגעתי למיון במונית, והתחילו לי גם כאבים בצלעות ובגב. יצאתי מהמיון אחרי צילומים ואין לי שברים, אני רוצה לגשת למשטרה לקבל אישור על התאונה, על מנת שקופ"ח תכסה את התשלום למיון.
  (יש לציין שהיו עוד אנשים שנפגעו, מספר ילדים שנפלו ואישה מבוגרת כבת 70 שקיבלה מכה חזקה באף מהמושב שלפניה, ואף אחד מהם לא התפנה למיון עד כמה שידוע לי).
  הבעיה היא שאין לי את הקבלה של הנסיעה, ההוכחה היחידה היא המסמכים מהמיון.

  יש לי טלפון של בחור שנכח באוטובוס וראה מה קרה, וכמובן יש לי את מספר הרכב ומספר הקו. האם יש אפשרות להוציא מחדש את הקבלה מחברת דן, או האם יש לזה משמעות כלשהי מבחינה משפטית? אני צריכה לקחת עורך דין בשלב הזה?
 • RE: תאונת דרכים באוטובוס 30/08/2017 17:26
  שלום רב,

  אם יש לך מספר רכב סה מקל מאד על נושא ההוכחה, כדאי בהחלט גם לקבל את פרטי הנוסע העד לתאונה לשימוש בהמשך. אמליץ שתפני בהקדם למשטרה לקבלת אישור משטרה על התאונה אולם עוד קודם ממליץ שתפני אל עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף להתייעצות והכוונה.
  הקבלה יכלה לעזור אך גם בלעדיה ניתן לטפל בנושא אך כאמור כדאי שעורך דין יכוון אותך כיצד לפעול.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • פיצויים על תאונת דרכים 29/08/2017 14:33
  שלום, אחרי מספר חודשים קיבלתי פיצוי על תאונת דרכים בה פגעו בי - מטעם חברת הליסינג של הרכב הפוגע. ההליך בוצע דרך חברות הביטוח כמקובל.

  קיבלתי בדואר (רגיל, לא רשום), שיק לביתי, שתאריך הפרעון שלו עתידי, מספר שבועות לאחר שליחת השיק בדואר ובעוד כמה ימים.
  האם החברה יכולה לקבוע באופן שרירותי את מועד פרעון השיק? מדוע אני צריכה להפגע ולדחות את ההפקדה?

  הגם שלא מדובר במלוא הסכום אלא פשרה , כך שיוצא שאני גם משלמת על תאונה שבה חד משמעית אני לא אשמה בה, וגם מפצים אותי באיחור.

  כיצד ניתן לפעול?
 • RE: פיצויים על תאונת דרכים 30/08/2017 17:20
  שלום,

  מדובר בשאלה אשר עוסקת בנושא של נזקי פח בתאונות דרכים בעוד שהפורום מוקדש לנזקי גוף ורשלנות רפואית ולכן לצערי לא אוכל לסייע. מציע כי תתיעצי עם עורך דין אשר תחום עיסוקו נזקי רכוש.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • סתימה בצינור ניקוז 28/08/2017 19:05
  לדירה שלי ולדירה של השכן שלי יש צינור ניקוז משותף של מרפסות השמש שלנו אשר חלקו חיצוני העובר לאורך הבניין וחלקו פנימי עובר מתחת לרצפת מרפסת השמש של דירת קרקע ( דירה שלישית). הייתה סתימה בצינור זה מתחת לרצפה - האם הועד צריך להשתתף בכיסוי הנזקים?
 • RE: סתימה בצינור ניקוז 29/08/2017 10:37
  שלום רב,

  הפורום עוסק בתביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף ולא בנושאים שהעלת בשאלתך. מציע כי תפנה לעורך דין או פורום אשר עניינו בתים משותפים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מי אחראי לתאונה? 27/08/2017 11:01
  שלום,
  שאלה בנוגע לתאונת דרכים

  התאונה התרחשה בתחנת דלק, כך שרכב 1 שהגיע לעמדת תדלוק, פתח את דלת הנהג ולאחר מספר שניות רכב 2 שנכנס לתחנת הדלק פגע באותה הדלת כשהנהג של רכב 1 עדיין ישב בתוך המכונית. רכב 2 עצר לאחר שעבר את כל אורכו של רכב 1, כך שהגיע עד לעמדת התדלוק הבאה אחרי רכב 1.
  נהג רכב 2 טוען שהדלת נפתחה בהפתעה ולא היה לו סיכוי להגיב.
  נהג רכב 1 טוען שלא כך הדבר ושנהג רכב 2 הגיע במהירות רבה מדי לתחנה ולכן לא הספיק להגיב לפתיחת הדלת וההוכחה לכך היא העצירה המאוחרת של רכב 2.

  מי אחראי לתאונה?
 • RE: מי אחראי לתאונה? 27/08/2017 14:48
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנושאים של נזקי גוף ורשלנות רפואית ולא בנושא של נזקי פח / נזקי רכוש. מציע כי תפנה אל עורך דין אשר זהו תחום כיסוקו להערכה של המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת ביטוח לא ריצה לשלם 17/08/2017 22:52
  לפני כחודש וחצי הודיעה חברת הביטוח שהיא מפסיקה את פוליסת הביטוח שלי, ושיש לי 45 יום למצוא ביטוח אחר (אמרו שראו בעבר הביטוחי שלי שיש טביעות ברכב של אשתי, רכב לגביו הצהרתי שנהגתי שלוש בעמים בשבוע).
  הייתה לי תאונה לפני 10 ימים, ימים בודדים לפני תום ה-45 ימים שנתנו לי למצוא ביטוח חדש.
  הביטוח אומר שיידחה את תשלום התביעה.
  הרכב שלי כבר תוקן ע״י המוסך. בתאונה פגעתי גם ברכב אחר
  הם אומרים שלא אמרתי אמת בטלפון.

  מישהו יכול לעזור?
 • RE: חברת ביטוח לא ריצה לשלם 27/08/2017 14:47
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ורשלנות רפואית ואינו עוסק בנזקי פח לרכב. מציע שי תפנה להתייעצות עם עןרך דין אשר זהו עיסוקו.

  ברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעת נכה בנכה במעון נכים 07/08/2017 02:48
  שלום
  כאשר נכה במעון נכים כתוצאה מאי זהירות ואי אחריות פוגע עם הכיסא הממונע שלו ברגלי נכה אחרת. את מי תובעים נזיקים. את הנכה שפגע או את הנהלת מעון הנכים?
 • RE: פגיעת נכה בנכה במעון נכים 08/08/2017 17:42
  שלום,

  ראשית אין מניעה מלתבוע מספר גורמים אשר אחראים לנזק.
  יש לשקול אם יש טעם בתביעת הנכה אשר יש להניח כי אינו מבוטח. מומלץ לבחון בכל אם הנהלת המעון יכלה לנקוט אמצעי זהירות שיכלו למנוע את התאונה או הנזק. מומלץ בכל מקרה לפני כל פעולה להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום בפגישה מסודרת בה ימסרו מלוא הפרטים לגבי המקרה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • החליקה במלון 31/07/2017 08:38
  שלום רב,
  שהיינו במלון הרודס פאלאס באילת, היינו בבריכה ובתי בת ה-4 הלכה עם בעלי לקנות גלידה מהמסעדה שם מתי שחזרו באזור הבריכה עובד נקיון שטף שם באזור עם חומר כזה שורף ומלא סבון ובתי החליקה על אזור הגב, הראש והיד. מיד לקחתי אותה והחומר באמת צרב לנו מה גם לא היה שלט כלל של זהירות לא לעבור או משהו כזה.
  פשוט שטף באזור שאנשים עוברים ולא גידר את זה.
  בעקרון הרגעתי את בתי וניגשתי למנהלת קשרי אורחים של המלון. לא לקחתי את בתי לבית חולים כי ממש לא רציתי להרוס לה את החופשה וגם אני אחות במיון ילדים אז השגחתי עליה בעצמי. יש משהו לעשות בקשר לפיצוי מצד המלון? תודה רבה, אלה
 • RE: החליקה במלון 31/07/2017 16:29
  שלום,

  אם אין כל תיעוד רפואי לנזק להערכתי הפיצוי אם בכלל יהיה מינורי למדי. אפשר לנסות לשלוח מכתב ללא סיוע של עורך דין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה של ילד - אייסלנד קניון מלחה 30/07/2017 16:13
  צהרים טובים.

  ילד שהחליק באייסלנד / החלקת קרח בפיס ארנה ליד קניון מלחה.

  יש תיעוד של הנפילה. יש פגיעה די רצינית.

  פונה לבית החולים באמבולנס. נזק לשיניו הקדמיות בעקבות החבלה... האם חברת הביטוח של האתר אמורה לספוג את הנזק גם אם הילד החליק מעצמו ולא כי מישהו דחפו או גרם לו ליפול?

  תודה רבה מראש
 • RE: פגיעה של ילד - אייסלנד קניון מלחה 31/07/2017 16:27
  שלום רב,

  חברת הביטוח של האתר אינה אמורה לשאת בנזק אם לא ניתן להוכיח כי התאונה התרחשה בשל התרשלות של מפעילי המקום. אפשר לבדוק את פוליסת ביטוח התלמידים (תאונות אישיות) של הילד אשר חלה 24 שעות ביממה גם מחוץ ללימודים אולם מרבית פוליסות אלו לא כוללות כיסוי בגין נזק לשיניים מתאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פציעה בבריכה 25/07/2017 11:01
  בני בן 9 נפצע בבריכה. קיבל חתך עמוק מרצפת הבריכה..יש כנראה אריח שברולט ברצפת הבריכה. מסתבר שעוד אנשים נחתכו בעבר וכלום לא נעשה. מה עלי לעשות?
  תודה מראש
  איילת
 • RE: פציעה בבריכה 25/07/2017 14:43
  שלום רב,

  כדאי ראשית לתעד בתמונות ברורות את מקום התאונה ואת המפגע. ככל שיש עדים לתאונה לשמור את שמותיהם. ככל שיתברר שאין נזק קבוע בעקבות התאונה בהמשך ניתן לשקטל פניה במכתב מאת עורך דין בדרישה לקבלת פיצוי על הנזק.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • תביעה על פגיעה בחנות שילב 23/07/2017 22:10
  היי ערב טוב
  אשמח לחוות דעת בעניין
  ביום שני האחרון נכנסתי לסניף שילב באחד הקניונים המוכרים עם שלושת ילדיי
  ניגשתי לקופה לשאול שאלה בזמן שהילד בן השלוש היה בכניסה לחנות .
  בחנות קיימות דלתות זכוכית שתמיד פתוחות לימין ושמאל ללא מנגנון
  הילד ניסה לסגור את הדלת והבין שזה קשה
  וברגע שהוא פתח אותה בחזרה כל הדלת התנפצה והתפוררה עליו כמו גשם
  הוא היה מלא בזכוכיות שאני ועוד אנשים שהיו שם ניקינו אותו
  שקרה המקרה המנהלת הגיעה ולא טרחה לשאול אם הכל בסדר מה שלום הילד אנשים שהיו ניגשו ועזרו
  הדבר היחיד שהיא ניגשה אליי להגיד לי שאני חסרת אחריות ושיש מצלמות.
  הילד לא נפצע ומיד ניגשנו למוקד חירום
  ומשם שלחו אותנו למיון להשגחה של 8 שעות.
  השאלה היא כזאת:
  יש עניין לתבוע על רשלנות והאם כדאי?
  בהתייעצות על מה שקרה המליצו לפנות אליהם ישירות ע"י מכתב מעורך דין ולדרוש פיצוי
  ושאין טעם לפנות לתביעה בבית משפט
  במידה ואני פונה אליהם ישירות
  מה גובה הפיצוי שאני יכולה לדרוש
  בתודה מראש
 • RE: תביעה על פגיעה בחנות שילב 24/07/2017 11:06
  שלום רב,

  מאחר ולא נגרם בפועל נזק למרבה המזל אכן איני סבור כי יש טעם בתביעה. קשה לי להעריך את היקף הפיצוי הצפוי בפרט אם לא נגרם נזק גופני כלל אולם הוא הוודאי לא יעלה על כמה אלפי ש"ח בודדים לכל היותר להערכתי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 1 [STOP] => 5 [PAGE] => 1 [NBPAGES] => 146 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       400,000 ש''ח פיצויי בגלל פגיעה בניתוח קטרקט     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     אי מתן הסבר על אפשרות לביצוע ניתוח קיסרי     טיפול הכרחי במקרי היפרדות שליה     התמודדות עם סוגי פגיעות של דיירי בית אבות     נשארו שאריות שליה בחלל הרחם שלך?     אחריות בית החולים לכיסוי הביטוחי של רופאיו     רשלנות רפואית בקופת חולים? - כל ההנחיות     רשלנות רפואית באבחון שבץ מוחי - אימתי?     עדות יחיד אינה מספיקה לחיוב בתביעת נזיקין     הורים שהם בני דודים לא הופנו לבדיקה גנטית     היעדר התנגדות לקבלת תרופה מהווה הסכמה מדעת      פסק דין: פיצויים לנפגעת בניתוח ליישור מחיצות      תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח זיו     תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח העמק     פיצוי על פגיעה בבית ספר     זאת התנהלות חוקית?     עישון בבניין משרדים     יש עילה לתבוע את העירייה?     איזה ביטוח צריך לתבוע?     רשלנות רפואית?     בקע טבורי בעקבות ניתוח אפנדציט     מנגיומה שהתגלתה לאחר תאונת דרכים      אפשר לתבוע את הבית ספר?     את מי אפשר לתבוע על הנזק?