פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • שאלה והתייעצות אלינוער 22/07/2019 12:45
  ישבתי באוטובוס כשמשאית פתאום נכנסה בו. ישבתי מאחורי הנהג וקיבלתי הדף רציני מצד ימין (המראה של האוטובוס עפה לגמרי) שהעיף את הפלאפון מהיד שלי מהעוצמה. זמן קצר אחרי שירדתי מהאוטובוס (שהפנה אותנו לרדת ולעלות על אוטובוס אחר) הרגשתי התחלה של כאבי צוואר וגב שהלכו והתגברו. התקשרתי ישר למודיעין דן ודיווחתי להם. המוקדנית נתנה לי את המספר של הביטוח שלהם והמליצה לי ללכת למיון (השיחה מוקלטת אגב). אמרתי לה שזה לא ברמה של אמבולנס ואני חייבת להגיע ללמד כיתת ערב (הייתי בדרכי לעבודה). כשסיימתי היה כבר מאוחר והלכתי לישון. היום קמתי עם כאבים רציניים (אני בדכ לא ערה בשעות בוקר מוקדמות כאלה, זה רק מהכאב) וברור לי שאני צריכה ללכת לבדיקת רופא. השאלה איזה רופא? האם ישנה חשיבות? משפחה? מיון? וחוצמיזה משהו חשוב שאני צריכה לדעת לפני שמתקשרת לביטוח עם מסמכי הרופא?
 • פציעה בקנטרי סברינה 16/07/2019 12:06
  צהריים טובים

  מה אני צריכה לעשות ומאיזה סדר ?
  נא לעזור לי בסיפור .

  אנחנו מנויים בקנטרי, לפני כמה ימים הקטן שלי דרך על זכוכית, למרות שהוא היה עם קפקפים. הייתי איתו.

  הוא נחתך את התחתית של הזרת, כמה אנשים היו שם ועזרו לי.

  הנהלה הגיע ובמקום לעזור לי לטפל ולהזמין מד"א הם התעסקו על חיפוש עם מה הוא נחתך..... הם הגיעו למסקנות "שאין כלום על הריצפה " . והלכו.

  לקחתי את הבן שלי עם רגל מדממת ונסענו לבית חולים.

  יש לו 5 תפרים. הוא לא יכול לדרוך על הרגל, לא יכול ללכת לקייטנה, ואני מאז לא יכולה לעבוד למשך 21 יום.

  עכשיו השאלות שלי לעורכי הדין הנכבדים:

  1-מה האחיות וביטוח שאנחנו אמורים לקבל מהקנטרי?

  2- מה אני אמורה לעשות על מנת לקבל פיצויים על הפציעה שלו?

  תודה לכם
 • כמה כסף אפשר להוציא מתביעה? ב.ג 11/07/2019 08:32
  לפני כ 5 חודשים החלקתי בבריכה ושברתי את הרגל כולל החזרה של הרגל למקום וקיבוע בברגים ופלטות
  יש לי עדים,אני יודעת בוודאות שלא היה נוגד החלקה במקום התפניתי באמבולנס לבית חולים
  וזה עדיין משפיע עליי נפשית ופיזית
  (מעבר לצלקות מכוערות)
  אני רוצה להגיש תביעה לחברת הביטוח
  כמה כסף אפשר להוציא מזה ?
 • פציעה באוטובוס עידו 07/07/2019 09:43
  היי, רציתי לדעת מה זכויותיי ומה אני יכול לדרוש במקרה שקרה לי אתמול:
  נהג אוטובוס סגר עליי את דלת תא המטען כשאני נלכדתי בפנים, התחיל לנסוע כמה מטרים עד שעוברי אורח צעקו לו לעצור.
  היד והרגל שלי נתפסו בדלת, ברגל רק היה חתך קטן וביד הייתי צריך תפרים, הזמנתי לעצמי אמבולנס לפינוי.
  יצרתי קשר עם הביטוח של חברת האוטובוס ויתרתי פניה. יש משהו נוסף שעליי לעשות? מה אני יכול לדרוש? אני מבקש חוות דעת משפטית של עורך דין מומחה מטעמכם.
  תודה
 • אני רוצה לבדו' אפשרות לתבוע אופיר 02/07/2019 17:18
  לפני כחודש וחצי בזמן שהייתי בשבוע 41 להריון נפלתי מהמדרכה ברחוב ושברתי את הקרסול. הרגל גובסה למשך 6 שבועות כמובן שנאלצתי ללדת עם רגל מגובסת מה שהקשה על מהלך הלידה ועכשיו צפויים לי מספר חודשים של פזיותרפיה על מנת להחזיר את טווח התנועה התקין של הרגל.

  השאלה שלי היא האם אני יכולה לקבל פיצויים מהעירייה על הנפילה והנזק שנגרם לי בעקבותיה.
  תודה
 • נזקי גוף אסתר 02/07/2019 15:23
  שלום רב, אשמח להתייעץ בנושא נזקי גוף.
  ביתי נפצעה בתקופת הצבא והוכרה בעשר אחוזי נכות, אז נאמר לה כי זה לא מזכה אותה בשום זכויות מלבד החזרים על הוצאות רפואויות. כיום כשמנסה לדרוש הוצאות אלו נמסר לה מנציגת אגף שיקום נכים כי היא כלל אינה מוכרת כנכת צה''ל (קיים תיק אך ללא קביעת דרגת נכות). כשציינה שברשותה מסמך המעיד על אחוזי הנכות שנקבעו לה נמסר לה כי בקבלת פחות מ20 אחוז לא קיימות זכויות והבקשה נדחית . אשמח לכל מידע וייעוץ של עורך דין מומחה בעניין. המון תודה
 • ילד שבר את שורש כף היד אדל 02/07/2019 12:38
  בן 9 נפל בבית הספר מחבטה שחבטו בו עם כדור. מעוצמת החבטה עף לריצפה ושבר את שורש כף היד.
  לאחר בירור עם חב׳ הביטוח איילון שמבטחת דרך משרד החינוך, נאמר שביטוח תאונות תלמידים מבטח רק מקרים של
  נכות לצמיתות, העדרות מבית הספר מעל 90 יום, מקרה מוות. לא מקרה של שבר.
  האם לבית הספר עצמו אין ביטוח? למי פונים במצב כזה?
  בית הספר טוען שלא מכיר ביטוח של בית הספר עצמו אלא ביטוח תאונות תלמידים.
  אני מאוד אודה להכוונה
 • הכוונה לפני תביעה נטלי 02/07/2019 12:37
  מחפשת הכוונה של עורך דין לפני תביעה בעקבות תאונת דרכים.

  אני בחודש שמיני , ולפני כמה ימים עברתי תאונת דרכים- עברתי במעבר חצייה כהולכת רגל ופגע בי רכב פרטי וכתוצאה מהמכה עפתי על הכביש.
  ניגשו אליי המון אנשים הייתה משטרה במקום ופינו אותי באמבולנס לבית החולים עם צירים שם אושפזתי עד אתמול. חוץ מהצירים יש לי מכות בגוף שלא שייכות להיריון.

  אך כמובן שכרגע זה הדבר הכי חשוב.
  המקרה תחת חקירה משטרתית.


  איך ממשיכה מכאן? מה הדרך הבטוחה הקצרה והמתאימה ביותר למקרה כזה להגיש תביעה ולקבל פיצויים?
  תודה
 • מה דעתכם? אנה 27/06/2019 15:11
  צהריים טובים לכולם !
  יש לי שאלה ואני מקווה למצוא מענה כאן. היתי אמורה לעבור ניתוח בברך הגעתי לאישפוז יום לפני הניתוח ביום ראשון בבוקר ולמחרת בבוקר אחרי צום של 12 שעות וסימון על הרגל כלומר שניה לפני הניתוח הודיעו לי שיש בעיית מכשור בחדר ניתוח ושנאלצים לדחות לי אותו המומה פלוס ירידת מתח מטורף חזרתי הביתה.
  חוץ מעוגמת נפש שנגרמה לי כי אחרי ניתוח כזה יש כאבים והרבה מורפיום איבדתי כסף בכך שלא הלכתי לעבודה כל השבוע(לא הכניסו אותי לסידור) על סתם שזה בערך 800₪ פלוס הפנסיון לכלב 300₪ פלוס פנסיון לחתולים שזה עוד 150₪ ,במלא הייתי אמורה להיות חודש בחופש מחלה בשל שיקום אבל לא לאבד עכשיו כסף שגם ככה אין לי בגלל איזה בעיית מכשור כשאני גרה לבד והתכוננתי לניתוח הזה יטב גם מבחינה נפשית וגם כספית ובשבילי המקרה ממש מכה לבטן מה שכן אני אמורה לעבור את הניתוח בעוד חודש בגלל הבלגן הכספי שבית חולים גרמו לי.
  והשאלה שלי היא האם יש לי למי לפנות ומה לעשות כדי להחזיר את הכסף שלי חזרה?
 • רופא מאוחדת ששכח שהוא רופא מרינה 25/06/2019 10:39
  חייבת לשתף אתכם במקרה של רשלנות רפואית בוטה וחוסר רגישות שנתקלתי בהם היום בקופת חולים מאוחדת בראשון לציון.

  נאלצתי להגיע לדר לרנר - רופא כירורג בקופה עכב נפיחות מוזרה מסביב לציפורן ביד ימין. הרופא העביר כרטיס ושאל מה הבעיה. התחלתי לספר לו מה מפריע לי.

  הוא נכנס בדבריי ואמר שזה לא אליו ושאני צריכה ללכת לאורטופד. זה היה לי קצת מוזר אז התעקשתי ואמרתי שאני פוחדת שאולי יש מוגלה בפנים ושזה כואב ונפוח. הוא שוב בתוקף שלח אותי לאורטופד ואמר שזה לא קשור אליו.

  יצאתי בחוסר אונים מהחדר. לא ידעתי כל כך מה לעשות... מזלי שיש רופאים מסוג אחר כמו רופאת משפחה שלי דר ספקטור שקיבלה אותי אחרי התור ואמרה שמתחילה לי דלקת מוגלתית מסביב לציפורן ושאני חייבת טיפול אנטיביוטי ומשחה....

  מה אתם כעורכי דין שמתמחים ברשלנות רפואית ממליצים לי לעשות בנוגע לרופא ששכח שהוא רופא?
 • מה דעתך עורך דין נכבד? לורן 23/06/2019 15:16
  שלום לפני כמה ימים יצאתי מהבית בריצה, נתקעתי במפגע שהיה במדרכה ועפתי על המדרכה. נפצעתי והלכתי לרופא ומשם למיון , חבשו אותי אך לא שברתי דבר. המכות שקיבלתי הגבילו אותי להשאר במיטה וגם כעבור 5 ימים יש לי עדיין כאבים ביד ושרירים תפוסים בעיקר ברגל מדי פעם למרות שאני כבר כן הולכת ומתפקדת.אני לא עובדת אבל לומדת וכרגע מפסידה ימי לימודים כי אני צריכה לעבוד עם הידיים והיד שקיבלה מכה מקשה עליי לעבוד..האם אני יכולה לתבוע את העירייה על כך?האם באמת אני אוכל להרוויח מזה משהו?
 • כמה שאלות לפני תביעה אלון 23/06/2019 07:50
  בוקר טוב. אתמול נפל על סבתא שלי מדף בסופר. בעקבות כך היא החליקה ושברה את הכתף. במהלך האירוע, היא חיכתה לפינוי על ידי אמבולנס. מין הסתם אנחנו הולכים להגיש תביעה משפטית, אך תחילה, ארצה לדעת מה נדרש ממני.

  האם תהיה בעיה לאמת את זה? ז"א, מלבד לטופס הפינוי של האמבולנס. האם אצטרך להביא מסמכים נוספים טרם ההגשה? האם אמורה להיות בעיה לאמת את כל זה? האם המשרד שלכם מטפל בתביעות כאלה?
  תודה לעוזרים.
 • פגיעה בזמן נסיעה בסירת מרוץ שרון 22/06/2019 21:15
  שלום,
  בזמן בילוי מטעם ועד המורים לסוף השנה נסענו בסירת זודיאק. בסירה הראשונה ישבנו כמו על סוס עם מאחז מברזל והיה נפלא. בנסיעה השניה (סירה אחרת) ישבנו על כסאות רגילים, אני בכיסא מקדימה ולדן מאחז בעל הסירה חיבר חבל רפוי על מנת לאפשר מאחז. בזמן הנסיעה, בקפיצה, נחתתי לא טוב והרגשתי ששתי חוליות הגב שלי מתחברות. בצילומים בבית החולים לא נראה שבר ואני לפני CT. סובלת מכאבים רבים בגינם נאלצתי לוותר על עבודה ועוד. את מי עלי לתבוע פיצויים וכיצד?
 • תביעת ביטוח סיעודי משה 20/06/2019 13:26
  שלום,

  תביעה בשם אמי על ביטוח סיעודי.

  בגדול: פנינו לכלל ביטוח (המבטחת של מכבי שרותי בריאות) לפני שנה. שלחו רופא לבדיקה והתביעה נדחתה מטעמם בטענה שלא עומדת בקריטריונים.

  השנה, חלה הדרדרות במצב. חברת הביטוח של מכבי השנה היא הפניקס. הגשנו תביעה לפניקס. הפניקס מצידה טוענת שהמקרה הביטוחי החל לפני השנה ולכן העבירה את התביעה לכלל.

  במידה ואני רוצה לתבוע בבית משפט. את מי לתבוע? באיזה בית משפט? תביעות קטנות? מה סכום התביעה? מדובר פה על קיצבה חודשית ותשלום רטרואקטיבי.

  תודה !
 • יש מצב לתביעה? גל ב. 20/06/2019 13:18
  היי,
  אם נכנסתי לצבא עם כאבי גב לא מאובחנים על ידי רופא אבל דיווחתי עליהם איך שהגעתי לטירונות פעמיים. כשהמדבית (זאת שאחראית על המפקדות שלי) ביקשה שנמלא טופס וכשהמפקדת האישית שלי שאלה אותי אם יש לי בעיות כלשהן ואז כשהגענו נגיד למטווחים נתנו לי נשק ארוך וכשבאתי בטענה כנגד זה המפקדת האישית שלי התעקשה שלא דיווחתי עם שום דבר כזה כשאני יודעת שפניתי אליה גם כשבוע לפני ואמרתי לה שחשבתי על החלק עם הנשקים ואעדיף קצר מטעמי בריאות. קרה שפינו אותי למיון על קוצר נשימה במהלך הטירונות והסתבר שזה כי הנשק לחץ לי על החזה וכי הגב שלי מהצד השני הקשה.
  וגם כשנכנסתי לסדיר דיווחתי על זה בדוח של המרפאה ולא עשו עם זה כלום.
  השתחררתי לפני תום השירות שלי בגלל חרדות ומצב הגב שלי החמיר בצורה מפחידה.
  האם ניתן לתבוע את הצבא על רשלנות רפואית מצדם?

  ובלי קשר הייתי מטפלת בגב שלי באופן פרטי עוד מלפני הגיוס שלי אבל מצבי היה טוב ואחרי שיצאתי מהצבא לא רק שמצבי היה חמור ממקודם גם מצבי הכספי התדרדר כי שילמתי על טיפולים פרטיים ובעקבות החרדות שלי שילמתי על נסיעות אזרחיות כי לא אישרו לי תנועה על אזרחי עם חוגר והייתי גרה בפנימייה שלי מתחילה ועד סוף השירות שלי כמעט והייתי זוכה לארוחה אחת ביום בלבד בבסיס כי לא הייתי מגיעה בזמן לארוחות ערב ובוקר בפנימייה. מה שגרם לזה שנאלצתי לשלם מכספי האישי על 2 ארוחות או שלחילופין לא הייתי אוכלת בכלל וכשהעלתי את זה מול המפקדים ניסיתי לא להראות מסכנה וביקשתי שישחררו אותי לאכול ב12 כדי שישביע אותי לכמה שיותר זמן ומעבר לכך לא היה כל כך טיפול בנושא עד שהעבירו אותי כחודש לפני השחרור לבית החייל (סך הכל 4 חודשים בצהל)
  אציין שלא היה לי מקרר בפנימייה או כיריים או כלום בערך שמאפשר להחזיק אוכל לטווח ארוך
  יש דרך לתבוע על עוגמת הנפש וההפסד הכספי?
 • יש לי לאן לפנות ואת מי לתבוע? אוריאל 17/06/2019 18:13
  אני נסעתי ביום שישי האחרון בעשר בערב בשביל אופניים עם הקורקינט שלי ברחוב נמיר בתל אביב, היה חשוך וחלק מהפנסי רחוב לא עבדו.
  באמצע השביל היה קורקינט השכרה של חברת ליים, הקורקינטים שלהם גדולים, מסיביים ובעיקר שחורים.
  אני לא ראיתי את הקורקינט כי היה חשוך ולא היה לי לאן לסטות, כי אסור לרכב על המדרכה וירידה לכביש הייתה מסכנת יותר בגלל שהשביל נמצא בגובה המדרכה, אז הייתי יכול ליפול בצורה גרועה יותר.
  כתוצאה מהמקרה, שברתי את עצם הבריח ופרקתי את הכתף.
  האם יש כאן מקום לתביעה כלשהי? חברת ההשכרה של הקורקינטים? העירייה?
 • נפילה במתנ"ס לאישה מבוגרת יצחק 11/06/2019 12:25
  שלום וברכה
  סבתא שלי , אישה מעל גיל 80 נפלה במתנ"ס ושברה את היד, האם אפשר לתבוע את המתנ"ס?
 • רוצה לשמוע עורך דין זהבית 05/06/2019 11:34
  אחרי תאונת דרכים, ניתוח ושיקום מחכה מנובמבר 18 לכסף שמגיע לי, התשובה היחידה שאני מקבלת שזה בטיפול. הדבר שהכי מסקרן אותי לדעת, יותר מחצי שנה של המתנה, מאיזה כסף הייתי אמורה לחיות בזמן הזה?
  בזכות ביטוח לאומי, שתמיד איתך, חיובים חזרו לי ויש לי עיקולים בחשבון. מאדם שעובד ומתפרנס הגעתי למצב של אדם עני.
 • RE: רוצה לשמוע עורך דין עורך דין עופר סולר 05/06/2019 17:20
  שלום רב,

  במקרים של תאונת דרכים אשר גורמת לאובדן כושר עבודה ניתן לפנות אל חברת הביטוח בבקשה לקבלת תשלום תכוף - המדובר בתשלום על חשבון הפיצויים הסופים שיתקבלו על מנת לאפשר לנפגע קיום מינימאלי בתקופה הארוכה בה התביעה מתנהלת. במקרים בהם חברת הביטוח מסרבת לשלם לנפגע תשלומים אלו ניתן להגיש לבית המשפט בקשה לחייבה לשלם.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • טיפול שיניים כושל בת חן 04/06/2019 08:12
  רוצה להתייעץ עם עורך דין לגבי טיפול שיניים כושל.

  לבן זוג שלי עשו טיפול שיניים, השיניים שלו באמת היו לא משהו, עשו לו טיפולים.
  לפני הכל חייבת לציין שהמשפחה שלו מכירים את המרפאה טוב וגם הם היו עושים אצלו הרבה טיפולים, מפה לשם סגרנו איתם שנשלם להם 11000 אחרי הרבה מיקוחים איתם שבנוסף נשלם להם הכל במזומן, מלכתחילה הם אמרו לנו שבסוף הטיפולים יהיה גם גשר, שאלה מה זה גשר מבחינתכם?!
  מה שבסוף הטיפולים הם אמרו לנו שגשר זה פשוט כתרים על השיניים וגשר בעצם זה הברזל הזה, בסופו של דבר הבן זוג שלי לא היה מרוצה הוא כולו מבואס על השיניים ובנוסף הם שמו לו ״דבק זמני״ וזה פשוט יצא לו מהמקום, שהוא אוכל הוא מרגיש את זה ברמות, לא מרגיש בנוח, לא אוהב את מה שעשו לו ומרגיש שעבדו עליו.(ולציין שגם אני)
  אנחנו חווים עוגמת נפש בצורה שאי אפשר לתאר, שילמנו להם כסף לא קטן וציפינו לקבל טיפול נורמלי ומה שאומרים לנו שם זה שהוא צריך להתרגל והוא לא מסוגל זה מציק לו.

  מה אפשר לעשות? האם אפשר בכלל לעשות לגביי זה משהו? אפשר לתבוע את הרופא? אפשר להוציא על זה פיצויים?
 • RE: טיפול שיניים כושל עורך דין עופר סולר 05/06/2019 17:09
  שלום רב,

  כדי להעריך אם טיפול השיניים שניתן היה סביר והתוצאה מקובלת יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מהמרפאה (כולל צילומי רנטגן) ולפנות להערכה של רופא שינים אחר אשר נכון לערוך חוות דעת רפואיות במקרים המתאימים. רופא שינים זה יצטרך גם לבדוק את בן זוגך.
  לאחר מכן רופא השיניים יוכל לתת הערכה האם הייתה התרשלות בטיפול השיניים ומה הנזק שנגרם ואז אפשר יהיה לקבל החלטה אם יש מקום לתביעה.

  מציע כי בשלב ראשון תפנו אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע לכם בקבלת התיק הרפואי ובהפניה למומחה המתאים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר


 • אני חייבת לשלם? עדי 29/05/2019 13:36
  היי, יש לי שאלה. עשיתי בדיקה במעבדה בבית חולים, הבאתי את כל ההתחייבויות לבקשתם, למעט בדיקה אחת שמשרד הבריאות אמר לי שהיא חלק משאר הבדיקות ולכן לא צריך לשלם (יש לי את זה כתוב). הגעתי לבית החולים, מסרתי את כל המסמכים ואת הבדיקה ולא אמרו לי כלום על התשלום. הבדיקה בוצעה כבר וקיבלתי תשובות. עכשיו מתקשרת אליי מישהי ודורשת תשלום עבור הבדיקה, בטענה שהיא טעתה בכך שלא אמרה לי אז שצריך לשלם ועכשיו אני צריכה לשלם. כשאמרתי לה שאני לא רוצה לשלם כי אם הייתי יודעת שזה יעלה לי כסף הייתי מוותרת על ביצוע הבדיקה הספציפית הזו, היא איימה עליי שהיא תעביר את זה לטיפול של עורכי דין ובית משפט. השאלה שלי, האם אני חייבת לשלם? יש לי קייס להגיד שאני לא משלמת? מה ההשלכות של זה? תודה מראש!
 • RE: אני חייבת לשלם? עורך דין עופר סולר 29/05/2019 19:41
  שלום רב,

  לצערי קשה לי להשיב על שאלתך ללא עיון בתיעוד ובפרט במסמך אשר בו נרשם כי הבדיקה הינה ללא תשלום.

  בברכה,
  עו"ד עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה?     לידת מלקחיים forceps birth     בחירת מומחה לצורך חוות דעת רפואית     פיגור שכלי והמיפלגיה - עקב רשלנות רפואית בליד     שאלה והתייעצות     פציעה בקנטרי     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס     אני רוצה לבדו' אפשרות לתבוע     נזקי גוף      ילד שבר את שורש כף היד     הכוונה לפני תביעה     מה דעתכם?     רופא מאוחדת ששכח שהוא רופא