פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 26/03/2017 16:28
  עברתי לפני כ9 חודשים ניתוח קרע במיניסקוס החיצוני (באופן פרטי), כמובן שעשיתי ועושה פיזיותרפיה ולפני כחודש וחצי התחיל לי כאבים בגב תחתון שמקרין לרגל של הניתוח ולכן סובל מתחושת נימול , "שריפה" , רדומה הכף רגל ועד הקרסול באותה הרגל של הניתוח. עשיתי בדיקת EMG ובסיכום כתוב שקיים נזק נוירוגני כרוני בשרירים יש מצב שפגעו לי בעצב? כרגע ממתין לתור לאורתופד גב ולנוירולוג. לפני הניתוח הייתי עובד בעבודה פיזית וכיום לא יכול ולכן השכר שאני ארוויח ייפגע. יכול להיות שזאת רשלנות רפואית?

  מה עליי לעשות? יכול לפנות לביטוח לאומי? תודה
 • שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 26/03/2017 11:55
  הייתי מבוטחת בביטוח בריאות פרטי בחברה ביטוח מסוימת במשך כמה שנים. הפוליסה היתה פוליסת ביטוח פרטי משלימת שב"ן.
  בחודש יוני הגיעו אליי סוכני ביטוח של חברה אחרת והציעו לי לעבור אליהם לסוג ביטוח בריאות פרטי מהשקל הראשון. השתכנעתי וחתמתי על כל הטפסים. הביטוח נכנס לתוקפו מ1.7.16.

  לאחר 4 חודשים הבנתי שאני משלמת לשתי חברות הביטוח, כלומר לא ביטלו לי בחברה הראשונה. מבירורים הבנתי שלא החתימו על טופס ניתוק. כאשר גילו את זה, חתמתי ובחודש נובמבר הפסיקו לי את הגבייה בחברה הראשונה והפסקתי לשלם כפול.

  משיחות טלפוניות עם סוכני הביטוח, הם אמרו לי שעליי היה לבטל בעצמי את הביטוח בחברה הראשונה, למרות שלא נאמר לי שום דבר על כך בפגישה אצלי בבית בחודש יוני. אני באופן אישי חשבתי שהם מטפלים בביטול, ובאמת בסופו של דבר לאחר 4 חודשים הם אלה שהחתימו אותי על הטופס ושלחו לחברה הראשונה.

  מחודש נובמבר אני מבצעת אין סוף שיחות לסוכני הביטוח בבקשות לקבת הפרמיה ששילמתי באופן פרטי. הם טוענים שהם תלויים בחברה הראשונה, שהיא צריכה להחזיר את הכסף ישירות אליי לפנים משורת הדין, למרות שלא קיבלה את הטופס של הביטול. אני מצדי אומרת שבתור לקוחה אני צריכה לקבל את הכסף ממי שטעה כלומר החברה שאליה עברתי, ועוד הם טוענים שהאחריות לביטול אומנם חלה עליהם, אך גם לי יש אחריות על כך שלא שמתי לב ששילמתי 4 חודשים כפול.
  האם יש לי סיכוי לקבל את הכסף הזה או שזה אבוד? מדובר בסכום של כ-1500 ש"ח?

  תודה!
 • נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 21/02/2017 09:49
  מהי רשלנות ואם יש במקרה של ניתוח קיסרי שבו במהלך הוצאת הילד. המנתח פוצע את פניו של התינוק. האם יש פה עילה לרשלנות עם כל הטכנולוגיה שיש?
  האם הרופא מכוסה פה.?
 • RE: נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 20/03/2017 15:27
  שלום רב,

  המקרים של נזק לפני התינוק או לאיבר אחר בעת ניתוח קיסרי עלולים להתרחש במיוחד במקרים של ניתוחים קיסרים דחופים. כדי לקבוע אם הייתה התרשלות בטיפול והאם היקף הנזק מצדיק תביעה יש צורך בפרטים נוספים ולעיין בתיעוד הרפואי. כדאי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום שיוכל לסייע באיסוף התיעוד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ייעוץ משפטי מעורך דין 30/01/2017 17:56
  שמי מאור אני זקוק ליעוץ משפטי בגין נזקי גוף
  משירותי הצבאי.

  אציין טרם הצבא עסקתי כשחקן כדורגל
  ולאחר גיוסי לצה''ל ובמהלך שירותי החלו בעיות בריאותיות שהחלו ובהדרגה הפכו לכאבים חזקים וכרוניים ובלתי נסבלים. אני סובל מהרבה פגיעות גופניות חמורות עקב השירות הצבאי

  אני זקוק בדחיפות ליעוץ משפטי מקצועי ואמין
  אני בחור צעיר שלא מודע לכל זכוותי בחוק ומבקש בכל לשון של בקשה מי מכם לעזור לי ולהכווין אותי בנושא זה .

  תודה רבה
 • RE: ייעוץ משפטי מעורך דין 07/02/2017 17:15
  שלום רב,

  משרדנו אינו מטפל בתביעות אל מול קצין התגמולים (משרד הביטחון) עקב שירות צבאי. ממליץ שתפנה באופן מסודר אל עורך דין בעל ניסיון בתחום זה לקבלת יעוץ פרטני.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לגבה מטיפול ipl 29/01/2017 09:41
  שלום
  עברתי טיפול להסרת כתמים בפנים והקוסמטיקאית שרפה לי חצי מהגבה ממש בלי שערת ובנוסף אני כבר אחרי 5 ימים והמקום כואב וקרום ההגלדה עדיין ניראה ממש לא טוב בנוסף להרגשה הלא טובה שלי
  היא בקשה סליחה אני ממש לא מוכנה לשמוע ממנה רוצה שאלך לאיפור קבוע על חשבונה
 • RE: נזק לגבה מטיפול ipl 07/02/2017 17:13
  שלום רב,

  ממליץ לתעד את הנזק בתמונות ורצוי גם לפנות לקבלת טיפול רפואי ולשמור את התיעוד לטיפול. לאחר שהמקום יחלים ניתן יהיה להעריך אם מדובר חלילה בנזק קבוע ואת היקף הנזק ולשקול אם יש מקום לתביעה או למכתב דרישה לפיצויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בבית חולים 08/01/2017 13:50
  שלום רב,
  אמי נפלה בבית החולים לפני כחודשיים, כתוצאה מהנפילה שברה את כתפה וטופלה במקום.

  הנפילה הייתה בזמן שהלכה איתי לבדיקה ובתוך שטח בית החולים.
  האם יש מקום לתביעה ביטוחית?
  יש כיסוי לפציעה מהסוג הזה?

  תודה,
  ליאור
 • RE: נפילה בבית חולים 09/01/2017 12:07
  שלום רב,

  על מנת לייחס אחריות לבית החולים יש צורך להוכיח כי הנפילה התרחשה בשל התרשלות של בית החולים. אם למשל היה מפגע אשר גרם לנפילה וכדומה. אם לא ניתן להצביע על גורם לנפילה אשר מקורו בהתרשלות בית החולים ספק אם ניתן לייחס אחריות לבית החולים.

  בכל מקרה אמליץ להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אפשר לתבוע את הצבא? 18/12/2016 11:12
  יש לי סיפור שהתרחש לפני כחודשיים במהלך שירותי הצבאי (עוד משרת) במהלך סיום טקס שהתקיים בבסיס, נפלתי לתור פיר ביוב עגול שהיה סגור אבל לא נעול (המכסה היה עליו, אך הוא לא היה נעול ולכן המכסה התהפך), נפלתי עם רגל אחת פנימה, קרעתי ככה״נ גיד באגן, ונזקקתי ל4 תפרים ס״מ מעל העורק הראשי, חוץ מזה מאז הנפילה ישנם כאבים בגב תחתון (חייב לציין שמעולם לא סבלתי מכאבי גב ובמיוחד לא בגב תחתון). גם היו המון עדים למקרה.

  האם יש מקום לתבוע את הצבא?
 • RE: אפשר לתבוע את הצבא? 26/12/2016 15:58
  שלום רב,

  במקרה שאתה מתאר יהיה מקום לתביעה כנגד משרד הביטחון - קצין התגמולים לקבל הכרה בפגיעה כפגיעה במהלך שירות ביטחון. אם יתברר שנותרה פגיעה קבועה יתכן שניתן יהיה לקבל הכרה בנכות עקב התאונה במסגרת קצין התגמולים.
  ממליץ שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום תביעות קצין התגמולים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת תעודת חובה 25/12/2016 12:28
  האם ניתן לתבוע את תעודת החובה בגין נזקי גוף ובלי קשר לגשת לעו"ד ?
 • RE: תביעת תעודת חובה 26/12/2016 15:41
  שלום,
  אני חושש שלא הבנתי את שאלתך. בתביעת ביטוח חובה תובעים את חברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בגין נזקי גוף שנגרמו בתאונת דרכים.
  אם עושים זאת ללא ייצוג של עורך דין ניתן להיעזר בעורך דין כמובן לעניין תביעת נזקי פח אשר הינה תביעה נפרדת אף אם היא נובעת מאותה תאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה בחו"ל בזמן שנת שירות 18/12/2016 14:07
  שלום,

  אדם התנדב לשנת שירות (המוכרת על ידי המדינה וביטוח לאומי) כתוצאה כך, קיבל דחיית שירות והכל נעשה כדין.

  שנת השירות היתה בחו"ל ובמהלכה, נפצע האדם בתאונת דרכים ונותר עם נזקים גופניים (אורתופדיים) לא פשוטים.

  הפציעה נגרמה כתוצאה מתאונת דרכים -> היה ביטוח רכב של הגוף האחראי שם, ביטוח כללי של הגוף ששלח לשנת השירות. בדיעבד, התברר כי הביטוח הכללי של הגוף השולח הוא רשלני ביותר ואינו כולל למשל תאונות אישיות.

  מדובר על אדם צעיר ששוחרר מצבא מאוחר יותר בעקבות הפציעה הזו וסובל מכאבים קשים שמפריעים לחיי השגרה.

  אשמח להתייעצות מה ניתן לעשות, למי לפנות וכיצד?

  תודה רבה ושבוע טוב.
 • תאונה בחול בזמן שנת שירות 21/12/2016 12:20
  שלום רב,

  כדי לתת יעוץ במקרה זה יש צורך ביותר פרטים. באופן עקרוני תביעה על ביטוח בחסר הינו בעייתי שכן ההנחה היא שהמבוטח יכול לעיין בפוליסה בעת עריכתה.
  מציע שתערכו יעוץ מסודר עם עןרך דין מנוסה בתחום הביטוח והנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים בגרמניה 13/12/2016 17:01
  עברתי ת. דרכים בגרמניה ללא נפגעים וללא נזק לאחר, חברת ההשכרה בחו"ל דורשת ממני את מלוא עלות התיקון של הרכב (30000 שח) מאחר ואין לי דוח משטרה מה ניתן לעשות?
 • RE: תאונת דרכים בגרמניה 21/12/2016 12:18
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ורשלנות רפואית ולכן לצערי איני יודע להשיב לך בעניין זה של נזק פח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח תאונות אישיות בהראל 13/12/2016 11:00
  בוקר טוב

  מבוטחת בביטוח של חברת הראל לתאונות אישיות.

  לפני כחודש וחצי שברתי אצבע בכף הרגל, צלצלתי לחברת הביטוח על מנת שישלחו לי טפסים לתביעת הביטוח וכשקיבלתי אותם ראיתי שהיה רשום שצריך אישור מרופא וצילום רנטגן או mri ct שמאשרים את השבר. מאחר ואני בהריון צלצלתי לחברת הביטוח וציינתי את העובדה הזו בפניהם ואת זה שגם אם אעשה צילום לא ניתן לגבס את כף הרגל לכן לא מוכנה לסכן את העובר ולעשות צילום ומה עושים במקרה זה, הנציגה אמרה לי שהרופא ירשום שמאחר ואני בהריון לא ניתן לבצע צילום ויציין את העובדה שזהו שבר ואשלח להם את הטפסים ואם לא ניתן לעשות בגלל הריון אז לא ניתן ועדיין אפשר לתבוע .
  אתמול צלצלתי לבדוק מה קורה "וכמה מפתיע" דחו את התביעה מאחר ואין צילום.... הסברתי את מה שהנציגה אמרה לי אמרו שניתן לערער אבל אם אין צילום לא יעזור, כרגע אין צילום ואין גם שבר יש רק את המכתב מהרופאה ולהם את השיחה המוקלטת.. יש מה לעשות? מי צודק?

  תודה ויום טוב
 • RE: ביטוח תאונות אישיות בהראל 21/12/2016 12:15
  שלום רב,

  מציע שתפני אליהם בכתב ותעדכני שבדעתך לפנות למפקח על הביטוח במשרד האוצר שיבחן את המקרה ואת התנהלותם. לרוב במקרים כאלו הם ישקלו שוב את עמדתם.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תו חניה לאדם נכה 04/12/2016 20:07
  ערב טוב עורך דין נכבד

  שאלה בנוגע לתו חניה לנכה.

  אדם שנפצע ברגליו ושבר אותן, הוועדה שלו תתכנס רק בעוד מספר חודשים ובנתיים הוא מתקשה לנוע ממקום למקום לעבודה ולבדיקות, גם ברכב. יש איזו תקנה כלשהי שיכולה לעזור לו אפילו לתו זמני עד שיקבל נכות בוועדה?
  למיטב הבנתי צריך לפחות אדם שהוא נכה ברגליו וצריך רכב לשנע את עצמו או מינימום 60% נכות כאשר רופא מציין שאי מתן תו עלול להרע את מצבו הבריאותי, בעיה שכרגע אין לו כלל נכות וגם לא וועדה בחודשים הקרובים עקב בירוקרטיה והוא ממש סובל.

  אודה לעצה בנושא.
 • RE: תו חניה לאדם נכה 06/12/2016 14:37
  שלום רב,

  צר לי אך נושא זה אינו בתחום מומחיותי שכן לא מדובר בנזיקין. מציע שתפנה אל עורך דין אשר תחום מומחיותו נושאים אלו - לרוב עורכי דין אשר מתמחים בענייני מיצוי זכויות בביטוח הלאומי.

  בהצלחה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה ביציאה מבית הספר 04/12/2016 20:11
  היי

  מפרסם בשם אחותי הקטנה כי אין לה עדיין גיל 18 לפני כשבוע לערך אחותי יצאה מבית. הספר ונידרסה על ידי אבא של אחת התילמידות בתיכון כמובן משלא במזיד בעקבות התאונה אחותי שברה את הרגל. ועכשיו היא תהייה בטיפולים ארוכים.

  עכשיו כמו שאני יודע יש לבית הספר ביטוח תלמידים 24 שעות ויש את הביטוח של הרכב אז מול מי אני אמור לדבר נניח לקבלך תרופות התניידות לבית הספר היא תלמידת.כיתה יב וכרגע היא על קביים וגם כנראה ב 7 שבועות הבאים מתי להמלצתכם. כדי להתחיל בהליך התביעה
  תודה מראש
 • RE: תאונה ביציאה מבית הספר 06/12/2016 14:34
  שלום רב,

  ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) מחריג נזק עקב תאונות דרכים ובהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ניתן לתבוע על נזק גוף שנגרם עקב תאונת דרכים רק בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (ייחוד עילה).
  אני סבור כי כדאי לפנות כבר עתה אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שיוכל להדריך אתכם כיצד לפעול. כמובן שמאחר שמדובר בקטינה פתיחת התיק תוכל להעשות רק על ידי אפוטרופסיה של הקטינה - ההורים ברוב המכריע של המקרים.

  בברכת החלמה מהירה,
  עורך דין עופר סולר
 • אחריות על איבוד תותבות בבית אבות 20/11/2016 11:14
  אני משמש כעוס בבית אבות. אחת הדיירות הסיעודיות הנמצאת תחת קוד משרד הבריאות אבדה את התותבת העליונה שלה. בהיותה סיעודית. שאלתי מי אחראי למימון תותבת חדשה
 • RE: אחריות על איבוד תותבות בבית אבות 05/12/2016 17:56
  שלום,

  ככל שהאובדן אירע בשל התרשלות של הצוות בהחלט יתכן שהאחריות תוטל על המוסד. יש צורך ביותר פרטים כדי להשיב לפיכך לשאלתך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש אפשרות לתבוע? 05/11/2016 22:24
  שבת שלום, לפני בערך שנתיים היתה לי תאונה בלימודים, עפתי באמצע שיעור מסוס ושברתי חוליה. מיד אחרי הנפילה הצלחתי לקום ובגלל זה המדריך שלי אמר "אם קמת הכל סבבה" ולכן לא הלכתי מיד לבדוק את העניין כי האמנתי לו. רק אחרי 3 חודשים שראיתי שהכאבים לא עוברים הלכתי לאורתופד וראינו שבר. מאז כמובן יש לי כאבי גב במיוחד בזמן ישיבה ממושכת והדבר מאד מפריע ליום-יום שלי. השאלה אם יש פה עילה לתביעה או שאין לי מה לבזבז את הזמן?
 • RE: יש אפשרות לתבוע? 17/11/2016 17:33
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעה לפוליסת תאונות אישיות (ביטוח תלמישים) אשר מקנה פיצוי ללא צורך בהוכחת רשלנות ויתכן שיש גם עילה נזיקית. קשה לי להעריך את סיכויי התביעה על בסיס מידע כה חלקי אולם נוכח היקף הנזק אני בהחלט סבור כי כדאי לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שכן יתכן שניתן יהיה לבסס תביעה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה נזיקין - חוק התיישנות 05/11/2016 22:37
  שבוע טוב !
  האם חל חוק התיישנות על אסון של מוות כתוצאה של התרשלות
  לפני 36 שנה אחי הבכור נפל לבור ביוב שהיה פתוח במהלך משחק תופסת בשכונה ( שכונת נחלאות בירושלים)
  הוריי היו שקועים בכאב ולא התמודדו עם הרשויות ההפך הם עזבו את העיר כי לא יכלו לשאת את הכאב רק היום אני מצליחה לדבר איתם על האסון שאלתי אם יש עילה לתביעה או שאבד עליו הקלח
 • RE: תביעה נזיקין - חוק התיישנות 17/11/2016 17:31
  שלום רב,

  ההתיישנות על תביעות נזיקין הינה לרוב 7 שנים מקרות המקרה למעט מקרים יוצאי דופן בהם התובעים סבלו ממחלת נפש ולא יכלו לתבוע, אי ידיעה של נסיבות התביעה ועוד.
  איני יכול לומר לפיכך בודאות כי אכן עילת התביעה התיישנה במקרה זה אך על פניו נראה כי קיים סיכוי גדול כי כך הם פני הדברים. כדי לקבל תשובה חד שמעית תצטרכו לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חתך בראש במכון כושר 11/11/2016 14:10
  שלום
  בעת אימון בסטודיו הגשתי להרים משקולות שהיו על הרצפה בצד החדר... כאשר התכופפתי נתקלתי במוט ברזל שמחובר לקיר וכתוצאה מכך נפתח לי הראש.. בקו השיער ועשו לי 4 תפרים
  האם יש עילה לתביעה??
 • RE: חתך בראש במכון כושר 17/11/2016 17:27
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש עילה לתביעה יש צורך בתמונות של מקום התאונה ובעדות מלאנ ומפורטת. לצערי על בסיס מידע כה חלקי קשה מאד להעריך אם הייהת במקרה זה התרשלות מצד מפעילי הסטודיו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בצבא 03/11/2016 13:19
  לפני כשנתיים במהלך השינה בבסיס נפגעתי תנור החימום שהיה בחדרי התפוצץ לידי ומהפגיע והנפילה מהמיטה ומהשמן בתנור נפלתי והיה לי נזק בגב וברגל ותפרים באוזן ימין.
  ברצוני להגיש תהיעה מול היבואן של התנור ברצוני לדעת איך לדעת מה הסכום שעלי לתבוע?
 • RE: פגיעה בצבא 17/11/2016 17:26
  שלום רב,

  ראשית מאחר ופגיעה אשר אירעה תוך כדי שירות צבאי יש לשקול תחילה האם לא כדאי להגיש תביעה כנגד קצין התגמולים (משרד הביטחון) להכרה בפגיעה כפגיעה עקב שירות (ככל שמדובר בנזק קבוע).
  אם תשקול הגשת תביעה כנגד יצרן התנור הרי שאין לי דרך להנחות אותך איזה סכום לתבוע מבלי בידי כל מידע לגבי אופי הפגיעה והיקפה. מעבר לכך תצטרך גם כדי לבסס את התביעה לצרף חוות דעת בתחום הרפואי וכן חוות דעת בתחום ההנדסי להוכיח כי אכן היהת רשלנות ביצור התנור.
  אמליץ גי בטרם כל פעולה תתיעץ עם עורך דין מנוסה בדיני נזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • havaknafo@gmail.com 29/10/2016 04:59
  האם אפשר לתבוע בגין רשלנות רפואית אחרי 5 שנים?
 • RE: havaknafo@gmail.com 30/10/2016 17:52
  שלום רב,

  מועד ההתיישנות במרבית תביעות רשלנות הינו 7 שנים מקרות המקרה אולם מאחר והכנת תביעת רשלנות רפואיתץ יכולה לארוך זמן רב ולעיתים אף שנה שכן יש צורך לקבל חוות דעת רפואיות מומלץ מאד לפעול בהקדם ולפנות לקבלת יעוץ אצל עורך דין מנוסה בתחום ולא להמתין לרגע האחרון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בשטח בית אבות 27/10/2016 13:51
  שלום

  שמי מרים ואימי נמצאת בבית אבות. היא בת 70 והיא די עצמאית.

  אתמול היא יצאה לטייל בחצר הבית אבות בתוך שטח הבית אבות ודרכה על מכסה ביוב שלא היה סגור כראוי.

  היא נפלה עם רגלייה לביוב תוך שהיא נאחזת במדרכה למנוע נפילה יותר עמוקה.

  לאור זעקותייה לעזרה בחור זר טיפס מעל הגדר וחילץ אותה.

  לולא היה מחלץ התסריט יכל להיות גרוע יותר.
  היא פונתה לבית החולים לטיפול.

  אין שברים אך ישנן חבלות קשות לגופה אשר מאלצות אותה כרגע להסתייע בהליכון. כשהתקשרו מבית האבות אמרו לי שהיא הלכה לטייל והיא נפלה והיא בסדר.

  רק כשהצלחתי ליצור עימה קשר הבנתי את אשר אירע.

  היום הלכתי לבקר אותה בבית אבות וראיתי שעל מכסה הביוב שמו שק חול ואטמו מסביב עם סיליקון שאני יודעת משמש לכיורים.
  נשארה כמות קטנה של דם ליד הביוב שהגיע מאימי.

  בנוסף כשביקשתי את מכתב השחרור שלה מבית החולים נאמר לי כי אין אפשרות לתת לי אותו אלא רק לקרוא בנוכחות אחות.

  וכעת אני מתלבטת אם יש עילה לתביעה ובמידה וכן מאחר והיא מתגוררת בבית אבות, האם הדבר יכול להתנקם בה.
  תודה.
 • RE: פגיעה בשטח בית אבות 30/10/2016 17:48
  שלום רב,

  ראשית אמליץ לצלם בהקדם את מקום התאונה.
  מאחר ומדובר בפגיעה טריה מאד אמליץ להמתין ולבחון את היקף הנזק בהמשך כדי להעריך את כדאיות התביעה והיקפה.
  אמליץ כם בכל מקרה לערוךף יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף.
  את מכתב השחרור תוכלו לקבל בפניה מסודרת אלך מחלקת הרשומות של בית החולים.
  איני סבור שתהיה סיבה לבעיה בתביעה כזו גם אם אימך מתגוררת בבית האבות אולם כאמור אמליץ על יעוץ מסודר עם עורך דין בטרם על פעולה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
	Array
(
  [PAGE_TITLE] => פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
  [HEADING] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_DESCRIPTION] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [PAGE_KEYWORDS] => פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
  [FORUM_ID] => 1
  [FORUM_HOME] => פורום_רשלנות_רפואית
  [TOPICS] => 
 • יכול להיות שזה רשלנות רפואית? 26/03/2017 16:28
  עברתי לפני כ9 חודשים ניתוח קרע במיניסקוס החיצוני (באופן פרטי), כמובן שעשיתי ועושה פיזיותרפיה ולפני כחודש וחצי התחיל לי כאבים בגב תחתון שמקרין לרגל של הניתוח ולכן סובל מתחושת נימול , "שריפה" , רדומה הכף רגל ועד הקרסול באותה הרגל של הניתוח. עשיתי בדיקת EMG ובסיכום כתוב שקיים נזק נוירוגני כרוני בשרירים יש מצב שפגעו לי בעצב? כרגע ממתין לתור לאורתופד גב ולנוירולוג. לפני הניתוח הייתי עובד בעבודה פיזית וכיום לא יכול ולכן השכר שאני ארוויח ייפגע. יכול להיות שזאת רשלנות רפואית?

  מה עליי לעשות? יכול לפנות לביטוח לאומי? תודה
 • שאלה לעורך דין מומחה ביטוח 26/03/2017 11:55
  הייתי מבוטחת בביטוח בריאות פרטי בחברה ביטוח מסוימת במשך כמה שנים. הפוליסה היתה פוליסת ביטוח פרטי משלימת שב"ן.
  בחודש יוני הגיעו אליי סוכני ביטוח של חברה אחרת והציעו לי לעבור אליהם לסוג ביטוח בריאות פרטי מהשקל הראשון. השתכנעתי וחתמתי על כל הטפסים. הביטוח נכנס לתוקפו מ1.7.16.

  לאחר 4 חודשים הבנתי שאני משלמת לשתי חברות הביטוח, כלומר לא ביטלו לי בחברה הראשונה. מבירורים הבנתי שלא החתימו על טופס ניתוק. כאשר גילו את זה, חתמתי ובחודש נובמבר הפסיקו לי את הגבייה בחברה הראשונה והפסקתי לשלם כפול.

  משיחות טלפוניות עם סוכני הביטוח, הם אמרו לי שעליי היה לבטל בעצמי את הביטוח בחברה הראשונה, למרות שלא נאמר לי שום דבר על כך בפגישה אצלי בבית בחודש יוני. אני באופן אישי חשבתי שהם מטפלים בביטול, ובאמת בסופו של דבר לאחר 4 חודשים הם אלה שהחתימו אותי על הטופס ושלחו לחברה הראשונה.

  מחודש נובמבר אני מבצעת אין סוף שיחות לסוכני הביטוח בבקשות לקבת הפרמיה ששילמתי באופן פרטי. הם טוענים שהם תלויים בחברה הראשונה, שהיא צריכה להחזיר את הכסף ישירות אליי לפנים משורת הדין, למרות שלא קיבלה את הטופס של הביטול. אני מצדי אומרת שבתור לקוחה אני צריכה לקבל את הכסף ממי שטעה כלומר החברה שאליה עברתי, ועוד הם טוענים שהאחריות לביטול אומנם חלה עליהם, אך גם לי יש אחריות על כך שלא שמתי לב ששילמתי 4 חודשים כפול.
  האם יש לי סיכוי לקבל את הכסף הזה או שזה אבוד? מדובר בסכום של כ-1500 ש"ח?

  תודה!
 • נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 21/02/2017 09:49
  מהי רשלנות ואם יש במקרה של ניתוח קיסרי שבו במהלך הוצאת הילד. המנתח פוצע את פניו של התינוק. האם יש פה עילה לרשלנות עם כל הטכנולוגיה שיש?
  האם הרופא מכוסה פה.?
 • RE: נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי 20/03/2017 15:27
  שלום רב,

  המקרים של נזק לפני התינוק או לאיבר אחר בעת ניתוח קיסרי עלולים להתרחש במיוחד במקרים של ניתוחים קיסרים דחופים. כדי לקבוע אם הייתה התרשלות בטיפול והאם היקף הנזק מצדיק תביעה יש צורך בפרטים נוספים ולעיין בתיעוד הרפואי. כדאי לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום שיוכל לסייע באיסוף התיעוד.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ייעוץ משפטי מעורך דין 30/01/2017 17:56
  שמי מאור אני זקוק ליעוץ משפטי בגין נזקי גוף
  משירותי הצבאי.

  אציין טרם הצבא עסקתי כשחקן כדורגל
  ולאחר גיוסי לצה''ל ובמהלך שירותי החלו בעיות בריאותיות שהחלו ובהדרגה הפכו לכאבים חזקים וכרוניים ובלתי נסבלים. אני סובל מהרבה פגיעות גופניות חמורות עקב השירות הצבאי

  אני זקוק בדחיפות ליעוץ משפטי מקצועי ואמין
  אני בחור צעיר שלא מודע לכל זכוותי בחוק ומבקש בכל לשון של בקשה מי מכם לעזור לי ולהכווין אותי בנושא זה .

  תודה רבה
 • RE: ייעוץ משפטי מעורך דין 07/02/2017 17:15
  שלום רב,

  משרדנו אינו מטפל בתביעות אל מול קצין התגמולים (משרד הביטחון) עקב שירות צבאי. ממליץ שתפנה באופן מסודר אל עורך דין בעל ניסיון בתחום זה לקבלת יעוץ פרטני.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • נזק לגבה מטיפול ipl 29/01/2017 09:41
  שלום
  עברתי טיפול להסרת כתמים בפנים והקוסמטיקאית שרפה לי חצי מהגבה ממש בלי שערת ובנוסף אני כבר אחרי 5 ימים והמקום כואב וקרום ההגלדה עדיין ניראה ממש לא טוב בנוסף להרגשה הלא טובה שלי
  היא בקשה סליחה אני ממש לא מוכנה לשמוע ממנה רוצה שאלך לאיפור קבוע על חשבונה
 • RE: נזק לגבה מטיפול ipl 07/02/2017 17:13
  שלום רב,

  ממליץ לתעד את הנזק בתמונות ורצוי גם לפנות לקבלת טיפול רפואי ולשמור את התיעוד לטיפול. לאחר שהמקום יחלים ניתן יהיה להעריך אם מדובר חלילה בנזק קבוע ואת היקף הנזק ולשקול אם יש מקום לתביעה או למכתב דרישה לפיצויים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • נפילה בבית חולים 08/01/2017 13:50
  שלום רב,
  אמי נפלה בבית החולים לפני כחודשיים, כתוצאה מהנפילה שברה את כתפה וטופלה במקום.

  הנפילה הייתה בזמן שהלכה איתי לבדיקה ובתוך שטח בית החולים.
  האם יש מקום לתביעה ביטוחית?
  יש כיסוי לפציעה מהסוג הזה?

  תודה,
  ליאור
 • RE: נפילה בבית חולים 09/01/2017 12:07
  שלום רב,

  על מנת לייחס אחריות לבית החולים יש צורך להוכיח כי הנפילה התרחשה בשל התרשלות של בית החולים. אם למשל היה מפגע אשר גרם לנפילה וכדומה. אם לא ניתן להצביע על גורם לנפילה אשר מקורו בהתרשלות בית החולים ספק אם ניתן לייחס אחריות לבית החולים.

  בכל מקרה אמליץ להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אפשר לתבוע את הצבא? 18/12/2016 11:12
  יש לי סיפור שהתרחש לפני כחודשיים במהלך שירותי הצבאי (עוד משרת) במהלך סיום טקס שהתקיים בבסיס, נפלתי לתור פיר ביוב עגול שהיה סגור אבל לא נעול (המכסה היה עליו, אך הוא לא היה נעול ולכן המכסה התהפך), נפלתי עם רגל אחת פנימה, קרעתי ככה״נ גיד באגן, ונזקקתי ל4 תפרים ס״מ מעל העורק הראשי, חוץ מזה מאז הנפילה ישנם כאבים בגב תחתון (חייב לציין שמעולם לא סבלתי מכאבי גב ובמיוחד לא בגב תחתון). גם היו המון עדים למקרה.

  האם יש מקום לתבוע את הצבא?
 • RE: אפשר לתבוע את הצבא? 26/12/2016 15:58
  שלום רב,

  במקרה שאתה מתאר יהיה מקום לתביעה כנגד משרד הביטחון - קצין התגמולים לקבל הכרה בפגיעה כפגיעה במהלך שירות ביטחון. אם יתברר שנותרה פגיעה קבועה יתכן שניתן יהיה לקבל הכרה בנכות עקב התאונה במסגרת קצין התגמולים.
  ממליץ שתערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום תביעות קצין התגמולים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעת תעודת חובה 25/12/2016 12:28
  האם ניתן לתבוע את תעודת החובה בגין נזקי גוף ובלי קשר לגשת לעו"ד ?
 • RE: תביעת תעודת חובה 26/12/2016 15:41
  שלום,
  אני חושש שלא הבנתי את שאלתך. בתביעת ביטוח חובה תובעים את חברת הביטוח אשר ביטחה את השימוש ברכב בגין נזקי גוף שנגרמו בתאונת דרכים.
  אם עושים זאת ללא ייצוג של עורך דין ניתן להיעזר בעורך דין כמובן לעניין תביעת נזקי פח אשר הינה תביעה נפרדת אף אם היא נובעת מאותה תאונה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה בחו"ל בזמן שנת שירות 18/12/2016 14:07
  שלום,

  אדם התנדב לשנת שירות (המוכרת על ידי המדינה וביטוח לאומי) כתוצאה כך, קיבל דחיית שירות והכל נעשה כדין.

  שנת השירות היתה בחו"ל ובמהלכה, נפצע האדם בתאונת דרכים ונותר עם נזקים גופניים (אורתופדיים) לא פשוטים.

  הפציעה נגרמה כתוצאה מתאונת דרכים -> היה ביטוח רכב של הגוף האחראי שם, ביטוח כללי של הגוף ששלח לשנת השירות. בדיעבד, התברר כי הביטוח הכללי של הגוף השולח הוא רשלני ביותר ואינו כולל למשל תאונות אישיות.

  מדובר על אדם צעיר ששוחרר מצבא מאוחר יותר בעקבות הפציעה הזו וסובל מכאבים קשים שמפריעים לחיי השגרה.

  אשמח להתייעצות מה ניתן לעשות, למי לפנות וכיצד?

  תודה רבה ושבוע טוב.
 • תאונה בחול בזמן שנת שירות 21/12/2016 12:20
  שלום רב,

  כדי לתת יעוץ במקרה זה יש צורך ביותר פרטים. באופן עקרוני תביעה על ביטוח בחסר הינו בעייתי שכן ההנחה היא שהמבוטח יכול לעיין בפוליסה בעת עריכתה.
  מציע שתערכו יעוץ מסודר עם עןרך דין מנוסה בתחום הביטוח והנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת דרכים בגרמניה 13/12/2016 17:01
  עברתי ת. דרכים בגרמניה ללא נפגעים וללא נזק לאחר, חברת ההשכרה בחו"ל דורשת ממני את מלוא עלות התיקון של הרכב (30000 שח) מאחר ואין לי דוח משטרה מה ניתן לעשות?
 • RE: תאונת דרכים בגרמניה 21/12/2016 12:18
  שלום רב,

  הפורום עוסק בנזקי גוף ורשלנות רפואית ולכן לצערי איני יודע להשיב לך בעניין זה של נזק פח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • ביטוח תאונות אישיות בהראל 13/12/2016 11:00
  בוקר טוב

  מבוטחת בביטוח של חברת הראל לתאונות אישיות.

  לפני כחודש וחצי שברתי אצבע בכף הרגל, צלצלתי לחברת הביטוח על מנת שישלחו לי טפסים לתביעת הביטוח וכשקיבלתי אותם ראיתי שהיה רשום שצריך אישור מרופא וצילום רנטגן או mri ct שמאשרים את השבר. מאחר ואני בהריון צלצלתי לחברת הביטוח וציינתי את העובדה הזו בפניהם ואת זה שגם אם אעשה צילום לא ניתן לגבס את כף הרגל לכן לא מוכנה לסכן את העובר ולעשות צילום ומה עושים במקרה זה, הנציגה אמרה לי שהרופא ירשום שמאחר ואני בהריון לא ניתן לבצע צילום ויציין את העובדה שזהו שבר ואשלח להם את הטפסים ואם לא ניתן לעשות בגלל הריון אז לא ניתן ועדיין אפשר לתבוע .
  אתמול צלצלתי לבדוק מה קורה "וכמה מפתיע" דחו את התביעה מאחר ואין צילום.... הסברתי את מה שהנציגה אמרה לי אמרו שניתן לערער אבל אם אין צילום לא יעזור, כרגע אין צילום ואין גם שבר יש רק את המכתב מהרופאה ולהם את השיחה המוקלטת.. יש מה לעשות? מי צודק?

  תודה ויום טוב
 • RE: ביטוח תאונות אישיות בהראל 21/12/2016 12:15
  שלום רב,

  מציע שתפני אליהם בכתב ותעדכני שבדעתך לפנות למפקח על הביטוח במשרד האוצר שיבחן את המקרה ואת התנהלותם. לרוב במקרים כאלו הם ישקלו שוב את עמדתם.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תו חניה לאדם נכה 04/12/2016 20:07
  ערב טוב עורך דין נכבד

  שאלה בנוגע לתו חניה לנכה.

  אדם שנפצע ברגליו ושבר אותן, הוועדה שלו תתכנס רק בעוד מספר חודשים ובנתיים הוא מתקשה לנוע ממקום למקום לעבודה ולבדיקות, גם ברכב. יש איזו תקנה כלשהי שיכולה לעזור לו אפילו לתו זמני עד שיקבל נכות בוועדה?
  למיטב הבנתי צריך לפחות אדם שהוא נכה ברגליו וצריך רכב לשנע את עצמו או מינימום 60% נכות כאשר רופא מציין שאי מתן תו עלול להרע את מצבו הבריאותי, בעיה שכרגע אין לו כלל נכות וגם לא וועדה בחודשים הקרובים עקב בירוקרטיה והוא ממש סובל.

  אודה לעצה בנושא.
 • RE: תו חניה לאדם נכה 06/12/2016 14:37
  שלום רב,

  צר לי אך נושא זה אינו בתחום מומחיותי שכן לא מדובר בנזיקין. מציע שתפנה אל עורך דין אשר תחום מומחיותו נושאים אלו - לרוב עורכי דין אשר מתמחים בענייני מיצוי זכויות בביטוח הלאומי.

  בהצלחה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונה ביציאה מבית הספר 04/12/2016 20:11
  היי

  מפרסם בשם אחותי הקטנה כי אין לה עדיין גיל 18 לפני כשבוע לערך אחותי יצאה מבית. הספר ונידרסה על ידי אבא של אחת התילמידות בתיכון כמובן משלא במזיד בעקבות התאונה אחותי שברה את הרגל. ועכשיו היא תהייה בטיפולים ארוכים.

  עכשיו כמו שאני יודע יש לבית הספר ביטוח תלמידים 24 שעות ויש את הביטוח של הרכב אז מול מי אני אמור לדבר נניח לקבלך תרופות התניידות לבית הספר היא תלמידת.כיתה יב וכרגע היא על קביים וגם כנראה ב 7 שבועות הבאים מתי להמלצתכם. כדי להתחיל בהליך התביעה
  תודה מראש
 • RE: תאונה ביציאה מבית הספר 06/12/2016 14:34
  שלום רב,

  ביטוח תלמידים (תאונות אישיות) מחריג נזק עקב תאונות דרכים ובהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ניתן לתבוע על נזק גוף שנגרם עקב תאונת דרכים רק בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (ייחוד עילה).
  אני סבור כי כדאי לפנות כבר עתה אל עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שיוכל להדריך אתכם כיצד לפעול. כמובן שמאחר שמדובר בקטינה פתיחת התיק תוכל להעשות רק על ידי אפוטרופסיה של הקטינה - ההורים ברוב המכריע של המקרים.

  בברכת החלמה מהירה,
  עורך דין עופר סולר
 • אחריות על איבוד תותבות בבית אבות 20/11/2016 11:14
  אני משמש כעוס בבית אבות. אחת הדיירות הסיעודיות הנמצאת תחת קוד משרד הבריאות אבדה את התותבת העליונה שלה. בהיותה סיעודית. שאלתי מי אחראי למימון תותבת חדשה
 • RE: אחריות על איבוד תותבות בבית אבות 05/12/2016 17:56
  שלום,

  ככל שהאובדן אירע בשל התרשלות של הצוות בהחלט יתכן שהאחריות תוטל על המוסד. יש צורך ביותר פרטים כדי להשיב לפיכך לשאלתך.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • יש אפשרות לתבוע? 05/11/2016 22:24
  שבת שלום, לפני בערך שנתיים היתה לי תאונה בלימודים, עפתי באמצע שיעור מסוס ושברתי חוליה. מיד אחרי הנפילה הצלחתי לקום ובגלל זה המדריך שלי אמר "אם קמת הכל סבבה" ולכן לא הלכתי מיד לבדוק את העניין כי האמנתי לו. רק אחרי 3 חודשים שראיתי שהכאבים לא עוברים הלכתי לאורתופד וראינו שבר. מאז כמובן יש לי כאבי גב במיוחד בזמן ישיבה ממושכת והדבר מאד מפריע ליום-יום שלי. השאלה אם יש פה עילה לתביעה או שאין לי מה לבזבז את הזמן?
 • RE: יש אפשרות לתבוע? 17/11/2016 17:33
  שלום רב,

  אפשר לשקול תביעה לפוליסת תאונות אישיות (ביטוח תלמישים) אשר מקנה פיצוי ללא צורך בהוכחת רשלנות ויתכן שיש גם עילה נזיקית. קשה לי להעריך את סיכויי התביעה על בסיס מידע כה חלקי אולם נוכח היקף הנזק אני בהחלט סבור כי כדאי לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין שכן יתכן שניתן יהיה לבסס תביעה.

  בברכת בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • תביעה נזיקין - חוק התיישנות 05/11/2016 22:37
  שבוע טוב !
  האם חל חוק התיישנות על אסון של מוות כתוצאה של התרשלות
  לפני 36 שנה אחי הבכור נפל לבור ביוב שהיה פתוח במהלך משחק תופסת בשכונה ( שכונת נחלאות בירושלים)
  הוריי היו שקועים בכאב ולא התמודדו עם הרשויות ההפך הם עזבו את העיר כי לא יכלו לשאת את הכאב רק היום אני מצליחה לדבר איתם על האסון שאלתי אם יש עילה לתביעה או שאבד עליו הקלח
 • RE: תביעה נזיקין - חוק התיישנות 17/11/2016 17:31
  שלום רב,

  ההתיישנות על תביעות נזיקין הינה לרוב 7 שנים מקרות המקרה למעט מקרים יוצאי דופן בהם התובעים סבלו ממחלת נפש ולא יכלו לתבוע, אי ידיעה של נסיבות התביעה ועוד.
  איני יכול לומר לפיכך בודאות כי אכן עילת התביעה התיישנה במקרה זה אך על פניו נראה כי קיים סיכוי גדול כי כך הם פני הדברים. כדי לקבל תשובה חד שמעית תצטרכו לערוך יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חתך בראש במכון כושר 11/11/2016 14:10
  שלום
  בעת אימון בסטודיו הגשתי להרים משקולות שהיו על הרצפה בצד החדר... כאשר התכופפתי נתקלתי במוט ברזל שמחובר לקיר וכתוצאה מכך נפתח לי הראש.. בקו השיער ועשו לי 4 תפרים
  האם יש עילה לתביעה??
 • RE: חתך בראש במכון כושר 17/11/2016 17:27
  שלום רב,

  כדי להעריך אם יש עילה לתביעה יש צורך בתמונות של מקום התאונה ובעדות מלאנ ומפורטת. לצערי על בסיס מידע כה חלקי קשה מאד להעריך אם הייהת במקרה זה התרשלות מצד מפעילי הסטודיו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בצבא 03/11/2016 13:19
  לפני כשנתיים במהלך השינה בבסיס נפגעתי תנור החימום שהיה בחדרי התפוצץ לידי ומהפגיע והנפילה מהמיטה ומהשמן בתנור נפלתי והיה לי נזק בגב וברגל ותפרים באוזן ימין.
  ברצוני להגיש תהיעה מול היבואן של התנור ברצוני לדעת איך לדעת מה הסכום שעלי לתבוע?
 • RE: פגיעה בצבא 17/11/2016 17:26
  שלום רב,

  ראשית מאחר ופגיעה אשר אירעה תוך כדי שירות צבאי יש לשקול תחילה האם לא כדאי להגיש תביעה כנגד קצין התגמולים (משרד הביטחון) להכרה בפגיעה כפגיעה עקב שירות (ככל שמדובר בנזק קבוע).
  אם תשקול הגשת תביעה כנגד יצרן התנור הרי שאין לי דרך להנחות אותך איזה סכום לתבוע מבלי בידי כל מידע לגבי אופי הפגיעה והיקפה. מעבר לכך תצטרך גם כדי לבסס את התביעה לצרף חוות דעת בתחום הרפואי וכן חוות דעת בתחום ההנדסי להוכיח כי אכן היהת רשלנות ביצור התנור.
  אמליץ גי בטרם כל פעולה תתיעץ עם עורך דין מנוסה בדיני נזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • havaknafo@gmail.com 29/10/2016 04:59
  האם אפשר לתבוע בגין רשלנות רפואית אחרי 5 שנים?
 • RE: havaknafo@gmail.com 30/10/2016 17:52
  שלום רב,

  מועד ההתיישנות במרבית תביעות רשלנות הינו 7 שנים מקרות המקרה אולם מאחר והכנת תביעת רשלנות רפואיתץ יכולה לארוך זמן רב ולעיתים אף שנה שכן יש צורך לקבל חוות דעת רפואיות מומלץ מאד לפעול בהקדם ולפנות לקבלת יעוץ אצל עורך דין מנוסה בתחום ולא להמתין לרגע האחרון.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בשטח בית אבות 27/10/2016 13:51
  שלום

  שמי מרים ואימי נמצאת בבית אבות. היא בת 70 והיא די עצמאית.

  אתמול היא יצאה לטייל בחצר הבית אבות בתוך שטח הבית אבות ודרכה על מכסה ביוב שלא היה סגור כראוי.

  היא נפלה עם רגלייה לביוב תוך שהיא נאחזת במדרכה למנוע נפילה יותר עמוקה.

  לאור זעקותייה לעזרה בחור זר טיפס מעל הגדר וחילץ אותה.

  לולא היה מחלץ התסריט יכל להיות גרוע יותר.
  היא פונתה לבית החולים לטיפול.

  אין שברים אך ישנן חבלות קשות לגופה אשר מאלצות אותה כרגע להסתייע בהליכון. כשהתקשרו מבית האבות אמרו לי שהיא הלכה לטייל והיא נפלה והיא בסדר.

  רק כשהצלחתי ליצור עימה קשר הבנתי את אשר אירע.

  היום הלכתי לבקר אותה בבית אבות וראיתי שעל מכסה הביוב שמו שק חול ואטמו מסביב עם סיליקון שאני יודעת משמש לכיורים.
  נשארה כמות קטנה של דם ליד הביוב שהגיע מאימי.

  בנוסף כשביקשתי את מכתב השחרור שלה מבית החולים נאמר לי כי אין אפשרות לתת לי אותו אלא רק לקרוא בנוכחות אחות.

  וכעת אני מתלבטת אם יש עילה לתביעה ובמידה וכן מאחר והיא מתגוררת בבית אבות, האם הדבר יכול להתנקם בה.
  תודה.
 • RE: פגיעה בשטח בית אבות 30/10/2016 17:48
  שלום רב,

  ראשית אמליץ לצלם בהקדם את מקום התאונה.
  מאחר ומדובר בפגיעה טריה מאד אמליץ להמתין ולבחון את היקף הנזק בהמשך כדי להעריך את כדאיות התביעה והיקפה.
  אמליץ כם בכל מקרה לערוךף יעוץ מסודר עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף.
  את מכתב השחרור תוכלו לקבל בפניה מסודרת אלך מחלקת הרשומות של בית החולים.
  איני סבור שתהיה סיבה לבעיה בתביעה כזו גם אם אימך מתגוררת בבית האבות אולם כאמור אמליץ על יעוץ מסודר עם עורך דין בטרם על פעולה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

 • [FORUM_VIEW] => 1 [FADMIN] => 0 [START] => 1 [STOP] => 5 [PAGE] => 1 [NBPAGES] => 144 [BOTTOM_LINKS] => Array ( [0] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בלידה [link] => /לידה ) [1] => Array ( [name] => עורך דין רשלנות רפואית [link] => / ) [2] => Array ( [name] => רשלנות רפואית בניתוחים [link] => /medical-malpractice-operation ) [3] => Array ( [name] => סיבוכים בלידה - מקרים נפוצים שצריך להכיר [link] => /Complications-at-birth ) ) )
  חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
  כניסה לפורום
  מרכז עזריאלי 3 קומה 36
  טל. 03-7369253
  פקס. 03-7369345
  מפת האתר
  עדכונים באתר:

       הורים שהם בני דודים לא הופנו לבדיקה גנטית     היעדר התנגדות לקבלת תרופה מהווה הסכמה מדעת      פסק דין: פיצויים לנפגעת בניתוח ליישור מחיצות      תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח זיו     תביעות רשלנות רפואית נגד ביה''ח העמק     תביעות רשלנות רפואית נגד תל השומר     תביעות כנגד בית החולים מאיר בכפר סבא     תביעות נגד בית החולים איכילוב בתל אביב     מקרי רשלנות רפואית בבית החולים הלל יפה     הרופאים התרשלו בניתוח להסרת כיס המרה     הארכת התקופה להגשת תביעות בעילת חיים בעוולה     פיצוי עקב שינוי בתוכנית הטיפול ופגיעה באוטונו     לא קיבלה הסבר על הסיכונים וזכתה לפיצויים     המעי נוקב בבדיקת קולונוסקופיה - האם זאת רשלנו     אחריות בית החולים לכיסוי הביטוחי של רופאיו     יכול להיות שזה רשלנות רפואית?     שאלה לעורך דין מומחה ביטוח     נזק לתינוק בעת ניתוח קיסרי     ייעוץ משפטי מעורך דין     נזק לגבה מטיפול ipl     נפילה בבית חולים     תביעת תעודת חובה      תאונה בחו"ל בזמן שנת שירות     אפשר לתבוע את הצבא?     תאונת דרכים בגרמניה