פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף
פורום רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה | עמוד 4

03-7369253
חשוב לדעת: התיישנות תביעות רשלנות רפואית - לחצו כאן!
עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בניתוח נזקי גוף פורום משפטי

פורום רשלנות רפואית ונזקי גוף

נושא חדש חיפוש בפורום
נושא
 • אמריקן לייזר אור 23/01/2019 16:37
  שלום,
  סגרתי באמריקן לייזר טיפולים לכל הגוף בדצמבר 2014. התחלתי רק לפני שנה בדיוק טיפול אחד, בשני הייתה לי כבר פריחה מגרדת בכל האיברים כל האיזורים אדומים נפוחים ממש קשה לתפקד, נאמר לי שזה בגלל עוצמה חזקה של הלייזר שעשתה לי המטפלת. אתמול לאחר שנה בצעתי שוב טיפול שמתי לב להגיינה ולעוצמה שחזקה פחות ועדיין שוב אותו דסר בדיטקב מגרדת מפוחה אדומה העור לוהט לא מצליחה לתפקד. הם לא מוכנים להחזיר את הכסף, יש משהו לעשות? שולמו כ8 אלף שקלים.
 • RE: אמריקן לייזר עורך דין עופר סולר 24/01/2019 18:43
  שלום רב,
  מאחר ואני מבין כי אין נזק קבוע איני בטוח שהעניין יתאים לתביעה. באשר להחזר התשלום ממליץ לפנות אל עורך דין שיפנה לחברה במכתב דרישה לקבלת החזר בגין התשלום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • חברת מימוש זכויות רפואיות חן 23/01/2019 12:35
  חברה פנתה לחברה "מימוש זכויות רפואיות" שם סוכם איתה שיבדק הזכות שלה להחזרים מחברות ביטוח, התהליך התחיל ביולי ובסביבות אוקטובר היא קיבלה מכתב שמגיע לה החזר מסויים והיא תשלם על כך עמלה מסויימת, הסיכום היה ככל הנראה שאת העמלה היא תשלם ב3 תשלומים דרך אשראי. לטענתם הכסף היה אמור להיכנס בסוף דצמבר ועדיין לא נכנס אבל הבעיה הגדולה שהם גבו יותר כסף ממה שסוכם מספטמבר הם כבר התחילו לגבות וחוץ מהאשראי הם לוקחים סכום נוסף מהו"ק! ניסינו לדבר לקבל תשובות אבל עונה מזכירה שמסרבת להעביר את מי שאחראי על זה רק אומרת שהוא יחזור ומנתקת את הטלפון בפרצוף! בינתיים החיובים ממשכים לרדת כבר ירד 4,000 שח יותר ממה שסוכם! מה אפשר לעשות??
 • RE: חברת מימוש זכויות רפואיות עורך דין עופר סולר 24/01/2019 18:41
  שלום רב,

  מדובר בשאלה בתחום החוזים/מסחרי ולא בתחום הנזיקין והרשלנות הרפואית ומשרדנו לצערי לא עוסק בתחום זה. מציע כי תפנו לקבלת יעוץ מעורך דין אשר זהו תחום עיסוקו.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה בקו אוטובוס אורי 22/01/2019 10:20
  היום באחד מקווי האוטובוס של אחת החברות נהג נתן ברקס פראי ונפלתי על הגב, תוך כדי קיבלתי מכה בגפה ימין מעמוד ולדעתי עפתי חצי מטר באוויר. אני נושא משקפיים שלמזלי הרב לא נפגעו אך קיבלתי מכות רציניות בכמה אזורים בגוף. מחר אלך להבדק בתקווה שלא נפגע דבר רציני אך חש כאבים עזים. מה ניתן לעשות כדי לדאוג שהנהג הפראי הזה לא יחזור לעבוד? וכמובן מיצוי זכויות אחרות במידה ומגיעות לי על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים - אשמח לחוות דעת משפטית בנושא.
 • RE: פגיעה בקו אוטובוס עורך דין עופר סולר 24/01/2019 18:38
  שלום רב,

  אני מקווה שיש בידך מספר רישוי של האוטובוס ופרטי הנהג.

  יש לגשת למשטרת התלונה עם התיעוד הרפואי ולדווח על תאונת דרכים עם נפגעים ולקבל אישור משטרה בו אתה מופיע כנפגע. לאחר מכן ניתן יהיה להתנהל אל מול חברת הביטוח המבטחת את האוטובוס בביטוח חובה לקבל פיצוי רצוי באמצעות עו"ד מנוסה.

  באשר לנהג ניתן להתלונן בהנהלת חברת האוטובוסים בתקווה שימוצה עמו הדין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • אפשר לתבוע את הנזק שעשו לי? לואי 20/01/2019 09:17
  שלום לכולם אני עברתי תאונת דרכים באותו יום של התאונה הלכתי לבית חולים עשו לי צילום לרגל ואמרו שאין כלום והרגל שלי הייתה נפוכה(הברך)הייתי במצב קשה לא עשו לי שום טיפול אחר ולא אישפזו אותי אפילו שיעשו לי את הטיפול הנכון ויגלו מה יש לי בברך ואני לו יוכלתי לדרוך בכלל עליה שחררו אותי הביתה ולא ישנתי מהכאבים המצב שלי החמיר ביותר הלכתי לאורטופד מומחה ברכיים ונתן לי מכתב מידי לאישפוז ורשם את המלצות שצריכים לעשות לי בבית חולים הלכתי לבית חולים ואותו אורטופד ששחרר אותי הביתה התנגד בהתחלה על האישפוז אבל בסוף אשפיזו אותי ועשו לי בדיקת Mri והתגלה שיש לי קרעים בברך ועברתי ניתוחים אני עד היום מוגבל ברגל עכשיו השאלה היא אפשר להגיש תביעת רשלנות רפואית נגד בית חולים?
 • RE: אפשר לתבוע את הנזק שעשו לי? עורך דין עופר סולר 20/01/2019 16:25
  שלום רב,

  נזק גוף שנגרם בעקבות תאונת דרכים גם אם הוחמר בשל טיפול רפואי רשלני אמור להיות מפוצה רק על ידי חברת הביטוח אשר מבטחת את הרכב בו נסעת / נהגת/ פגע בך.

  אני ממליץ לכן לפנות בהקדם אל עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף ופיצויים בעקבות תאונות דרכים ולהתייעץ איתו בפגישה מסודרת כיצד מומלץ לפעול בטרם כל פעולה אחרת.

  בברכה בריאות,
  עורך דין עופר סולר
 • פגיעה לא קלה בסניף איקאה שלמה 20/01/2019 09:09
  ילד נתקל באשתי (אילנה גלזר) בסניף איקאה ראשל"צ וגרמה לה לנפילה קשה שגרמה לה לפריקת כתף שמאל. היא נלקחה על ידי חובשי איקאה לחדר הטיפולים שם. לאחר מכן היא הובלה באמבולנס לבית חולים קפלן לחדר מיון. בקפלן היא עברה פרוצידורה להחזרת הכתף למקומה בהרדמה. הפריקה גרמה וגורמת לה לכאבים קשים ביותר, הגבלת תנועה.

  הכאבים והגבלת התנועה ממשיכים גם לאחר הטיפול. הפציעה משביתה אותה מכל פעילות כולל רחצה, לבוש וכו'.

  בעתיד היא תצטרך לעבור פיזיותריפיה ושיקום. ברצונה לתבוע את איקאה על הסבל וההוצאות שנגרמו ויגרמו לה. מבקשת עצה כיצד להתחיל התהליך. האם לבד או בסיוע של עורך דין? איך מתחילים תביעה כזאת?
 • RE: פגיעה לא קלה בסניף איקאה עורך דין עופר סולר 20/01/2019 16:13
  שלום רב,

  לא פירטת הרבה על נסיבות התאונה אולם אבהיר כי לא כל פגיעה אשר מתרחשת תחת ה- 'גג' של גורם מסויים מטילה עליו אחריות לפגיעה פיזית.
  כדי לקבל פיצויים מאיקאה במקרה זה למשל יהיה צורך להוכיח כי התרשלות של איקאה ו/או עובדיה גרמה לתאונה וכי הם יכלו למנוע את התאונה בזהירות המתבקשת.

  אני סבור כי כדאי שתערכו תחילה יעוץ בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום נזקי הגוף על מנת שיעריך לפי פרטי המקרה מה סיכויי תביעה במקרה זה.

  בברכת בריאות והחלמה מהירה,
  עופר סולר
 • פגיעת גוף בתאונה עם קורקינט ליזי 16/01/2019 13:50
  שלום, רוצה לשאול את מי שעוסק בתחום..
  לפני יומיים רכב פגע בי כשנסעתי בכביש על קורקינט (אסור לנסוע על המדרכה), עפתי כולי על הכביש כולל פגיעה קטנה בצד שמאל של הראש והקורקינט גם עף מהמכה. באותו רגע לא הרגשתי כאבים אלא רק כשהגעתי הביתה הרגשתי כאבים איומים בכל צד שמאל של הגוף, הצד שנפלתי עליו בזמן התאונה וכאבי ראש חזקים.
  אציין שהפוגע הוא ילד בן 18, נהג חדש/חצי שנה על הכביש.

  הפוגע נבהל באותו רגע, ביקשתי פרטים, לא רצה לתת לי בהתחלה לצלם את הפרטים שלו בטענה ש "לא מה פתאום, אני נהג חדש, יקחו לי את הרישיון..", הזעיק את אמא שלו ואמר לה בטלפון שנהגת קורקינט נכנסה בו. כשאמא שלו הגיעה עם בן זוגה למקום ושאלה איך זה קרה הוא אמר לה שהוא לא ראה אותי ולא שם לב ופגע בי. אני הסברתי לה בדיוק איך זה קרה ובסוף הם נתנו לי לצלם את הרישיון של הילד הפוגע ורישיון רכב (הרכב שייך לבן הזוג של האמא).

  הילד לא הסכים לתת את הטלפון שלו והם נתנו לי את מס' הטלפון של בן זוג האמא ובהמשך שלחו לי צילום ביטוח חובה לבקשתי.

  באותו יום נבדקתי אצל רופאת המשפחה, קיבלתי הפנייה למיון, למחרת נסעתי לתחנת המשטרה לדווח על התאונה ועל הפגיעה ואז ישר נסעתי למיון לוודא שאין שום שברים לא רצויים בגוף, אחרי לא מעט צילומים נאמר שאין שברים פנימיים חוץ מכל הכאבים שפירטתי מעלה, לקחת משככי כאבים ולהיות במעקב במרפאה.

  שאלתי היא מה אני צריכה לעשות מפה? מה השלב הבא?
 • RE: פגיעת גוף בתאונה עם קורקינט עורך דין עופר סולר 20/01/2019 16:09
  שלום רב,

  כדי לקבל פיצוי על נזק הגוף שנגרם לך אמליץ לפנות בהקדם אל עורך דין אשר עוסק בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים שיועל להכווין אותך.

  עקרונית תצטרכי לפנות למשטרת התנועה עם הפרטים שקיבלת והתיעוד הרפואי ולהודיע על תאונת דרכים בה נפגעת. המשטרה תמסור לך אישור משטרה.
  בהמשך ניתן יהיה לפנות עם האישור והתיעוד לחברת הביטוח אשר מבטחת את השימוש ברכב בביטוח חובה ולבקש פיצוי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • בעיה עם הביטוח מיכל 15/01/2019 11:06
  חייבת עזרה... לפני שנה ילדתי קיסרי בעקבות רעלת הריון שהציפה בעיה כייליתית שלא ידענו עליה. בכל מקרה במאי האחרון החלפתי סוכן ביטוח. חשוב לציין שהבעיה החומרה אחרי מאי. בבדיקה לגביי איזה החזר בדיקה גילית שסוכן הביטוח לא שלח את כל הטפסים שהיה אמור וככה שאף אחד מבני המשפחה לא מבוטח.
  עכשו אני צריכה לבצע בדיקות לבת שלי ואין אפשרות לקבל החזר בגלל תקופת הכשרה. והיותר חמור שכרגע אף חברת ביטוח לא מוכנה לבטח אותי על דברים מסויימים. ברור לי שהתקלה של הסוכן תעלה לי הרבה מאוד כסף בעתיד. יש מה לעשות? אני ממש מוטרדת
 • RE: בעיה עם הביטוח עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:38
  שלום רב,

  סוכן ביטוח כמו כל איש מקצוע ונותן שירות אמור לפעול במיומנות סבירה ולא להתרשל וככל שהתרשל וגרם לנזק ניתן להגיש נגדו תביעת נזיקין.

  אני סבור כי המוצא במקרה זה הוא להתייעץ באופן מסודר בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין ואחריות מקצועית כדי לבחון סיכויי תביעה כנגד סוכן הביטוח.

  מאחל לכם בריאות שלמה,
  עורך דין עופר סולר
 • התחייבות למיון בהדסה קארין 13/01/2019 16:38
  אישה בהריון חודש 6 :
  הופניתי למיון בהדסה הר הצופים ע"י הרופא נשים שלי בדרך טלפונית בלילה של ה26.12
  יום למחרת ביקשתי שישלח לי הפנייה ידנית שאוכל להגיש אותה למכבי שירותי בריאות על מנת לקבל את ההתחייבות מהם- כך שלא אשלם על המיון.
  במשך כ3 שבועות אני רק משלימה מסמכים למכבי, שואלת כל יום על מה מצב ההתחייבות שלי - וכרגיל : בטיפול. אין להם תשובה לגבי זה, בקרוב יחייבו אותי דרך הדסה ב900 שח על הביקור!!

  מה אני יכולה לעשות כבר? יש דרך להפחיד/ לתבוע? הם מסננים אותי בכל דרך אפשרית!
 • RE: התחייבות למיון בהדסה עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:33
  שלום רב,

  לרוב פניה לפניות הציבור של קופת החולים עם הבהרה כי ככל שהעניין לא יטופל בצורה ראויה תפני אל האגף לפיקוח על הקופות ושירותים נוספים במשרד הבריאות מסייע בזירוז הטיפול.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עלילות הביוטח הסיעודי שמעון 13/01/2019 15:47
  שלום, לפני כ-7 שנים הייתי בקופ"ח כללית והיה לי סעודי, החלטתי לעבור למכבי ולפני 4 שנים אימי חלתה בדימנציה והייתה סעודית. לא הייתי מודע לחשיבות הסיעודי והחלטתי לשאול במכבי האם יש לי סיעוד, מכבי טענו שלא, ביקשתי להיצטרף ולא היו מוכנים לצרף אותי. ברצוני לציין שאני סוכרתי עוד מימים שהייתי בכללית, שאלתי את הכללית האם הם מוכנים לקבל אותי חזרה עם סיעודי ואמרו שכן מוכנים, אך לא סיעודי. 2 הקופות טוענים שהסיעודי נעשה בחברות הביטוח ואין להם קשר לכך. כיום נישארתי "קרח" ללא סיעודי ואני מאוד חפץ לעשות. כפי הידוע לי שהקופת חולים שאליה עברתי אמורה לקבל אותי עם כל הבעיות כולל סיעודי, אבקש את עזרתכם והדרכתכם מה לעשות. תודה
 • RE: עלילות הביוטח הסיעודי עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:30
  שלום רב,

  הפורום אינו עוסק בדיני ביטוח אלא בתביעות נזקי גוף ורשלנות רפואית. מציע כי תתיעץ עם עורך דין מנוסה בתחום הביטוח.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • תאונת פגע וברח - מה עושים? לבנת 13/01/2019 08:55
  מחפשת להתייעץ עם עורך דין שעוסק בתאונות (פגע וברח) הסיפור:

  נערה חצתה את הכביש פגע בה רכב, הנהג פתח חלון (לא ירד מהרכב) וביקש ממנה לעלות לרכב, הנערה סרבה, קמה מהכביש (נעזרת בחברה) הנהג המשיך לדרכו והנערה חזרה לפנימיה בה היא שוהה. התחילו כאבים חזקים בגב והיא הופנתה לבית חולים. בבית החולים ראו ששום דבר לא נשבר והכאבים הם מהפגיעה והנפילה על הכביש. לאחר כארבעה ימים נפתח תיק במשטרה.

  היא סובלת עכשיו כאבים חזקים בגב, מה אפשר לעשות מבחינה משפטית ? (עולה חדשה בת 18 שעשתה עליה לארץ לבד).
  תודה
 • RE: תאונת פגע וברח - מה עושים? עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:29
  שלום,

  את מתארת מקרה מעט מורכב משפטית - אם הנערה סירבה לפניה של הנהג ולא לקחה גם את פרטי הרכב הפוגע (לפחות מספר רישוי) עלולה לעלות טענה כי קרנית, הגוף שאמור לשלם במקרים של פגע וברח, פטורה מאחריות.

  אני ממליץ בחום כי תפנו בטרם פניה למשטרה או לכל גורם אחר ליעות בפגישה אצל עורך דין מנוסה בתחום חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רוצה לתבוע קוסמטיקאית על פגיעה שני 13/01/2019 08:38
  היי:)
  צריכה התייעצות
  מאז ומתמיד היה לי עור חלק בפנים ללא פצעים אולי פיצעונים קטנים.
  בחודש אפריל הלכתי לטיפול פנים אצל קוסמטקאית לצורך ניקוי שחורים ולאחר שבוע טיפול להורדת שיער בפנים(לייזר) בהמלצתה. חודש וחצי לאחר מכן הלכתי שוב לטיפול פנים ואז לאחר שבוע לטיפול להורדת שיער בפנים.
  העור שלי מוגדר כעור שומני מהשידוע שזה עור רגיש.
  מאז התחלתי להרגיש שינוי בעור הפנים שלי כאבים באזור הלחיים ופצעים שרק הולכים ומפתחים חשבתי שזה יעבור, וכמה שבועות לאחר מכן התחיל לצאת לי פצעים מוגלתיים באזור הלחיים גדולים (מה שאפעם לא היה לי גם לא בגיל ההתבגרות) החלטתי לעשות משהו בנידון ולבדוק אצל רופא עור, רופא עור אמר לי שהתפתח לי דלקת חריפה ושאני צריכה להתחיל חודשיים כדורי אינטביוקה (מינוציקלין) ולאחר מכן להתחיל ראו קוטן , רופא עור אמר שקרה טריגר מסויים שהוביל לזיהום ופיתוח אקנה בפניי.

  כמובן שיש קשר ישיר לקוסמטקאית שגרמה לי את זה , החלטתי שאני רוצה לקחת עורך דין ולתבוע את הקוסמטיקאית. יש לי תמונות לפני ואחרי , חוות דעת של רופא עור, זה פגע לי בביטחון ואני נאלצת לעבור טיפול בכדורים מאד קשים שמפריעים לי ביום יום.

  אשמח לעזרה שלכם ולדעת מה אתם חושבים על הסיפור שלי? איך אני מגישה תביעת פיצויים נגדה והאם זה נחשב רשלנות רפואית אפילו שהיא לא רופאה?
 • RE: רוצה לתבוע קוסמטיקאית על פגיעה עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:25
  שלום רב,

  ניתן להגיש תביעה כנגד כל בעל מקצוע וגם כנגד קוסמטיקאית.
  חשוב להבין עם זאת כי לא יהיה די בכך שתוכיחי קשר בין הטיפול שעברת אצל הקוסמטיקאית לפיתוח הפצעים אלא צריך יהיה להוכיח גם שהיא התרשלט בטיפול שלה. יש גם לשקול אם מדובר בנזק קבוע או חולף כדי להעריך כדאיות כלכלית של תביעה כזו.
  אני סבור כי יהיה כדאי שתפני תחילה ליעוץ בפגישה עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין להערכת המקרה וסיכויי התביעה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מה עושים אחרי תאונה באוטובוס? שירז 08/01/2019 13:00
  רציתי להתייעץ לגבי אמא שלי היא בת 48
  היא נסעה בקו עירוני שעלתה לאוטובוס הנהג מיד נסע והיא נפלה
  נפתח לה הראש והיא נסעה למיון שמו לה תפרים וגם יש לה כאבים חזקים בגב ובכתף
  הלכנו למשרד התנועה הגשנו תלונה האם צריך גם לקחת עורך דין ולגשת לתביעה פרטית?
  ואם לא אז מה צריך לעשות
 • RE: מה עושים אחרי תאונה באוטובוס? עורך דין עופר סולר 16/01/2019 13:17
  שלום רב,

  מדובר בתאונת דרכים כהגדרתה בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. יש להשיג את מספר הרישוי של האוטובוס ושם הנהג ומספר תז שלו ולפנות למשטרה עם התיעוד הרפואי של הנפגעת ולדווח על תאונת דרכים. לאחר קבלת אישור משטרה ניתן יהיה לפנות לחברת הביטוח אשר מבטחת את השימוש באוטובוס בביטוח חובה.
  רצוי להיעזר בעניין זה בעורך דין מנוסה בתחום.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זכויות אחרי תאונת דרכים זהבית 16/01/2019 09:20
  עברתי תאונת דרכים (לא תאונת עבודה), עברתי וועדה וקבלתי נכות זמנית שהסתיימה. עברתי לאחר מכן ניתוח, בעקבות התאונה, קיבלתי ארבעה חודשים חופשת מחלה לצורך שיקום. העברתי את כל המסמכים לביטוח לאומי. הבעיה, שכבר חודשיים וחצי הם טוענים שהנושא בבדיקה ולכן אני לא מקבלת מהם שום כסף שאני צריכה למחייה. השאלה, האם אני צריכה לבקש גם השלמת הכנסה?
  אני לא יכולה לעבוד והכסף כבר נגמר
 • תאונת דרכים ועורך דין רדום... צליל 07/01/2019 09:35
  אודה לעזרתכם בעניין תאונת דרכים.
  בעלי עבר תאונה לפני 8 חודשים, אנחנו מיוצגים ע"י עורך דין וכבר שבוע לאחר התאונה התחלנו להעביר אליו מסמכים.
  מאז העו"ד לא ממש עונה לנו, במשרד מבטיחים כל הזמן שיחזרו.
  בעלי לא עבד כ5 חודשים אחרי התאונה,בספטמבר חזר לעבוד.
  עדין לא קיבלנו אפילו שקל מחברת הביטוח על הזמן שבעלי היה בבית ולא קיבל משכורת.
  האם זה לוקח ככה הרבה זמן? או שצריך להחליף עו"ד כי הוא רדום?

  אודה לעזרה..... לא מבינה בזה כ"כ.
 • RE: תאונת דרכים ועורך דין רדום... עורך דין עופר סולר 07/01/2019 18:38
  שלום רב,

  לרוב לא ניתן להגיש תביעה בגין תאונת דרכים לפני שחולפת שנה מהתאונה (ככל שטוענים לנזק קבוע ונכות) שכן זהו פרק הזמן שלוקח לנכות להתגבש.

  קשה לי לתת ביקורת על עבודת עורך דין אחר בלי להכיר את הפרטים אך מציע שפשוט תבקשו לקיים עימו פגישה במשרדו לקבל הסברים להיכן התיק מתקדם.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • זכויות אישה סיעודית אדל 06/01/2019 15:46
  שלום, ממש מבקשת התייעצות!

  סבתא שלי סיעודית (עם מחלות ברקע כמו סוכרת ופרקינסון) וזקוקה לביקור רופאה הביתה עקב בצקות ברגליים.

  רופאת המשפחה (היא מנהלת המרפאה) טוענת שמסרבת לבוא לביקור רופא בבית כיוון שסבתא לא מרותקת למיטה, הוסיפה שסבתא חולה מורכבת ושאנחנו מוזמנים להעביר אותה רופא וטרקה לאמא שלי את הטלפון .

  אפשר הכוונה? מה עושים? למי פונים?
  יש חוק שאוסר הגעה לבית החולה או אינו מרותק? אפשר להפנות אותי לחוק שיעזור לי?
 • RE: זכויות אישה סיעודית עורך דין עופר סולר 07/01/2019 18:36
  שלום רב,

  ראשית אולי באמת כדאי לשקול מעבר רופא אחרי קבלת יחס שכזה. שנית הייתי מציע להתלונן על היחס בפני מוקד פניות הציבור של הקופה.
  כדי לדעת אם סבתך זכאית לביקור בית של רופא אזדקק ליותר נתונים לצערי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • מתן עדות בתביעת תאונת דרכים עידן 06/01/2019 10:29
  נשלחה לי הזמנה (ע״י משרד עורכי דין) למתן עדות בבית משפט בעניין תאונת דרכים שהייתה לי לפני כשנתיים.

  ההודעה נמסרה לי לפני מספר ימים בעוד שהמשפט עצמו יערך ביום שלישי הקרוב.
  (בנוסף, המשפט יערך בת״א ואני מירושלים).
  לא אוכל להגיע לדיון בגלל פרויקט חשוב מאוד שיש לי לבצע בעבודה.

  שאלתי היא האם חלה עליי חובת הגעה למשפט? אם לא אגיע מה יהיו ההשלכות?

  אציין כי אני קיבלתי פיצויים מחברת הביטוח על נזקי גוף בתאונה והעדות עכשיו אינה קשורה לפגיעה שלי.

  תודה.
 • RE: מתן עדות בתביעת תאונת דרכים עורך דין עופר סולר 07/01/2019 18:33
  שלום רב,

  ככל שזומנת באמצעות בית משפט (על ידי משרד עו"ד) אי הגעה לעדות עלולה להיות בעייתית ועלולה לגרור בסופו של דבר צו הבאה ואי נעימות. מציע שתשוחח עם משרד עורכי הדין שזימן אותך בנסיון לברר אם יש מועד חלופי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • סכום פיצויים נפילה בסופר 01/01/2019 16:25
  אימא שלי נפלה בסופר בגלל מכשול שהיה שם. מנהל עבודה מילא דוח פציעה וכתב זאת בדוח. אימי נלקחה לטיפול . היה לה שבר באצבע וחבלות בגוף. עברה טיפולים רפואיים כולל פיזיותרפיה. סובלת מכאבים ופוחדת לצאת לבדה החוצה בעקבות המקרה
  כיצד מחשבים את גובה הפיצוי? כשיש פגיעה פיזית ונפשית.
  תודה
 • RE: סכום פיצויים עורך דין עופר סולר 03/01/2019 11:42
  שלום רב,

  לערי איו דרך רצינית להעריך את גובה הפיצוי הראוי על בסיס נתונים כה חלקיים - חסרים נתונים רבים כמו למשל גיל, הפסד שכר, עד כמה התיק חזק מבחינת האחריות, כמה זמן עבר מהתאונה ועוד.
  מציע כי תערכו פגישת ייעוץ מסודרת עם עורך דין מנוסה בתחום הנזיקין.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • רופא א.א.ג מהדסה ד״ר דנו אורי 31/12/2018 03:44
  שלום, לפני כמה שנים עברתי ניתוח קוסמטי באף אצל ד״ר דנו ונוימן לאחר שנה החל ברוך להתענות וכף ממש מרובע וכל הסחוס הקרמי יצא החוצה, נאלצתי לעבור אצלם עוד ניתוח לתיקון מראה האף, הוספתי עוד 4000 שח עבור התיקון. לאחר שנה מהניתוח השני החלה להיסתם לי נחיר שמאל באופן תדיר והאף נזל ללא הפסקה 24 שעות ביממה, בגלל תגובה שכתבתי כדי לקבל עזרה בנושא בפורום כמו זה, שאיך שהוא הגיע לד״ר דנו המידע שכתבתי תגובה שכביכול מלינה על הטיפול שלו בי, התקשר אלי הרופא, צעק והתנהג בבריונות. אמר שלא יתקן לי את הנשק שנגרם לי ואכן השאיר אותי עם בעיה רפואית שמפריעה לי ומטרידה אותי יום יום שעה שעה. הגשתי תלונה למשרד הבריאות הקלטה של השיחה בה ד״ר דנו צעק ואיים שאם לא אסיר את מה שכתבתי ישאיר אותי עם אף לא מתפקד וזה נמצא בבירור אצלם, מעבר לכך אני רוצה לדעת האם עלי לתבוע רשלנות רפואית במקרה שכזה? תודה על עזרתכם.
 • RE: רופא א.א.ג מהדסה ד״ר דנו עורך דין עופר סולר 31/12/2018 10:36
  שלום רב,

  כדי להעריך אם התגלתה התרשלות בניתוח האף שעברת והאם נגרם נזק בשל אותה התרשלות יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון או מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.
  מציע כי כדי לברר את המקרה בצורה רצינית תפנה אל עורך דין אשר עוסק ברשלנות רפואית בפגישה. יש לשים לב כי עילת התביעה ככל שיש כזו תתיישן בחלוף 7 שנים מיום הניתוח ואם יש עילת תביעה לוקח פרק זמן של חודשים לקבל את כל הנדרש להגשת תביעה - חוות דעת וכו'.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר

  האמור לעיל אינו בגדר יעוץ משפטי ולא בא להחליף יעוץ משפטי פרטני.
 • נזק בטיפול שיננית ירדן 30/12/2018 08:53
  שלום ,

  במהלך ניקוי אבן שיננית הפילה מילוי לשן של המטופל.

  כשאמרנו לה את זה היא הכחישה בטענה שאנחנו משקרים ורוצים להשיג טיפול חינם והתנערה מכל אחריות ובנוסף טענה שהיא בכלל לא נגעה באזור (מה שבכלל לא הגיוני ושיקרי לחלוטין).

  התור נקבע כבר לפני חודשים כך שאין שום סיבה ״להשיג טיפול בחינם״, ובנוסף לכך יש תמונה המוכיחה שהשן היתה שלמה לילה לפני הטיפול .

  מה ניתן לעשות בנדון ומה הזכויות שלנו? אפשר לתבוע פיצויים על רשלנות רפואית במקרה שלי?
 • RE: נזק בטיפול שיננית עורך דין עופר סולר 30/12/2018 14:11
  שלום רב,

  אני ממליץ תחילה לבקש את התיעוד הרפואי מבטיפול וכן תיעוד רפואי מבדיקות קודמות ובכלל זה צילומי רנטגן. לאחר קבלת התיעוד הנ"ל ניתן יהיה לשקול האם וכיצד ניתן להוכיח את הטענה כי בעת הטיפול של השינננית המילוי נפל.
  מציע בשלב ראשון לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית שיוכל לסייע באיסוף התיעוד הרפואי.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
 • עילה נגד יוספטל אלכסיי 25/12/2018 14:43
  צהריים טובים לעורכי הדין!

  הייתי בבית החולים יוספטל באילת לפני כחודש לאחר פציעה בכתף, ואחרי שהם עשו לי רנטגן, אמרו לי שהכל תקין ושחררו אותי.

  עד היום כואב לי ואתמול הייתי אצל אורטופד שעשה לי שוב רנטגן, ומסתבר שאני כבר מעל חודש מסתובב עם שבר בכתף.

  בחיים לא התעסוקתי בתביעות ורציתי לשאול אם יש פה הילה על תביעה על רשלנות רפואית ועד כמה זה שווה את הכאב ראש של התביעה במקרה כזה.
 • RE: עילה נגד יוספטל עורך דין עופר סולר 27/12/2018 15:31
  שלום רב,

  כדי להעריך אם אכן העבודה שהשבר לא אובחן בעת הבדיקה בבית החולים יוספטל הינה התרשלות ובעיקר מה הנזק שנגרם מהאיחור באבחון השבר יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי (כולל צילומי רנטגן) ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום האורטופדיה.
  חשוב להבין כי פיצוי בתביעות רשלנות רפואית ניתן במקרים בהם הייתה התרשלות שגרמה לנזק ולא על עצם ההתרשלות עצמה.
  ממליץ כי תערוך התייעצות עם עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית בפגישה.

  בברכה,
  עורך דין עופר סולר
חזור למעלה חיפוש בפורום חיפוש בפורום


: עבור אל עמוד
חשוב לדעת עוד בנושא מלא/י פרטים ליצירת קשר: 
כניסה לפורום
מרכז עזריאלי 1 קומה 36
טל. 03-7369253
פקס. 03-7369345
מפת האתר
כניסה לפורום מרכז עזריאלי 1 קומה 36 טל. 03-7369253 פקס. 03-7369345
עדכונים באתר:

     אוסטאומיליטיס בעקבות זיהום לאחר ניתוח     מבחן הרופא הסביר - הלכה למעשה     נזק מוחי לאחר ניתוח נוירוכירורגי     טיפול רפואי רשלני בלידה - שיתוק ע''ש ארב erb'     בדיקות אולטראסאונד בהריון - רשלנות רופא     רשלנות רפואית במעקב הריון - נקודות למחשבה     נפגעת בגלל רשלנות רפואית?      התיק הרפואי נעלם? התביעה אינה נעלמת!     רשלנות רופא משפחה באבחון מחלת אנדוקרדיטיס     אל תשכח/י לספר לרופא הכל...     רשלנות רפואית באבחון סרטן האשכים     הוצאות ניידות - ראש נזק בתביעה שלך     נגרמו לך נזקים בעקבות ניתוח שאיבת שומן?     רשלנות רפואית בניתוח למניעת הזעת יתר     נגרמו לך נזקים בניתוח הגדלת חזה?     כוויות מפיצה רותחת     אשה מבוגרת נפגעה באוטובוס     אפשר לתבוע על תאונת עבודה?     התייעצות עם עורך דין לאחר תאונה     ביטוח בחברת כלל     התייעצות על רשלנות רפואית     שאלה והתייעצות     פציעה בקנטרי     כמה כסף אפשר להוציא מתביעה?     פציעה באוטובוס